francuska - taoci

Post Reply
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#176 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

smijesni_ste wrote:Ma Srbi i Hrvati su globalno najveća prijetnja, ISIL ni slučajno...:D :lol:
U suštini nema razlike između vas i ISIL-a, koji je usput produkt zapada prije svega, jer vidimo koristite iste metode.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#177 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

_BataZiv_0809 wrote: Ili jos plasticnije Hrvatska je agresor na BiH a SRJ nije. Presudjeno.
Pravno jeste tako. Volio bih i ja da je i SRJ (Srbija) agresor ali su se izvukli. Možda se dobije kompenzacija da se genocid proširi i na još 5 općina u BiH na presudu Mladiću, možda. Ako se to desi onda ima dobre šanse da se RS uruši, naravno ne za naših života ali nekad sigurno.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#178 Re: francuska - taoci

Post by aratet »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
smijesni_ste wrote:Ma Srbi i Hrvati su globalno najveća prijetnja, ISIL ni slučajno...:D :lol:
U suštini nema razlike između vas i ISIL-a, koji je usput produkt zapada prije svega, jer vidimo koristite iste metode.
Isil Produkt Zapada.Potvrdio Mladen Maric.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#179 Re: francuska - taoci

Post by aratet »

LBVIEW wrote:
smijesni_ste wrote:Ma Srbi i Hrvati su globalno najveća prijetnja, ISIL ni slučajno...:D :lol:
Na Balkanu svakako, i jedni i drugi presudjeni UZP-ovci. :izet:
Reci za neki narod da je prijetnja je cisti fasizam.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#180 Re: francuska - taoci

Post by aratet »

Nego, ne znam zasto se skrece sa ISIL ekatremizma na neke druge teme.

Moje misljenje je da Francuska treba dobro ispitati sve one kohi su bili bliski sa teroristom i ne ispustati iz vida.
Jedino tako se mogu sprijeciti potencijalni napadi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#181 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

:lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#182 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

aratet wrote:
LBVIEW wrote:
smijesni_ste wrote:Ma Srbi i Hrvati su globalno najveća prijetnja, ISIL ni slučajno...:D :lol:
Na Balkanu svakako, i jedni i drugi presudjeni UZP-ovci. :izet:
Reci za neki narod da je prijetnja je cisti fasizam.
Naravno kao i za pripadnike jedne religije da su prijetnja.
aratet wrote:Nego, ne znam zasto se skrece sa ISIL ekatremizma na neke druge teme.

Moje misljenje je da Francuska treba dobro ispitati sve one kohi su bili bliski sa teroristom i ne ispustati iz vida.
Jedino tako se mogu sprijeciti potencijalni napadi.
Svakako, kao i pripadnike, nasljednike politika koja je napravila genocid i UZP. :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#183 Re: francuska - taoci

Post by Fudo387 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
il dottore wrote:Nemojte vas 2-3 ako za Boga znate rusiti nasem drugu Insomniji snove, pa on zivi na zapadu valjda on bolje zna
Islam je drugovi najveca prijetnja
Insomnia, Animals, dječak sa šibicama i još par drugih davno pročitani k'o bukvar. To su ti oni koji su čekali oslobodioce da uđu Sarajevo kao u Srebrenicu.
Nemoj to, nije u redu.
Jeste da postaje malo iritantno ovo hinjsko provociranje i podmetanje od strane samozvane fgr ( uglavnom goli lazov i supak-zadnja posta kalinovik), po kojem se svako sranje u svijetu pokusava dovesti u vezu sa Bosnjacima, a sve ne bi li se kako smirila svoja zlikovacka savijest koja se ogleda i u podrsci dokazanim i presudjenim UZP, ipak,
Insomnia nije iz te price.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#184 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

E necemo tako Dino. Ovo ke vec drugi put da me nicim izazvano blatis. Prpsli put sam te pitao da nadjes jedan moj poat za dokaz slicnoj tvrdnji pa soli se hinjski usutio i zaobilazio me mjesecima. Post ti je prijavljen
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#185 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

insomnia78 wrote:E necemo tako Dino. Ovo ke vec drugi put da me nicim izazvano blatis. Prpsli put sam te pitao da nadjes jedan moj poat za dokaz slicnoj tvrdnji pa soli se hinjski usutio i zaobilazio me mjesecima. Post ti je prijavljen
:lol: Kme kme kme Kao ti se se uvrijedio što te nazivam pravim imenom. :lol: Pa ti si poznat islamofob, šta ima tu da te vrijeđa, viriš ispod Mladićevog šinjela. Treba li još? :mrgreen:
Last edited by Drvosjeca iz Dejcica on 24/03/2018 18:40, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#186 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

Pa to ti je jedino sto ti je ostalo
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#187 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

insomnia78 wrote:Pa to ti je jedino sto ti je ostalo
:lol: Ma k'o diro? A kada narkomane i dilere, sitne kriminalce izjedančavaš sa muslimanima onda je to OK. Ma poserem ti se u usta, valja li ova?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#188 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

:thumbup:
Ostalo samo kmecanje. I uvrede
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#189 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

insomnia78 wrote::thumbup:
Ostalo samo kmecanje. I uvrede

:lol: :lol: :lol: Ono kada ti prikriveni genocidaš kaže da ga vrijeđaš. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#190 Re: francuska - taoci

