Narod i Pravda (Konakovic)

Patton44

#8776 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 » 15/10/2020 21:06

horkesh wrote:
15/10/2020 14:50
Patton44 wrote:
15/10/2020 10:43
horkesh wrote:
15/10/2020 01:44

A sunce ti žarko, kakva win-win situacija.

Za to što je Bake svekolikoj bh. javnosti zastro vunu preko očiju je kriv, ko? Pa, logično, predstavnici stranaka koje su bile u Vijećnici.

Jerbo su odmah trebali shvatiti da se Bakiru i SDA ne može vjerovati i da slažu čim zinu.

Dakle, ko je u konačnici kriv? Opet, logično, glasači svih tih drugih stranaka jer su glasali za stranke koje "puše Bakirove fore" :roll:

Koja šisofrenija, mati mila...
:lol: :lol:
Pametnice drage,uvjek im neko zastre vunu preko ociju.Haris , Zlatko , Fahro , Bakir .
Nemoj da za par godina kukate kako vam je i kifla zastro vunu preko ociju.
Kako GS-u nezastra oci.

Sinoc cetnici u Srebrenici ponovo orgijaju
Hadzibajric kaze u Srebrenici je bio strasan zlocin.
Kifla ko vulin salje poruku Komsicu,zali zbog izbacivanja stevandica i ponosan na ognjena tadica.
Pedja dopusta da njihova fondacija dovede cetnika spasoja da prica mladima o traumama rata.
Navolju vam i glasajte kako hocete, naknadno kmecanje nepriznajem.
Ti si slika i prilika tipičnog ezdeaovca. Smijuljiš se samozadovoljno, a onda počneš da pričaš o Srebrenici i četnicima, da bi završio tako što svima drugima nekakve mane nalaziš, uvlačiš Stevandića, "četnika" Spasoja...

Momak, tema je revizija presude protiv Srbije koju je Bakir lično, a SDA kolektivno, zeznula. To je generacijski teret i propuštena, a ti se hvališ time kako je Bakir prevario sve druge? Za ezdeaovce je sve, zaista, kao pijaca. Ako nisi kokošar kao oni i ako nisi spreman na ovakve marifetluke kakve Patton pokušava prodati, gledaju na tebe kao na nesposobnog. Ono, ako te prevarim - sam si kriv. WTF?!

Neshvatljivo, zaista, barem meni. Kakav je to mentalni kapacitet da ti se još izruguje nakon što te prevari i sretan je s time?

Čim vidim da neko spominje riječ "kmečanje", znam o kakvom se kalibru radi.
Tacno slika i prilika SDA ,a cija si ti.
Jel zabranjeno.
Ne ja, vec kifla i fondacija pri NS

KO GOD da je bio mjesto Bakira, nebi mogao nista uraditi povodom revizije.Jer za imenovanje agenta i odluke o pokretanju postupka je potrebna saglasnost clanova predsjednistva BiH.
Kamo srece da je spasoje ranije doso tobe.al sta ces drug kako je tako je, uvjek neko prosipa fore,a neko pusi.
ps cuvajte se ovog kifle,Bake mu nije ni do koljena sto se tice prosipanja suplje.Nemoj te reci da vam nisam reko.

MUNAFIK

#8777 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK » 15/10/2020 21:39

Patton44 wrote:
15/10/2020 21:06
horkesh wrote:
Patton44 wrote:
Pametnice drage,uvjek im neko zastre vunu preko ociju.Haris , Zlatko , Fahro , Bakir .
Kako GS-u nezastra oci.

Kifla ko vulin salje poruku Komsicu,zali zbog izbacivanja stevandica i ponosan na ognjena tadica.
Pedja dopusta da njihova fondacija dovede cetnika spasoja da prica mladima o traumama rata.
Ti si slika i prilika tipičnog ezdeaovca. Smijuljiš se samozadovoljno, a onda počneš da pričaš o Srebrenici i četnicima, da bi završio tako što svima drugima nekakve mane nalaziš, uvlačiš Stevandića, "četnika" Spasoja...

