Narod i Pravda (Konakovic)

User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25901 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

lacrima wrote: 28/01/2023 19:37
sehohari wrote: 28/01/2023 18:51

https://www.haaretz.com/opinion/2017-10 ... fb30370000

Izrael nikad nije bio prijatelj ove zemlje, i vazda su podržavali Srbe. To govori i činjenica da su tek prošle godine priznali Kosovo, iako su faktički 51. država SAD-a.
Ne kažem da treba razvijati odnose, ali je glupo staviti znak jednakosti između jevreja u Americi i Izraela.
A mi smo njima, kao, prijatelji? Na svakom cosku svaki Bosnjak ima misljenje o Bliskom Istoku iako ne znaju na karti pokazati gdje je. Nikad im nismo pruzili ruku, pokusali iskoristiti njihova znanja zivota u neprijateljskom okruzenju, iskoristiti vjekovne dobre veze sa Zidovima. Ne znaci to da trebamo napustiti odnose sa Palestinom, niko te ne ucjenjuje, ali kulturni odnosi sa Izraelom su pod moranjem!
Pa evo, Tači prije neku godinu lično primio najveće cioniste u svoj kabinet, pa ništa. Čak još i mašu izraelskim zastavama po Prištini.

Oni na muslimanske zemlje prvenstveno gledaju kao potencijalne neprijatelje.
User avatar
drug_profi
Posts: 50553
Joined: 16/07/2012 16:00

#25902 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

sehohari wrote: 04/02/2023 21:06
lacrima wrote: 28/01/2023 19:37
A mi smo njima, kao, prijatelji? Na svakom cosku svaki Bosnjak ima misljenje o Bliskom Istoku iako ne znaju na karti pokazati gdje je. Nikad im nismo pruzili ruku, pokusali iskoristiti njihova znanja zivota u neprijateljskom okruzenju, iskoristiti vjekovne dobre veze sa Zidovima. Ne znaci to da trebamo napustiti odnose sa Palestinom, niko te ne ucjenjuje, ali kulturni odnosi sa Izraelom su pod moranjem!
Pa evo, Tači prije neku godinu lično primio najveće cioniste u svoj kabinet, pa ništa. Čak još i mašu izraelskim zastavama po Prištini.

Oni na muslimanske zemlje prvenstveno gledaju kao potencijalne neprijatelje.
Šta ništa?
Imaju državu na tacni jbt.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25903 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

drug_profi wrote: 04/02/2023 21:10
sehohari wrote: 04/02/2023 21:06

Pa evo, Tači prije neku godinu lično primio najveće cioniste u svoj kabinet, pa ništa. Čak još i mašu izraelskim zastavama po Prištini.

Oni na muslimanske zemlje prvenstveno gledaju kao potencijalne neprijatelje.
Šta ništa?
Imaju državu na tacni jbt.
Šta imaju OD IZRAELA?
User avatar
drug_profi
Posts: 50553
Joined: 16/07/2012 16:00

#25904 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

sehohari wrote: 04/02/2023 21:25
drug_profi wrote: 04/02/2023 21:10

Šta ništa?
Imaju državu na tacni jbt.
Šta imaju OD IZRAELA?
Jel ti fakat mislis da bi to imali da je Izrael protiv toga?
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25905 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

drug_profi wrote: 04/02/2023 21:27
sehohari wrote: 04/02/2023 21:25

Šta imaju OD IZRAELA?
Jel ti fakat mislis da bi to imali da je Izrael protiv toga?
Pa što ih onda priznaše tek prije godinu dana?
Ljudi praktično 51. država, prate Ameriku u svakom koraku, ali baš tu im treba 14 godina...
User avatar
drug_profi
Posts: 50553
Joined: 16/07/2012 16:00

