Narod i Pravda (Konakovic)

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25101 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Grean »

sajber87 wrote: 04/12/2022 23:52

A hoce li taj df u koaliciju sa snsd i hdz da ne kazem kao u prethodnih 8 godina koje su po drzavu najgore od dejtona
Ko kaze da ne treba u koaliciju? Ne okreci pricu na botovanje. Koalicija je neizbjezna kako za SDA tako i za Trojku. Pitanje je kako ides u koaliciju. Meni se cini da idu slicno ili gore, snisnishodljivije nego SDA a mi smo htjeli promjene, malo kicme i garda.


Na kraju krajeva...

Jesu li rekli dao SDA cetvrtog delegata, jesu li trubili o izdaji Mostarskim sporazumom, jesu li govorili nikad sa Cavarom (mogli su makar taj uslov postaviti HDZ-u) sad sve to treba objasniti i posuti se pepelom.
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#25102 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Leverage wrote: 04/12/2022 23:56 Tebi svakako sve liči onako kako nije.
:mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#25103 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Hoćemo li vaditi slike Bakira i Dodika, Bakira i Čovića, Željka i Dodika, sve sa osmijesima u nekoj opuštenoj atmosferi?
Ili ćete se poklopiti i sačekati da vidimo na šta će izaći.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25104 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

Leverage wrote: 04/12/2022 23:59
sehohari wrote: 04/12/2022 23:57

On prvo urinira po tebi i meni.

To što možda urinira malo više po SDA-ovcima ne mjenja stvar da si i ti trenutno baš dobro popišan.
To što se ti osjećaš popišan ne znači da su i drugi tog stava.

Da je otišao samo da takvim poput tebe izvuče živac (a nije) vrijedilo je.
Ne znam bome.

Da se politički lider mog naroda (ili političke frakcije kojoj ja pripadam) saginje pa ide na noge u Laktaše, osjećao bih sramotu, kao što i radim.

Jašta je nego sramota i popišavanje kada od silnih institucija, ili makar "neutralnih" mjesta (znate na šta mislim) ti ideš u košarkašku halu ( gdje nema bosanske zastave i gdje je sve na ćirilici) na noge glavnom separatisti i mrzitelju tvog naroda, da bi između zabijanja koševa pričao o godišnjem budžetu i političkim programima jedine države koju imaš.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#25105 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by General War »

drug_profi wrote: 05/12/2022 00:03 Hoćemo li vaditi slike Bakira i Dodika, Bakira i Čovića, Željka i Dodika, sve sa osmijesima u nekoj opuštenoj atmosferi?
Ili ćete se poklopiti i sačekati da vidimo na šta će izaći.
Image

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#25106 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

General War wrote: 05/12/2022 00:09
drug_profi wrote: 05/12/2022 00:03 Hoćemo li vaditi slike Bakira i Dodika, Bakira i Čovića, Željka i Dodika, sve sa osmijesima u nekoj opuštenoj atmosferi?
Ili ćete se poklopiti i sačekati da vidimo na šta će izaći.
Image

Image
Pa ne bi bilo loše da vas natamburamo na isti način. Ali nažalost neće nam dati da se igramo.
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#25107 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Leverage »

Zastava BiH ima, a ćirilica je ravnopravno pismo u BiH.

A ide se jer se pokušavaju relaksirati odnosi i pokrenuti stvari sa mrtve tačke, tamo gdje ih je zakovao tvoj Bakir.

A da se ide samo zato da vi kmečite vrijedilo bi.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#25108 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Student_u_Ostavci »

SDP je već zakovala državu za naredne 4 godine davanjem 4tog Dodari.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#25109 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by General War »

drug_profi wrote: 05/12/2022 00:10
General War wrote: 05/12/2022 00:09

Image

Image
Pa ne bi bilo loše da vas natamburamo na isti način. Ali nažalost neće nam dati da se igramo.
:-)
Kad vec si tu glupost tako shvatio...cini mi se da vise mi licite (posto mnozinu koristis) na Kadirovce u ovom trenutku :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#25110 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by General War »

Leverage wrote: 05/12/2022 00:11 Zastava BiH ima, a ćirilica je ravnopravno pismo u BiH.