Momak, tema je revizija presude protiv Srbije koju je Bakir lično, a SDA kolektivno, zeznula. To je generacijski teret i propuštena, a ti se hvališ time kako je Bakir prevario sve druge? Za ezdeaovce je sve, zaista, kao pijaca. Ako nisi kokošar kao oni i ako nisi spreman na ovakve marifetluke kakve Patton pokušava prodati, gledaju na tebe kao na nesposobnog. Ono, ako te prevarim - sam si kriv. WTF?!

Neshvatljivo, zaista, barem meni. Kakav je to mentalni kapacitet da ti se još izruguje nakon što te prevari i sretan je s time?

Jel zabranjeno.

KO GOD da je bio mjesto Bakira, nebi mogao nista uraditi povodom revizije.Jer za imenovanje agenta i odluke o pokretanju postupka je potrebna saglasnost clanova predsjednistva BiH.
Kamo srece da je spasoje ranije doso tobe.al sta ces drug kako je tako je, uvjek neko prosipa fore,a neko pusi.
ps cuvajte se ovog kifle,Bake mu nije ni do koljena sto se tice prosipanja suplje.Nemoj te reci da vam nisam reko.
Ma uredu je navijati... Ali budi posten jer svi mi znamo kakve su stvari ovdje kod nas...

SDA vlada u Sarajevu godinama imali su skoro 20 godina poptunu vlast i ne samo u Sarajevu nego i u drugim gradovima i sta imamo...

Imamo katastrofu jer su ministri i direktori mali 'bogovi' uglavnom nestrucni i postavljeni samo da ispunjavaju zelje i talove stranackih sefova opstinskih i drugih stranackih organizacija.

Gdje su strategije i planovi razvoja? Gdje su ciljevi gdje je bilo kakav mjerljivi koncept njihovog rada?

Nema nista... Sportskim centrima upravljaju nekakvi 'delegati', poljoprivrednim dobrima upravljaju historicari, medijima veterinari itd... Bukvalno bez ikakvog plana i logike samo se postavlja po stranackom spislu ko je sljedeci na redu...
I kad sve razvale i dovedu nas sve u govna onda umjesto da budu kaznjeni stranka ih samo nagradi drugom, uglavnom bolje placenom pozicijom... Nema sankcija za njih dok se oni izivljavaju na postenim i vrijednim radnicima i istresaju frustracije posebno ako radnici nisu iz njihove stranke..

To je nasa realnost u kojoj zivimo...

malakh
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8778 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh » 16/10/2020 00:17

ni aleternativa nije nista bolja. sinoc je amir zukic konstatovao konakovicu da sestorka bas i nije postavljala strucne i postene kadrove, on je rekao da ce se to promijeniti.

na stranu sto meni konakovic bas i nije specijalno drag, ali puno stvari mu se fakturira za koje realno i nije kriv i sa kojima nema bas dodirnih tocaka.

stalno mu se spocitava taj izvjestaj state departmenta, a hajmo realno. prijedlog dosao iz opcine stari grad, izglasala ga skupstina kantona sarajevo na prijedlog komisije, a on bio premijer. znaci niti je predlagao, niti je glasao za isti. na posljednjem izjasnjavanju o tome nije se ni ocitovao, iako je nekoliko puta prokomentirao da busuladzic nije bio fasisticki ideolog.

horkesh

#8779 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by horkesh » 16/10/2020 00:45

Patton44 wrote:
horkesh wrote:
Patton44 wrote:
Kako GS-u nezastra oci.

Jel zabranjeno.

Eno ga opet. Nešto, kao, započne, ponestane mu riječi iz svakako vrlo ograničenog vokabulara, a onda haj'mo mi zavrtiti onu našu: "kifla, NS, Spasoje" :lol:

O elementarnoj nepismenosti da ne pričam, ali, fakat, ja bih se na tvom mjestu malo preispitao, sebe radi. Onako, za početak, *ne bi se piše odvojeno, a *nemojte se piše zajedno. Ako nekad budeš imao djecu, da se ne sramotiš pred njima kad u četvrtom osnovne budu znali više od tebe.

