Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20351 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

A_A_AKCIJA wrote: 05/08/2022 12:12
Styling wrote: 05/08/2022 06:53

Sve je tačno osim transparentnog prijema policajaca. Opet su radile namještaljke i štele. Komisija na intervencije putem telefona eliminisala fizički spremnije momke i djevojke a pustila dajiđiće i amidžiće. Na žalbe niko ne reaguje, Katica ponavlja mantru da je do komisije, komisija se ne oglašava. Veliki minus za ovaj segment.
E ja za baš taj konkurs, znam upravo suprotno.

100% pokriven proces bez ikakve šanse da bude štela i namještaljki.

Bio sam prisutan kada su kandidati dolazili da se žale, pa se izvinjavali jer je bila neka njihova greška u procesu, npr nisu potpisali zahtjev...
Znam djevojku koju su odbili jer su tvrdili da na zahtjevu nije njen potpis??!! Na osnvu cega su to zakljucili. Nisu htjeli da joj dajupojasnjenje. Znam momka koji je profesionalni sportista i kojem na testu fizicke spreme nisu htjeli priznati uradjene sklekove kao validne, ali je "babin sin" do njega sa nikakvom spremom i kondicijom prosao. Proces nije bio transparentan.
A_A_AKCIJA
Posts: 5895
Joined: 16/11/2009 02:54

#20352 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Styling wrote: 05/08/2022 12:25
A_A_AKCIJA wrote: 05/08/2022 12:12

E ja za baš taj konkurs, znam upravo suprotno.

100% pokriven proces bez ikakve šanse da bude štela i namještaljki.

Bio sam prisutan kada su kandidati dolazili da se žale, pa se izvinjavali jer je bila neka njihova greška u procesu, npr nisu potpisali zahtjev...
Znam djevojku koju su odbili jer su tvrdili da na zahtjevu nije njen potpis??!! Na osnvu cega su to zakljucili. Nisu htjeli da joj dajupojasnjenje. Znam momka koji je profesionalni sportista i kojem na testu fizicke spreme nisu htjeli priznati uradjene sklekove kao validne, ali je "babin sin" do njega sa nikakvom spremom i kondicijom prosao. Proces nije bio transparentan.
:-D

Nećeš vjerovati, znamo istu curu. I bio sam tu kada je lično pitala ministra za njen slučaj.

Naravno, poslije par minuta, ispostavi se da po njenom priznanju, koristi više različitih potpisa. Komisija je to protumačila kao da nije vlastoručno potpisala zahtjev.

To za kondiciju sigurno nije istina, jer se sve snimalo. Ako je prigovor bio validan, mogao je vrlo lahko dokazati. Mogao je tražiti na uvid svoj video i toga babinog sina.

Haj nam pojasni to kako je komisija telefonom skidala kandidate, to mi nije jasno.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66017
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#20353 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Valjal sta mala
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#20354 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Momak iz susjedstva mi rece da je odbijen jer ima tetovazu na prsima, iako je zabrana samo za dijelove koji se mogu vidjeti izvan uniforme.
Fizicka sprema zavidna. Primljen sad u OS.
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#20355 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tovarish »

drug_profi wrote: 04/08/2022 23:50 Meni ste vas dvojica sasvim korektna desnica, ako je uopste bitna ta vrsta podjele.
Necemo se nikad sloziti oko gejeva, a oko svega ostalog mozemo naci zajednicku rijec.

Pa kad nam samo gej prava ostanu, onda cemo se posvađat valjda.
Dotle smo valjda sve ostalo rjesili.
Ima kolega još razlika i to velikih. Mada nisam upratio njihove lične stavove, ali čisto sumnjam da ne slijede stavove vrha stranke po pitanju Busuladžića, Alije, Zukorlića, vjeronauke u školama i sl. Te i brojne druge razlike nas razdvajaju, ali nas spaja borba protiv SDA.

