Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#13826 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

drug_profi wrote: 28/05/2021 21:42
Prpa.ba wrote: 28/05/2021 20:36 Propast ce i jedni i drugi k'o kauc ako budu talasali koaliciju i njene fabricke postavke, a jedna od tih postavki je bilo da ce se svi kloniti posla davanja imena bilo cemu. Mandat tece, prakticni problemi uslijed zapustenosti svih aspekata naseg zivljenja se i dalje gomilaju, umjesto da prionu na rjesavanje oni nasli pustati pjesmu za drustvo u lijevom cosku. :mrgreen:

Na kraju je ispalo mozda i najbolje, kako je moglo. Obavljena dva imenovanja, za svakoga ponesto, SDA bez municije jer je NiP izbjegao jos jedno samoubistvo iz zasjede u reziji urbanih aktivista u trenutku dok se utakmica igra na SDA polovici terena, ide se dalje. Valjda. :mrgreen:
Zasto bi ovo bilo samoubistvo i zasto je Goran Cengic sporan?
Molim te daj da razumijemo.
zato što pretpostavljam da baza naroda i pravde misli da to tako ne bi trebalo biti i da ima mnogo zaslužnijih od gorana. npr. vinko šamarlić. i sa aspekta sporta i sa aspekta požrtvovanosti u ratu.

tebi ne smeta i to je ok, ali ti ne glasaš na nip, već za sdp.

nadam se da si dobio zadovoljavajuće obrazloženje.

ako ćeš se referirati, referiraj se i na ovaj moj post:
misliš onaj parkić u velešićima će se zvati po vinku šamarliću? kako vas nije stid i sram?

dvorana da se zove po goranu čengiću, koji nikada nije imao niti jedan nastup za tadašnju republiku bosnu i hercegovinu, a vinko koji je pogunio par dana prije nego je trebao ponijeti zastavu republike bosne i hercegovine na olimpijadi, da dobije neki parkić u velešićima.

fuj.

imao bih svašta napisati o goranu, jer smo bili tu blizu, ali pokoj mu duši, pa ću se suzdržati. neka svi ovi koji su bili za gorana, javnosti odgovore gdje su bili goranova žena i djeca za vrijeme dok je isti ubijen? ako ne znaju, ja ću im odgovoriti. u beogradu gdje i danas žive, a goran im se trebao pridružiti.
i za kraj, ako će gurati imena u prvi plan, neće oni dugo potrajati.
User avatar
Login77777
Posts: 8547
Joined: 18/05/2021 09:11

#13827 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login77777 »

Login7777 wrote: 29/05/2021 13:20 Image

Dinokio udarnik, prvi saf.
Lingo sdO manipulator.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#13828 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

malakh wrote: 29/05/2021 13:23 mao bih svašta napisati o goranu, jer smo bili tu blizu, ali pokoj mu duši, pa ću se suzdržati. neka svi ovi koji su bili za gorana, javnosti odgovore gdje su bili goranova žena i djeca za vrijeme dok je isti ubijen? ako ne znaju, ja ću im odgovoriti. u beogradu gdje i danas žive, a goran im se trebao pridružiti.
Ma ja, potencijalni cetnik u nastanku, ali eto sprijecili ga da procvjeta...i ode u maticu...
A igrao covjek za RK Bosna i s njima osvojio sta?
Ali jbg...nije bitno to.
Bitno je da ti pljuckas gnoj...
User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#13829 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ludzak »

Neka je on tebi poklonio dovu kod tog allaha, a to što ne znaš razliku između ć i č to nije važno. Važna je dova.
Nikad više vjernika, a vise kriminalaca nije bilo.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#13830 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nosara »

malakh wrote: 29/05/2021 13:35
drug_profi wrote: 28/05/2021 21:42
Prpa.ba wrote: 28/05/2021 20:36 Propast ce i jedni i drugi k'o kauc ako budu talasali koaliciju i njene fabricke postavke, a jedna od tih postavki je bilo da ce se svi kloniti posla davanja imena bilo cemu. Mandat tece, prakticni problemi uslijed zapustenosti svih aspekata naseg zivljenja se i dalje gomilaju, umjesto da prionu na rjesavanje oni nasli pustati pjesmu za drustvo u lijevom cosku. :mrgreen:

