Narod i Pravda (Konakovic)

redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#27301 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by redhat »

Ricken wrote: 22/03/2023 19:55
redhat wrote: 22/03/2023 13:39

Glup tipa kao neimenovana dama ministrica koja se se u sred svjetskog bojkota i izolacije irana sastaje sa iranskim ministrom vanjskih poslova?
:D
To što je ona ispala glupa, ne amnestira Dininu glupost da izjavi kako nemamo otvorenih pitanja sa Madjarima, u jeku arbitražnog spora teškog 25 miliona bez kamata, jer je neko treći promjenio rutu isporuke gasa.
Bolje nemamo i nakon 30 godina močvare i bare u svakom političkom segmentu to je to. Taj gaf vidim kao propust savjetnika, sto je ili ce biti njegov propust ukoliko se ko i njegovi predhodnici okruzi losim savjetnicima.
A sta drzava konkretno radi povodom tog spora, sta je do sad uradjeno po tom pitanju - pretpostavljam da spor nije pokrenut sad u ponedeljak posto ipak ima procedura i nacin kako se pokreće? Imamo li i jedno radno tijelo po pitanju te arbitraze? Ako imamo ko ga je imenovao, ko su članovi a ako nije zasto nije i ciji je propust?
internazionale
Posts: 2203
Joined: 30/12/2009 15:52

#27302 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

redhat wrote: 23/03/2023 10:23
Ricken wrote: 22/03/2023 19:55

To što je ona ispala glupa, ne amnestira Dininu glupost da izjavi kako nemamo otvorenih pitanja sa Madjarima, u jeku arbitražnog spora teškog 25 miliona bez kamata, jer je neko treći promjenio rutu isporuke gasa.
Bolje nemamo i nakon 30 godina močvare i bare u svakom političkom segmentu to je to. Taj gaf vidim kao propust savjetnika, sto je ili ce biti njegov propust ukoliko se ko i njegovi predhodnici okruzi losim savjetnicima.
A sta drzava konkretno radi povodom tog spora, sta je do sad uradjeno po tom pitanju - pretpostavljam da spor nije pokrenut sad u ponedeljak posto ipak ima procedura i nacin kako se pokreće? Imamo li i jedno radno tijelo po pitanju te arbitraze? Ako imamo ko ga je imenovao, ko su članovi a ako nije zasto nije i ciji je propust?
Šta ti buraz pišeš, kakvi sporovi, arbitraže, radna tijela...

Samo nam reci je li mu se Dino nagovorio ili nije? Pusti se tih nakih zapetljancija i mućki
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6752
Joined: 20/02/2013 14:14

#27303 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Cherry-Cherry »

Jasmin Mulahusić je tipični glasač SDA.
Officer Crabtree
Posts: 3539
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#27304 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Officer Crabtree »

Cherry-Cherry wrote: 23/03/2023 10:37 Jasmin Mulahusić je tipični glasač SDA.
Ovaj čovjek je agitator, posljednji level propagande, on je iznad i člana.

Glasači glupo glasaju i nastave da svojim životima ovaj danonoćno radi za stranku.

Ne treba to puštati na nivo običnog glasača, ovdje strast radi vidiš o unucima priča.
PM72
Posts: 17631
Joined: 30/04/2012 16:54

#27305 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by PM72 »

Govoriš iz vlastitog iskustva ili?
Officer Crabtree
Posts: 3539
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#27306 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Officer Crabtree »

PM72 wrote: 23/03/2023 11:19 Govoriš iz vlastitog iskustva ili?
Pa, po tebi ovo samo glasač?
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#27307 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

User avatar
drug_profi
Posts: 50211
Joined: 16/07/2012 16:00

#27308 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Truba wrote: 23/03/2023 19:29 https://saff.ba/boracka-udruzenja-osudi ... -ministra/

Borci kritiziraju konana
Haha
Koja ba udruzenja? To samo jos budalama mozes uvaljivati.
Vecina boraca nisu clanovi nikakvih udruzenja. A i ako jesu, jel njih bas neko pitao sta oni misle ili su ovi koji imaju pinku od stranke izasli u ime svih.
PM72
Posts: 17631
Joined: 30/04/2012 16:54