I, šta veliš - niko ništa nije mogao bolje uraditi od El Baketa oko revizije? Može li ta priča proći kod raje na džumi poslije kafe, a? Ma ja, uradio je riđobradi sve što je mogao, borio se do zadnje, ali, eto, agent, odluke, postupci... Ma za sve su krivi Srbi i Hrvati! :roll:
GEOFFREY NICE OPTUŽUJE: Revizija presude Izetbegovića nije zanimala, htio me uvući u promašen postupak!
Pijačar ostaje pijačar, a to što se ti ponosiš svojim piljarstvom je tebi na obraz.

Ti nama nešto rek'o :-) Neka nepismena, bezobrazna neznalica s dna kace, koja se ponosi sposobnošću da prevari drugog čovjeka, našla nešto reći i još nas opominje da se sjetimo njegovih mudrih riječi :lol:
Patton44 wrote:
Za razliku od tebe, svoj čovjek koji ne osjeća potrebu da liže dupe velikom vođi kako bi se ostvario u životu. Čuj ti njega, molim te, a čiji si ti :lol: Puno ste se vi ufursatili, sve zaboravljajući da ničija nije do zore gorjela... Ali doći će i taj dan, ne brini, sve će ti se kazati ;-)

Patton44

#8780 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 » 16/10/2020 08:50

MUNAFIK wrote:
15/10/2020 21:39
Patton44 wrote:

Jel zabranjeno.

Ma uredu je navijati... Ali budi posten jer svi mi znamo kakve su stvari ovdje kod nas...

SDA vlada u Sarajevu godinama imali su skoro 20 godina poptunu vlast i ne samo u Sarajevu nego i u drugim gradovima i sta imamo...

Imamo katastrofu jer su ministri i direktori mali 'bogovi' uglavnom nestrucni i postavljeni samo da ispunjavaju zelje i talove stranackih sefova opstinskih i drugih stranackih organizacija.

Gdje su strategije i planovi razvoja? Gdje su ciljevi gdje je bilo kakav mjerljivi koncept njihovog rada?

Nema nista... Sportskim centrima upravljaju nekakvi 'delegati', poljoprivrednim dobrima upravljaju historicari, medijima veterinari itd... Bukvalno bez ikakvog plana i logike samo se postavlja po stranackom spislu ko je sljedeci na redu...

I kad sve razvale i dovedu nas sve u govna onda umjesto da budu kaznjeni stranka ih samo nagradi drugom, uglavnom bolje placenom pozicijom... Nema sankcija za njih dok se oni izivljavaju na postenim i vrijednim radnicima i istresaju frustracije posebno ako radnici nisu iz njihove stranke..

:thumbup: Sve tacno,i upravo ono o cemu pricam. Difovci u Sarajevu mogu biti premijeri,ministri,direktori.Ljudi bez jednog dana radnog staza postaju ministri,o zastupnicima i preletacima da i ne govorim.
Valjda ce nekad sunce zasjat u ovom kantonu.

Tvrtko II Kotromanić

#8781 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Tvrtko II Kotromanić » 16/10/2020 09:30

Patton44 wrote:
15/10/2020 19:10
Tvrtko II Kotromanić wrote:
15/10/2020 11:35
Patton44 wrote:
Kako GS-u nezastra oci.

da se ne osvrcem na ostalo
samo mi reci, da li si licno upoznao Spasoja i da li mozda imao priliku da ucestvujes u njihovim radionicama.
znas, posto sam upucen u njihov rad, njegovo udruzenje radi skupa sa udruzenjima veterana i vrs i hvo i ARBiH kroz radionice psiholoske pomoci veteranima (inace sto niko ne radi jer vlast izgleda boli neka stvar za ptsp) i radionice sa mladima na kojima ucestvuju skupa bivsi vojnici sve 3 strane
na tim radionicama ljudi, svako iz svoje perspektive, govore o svom dozivljaju rata
tako da razlicitu perspektivu imaju vojnici hvo, vrs i Armije
a zajednicka im je stvar da djeci govore da je rat odvratna stvar i da sve sto budu radili, rade da u buducnosti rat i sukobe izbjegnu

pa mi reci sta tebi tu smeta
ili si samo copy paste status Zahiragica bez imas ikakvog pojma o tim stvarima
Pitas jesam li upozno spasoja.Jesam i to predobro.Ne samo ja, nego i mali dio porodice sto je prezivio.I ne samo njega,vec sve ostale spasoje,a pogotovo njihova djela. Da nepricam o desetinama hiljada porodica samo u ovom gradu.
Al eto spasoje doso tobe. ....ih spasoje, a i one koji mu nalaze opravdanje.
Ok, znači nisi :)
Druže, potrudi se da ne pričaš o nečemu ili nekome koga ne znaš bez da prethodno se malo raspitas ili šta pogledaš/iscitas :)

