Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21101 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

breuer wrote: 27/09/2022 08:41
RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 07:43 Kakir je zlo veliko.

Konakovic duplo vece.

To ko ne konta, ima problema velikih
nema šanse da ikad glasam za NiP, kao što nisam nikad ni za SDA, ali reći da je Dino duplo veće zlo od Bakira ne može biti tačno...Bakir i Sebija su najveća zla za sve narode kao i za samu BiH...
Nikad u zivotu nisam glasao za SDA, ni ti ću, ni ti poslije niza SDA pokajnika (SBiH, BPS, SBB) ću ikada podržati neki SDA derivat, koji je poslije godina afirmisanja (ličnog, obrazovnog, društvenog i ekonomskog) uz SDA odjednom doživio prosvjetljenje (jer aman oni njemu nisu dali da bude pošten u SDA, ali mu je ipak trebalo 20 godina da to shvati, a sve pozicije sto je mogao da do tada obnasa zahvaljuci SDA je obnasao i onda kad ga je Bakir malo prikocio u strelovitom usponu, shvatio je ipak da je SDA kriminalna i nepoštena... :lol: ) i sad on treba da bude perjanica i vođa društvenih promjena u BiH...i meni kolega iznad gore kaže da prodajem muda pod bubrege... :lol:

Ne smatram da je NiP i Dino, veće zlo od SDA, prije bih rekao da je mini potkapacitirana verzija SDA...
Last edited by Vaya on 27/09/2022 09:01, edited 1 time in total.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#21102 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RagibUzoriti »

sajber87 wrote: 27/09/2022 08:50
RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 07:43 Kakir je zlo veliko.

Konakovic duplo vece.

To ko ne konta, ima problema velikih
U prevodu glasajte za koga god hocete samo ne za one koji nas mogu skinuti sa vlasti :D
Ja i SDA mozemo se ko hodza i krme.

Ako je rjesenje skinuti jedno zlo,a postaviti drugo, onda mislim da nismo na istoj talasnoj duzini.

Istina je da NiP sa svojim satelitima,(kao sto SDA ima satelite) moze skinuti SDA.
Ali budimo realni i posteni.

Reci mi sta je to i kakav je to prosperitet NiP donio napacenom narodu?

Nemoj sad da mi mjesas vladu KS gdje koriste kadar iz NS ili SDPa za neke projekte.

Navedi mi jednog,ali jednog kvalitetnog insana iz NiPa?

Konakovic,Campara,Zvizdic,Mekic,Delic... pa ne zna se ko je gori od goreg. A 4vorica od njih 5 nabrojanih,ponikli u SDA :run:
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#21103 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RagibUzoriti »

Vaya wrote: 27/09/2022 08:56
Ne smatram da je NiP i Dino, veće zlo od SDA, prije bih rekao da je mini potkapacitirana verzija SDA...
Sacekaj jednog dana samo dok se razmasu.
Ako nekad budu mogli formirati vlast bez NSa i SDPa, vidjet ces kakav je to tek copy/paste od SDA.

Sto bi Brajlovic Sejo rekao-cudo nevidjeno
User avatar
kokakolas
Posts: 1417
Joined: 15/03/2008 21:35

#21104 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kokakolas »

U Gucci tenama prica o genocidu i novim masovnim grobnicama. Pleme vam bolesno
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21105 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 08:56
sajber87 wrote: 27/09/2022 08:50

U prevodu glasajte za koga god hocete samo ne za one koji nas mogu skinuti sa vlasti :D
Ja i SDA mozemo se ko hodza i krme.

Ako je rjesenje skinuti jedno zlo,a postaviti drugo, onda mislim da nismo na istoj talasnoj duzini.

Istina je da NiP sa svojim satelitima,(kao sto SDA ima satelite) moze skinuti SDA.
Ali budimo realni i posteni.

Reci mi sta je to i kakav je to prosperitet NiP donio napacenom narodu?

