Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#11301 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Milenkov buraz »

Login7777 wrote: 17/02/2021 20:35
Patton44 wrote: 17/02/2021 20:04
fosna2014 wrote: 17/02/2021 19:12 Da nastavimo ...

:lol: :lol:

Sto nepostavi odgovor twiterasa sa Asimovom slikom.Sad znamo sto ne voli Budnjinog sina,momak bolje :izet: od njega.
Image

NiP je bukvalno inat, osvetnicka stranka jednog lika koji je na krstaškom pohodu protiv svojih.
Joj mahalske malograđanske i priče papaka hahahah
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11302 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Patton44 wrote: 17/02/2021 20:49 Trojica presla danas u NIP.
1.Ministar policije
2.Delegat u parlamentu
3.Zastupnik u kantonalnoj skupstini

Svi se zovu Aljosa Campara.
:lol:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11303 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

meni je fascinantno kako ovi politicari mogu vrsiti vise od jedne funkcije u vlasti
kako stignu sve te poslove odraditi i jos imaju vremena za privatni biznis izlaske provode i ostalo nevezano ko je u pitanju

a sto se tice campare sve dok se bore protiv sda su manje zlo pa cemo vidjeti dalje kad se zlo zvano sda unisti
bitno je da uzimaju tardicionalne sda glasace jer njih ni jedna lijeva stranka na svijetu ne moze preobratiti jednostavno jer su neobrazovani
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#11304 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Budnjo umocio
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#11305 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Iz kantonalne skupštine se biraju delegati u dom naroda pa je logično da sjedi u obije skupštine.

A to što je pored toga jš uvijek i ministar je zahvaljujući blokadi izbora nove federalne vlade. Neka se Bake dogovori sa Čovićem i neka ga smijeni.

Koliko znam, čovjek prima jednu platu.
User avatar
nikad_vise
Posts: 2012
Joined: 20/09/2010 22:35

#11306 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by nikad_vise »

Samo ih Dino udaraj sve jace,svakim danom su im poluge vlasti sve slabije a botovi su sve glasniji.
Sta ce kaze Campara,otpad iz SDA :kiss:
ČAMPARA ALJOŠA 4 10.838
Aljosa im donijeo 11 000 glasova u Sarajevu al et sreca da su se rijesili tog otpada. :thumbup:

Ko su jos moguci prelasci u NiP?Za sad nista zvanicno nema al sigurno ce biti neko od ovih imena,
HODŽIĆ ADMELA bila na listi za Kantonalnu skupstinu,osvojila 2800 glasova.
Skoro je u jednoj emisiji pozvao i Amru Babic pa je i ona moguce pojacanje.
BABIĆ AMRA - NEZAVISNI KANDIDAT 8.345 glasova kao nezavisni kandidat na zadnjim izborima za gradonacelnika.
Malo vjerovatno al ipak je mozda i moguce da je jedan od kandidata da se pridruzi narodu i pravdi i Zlatko Miletic.
MUSIĆ NIJAZ osvojio najvise glasova 955 za kantonalnu skupstinu BPK.Covjek juce izbacen jer je javno objavio snimak stimanja pozicija i prodaje istih u Gorazdu.Slika sa Camparom od juce govori vise od hiljadu rijeci :thumbup: Mislim da je zicer sto se tice prelaska.

Ovo je prelazak od prije 2 dana u Tuzli.
Nakon što je dosadašnji predsjednik Povjereništva Gradske organizacije Narod i Pravda Tuzla, Azur Korlatović, podnio ostavku iz ličnih razloga, Predsjedništvo Naroda i Pravde BiH je, imenovalo novo Povjereništvo u Tuzli od devet članova, a kojim predsjedava Sabahudin Imamović, dipl.pravnik. Imamović je ranije bio i predsjednik Gradskog odbora SDA Tuzla i vijećnik u prošlom sazivu GV Tuzla.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#11307 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nivelacija »

Ovo treba preimenovati u SDA-B i nek se bore sa maticom.