Patton44

#8782 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 » 16/10/2020 10:33

horkesh wrote:
16/10/2020 00:45
Patton44 wrote:
horkesh wrote:

Jel zabranjeno.

Eno ga opet. Nešto, kao, započne, ponestane mu riječi iz svakako vrlo ograničenog vokabulara, a onda haj'mo mi zavrtiti onu našu: "kifla, NS, Spasoje" :lol:

O elementarnoj nepismenosti da ne pričam, ali, fakat, ja bih se na tvom mjestu malo preispitao, sebe radi. Onako, za početak, *ne bi se piše odvojeno, a *nemojte se piše zajedno. Ako nekad budeš imao djecu, da se ne sramotiš pred njima kad u četvrtom osnovne budu znali više od tebe.

I, šta veliš - niko ništa nije mogao bolje uraditi od El Baketa oko revizije? Može li ta priča proći kod raje na džumi poslije kafe, a? Ma ja, uradio je riđobradi sve što je mogao, borio se do zadnje, ali, eto, agent, odluke, postupci... Ma za sve su krivi Srbi i Hrvati! :roll:
GEOFFREY NICE OPTUŽUJE: Revizija presude Izetbegovića nije zanimala, htio me uvući u promašen postupak!
Pijačar ostaje pijačar, a to što se ti ponosiš svojim piljarstvom je tebi na obraz.

Ti nama nešto rek'o :-) Neka nepismena, bezobrazna neznalica s dna kace, koja se ponosi sposobnošću da prevari drugog čovjeka, našla nešto reći i još nas opominje da se sjetimo njegovih mudrih riječi :lol:
Patton44 wrote:
Za razliku od tebe, svoj čovjek koji ne osjeća potrebu da liže dupe velikom vođi kako bi se ostvario u životu. Čuj ti njega, molim te, a čiji si ti :lol: Puno ste se vi ufursatili, sve zaboravljajući da ničija nije do zore gorjela... Ali doći će i taj dan, ne brini, sve će ti se kazati ;-)
Ovo na licnoj osnovi cu sad preskociti ,al nemoj vise.
Medjunarodni sud pravde je odbio uzeti u postupak zahtjev za reviziju,jer sud nikad nije dobio ODLUKU PREDSJEDNISTVA o imenovanju agenta i pokretanju postupka revizije. Za odluku moraju glasati SVA TRI clana predsjednistva.
Jel ti stvarno mislis da bi srbin glasao za reviziju. Da tuzba nije pokrenuta 93.god nikad nebi ni bila pokrenuta poslije rata.
Doduse sve ti ovo znas al eto.

Patton44

#8783 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 » 16/10/2020 10:51

16/10/2020 09:30
Patton44 wrote:
15/10/2020 19:10
15/10/2020 11:35

da se ne osvrcem na ostalo
samo mi reci, da li si licno upoznao Spasoja i da li mozda imao priliku da ucestvujes u njihovim radionicama.
znas, posto sam upucen u njihov rad, njegovo udruzenje radi skupa sa udruzenjima veterana i vrs i hvo i ARBiH kroz radionice psiholoske pomoci veteranima (inace sto niko ne radi jer vlast izgleda boli neka stvar za ptsp) i radionice sa mladima na kojima ucestvuju skupa bivsi vojnici sve 3 strane
na tim radionicama ljudi, svako iz svoje perspektive, govore o svom dozivljaju rata
tako da razlicitu perspektivu imaju vojnici hvo, vrs i Armije
a zajednicka im je stvar da djeci govore da je rat odvratna stvar i da sve sto budu radili, rade da u buducnosti rat i sukobe izbjegnu