Nemoj sad da mi mjesas vladu KS gdje koriste kadar iz NS ili SDPa za neke projekte.

Navedi mi jednog,ali jednog kvalitetnog insana iz NiPa?

Konakovic,Campara,Zvizdic,Mekic,Delic... pa ne zna se ko je gori od goreg. A 4vorica od njih 5 nabrojanih,ponikli u SDA :run:
Hej njega sam totalno zaboravio... :lol: :lol:
Nas dobri drug Meka, koja mu je stranka po redu NiP? :lol:
Sjećam ga se kad nije izlazio iz centrale SDP-a u Alipašinoj... :lol:
Iskra_Bug
Posts: 96
Joined: 11/10/2010 22:55

#21106 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Iskra_Bug »

RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 07:43 Kakir je zlo veliko.

Konakovic duplo vece.

To ko ne konta, ima problema velikih
RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 07:43 Sacekaj jednog dana samo dok se razmasu.
Ako nekad budu mogli formirati vlast bez NSa i SDPa, vidjet ces kakav je to tek copy/paste od SDA.

Sto bi Brajlovic Sejo rekao-cudo nevidjeno
Pa cek, da li je Konakovic sada duplo vece zlo ili ce tek postati to jednog dana kad se budu razmazili?
:-)

Kako moze lider i stranka koja ce se, ako cemo vjerovati tvom prorocanstvu, u buducnosti razmasiti biti vece zlo od stranke ( i lidera) koja 30 godina unisti i pljacka ovu drzavu i narod?
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#21107 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RagibUzoriti »

Iskra_Bug wrote: 27/09/2022 09:12
RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 07:43 Kakir je zlo veliko.

Konakovic duplo vece.

To ko ne konta, ima problema velikih
RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 07:43 Sacekaj jednog dana samo dok se razmasu.
Ako nekad budu mogli formirati vlast bez NSa i SDPa, vidjet ces kakav je to tek copy/paste od SDA.

Sto bi Brajlovic Sejo rekao-cudo nevidjeno
Pa cek, da li je Konakovic sada duplo vece zlo ili ce tek postati to jednog dana kad se budu razmazili?
:-)

Kako moze lider i stranka koja ce se, ako cemo vjerovati tvom prorocanstvu, u buducnosti razmasiti biti vece zlo od stranke ( i lidera) koja 30 godina unisti i pljacka ovu drzavu i narod?
On je vec sada zlo. A onaj koji ne misli tako, to ce da skonta kad se razmase i dobije vecinsku vlast u rukama.

On jos uvjek kalkulise i ne pokazuje svoje pravo lice,jer je u koaliciji sa druge dvije stranke.

Ako jednog dana njih otkaci, tada maske spadaju.

Ponikao je iz stranke koja je udarila temelje nepotizmu,pljacki,mitu i korupciji.
Bio jedan od njih.
Pricao na predizbornim skupovima isto sto i oni
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#21108 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 08:59
Vaya wrote: 27/09/2022 08:56
Ne smatram da je NiP i Dino, veće zlo od SDA, prije bih rekao da je mini potkapacitirana verzija SDA...
Sacekaj jednog dana samo dok se razmasu.
Ako nekad budu mogli formirati vlast bez NSa i SDPa, vidjet ces kakav je to tek copy/paste od SDA.

Sto bi Brajlovic Sejo rekao-cudo nevidjeno
Opet da prevedem. Ne dozvolimo im da se razmasu bice gori rEko ja, bolje ostavimo sda , a kad se pojavi neko ko je bolji od njih ja cu vam reci tita mi :D
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#21109 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RagibUzoriti »

sajber87 wrote: 27/09/2022 09:16
RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 08:59

Sacekaj jednog dana samo dok se razmasu.
Ako nekad budu mogli formirati vlast bez NSa i SDPa, vidjet ces kakav je to tek copy/paste od SDA.

