francuska - taoci

Post Reply
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#201 Re: francuska - taoci

Post by ušće »

Ustvari ova tema ne treba biti u ovom djelu foruma ...Niti bi trebalo bilo čime je vezati za BiH :thumbup:
Jebe se mene za nekog Marokanskog kriminalca u Francuskoj ....
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#202 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

ušće wrote:Ustvari ova tema ne treba biti u ovom djelu foruma ...Niti bi trebalo bilo čime je vezati za BiH :thumbup:
Jebe se mene za nekog Marokanskog kriminalca u Francuskoj ....
U principu ja sam to rekao odmah na početku ali kada sabereš mjesto teme i učesnike onda sve ima smisla. Cilj teme je povezati bilo kako Bošnajke sa ovim terorističkim napadom sitnog kriminalca i dilera iz Francuske koji je odrastao u društvu sa Francuzima.
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 24/03/2018 20:01, edited 1 time in total.
Inok
Posts: 392
Joined: 27/01/2018 16:40

#203 Re: francuska - taoci

Post by Inok »

pa terorista je francuz nije bošnjak?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#204 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Inok wrote:pa terorista je francuz nije bošnjak?
Nema veze, to je nekima nebitno da bi pronašli vezu njega i Bošnjaka.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#205 Re: francuska - taoci

Post by LBVIEW »

smijesni_ste wrote:Pa i u tvoje ime se ovi raznose po svijetu, u ime muslimana, islama i Allaha...dakle njihove "riječi" ne moje kad smo već kod toga ko šta radi u čije ime
Ne znam da sam im ja dao legitimitet za to, za razliku od onog tvog poltici UZP-a . :izet:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#206 Re: francuska - taoci

Post by Hafis »

Inok wrote:pa terorista je francuz nije bošnjak?
Iz urbane francuske ljevičarske obitelji. Bit' će da je upao u nervno rastrojstvo razočaran sveopćom globalizacijom, gaženjem radničkih prava i globalnim klimatskim promjenama.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#207 Re: francuska - taoci

Post by GeeTnT »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Inok wrote:pa terorista je francuz nije bošnjak?
Nema veze, to je nekima nebitno da bi pronašli vezu njega i Bošnjaka.
Care, lijek protiv djikanskog izjednacavanja bilo kakvog terora u svijetu sa Bosnjacima neces naci...
Inok
Posts: 392
Joined: 27/01/2018 16:40

#208 Re: francuska - taoci

Post by Inok »

alžir, maroko, tunis, sudan, jemen puna ih je vrancuska čudi me da nema i više ovih terorista
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#209 Re: francuska - taoci

Post by Chmoljo »

Banned user for reason “kršenje pravila, offtopic”
» Drvosjeca iz Dejcica

mjesec

ostali primirite i budite konstruktivniji ili nastavljam :)
Inok
Posts: 392
Joined: 27/01/2018 16:40

#210 Re: francuska - taoci

Post by Inok »

Hafis wrote:
Inok wrote:pa terorista je francuz nije bošnjak?
Iz urbane francuske ljevičarske obitelji. Bit' će da je upao u nervno rastrojstvo razočaran sveopćom globalizacijom, gaženjem radničkih prava i globalnim klimatskim promjenama.
odbijena mu kreditna kartica u mepasu pa se iživio na narodu :lol:
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45496
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#211 Re: francuska - taoci

Post by Chmoljo »

ako nećete pisati o topicu, tema ide pod ključ.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#212 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

Prica je ko i stotinu istih do sada. Decko rapskog porijekla iz imigrantske porodice. Zivi u naselju sa starcima i sestrama, u porodici samo otac radi. 2016 je odležo mjesec dana zbog nesto malo droge. Komsije kazu fino dijete, kao i citava porodica. Kazu da nije bas bio cest gost lokalne dzamije sto ni ne cudi s obzirom da je na internetu bio dosta altivan po selefijskim stranicama zbog cega je svojevremeno dospio na “s listu”
Eh da, jucer su u pretresu trznog centra nasli tri eksplozivne naprave donace proizvodnje
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#213 Re: francuska - taoci

Post by zrakomlat »

Našli kod njega ili postavljene negdje?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#214 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

Nisam detaljno upratio mescini kod njega ili tu negdje oko njega
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#215 Re: francuska - taoci

Post by HAVANA »

Dobro je da bar on radi,cesto niko ne radi.A ljuti,isto firgosi iz svrakinog 86.Dugo sam ih gledao i mnoge upoznao.Od svih imam 2 druga,vrijedne i radne clanove drustva u kojem zive.Naravno odselili su iz geta i djecu podizu na normalan nacin.Interesantno da 90% recimo turaka radi,a 90% marokanaca ne radi.Vazda ljuto,nadrkano,socijala i prica o nepravdi i allahu. :-) Bar je moje iskustvo takvo...
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#216 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