Cijela stranka SDA Uhljebi
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#11308 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by duminjo »

Uzasan potez Konakovica
Login7777
Posts: 1722
Joined: 30/12/2020 11:28

#11309 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login7777 »

Imamovic? :lol:
Azur je gospodin par excellence za onog primitivca.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11310 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

foxlife wrote: 17/02/2021 21:34 meni je fascinantno kako ovi politicari mogu vrsiti vise od jedne funkcije u vlasti
kako stignu sve te poslove odraditi i jos imaju vremena za privatni biznis izlaske provode i ostalo nevezano ko je u pitanju

a sto se tice campare sve dok se bore protiv sda su manje zlo pa cemo vidjeti dalje kad se zlo zvano sda unisti
bitno je da uzimaju tardicionalne sda glasace jer njih ni jedna lijeva stranka na svijetu ne moze preobratiti jednostavno jer su neobrazovani
Nisam niciji advokat, ali nije Campara kriv sto nece da formiraju federalnu vladu pa mora biti ministar u tehnickom mandatu.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11311 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Chloe wrote: 17/02/2021 10:58
Sigma90 wrote: 17/02/2021 10:46
Chloe wrote: 17/02/2021 10:20

:facepalm: ... poređenje nigdje veze. Mogu razumjeti političko neslaganje, ali ići u toliku krajnost, definitivno ne mogu.
Cuj poredzenje nigdje veze. Sta su nego izdajice. Jedan u ratu izdao drugi u miru. Izdao bi on doduse i u ratu ali tada se je drugi izetbegovic vise pitao. Kamo srece da nikad nisu koracili BiH. Ali valjda i zadnjem bude jasno kada IZ bude po HDZ volji. A onda ce biti kasno. A suska se da je isti vec potpisao.
Drzavu je dao u ruke HDZu i SNSDu, KS mu uzela Cetvorka ostao samo jos KCUS i cak za to pravi ustupke HDZu. A to kad izgubi onda ce se raspaliti u Istanbul a ti narode zivi pod vlascu covica i dodika. :bih:
Kakvi smo mi, takva nam je država.

Bakir ne stoji iza svirepe smrti niti jednog člana moje obitelji,
za razliku od prvog.

Ko je Mostar dao HDZ-u? Inat i principi, koji nemaju veze sa zdravim razumom.
Gdje su tu građani?
Isto kao da ja svoje dijete dam u ruke neprijatelju zbog principa i inata.
U običnom životu treba znati stati na loptu a kamo li u politici.

NS u Kladuši se drži dalje od SDA, ali odlučuju za korist građana, ne gledaju je li prijedlog/čovjek SDA, SDP, KSPP ili nekog trećeg.
Ovi maldi momci su pametniji od tih starih tvrdoglavih političara/vijećnika NS-a u Mostaru.
Baš zato NS u Kladuši pravo lajkam, jer pokazuju stav ali i opravdavaju glasove koje su dobili od građana.
Ja sam gore osudio fikreta i rekao sta je. Mislim da se slazemo sto se toga kera tice. Ali ovo sto bakir i njegova stranka rade je jednako izdaja. Samo pogledati koliko naroda napusta ovu drzavu. Jedino sta sprjecava da narod ide je da BiH nije clanica EU i korona. A ne bakirovi 100 000 radni mjesta. Cim se ovo s koronom malo smiri bice opet kolone pred ambasadama.

Sto se tice Mostara. Molim da mi pojasnis sta znaci dati Mostar HDZu? Rekao bi da su Mostar HDZu dali glasaci HDZa. Ko ce ga drugi dati HDZu? SDA je izasla za sebe na izbore a HDZ za sebe. Cavara i Baralija nisu kanidatkinje ispred SDA tako da nemaju potrebu dizati ruku za SDA. I glasaci NS nisu dali glas doticnima da one na kraju dizu ruku za SDA. A svakako Kordic i HDZ odluke ne mogu sprovesti bez 2/3 vecine. Znaci dzaba im Gradonacelnicka pozicija jer bez SDA nema odluka. I de ti meni sad reci sta je tu dato u ruke HDZu.