Sto bi Brajlovic Sejo rekao-cudo nevidjeno
Opet da prevedem. Ne dozvolimo im da se razmasu bice gori rEko ja, bolje ostavimo sda , a kad se pojavi neko ko je bolji od njih ja cu vam reci tita mi :D
Haj ba citaj sve postove, ne vadi iz konteksta.
User avatar
Styling
Posts: 12500
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#21110 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 09:15
Iskra_Bug wrote: 27/09/2022 09:12

Pa cek, da li je Konakovic sada duplo vece zlo ili ce tek postati to jednog dana kad se budu razmazili?
:-)

Kako moze lider i stranka koja ce se, ako cemo vjerovati tvom prorocanstvu, u buducnosti razmasiti biti vece zlo od stranke ( i lidera) koja 30 godina unisti i pljacka ovu drzavu i narod?
On je vec sada zlo. A onaj koji ne misli tako, to ce da skonta kad se razmase i dobije vecinsku vlast u rukama.

On jos uvjek kalkulise i ne pokazuje svoje pravo lice,jer je u koaliciji sa druge dvije stranke.

Ako jednog dana njih otkaci, tada maske spadaju.

Ponikao je iz stranke koja je udarila temelje nepotizmu,pljacki,mitu i korupciji.
Bio jedan od njih.
Pricao na predizbornim skupovima isto sto i oni
Mozete spinovati do sabaha. Dzaba krecite, sto bi se reklo. SDA nas je unazadila da im nikada haliliti ne mogu,

A ova izjava vjestice od juce me jos vise drzi u ubjedjenju da nas vece zlo od njih nije snaslo i nece snaci. Taman kad pomislim da su dostigli dno i da ne moze nize oni se potrude da me demantuju. Njena izjava je za CIK-a da je sankcionisu zbog govora mrznje. Za suda i tuzbe zbog kleveta i narusavanje ugleda. Sve nevladine organizacije bi trebale reagovati na ovo. Ovo je izjava bez presedana. Pleme joj seljacko koje je dovede u ovaj grad.

Novim snagama treba dati sansu i skinuti ovu gamad. Ako novi ne pokazu da mogu bolje, imamo izbore pa mijenjati, ali SDA mora ici iz politike.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#21111 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Jebem ti, za svaki spektar glasaca imaju pricu protiv NIP-a. :mrgreen:

Teoreticari zavjera: NiP su masoni i stovaoci demona, donose NWO u BiH, sve ce vas vakcinisati

Ultradesnica do granice sa teorijama zavjera: NiP su gulenovci i zapadne marionete koje ce odvesti Bosnjake u nestanak, vec zabranjuju selam i uvode paradu

Desnica: NiP su Dritani finansirani od SPC i Vucica koji hoce da slatkorjecivoscu ovladaju Bosnom a onda ce nas potrpati u grobnice

Centar: kasni rekonstrukcija pruge, zaduzili su nas 300 miliona KM ni za sta, kasni fabrika peleta

Ljevica: NiP su ponikli u SDA, kako vjerovati takvom nekome, sve sto se radi u KS radi se zahvaljujuci SDP-u i NS-u

Ultraljevica: NiP su vjernici i vehabije rahm. Zukorlica, sve ce nam zene pokriti i protiv gej parade su

:lol: :lol: :lol:
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#21112 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Sad malo da uozbiljimo raspravu, zarad opstanka bosne, bosnjaka , zarad buducnosti nase djece SDA mora otici u opoziciju bar 4 godine. To je jedina opcija da bi imali buducnost, to je i za samu SDA ljekovito jer je jedini nacin da se ociste i ponude nove ljude i novu politiku. Postali su ogroman teret ovakvi kakvi za bosnu i bosnjake. Ako je NiP ta opcija a do sada su u ovih 3 godine po meni pokazali da jesu koja moze dovesti do toga imace na ovim izborima prvi put moj i glas moje porodice. Ako me iznevjere kao mnogi do sada lako cu dati glas nekom drugom. Ljudi naucimo mijenjati a da se konstantno krecemo napred kao drustvo.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21113 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

Styling wrote: 27/09/2022 09:22
RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 09:15

On je vec sada zlo. A onaj koji ne misli tako, to ce da skonta kad se razmase i dobije vecinsku vlast u rukama.