A ide se jer se pokušavaju relaksirati odnosi i pokrenuti stvari sa mrtve tačke, tamo gdje ih je zakovao tvoj Bakir.

A da se ide samo zato da vi kmečite vrijedilo bi.
Koje stvari, mirno razdruzivanje, otvoreni balkan, treci entitet...?
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#25111 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by guruguru95 »

sehohari wrote: 05/12/2022 00:05
Leverage wrote: 04/12/2022 23:59
To što se ti osjećaš popišan ne znači da su i drugi tog stava.

Da je otišao samo da takvim poput tebe izvuče živac (a nije) vrijedilo je.
Ne znam bome.

Da se politički lider mog naroda (ili političke frakcije kojoj ja pripadam) saginje pa ide na noge u Laktaše, osjećao bih sramotu, kao što i radim.

Jašta je nego sramota i popišavanje kada od silnih institucija, ili makar "neutralnih" mjesta (znate na šta mislim) ti ideš u košarkašku halu ( gdje nema bosanske zastave i gdje je sve na ćirilici) na noge glavnom separatisti i mrzitelju tvog naroda, da bi između zabijanja koševa pričao o godišnjem budžetu i političkim programima jedine države koju imaš.
:thumbup:
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#25112 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Leverage »

General War wrote: 05/12/2022 00:18
Leverage wrote: 05/12/2022 00:11 Zastava BiH ima, a ćirilica je ravnopravno pismo u BiH.

A ide se jer se pokušavaju relaksirati odnosi i pokrenuti stvari sa mrtve tačke, tamo gdje ih je zakovao tvoj Bakir.

A da se ide samo zato da vi kmečite vrijedilo bi.
Koje stvari, mirno razdruzivanje, otvoreni balkan, treci entitet...?
Ma to je sića, zna se šta je Sebija rekla, spremaju se nove Tomašice.

Svaka neizgovorena ti je zlatna.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#25113 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by General War »

Leverage wrote: 05/12/2022 00:20
General War wrote: 05/12/2022 00:18
Koje stvari, mirno razdruzivanje, otvoreni balkan, treci entitet...?
Ma to je sića, zna se šta je Sebija rekla, spremaju se nove Tomašice.

Svaka neizgovorena ti je zlatna.
...pa eto dali ste Dodiku (mimo sebije) cetvrtog...eto raspravljajte, jedva ceka da vam udovolji sve sto bakiru nije
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#25114 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

General War wrote: 05/12/2022 00:16
drug_profi wrote: 05/12/2022 00:10

Pa ne bi bilo loše da vas natamburamo na isti način. Ali nažalost neće nam dati da se igramo.
:-)
Kad vec si tu glupost tako shvatio...cini mi se da vise mi licite (posto mnozinu koristis) na Kadirovce u ovom trenutku :D
A kako se drugacije moze shvatiti glupost koju si ti postavio u slikama?
A kadirovci? Pa dobro tebi Leverage rece, da se tebi uglavnom cini ga je onako kako nije.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25115 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

Kada su se prije Bakir i Dodik sastajali, to bi vazda bilo u Istočnom Sarajevu, kao neki teren "između". Hotel u kojem su se sastali je bio nekih 1000 metara od entitetske linije.
S pravom je tada kritikovan kako je državu svodio na kafanske sastanke, van državnih institucija.

E sada, umjesto toga, dobili smo raspravu o budžetu u time-outu Dodikovog najomiljenijeg kluba.

Puno baca na Lagumdžiju, koji je svoju prvu inostranu posjetu obavio u RS-u.
Lagumdžija je otišao u istoriju kao grobar opozicije, i iskreno rečeno se bojim da će Konaković još brže obaviti taj posao i definitivno ugasiti nadu za promjene u ovoj državi. Obezbjedio bi SDA još nekoliko ciklusa, što bi ovoj zemlji definitivno bio kraj.

