Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#15501 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mO k3 »

e ovo jos nisam procitao on ce jemu poslati sliku chune :lol:
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#15502 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Niksic izjavi da je Zvizdic bio prijedlog NiP/a za clana predsjednistva. :)
Amra Babic skoro na modulu politicke akademije bila jedan od govornika :)
Mogla bi biti hladna zima za SDA.Vec je nekoliko ljudi iz Gorazda preslo u NiP prije nekoliko sedmica.
Sto se tice Sarajeva,dok je hadzije Dine zivog, SDA nece omirisati vlasti u KS.
Promjene koje se desavaju u sarajevu su nezamislive za neandetalce koji glasaju za SDA.Sarajevo ce po svemu sudeci uskoro da postane jedan moderan,uraden,transparentan i prepoznatljiv grad i za nadati je se da ce se ti vjetrovi iz Sarajeva preseliti i u ostale gradove u BiH.
User avatar
Login77777
Posts: 8544
Joined: 18/05/2021 09:11

#15503 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login77777 »

nikad_vise wrote: 16/09/2021 22:31 Niksic izjavi da je Zvizdic bio prijedlog NiP/a za clana predsjednistva. :)
Amra Babic skoro na modulu politicke akademije bila jedan od govornika :)
Mogla bi biti hladna zima za SDA.Vec je nekoliko ljudi iz Gorazda preslo u NiP prije nekoliko sedmica.
Sto se tice Sarajeva,dok je hadzije Dine zivog, SDA nece omirisati vlasti u KS.
Promjene koje se desavaju u sarajevu su nezamislive za neandetalce koji glasaju za SDA.Sarajevo ce po svemu sudeci uskoro da postane jedan moderan,uraden,transparentan i prepoznatljiv grad i za nadati je se da ce se ti vjetrovi iz Sarajeva preseliti i u ostale gradove u BiH.
Samo sdO kad je drzava u pitanju. :bih:
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#15504 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Emiremir33 »

nikad_vise wrote: 16/09/2021 22:31 Niksic izjavi da je Zvizdic bio prijedlog NiP/a za clana predsjednistva. :)
Amra Babic skoro na modulu politicke akademije bila jedan od govornika :)
Mogla bi biti hladna zima za SDA.Vec je nekoliko ljudi iz Gorazda preslo u NiP prije nekoliko sedmica.
Sto se tice Sarajeva,dok je hadzije Dine zivog, SDA nece omirisati vlasti u KS.
Promjene koje se desavaju u sarajevu su nezamislive za neandetalce koji glasaju za SDA.Sarajevo ce po svemu sudeci uskoro da postane jedan moderan,uraden,transparentan i prepoznatljiv grad i za nadati je se da ce se ti vjetrovi iz Sarajeva preseliti i u ostale gradove u BiH.
Amra Babić jeli to ona bivša načelnica opšt.Visoko?
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15505 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

nikad_vise wrote: 16/09/2021 22:31 Niksic izjavi da je Zvizdic bio prijedlog NiP/a za clana predsjednistva. :)
Amra Babic skoro na modulu politicke akademije bila jedan od govornika :)
Mogla bi biti hladna zima za SDA.Vec je nekoliko ljudi iz Gorazda preslo u NiP prije nekoliko sedmica.
Sto se tice Sarajeva,dok je hadzije Dine zivog, SDA nece omirisati vlasti u KS.
Promjene koje se desavaju u sarajevu su nezamislive za neandetalce koji glasaju za SDA.Sarajevo ce po svemu sudeci uskoro da postane jedan moderan,uraden,transparentan i prepoznatljiv grad i za nadati je se da ce se ti vjetrovi iz Sarajeva preseliti i u ostale gradove u BiH.
Vala kad zagrizeni Radoncicev fan napise ovakav post ja namah dobijem poriv da glasam za SDA.