On jos uvjek kalkulise i ne pokazuje svoje pravo lice,jer je u koaliciji sa druge dvije stranke.

Ako jednog dana njih otkaci, tada maske spadaju.

Ponikao je iz stranke koja je udarila temelje nepotizmu,pljacki,mitu i korupciji.
Bio jedan od njih.
Pricao na predizbornim skupovima isto sto i oni
Mozete spinovati do sabaha. Dzaba krecite, sto bi se reklo. SDA nas je unazadila da im nikada haliliti ne mogu,

A ova izjava vjestice od juce me jos vise drzi u ubjedjenju da nas vece zlo od njih nije snaslo i nece snaci. Taman kad pomislim da su dostigli dno i da ne moze nize oni se potrude da me demantuju. Njena izjava je za CIK-a da je sankcionisu zbog govora mrznje. Za suda i tuzbe zbog kleveta i narusavanje ugleda. Sve nevladine organizacije bi trebale reagovati na ovo. Ovo je izjava bez presedana. Pleme joj seljacko koje je dovede u ovaj grad.

Novim snagama treba dati sansu i skinuti ovu gamad. Ako novi ne pokazu da mogu bolje, imamo izbore pa mijenjati, ali SDA mora ici iz politike.
Apsolutno si u pravu, SDA nas je unazadila do pizde materine i nazad... Samo što u tom procesu nazatka, trenutno uže rukovodstvo NiP-a ima ogromne zasluge, jer dok je proces nazatka trajao i dok je bio implementiran, navedeno rukovodstvo NiP-a je bilo na rukovodoćim pozicijama vlasti u više navrata ispred SDA. Hvala lijepo i doviđenja.

Sebijinu izjavu je suvisno komentarisati.
User avatar
Styling
Posts: 12500
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#21114 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Vaya wrote: 27/09/2022 09:27
Styling wrote: 27/09/2022 09:22

Mozete spinovati do sabaha. Dzaba krecite, sto bi se reklo. SDA nas je unazadila da im nikada haliliti ne mogu,

A ova izjava vjestice od juce me jos vise drzi u ubjedjenju da nas vece zlo od njih nije snaslo i nece snaci. Taman kad pomislim da su dostigli dno i da ne moze nize oni se potrude da me demantuju. Njena izjava je za CIK-a da je sankcionisu zbog govora mrznje. Za suda i tuzbe zbog kleveta i narusavanje ugleda. Sve nevladine organizacije bi trebale reagovati na ovo. Ovo je izjava bez presedana. Pleme joj seljacko koje je dovede u ovaj grad.

Novim snagama treba dati sansu i skinuti ovu gamad. Ako novi ne pokazu da mogu bolje, imamo izbore pa mijenjati, ali SDA mora ici iz politike.
Apsolutno si u pravu, SDA nas je unazadila do pizde materine i nazad... Samo što u tom procesu nazatka, trenutno uže rukovodstvo NiP-a ima ogromne zasluge, jer dok je proces nazatka trajao i dok je bio implementiran, navedeno rukovodstvo NiP-a je bilo na rukovodoćim pozicijama vlasti u više navrata ispred SDA. Hvala lijepo i doviđenja.

Sebijinu izjavu je suvisno komentarisati.
Ne bih se slozila sa boldivanim. Nisu oni bas imali toliko utjecaja na to sta SDA radi. Dino i Kemo su bili uvijek vezani za Kanton, jedino je Zvizde imao upliva u visu politiku na drzavnom nivou.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#21115 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