Image
Image
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25116 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Grean »

drug_profi wrote: 05/12/2022 00:03 Hoćemo li vaditi slike Bakira i Dodika, Bakira i Čovića, Željka i Dodika, sve sa osmijesima u nekoj opuštenoj atmosferi?
Ili ćete se poklopiti i sačekati da vidimo na šta će izaći.
Kakve ima veze to sto ponavljaju greske prethodnika. Sad nam to treba biti utjeha, SDA je gori.

Jebem mu mater, pa onda ispade u pravu samo oni koji ne izlaze na izbore jer sve je isti qurac.

Kako ce SDP objasniti cetvrtog delegata datog Dodiku a nisu se sa ledja skidali Bakiru zbog toga i naravno sa pravom? Evo to je jednostavno pitanje. Da ti kazem odmah ja sam glaso za njih i za Zlatka Miletica (i on ispade shupak vezano za Cavaru, kakvo razocarenje, on veliki borac za BiH). Sta nam treba biti utjeha, da su ovi malo manja govna?
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#25117 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Grean wrote: 05/12/2022 00:33
drug_profi wrote: 05/12/2022 00:03 Hoćemo li vaditi slike Bakira i Dodika, Bakira i Čovića, Željka i Dodika, sve sa osmijesima u nekoj opuštenoj atmosferi?
Ili ćete se poklopiti i sačekati da vidimo na šta će izaći.
Kakve ima veze to sto ponavljaju greske prethodnika. Sad nam to treba biti utjeha, SDA je gori.

Jebem mu mater, pa onda ispade u pravu samo oni koji ne izlaze na izbore jer sve je isti qurac.

Kako ce SDP objasniti cetvrtog delegata datog Dodiku a nisu se sa ledja skidali Bakiru zbog toga i naravno sa pravom? Evo to je jednostavno pitanje. Da ti kazem odmah ja sam glaso za njih i za Zlatka Miletica (i on ispade shupak vezano za Cavaru, kakvo razocarenje, on veliki borac za BiH). Sta nam treba biti utjeha, da su ovi malo manja govna?
Da ne pricamo dalje.
Hajmo onda zaratiti da se vise ne zajebavamo.
Jle tako?
Jel to hoces reci?

Jer ili cemo ratovati, ili cemo reazgovarati da pokusamo relaksirati ono sto su Zeljko i Bakir usrali za 12 godina
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25118 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Grean »

drug_profi wrote: 05/12/2022 00:35
Da ne pricamo dalje.
Hajmo onda zaratiti da se vise ne zajebavamo.
Jle tako?
Jel to hoces reci?

Jer ili cemo ratovati, ili cemo reazgovarati da pokusamo relaksirati ono sto su Zeljko i Bakir usrali za 12 godina
Ovo ti sve govori gdje ta prica vodi i zasto ce biti potop.

Znaci treba nam objasniti da je sve bilo do Zeljke i Bakira, HDZ i SNSD su dio rjesenja koji nije imao s kim.

Ne znam cujes li ti sebe.

I btw, dati cetvrtog Dodiku nije razgovor nego ustupak koji nema objasnjenje.
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#25119 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Grean wrote: 05/12/2022 00:40
drug_profi wrote: 05/12/2022 00:35
Da ne pricamo dalje.
Hajmo onda zaratiti da se vise ne zajebavamo.
Jle tako?
Jel to hoces reci?

Jer ili cemo ratovati, ili cemo reazgovarati da pokusamo relaksirati ono sto su Zeljko i Bakir usrali za 12 godina
Ovo ti sve govori gdje ta prica vodi i zasto ce biti potop.

Znaci treba nam objasniti da je bilo do Zeljke i Bakira, HDZ i SNSD su dio rjesenja.

Ne znam cujes li ti sebe.
Ne mogu vise da svakom objasnjavam sta je pogresno u njihovoj politici.
Nebitno. Niste u stanju razumjeti i hajmo dalje.

Odgovori na pitanje: hocemo li ratovati ili razgovarati?

