Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#19651 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Robben »

Jebo me svak ako Styling nije Sabina Čudić.
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#19652 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

:razz:
Pazi sta si obecao.
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#19653 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Robben »

drug_profi wrote: 10/05/2022 08:51 :razz:
Pazi sta si obecao.
https://www.youtube.com/shorts/d_S8YU0SUmw
:lol:

Čuj ti, ono bi dalo izborni samo da umjesto fadila na mjestu premijera gleda recimo kiflu ili fortu. :lol: Pitaj ljude u Mostaru, Prozoru ili lupam, Busovači šta misle o tome.
Najlakše je iz Reisa Džemaludina Čauševića 1 tuđim gloginje mlatit'.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19654 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Bloo wrote: 10/05/2022 08:40
Kod Baketa je to samo privid, a Dzafke je obicna lutka na koncu.
Gospodin Bakir I. je veoma sposoban da se pobrine za sebe, svoje bliznje i ostale poltrone, a na stetu svih ostalih. OStalih ukljucuje i vlastite glasace.
Kada mu je potrebno, zna on reci i DA.

Ali, bilo kakav dijalog sa osobama poput tebe je uzaludan, jer (dugogodisje iskustvo komuniciranja sa ljudima poput tebe koji su uz tu ideju iz razlicitih razloga) vaša zaslijepljenost, fanatizam ili pak samo očini priprosti interes uvijek nadvladaju.

Anyway, već skoro 30 najtežih godina smo zajedno i ovo je uistinu najbolja od svih političkih opcija.
Mislio sam ti odgovoriti duzim postom, ali u pravu si.....uzaludno.

Uglavnom, bilo kako bilo, za svakoga je zdravo da preispita svoje stavove sa vremena na vrijeme i da cuje argumente onih koji misle drugacije.

Iza mog misljenja ne stoje licni interesi, a ni ideoloska zasljepljenost. Cista zelja za napredak naseg naroda i drzave.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#19655 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

zlajaBHF wrote: 10/05/2022 08:59 Iza mog misljenja ne stoje licni interesi, a ni ideoloska zasljepljenost. Cista zelja za napredak naseg naroda i drzave.
Good for you.
Evo napredujemo onako kolektivno već 30 godina od rata. :)
:thumbup:
Čujemo se za još 30 godina ako iko ostane da kucka u BiH.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19656 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Bloo wrote: 10/05/2022 09:03
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 08:59 Iza mog misljenja ne stoje licni interesi, a ni ideoloska zasljepljenost. Cista zelja za napredak naseg naroda i drzave.
Good for you.
Evo napredujemo onako kolektivno već 30 godina od rata. :)
:thumbup:
Čujemo se za još 30 godina ako iko ostane da kucka u BiH.
Mi smo u nekoj vrsti ratnog stanja ostali i nakon daytona.
Znaci, i dalje pricamo o tome da li ce se drzava raspasti ili ne. Da li ce Vucic napasti ili ne.

Sta ocekivati od ekonomije?

Kada tome dodas da je cijeli region, u istoj situaciji, onda nije fer optuzivati jednog politicara ili stranku za stanje u drzavi.
b_i_s
Posts: 216
Joined: 03/07/2019 09:32

#19657 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by b_i_s »

Bloo wrote: 10/05/2022 09:03
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 08:59 Iza mog misljenja ne stoje licni interesi, a ni ideoloska zasljepljenost. Cista zelja za napredak naseg naroda i drzave.
Good for you.
Evo napredujemo onako kolektivno već 30 godina od rata. :)
:thumbup:
Čujemo se za još 30 godina ako iko ostane da kucka u BiH.
Reci da se šališ pa ne znaš da dotični naprđuje iz Švedske? :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#19658 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

zlajaBHF wrote: 10/05/2022 09:07
Bloo wrote: 10/05/2022 09:03

Good for you.
Evo napredujemo onako kolektivno već 30 godina od rata. :)
:thumbup:
Čujemo se za još 30 godina ako iko ostane da kucka u BiH.
Mi smo u nekoj vrsti ratnog stanja ostali i nakon daytona.
Znaci, i dalje pricamo o tome da li ce se drzava raspasti ili ne. Da li ce Vucic napasti ili ne.