sajber87 wrote: 27/09/2022 09:27 Sad malo da uozbiljimo raspravu, zarad opstanka bosne, bosnjaka , zarad buducnosti nase djece SDA mora otici u opoziciju bar 4 godine. To je jedina opcija da bi imali buducnost, to je i za samu SDA ljekovito jer je jedini nacin da se ociste i ponude nove ljude i novu politiku. Postali su ogroman teret ovakvi kakvi za bosnu i bosnjake. Ako je NiP ta opcija a do sada su u ovih 3 godine po meni pokazali da jesu koja moze dovesti do toga imace na ovim izborima prvi put moj i glas moje porodice. Ako me iznevjere kao mnogi do sada lako cu dati glas nekom drugom. Ljudi naucimo mijenjati a da se konstantno krecemo napred kao drustvo.
čuj bar 4 godine........oni trebaju nestati na smetljištu historije
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21116 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 27/09/2022 09:27 Sad malo da uozbiljimo raspravu, zarad opstanka bosne, bosnjaka , zarad buducnosti nase djece SDA mora otici u opoziciju bar 4 godine. To je jedina opcija da bi imali buducnost, to je i za samu SDA ljekovito jer je jedini nacin da se ociste i ponude nove ljude i novu politiku. Postali su ogroman teret ovakvi kakvi za bosnu i bosnjake. Ako je NiP ta opcija a do sada su u ovih 3 godine po meni pokazali da jesu koja moze dovesti do toga imace na ovim izborima prvi put moj i glas moje porodice. Ako me iznevjere kao mnogi do sada lako cu dati glas nekom drugom. Ljudi naucimo mijenjati a da se konstantno krecemo napred kao drustvo.
Znači sa dobrim dijelom tvoga posta se slažem. Samo se nadam da će SDA biti malo duže u opoziciji od 4 godine.

Ono čime se ne slažem i generalno sam protiv tog narativa, da će mi bilo kakav SDA derivat, afirmisan i krojen po SDA uzusima biti ta potrebna promjena. Ako je poslije raspada Alijanse 2002, poslije 2 izborna ciklusa SDP se presabrao i napravio takav talas da je razvalio izbore 2010, da mu niko nije trebao za pravljenje vlasti osim HDZ i SNSD-a, ja cekati dalje taj trenutak...jer se on moze napraviti i kreirati sa pravim ljudima, meni je Seferovica, Radoncica i inih mamlaza preko glave... i sta treba sutra da podržavam blok i vlast čiju osnovicu čine Konaković, Hadzibajrić, Ogrešević, Kukić i Fudo Kasumović samo i iz jedinog razloga zato sto tu nema SDA... :lol: Jebote led, mi se cudimo sto se o nama vicevi pricaju...
mirza_15
Posts: 10598
Joined: 19/01/2015 09:26

#21117 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Prpa.ba wrote: 27/09/2022 09:25 Jebem ti, za svaki spektar glasaca imaju pricu protiv NIP-a. :mrgreen:

Teoreticari zavjera: NiP su masoni i stovaoci demona, donose NWO u BiH, sve ce vas vakcinisati

Ultradesnica do granice sa teorijama zavjera: NiP su gulenovci i zapadne marionete koje ce odvesti Bosnjake u nestanak, vec zabranjuju selam i uvode paradu

Desnica: NiP su Dritani finansirani od SPC i Vucica koji hoce da slatkorjecivoscu ovladaju Bosnom a onda ce nas potrpati u grobnice

Centar: kasni rekonstrukcija pruge, zaduzili su nas 300 miliona KM ni za sta, kasni fabrika peleta

Ljevica: NiP su ponikli u SDA, kako vjerovati takvom nekome, sve sto se radi u KS radi se zahvaljujuci SDP-u i NS-u

Ultraljevica: NiP su vjernici i vehabije rahm. Zukorlica, sve ce nam zene pokriti i protiv gej parade su

:lol: :lol: :lol:
:lol: :thumbup:
Sve tačno ovako kako si napisao.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21118 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