#25906 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

sehohari wrote: 04/02/2023 21:28
drug_profi wrote: 04/02/2023 21:27

Jel ti fakat mislis da bi to imali da je Izrael protiv toga?
Pa što ih onda priznaše tek prije godinu dana?
Ljudi praktično 51. država, prate Ameriku u svakom koraku, ali baš tu im treba 14 godina...
Imaju svoje interese, ali nisu protiv toga.
A što se nama država raspada?
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25907 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

drug_profi wrote: 04/02/2023 21:29
sehohari wrote: 04/02/2023 21:28

Pa što ih onda priznaše tek prije godinu dana?
Ljudi praktično 51. država, prate Ameriku u svakom koraku, ali baš tu im treba 14 godina...
A što se nama država raspada?
Zato što smo nesposobni, korumpirani, što nam je politička scena ograničena na SDA lopove i FGR izdajice.

Odnosi sa desno-radikalnim Netanyahuom (kojeg američki jevreji na koje vi ovdje većinom mislite uopšte ne podržavaju) su tu na 56. mjestu.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13596
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#25908 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JohnnyS »

drug_profi wrote: 04/02/2023 21:27
sehohari wrote: 04/02/2023 21:25

Šta imaju OD IZRAELA?
Jel ti fakat mislis da bi to imali da je Izrael protiv toga?
Ne vjerujem baš u nadnaravne moći Izraela pa da ne bi postojalo Kosovo da je Izreal bio protiv
User avatar
drug_profi
Posts: 50553
Joined: 16/07/2012 16:00

#25909 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

JohnnyS wrote: 04/02/2023 21:47
drug_profi wrote: 04/02/2023 21:27

Jel ti fakat mislis da bi to imali da je Izrael protiv toga?
Ne vjerujem baš u nadnaravne moći Izraela pa da ne bi postojalo Kosovo da je Izreal bio protiv
Ma ne treba sada ici u krajnosti. I to ne funkcionise tako.
Ali Izrael je diplomatska, sigurnosna, obajvestajna sila i njihova podrska znaci mnogo.
Znaci vise ako te smatraju neprijateljem nego prijateljem.
Tj ako se svrstas na stranu njihovih neprijatelja, podapinjace ti gdje mogu.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25910 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

drug_profi wrote: 04/02/2023 22:04
JohnnyS wrote: 04/02/2023 21:47

Ne vjerujem baš u nadnaravne moći Izraela pa da ne bi postojalo Kosovo da je Izreal bio protiv
Ma ne treba sada ici u krajnosti. I to ne funkcionise tako.
Ali Izrael je diplomatska, sigurnosna, obajvestajna sila i njihova podrska znaci mnogo.
Znaci vise ako te smatraju neprijateljem nego prijateljem.
Tj ako se svrstas na stranu njihovih neprijatelja, podapinjace ti gdje mogu.
Mi ne možemo postati njihovi prijatelji, i to je to.
Nije moglo postati Kosovo, a kamoli mi. Bolje koncentrirati ovo malo resursa na realnije ciljeve.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#25911 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

Kifla ide po TK na razgovore sa nekadasnjim SDAovcima koji su bili u PDA donedavno. Ako ih primi pod svoje skute, kad tad ce mu ga shuknuti jer njih samo pare i vlast zanimaju.
sitni svercer
Posts: 995
Joined: 08/09/2018 14:43

#25912 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sitni svercer »

Roccohljup wrote: 04/02/2023 23:08 Kifla ide po TK na razgovore sa nekadasnjim SDAovcima koji su bili u PDA donedavno. Ako ih primi pod svoje skute, kad tad ce mu ga shuknuti jer njih samo pare i vlast zanimaju.
kifla je lijepo razgovaro sa sadikom ahmetovicem i brzo ce postati tandem 8) 8)
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#25913 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by svi u napad »

Styling wrote: 04/02/2023 07:36 Osim što je MVP, on je predsjednik parlamentarne stranke i itekako je pozvan da raspravlja. I nije riječ o državnoj imovini već o implementaciji projekta BUk Bijela.
I sad mi trebamo raspravljati. Malo te zanjelo Styling. Procitaj podvuceno bar dva puta pa onda pricaj o promasenoj lopti. Izvini nije te malo zanjelo vec puno puno ako procitas napisano. pozdrav.
User avatar
drug_profi
Posts: 50553
Joined: 16/07/2012 16:00