Edit: dopisao si ovog cetvrtog dodikovog.
Ja se mogu kladiti da je od DF-SDA dobio glas.
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#25120 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Grean wrote: 05/12/2022 00:00
sajber87 wrote: 04/12/2022 23:52

A hoce li taj df u koaliciju sa snsd i hdz da ne kazem kao u prethodnih 8 godina koje su po drzavu najgore od dejtona
Ko kaze da ne treba u koaliciju? Ne okreci pricu na botovanje. Koalicija je neizbjezna kako za SDA tako i za Trojku. Pitanje je kako ides u koaliciju. Meni se cini da idu slicno ili gore, snisnishodljivije nego SDA a mi smo htjeli promjene, malo kicme i garda.


Na kraju krajeva...

Jesu li rekli dao SDA cetvrtog delegata, jesu li trubili o izdaji Mostarskim sporazumom, jesu li govorili nikad sa Cavarom (mogli su makar taj uslov postaviti HDZ-u) sad sve to treba objasniti i posuti se pepelom.
Znaci hdz mora u koaliciju sa df om samo po df uslovima komsic napise a hdz bezuslovno potpise :lol:
Da, sda je dao 4 dodiku prosli put, sdp nije dao, stanivukoviceva dva su proklizala i jedan sda(salkic) nevazeci. Ides skim moras rezultat se gleda, proslo je vrijeme da niko osim sda i df a ne smije sa hdz. Rezultat podanicke sda df politike prema hdz u je nikad slabija drzava nikad manje bosnjaka nikad siromasniji gradjani, nametnuti smitov zakon. To se cinjenice. Rezultat osmorke i hdz a cemo vidjeti u buducnosti, prvi cu kritikovati ako budu losi po drzavu. Sda df hdz koaliciju das 8 godina i vidis katastrofu za drzavu a ovima ne das ni d akrenu a izvlacis zakljucke. Budi korektan pa daj bar nesto vremena nakon formiranja vlasti
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#25121 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by General War »

drug_profi wrote: 05/12/2022 00:31
General War wrote: 05/12/2022 00:16
:-)
Kad vec si tu glupost tako shvatio...cini mi se da vise mi licite (posto mnozinu koristis) na Kadirovce u ovom trenutku :D
A kako se drugacije moze shvatiti glupost koju si ti postavio u slikama?
A kadirovci? Pa dobro tebi Leverage rece, da se tebi uglavnom cini ga je onako kako nije.
Samo ti slusaj leverage-a :thumbup:
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#25122 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Grean »

drug_profi wrote: 05/12/2022 00:43
Ne mogu vise da svakom objasnjavam sta je pogresno u njihovoj politici.
Nebitno. Niste u stanju razumjeti i hajmo dalje.

Odgovori na pitanje: hocemo li ratovati ili razgovarati?

Edit: dopisao si ovog cetvrtog dodikovog.
Ja se mogu kladiti da je od DF-SDA dobio glas.
Malo ti podcjenjujes inteligenciju nase raje, niko nije levat.

Razgovori su jedno ali meni sva ova sarada vise lici na
razgovor u Compiegne vagonu. Tekst i dnevni red je diktiran od strane ambasada, raznoraznih Eskobara i ostalih osvjedocenih prijatelja BiH a ako su se ovi primili na tu pricu i ako im se sva politika svodi na to da udovolje bjelosvjetskim hostaplerima koji iznenadno ne vide nikakav problem u HDZ-u i SNSD-u niti potrebu da se ovi umire jer oni nisu ni problem za njihovu agendu e onda ce opozicija daleko dogurati a i mi s njima.

Nego nemoj ti biti levat pa kad Kojic koji je na sva zvona kritikovao Cavaru otvoreno kaze glasao sam jer mislim da to podrzavaju i oni koji su ga stavili na crnu listu, onda treba da znas gde se njegovo misljenje formira. On to cak i ne krije. A ja bih ipak da mi imamo svoje misljenje i interese.

I iskreno, iz sveg srca se nadam da grijesim i da je sve ovo samo los start. Ja nisam za tuk na utuk ali nisam ni za beskicmenjake, da nam i drzava postane poput Fudbalskog saveza, jedan baja i cetiri nazovi Bosnjaka koji mu ga puse. Btw i za to je Dino najavio pompezno ukljucujem se na Twitteru pa nista. Bolje neka suti.