Sta ocekivati od ekonomije?

Kada tome dodas da je cijeli region, u istoj situaciji, onda nije fer optuzivati jednog politicara ili stranku za stanje u drzavi.
Naravno da nije fer, pogotovo ako uzmemo u obzir i činjenicu da je ta stranka i/ili njeni članovi učestvovali u svim dešavanjima u ratu i bili na vlasti skoro u kontinuitetu nakon rata. :)
Ne treba nama Vucic ili susjedi da se raspadnemo, sami mi to dobro radimo.

Ali, kao sto vec rekoh, ove price su vec prezvakane.
Ti masi svojom zelenom zastavicom u dalekoj zemlji (ili zastavom neke druge etnostranke), cekajuci bolju buducnost u BiH, a ja cu realisticno gledam kako mi se sva raja iseljava.
To bi bilo to.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#19659 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

b_i_s wrote: 10/05/2022 09:09 Reci da se šališ pa ne znaš da dotični naprđuje iz Švedske?
Znam. :|Nije ŠvedCka.
b_i_s
Posts: 216
Joined: 03/07/2019 09:32

#19660 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by b_i_s »

Bloo wrote: 10/05/2022 09:11

Znam. :|Nije ŠvedCka.
Mora biti da je onda Njemačka, ispričavam se. :mrgreen:
User avatar
Styling
Posts: 12641
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#19661 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

zlajaBHF wrote: 10/05/2022 08:36
Bloo wrote: 10/05/2022 08:28

Zna se ko može, hoće i želi. :mrgreen:

Stara ljubaF zaborava nema.
Moguce da Bake zvuci katatrofalno, da Dzaferovic zgleda kao penzioner koji treba da igra saha, umjesto da se bavi politikom, ali kad treba znaju reci NE.

Imali smo primjer sa Izbornim zakonom.

Ovdje smo prije pola godina diskutovali o Domu naroda, i govorili su mi kako SDA to pitanje nece uvesti na dnevni red, ali naravno svi koji su to tvrdili nisu bili u pravu. Dom naroda je bila tema i uslov za dogovor......

Ja bi volio da su i ovi drugi takvi.....ali jbg :D
A, koje su to NE oni ikada ikome rekli?
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3381
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#19662 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Pametnije glavice od mene pišu na temi i slažem se da se svačija treba čuti al' je degutantno braniti SDA ovdje. Ono što mnogi od nas nisu u stanju ili nisu ni spremni vidjeti jeste da napretka nema dok se ista ne svede do te mjere da se više ne pita o bilo čemu, sa crnim vragom ako se treba udružiti da bi ih se maklo sa vlasti je opravdano. Jebe mi se za Dinu Konakovića, ja mu prvi zamjeram koješta, baštinjenje Alijinog amaneta, branjenje muderiza, lajanje na zvijezde kad priča o SDA a konkretnih poteza nema kao po pravilu. Zna isti sve aspekte izdaje i kriminala istih, od rahmetlije pa naovamo i opet neće da zauzme stav kakav bi trebao da ima. Moje su glasove dobili (množina jer sam sve koje mogu, ubijedio da glasaju za NiP) i opet će ih trojka dobiti, najvjerovatnije opet NiP.