Roccohljup wrote: 27/09/2022 09:31
sajber87 wrote: 27/09/2022 09:27 Sad malo da uozbiljimo raspravu, zarad opstanka bosne, bosnjaka , zarad buducnosti nase djece SDA mora otici u opoziciju bar 4 godine. To je jedina opcija da bi imali buducnost, to je i za samu SDA ljekovito jer je jedini nacin da se ociste i ponude nove ljude i novu politiku. Postali su ogroman teret ovakvi kakvi za bosnu i bosnjake. Ako je NiP ta opcija a do sada su u ovih 3 godine po meni pokazali da jesu koja moze dovesti do toga imace na ovim izborima prvi put moj i glas moje porodice. Ako me iznevjere kao mnogi do sada lako cu dati glas nekom drugom. Ljudi naucimo mijenjati a da se konstantno krecemo napred kao drustvo.
čuj bar 4 godine........oni trebaju nestati na smetljištu historije
E ovome ja govorim...
Sajber druze, nemoj se ljutiti, ali ti mene podsjecas na onog SDA aktivistu koji nije dosao na red da se namiri. Pa si malo otisao do SBiH, pa prosetao do SBB, pa se vratio u SDA, pa onda sad uhvatio talas NiP, pa ako ne bude bilo ok sa NiP-om, mozda se SDA malo ocisti i regenerise, pa se opet tamo vratimo...

Recenica, da SDA treba otici u opoziciju makar 4 godine, jer bi to bilo ljekovito za SDA dovoljno govori o tvojoj frekvenciji razmisljanja o političkim kretanjima u BiH...
User avatar
drag_gost
Posts: 5502
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#21119 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drag_gost »

RagibUzoriti wrote: 27/09/2022 08:59
Vaya wrote: 27/09/2022 08:56
Ne smatram da je NiP i Dino, veće zlo od SDA, prije bih rekao da je mini potkapacitirana verzija SDA...
Sacekaj jednog dana samo dok se razmasu.
Ako nekad budu mogli formirati vlast bez NSa i SDPa, vidjet ces kakav je to tek copy/paste od SDA.

Sto bi Brajlovic Sejo rekao-cudo nevidjeno
Posto vidis buducnost, daj brojeve lota.
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#21120 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Roccohljup wrote: 27/09/2022 09:31
sajber87 wrote: 27/09/2022 09:27 Sad malo da uozbiljimo raspravu, zarad opstanka bosne, bosnjaka , zarad buducnosti nase djece SDA mora otici u opoziciju bar 4 godine. To je jedina opcija da bi imali buducnost, to je i za samu SDA ljekovito jer je jedini nacin da se ociste i ponude nove ljude i novu politiku. Postali su ogroman teret ovakvi kakvi za bosnu i bosnjake. Ako je NiP ta opcija a do sada su u ovih 3 godine po meni pokazali da jesu koja moze dovesti do toga imace na ovim izborima prvi put moj i glas moje porodice. Ako me iznevjere kao mnogi do sada lako cu dati glas nekom drugom. Ljudi naucimo mijenjati a da se konstantno krecemo napred kao drustvo.
čuj bar 4 godine........oni trebaju nestati na smetljištu historije
Mislio sam da nova vlast mora dobiti bar 4 godine mira, sto se tice SDA tu stranku cine ljudi i ako ovi ostanu koji su sada i treba zarad opstanka bosnjaka kao naroda i bosne kao drzave da se ugase, ali ako dodju potpuno novi kojima kampanja nece biti strah laz manipulacija mrznja itd onda zasto da ne izadju na politicko trziste pa se izmjere. Ponavljam potpuno novi ljudi i nova politika ako je moguce inace gasi istog trena.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21121 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

Styling wrote: 27/09/2022 09:29
Vaya wrote: 27/09/2022 09:27

Apsolutno si u pravu, SDA nas je unazadila do pizde materine i nazad... Samo što u tom procesu nazatka, trenutno uže rukovodstvo NiP-a ima ogromne zasluge, jer dok je proces nazatka trajao i dok je bio implementiran, navedeno rukovodstvo NiP-a je bilo na rukovodoćim pozicijama vlasti u više navrata ispred SDA. Hvala lijepo i doviđenja.