Na kraju je ispalo mozda i najbolje, kako je moglo. Obavljena dva imenovanja, za svakoga ponesto, SDA bez municije jer je NiP izbjegao jos jedno samoubistvo iz zasjede u reziji urbanih aktivista u trenutku dok se utakmica igra na SDA polovici terena, ide se dalje. Valjda. :mrgreen:
Zasto bi ovo bilo samoubistvo i zasto je Goran Cengic sporan?
Molim te daj da razumijemo.
zato što pretpostavljam da baza naroda i pravde misli da to tako ne bi trebalo biti i da ima mnogo zaslužnijih od gorana. npr. vinko šamarlić. i sa aspekta sporta i sa aspekta požrtvovanosti u ratu.

tebi ne smeta i to je ok, ali ti ne glasaš na nip, već za sdp.

nadam se da si dobio zadovoljavajuće obrazloženje.

ako ćeš se referirati, referiraj se i na ovaj moj post:
misliš onaj parkić u velešićima će se zvati po vinku šamarliću? kako vas nije stid i sram?

dvorana da se zove po goranu čengiću, koji nikada nije imao niti jedan nastup za tadašnju republiku bosnu i hercegovinu, a vinko koji je pogunio par dana prije nego je trebao ponijeti zastavu republike bosne i hercegovine na olimpijadi, da dobije neki parkić u velešićima.

fuj.

imao bih svašta napisati o goranu, jer smo bili tu blizu, ali pokoj mu duši, pa ću se suzdržati. neka svi ovi koji su bili za gorana, javnosti odgovore gdje su bili goranova žena i djeca za vrijeme dok je isti ubijen? ako ne znaju, ja ću im odgovoriti. u beogradu gdje i danas žive, a goran im se trebao pridružiti.
i za kraj, ako će gurati imena u prvi plan, neće oni dugo potrajati.
Samo neka se oni drze provjerenih Bosnjackih imena, nista Goran, Vinko, Marko, to je tanak led, s obzirom na profil njihovih glasaca. Samo cisto!

A kad ćetnici i uzp posalju vakcine ili kak'e druge sadake, sagnite se, jebi ga, zauhar je. :D
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#13831 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by seoBIH »

Bloo wrote: 29/05/2021 13:48
malakh wrote: 29/05/2021 13:23 mao bih svašta napisati o goranu, jer smo bili tu blizu, ali pokoj mu duši, pa ću se suzdržati. neka svi ovi koji su bili za gorana, javnosti odgovore gdje su bili goranova žena i djeca za vrijeme dok je isti ubijen? ako ne znaju, ja ću im odgovoriti. u beogradu gdje i danas žive, a goran im se trebao pridružiti.
Ma ja, potencijalni cetnik u nastanku, ali eto sprijecili ga da procvjeta...i ode u maticu...
A igrao covjek za RK Bosna i s njima osvojio sta?
Ali jbg...nije bitno to.
Bitno je da ti pljuckas gnoj...
To ti je takav tip ljudi. Imam daidzu glupana koji je fakultetski čovjek, ima svoju firmu, kaže svi su Srbi isti. Kad dodje od obrazovanog čovjeka takva bljuvotina sta očekivati od sendvicara?

Eso ili Goran? Pa znaš... Eso je naš...
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#13832 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

seoBIH wrote: 29/05/2021 14:09 Eso ili Goran? Pa znaš... Eso je naš...
Nije ni Vinko naš... :mrgreen:
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#13833 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Škobo Habu »

malakh wrote: 29/05/2021 13:23
imao bih svašta napisati o goranu, jer smo bili tu blizu, ali pokoj mu duši, pa ću se suzdržati. neka svi ovi koji su bili za gorana, javnosti odgovore gdje su bili goranova žena i djeca za vrijeme dok je isti ubijen? ako ne znaju, ja ću im odgovoriti. u beogradu gdje i danas žive, a goran im se trebao pridružiti.
Činjenica je da su u ta doba neki tek iz JNA prelazili u TO BiH, pa niko od toga ne pravi famu.