Inemoj se jezietiti drug moj zbog ovog posta, ovo je vise upuceno ovim videnim i pametnim NIP-ovcima kap sto je Prpa ili A Akcija
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55470
Joined: 15/12/2008 16:53

#15506 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

palermo wrote: 16/09/2021 23:45
nikad_vise wrote: 16/09/2021 22:31 Niksic izjavi da je Zvizdic bio prijedlog NiP/a za clana predsjednistva. :)
Amra Babic skoro na modulu politicke akademije bila jedan od govornika :)
Mogla bi biti hladna zima za SDA.Vec je nekoliko ljudi iz Gorazda preslo u NiP prije nekoliko sedmica.
Sto se tice Sarajeva,dok je hadzije Dine zivog, SDA nece omirisati vlasti u KS.
Promjene koje se desavaju u sarajevu su nezamislive za neandetalce koji glasaju za SDA.Sarajevo ce po svemu sudeci uskoro da postane jedan moderan,uraden,transparentan i prepoznatljiv grad i za nadati je se da ce se ti vjetrovi iz Sarajeva preseliti i u ostale gradove u BiH.
Vala kad zagrizeni Radoncicev fan napise ovakav post ja namah dobijem poriv da glasam za SDA.

Inemoj se jezietiti drug moj zbog ovog posta, ovo je vise upuceno ovim videnim i pametnim NIP-ovcima kap sto je Prpa ili A Akcija
Sto, pa 6 godina ste u koaliciji s Radoncicem? Svi njegovi glasovi se vama na kraju pisu.
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15507 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

ultima_palabra wrote: 17/09/2021 04:06
palermo wrote: 16/09/2021 23:45

Vala kad zagrizeni Radoncicev fan napise ovakav post ja namah dobijem poriv da glasam za SDA.

Inemoj se jezietiti drug moj zbog ovog posta, ovo je vise upuceno ovim videnim i pametnim NIP-ovcima kap sto je Prpa ili A Akcija
Sto, pa 6 godina ste u koaliciji s Radoncicem? Svi njegovi glasovi se vama na kraju pisu.
De bolan Ultima, ne vuci me za jezik
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65581
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15508 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Kao da ne glasa inace :D
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4799
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#15509 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by duh_sa_sjekirom »

Patton44 wrote: 14/09/2021 19:52
Dotle doslo, sad cu ti na pp poslat sliku cune pa je dobro prostudiraj.
:-)
A ovo bi trebale biti mlade snage i budućnost SDA...

Mogli bi mi plakati za Baketom
The BEN10
Posts: 7558
Joined: 19/09/2011 09:03

#15510 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The BEN10 »

duh_sa_sjekirom wrote: 17/09/2021 08:39
Patton44 wrote: 14/09/2021 19:52
Dotle doslo, sad cu ti na pp poslat sliku cune pa je dobro prostudiraj.
:-)
A ovo bi trebale biti mlade snage i budućnost SDA...

Mogli bi mi plakati za Baketom
Realno, mogli bi. Bake je ipak nivo za nadobudne i napuhane Zahiragića, Zildžića i kompaniju.
armin071
Posts: 5264
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#15511 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by armin071 »

duh_sa_sjekirom wrote: 17/09/2021 08:39
Patton44 wrote: 14/09/2021 19:52
Dotle doslo, sad cu ti na pp poslat sliku cune pa je dobro prostudiraj.
:-)
A ovo bi trebale biti mlade snage i budućnost SDA...

Mogli bi mi plakati za Baketom
Mozda je ovo glavom i bradom Zahiragic, ko zna. :D
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15512 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

_BataZiv_0809 wrote: 17/09/2021 08:24 Kao da ne glasa inace :D
Heh :D

Al bi li pare stavio na tu tvrdnju....
Hakiz
Posts: 39894
Joined: 30/07/2015 20:01

#15513 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

duh_sa_sjekirom wrote: 17/09/2021 08:39
Patton44 wrote: 14/09/2021 19:52
Dotle doslo, sad cu ti na pp poslat sliku cune pa je dobro prostudiraj.
:-)
A ovo bi trebale biti mlade snage i budućnost SDA...