Niko ga nije branio vise kad je poceo od mene, zbog vode prije svega :D , ali neka se malo presabere sta prica.
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#25123 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Leverage »

Grean wrote: 05/12/2022 00:33
drug_profi wrote: 05/12/2022 00:03 Hoćemo li vaditi slike Bakira i Dodika, Bakira i Čovića, Željka i Dodika, sve sa osmijesima u nekoj opuštenoj atmosferi?
Ili ćete se poklopiti i sačekati da vidimo na šta će izaći.
Kakve ima veze to sto ponavljaju greske prethodnika. Sad nam to treba biti utjeha, SDA je gori.

Jebem mu mater, pa onda ispade u pravu samo oni koji ne izlaze na izbore jer sve je isti qurac.

Kako ce SDP objasniti cetvrtog delegata datog Dodiku a nisu se sa ledja skidali Bakiru zbog toga i naravno sa pravom? Evo to je jednostavno pitanje. Da ti kazem odmah ja sam glaso za njih i za Zlatka Miletica (i on ispade shupak vezano za Cavaru, kakvo razocarenje, on veliki borac za BiH). Sta nam treba biti utjeha, da su ovi malo manja govna?
SDP je već objasnio. To što se tebi ne sviđa objašnjenje, možda je do tebe.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#25124 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by meridiyan »

Kme..kme...


Adem Zalihić proziva sarajevsku ulemu: “Podstakli ste džematlije da daju glas Konakoviću i NIP-u a oni prodaju i državu i narod!
Nigdje NIP nije napravio rezultat osim u Sarajevu, i to jedino uz pomoć uleme i džematlija!"


Image
User avatar
drug_profi
Posts: 50575
Joined: 16/07/2012 16:00

#25125 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Grean wrote: 05/12/2022 01:06
drug_profi wrote: 05/12/2022 00:43
Ne mogu vise da svakom objasnjavam sta je pogresno u njihovoj politici.
Nebitno. Niste u stanju razumjeti i hajmo dalje.

Odgovori na pitanje: hocemo li ratovati ili razgovarati?

Edit: dopisao si ovog cetvrtog dodikovog.
Ja se mogu kladiti da je od DF-SDA dobio glas.
Malo ti podcjenjujes inteligenciju nase raje, niko nije levat.

Razgovori su jedno ali meni sva ova sarada vise lici na
razgovor u Compiegne vagonu. Tekst i dnevni red je diktiran od strane ambasada, raznoraznih Eskobara i ostalih osvjedocenih prijatelja BiH a ako su se ovi primili na tu pricu i ako im se sva politika svodi na to da udovolje bjelosvjetskim hostaplerima koji iznenadno ne vide nikakav problem u HDZ-u i SNSD-u niti potrebu da se ovi umire jer oni nisu ni problem za njihovu agendu e onda ce opozicija daleko dogurati a i mi s njima.

Nego nemoj ti biti levat pa kad Kojic koji je na sva zvona kritikovao Cavaru otvoreno kaze glasao sam jer mislim da to podrzavaju i oni koji su ga stavili na crnu listu, onda treba da znas gde se njegovo misljenje formira. On to cak i ne krije. A ja bih ipak da mi imamo svoje misljenje i interese.

I iskreno, iz sveg srca se nadam da grijesim i da je sve ovo samo los start. Ja nisam za tuk na utuk ali nisam ni za beskicmenjake, da nam i drzava postane poput Fudbalskog saveza, jedan baja i cetiri nazovi Bosnjaka koji mu ga puse. Btw i za to je Dino najavio pompezno ukljucujem se na Twitteru pa nista. Bolje neka suti.

Niko ga nije branio vise kad je poceo od mene, zbog vode prije svega :D , ali neka se malo presabere sta prica.
Niko nije odogvoran za ono sto se tebi pricinjava.

Daj sansu ljudima da rade bar dvije godine, jer ovako kako je sad, ne bi Tito pomjerio s mjesta za krace vrijeme.

Sto se tice BiH. Jucer su opet NATO i EU potvrdili da ce stititi mir i cjelovitost. Nemate se cega bojati. A ja sam mozda budala ali jedino na ovoj planeti vjerujem u ono sto USA kaze.
Post Reply