Eto, mene baš interesuje šta to imaš kazati na konto Čengića?

Što se ostalog tiče - je li pokojni ili rehmetli, šta već - Čengić, uradio djelo koje je vrijedno pomena? Jeste.

Suprostavio se životinji u ljudskom obliku i zbog toga je mučki ubijen. Dovoljan razlog da se po njemu nazove ulica ili kakav objekat od javnog značaja.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40317
Joined: 29/06/2011 23:39

#13834 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dječak sa šibicama »

Bloo wrote: 29/05/2021 14:14
seoBIH wrote: 29/05/2021 14:09 Eso ili Goran? Pa znaš... Eso je naš...
Nije ni Vinko naš... :mrgreen:
Ali je zgodan kao alat protiv Gorana.

Ko nemoj Gorana daj Vinka, a na kraju bude Eso.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#13835 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Kolega malakh je dao prilicno obuhvatan komentar na temu "Goran Cengic" na koji nemam nesto posebno dodavati.

Jednostavno, ako cemo se baviti imenovanjem stvari, treba prihvatiti da ima raznih prijedloga i da Gorani Cengici i Srdjani Aleksici nisu svima na vrhu liste prioriteta, i da ce biti znacajan broj ljudi koji nece odobravati da ime dobije neko ko po njihovim kriterijima nije zasluzan koliko je zasluzan neko drugi. Posebno kada je prica izmijesana i sa nekim ideoloskim smekom. Ogromna doza subjektiviteta u ovoj tematici upravo je i cini toliko zapaljivom i bespotrebnom u ovom trenutku.

Isti koji politicki forsiraju pricu oko Aleksica i Cengica pojma nemaju npr. da je bilo ko poginuo u pokusaju hapsenja Cace, valjda zato sto "to" ne dolazi u segmentu u kojem postoji kriticni manjak "dobrih ljudi na svim stranama" na dvije od tri strane. :-D Da ne spominjemo aneurizme oko imenovanja npr. aerodroma po Aliji Izetbegovicu.

Upravo iz tih razloga ne znam zasto SDP i NS ne postuju vizionarski dogovor da se ovaj tip tema ne otvara dok nam grad i kanton vape za rjesenjima tehnickih problema oko kojih postoji koncenzus. Vjerovatno je u pitanju nemogucnost da zadovolje bazu nekim svojim rezultatom, pa je sad daj sta das, malo da se i isprofiliraju ideoloski da ih NiP ne usisa. :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#13836 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Login77777 wrote: 29/05/2021 13:37
Login7777 wrote: 29/05/2021 13:20
Dinokio udarnik, prvi saf.
Lingo sdO manipulator.
Sukob Logina, novi Logine nemoj originalnog Logina uvaliti kod Rijalde. :lol: :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40317
Joined: 29/06/2011 23:39

#13837 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dječak sa šibicama »

Znaci, kockasta glava je i pred NiP dosao da nekog bije, pa se predomislio i uslikao sa Kiflom.

Trebao je i Senad selfi baciti, mozda bi mu sda jurisnik halalio.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#13838 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by uglavnomja »

Prpa.ba wrote: 29/05/2021 14:52 Kolega malakh je dao prilicno obuhvatan komentar na temu "Goran Cengic" na koji nemam nesto posebno dodavati.

Jednostavno, ako cemo se baviti imenovanjem stvari, treba prihvatiti da ima raznih prijedloga i da Gorani Cengici i Srdjani Aleksici nisu svima na vrhu liste prioriteta, i da ce biti znacajan broj ljudi koji nece odobravati da ime dobije neko ko po njihovim kriterijima nije zasluzan koliko je zasluzan neko drugi. Posebno kada je prica izmijesana i sa nekim ideoloskim smekom. Ogromna doza subjektiviteta u ovoj tematici upravo je i cini toliko zapaljivom i bespotrebnom u ovom trenutku.