Mogli bi mi plakati za Baketom
Možda i bi. Naime, Konakovića ozbiljno hvale legitimni: https://www.klix.ba/vijesti/bih/ljubic- ... /210917116
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#15514 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

“Termin ‘legitimno predstavljanje’ ne postoji. I u Wikipediji i u drugim mjestima termin ‘legitimno’ znači na zakonito. Legitiman je izbor Željka Komšića jer mu današnji zakoni to dozvoljavaju. Da li on na pravi način predstavlja interese hrvatskog naroda? Mislim da nije. On kao pojedinac mogao je napraviti mnogo više u obavljanju te funkcije i relaksirati odnose. Oni su napravili to da je Čović gubljenjem pozicije u Predsjedništvu dobio tri puta više pozicija, što nam je Izetbegović ovih dana i prezentovao”, zaključio je Elmedin Konaković.
Doktor wikipedije, duboko u Draganovom anusu.
Fahro moralna podrška u penetraciji analnih dubina.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55470
Joined: 15/12/2008 16:53

#15515 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

palermo wrote: 17/09/2021 08:18
ultima_palabra wrote: 17/09/2021 04:06
Sto, pa 6 godina ste u koaliciji s Radoncicem? Svi njegovi glasovi se vama na kraju pisu.
De bolan Ultima, ne vuci me za jezik
Pa reci, olaksaj dusu...
User avatar
zeleni xy
Posts: 457
Joined: 22/03/2010 15:09
Location: Moja mahala tvojU jahala

#15516 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zeleni xy »