pa mi reci sta tebi tu smeta
ili si samo copy paste status Zahiragica bez imas ikakvog pojma o tim stvarima
Pitas jesam li upozno spasoja.Jesam i to predobro.Ne samo ja, nego i mali dio porodice sto je prezivio.I ne samo njega,vec sve ostale spasoje,a pogotovo njihova djela. Da nepricam o desetinama hiljada porodica samo u ovom gradu.
Al eto spasoje doso tobe. ....ih spasoje, a i one koji mu nalaze opravdanje.
Ok, znači nisi :)
Druže, potrudi se da ne pričaš o nečemu ili nekome koga ne znaš bez da prethodno se malo raspitas ili šta pogledaš/iscitas :)
A da se ti potrudis da nepravdas cetnike.Barem meni nemoj to pokusavat, jer nepostoji ni promil sanse da ti uspije.
Vozdra i :run:

orbita12

#8784 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by orbita12 » 16/10/2020 10:51

Da li ste vi svjesni da pricate s botom, i gori ste mi vi što pokušavate objasniti nešto . Pa nije cilj tim botovima da raspravljaju na normalan način , nego da uguše raspravu svojim bljuvotinama.
Najgore po njih što možete , uraditi je da ih ignorisete, neodgovarate na njihove nebuloze i sami će se povući u svoje mišje rupe.

Prpa.ba

#8785 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba » 16/10/2020 11:27

To nisu botovi, to su razocarane socijaldemokrate. :lol: :mrgreen:

Istovremeno zabrinuti jer klerofasisticka velikobosnjacka NiP preuzima kontrolu nad ljevicarima, ali su i zabrinuti jer su ljevicari sami po sebi cetnici. O Fadilu i SDA misle sve najgore, ali kad vide alternative, ona nema dileme. SIgurna SDA, jaka BiH. Ili obrnuto, ko ce vec znati. :lol:

MUNAFIK

#8786 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK » 16/10/2020 11:36

Patton44 wrote:
16/10/2020 08:50
MUNAFIK wrote:
15/10/2020 21:39
Patton44 wrote:

Jel zabranjeno.

:thumbup: Sve tacno,i upravo ono o cemu pricam. Difovci u Sarajevu mogu biti premijeri,ministri,direktori.Ljudi bez jednog dana radnog staza postaju ministri,o zastupnicima i preletacima da i ne govorim.
Valjda ce nekad sunce zasjat u ovom kantonu.
I kao takvi opet budu bolji od svake SDA vlade jer imaju plan, imaju ciljeve, imaju strategije i usaglasene principe...

Sunce ce zasjat kada se potpuno pobijedi trenutni SDA koncept vladavine u kojem dominira TAL i zavrsavanje tj MITO I KORUPCIJE!!!

Sta ce Sarajlicevim i Prevljakovim pulenima planovi i strategije??? Ne trebaju im jer su oni postavljeni tu da Sarajlic i ekipa preko njih ZAVRSAVAJU sta treba, a ostalo je nebitno....

Jasno je da si ti jedan stranacki BOT, ali si i gradjanin ovog grada i ne moze nikako biti da ne znas da ova SDA nije ni sjena one nekadasnje...

horkesh

#8787 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by horkesh » 16/10/2020 11:54

Patton44 wrote:
16/10/2020 10:33
Ovo na licnoj osnovi cu sad preskociti ,al nemoj vise.
Koje na ličnoj osnovi, da pokazuješ elementarnu nepismenost? Da imaš ograničen vokabular i da se stoga uvijek vratiš na "spasoje, kifle, NS" u nedostatku bilo kakvih suvislih argumenata? Ili, možda, onaj dio kad se nama šprdaš kako smo, tačno je, prevareni i kako smo sami krivi, u maniru šibicara s pijace, sve samozadovoljno se smijuljeći?