Isti koji politicki forsiraju pricu oko Aleksica i Cengica pojma nemaju npr. da je bilo ko poginuo u pokusaju hapsenja Cace, valjda zato sto "to" ne dolazi u segmentu u kojem postoji kriticni manjak "dobrih ljudi na svim stranama" na dvije od tri strane. :-D Da ne spominjemo aneurizme oko imenovanja npr. aerodroma po Aliji Izetbegovicu.

Upravo iz tih razloga ne znam zasto SDP i NS ne postuju vizionarski dogovor da se ovaj tip tema ne otvara dok nam grad i kanton vape za rjesenjima tehnickih problema oko kojih postoji koncenzus. Vjerovatno je u pitanju nemogucnost da zadovolje bazu nekim svojim rezultatom, pa je sad daj sta das, malo da se i isprofiliraju ideoloski da ih NiP ne usisa. :mrgreen:
hm, nije bas najbolje poredjenje

ljudi koji su hapsili cacu su bili profesionalni policajci/vojnici, to im je bio radni zadatak

ni goran ni srdjan nisu nista morali, mogli su samo okrenuti glavu i nastaviti svojim putem

i nemoj pomisliti da umanjujem zrtvu ljudi koje je ubio caco, daleko od toga. najdublje postovanje.
samo paralela nije bas najparalelnija


goran ne valja zato je sin bivseg gradonacelnika, fgr, gradsko dijete, sportista ... sve ono sto vecina sadasnjih sarajlija smatra zlom, svaki trag predratnog sarajeva, kulturne i sportske metropole, trba satrati ... i prilagoditi grad novim kriterijumima, ulicama raznih aziza, sejhova i jujhova i busuladzica ....
smijesni_ste
Posts: 5966
Joined: 09/10/2009 16:46

#13839 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by smijesni_ste »

malakh wrote: 29/05/2021 13:23
imao bih svašta napisati o goranu, jer smo bili tu blizu, ali pokoj mu duši, pa ću se suzdržati. neka svi ovi koji su bili za gorana, javnosti odgovore gdje su bili goranova žena i djeca za vrijeme dok je isti ubijen? ako ne znaju, ja ću im odgovoriti. u beogradu gdje i danas žive, a goran im se trebao pridružiti.
Goranova djeca su išla u Treću gimnaziju poslije rata, a ovaj mladji i na fakultet i još živi i radi u Sarajevu koliko sam uspio upratiti, za starijeg ne znam

Slažem se, ako ne znaš, nemoj brate pisati gluposti. :run:
Last edited by smijesni_ste on 29/05/2021 19:07, edited 1 time in total.
internazionale
Posts: 2203
Joined: 30/12/2009 15:52

#13841 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

Prpa.ba wrote: 29/05/2021 14:52 Kolega malakh je dao prilicno obuhvatan komentar na temu "Goran Cengic" na koji nemam nesto posebno dodavati.

Jednostavno, ako cemo se baviti imenovanjem stvari, treba prihvatiti da ima raznih prijedloga i da Gorani Cengici i Srdjani Aleksici nisu svima na vrhu liste prioriteta, i da ce biti znacajan broj ljudi koji nece odobravati da ime dobije neko ko po njihovim kriterijima nije zasluzan koliko je zasluzan neko drugi. Posebno kada je prica izmijesana i sa nekim ideoloskim smekom. Ogromna doza subjektiviteta u ovoj tematici upravo je i cini toliko zapaljivom i bespotrebnom u ovom trenutku.

Isti koji politicki forsiraju pricu oko Aleksica i Cengica pojma nemaju npr. da je bilo ko poginuo u pokusaju hapsenja Cace, valjda zato sto "to" ne dolazi u segmentu u kojem postoji kriticni manjak "dobrih ljudi na svim stranama" na dvije od tri strane. :-D Da ne spominjemo aneurizme oko imenovanja npr. aerodroma po Aliji Izetbegovicu.