I zato, dok god SDA ima uticaj, a trojka funkcioniše savršeno, NIP-ovci su mi ko braća. Kad uništimo bagru i stvorimo kakve-takve temelje normalnog društva, onda ćemo se mi međusobno krviti po pitanju ideologije.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20356 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

A_A_AKCIJA wrote: 05/08/2022 12:51
Styling wrote: 05/08/2022 12:25

Znam djevojku koju su odbili jer su tvrdili da na zahtjevu nije njen potpis??!! Na osnvu cega su to zakljucili. Nisu htjeli da joj dajupojasnjenje. Znam momka koji je profesionalni sportista i kojem na testu fizicke spreme nisu htjeli priznati uradjene sklekove kao validne, ali je "babin sin" do njega sa nikakvom spremom i kondicijom prosao. Proces nije bio transparentan.
:-D

Nećeš vjerovati, znamo istu curu. I bio sam tu kada je lično pitala ministra za njen slučaj.

Naravno, poslije par minuta, ispostavi se da po njenom priznanju, koristi više različitih potpisa. Komisija je to protumačila kao da nije vlastoručno potpisala zahtjev.

To za kondiciju sigurno nije istina, jer se sve snimalo. Ako je prigovor bio validan, mogao je vrlo lahko dokazati. Mogao je tražiti na uvid svoj video i toga babinog sina.

Haj nam pojasni to kako je komisija telefonom skidala kandidate, to mi nije jasno.
Nazove “glavonja” člana komisije da mu na fizičkom testu pripazi njegovog kandidata. Kandidat koji je bio pored sve čuo. Da bi taj prošao, neko mora pasti. Vrlo jednostavno.

Ovo za ovu djevojku, nisu u komisiji grafološki eksperti da određuju da li je potpis ispravan ili ne. Zahtjev je potpisan i to je dovoljno. Nigdje u konkursu ne stoji kakav potpis treba da bude. To je budalaština.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20357 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

_BataZiv_0809 wrote: 05/08/2022 13:34 Valjal sta mala
Valja. Bila bi odlična policajka.
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#20358 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by joint union »

Ove fore sa potpisima na prijavama je sda daaavno patentirala.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20359 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

joint union wrote: 05/08/2022 14:54 Ove fore sa potpisima na prijavama je sda daaavno patentirala.
Ma, ja, bolan. Šupljak obični.
A_A_AKCIJA
Posts: 5895
Joined: 16/11/2009 02:54

#20360 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Styling wrote: 05/08/2022 14:50
A_A_AKCIJA wrote: 05/08/2022 12:51

:-D

Nećeš vjerovati, znamo istu curu. I bio sam tu kada je lično pitala ministra za njen slučaj.

Naravno, poslije par minuta, ispostavi se da po njenom priznanju, koristi više različitih potpisa. Komisija je to protumačila kao da nije vlastoručno potpisala zahtjev.

To za kondiciju sigurno nije istina, jer se sve snimalo. Ako je prigovor bio validan, mogao je vrlo lahko dokazati. Mogao je tražiti na uvid svoj video i toga babinog sina.

Haj nam pojasni to kako je komisija telefonom skidala kandidate, to mi nije jasno.
Nazove “glavonja” člana komisije da mu na fizičkom testu pripazi njegovog kandidata. Kandidat koji je bio pored sve čuo. Da bi taj prošao, neko mora pasti. Vrlo jednostavno.

Ovo za ovu djevojku, nisu u komisiji grafološki eksperti da određuju da li je potpis ispravan ili ne. Zahtjev je potpisan i to je dovoljno. Nigdje u konkursu ne stoji kakav potpis treba da bude. To je budalaština.
Test fizičke spreme je bio jasan. Zna se šta se mora uraditi u kojem roku, da dobiješ određene poene. Sve se snimalo. Nema šanse da te prevare. Ako je za prolaz potrebno npr 50 sklekova u dvije minute, sve se snima kamerom i taj snimak je dokaz da si uradio to što si uradio, ja ne znam kako te neko može pogurati ili sabotirati, a da nije nevidljiv.

Potpis mora biti kao u ličnim dokumentima. Predaješ kopiju lične, koja na sebi ima potpis. Ako ti se na prijavi pojavi više potpisa koji se razlikuju od onog na ličnoj, imaćeš problem, kao što je ta cura imala. Iz njenih usta čuo da je to bio problem.