#27309 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by PM72 »

drug_profi wrote: 23/03/2023 20:41
Truba wrote: 23/03/2023 19:29 https://saff.ba/boracka-udruzenja-osudi ... -ministra/

Borci kritiziraju konana
Haha
Koja ba udruzenja? To samo jos budalama mozes uvaljivati.
Vecina boraca nisu clanovi nikakvih udruzenja. A i ako jesu, jel njih bas neko pitao sta oni misle ili su ovi koji imaju pinku od stranke izasli u ime svih.
:thumbup:
Šuplja priča "boraca" poput Švrakića koji je rat proveo u Turskoj i Italiji pa kad se vratio postao predsjednik Zelenih beretki.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#27310 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

Ne znas ti kakve su se teske bitke vodile po italiji i turskoj :D :mrgreen:
User avatar
drug_profi
Posts: 50211
Joined: 16/07/2012 16:00

#27311 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Roccohljup wrote: 23/03/2023 21:02 Ne znas ti kakve su se teske bitke vodile po italiji i turskoj :D :mrgreen:
Iz moje jedinice samo je jedan učlanjen u to neko udruzenje. I on je SDA faca i cesto izlazi u ime tog udruzenja.
A mi svi ostali, a ima nas 26 u viber grupi (otprilike pola prezivjelih) se povremeno sastajemo da obiđemo mezarje i groblja sa nasim poginulim. Nekad se malo i sjedne negdje navecer i poprica. Generalno svi yebu mater SDA i Bakiru u tim pricama.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#27312 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ricken »

redhat wrote: 23/03/2023 10:23
Ricken wrote: 22/03/2023 19:55

To što je ona ispala glupa, ne amnestira Dininu glupost da izjavi kako nemamo otvorenih pitanja sa Madjarima, u jeku arbitražnog spora teškog 25 miliona bez kamata, jer je neko treći promjenio rutu isporuke gasa.
Bolje nemamo i nakon 30 godina močvare i bare u svakom političkom segmentu to je to. Taj gaf vidim kao propust savjetnika, sto je ili ce biti njegov propust ukoliko se ko i njegovi predhodnici okruzi losim savjetnicima.
A sta drzava konkretno radi povodom tog spora, sta je do sad uradjeno po tom pitanju - pretpostavljam da spor nije pokrenut sad u ponedeljak posto ipak ima procedura i nacin kako se pokreće? Imamo li i jedno radno tijelo po pitanju te arbitraze? Ako imamo ko ga je imenovao, ko su članovi a ako nije zasto nije i ciji je propust?
Znači amaterizam državne vanjske politike se nastavlja.

Riječ je o sporu koji nastao prelaskom na Turski tok, pošto je Gazprom LLC 2021. godine obavjsetio BiH da mjenja rutu isporuke umjesto preko Ukrajine, ruta je prešla na Turski tok. Naša strana se pozvala na višu silu i prekinula ugovor jer mađarski transporter više nije mogao pružiti uslugu zbog nastanka novih okolnosti. Vlada FBiH je ovlastila Energoinvest i BH-Gas da angažiraju advokatsku kuću za zastupanje pred arbitražnim vijećem. Ovo zastupanje je procijenjeno na 700.000 KM, a procjena angažiranja arbitražnog vijeća je 300.000 KM. Spor je vrijedan 20. milion USD. Arbitražni spor je pokrenut u aprilu 2022. godine u Cirihu. Ne znam na kakav propust misliš, pošto je parnica u toku?