Sebijinu izjavu je suvisno komentarisati.
Ne bih se slozila sa boldivanim. Nisu oni bas imali toliko utjecaja na to sta SDA radi. Dino i Kemo su bili uvijek vezani za Kanton, jedino je Zvizde imao upliva u visu politiku na drzavnom nivou.
Pa upravo si nabrojala 4 najjaca lika u NiP-u i koji rukovode NiP-om, jel ti treba jos nesto na to dodati?
Gačani bili sve u SDA, osim sto im Bakir nije dao da rukovode sa strankom, a i to bi uspjeli da je Semir preuzeo KO SDA Sarajevo i nikada onda njih dvojica ne izasli iz SDA...
Dino i Ademovic su bili dva najjaca lika u Kantonu sto se SDA tice zadnjih 10 godina, ovo se posebno odnosi na Dinu, jer mu je Adeovic bio siva eminencija i savjetovao ga sa strane i nije se puno eksponirao...

Hoces sad da krenem redom i da analiziram NiP-ove kandidatske liste i da ti redom pišem, sve face koji su bile do sad na listama SDA (neki izabrani, a neki ne), a koji su sada nosioci ili u vrhu lista SDA...

Sta je trebalo jos? Da Asima i Koldzu prime u NiP, pa da bude previse...

I ono sto mi najvise u svemu tome vrijedja inteligenciju, sto se ova Trojka da bi pokusala nesto da napravi, svrstala uz jedan NES (citaj tvrdo krajisko krilo SDA), svrstala uz jednu varalicu kao sto je Fudo Kasumovic i koji je kupio kajmak 30 godine zahvaljujuci SDA i uz jednog notornog kriminalca Kukica koji je vedrio i oblačio TK 20 godina kao SDA i još na to je na crnoj listi SAD-a, a ti Sajber na to jucer pises kako braća Americ ima da metu redom i eno krenuli sa Dijanom Kajmakovic...

I to će meni sutra da bude talas promjene u BiH... :lol:
Last edited by Vaya on 27/09/2022 09:57, edited 2 times in total.
MMM1977
Posts: 4410
Joined: 15/07/2009 12:56

#21122 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MMM1977 »

Pa ne mora se glasati za NiP, ima NS ili SDP.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#21123 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

MMM1977 wrote: 27/09/2022 09:51 Pa ne mora se glasati za NiP, ima NS ili SDP.
Bi i za njih glasali, ali oni koaliraju sa NiP-om.. :mrgreen:
internazionale
Posts: 2203
Joined: 30/12/2009 15:52

#21124 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

sajber87 wrote: 27/09/2022 09:27 Sad malo da uozbiljimo raspravu, zarad opstanka bosne, bosnjaka , zarad buducnosti nase djece SDA mora otici u opoziciju bar 4 godine. To je jedina opcija da bi imali buducnost, to je i za samu SDA ljekovito jer je jedini nacin da se ociste i ponude nove ljude i novu politiku. Postali su ogroman teret ovakvi kakvi za bosnu i bosnjake. Ako je NiP ta opcija a do sada su u ovih 3 godine po meni pokazali da jesu koja moze dovesti do toga imace na ovim izborima prvi put moj i glas moje porodice. Ako me iznevjere kao mnogi do sada lako cu dati glas nekom drugom. Ljudi naucimo mijenjati a da se konstantno krecemo napred kao drustvo.
Iako nema nigdje idealno ali najbliže tome je sda mentalitet i shvatanje života, politike, ekonomije, obrazovanja, vjere... u duboku rupu pospremiti, zaliti kiselinom i krečom i zatrpati tonama zemlje.
Neke stvari su bespovratno izgubljene, teškim i napornim radom krenuti u spašavanje naših života i naše države.
Kako bilo šta uraditi sa sda kancerom koji je zahvatio sve pore života
User avatar
video
Posts: 6767
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#21125 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by video »

sto ce ovaj prorus na pro bih temi :?
Post Reply