Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19701 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

laserShow wrote: 12/05/2022 10:44
zlajaBHF wrote: 12/05/2022 10:21

Ovo se moze pitati samo neko ko nije okusio cetnicku/ustasku ideologiju.

Onaj koji jeste, on zna odgovor
od cetnika znam sta da ocekujem i spreman sam. Od "svog" ne ocekujem, a nisam ni siguran sta mogu dobiti, pa se iznenadim svaki put. Prodaju drzavu gore nego cetnici.
zlajaBHF wrote: 12/05/2022 10:28 ili da smo dio Srbije. Razumijem da im je svejedno....
2x po 5h sam jebavao po spisku sve Bosni i Hercegovini, Bakiru, Aliji, Sda i svim ostalim satelitima jer sam morao ja i moja porodica na vakcinu u Srbiju, jer je ovdje nije bilo, ili je trebala štela. Eto koliko smo dobri kada se treba pobrinuti o bosancu i hercegovcu u Bosni i Hercegovini.

Mani mi te sadakistan suplje i minderaske politike.
Da znas, nebi pricao to sto piricas.
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#19702 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

palermo wrote: 12/05/2022 10:23
drug_profi wrote: 12/05/2022 10:12

Bakiru sigurno ne bi otisao. A Zlatko sigurno nije gori od njega.
To ti j izbor između hinjavog izdajnika koji jedno prica drugo radi i lika sa kojim si nacisto, odnosno prica ono sto misli.
Sa kim si nacisto, sa Zlatkom Dizdarevicem? Pa jos prije par mjeseci on je bio neupitni moralni i strucni autoritet makar na ovom forumu.
Ili Dino, ode na pregovore I onda izade sa onakvim stavovima. Ima takvih slucajeva koliko hos.

Pokusavam ti objasniti zasro nije tako lako praviti promjenu.

Imas teoreticare upravljanja ljudskim resursima koji vrlo plasticno objqsnjavaju ljudsko opiranje promjenama. Izmedu ostalih, jedan od razloga je I strah od nepoznatog. A na to nadodas primjere koje sam ti naveo...
Pa nacisto si sa Dizdarevicem.Moze da ti se sviđa ili ne sviđa, ali si načisto.
Sa ovim drugim ne znaš šta će te snaći, a po iskustvu znamo da ide sve kontra od onog sto prica. Odnosno nista dobro za nas.
Dakle ako imas samo ta dva izbora, Dizdarevic je daleko bolji. Kao da je tesko biti bolji izbor od Bakira. :lol:
User avatar
laserShow
Posts: 4071
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#19703 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laserShow »

zlajaBHF wrote: 12/05/2022 10:55 Da znas, nebi pricao to sto piricas.
ma ja, on je ranjen u ratu, hej znas li da to automaCki nulira sve što je danas pogano? Hej hej hej sda samo sda. Minderasi.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10979
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#19704 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

zlajaBHF wrote: 12/05/2022 10:28 Za razliku od ovh gore, nisu spremni na podjelu i ne zele udovoljavati zeljama neprijatelja drzave.
Npr. nisu zeljeli predati neprijateljima drzave dvostruko vise administrativne moci nego sto im pripada, nisu im dali dvotrecinsku vecinu u Klubovima Hrvata u Domovima naroda FBiH i BiH i time zagarantovali paralizu vlasti, ne finansiraju im dalekovidnicu sa koje se siju bjesomucne lazi i propaganda, nisu im prebacili desetke miliona KM javnih prihoda vise nego sto im pripada..

:lol:

Pardon, ove argumente forsiraju izdajnici drzave. Prave patriote znaju da su ovo vizionarski potezi. :kiss:
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#19705 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

drug_profi wrote: 12/05/2022 11:17

Pa nacisto si sa Dizdarevicem.Moze da ti se sviđa ili ne sviđa, ali si načisto.
Sa ovim drugim ne znaš šta će te snaći, a po iskustvu znamo da ide sve kontra od onog sto prica. Odnosno nista dobro za nas.
Dakle ako imas samo ta dva izbora, Dizdarevic je daleko bolji. Kao da je tesko biti bolji izbor od Bakira. :lol:
Pa eto, vrlo si plastično objasnio zašto ljudi glasaju za Bakira. I zašto će glasati.
Kako može biti bolji čovjek koji relativizira i podržava rusku agresiju na Ukrajinu a sa tim i sve konsekvence koje to sa sobom nosi.

