Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7827
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17976 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »

kokakolas wrote: 31/01/2022 21:30 Jel’ se samo meni cini ili je Dino nakon Neuma napravio zaokret u svojim izjavama o El Baketu? Covjek ga je resetao gdje je stigao, a danas na N1 mali mis.

Namjerno nisam vjerovao u pricu da je samo SDA satelit ali jbg :zoka:
Ako previse kritikuje Kakira, onda ne valja, sva mu se politika bazira na anti-sda izjavama. Ako ga u nekom aspektu ili po pitanju neke izjave brani, onda AHA- svi ste vi isti.

:lol:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#17977 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Tesla Edison »

Debilno razmišljanje ljudi koji su 30 godina birali jedne te iste.

SDA zlatna floskula "svi su isti", i na kraju SDA pokupi kajmak.
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#17978 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Adriatic »

Neko je dobro rekao: četvorka iz NIP-a ima preko 100 godina staža u SDA. :lol:
I oni će da ruše SDA :-)
DIF-ovac je toliko potkapacitiran, da nije mogao sačekati izbore pa otkriti svoje pravo lice onim neukim.
Kanton je njemu plafon.
Ipak je on Sebijin proizvod.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7827
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17979 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »

Mislim da se Dino jako, jako solidno nosio s oponentima u ovoj HRT emisiji. Moglo je, naranov, i bolje.

Gdje su oni što iz svojih rupa povremeno prdekaju o tome da je Dino isključivo političar za lokalnog nivoa? :D

Edit: evo ga, jedan se upravo prije mene javi :lol:
Last edited by Idemedosumom on 01/02/2022 13:13, edited 1 time in total.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24789
Joined: 08/09/2005 20:08

#17980 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Haris.ba »

Problem Dine je sto ga baza nije kandidovala za predsjednicu. :D

Neko zajedljiv bi napisao, nije bio genetski predodredjen.
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17981 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Idemedosumom wrote: 01/02/2022 11:48 Mislim da se Dino jako, jako solidno nosio oponentima u ovoj HRT emisiji. Moglo je, naranov, i bolje.

Gdje su oni što iz svojih rupa povremeno prdekaju o tome da je Dino isključivo političar za lokalnog nivoa? :D

Edit: evo ga, jedan se upravo prije mene javi :lol:
Sto ne zovnuse Bakira? Ne smije Bakir da se upusti u diskusiju jer bi ga pojeli za dorucak. Davno su mu savjetnici rekli da se drzi podalje od ovakvih egzibicija.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#17982 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bingov buraz »

cyprus wrote: 31/01/2022 23:54 Lučić je dobro poznato hardcore govno i ne znam po čemu je on bio relevantan sagovornik u ovoj emisiji :-) Onaj iz Banja Luke samo džabe uze vrijeme nizašta, isto ko i onaj iz ministarstva...

Trebalo je pustit samo Čavaru i Dinu... Čavara koristio klasični gish gallop, i zaista šteta što nije bilo prave prilike da mu se replicira i da se dobro raščlani njegovo trkeljanje...

Sa druge strane, nadam se da je sad jasnije koliku je štetu Željko Komšić nanio Bosni i Hercegovini... Pa praktično 90% svih argumenata hrvatskih nacionalista po ovom pitanju počiva na izboru i retorici ŽK :-)
Potpisujem.
El_comadante
Posts: 7917
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#17983 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

Dobro NiP hoce da bude, nakon slijedeci izbora, bitan faktor u drzavu. Zato moraju imati stav o svim politicking desavanjima, bez obzira sto trenutno nisu u drzavnom parlamentu. Na osnovu tih stavova neko ce glasati za njih nego nece. I to je to.
mo-town
Posts: 1573
Joined: 30/12/2021 05:11

#17984 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mo-town »

Konakovic je pozvan na HRT jer je dosadasnjim izjavama jasno dao do znanja da je u Ridjana i Scepu ona snaga koja Hrvatima prakticno nudi treci entitet na pladnju.
Bledunjav, snishodljiv i servilan u dijalogu gdje je na svojoj strani imao Ustav BiH i medjunarodno pravo a sa druge strane otvorene islamofobe i mrzitelje BiH. Glavna briga mu je bilo da se slucajno HDZ ne pobuni i protivustavno pokusa formirati nekakvu paradrzavu na tlu BiH.
Umjesto da skrene paznju da se radi o protivustavnom djelovanju koje za sobom povlaci reakciju pravne drzave njegove reakcije i odgovori su vise ukazivali na spremnost podilazenju tek da se "....partneri ne naljute.".
Nebozemlja
Posts: 800
Joined: 04/10/2020 17:20