Post by aratet »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Svakako, kao i pripadnike, nasljednike politika koja je napravila genocid i UZP. :mrgreen:
Nisam nigdje to rekao, ali to dvoje ne moze biti isto.
Narod je nesto sto se rodis, nema svoje norme ili pravila ponasanja.
Dok je religija nesto totalno suprotno od tog. Ima svoja pravila ponasanja, ima svoje ciljeve, mozes je uzeti, a mozes i odbaciti.
Ali se generalno slazem, moze se reci da velik udio muslimana u odnosu na druge religije se pridruzuje Isilu i vrsi teroristicke napade, dok se ne moze reci da muslimani podrzavaju isil ili nesto slicno jer ipak velika vecina nema veze s isilom.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#191 Re: francuska - taoci

Post by GeeTnT »

Kakve su ono slike iz susjedstva...jbt.. izgleda da se BBB preimenovao u KKK..
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#192 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

aratet wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Svakako, kao i pripadnike, nasljednike politika koja je napravila genocid i UZP. :mrgreen:
Nisam nigdje to rekao, ali to dvoje ne moze biti isto.
Narod je nesto sto se rodis, nema svoje norme ili pravila ponasanja.
Dok je religija nesto totalno suprotno od tog. Ima svoja pravila ponasanja, ima svoje ciljeve, mozes je uzeti, a mozes i odbaciti.
Ali se generalno slazem, moze se reci da velik udio muslimana u odnosu na druge religije se pridruzuje Isilu i vrsi teroristicke napade, dok se ne moze reci da muslimani podrzavaju isil ili nesto slicno jer ipak velika vecina nema veze s isilom.
Kako? Pripadnost jednom narodu je važnija od religije. Religiju možeš promijeniti k'o čarape ali pripadnost narodu stičeš rođenjem. Dobro možeš vrmeenom poprimiti običaje i prihvatiti norme ponašanja i tradiciju nekog naroda ali uvijek ostaje ono gdje si se rodio. U tom kontekstu smatram da se nasljednici, ne narodi već politike, koje su naslijedile te tekovine genocida i UZP, najstrašnijih ratnih zločina moraju posmatrati i paziti jer ko garantuje da to isto neće ponoviti isto kao i ISIL?
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#193 Re: francuska - taoci

Post by LBVIEW »

aratet wrote:
LBVIEW wrote:
smijesni_ste wrote:Ma Srbi i Hrvati su globalno najveća prijetnja, ISIL ni slučajno...:D :lol:
Na Balkanu svakako, i jedni i drugi presudjeni UZP-ovci. :izet:
Reci za neki narod da je prijetnja je cisti fasizam.
Da, kad se odnosi na Srbe/Hrvate, za Bosnjake, kako vidimo vrijede druga pravila, sve go isilovac i terorista. I genocid i UZP su vjerovatno bili dio "borbe protiv terorizma " u du'u one geacke "zna Evropa samo nece da prizna".
smijesni_ste
Posts: 5978
Joined: 09/10/2009 16:46

#194 Re: francuska - taoci

Post by smijesni_ste »

Topic je otvoren da se priča o napadu u Francuskoj, sad što su neki okrenuli priču na ulogu Francuske u našem ratu, Bošnjake itd je druga stvar...
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#195 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

smijesni_ste wrote:Topic je otvoren da se priča o napadu u Francuskoj, sad što su neki okrenuli priču na ulogu Francuske u našem ratu, Bošnjake itd je druga stvar...
Ili izjednačavanje muslimana sa teroristima (a nije prvi put) i onanisanje na takve stvari to je opet treća stvar. kada se uzvrati istom mjerom i prozoveš genocidaše onda kmečanje. Tražili ste gledajte.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#196 Re: francuska - taoci

Post by insomnia78 »

Pa tesko je izbjeci uplitanje muslimana u pricu o islamskom terorizmu
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#197 Re: francuska - taoci

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

insomnia78 wrote:Pa tesko je izbjeci uplitanje muslimana u pricu o islamskom terorizmu
:mrgreen: Kao i genocidaša i UZP-ovaca u priči kršćanskog terorizma.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#198 Re: francuska - taoci

Post by LBVIEW »

smijesni_ste wrote:Topic je otvoren da se priča o napadu u Francuskoj, sad što su neki okrenuli priču na ulogu Francuske u našem ratu, Bošnjake itd je druga stvar...
Ja ne znam otkud vama, i jednima, i drugima, u cije je ime pocinjen UZP, ideja da mozete, bez da vam se bumerang vrati u labrnje :izet: , pominjati bilo ciji ekstremizam i to na nacin muslimani=teroristi. Sta ste ocekivali, skrusenost, razumijevanje za vasu islamofobiju mozda? Nema toga vise niti ce ikad biti. :izet:
smijesni_ste
Posts: 5978
Joined: 09/10/2009 16:46

#199 Re: francuska - taoci

Post by smijesni_ste »

Pa i u tvoje ime se ovi raznose po svijetu, u ime muslimana, islama i Allaha...dakle njihove "riječi" ne moje kad smo već kod toga ko šta radi u čije ime
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#200 Re: francuska - taoci

Post by ušće »

insomnia78 wrote:Pa tesko je izbjeci uplitanje muslimana u pricu o islamskom terorizmu
Prije će biti poistovjećivanje :mrgreen:
Post Reply