Kada je Mol tužio INA-u Hrvatska je ulagala velike diplomatske napore da zaštiti svoje interese. Za našu "diplomatiju", to nije otvoreno pitanje!
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#27313 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by breuer »

realno, jedini dobar Bakirov potez se ticao Mađara, tj. Orbana, kad mu je odbrusio da nema pravo pridikovati BiH muslimanima da ne pripadaju Evropi kad su oni isti došli odnekle iza Urala :D

usput potkačivši i Turke, svjesno ili nesvjesno :D
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#27314 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by redhat »

Ricken wrote: 23/03/2023 22:38
redhat wrote: 23/03/2023 10:23

Bolje nemamo i nakon 30 godina močvare i bare u svakom političkom segmentu to je to. Taj gaf vidim kao propust savjetnika, sto je ili ce biti njegov propust ukoliko se ko i njegovi predhodnici okruzi losim savjetnicima.
A sta drzava konkretno radi povodom tog spora, sta je do sad uradjeno po tom pitanju - pretpostavljam da spor nije pokrenut sad u ponedeljak posto ipak ima procedura i nacin kako se pokreće? Imamo li i jedno radno tijelo po pitanju te arbitraze? Ako imamo ko ga je imenovao, ko su članovi a ako nije zasto nije i ciji je propust?
Znači amaterizam državne vanjske politike se nastavlja.

Riječ je o sporu koji nastao prelaskom na Turski tok, pošto je Gazprom LLC 2021. godine obavjsetio BiH da mjenja rutu isporuke umjesto preko Ukrajine, ruta je prešla na Turski tok. Naša strana se pozvala na višu silu i prekinula ugovor jer mađarski transporter više nije mogao pružiti uslugu zbog nastanka novih okolnosti. Vlada FBiH je ovlastila Energoinvest i BH-Gas da angažiraju advokatsku kuću za zastupanje pred arbitražnim vijećem. Ovo zastupanje je procijenjeno na 700.000 KM, a procjena angažiranja arbitražnog vijeća je 300.000 KM. Spor je vrijedan 20. milion USD. Arbitražni spor je pokrenut u aprilu 2022. godine u Cirihu. Ne znam na kakav propust misliš, pošto je parnica u toku?

Kada je Mol tužio INA-u Hrvatska je ulagala velike diplomatske napore da zaštiti svoje interese. Za našu "diplomatiju", to nije otvoreno pitanje!
Pa sam si dao odgovor na sopstveno postavljeno pitanje i potvrdio moje - i usput pokazao da imas informacije koje su ruku na srce nebitne u replici meni. Znaci da rezimiramo Ricken, repliciras meni za Konakovicev amaterizam od neki dan i u pricu uvodis pravni spor koji je zapocet u mandatu ministrice Turković i vodi se, a ti ga fakturišeš Konakoviću. Ja sam u startu rekao da je to gaf i to vjerovatno njegovih savjetnika ako ih je uopste imenovao što ga na gore navedeno nisu upozorili.
I da se ne lazemo Hrvatska je uređena drzava za Bosnu pa im se ipak potkrade da je svaki drugi ministar optužen za korupciju ili se uhvati direktora INE kako rodjenom babi prebaci koji milon eura, valjda da rezije plati i da mu se nađe :)
I da ne bude zabune, ovo nije odbrarana lika i djela E. Konakovića, sami smo sebe sistematski spustili kao drustvo na nivo gdje nam je E.K. jedan od boljih i to je tako ali to je prica za neku drugu priliku.
User avatar
Ricken
Posts: 6028
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#27315 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ricken »

redhat wrote: 24/03/2023 10:22
Ricken wrote: 23/03/2023 22:38

Znači amaterizam državne vanjske politike se nastavlja.

Riječ je o sporu koji nastao prelaskom na Turski tok, pošto je Gazprom LLC 2021. godine obavjsetio BiH da mjenja rutu isporuke umjesto preko Ukrajine, ruta je prešla na Turski tok. Naša strana se pozvala na višu silu i prekinula ugovor jer mađarski transporter više nije mogao pružiti uslugu zbog nastanka novih okolnosti. Vlada FBiH je ovlastila Energoinvest i BH-Gas da angažiraju advokatsku kuću za zastupanje pred arbitražnim vijećem. Ovo zastupanje je procijenjeno na 700.000 KM, a procjena angažiranja arbitražnog vijeća je 300.000 KM. Spor je vrijedan 20. milion USD. Arbitražni spor je pokrenut u aprilu 2022. godine u Cirihu. Ne znam na kakav propust misliš, pošto je parnica u toku?