Pametniji od Bakira, pa šta.....sa svojim stavovima (mislim na Dizdarevića) mi je neprijatelj....
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#19706 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

palermo wrote: 12/05/2022 11:44
drug_profi wrote: 12/05/2022 11:17

Pa nacisto si sa Dizdarevicem.Moze da ti se sviđa ili ne sviđa, ali si načisto.
Sa ovim drugim ne znaš šta će te snaći, a po iskustvu znamo da ide sve kontra od onog sto prica. Odnosno nista dobro za nas.
Dakle ako imas samo ta dva izbora, Dizdarevic je daleko bolji. Kao da je tesko biti bolji izbor od Bakira. :lol:
Pa eto, vrlo si plastično objasnio zašto ljudi glasaju za Bakira. I zašto će glasati.
Kako može biti bolji čovjek koji relativizira i podržava rusku agresiju na Ukrajinu a sa tim i sve konsekvence koje to sa sobom nosi.

Pametniji od Bakira, pa šta.....sa svojim stavovima (mislim na Dizdarevića) mi je neprijatelj....
Ti ne shvataš da ti je Bakir neprijatelj, a Zlatko samo politicki protivnik.
To je problem.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#19707 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

da je između bakira i trenirane čimpanze.......majmun bi imao moj glas. Od zlatnobradog uhljupa ne moze gore (doduše jedino možda šćepo) :-) :-)
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#19708 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

drug_profi wrote: 12/05/2022 11:47
Ti ne shvataš da ti je Bakir neprijatelj, a Zlatko samo politicki protivnik.
To je problem.
Whatever......slijedeći tvoju logiku i Putin mi je samo politički protivnik a Bakir pravi nepriajtelj :D ....

al haj, do mene je :D
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#19709 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

palermo wrote: 12/05/2022 12:00
drug_profi wrote: 12/05/2022 11:47
Ti ne shvataš da ti je Bakir neprijatelj, a Zlatko samo politicki protivnik.
To je problem.
Whatever......slijedeći tvoju logiku i Putin mi je samo politički protivnik a Bakir pravi nepriajtelj :D ....

al haj, do mene je :D
Ma brkas ti dobro kruske i jabuke.
Dizdarevic ima svoj stav koji je nakaradan, ali svakako ti nece dovesti ni Putina ni NATO ovdje. Ublehari samo.
Bakir je vrlo opasan i za tebe i za drzavu, bas zato sto ti i mnogi ne prepoznaju nivo izdaje koji čini. Dapače ja ne znam koliko vam još dokaza treba?!
palermo
Posts: 22338
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#19710 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

drug_profi wrote: 12/05/2022 12:11

Ma brkas ti dobro kruske i jabuke.
Dizdarevic ima svoj stav koji je nakaradan, ali svakako ti nece dovesti ni Putina ni NATO ovdje. Ublehari samo.
Bakir je vrlo opasan i za tebe i za drzavu, bas zato sto ti i mnogi ne prepoznaju nivo izdaje koji čini. Dapače ja ne znam koliko vam još dokaza treba?!
:D ništa ja ne brkam. Naravno da Dizdarević ublehari. Svi mi ubleharimo dok ne dođemo u poziciju moći. Ali ti bi ga doveo u poziciju moći (Dizdarević je ovdje primjer) i onda on ne bi ublehario.