Čuj, nemoj više, je li to prijetiš nešto :lol: Naviklo to 30 godina prosipati silu i očekuje da se šuti, uvijek i svuda. Nećemo tako, nećemo.
Patton44 wrote:
16/10/2020 10:33
Medjunarodni sud pravde je odbio uzeti u postupak zahtjev za reviziju,jer sud nikad nije dobio ODLUKU PREDSJEDNISTVA o imenovanju agenta i pokretanju postupka revizije. Za odluku moraju glasati SVA TRI clana predsjednistva.
Jel ti stvarno mislis da bi srbin glasao za reviziju. Da tuzba nije pokrenuta 93.god nikad nebi ni bila pokrenuta poslije rata.
Doduse sve ti ovo znas al eto.
Jah, opet krivi Srbi i Hrvati, znao sam. Nije kriv Bakir i SDA koji je sazvao svebošnjački skup u Vijećnici i slagao sve njih, a tako i kompletan bošnjački narod, DOBRO ZNAJUĆI da revizija nema šansi. Dušmani se šprdali i šprdaju se s time i dalje, ali, jah, nije se moglo drukčije, ahbabu moj dobri, jah, jah.

Sve je Nice neki dan lijepo objasnio, šta je bilo i kako se dešavalo. Nimalo nisam iznenađen - ako se ezdeaovci ne mogu ugraditi u nešto, njih to ne zanima, kakve revizije i bakrači. Država? Ode za 50 KM. Ljudi pojma nemaju šta se sve dešava na državnom nivou na nižim pozicijama. Samo službene puteve i dnevnice ganjaju, a sve potpisuju što im eresovci stave na stol.

A pošto si sam ponosno digao ruku i samoidentifikovao se kao takav, ne znam šta očekuješ osim da te tretiram onako kako tretiram sve dokazane neprijatelje bošnjačkog naroda.

Ali to i dalje tvrdi i prijeti da može i gore, k'o onaj SDA-ovac iz Kladnja što prijeti da bi mogao Vučić da piša po narodu, ako ne dopuste to njemu :izet:

Sve goli prevarant, hohštapler i kokošar s dna kace. Je li nešto nije jasno?

Ma.Le.Na

#8788 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ma.Le.Na » 16/10/2020 12:42

malakh wrote:
16/10/2020 00:17
ni aleternativa nije nista bolja. sinoc je amir zukic konstatovao konakovicu da sestorka bas i nije postavljala strucne i postene kadrove, on je rekao da ce se to promijeniti.

na stranu sto meni konakovic bas i nije specijalno drag, ali puno stvari mu se fakturira za koje realno i nije kriv i sa kojima nema bas dodirnih tocaka.

stalno mu se spocitava taj izvjestaj state departmenta, a hajmo realno. prijedlog dosao iz opcine stari grad, izglasala ga skupstina kantona sarajevo na prijedlog komisije, a on bio premijer. znaci niti je predlagao, niti je glasao za isti. na posljednjem izjasnjavanju o tome nije se ni ocitovao, iako je nekoliko puta prokomentirao da busuladzic nije bio fasisticki ideolog.
Isto kao sto mu prebacuju za pare koje su date Banu.
Jbt vise i ptice na grani znaju kome su date pare, kako...al vazda se vraca na isto, ko pokvarena ploca.

un1ted

#8789 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by un1ted » 16/10/2020 12:53

Meni je odlicno ako nam je neki banu i naziv skole najveci problem koji mu mogu natovariti :) Izbori su, da imaju šta krupnije to bi i uradili...zamisli snimak asmin kod nip-a, pa to bi bio smak svijeta.

invincible1921

#8790 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 » 16/10/2020 13:45

drug_profi wrote:
15/10/2020 19:04
Ma četvorki će tražit dlaku u jajetu. Biće cijela afera da se voza sedmicama radi slučajeva kao ove lutke.
A respiratore zaborav pojeo...
jebo 10 ukradenih miliona....
Sto je najgore lutka nije ni afera :lol: od interne sale napravili mediji spektakl

drndalo

#8791 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo » 16/10/2020 14:52

Ma.Le.Na wrote:
16/10/2020 12:42
malakh wrote:

Jbt vise i ptice na grani znaju kome su date pare, kako...al vazda se vraca na isto, ko pokvarena ploca.
Ali 10.5 mil. skrhanih FFF naporima zato nisu problem...

malakh
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8792 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh » 16/10/2020 15:35

invincible1921 wrote:
16/10/2020 13:45

Sto je najgore lutka nije ni afera :lol: od interne sale napravili mediji spektakl
cuj nije afera :lol: :lol:

pa sta je ako nije afera? osim bruke i sramote, naravno.

malakh

#8793 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh » 16/10/2020 15:36

Ma.Le.Na wrote:
16/10/2020 12:42
malakh wrote:

i tu je odlicno odgovorio. pogrijesio, nikada vise, sljedeci put ce to komisija raditi i to je to.

drug_profi

#8794 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi » 16/10/2020 15:51

Ljudi su spremni oprostiti kad neko prizna gresku, narocito ako drugi put uradi kako treba.