#17985 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nebozemlja »

mo-town wrote: 01/02/2022 13:01 Konakovic je pozvan na HRT jer je dosadasnjim izjavama jasno dao do znanja da je u Ridjana i Scepu ona snaga koja Hrvatima prakticno nudi treci entitet na pladnju.
Bledunjav, snishodljiv i servilan u dijalogu gdje je na svojoj strani imao Ustav BiH i medjunarodno pravo a sa druge strane otvorene islamofobe i mrzitelje BiH. Glavna briga mu je bilo da se slucajno HDZ ne pobuni i protivustavno pokusa formirati nekakvu paradrzavu na tlu BiH.
Umjesto da skrene paznju da se radi o protivustavnom djelovanju koje za sobom povlaci reakciju pravne drzave njegove reakcije i odgovori su vise ukazivali na spremnost podilazenju tek da se "....partneri ne naljute.".
Jesmo li gledali istu debatu?
User avatar
Qler
Posts: 23596
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#17986 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Qler »

Vala ih je Dino oprao da valja... ne znam gdje si ti gledao taj intervju
User avatar
drug_profi
Posts: 50551
Joined: 16/07/2012 16:00

#17987 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Pa oni bi Željka da ih pucka po prstima.
mo-town
Posts: 1573
Joined: 30/12/2021 05:11

#17988 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mo-town »

Nebozemlja wrote: 01/02/2022 13:03
mo-town wrote: 01/02/2022 13:01 Konakovic je pozvan na HRT jer je dosadasnjim izjavama jasno dao do znanja da je u Ridjana i Scepu ona snaga koja Hrvatima prakticno nudi treci entitet na pladnju.
Bledunjav, snishodljiv i servilan u dijalogu gdje je na svojoj strani imao Ustav BiH i medjunarodno pravo a sa druge strane otvorene islamofobe i mrzitelje BiH. Glavna briga mu je bilo da se slucajno HDZ ne pobuni i protivustavno pokusa formirati nekakvu paradrzavu na tlu BiH.
Umjesto da skrene paznju da se radi o protivustavnom djelovanju koje za sobom povlaci reakciju pravne drzave njegove reakcije i odgovori su vise ukazivali na spremnost podilazenju tek da se "....partneri ne naljute.".
Jesmo li gledali istu debatu?
Jesmo naravno. Znate li vi ko je bio sa druge strane i kakav je background tih ljudi, preciznije samo jednog covjeka?
Ivo Komsic bi ih sve skupa poderao k'o krme masnu novinu.
U startu se morala srezati cijela premisa da cu clanovi Predsjednistva predstavnici konstitutivnih naroda. DIno je svo vrijeme bio na tom fonu. Sta je trebao klimati glavom i slagati se sa njima 100%? Premalo i preslabo. Sto kaze Bili Piton "Mekan, mlitav, nikakav".
User avatar
Teletubbies
Posts: 574
Joined: 23/01/2014 10:55

#17989 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Teletubbies »

Ne znam šta ste gledali, ali su ga pojeli. Bolje da se nije odazvao.

Razočarenje. Političar za lokalnog nivoa. Treba tu pure još jesti.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7827
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#17990 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »

Eh da je barem uzvikiv'o Allahu ekber! Mozda bi bio zreo za vise nivoe, ovako, neka ga u KS. Da sam ja Bogdom u KS, a ne u ovom mom jadnom i vjecitom HDZ-SDA kantonu, :cry:
pemanapemani
Posts: 5351
Joined: 09/09/2008 15:12

#17991 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pemanapemani »

mo-town wrote: 01/02/2022 13:01 Konakovic je pozvan na HRT jer je dosadasnjim izjavama jasno dao do znanja da je u Ridjana i Scepu ona snaga koja Hrvatima prakticno nudi treci entitet na pladnju.
Bledunjav, snishodljiv i servilan u dijalogu gdje je na svojoj strani imao Ustav BiH i medjunarodno pravo a sa druge strane otvorene islamofobe i mrzitelje BiH. Glavna briga mu je bilo da se slucajno HDZ ne pobuni i protivustavno pokusa formirati nekakvu paradrzavu na tlu BiH.
Umjesto da skrene paznju da se radi o protivustavnom djelovanju koje za sobom povlaci reakciju pravne drzave njegove reakcije i odgovori su vise ukazivali na spremnost podilazenju tek da se "....partneri ne naljute.".
Koje su reakcije pravne države na dosadašnje Dodikovo protivustavno djelovanje?