Al rekoh ja, do mene je sigurno :D
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19711 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Prpa.ba wrote: 12/05/2022 11:39
zlajaBHF wrote: 12/05/2022 10:28 Za razliku od ovh gore, nisu spremni na podjelu i ne zele udovoljavati zeljama neprijatelja drzave.
Npr. nisu zeljeli predati neprijateljima drzave dvostruko vise administrativne moci nego sto im pripada, nisu im dali dvotrecinsku vecinu u Klubovima Hrvata u Domovima naroda FBiH i BiH i time zagarantovali paralizu vlasti, ne finansiraju im dalekovidnicu sa koje se siju bjesomucne lazi i propaganda, nisu im prebacili desetke miliona KM javnih prihoda vise nego sto im pripada..

:lol:

Pardon, ove argumente forsiraju izdajnici drzave. Prave patriote znaju da su ovo vizionarski potezi. :kiss:
NiP podrzava zahtjeve HDZ-a sto se tice Izbrnog zakona. NiP time podrzava podjelu BiH !

Ti to uporedjues sa novcem koji je otisao za neku televiziju koju gleda 50 ljudi?

Upravo ovakavo nakaradno prioritiranje je dokaz da je NiP stranka karijera politicara, kojima drzava nije prioritet .
Stranka raspodjele sredstava i funkcija. SRSF
User avatar
Login77777
Posts: 8648
Joined: 18/05/2021 09:11

#19712 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login77777 »

Image
NiP podrzava zahtjeve HDZa sto se tice Izbornog Zakona… :izet:
User avatar
drug_profi
Posts: 50579
Joined: 16/07/2012 16:00

#19713 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

palermo wrote: 12/05/2022 12:30
drug_profi wrote: 12/05/2022 12:11

Ma brkas ti dobro kruske i jabuke.
Dizdarevic ima svoj stav koji je nakaradan, ali svakako ti nece dovesti ni Putina ni NATO ovdje. Ublehari samo.
Bakir je vrlo opasan i za tebe i za drzavu, bas zato sto ti i mnogi ne prepoznaju nivo izdaje koji čini. Dapače ja ne znam koliko vam još dokaza treba?!
:D ništa ja ne brkam. Naravno da Dizdarević ublehari. Svi mi ubleharimo dok ne dođemo u poziciju moći. Ali ti bi ga doveo u poziciju moći (Dizdarević je ovdje primjer) i onda on ne bi ublehario.

Al rekoh ja, do mene je sigurno :D
Ti si dao dva očajna primjera da dokažeš da je Bakir nužan izbor.
Ja ti kažem da čak i u tim okolnostima, Bakir (SDA) je ubjedljivo najgori izbor.
A u realnom svijetu uvijek ima i treća i četvrta opcija, koje su bolje i od Dizdarevića i od Bakira.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19714 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Ljudima treba biti jasno da u tom probosanskom bloku, znaci bloku koji BiH vidi kao svoju prvu domovinu, postoji 10% ljudi koji gledaju stvari iz nekog sebicnog ugla, i ne razmisljajuci o dugorocnim efektima.

Recimo tip zivi u Tuzli, i razmislja, zasto da mi trpimo ove blokade, umjestod a se udovolji Hrvatima, pa nek imaju i taj entitet "dole" u Hercegovini. Tom Tuzlaku nece ni u dzep ni iz dzepa. Zivot mu se na kratke staze nece mnogo promjenuti.

Za takve je SDA, Komsic i slicni, najgora moguca opcija. Svaka opcija, koja bi "relaksirala" odnose izmedju bratskih naroda, naravno bez da bude rata, je za njih bolja opcija. Znaci bilo ko....

Njihov prioriteti su drugaciji od ostatka, ili vecine naroda, koji prioritiziraju drzavu vise, i tu dolazi do raskola.

Pozitivno je to sto su takvi stvarno u manjini, i strane koje zagovaraju takvu politiku imaju glasova vise od 10% ali samo zato sto za njih glasaju i gradjani koji se ne slazu sa time, ali mnogima treba vremena da uvide o kavoj se ideologiji radi, a drugi su toliko ogorceni i frustrirani svojom situacijom, da bez razmisljanja glasaju kontra vlasti.