A u vezi lutke, prema odgovoru na zastupnicko pitanje ND, stvar ne izgleda bas kao šala. Mada mi je nejasno da se islo na uzimanje 5000 maraka tako ofirno. I sta je ta suma? Nista. Realno nista cak ni onome ko je krade.
Da me pogresno ne shvatite, kradja svaka jeste problem, ali motiv mi nije jasan. 5000? Pa ima bar 50 laksih i sigurnijih nacina za uzeti 5000 iz kase preduzeca.
Ali to je svakako za drugu temu.

malakh

#8795 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh » 16/10/2020 17:31

drug_profi wrote:
16/10/2020 15:51
Ljudi su spremni oprostiti kad neko prizna gresku, narocito ako drugi put uradi kako treba.

A u vezi lutke, prema odgovoru na zastupnicko pitanje ND, stvar ne izgleda bas kao šala. Mada mi je nejasno da se islo na uzimanje 5000 maraka tako ofirno. I sta je ta suma? Nista. Realno nista cak ni onome ko je krade.
Da me pogresno ne shvatite, kradja svaka jeste problem, ali motiv mi nije jasan. 5000? Pa ima bar 50 laksih i sigurnijih nacina za uzeti 5000 iz kase preduzeca.
jebaji ga. netko mozda ispalio da treba lutka, oni pitali koliko para, taj rekao 700 - 800 maraka, oni rekli pisi sest tisuca.

sjeli sa dobavljacem i dogovorili oko podjele para i to je to. sumnjam da je kompletna uprava ucestvovala, ali netko iz uprave garantirano jeste.

sama cinjenica da dobavljac novoj upravi nudi da spusti cijenu za cak 2340 km je osnovana sumnja da nesto nije kako treba i da bi se trebali ukljuciti istrazni organi.

A_A_AKCIJA

#8796 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA » 16/10/2020 17:35

Malače, recider ti nama, koliko ovih lutki stane u onaj trolejbus?

:D

belfy

#8797 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by belfy » 16/10/2020 17:52

A_A_AKCIJA wrote:
16/10/2020 17:35

vidi, opet se lazov javlja, a prerasta u licemjera. fino, lijepo...

MorningStar

#8798 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MorningStar » 16/10/2020 17:54

A_A_AKCIJA wrote:

Vise nego u trafiku od 250 000 maraka,doduse lutka manje zauzme prostora od respiratora.

A_A_AKCIJA

#8799 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA » 16/10/2020 18:37

belfy wrote:
16/10/2020 17:52
A_A_AKCIJA wrote:

vidi, opet se lazov javlja, a prerasta u licemjera. fino, lijepo...
U čemu je tvoj problem?

drug_profi

#8800 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi » 16/10/2020 20:01

malakh wrote:
16/10/2020 17:31
drug_profi wrote:
16/10/2020 15:51

jebaji ga. netko mozda ispalio da treba lutka, oni pitali koliko para, taj rekao 700 - 800 maraka, oni rekli pisi sest tisuca.

sjeli sa dobavljacem i dogovorili oko podjele para i to je to. sumnjam da je kompletna uprava ucestvovala, ali netko iz uprave garantirano jeste.

sama cinjenica da dobavljac novoj upravi nudi da spusti cijenu za cak 2340 km je osnovana sumnja da nesto nije kako treba i da bi se trebali ukljuciti istrazni organi.
Ma jasno da je cijena napumpana.
Samo je motiv problem. Cifra je mala. To kad se dvoje rastali dodje manje od plate.
Jos ofirno do bola. Dokumentovano.
Zato mi vise lici na neko podmetanje.
Ali eto ih tamo nek raspetljavaju.

Post Reply