Krpiti mu ono "izdajnik" je isuviše u datom momentu, onda kad se bude pitao za određene stvari možemo suditi o izdaji, do tada se vrlo dobro zna ko su izdajnici - najveće zlo koje nas je moglo snaći.
mirza_15
Posts: 10605
Joined: 19/01/2015 09:26

#19663 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

[/list]
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 09:07
Bloo wrote: 10/05/2022 09:03

Good for you.
Evo napredujemo onako kolektivno već 30 godina od rata. :)
:thumbup:
Čujemo se za još 30 godina ako iko ostane da kucka u BiH.
Sta ocekivati od ekonomije?
Pljačkašku privatizaciju pripremljenu 1994. u jeku ratnih dešavanja proglašavanjem društvene imovine državnom. Nastavak sa certifikatima, otkupom za certifikate imovine koja je već spuštenu na ionako bezobrazno malu cijenu. Tako su se kupovale firme kojima je samo imovina vrijedila višestruko više od plaćenog. Firme se gasile, a imovina rasprodavala ili se pare ispumpavale dok ne lipsaju, a onda gasile. Potražiti na google-u kako se privatizovao Sarabon, Borac Travnik, Feroelektro.... Propale su firme kao Hidrogradnja, Vranica, Šipad, Krivaja, Energoinvest, Famos..... Do guše zavaljen GRAS. Uvedene redukcije u Sarajevu koje ima vode za grad od 3 miliona stanovnika. Autoputa ni na vidiku. Zato se ljudi smijali kada predaješ negdje na konkurs za radno mjesto ako već nisi obezbijedio štelu. Gdje god kreneš mito i korupcija ili štela. Ne možeš više ni da dišeš ako nemaš štelu ili pare da nekoga podmitiš. Izvlačile se pare na tenderima. Huso Česir, nakon što je pukla tikva i nakon što mu je kao konkurencija uletio Bakirov zet na tender u Sarajevogasu ponudi više cijevi za manje para. Do tada su cijevi morale bitni tačno određene boje sa tačno određenom linijom na njima. Trafike se kupovale po 250.000 KM..... Evo nam i dalje respiratore nabavlja malinar. "Selam premijeru. Asim mi rekao da vam se javim u vezi respiratora." Radi se o sofisticiranoj medicinskoj opremi. Zato je i nabavio smeće jer nije znao šta nabavlja, a vjerovatno u tom lancu nikome nije bilo ni bitno. Premijer sa resornim ministrom ima firmu iz oblasti namjenske industrije. u isto vrijeme, njih dvojica nadziru taj sektor. Sukob interesa? Ma kakvi! Zato propadaju Binas, BNT, ZRAK, Remontni zavod Hadžići..... Premijer pokuša da preko BH Pošte zaradi koji milion. Kupila firma njegove kćerke zgradu u Vogošći za 4 miliona. A onda nudi dio zgrade BH Pošti za 8 miliona. Odluku potpiše njen babo Fadil. Nakon što su novinari provalili priču odluka je povućena. Da nisu, porodica Novalić i još neki (mislim da je opet bio Nermin Džindić ili neki Fadilov savjetnik kao suvlasnik firme) bi hajrovali 4 miliona i još bi im ostao dio zgrade. Tada je nastala sintagma "nije ona vlasnik. Ona je imalac papira". Snimak od 10 minuta u aferi Asim najbolje pokazuje kako ta kriminalna skupina funkcioniše. Ali u pravu si. Kriv je Vučić, eto četnika niz Vraca i sl. Ja ne mogu da vjerujem da neko još pada na te gluposti kao opravdanje za blato koje je napravljeno tamo gdje je SDA imala i ima vlast.
User avatar
drug_profi
Posts: 50609
Joined: 16/07/2012 16:00

#19664 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Ona je imalac dokumentacije, a vlasnik je babuka sa jaranima.
Samo nije zavrsio recenicu.
Toliko su oholi u svojoj pljacki da se i ne potrude previse da zametnu trag.
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19665 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Lopovluka je bilo mnogo, od rata do danas. SDA snosi veliki dio odgovornosti, to je cinjenica. Ako neko kaze drugacije, taj nije objektivan.

Ali recimo i drugi su bili dio vlasti, ili vlast, ali se nisu razlikovali. Da li se mozete sloziti? Vasa mrznja prema SDA cini da niste u stanju stvari gledati objektivno.

SDP je dosao na vlast 2012. Pobjednik izbora.
Napustili su vlast uz niz afera, a kao najpoznatija sa imenom, ni manje ni vise, REKET

I sta da radimo'? Da ne glasamo nikako?