#25914 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

sehohari wrote: 04/02/2023 22:39 Mi ne možemo postati njihovi prijatelji, i to je to.
Nije moglo postati Kosovo, a kamoli mi. Bolje koncentrirati ovo malo resursa na realnije ciljeve.
Ne moramo to biti. Samo treba da nas ne smatraju antisemitima i prijateljima njihovih neprijatelja.
A sad se zapitaj imamo li ikakve koristi od prijateljovanja sa Iranom?
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#25915 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by costacurta »

Sad kad si dobio poziciju u MVP nadam se da ćeš napraviti kakve revizije poslovanja do tvog imenovanja.
Da se izvinemo prethodniku za sve optužbe ako ne bude propusta ili da podignemo krivične prijave.
Evo npr provjera zapošljavanja bližih članova porodice u ambasade, ili način raspodjele donacija i humanitarne pomoći, ili reprezentacije i troškovi putovanja ili učinak promocije BiH u svijetu tj koliko investicija su privukli, koliku ulagača, turista itd itd?
Hajd Dino dok se uhodaš pa da vidimo šta ćeš i hoćeš li konkretno uraditi u preuzetom sektoru.
Last edited by costacurta on 05/02/2023 09:05, edited 1 time in total.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#25916 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Mishelinke »

costacurta wrote: 05/02/2023 09:02 Sad kad si dobio poziciju u MVP nadam se da ćeš napraviti kakve revizije poslovanja do tvog imenovanja.
Da se izvinemo prethodniku za sve optužbe ako ne bude propusta ili da podignemo krivične prijave.
Evo npr provjera zapošljavanja bližih članova porodice u ambasade, ili način raspodjele donacija i humanitarne pomoći, ili reprezentacije i troškovi putovanja?
Hajd Dino dok se uhodaš pa da vidimo šta ćeš i hoćeš li konkretno uraditi u preuzetom sektoru.
Nekoliko puta je rekao da "neće rovariti" po ministarstvu i da neće ići na "osvete", već da će raditi.

Tako da od ovoga što si napisao neće biti ništa.
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#25917 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by costacurta »

Mishelinke wrote: 05/02/2023 09:05
costacurta wrote: 05/02/2023 09:02 Sad kad si dobio poziciju u MVP nadam se da ćeš napraviti kakve revizije poslovanja do tvog imenovanja.
Da se izvinemo prethodniku za sve optužbe ako ne bude propusta ili da podignemo krivične prijave.
Evo npr provjera zapošljavanja bližih članova porodice u ambasade, ili način raspodjele donacija i humanitarne pomoći, ili reprezentacije i troškovi putovanja?
Hajd Dino dok se uhodaš pa da vidimo šta ćeš i hoćeš li konkretno uraditi u preuzetom sektoru.
Nekoliko puta je rekao da "neće rovariti" po ministarstvu i da neće ići na "osvete", već da će raditi.

Tako da od ovoga što si napisao neće biti ništa.
Ja sam mu dao glas jet je izričito rekao da će odgovarati svi za kriminal i da se upravo tih istraga SDA boji, ne boje se gubitka vlasti već straha od istraga. Bgmi, ja dao glas za to.
User avatar
Mishelinke
Posts: 2360
Joined: 16/01/2023 10:01

#25918 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Mishelinke »

costacurta wrote: 05/02/2023 09:06
Mishelinke wrote: 05/02/2023 09:05
Nekoliko puta je rekao da "neće rovariti" po ministarstvu i da neće ići na "osvete", već da će raditi.

Tako da od ovoga što si napisao neće biti ništa.
Ja sam mu dao glas jet je izričito rekao da će odgovarati svi za kriminal i da se upravo tih istraga SDA boji, ne boje se gubitka vlasti već straha od istraga. Bgmi, ja dao glas za to.
I ja sam. I to rasporedio tri nivoa za tri stranke trojke, upravo zbog obećanja.