Imam nekoliko pitanja za tebe Aljosa Campara, uprati me dobro:
1. Kaži nam kako si napustio Sarajevo u jeku agresije? Sjećaš li se kako te komandant Fikro propustio da izađeš, da dezertiraš a on da ratuje za tebe, da bi mu se ti onako revanširao?! Dezertirao si upravo u životnoj dobi kada sam se ja od prilike kao dobrovoljac pridružio Armiji RBiH! I danas bi ti sa svojim bratom da meni pakuješ? Što bi rekao vaš haver Čavka, taj film nećeš gledati!
2. Kaži nam ko te dočekao u Zagrebu? Je li te dočekao lični vozač Fikreta Abdića?! Znaš dobro ko je za kojim stolom sjedio! Obraćaš se gospodinu Izetbegoviću nepristojno, diletantski, kao da si ovce sa njim čuvao i kao da njegov babo nije znao za tvog babu da je radio sa četnicima, kao što i Bakir zna da si i ti sa njima na vezi! Zna bolan Bakir o tebi sve, ali mudar čovjek pa šuti. Kada ja znam, mogu samo pretpostaviti koliko on o vama zna. Rahmetli Alija je okupio sve udbaše oko sebe da mu budu na oku. Zato je uzeo tvog tatu Avdu koga su svi smatrali opasnim čovjekom i izdajnikom.
3. Zna on da ste se sastali sa Izdajnikom Fikretom Abdićem samo nekoliko dana prije nego je Abdić krenuo u oružanu izdaju Bosne! Zna i ko vas je ugostio, u kom hotelu i na čiji račun ste odsjeli.
4. Zna Bakir sigurno, a znam i ja, ko vam je slao novac u Njemačku preko vozača autobusa! Zna se da vas je finansirao Fikret Abdić, stanovanje, životne troškove, sve što vam je trebalo, dok smo mi skakali po ratištima i krvave zalogaje žvakali!
Zna se i za ono potraživanje Agrokomerca od EI Niša u iznosu od 460 miliona njemačkih maraka, od kojih su 300 dobili u naoružanju!
5. Zna Bakir, kao što i ja znam, da si Dini poklonio vladu KS u zamjenu za Abdićevo mjesto načelnika Velike Kladuše!
6. Zna Bakir, kao što mi mnogi znamo, da ste ti i Denis pomogli rehabilitaciju ratnog zločinca Abdića koji bez vas nije mogao vratiti se u politiku jer zakonski nije bilo moguće. Vi ste mu omogućili.
7. Zna Bakir i za tvoje apartmane u Neumu da ih je gradio Agrokomerc za mijenice, a da si ih proširivao od Abdićevog krvavog novca!
8. Mnogi među nama znaju da je tvoja majka Rabija - Sadeta nagovorila Denisa Zvizdića da napusti stranku, pa se on pokajao i rekao ti u oči da nisi u pravu, posvađali ste se! Da li govorite uopće vas dvojica?!
9. Zna Bakir i čija ideja je bila snimanje Asima!
10. Zna Bakir da si ti kriv za odlazak Semira Efendića iz SDA.
11. Znaš li ko su Bišević Senad i Husein Ćuk?! Eto ja ih znam i znam da ih ti znaš. Dobar je Husein, zna mnogo toga 🤭😎
12. Nemoj misliti da Bakir ne zna za tvoje pakovanje afere premijeru Novaliću! I nemoj misliti da Bakir ne zna da si ti imao namjeru biti premijer FBiH, a nagovarao si Denisa da ide u Predsjedništvo!
13. Nemoj misliti ni da Denis misli kao ti! Pravili ste pritisak na njega ti i Rabija, ali on ne misli kao ti!
14. Nemoj misliti da ne znamo kako je tvoj brat pakovao muslimanima optužnice i kako je namjestio Bilalu Bosniću 7 godina zatvora za krivično djelo koje je retroaktivno aplicirano u odnosu na tada tek donešeni zakon. I mnoge muslimane ste proganjali i činili im zulum. A isti zakon nikada niste aplicirali za druge narode koji su vršili identična i teža djela.
15. Zna bolan Bakir, ubjeđen sam, da si na redovnoj telefonskoj liniji sa Abdićevom kćerkom.
Čuvaj to ministarsko mjesto jer ti je to posljednja pozicija koju si imao. Bakir je lider koji vodi narod na zelenu granu. On radi i djeluje na ideji rahmetli Alije Izetbegovića a omogućili su nam da ponovo nakon 150 godina budemo svoji na svome. Nemojte misliti kako ne znamo za vaš planirani udar i u suradnji sa secesionistima razbijanje zemlje.
našao na fb stranici nekog SDA ogranka
elk
Posts: 2776
Joined: 14/08/2006 12:03

#15517 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by elk »

Oj sunce ti zarko :lol: :lol:
User avatar
drug_profi
Posts: 50198
Joined: 16/07/2012 16:00

#15518 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

mati mila... ovo neka supozitorija?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65581
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#15519 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

ultima_palabra wrote: 17/09/2021 21:48
palermo wrote: 17/09/2021 08:18
De bolan Ultima, ne vuci me za jezik
Pa reci, olaksaj dusu...
Isplacii seee, bice ti lakseee :josipalisac:
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#15520 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

A sto bi jadan.plakao....zato sto sam bio u pravu :mrgreen: .....nego, eto ,nisam ti ja od.onih koji ce vikati, jesam vam govorio..jesam li :mrgreen:
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#15521 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by animus »

NiP srlja iz greške u grešku. Vec sada su izgubili znatan dio glasaca. Ovakvom politikom ce izgubiti do izbora i ostale.
Šteta jer su bili nada i nudili promjene.
Ne trebaju nam promjene gdje ce se sa Covicem dogovarati novi ustupci.
Kadar NiPa pokazuje sve vise da je populisticki i da nema pojma o struci. Onaj balo Erduan Kahvedjic najavljuje juce da ce se tresti kanton i onda saznamo da 9 vozaca GRASa ima falsifikovane diplome. Nisu ko ostali kupili one prave iz Širokog Brijega. Jao kakav skandal po mjeri DIF strucnjaka.
Ogromno razočarenje a mogli su čudo napraviti da su znali. Ovako jos jedno razočarenje.
Last edited by animus on 17/09/2021 23:58, edited 1 time in total.
User avatar
addem
Posts: 2767
Joined: 13/02/2004 00:00