Da glasamo za Konakovica, koji je dugo godina bio dio te SDA.....i koji je sad spreman prodati drzavu i praviti sarajevski pasaluk? Jeli to rjesenje?
Hakiz
Posts: 40522
Joined: 30/07/2015 20:01

#19666 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Billy The Pljuc wrote: 10/05/2022 11:31 sa crnim vragom ako se treba udružiti da bi ih se maklo sa vlasti je opravdano.
Ovo razmišljanje, ovaj crni vrag, to je problem.

Ne treba se udružiti sa crnim vragom. Treba ih skinuti, ali ne tako da se uvališ u veći problem.

Valjda nismo baš toliko jeftini?
Hakiz
Posts: 40522
Joined: 30/07/2015 20:01

#19667 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38 Lopovluka je bilo mnogo, od rata do danas. SDA snosi veliki dio odgovornosti, to je cinjenica. Ako neko kaze drugacije, taj nije objektivan.

Ali recimo i drugi su bili dio vlasti, ili vlast, ali se nisu razlikovali. Da li se mozete sloziti? Vasa mrznja prema SDA cini da niste u stanju stvari gledati objektivno.

SDP je dosao na vlast 2012. Pobjednik izbora.
Napustili su vlast uz niz afera, a kao najpoznatija sa imenom, ni manje ni vise, REKET

I sta da radimo'? Da ne glasamo nikako?

Da glasamo za Konakovica, koji je dugo godina bio dio te SDA.....i koji je sad spreman prodati drzavu i praviti sarajevski pasaluk? Jeli to rjesenje?
Da. Budeš član SDA sve vrijeme dok radi ono šta je mirza_15 pisao, pa kada više ne možeš, ili će prije biti da skontaš da u tome nisi dovoljno hajrovao, postaneš "spasilac" od te SDA.

Hvala bogu pa sam ateista.

A SDP, čudo je da uopšte postoji još.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11020
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#19668 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38 Lopovluka je bilo mnogo, od rata do danas. SDA snosi veliki dio odgovornosti, to je cinjenica. Ako neko kaze drugacije, taj nije objektivan.
Pocinjemo odlicno, relaksiramo publiku, "i ja sam jedan od vas!". Cekamo "ali"... :mrgreen:
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38Ali

Evo ga. Sada obrazlazemo da su svi isti...
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38 i drugi su bili dio vlasti, ili vlast, ali se nisu razlikovali. Da li se mozete sloziti? Vasa mrznja prema SDA cini da niste u stanju stvari gledati objektivno.

SDP je dosao na vlast 2012. Pobjednik izbora.
Napustili su vlast uz niz afera, a kao najpoznatija sa imenom, ni manje ni vise, REKET

Da glasamo za Konakovica, koji je dugo godina bio dio te SDA.....i koji je sad spreman prodati drzavu i praviti sarajevski pasaluk? Jeli to rjesenje?
I sada ide obrazlozenje zasto ipak glasati za SDA, jer ovi drugi isto kradu ili su cak spremni izdati drzavu. :kiss:
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38 I sta da radimo'? Da ne glasamo nikako?

:mrgreen: :bih:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11020
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#19669 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Nedostatak razlika izmedju patriotske SDA koja krade ali ne izdaje, i drugih koji i kradu i izdaju vide se po tome sto Vlada KS bez SDA nije uradila nista posebno.

Osim rijesila redukcije u vodosnabdijevanju, uvela prigradsku zeljeznicu za Hadzice i Ilijas, zapocela generacijski projekat reizgradnje tramvajske pruge, pokrenula projekat tramvaja do Hrasnice, pokrenula nabavu novih trolejbusa prvi put od Olimpijade, omogucila da kuponi JGP penzionerima i studentima vrijede i u Centrotransu i u GRAS-u, uvela javni registar zaposlenih na budzetu i pregled imovine svih izabranih i imenovanih duznosnika, zagarantirala minimalno 1.000 KM porodiljama, rijesila stambeno pitanje stambeno nezbrinutim RVI veteranima i porodicama veterana, plasirala preko stotinu miliona KM kredita i grantova privrednicima, ocistila rusevine po kampusu UNSA, ozivjela Stojcevac, pokrenula utopljavanje i rekonstrukciju fasade preko 40 javnih objekata...