Uglavnom NiP i njihov blok je dokazao da se radi o izdajicama drzave, i oni ce doziviti potpo na sljedecim izborima!
User avatar
laserShow
Posts: 4071
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#19715 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laserShow »

zlajaBHF wrote: 12/05/2022 12:54 Uglavnom NiP i njihov blok je dokazao da se radi o izdajicama drzave, i oni ce doziviti potpo na sljedecim izborima!
Zajedno sa sda, sućur Allahu da idu na smetljište i da se zatvori ta osovina zla.
b_i_s
Posts: 216
Joined: 03/07/2019 09:32

#19716 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by b_i_s »

zlajaBHF wrote: 12/05/2022 12:54 Ljudima treba biti jasno da u tom probosanskom bloku, znaci bloku koji BiH vidi kao svoju prvu domovinu, postoji 10% ljudi koji gledaju stvari iz nekog sebicnog ugla, i ne razmisljajuci o dugorocnim efektima.

Recimo tip zivi u Tuzli, i razmislja, zasto da mi trpimo ove blokade, umjestod a se udovolji Hrvatima, pa nek imaju i taj entitet "dole" u Hercegovini. Tom Tuzlaku nece ni u dzep ni iz dzepa. Zivot mu se na kratke staze nece mnogo promjenuti.

Za takve je SDA, Komsic i slicni, najgora moguca opcija. Svaka opcija, koja bi "relaksirala" odnose izmedju bratskih naroda, naravno bez da bude rata, je za njih bolja opcija. Znaci bilo ko....

Njihov prioriteti su drugaciji od ostatka, ili vecine naroda, koji prioritiziraju drzavu vise, i tu dolazi do raskola.

Pozitivno je to sto su takvi stvarno u manjini, i strane koje zagovaraju takvu politiku imaju glasova vise od 10% ali samo zato sto za njih glasaju i gradjani koji se ne slazu sa time, ali mnogima treba vremena da uvide o kavoj se ideologiji radi, a drugi su toliko ogorceni i frustrirani svojom situacijom, da bez razmisljanja glasaju kontra vlasti.


Uglavnom NiP i njihov blok je dokazao da se radi o izdajicama drzave, i oni ce doziviti potpo na sljedecim izborima!
Kako je u Njemačkoj, patrioto? :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66052
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#19717 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

U Svedskoj je on.
b_i_s
Posts: 216
Joined: 03/07/2019 09:32

#19718 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by b_i_s »

Haj se ti i Bloo dogovorite gdje je :mrgreen:

Bloo wrote: 10/05/2022 09:11
b_i_s wrote: 10/05/2022 09:09 Reci da se šališ pa ne znaš da dotični naprđuje iz Švedske?
Znam. :|Nije ŠvedCka.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10979
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#19719 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Login77777 wrote: 12/05/2022 12:41 NiP podrzava zahtjeve HDZa sto se tice Izbornog Zakona… :izet:
Ali oni u SDA ne misle tako, to je bacanje luga ustašama u oci.

NiP misli tako, samo jos nisu nista potpisali. Ali misle tako.

I SDA daje pare za dalekovidnicu. NiP ne daje, ali ce davati kad bude gledanost veca.

Ustaše 1/1, BakirBHF-a mi. :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19720 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

b_i_s wrote: 12/05/2022 13:05 Haj se ti i Bloo dogovorite gdje je :mrgreen:

Bloo wrote: 10/05/2022 09:11

Znam. :|Nije ŠvedCka.
Dobro, imas li ti drugog posla osim da budes gps? :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19721 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Prpa.ba wrote: 12/05/2022 13:07
Login77777 wrote: 12/05/2022 12:41 NiP podrzava zahtjeve HDZa sto se tice Izbornog Zakona… :izet:
Ali oni u SDA ne misle tako, to je bacanje luga ustašama u oci.

NiP misli tako, samo jos nisu nista potpisali. Ali misle tako.

I SDA daje pare za dalekovidnicu. NiP ne daje, ali ce davati kad bude gledanost veca.