Kada je Mol tužio INA-u Hrvatska je ulagala velike diplomatske napore da zaštiti svoje interese. Za našu "diplomatiju", to nije otvoreno pitanje!
Pa sam si dao odgovor na sopstveno postavljeno pitanje i potvrdio moje - i usput pokazao da imas informacije koje su ruku na srce nebitne u replici meni. Znaci da rezimiramo Ricken, repliciras meni za Konakovicev amaterizam od neki dan i u pricu uvodis pravni spor koji je zapocet u mandatu ministrice Turković i vodi se, a ti ga fakturišeš Konakoviću. Ja sam u startu rekao da je to gaf i to vjerovatno njegovih savjetnika ako ih je uopste imenovao što ga na gore navedeno nisu upozorili.
I da se ne lazemo Hrvatska je uređena drzava za Bosnu pa im se ipak potkrade da je svaki drugi ministar optužen za korupciju ili se uhvati direktora INE kako rodjenom babi prebaci koji milon eura, valjda da rezije plati i da mu se nađe :)
I da ne bude zabune, ovo nije odbrarana lika i djela E. Konakovića, sami smo sebe sistematski spustili kao drustvo na nivo gdje nam je E.K. jedan od boljih i to je tako ali to je prica za neku drugu priliku.
Razgovaramo, nema potrebe za retoričkim akrobacijama, koje ne doprinose argumentaciji. Na forumu ne možeš pobjediti. Niti moje, a niti tvoje mišljenje, neće promjeniti bilo šta. Činjenica je da Bisere više nema, pa ne znam da li postoji tačka u kojoj će postati irelavantno šta je ona propustila uraditi. Ti si postavljao pitanja, a ja kao neko ko diskutuje u dobroj vjeri, smatrao sam da je red udovoljigi tvojoj znatiželji. Očigledno da sam pogriješio.

U svakom slučaju, kao građanin BiH, zainteresiran za naše interese, pošto živim ovdje, imam porodicu, djecu, prijatelje, vrlo precizno fakturišem Konakoviću da nije iskoristio priliku da u toku službene posjete predstavnika zemlje sa kojom imamo problem, otvori pitanje,napravi pritisak ili pokrene pitanje dogovora, sa konkretnom mapom zajedničkih diplomatskih aktivnosti, već se stvara neka atmosfera relaksacije divnih i idiličnih odnosa BiH i Mađarske.

To nije gaf, gaf je nesmotrenost, nepažnja, nešto slučajno, ovo je čisti amaterizam i odsustvo vizije u zaštiti državnih interesa.

Imam dojam da postaje problem uputiti kritiku, za koju vjerujem da je argumentovana.

Nije Hrvatska imuna na afere, kao niti VB, Njemačka, EU, ali to nije tema emisije, njihovi zvaničnici, vrlo ozbiljno brinu o interesima društva kao cjeline. Kod nas se nekako stiče dojam, da su interesi partije uvijek iznad države. Moje pitanje je da li bi isti odnos bio da je formirana federalna vlada, ili je stvarno samo problem u kadrovskoj politici mladog NIPovog ministra.

Al dobro, bolje nemamo. SDA je kriva, i svaka glupost aktuelnog establishmenta će biti opravdana nesposbnosti prethodnika.