:mrgreen:
Hakiz
Posts: 40522
Joined: 30/07/2015 20:01

#19670 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Prpa.ba wrote: 10/05/2022 15:05 Nedostatak razlika izmedju patriotske SDA koja krade ali ne izdaje, i drugih koji i kradu i izdaju vide se po tome sto Vlada KS bez SDA nije uradila nista posebno.

Osim rijesila redukcije u vodosnabdijevanju, uvela prigradsku zeljeznicu za Hadzice i Ilijas, zapocela generacijski projekat reizgradnje tramvajske pruge, pokrenula projekat tramvaja do Hrasnice, pokrenula nabavu novih trolejbusa prvi put od Olimpijade, omogucila da kuponi JGP penzionerima i studentima vrijede i u Centrotransu i u GRAS-u, uvela javni registar zaposlenih na budzetu i pregled imovine svih izabranih i imenovanih duznosnika, zagarantirala minimalno 1.000 KM porodiljama, rijesila stambeno pitanje stambeno nezbrinutim RVI veteranima i porodicama veterana, plasirala preko stotinu miliona KM kredita i grantova privrednicima, ocistila rusevine po kampusu UNSA, ozivjela Stojcevac, pokrenula utopljavanje i rekonstrukciju fasade preko 40 javnih objekata...

:mrgreen:
A zašto nezaposlene (kupone) diskriminiraše?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11020
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#19671 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Da SDA ima sta raditi kad osvoji vlast. :mrgreen:
Hakiz
Posts: 40522
Joined: 30/07/2015 20:01

#19672 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

Prpa.ba wrote: 10/05/2022 15:09 Da SDA ima sta raditi kad osvoji vlast. :mrgreen:
Kada znaš da si zabrljao, pa sarkazmom pokušavaš da se vadiš :zoka:
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#19673 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by black »

mirza_15 wrote: 10/05/2022 14:21

Pljačkašku privatizaciju pripremljenu 1994. u jeku ratnih dešavanja proglašavanjem društvene imovine državnom. Nastavak sa certifikatima, otkupom za certifikate imovine koja je već spuštenu na ionako bezobrazno malu cijenu. Tako su se kupovale firme kojima je samo imovina vrijedila višestruko više od plaćenog. Firme se gasile, a imovina rasprodavala ili se pare ispumpavale dok ne lipsaju, a onda gasile. Potražiti na google-u kako se privatizovao Sarabon, Borac Travnik, Feroelektro.... Propale su firme kao Hidrogradnja, Vranica, Šipad, Krivaja, Energoinvest, Famos..... Do guše zavaljen GRAS. Uvedene redukcije u Sarajevu koje ima vode za grad od 3 miliona stanovnika. Autoputa ni na vidiku. Zato se ljudi smijali kada predaješ negdje na konkurs za radno mjesto ako već nisi obezbijedio štelu. Gdje god kreneš mito i korupcija ili štela. Ne možeš više ni da dišeš ako nemaš štelu ili pare da nekoga podmitiš. Izvlačile se pare na tenderima. Huso Česir, nakon što je pukla tikva i nakon što mu je kao konkurencija uletio Bakirov zet na tender u Sarajevogasu ponudi više cijevi za manje para. Do tada su cijevi morale bitni tačno određene boje sa tačno određenom linijom na njima. Trafike se kupovale po 250.000 KM..... Evo nam i dalje respiratore nabavlja malinar. "Selam premijeru. Asim mi rekao da vam se javim u vezi respiratora." Radi se o sofisticiranoj medicinskoj opremi. Zato je i nabavio smeće jer nije znao šta nabavlja, a vjerovatno u tom lancu nikome nije bilo ni bitno. Premijer sa resornim ministrom ima firmu iz oblasti namjenske industrije. u isto vrijeme, njih dvojica nadziru taj sektor. Sukob interesa? Ma kakvi! Zato propadaju Binas, BNT, ZRAK, Remontni zavod Hadžići..... Premijer pokuša da preko BH Pošte zaradi koji milion. Kupila firma njegove kćerke zgradu u Vogošći za 4 miliona. A onda nudi dio zgrade BH Pošti za 8 miliona. Odluku potpiše njen babo Fadil. Nakon što su novinari provalili priču odluka je povućena. Da nisu, porodica Novalić i još neki (mislim da je opet bio Nermin Džindić ili neki Fadilov savjetnik kao suvlasnik firme) bi hajrovali 4 miliona i još bi im ostao dio zgrade. Tada je nastala sintagma "nije ona vlasnik. Ona je imalac papira". Snimak od 10 minuta u aferi Asim najbolje pokazuje kako ta kriminalna skupina funkcioniše. Ali u pravu si. Kriv je Vučić, eto četnika niz Vraca i sl. Ja ne mogu da vjerujem da neko još pada na te gluposti kao opravdanje za blato koje je napravljeno tamo gdje je SDA imala i ima vlast.
Image
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#19674 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zlajaBHF »