Ustaše 1/1, BakirBHF-a mi. :lol:
Lokacija Republika Sarajevo.....Ne treba nista oduzeti ni dodati.

Za vas je to i dovoljno.....Carsija, kahva, lokum, baklava i vikendom vrelo Bosne.
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#19722 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Robben »

laserShow wrote: 12/05/2022 10:44
zlajaBHF wrote: 12/05/2022 10:21

Ovo se moze pitati samo neko ko nije okusio cetnicku/ustasku ideologiju.

Onaj koji jeste, on zna odgovor
od cetnika znam sta da ocekujem i spreman sam. Od "svog" ne ocekujem, a nisam ni siguran sta mogu dobiti, pa se iznenadim svaki put. Prodaju drzavu gore nego cetnici.
zlajaBHF wrote: 12/05/2022 10:28 ili da smo dio Srbije. Razumijem da im je svejedno....
2x po 5h sam jebavao po spisku sve Bosni i Hercegovini, Bakiru, Aliji, Sda i svim ostalim satelitima jer sam morao ja i moja porodica na vakcinu u Srbiju, jer je ovdje nije bilo, ili je trebala štela. Eto koliko smo dobri kada se treba pobrinuti o bosancu i hercegovcu u Bosni i Hercegovini.

Mani mi te sadakistan suplje i minderaske politike.
Ko ti je kriv što nisi predodređen za fajzer u kancelariji. :D
User avatar
Login77777
Posts: 8648
Joined: 18/05/2021 09:11

#19723 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login77777 »

zlajaBHF wrote: 12/05/2022 13:14
Prpa.ba wrote: 12/05/2022 13:07

Ali oni u SDA ne misle tako, to je bacanje luga ustašama u oci.

NiP misli tako, samo jos nisu nista potpisali. Ali misle tako.

I SDA daje pare za dalekovidnicu. NiP ne daje, ali ce davati kad bude gledanost veca.

Ustaše 1/1, BakirBHF-a mi. :lol:
Lokacija Republika Sarajevo.....Ne treba nista oduzeti ni dodati.

Za vas je to i dovoljno.....Carsija, kahva, lokum, baklava i vikendom vrelo Bosne.
Republika Sarajevo :bih:
Izetbegović: Ovo je pobjeda, Općina Centar je važnija od desetak drugih općina
@Prpa.ba :mrgreen:
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#19724 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Robben wrote: 12/05/2022 13:17
laserShow wrote: 12/05/2022 10:44

od cetnika znam sta da ocekujem i spreman sam. Od "svog" ne ocekujem, a nisam ni siguran sta mogu dobiti, pa se iznenadim svaki put. Prodaju drzavu gore nego cetnici.



2x po 5h sam jebavao po spisku sve Bosni i Hercegovini, Bakiru, Aliji, Sda i svim ostalim satelitima jer sam morao ja i moja porodica na vakcinu u Srbiju, jer je ovdje nije bilo, ili je trebala štela. Eto koliko smo dobri kada se treba pobrinuti o bosancu i hercegovcu u Bosni i Hercegovini.

Mani mi te sadakistan suplje i minderaske politike.
Ko ti je kriv što nisi predodređen za fajzer u kancelariji. :D
Touche :mrgreen:
User avatar
laserShow
Posts: 4071
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#19725 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by laserShow »

Nope, nikakav touche. Ne zelim da nikoga molim, da imam štele. Uzeo sam stvar u svoje ruke kada mi ova maćeha od države to ne dopušta i otišao kod agresora, kojem sam tako poninzno bio zahvalan, kao i veliki broj mojih sugrađana. Dok smo stajali u redu, stid i poniženje se osjetilo u zraku, ali i zahvala Srbiji što smo imali priliku za ono što nemamo u svojoj domovini.

E da, nije BIH samo republika rajvosa, bilo je raje iz raznih dijelova BIH. Shvatite to vec jednom s vasim tuševima.

sda je najveca poganština koja se desila Bosni i Hercegovini, nakon agresorsko uzpovske akcije.
Post Reply