Sad su dobili glas zbog rekonstrukcije, porodiljskih naknada, najava novih projekata, ali ako ne budu realizovali te najave, dakle ne počeli, nego realizovali, nikad više moj glas neće dobiti, i definitivno će važiti ona "svi su isti". Imaju i više nego dovoljno vremena u naredne 4 godine.

Dakle, ono što tražim je:

1. Hapšenja. Svakodnevna hapšenja svih odgovornih za 30 godina terora i anarhije. Od bivših ministara, bivših članova predsjedništva, bivših i sadašnjih premijera, službenika IZ itd. Svih onih za koje postoje bilo kakve indicije da su učestvovali u kriminalu.
2. Nastavak infrastrukturnih projekata, izgradnja IX transverzale, pruge do Hrasnice, trole do Vogošće, potpuna izgradnja nulte i prve transverzale, adaptivni saobraćaj, novi tramvaji;
3. Smanjenje doprinosa na plate i drastično povećanje plata i penzija.
4. Početak pregovora sa EU i pokušati iskoristiti situaciju da probamo nekako preko reda pristupiti EU za 4 godine.
5. Potpuna reforma pravosuđa.


Za prvi mandat ovo je jedino što me zanima i što očekujem. Ovo su teme o kojima mogu naći zajednički jezik i sa HDZ-om i SNSD-om. Državna imovina, ustavne promjene, Finci i ostali me sad za sad ne zanimaju. Prvo hapšenja, poboljšanje života ljudi, pa tek onda ostalo.

Ako ovo ne urade, isti su kao i SDFA.

Ali ako se po jutru dan poznaje, ovim najavama Dine, totalna bezglavost kada je u pitanju formiranje vlasti, greške u koracima i apsolutna zbunjenost, bojim se da od ovog svega neće biti ništa :(
velikonja
Posts: 793
Joined: 19/01/2014 20:37

#25919 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by velikonja »

Mishelinke wrote: 05/02/2023 09:19
costacurta wrote: 05/02/2023 09:06

Ja sam mu dao glas jet je izričito rekao da će odgovarati svi za kriminal i da se upravo tih istraga SDA boji, ne boje se gubitka vlasti već straha od istraga. Bgmi, ja dao glas za to.
I ja sam. I to rasporedio tri nivoa za tri stranke trojke, upravo zbog obećanja.

Sad su dobili glas zbog rekonstrukcije, porodiljskih naknada, najava novih projekata, ali ako ne budu realizovali te najave, dakle ne počeli, nego realizovali, nikad više moj glas neće dobiti, i definitivno će važiti ona "svi su isti". Imaju i više nego dovoljno vremena u naredne 4 godine.

Dakle, ono što tražim je:

1. Hapšenja. Svakodnevna hapšenja svih odgovornih za 30 godina terora i anarhije. Od bivših ministara, bivših članova predsjedništva, bivših i sadašnjih premijera, službenika IZ itd. Svih onih za koje postoje bilo kakve indicije da su učestvovali u kriminalu.
2. Nastavak infrastrukturnih projekata, izgradnja IX transverzale, pruge do Hrasnice, trole do Vogošće, potpuna izgradnja nulte i prve transverzale, adaptivni saobraćaj, novi tramvaji;
3. Smanjenje doprinosa na plate i drastično povećanje plata i penzija.
4. Početak pregovora sa EU i pokušati iskoristiti situaciju da probamo nekako preko reda pristupiti EU za 4 godine.
5. Potpuna reforma pravosuđa.


Za prvi mandat ovo je jedino što me zanima i što očekujem. Ovo su teme o kojima mogu naći zajednički jezik i sa HDZ-om i SNSD-om. Državna imovina, ustavne promjene, Finci i ostali me sad za sad ne zanimaju. Prvo hapšenja, poboljšanje života ljudi, pa tek onda ostalo.

Ako ovo ne urade, isti su kao i SDFA.