Upravo iz tih razloga ne znam zasto SDP i NS ne postuju vizionarski dogovor da se ovaj tip tema ne otvara dok nam grad i kanton vape za rjesenjima tehnickih problema oko kojih postoji koncenzus. Vjerovatno je u pitanju nemogucnost da zadovolje bazu nekim svojim rezultatom, pa je sad daj sta das, malo da se i isprofiliraju ideoloski da ih NiP ne usisa. :mrgreen:
Objasnio
Ove dvije stranke, čini mi se SDP posebno, nisu "naučile" na vlast i poziciju, nego na opoziciju, da zauzmu dobro plaćene nebošnjačke pozicije i pametuju i kritikuju iz hladovine
internazionale
Posts: 2203
Joined: 30/12/2009 15:52

#13842 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

uglavnomja wrote: 29/05/2021 15:03
Prpa.ba wrote: 29/05/2021 14:52 Kolega malakh je dao prilicno obuhvatan komentar na temu "Goran Cengic" na koji nemam nesto posebno dodavati.

Jednostavno, ako cemo se baviti imenovanjem stvari, treba prihvatiti da ima raznih prijedloga i da Gorani Cengici i Srdjani Aleksici nisu svima na vrhu liste prioriteta, i da ce biti znacajan broj ljudi koji nece odobravati da ime dobije neko ko po njihovim kriterijima nije zasluzan koliko je zasluzan neko drugi. Posebno kada je prica izmijesana i sa nekim ideoloskim smekom. Ogromna doza subjektiviteta u ovoj tematici upravo je i cini toliko zapaljivom i bespotrebnom u ovom trenutku.

Isti koji politicki forsiraju pricu oko Aleksica i Cengica pojma nemaju npr. da je bilo ko poginuo u pokusaju hapsenja Cace, valjda zato sto "to" ne dolazi u segmentu u kojem postoji kriticni manjak "dobrih ljudi na svim stranama" na dvije od tri strane. :-D Da ne spominjemo aneurizme oko imenovanja npr. aerodroma po Aliji Izetbegovicu.

Upravo iz tih razloga ne znam zasto SDP i NS ne postuju vizionarski dogovor da se ovaj tip tema ne otvara dok nam grad i kanton vape za rjesenjima tehnickih problema oko kojih postoji koncenzus. Vjerovatno je u pitanju nemogucnost da zadovolje bazu nekim svojim rezultatom, pa je sad daj sta das, malo da se i isprofiliraju ideoloski da ih NiP ne usisa. :mrgreen:
hm, nije bas najbolje poredjenje

ljudi koji su hapsili cacu su bili profesionalni policajci/vojnici, to im je bio radni zadatak

ni goran ni srdjan nisu nista morali, mogli su samo okrenuti glavu i nastaviti svojim putem

i nemoj pomisliti da umanjujem zrtvu ljudi koje je ubio caco, daleko od toga. najdublje postovanje.
samo paralela nije bas najparalelnija


goran ne valja zato je sin bivseg gradonacelnika, fgr, gradsko dijete, sportista ... sve ono sto vecina sadasnjih sarajlija smatra zlom, svaki trag predratnog sarajeva, kulturne i sportske metropole, trba satrati ... i prilagoditi grad novim kriterijumima, ulicama raznih aziza, sejhova i jujhova i busuladzica ....
Ti znaš ko je bio profesionalni vojnik i policajac, klocu
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#13843 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by uglavnomja »

bili su pripadnici policije, vp ... ne znam tacno, ne sjecam se, necu da guglam
znam ko je bio caco
i znam sta se desilo, dosta mi

zao mi je momaka strasno
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#13844 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

baci im na dnevni red nazive ulica, dvorana, skola i samo ih puti da se kolju. a vlasti ne bi jos zadugo vidjeli da im nije dine i nipa.
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#13845 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

malakh wrote: 29/05/2021 20:06 baci im na dnevni red nazive ulica, dvorana, skola i samo ih puti da se kolju. a vlasti ne bi jos zadugo vidjeli da im nije dine i nipa.
sve se vremenom pretvori u svoju suprotnost. lokomotiva koja je vukla naprijed do lokalnih izbora poslije lokalnih izbora postala je kamen oko vrata svima okolo.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#13846 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