S druge strane ovaj ubijeni policajac, karijera i zivot ko iz filmova. Bivsi vojnik, kasnije policajac uz stalno usavrsavanje i obuke. Po cinu drugi covjek lokalne jedinice zandarmerije. Potpukovnik. Sportista
Uspio je nagovoriti lika da se zamjeni sa jednom od radnica uzetih za taoce. Drzo je citavo vrijeme upaljen telefon tako da su ovi napolju imali otprilike neku predstavu sta se desava unutra. Ostao je kao zadnji talac sa otmicarem. Pogodjen je sa cetiri metka i preminuo sinoc u bolnici.
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#217 Re: francuska - taoci

Post by Edin H. »

insomnia78 wrote:S druge strane ovaj ubijeni policajac, karijera i zivot ko iz filmova. Bivsi vojnik, kasnije policajac uz stalno usavrsavanje i obuke. Po cinu drugi covjek lokalne jedinice zandarmerije. Potpukovnik. Sportista
Uspio je nagovoriti lika da se zamjeni sa jednom od radnica uzetih za taoce. Drzo je citavo vrijeme upaljen telefon tako da su ovi napolju imali otprilike neku predstavu sta se desava unutra. Ostao je kao zadnji talac sa otmicarem. Pogodjen je sa cetiri metka i preminuo sinoc u bolnici.
Postavlja li se pitanje koji ga je levat of tih policajaca upucao, gdje je taj ucio pucati, ko je izdao naredbu, ako nisu jasno vidjeli cilj.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#218 Re: francuska - taoci

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:S druge strane ovaj ubijeni policajac, karijera i zivot ko iz filmova. Bivsi vojnik, kasnije policajac uz stalno usavrsavanje i obuke. Po cinu drugi covjek lokalne jedinice zandarmerije. Potpukovnik. Sportista
Uspio je nagovoriti lika da se zamjeni sa jednom od radnica uzetih za taoce. Drzo je citavo vrijeme upaljen telefon tako da su ovi napolju imali otprilike neku predstavu sta se desava unutra. Ostao je kao zadnji talac sa otmicarem. Pogodjen je sa cetiri metka i preminuo sinoc u bolnici.
Muda i srce veliko,kapa do poda.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#219 Re: francuska - taoci

Post by animals »

Problem ti mladi ljudi je sto se ne mogu uklopiti u normalno zapadno
drustvo..obicno, prekinuto skolovanje,i zbog toga egziztencija nula..
i onda svi krivi, inarocito zli krscani, koji su krivi za njihove nuspjehe u zivotu..
a ne oni sami, sto im se ne da skolovati..
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#220 Re: francuska - taoci

Post by BHCluster »

Pa kad ste toliki strucnjaci za terorizam i radikalizaciju sto nerijesite problem?
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#221 Re: francuska - taoci

Post by HAVANA »

BHCluster wrote:Pa kad ste toliki strucnjaci za terorizam i radikalizaciju sto nerijesite problem?
Ja rijesio svoj.Jebe mi se za njih.Bio 7 godina u tom drustvu u kojem oni zive citav zivot i mnogo naucio...Obezbijedio se.Al nisam na socijali bio.Sve ti ko na dlanu pruzeno ako hoces da radis.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#222 Re: francuska - taoci

Post by animals »

BHCluster wrote:Pa kad ste toliki strucnjaci za terorizam i radikalizaciju sto nerijesite problem?
Ajd ti objasni, sta bi Afganistancu, koji iz cista mira, izbode familiju u Becu..
oca , majku i kcerku..nije terorista, ali nije ni normalan..
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#223 Re: francuska - taoci

Post by BHCluster »

HAVANA wrote:
BHCluster wrote:Pa kad ste toliki strucnjaci za terorizam i radikalizaciju sto nerijesite problem?
Ja rijesio svoj.Jebe mi se za njih.Bio 7 godina u tom drustvu u kojem oni zive citav zivot i mnogo naucio...Obezbijedio se.Al nisam na socijali bio.Sve ti ko na dlanu pruzeno ako hoces da radis.
:thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23408
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#224 Re: francuska - taoci

Post by BHCluster »

animals wrote:
BHCluster wrote:Pa kad ste toliki strucnjaci za terorizam i radikalizaciju sto nerijesite problem?
Ajd ti objasni, sta bi Afganistancu, koji iz cista mira, izbode familiju u Becu..
oca , majku i kcerku..nije terorista, ali nije ni normalan..
Pa ti si strucnjak nisam ja, ja konto ti samo ubijaju "zle krscane"?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#225 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

100%
Post Reply