#15522 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by addem »

animus wrote: 17/09/2021 23:46 NiP srlja iz greške u grešku. Vec sada su izgubili znatan dio glasaca. Ovakvom politikom ce izgubiti do izbora i ostale.
Šteta jer su bili nada i nudili promjene.
Ne trebaju nam promjene gdje ce se sa Covicem dogovarati novi ustupci.
Kadar NiPa pokazuje sve vise da je polulisticki i da nema pojma o struci. Onaj balo Erduan Kahvedjic najavljuje juce da ce se tresti kanton i onda saznamo da 9 vozaca GRASa ima falsifikovane diplome. Nisu ko ostali kupili one prave iz Širokog Brijega. Jao kakav skandal po mjeri DIF strucnjaka.
Ogromno razočarenje a mogli su čudo napraviti da su znali. Ovako jos jedno razočarenje.
:thumbup: dif strucnjak u borbi protiv korupcije. Jos niko odgovarao ni za sta a ured postoji godinama i sluzi za uhljebljavanje.
izvrsni direktor
Posts: 9121
Joined: 20/12/2018 16:11

#15523 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

animus wrote: 17/09/2021 23:46 NiP srlja iz greške u grešku. Vec sada su izgubili znatan dio glasaca. Ovakvom politikom ce izgubiti do izbora i ostale.
Šteta jer su bili nada i nudili promjene.
Ne trebaju nam promjene gdje ce se sa Covicem dogovarati novi ustupci.
Kadar NiPa pokazuje sve vise da je populisticki i da nema pojma o struci. Onaj balo Erduan Kahvedjic najavljuje juce da ce se tresti kanton i onda saznamo da 9 vozaca GRASa ima falsifikovane diplome. Nisu ko ostali kupili one prave iz Širokog Brijega. Jao kakav skandal po mjeri DIF strucnjaka.
Ogromno razočarenje a mogli su čudo napraviti da su znali. Ovako jos jedno razočarenje.
:lol: :lol: koji mudojed
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#15524 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

animus wrote: 17/09/2021 23:46 NiP srlja iz greške u grešku. Vec sada su izgubili znatan dio glasaca. Ovakvom politikom ce izgubiti do izbora i ostale.
Šteta jer su bili nada i nudili promjene.
Ne trebaju nam promjene gdje ce se sa Covicem dogovarati novi ustupci.
Kadar NiPa pokazuje sve vise da je populisticki i da nema pojma o struci. Onaj balo Erduan Kahvedjic najavljuje juce da ce se tresti kanton i onda saznamo da 9 vozaca GRASa ima falsifikovane diplome. Nisu ko ostali kupili one prave iz Širokog Brijega. Jao kakav skandal po mjeri DIF strucnjaka.
Ogromno razočarenje a mogli su čudo napraviti da su znali. Ovako jos jedno razočarenje.
Sta ides okolokole budi direktan i jasan.

Zelis reci svi su isti daj nam SDA?

Ne znam o kakvom gubljenju glasaca ti mislis, jedino ko gubi glasace je SDA jer ljudi nisu toliko glupi, bar ne u SA. Pa svi znamo ko je u SA odgovoran za sve lose sto imamo to je SDA i njenini uhljebi koji su se uvukli u svaku poriu naseg drustva i svojom bahatoacu, neradom i bez ikakvihog znanja nastavili su da unistavaju ovo drustvo tamo gdje su cetnici stali.

Svako vidi da ova Vlada KS radi i pravi promjene dok je SDA na svakom koraku podmece nogu u nadi da ce pokusat narod natjerat na pricu SVI SU ISTI.

Saopstenja kantonalne SDA su veliki cirkus, kad god DEVIC da neko SDA saopstenje ja mislim da im 1% glasova ode NIPu...
User avatar
relativno84
Posts: 15302
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#15525 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »


:D
Post Reply