Ali ako se po jutru dan poznaje, ovim najavama Dine, totalna bezglavost kada je u pitanju formiranje vlasti, greške u koracima i apsolutna zbunjenost, bojim se da od ovog svega neće biti ništa :(
ocekujete da hapsi bivse :?

konakovic elmedin: skupstina ks od 2004 do haman 2015 gdje njegova tadanja stranka ima vlast (uz izuzetak 2 dodine kada je sdp preuzeo ), kada nije bio u sklptini, bio je direktor kk bosna, znamo koliko uspjesan-, premijer vlade ks 2015-2018, skupsina ks kada je njegova sadanja stranka na vlasti ( uz izuzetak nekie 1,5 godine kada je bila vlada petak13. )

denis zvizdic - u sda od 2000, bio sve, ministar, premijer ks, ministar u vm, predsjedavajuci vm bih, parlamet bih, nakon prelaska u nip nastavlja biti u kolegiju ps bih

aljosa campara...pa njegove sve funkcije ni on ne zna, 3u1 zastupnik u skupsitini, delegat u vn i ministar fmupa evo ve c8 godina


niz slobodno nastavite: ademovic, kasumovic, ogresevic, KUKIC, ubica efendic...

i oni da hapse...koga, sami sebe, svoje mentore i ucitelje - suradnike u kriminalnoj sda? :run:
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#25920 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

Mishelinke wrote: 05/02/2023 09:19
costacurta wrote: 05/02/2023 09:06

Ja sam mu dao glas jet je izričito rekao da će odgovarati svi za kriminal i da se upravo tih istraga SDA boji, ne boje se gubitka vlasti već straha od istraga. Bgmi, ja dao glas za to.
I ja sam. I to rasporedio tri nivoa za tri stranke trojke, upravo zbog obećanja.

Sad su dobili glas zbog rekonstrukcije, porodiljskih naknada, najava novih projekata, ali ako ne budu realizovali te najave, dakle ne počeli, nego realizovali, nikad više moj glas neće dobiti, i definitivno će važiti ona "svi su isti". Imaju i više nego dovoljno vremena u naredne 4 godine.

Dakle, ono što tražim je:

1. Hapšenja. Svakodnevna hapšenja svih odgovornih za 30 godina terora i anarhije. Od bivših ministara, bivših članova predsjedništva, bivših i sadašnjih premijera, službenika IZ itd. Svih onih za koje postoje bilo kakve indicije da su učestvovali u kriminalu.
2. Nastavak infrastrukturnih projekata, izgradnja IX transverzale, pruge do Hrasnice, trole do Vogošće, potpuna izgradnja nulte i prve transverzale, adaptivni saobraćaj, novi tramvaji;
3. Smanjenje doprinosa na plate i drastično povećanje plata i penzija.
4. Početak pregovora sa EU i pokušati iskoristiti situaciju da probamo nekako preko reda pristupiti EU za 4 godine.
5. Potpuna reforma pravosuđa.


Za prvi mandat ovo je jedino što me zanima i što očekujem. Ovo su teme o kojima mogu naći zajednički jezik i sa HDZ-om i SNSD-om. Državna imovina, ustavne promjene, Finci i ostali me sad za sad ne zanimaju. Prvo hapšenja, poboljšanje života ljudi, pa tek onda ostalo.

Ako ovo ne urade, isti su kao i SDFA.

Ali ako se po jutru dan poznaje, ovim najavama Dine, totalna bezglavost kada je u pitanju formiranje vlasti, greške u koracima i apsolutna zbunjenost, bojim se da od ovog svega neće biti ništa :(
Dodaj:
Da zaustave rat u ukrajini
Da vise gladnih u svijetu ne bude

:-)
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#25921 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Ono bi hapsilo po islamskoj zajednici.

Pa to ni glasaci PIP-a kao rezervnog HDZ-a, Novaci, Labudani i razni drugovi ne ocekuju. :mrgreen:
User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#25922 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by hatemondays »

Prpa.ba wrote: 05/02/2023 09:59 Ono bi hapsilo po islamskoj zajednici.