Prpa.ba wrote: 10/05/2022 14:59
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38 Lopovluka je bilo mnogo, od rata do danas. SDA snosi veliki dio odgovornosti, to je cinjenica. Ako neko kaze drugacije, taj nije objektivan.
Pocinjemo odlicno, relaksiramo publiku, "i ja sam jedan od vas!". Cekamo "ali"... :mrgreen:
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38Ali

Evo ga. Sada obrazlazemo da su svi isti...
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38 i drugi su bili dio vlasti, ili vlast, ali se nisu razlikovali. Da li se mozete sloziti? Vasa mrznja prema SDA cini da niste u stanju stvari gledati objektivno.

SDP je dosao na vlast 2012. Pobjednik izbora.
Napustili su vlast uz niz afera, a kao najpoznatija sa imenom, ni manje ni vise, REKET

Da glasamo za Konakovica, koji je dugo godina bio dio te SDA.....i koji je sad spreman prodati drzavu i praviti sarajevski pasaluk? Jeli to rjesenje?
I sada ide obrazlozenje zasto ipak glasati za SDA, jer ovi drugi isto kradu ili su cak spremni izdati drzavu. :kiss:
zlajaBHF wrote: 10/05/2022 14:38 I sta da radimo'? Da ne glasamo nikako?

:mrgreen: :bih:
Kakvi argumenti :-)

Ja razumijem da su ljudi frustrirani i da nisu zadovoljni sa SDA.

Ono sto fali u svim obrazlozenjima kontra SDA, je sta dalje? Koga da podrzimo?
Postoje i oni koji kazu da je bolje i crni vrag od SDA. To su oni koji preko SDA ne mogu na poziciju, pa zele da uzjasu njihovi, kako bi taj isti mogao da krade, umjesto onog iz SDA.


SDA ce sici sa vlasti onog dana kada dodje bolja alternativa. Usvtari, mogu i onda kada izgleda da postoji bolja alternativa, kao sto je to izgledalo 2012.

Problem opozicije danas je taj sto ne izgledaju kao bolja alternativa. Oni izgledaju kao dosta gora opcija od SDA-DF.
To mnogo govori i opoziciji koju imamo
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11020
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#19675 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Hakiz wrote: 10/05/2022 15:12 Kada znaš da si zabrljao, pa sarkazmom pokušavaš da se vadiš :zoka:
Zabrljao navodeci tacno sta je uradjeno? :lol:

Uspjeh Trojke ogleda se i u tome sto objektivni forumasi, ili ako su SDA botovi, SDA botovi, sa liste aktivnosti Vlade KS duge k'o ruka, mogu probrati samo poneku stavku i onda konstatovati da je ista djelimicno rjesenje. :mrgreen:
Post Reply