Ako dobro shvatam, to je narativ zadnjih 6 mjeseci, poznatiji kao zabijanje glave u pijesak. Ono što ostaje otvoreno pitanje, je sutra kad odvedeš javne kompanije za distribuciju gasa u stečaj, i kad ti ćumur postane glavni energent, a industrija stane, da li će odgovornost biti na Biseri, Bakiru, ili savjetnicima.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#27316 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by redhat »

Ricken wrote: 24/03/2023 11:48
redhat wrote: 24/03/2023 10:22

Pa sam si dao odgovor na sopstveno postavljeno pitanje i potvrdio moje - i usput pokazao da imas informacije koje su ruku na srce nebitne u replici meni. Znaci da rezimiramo Ricken, repliciras meni za Konakovicev amaterizam od neki dan i u pricu uvodis pravni spor koji je zapocet u mandatu ministrice Turković i vodi se, a ti ga fakturišeš Konakoviću. Ja sam u startu rekao da je to gaf i to vjerovatno njegovih savjetnika ako ih je uopste imenovao što ga na gore navedeno nisu upozorili.
I da se ne lazemo Hrvatska je uređena drzava za Bosnu pa im se ipak potkrade da je svaki drugi ministar optužen za korupciju ili se uhvati direktora INE kako rodjenom babi prebaci koji milon eura, valjda da rezije plati i da mu se nađe :)
I da ne bude zabune, ovo nije odbrarana lika i djela E. Konakovića, sami smo sebe sistematski spustili kao drustvo na nivo gdje nam je E.K. jedan od boljih i to je tako ali to je prica za neku drugu priliku.
Razgovaramo, nema potrebe za retoričkim akrobacijama, koje ne doprinose argumentaciji. Na forumu ne možeš pobjediti. Niti moje, a niti tvoje mišljenje, neće promjeniti bilo šta. Činjenica je da Bisere više nema, pa ne znam da li postoji tačka u kojoj će postati irelavantno šta je ona propustila uraditi. Ti si postavljao pitanja, a ja kao neko ko diskutuje u dobroj vjeri, smatrao sam da je red udovoljigi tvojoj znatiželji. Očigledno da sam pogriješio.

U svakom slučaju, kao građanin BiH, zainteresiran za naše interese, pošto živim ovdje, imam porodicu, djecu, prijatelje, vrlo precizno fakturišem Konakoviću da nije iskoristio priliku da u toku službene posjete predstavnika zemlje sa kojom imamo problem, otvori pitanje,napravi pritisak ili pokrene pitanje dogovora, sa konkretnom mapom zajedničkih diplomatskih aktivnosti, već se stvara neka atmosfera relaksacije divnih i idiličnih odnosa BiH i Mađarske.

To nije gaf, gaf je nesmotrenost, nepažnja, nešto slučajno, ovo je čisti amaterizam i odsustvo vizije u zaštiti državnih interesa.

Imam dojam da postaje problem uputiti kritiku, za koju vjerujem da je argumentovana.

Nije Hrvatska imuna na afere, kao niti VB, Njemačka, EU, ali to nije tema emisije, njihovi zvaničnici, vrlo ozbiljno brinu o interesima društva kao cjeline. Kod nas se nekako stiče dojam, da su interesi partije uvijek iznad države. Moje pitanje je da li bi isti odnos bio da je formirana federalna vlada, ili je stvarno samo problem u kadrovskoj politici mladog NIPovog ministra.

Al dobro, bolje nemamo. SDA je kriva, i svaka glupost aktuelnog establishmenta će biti opravdana nesposbnosti prethodnika.