Pa to ni glasaci PIP-a kao rezervnog HDZ-a, Novaci, Labudani i razni drugovi ne ocekuju. :mrgreen:
Mora da mu je dedo bio razbijac na Golom Otoku kako su hapsili i zatvarali vidimo sta je ostalo od fasista i nacionalista ne mozes dahnuti puna Juga masalah. Tacno dobiju erekciju da zatvaraju moze drug , ako imas dokaze i ti I Kifla bujrum na sud pa da vidimo a ne ovako na daljinski. Eto Kemo ce Osmicu zatvarati a oni pojeli Alijinog hljeba vise zajedno nego ti sa svojom materom. I nije cudo sto vas ove trenerke I difovci driblaju kad vjerujete u ove ublehe. Nego relaksirajte sada imate vlast i 4 godine idemo jako samo naprijed.ovom drzavom su vladali kriminalci i nastavice vladati a vi se Muzaferi kupajte.
costacurta
Posts: 3508
Joined: 05/05/2005 08:25

#25923 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by costacurta »

hatemondays wrote: 05/02/2023 10:18
Prpa.ba wrote: 05/02/2023 09:59 Ono bi hapsilo po islamskoj zajednici.

Pa to ni glasaci PIP-a kao rezervnog HDZ-a, Novaci, Labudani i razni drugovi ne ocekuju. :mrgreen:
Mora da mu je dedo bio razbijac na Golom Otoku kako su hapsili i zatvarali vidimo sta je ostalo od fasista i nacionalista ne mozes dahnuti puna Juga masalah. Tacno dobiju erekciju da zatvaraju moze drug , ako imas dokaze i ti I Kifla bujrum na sud pa da vidimo a ne ovako na daljinski. Eto Kemo ce Osmicu zatvarati a oni pojeli Alijinog hljeba vise zajedno nego ti sa svojom materom. I nije cudo sto vas ove trenerke I difovci driblaju kad vjerujete u ove ublehe. Nego relaksirajte sada imate vlast i 4 godine idemo jako samo naprijed.ovom drzavom su vladali kriminalci i nastavice vladati a vi se Muzaferi kupajte.
Koliko god ga smatrali ludim Alispahić u Defteru iznosi mnogo činjenica i ima osnova barem za pokretanje istrage. Kada je u pitanju dijaspora i rad IZ sigurno se radi o još većim manipulacijama. Jel to zato što nosi ahmediju po defoltu znači da je ispravan? :roll:
User avatar
Styling
Posts: 12597
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#25924 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

svi u napad wrote: 05/02/2023 02:09
Styling wrote: 04/02/2023 07:36 Osim što je MVP, on je predsjednik parlamentarne stranke i itekako je pozvan da raspravlja. I nije riječ o državnoj imovini već o implementaciji projekta BUk Bijela.
I sad mi trebamo raspravljati. Malo te zanjelo Styling. Procitaj podvuceno bar dva puta pa onda pricaj o promasenoj lopti. Izvini nije te malo zanjelo vec puno puno ako procitas napisano. pozdrav.
Ja s tobom nemam namjeru uopšte raspravljati.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#25925 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sehohari »

costacurta wrote: 05/02/2023 09:02 Sad kad si dobio poziciju u MVP nadam se da ćeš napraviti kakve revizije poslovanja do tvog imenovanja.
Da se izvinemo prethodniku za sve optužbe ako ne bude propusta ili da podignemo krivične prijave.
Evo npr provjera zapošljavanja bližih članova porodice u ambasade, ili način raspodjele donacija i humanitarne pomoći, ili reprezentacije i troškovi putovanja ili učinak promocije BiH u svijetu tj koliko investicija su privukli, koliku ulagača, turista itd itd?
Hajd Dino dok se uhodaš pa da vidimo šta ćeš i hoćeš li konkretno uraditi u preuzetom sektoru.
Vazda kad neko preuzme vlast ne diraju se stari kadrovi.
Tako je bilo u Sarajevu, tako je i na višim nivoima.
Post Reply