Mislim da je Dinin najveći grijeh, pored izlaska iz SDA, to što je "sredio" da suprugu Željka Komšića otpuste sa radnog mjesta zbog neodgovarajućeg obrazovanja.
To mu vrhunski "patrioti" nikad neće halaliti.
mo-town
Posts: 1573
Joined: 30/12/2021 05:11

#17992 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mo-town »

pemanapemani wrote: 01/02/2022 13:47
mo-town wrote: 01/02/2022 13:01 Konakovic je pozvan na HRT jer je dosadasnjim izjavama jasno dao do znanja da je u Ridjana i Scepu ona snaga koja Hrvatima prakticno nudi treci entitet na pladnju.
Bledunjav, snishodljiv i servilan u dijalogu gdje je na svojoj strani imao Ustav BiH i medjunarodno pravo a sa druge strane otvorene islamofobe i mrzitelje BiH. Glavna briga mu je bilo da se slucajno HDZ ne pobuni i protivustavno pokusa formirati nekakvu paradrzavu na tlu BiH.
Umjesto da skrene paznju da se radi o protivustavnom djelovanju koje za sobom povlaci reakciju pravne drzave njegove reakcije i odgovori su vise ukazivali na spremnost podilazenju tek da se "....partneri ne naljute.".
Koje su reakcije pravne države na dosadašnje Dodikovo protivustavno djelovanje?

Mislim da je Dinin najveći grijeh, pored izlaska iz SDA, to što je "sredio" da suprugu Željka Komšića otpuste sa radnog mjesta zbog neodgovarajućeg obrazovanja.
To mu vrhunski "patrioti" nikad neće halaliti.
Ovo za zenu mi je prvi glas. Ali kakve to veze ima sa ocjenom njegovog gostovanja na HRT?
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17993 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Teletubbies wrote: 01/02/2022 13:15 Ne znam šta ste gledali, ali su ga pojeli. Bolje da se nije odazvao.

Razočarenje. Političar za lokalnog nivoa. Treba tu pure još jesti.
Ti si fakat Teletabis. Neka te s djecom, ne petljaj se u pricu odraslih.
mo-town
Posts: 1573
Joined: 30/12/2021 05:11

#17994 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mo-town »

Teletubbies wrote: 01/02/2022 13:15 Ne znam šta ste gledali, ali su ga pojeli. Bolje da se nije odazvao.

Razočarenje. Političar za lokalnog nivoa. Treba tu pure još jesti.
Nema on tu vise nista jesti. Nema jednostavno drzavotvornog kapaciteta i to je to.
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17995 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

pemanapemani wrote: 01/02/2022 13:47
mo-town wrote: 01/02/2022 13:01 Konakovic je pozvan na HRT jer je dosadasnjim izjavama jasno dao do znanja da je u Ridjana i Scepu ona snaga koja Hrvatima prakticno nudi treci entitet na pladnju.
Bledunjav, snishodljiv i servilan u dijalogu gdje je na svojoj strani imao Ustav BiH i medjunarodno pravo a sa druge strane otvorene islamofobe i mrzitelje BiH. Glavna briga mu je bilo da se slucajno HDZ ne pobuni i protivustavno pokusa formirati nekakvu paradrzavu na tlu BiH.
Umjesto da skrene paznju da se radi o protivustavnom djelovanju koje za sobom povlaci reakciju pravne drzave njegove reakcije i odgovori su vise ukazivali na spremnost podilazenju tek da se "....partneri ne naljute.".
Koje su reakcije pravne države na dosadašnje Dodikovo protivustavno djelovanje?

Mislim da je Dinin najveći grijeh, pored izlaska iz SDA, to što je "sredio" da suprugu Željka Komšića otpuste sa radnog mjesta zbog neodgovarajućeg obrazovanja.
To mu vrhunski "patrioti" nikad neće halaliti.
I ne samo obrazovanje, to bi se jos i progutalo, nego hanuma bila na platnom spidku i dobijala platu a nikada se nije ne poslu pojavila.

Inace, Sabina je u bracnim odnosima veca zmija nego Sebija.
User avatar
Styling
Posts: 12596
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#17996 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Qler wrote: 01/02/2022 13:07 Vala ih je Dino oprao da valja... ne znam gdje si ti gledao taj intervju
Da je Bakir sinoc bio na Dininom mjestu, onako ostar i zustar u diskusiji, bez pardona, danas bi ga sva SDA jugend istetovirala na prsima.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#17997 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bingov buraz »

Za ono malo vremena što su mu dali odličan.
User avatar
Adriatic
Posts: 3391
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#17998 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Adriatic »

Dino zvani "Nije pošteno da Bošnjaci...." :lol:
Klonirana SDA prodaje fol na koji se ponovo hvataju :-) Pa dokle više?
Hakiz
Posts: 40373
Joined: 30/07/2015 20:01

#17999 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Styling wrote: 01/02/2022 14:30
Qler wrote: 01/02/2022 13:07 Vala ih je Dino oprao da valja... ne znam gdje si ti gledao taj intervju
Da je Bakir sinoc bio na Dininom mjestu, onako ostar i zustar u diskusiji, bez pardona, danas bi ga sva SDA jugend istetovirala na prsima.
Ovako će Dinu NiPjugend tetovirati?
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#18000 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bingov buraz »

Kod nas ti ljudi vole po prstima priču,nećemo dozvoliti da izgrade Pelješki Most i takve ublehe.
Post Reply