Doći će neko i prijaviti da su joj progledali kroz prste i otvoriti Pandorinu kutiju. Ovako, glupost, ali se pravila moraju poštovati.

Btw cura je članica NiP.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20361 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

A_A_AKCIJA wrote: 05/08/2022 16:19
Styling wrote: 05/08/2022 14:50

Nazove “glavonja” člana komisije da mu na fizičkom testu pripazi njegovog kandidata. Kandidat koji je bio pored sve čuo. Da bi taj prošao, neko mora pasti. Vrlo jednostavno.

Ovo za ovu djevojku, nisu u komisiji grafološki eksperti da određuju da li je potpis ispravan ili ne. Zahtjev je potpisan i to je dovoljno. Nigdje u konkursu ne stoji kakav potpis treba da bude. To je budalaština.
Test fizičke spreme je bio jasan. Zna se šta se mora uraditi u kojem roku, da dobiješ određene poene. Sve se snimalo. Nema šanse da te prevare. Ako je za prolaz potrebno npr 50 sklekova u dvije minute, sve se snima kamerom i taj snimak je dokaz da si uradio to što si uradio, ja ne znam kako te neko može pogurati ili sabotirati, a da nije nevidljiv.

Potpis mora biti kao u ličnim dokumentima. Predaješ kopiju lične, koja na sebi ima potpis. Ako ti se na prijavi pojavi više potpisa koji se razlikuju od onog na ličnoj, imaćeš problem, kao što je ta cura imala. Iz njenih usta čuo da je to bio problem.

Doći će neko i prijaviti da su joj progledali kroz prste i otvoriti Pandorinu kutiju. Ovako, glupost, ali se pravila moraju poštovati.

Btw cura je članica NiP.
Ne zanima me čija je članica. Govorim o nepravilnostima.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#20362 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by uglavnomja »

nije tema ove teme, ali vezano za potpise, zasto je liku uskraceno pravo da glasa iz inostranstva

""Za razliku od BiH u Australiji adresu boravka imamo na vozačkoj dozvoli koja služi kao lični dokumenat - kako sad da mi se adresa ne poklapa ako je adresa sa slike dokumenta jedina adresa koju imam. E pošto mi se potpis ne poklapa prvi sam koji je snimio video da sam se potpisao i poslao im kao prilog, taj neki junak se našao i smatra ‘da moj potpis nije moj potpis", napisao je."
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#20363 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

u policiji se uvijek štelilo na testu općeg znanja, odnosno na pismenom, a i sada je tako bilo.

test fizičke spreme je nešto što se nijednom kandidatu ne može oduzeti i uvijek je bilo ljudi koji nisu imali štelu, budu na granici na pismenom i onda dođe test fizičke sposobnosti i zakucaju i budu primljeni.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#20364 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

malakh wrote: 06/08/2022 15:14 u policiji se uvijek štelilo na testu općeg znanja, odnosno na pismenom, a i sada je tako bilo.

test fizičke spreme je nešto što se nijednom kandidatu ne može oduzeti i uvijek je bilo ljudi koji nisu imali štelu, budu na granici na pismenom i onda dođe test fizičke sposobnosti i zakucaju i budu primljeni.

Kako ne moze kad su prije par godina izasli rezultati konkursa, lik trco 100 metara za 6 sekundi :lol:
User avatar
_Reds_
Posts: 9352
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#20365 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

malakh wrote: 06/08/2022 15:14 u policiji se uvijek štelilo na testu općeg znanja, odnosno na pismenom, a i sada je tako bilo.

test fizičke spreme je nešto što se nijednom kandidatu ne može oduzeti i uvijek je bilo ljudi koji nisu imali štelu, budu na granici na pismenom i onda dođe test fizičke sposobnosti i zakucaju i budu primljeni.
Ne može mu se oduzeti, ali se drugom može dodati :D
Vazna1
Posts: 41
Joined: 17/02/2022 16:04

#20366 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vazna1 »