Ako dobro shvatam, to je narativ zadnjih 6 mjeseci, poznatiji kao zabijanje glave u pijesak. Ono što ostaje otvoreno pitanje, je sutra kad odvedeš javne kompanije za distribuciju gasa u stečaj, i kad ti ćumur postane glavni energent, a industrija stane, da li će odgovornost biti na Biseri, Bakiru, ili savjetnicima.
Napisati post od 17 redova kao odgovor na necijih 8 redova i nazvati ovaj potonji retoričkim akrobacijama je u najmanju ruku neozbiljno sa trunkom malicioznosti ali bože moj.
Ja sam u prvom postu Konakovićevu izjavu nazvao gafom i stojim uz to i dalje tako da ne znam šta očekuješ od mene - nadam se da ti je jasno ukoliko zanemarimo "pobjednike" i "porazene" na forumu da smo se Ti i ja slozili u prvoj razmjeni mišljenja da se zaista radi o propustu/gafu.
Ja sam samo ustvrdio da vjerujem da se radi o propustu savjetnika, koji su ukoliko ih Konaković ima ili loši ili zlonamjerni. Ministar nije morao znati, mogao je ali nije morao ali su ga oni morali upozoriti na postojanje spora. Sam spor i postupanje po njemu ne mogu fakturisati covjeku koji je mjesec dana na toj funkciji. Elemente ugovora koji je sporan ne znamo ni ti ni ja, ne znamo ni da li su ispunjeni uslovi za jednostrani raskid ugovora niti okolnosti pod kojima je meritum ugovora izmjenjen tako da smatram neozbiljnim ulaziti u dublju pricu na osnovu poluinformacija.
Trudim se da ne pisem previse i da ne upadnem u zamku verbalnih akrobacija tako da novog sugovornika ove teme ces ipak potraziti bez mene.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#27317 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

dva gradaka vijećnika napustila nip...
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#27318 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Image

Vidi konana...kad se pojavi...seru se u gace a zene pisaju

Usporedite sa onom spodobom...sto je bila prije...
axe22
Posts: 1725
Joined: 11/03/2013 21:21

#27319 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by axe22 »

Svaki dan Dritan nesto nauci, danas je naucio da je kulturno zakopcati sako ako si u stojecem polozaju.
izvrsni direktor
Posts: 9143
Joined: 20/12/2018 16:11

#27320 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

axe22 wrote: 28/03/2023 13:34 Svaki dan Dritan nesto nauci, danas je naucio da je kulturno zakopcati sako ako si u stojecem polozaju.
Opet clanovi trojke na nekom sastanku sa amerikancima. Vidis ti te izdaje
User avatar
drug_profi
Posts: 50211
Joined: 16/07/2012 16:00

#27321 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

izvrsni direktor wrote: 28/03/2023 13:36
axe22 wrote: 28/03/2023 13:34 Svaki dan Dritan nesto nauci, danas je naucio da je kulturno zakopcati sako ako si u stojecem polozaju.
Opet clanovi trojke na nekom sastanku sa amerikancima. Vidis ti te izdaje
Jest sve sa amerikancima protiv Bošnjaka šuruju.
Ako nećemo sad na ulice kad ćemo.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#27322 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by uglavnomja »

Truba wrote: 28/03/2023 12:11 Image

Vidi konana...kad se pojavi...seru se u gace a zene pisaju

Usporedite sa onom spodobom...sto je bila prije...
:D :lol:

sto jest - jest
impozantna pojava

umjesto svih sramota koje su nas nesrecom predstavljale

pocinjuci od hadze efendica iz gorazda, koji je ambasadorsko mjesto mislim u austriji? zasluzio svakodnevnim javljanjem iz gorazda preko radioamatera
preko svih ostalih slicnih zasluznih i rodjaka, kojima je i elementarna pismenost bila upitna
sve do zadnje morzice


uz par izuzetaka, koji su bili uslovljeni zemljom domacinom koja je jasno stavila veto, kao sto je uradila francuska za nekog slicnog hadzu i prihvatila samo jednog prof.dr.
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#27323 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Truba »

Mma borac

Nasuprot sumo mmf hurmi :lol:
axe22
Posts: 1725
Joined: 11/03/2013 21:21

#27324 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by axe22 »

izvrsni direktor wrote: 28/03/2023 13:36
axe22 wrote: 28/03/2023 13:34 Svaki dan Dritan nesto nauci, danas je naucio da je kulturno zakopcati sako ako si u stojecem polozaju.
Opet clanovi trojke na nekom sastanku sa amerikancima. Vidis ti te izdaje
Zato sto su ga ti isti amerikanci postavili na tu poziciju, na svaki nacin su gurali trojku jer su znali da ce ti isti lakse ugadjati Covicu)
User avatar
relativno84
Posts: 15304
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#27325 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »



Ma boli te Kemo, svakako te nisu oni birali.
:oops: :D
Post Reply