jefff wrote: 29/05/2021 20:11
malakh wrote: 29/05/2021 20:06 baci im na dnevni red nazive ulica, dvorana, skola i samo ih puti da se kolju. a vlasti ne bi jos zadugo vidjeli da im nije dine i nipa.
sve se vremenom pretvori u svoju suprotnost. lokomotiva koja je vukla naprijed do lokalnih izbora poslije lokalnih izbora postala je kamen oko vrata svima okolo.
ne, vec na silu hoce u lokomotivu šutu da lože. ne ide.

sda nikada, ali nikada nije bila rastimanija. znam, jer pratim politiku 20 i kusur godina. klasicni nockdoun i oni umjesto da vade papire o kriminalu, da ih ubijaju u javnosti, raskinkavaju, oni se bave nazivima ulica, dvorana, skola, a samo se oko toga ideoloski mogu ne slagati.

evo konkretno to novo sarajevo. ima li gdje doktora tanovica? dokle je sa revizijom poslovanja svog prethodnika? ili se moraju vaditi na dvoranama i samo izmedju sebe kuhati. kao djeca.
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#13847 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by aldinjo »

seoBIH wrote: 29/05/2021 14:09
Bloo wrote: 29/05/2021 13:48
malakh wrote: 29/05/2021 13:23 mao bih svašta napisati o goranu, jer smo bili tu blizu, ali pokoj mu duši, pa ću se suzdržati. neka svi ovi koji su bili za gorana, javnosti odgovore gdje su bili goranova žena i djeca za vrijeme dok je isti ubijen? ako ne znaju, ja ću im odgovoriti. u beogradu gdje i danas žive, a goran im se trebao pridružiti.
Ma ja, potencijalni cetnik u nastanku, ali eto sprijecili ga da procvjeta...i ode u maticu...
A igrao covjek za RK Bosna i s njima osvojio sta?
Ali jbg...nije bitno to.
Bitno je da ti pljuckas gnoj...
To ti je takav tip ljudi. Imam daidzu glupana koji je fakultetski čovjek, ima svoju firmu, kaže svi su Srbi isti. Kad dodje od obrazovanog čovjeka takva bljuvotina sta očekivati od sendvicara?

Eso ili Goran? Pa znaš... Eso je naš...
Kako te nije stid dajdžu nazivati glupanom?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13848 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Da su NIP-ovi ministri policije,odmah reagovali kad je kifla javno izjavio da nosa pistolj,i da ima spremne ljude za obracun,nebi se
ovo desilo.

ps
Da se negrjesim,jes ga jednom Aljosa na sjednici upitao jel dosao sa pistoljem.


Image
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#13849 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

aldinjo wrote: 29/05/2021 20:18
seoBIH wrote: 29/05/2021 14:09
Bloo wrote: 29/05/2021 13:48

Ma ja, potencijalni cetnik u nastanku, ali eto sprijecili ga da procvjeta...i ode u maticu...
A igrao covjek za RK Bosna i s njima osvojio sta?
Ali jbg...nije bitno to.
Bitno je da ti pljuckas gnoj...
To ti je takav tip ljudi. Imam daidzu glupana koji je fakultetski čovjek, ima svoju firmu, kaže svi su Srbi isti. Kad dodje od obrazovanog čovjeka takva bljuvotina sta očekivati od sendvicara?

Eso ili Goran? Pa znaš... Eso je naš...
Kako te nije stid dajdžu nazivati glupanom?
Kazu da se muska djeca bacaju na dajdzu,sad jel istina neznam.
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#13850 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by seoBIH »

aldinjo wrote: 29/05/2021 20:18 ]
Kako te nije stid dajdžu nazivati glupanom?
Zato što me moj ćaća odgovorio, sve po zaslugama. To sto mi je rodbina ne umanjuje kakav je neko. Isto tako i ne uveličava.
Post Reply