Ko god je ikad bio na konkursima zna da se štimaljke rade na zadnjoj "stepenici" a to je intervju. Tu se taman ispegla razlika koja je potrebna za izabrane kandidate. Smiješna je ova priča da Nipovci neće štimati konkurse jer su glavonje potekli iz stranke koja je to doktorirala. Upravu su neki da su ovi botovi nipa isti kao oni od one zločinačke organizacije. Samo pročitaš šta je ovaj napisao da je bio tu kad je VIŠE kandidata priznalo da je greška do njih, a ne do bezgrešne komisije. Mislim da se to nikada nigdje u svijetu nije desilo.
Lično ne vjerujem Dini ni sekunde, ali ako bude u ovoj koaliciji moj glas će ići i njima, jer dozvolimo li onoj zločinačkoj organizaciji da se ikad više vrati na vlast bolje je da svi izvršimo kolektivno samoubistvo.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#20367 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Ako je potpis na LICNOJ nesto prema cemu se ravna onda nikom potpis nije validan jer na licnoj karti potpisujes se na onom cudu od rasplog 'plotera' i to nekakvom plastikom...

Na licnoj svim je potpis 'retardiran' i ako im je to razlog da nekoga skinu onda je to 1000% stela.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#20368 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Officer Crabtree »

Gledao ga danas na N1.

On da ima u rukama onakvu vlast kakvu ima Bakir, bio bi još gori.

Nadam se samo da ništa neće moći bez SDP i NS, pa da ga to obuzda.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20369 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Officer Crabtree wrote: 10/08/2022 21:33 Gledao ga danas na N1.

On da ima u rukama onakvu vlast kakvu ima Bakir, bio bi još gori.

Nadam se samo da ništa neće moći bez SDP i NS, pa da ga to obuzda.
Zbog čega misliš da bi bio još gori?
User avatar
SmokingMan
Posts: 18637
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#20370 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by SmokingMan »

Narativ kojim uglavnom dominira duh bošnjaštva, drugačije, lijepo prepakovano. :mrgreen:

Primjestio sam da se svi sada pokušavaju dodvoriti IZ uz jednu umjerenu kritiku prema istoj ustanovu, to je vjerovatno jedan od glavnih puteva kako do što većeg broja novih glasača. A Radončić je nedavnim prilogmo u Avazu svkakako utabao taj put. :mrgreen:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#20371 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tranquil »

Styling wrote: 11/08/2022 06:48
Officer Crabtree wrote: 10/08/2022 21:33 Gledao ga danas na N1.

On da ima u rukama onakvu vlast kakvu ima Bakir, bio bi još gori.

Nadam se samo da ništa neće moći bez SDP i NS, pa da ga to obuzda.
Zbog čega misliš da bi bio još gori?
Isti narodnjački populistički pristup, samo uz fusnotu "mi nismo lopovi kao SDA". Iako su otpali od njih.

Nisu lopovi jer još uvijek nisu imali priliku da sami vladaju. A prilika čini lopova.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55624
Joined: 15/12/2008 16:53

#20372 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

tranquil wrote: 11/08/2022 12:59
Styling wrote: 11/08/2022 06:48

Zbog čega misliš da bi bio još gori?
Isti narodnjački populistički pristup, samo uz fusnotu "mi nismo lopovi kao SDA". Iako su otpali od njih.

Nisu lopovi jer još uvijek nisu imali priliku da sami vladaju. A prilika čini lopova.
SDA nema narodnjacki populisticki, nego feudalni pristup. Oni nisu tu da se svide svjetini, nego da je jebu i zavrcu usi.

Populisticki pristup je evolucijski korak naprijed u odnosu na SDA/HDZ/SNSD.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#20373 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by AtillaS »

NiP tvrdi da je dogovorena koalicija SDA-HDZ-SNSD: Raspodijelit će ključne pozicije

Konaković se pere i prije nego je izgubio izbore? :roll:
DonieBrasco
Posts: 15414
Joined: 31/08/2016 16:09

#20374 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Prica ono sto vec znamo, sa kime ce SDA nego sa starom rajom uz DF, a bice tu jos izdajnika jer pare su pare.

Bolje mu je da nesto ucini po pitanju Šmita i izbornog zakona, neka tu zaradi neki poen za sebe i stranku, ili stranke iza Denisa sto su stale.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#20375 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by AtillaS »

Čim unaprijed priznaje poraz od SDA nema on šta skupljati.
Post Reply