A vrijeme ce nam pokazati da ce upravo Kordicu odluke proci jer ce ga gledaj cuda podrzati SDA. Ali NS izdao Mostar. :lol:

Mislim ti spinovi Faktora, SAFFa i ostali SDA listova piju jos samo glupsoni poput onog krezavog sto je u dvorani vristao „bakile, bakile, zebija, zebija“.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72076
Joined: 03/10/2011 20:11

#11312 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Sigma90 wrote: 18/02/2021 08:19 Ja sam gore osudio fikreta i rekao sta je. Mislim da se slazemo sto se toga kera tice. Ali ovo sto bakir i njegova stranka rade je jednako izdaja. Samo pogledati koliko naroda napusta ovu drzavu. Jedino sta sprjecava da narod ide je da BiH nije clanica EU i korona. A ne bakirovi 100 000 radni mjesta. Cim se ovo s koronom malo smiri bice opet kolone pred ambasadama.

Sto se tice Mostara. Molim da mi pojasnis sta znaci dati Mostar HDZu? Rekao bi da su Mostar HDZu dali glasaci HDZa. Ko ce ga drugi dati HDZu? SDA je izasla za sebe na izbore a HDZ za sebe. Cavara i Baralija nisu kanidatkinje ispred SDA tako da nemaju potrebu dizati ruku za SDA. I glasaci NS nisu dali glas doticnima da one na kraju dizu ruku za SDA. A svakako Kordic i HDZ odluke ne mogu sprovesti bez 2/3 vecine. Znaci dzaba im Gradonacelnicka pozicija jer bez SDA nema odluka. I de ti meni sad reci sta je tu dato u ruke HDZu.

A vrijeme ce nam pokazati da ce upravo Kordicu odluke proci jer ce ga gledaj cuda podrzati SDA. Ali NS izdao Mostar. :lol:

Mislim ti spinovi Faktora, SAFFa i ostali SDA listova piju jos samo glupsoni poput onog krezavog sto je u dvorani vristao „bakile, bakile, zebija, zebija“.
na ovo sve tvoje, samo me zanima koliko si među našim narodom, koliko si sam radio neke projekte i akcije među našim narodom, koliko si aktivno u samom sistemu upravljanja od MZ pa dalje.

Meni svi portali služe za informisanje, ne odvajam ih, ali nijedan nije za mene "pravi izvor informacija".


I sad jedno dječije pitanje, ako je SDA tj. Bakir dao Mostar HDZ-u, u cilju "čuvanja" Seke, i vi to svi znate kao scenarij od ranije, zašto ga nisu spriječili dizanjem ručica... :?

Pametnom dosta.
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#11313 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sigma90 »

Chloe wrote: 18/02/2021 08:27
Sigma90 wrote: 18/02/2021 08:19 Ja sam gore osudio fikreta i rekao sta je. Mislim da se slazemo sto se toga kera tice. Ali ovo sto bakir i njegova stranka rade je jednako izdaja. Samo pogledati koliko naroda napusta ovu drzavu. Jedino sta sprjecava da narod ide je da BiH nije clanica EU i korona. A ne bakirovi 100 000 radni mjesta. Cim se ovo s koronom malo smiri bice opet kolone pred ambasadama.

Sto se tice Mostara. Molim da mi pojasnis sta znaci dati Mostar HDZu? Rekao bi da su Mostar HDZu dali glasaci HDZa. Ko ce ga drugi dati HDZu? SDA je izasla za sebe na izbore a HDZ za sebe. Cavara i Baralija nisu kanidatkinje ispred SDA tako da nemaju potrebu dizati ruku za SDA. I glasaci NS nisu dali glas doticnima da one na kraju dizu ruku za SDA. A svakako Kordic i HDZ odluke ne mogu sprovesti bez 2/3 vecine. Znaci dzaba im Gradonacelnicka pozicija jer bez SDA nema odluka. I de ti meni sad reci sta je tu dato u ruke HDZu.

A vrijeme ce nam pokazati da ce upravo Kordicu odluke proci jer ce ga gledaj cuda podrzati SDA. Ali NS izdao Mostar. :lol:

Mislim ti spinovi Faktora, SAFFa i ostali SDA listova piju jos samo glupsoni poput onog krezavog sto je u dvorani vristao „bakile, bakile, zebija, zebija“.
na ovo sve tvoje, samo me zanima koliko si među našim narodom, koliko si sam radio neke projekte i akcije među našim narodom, koliko si aktivno u samom sistemu upravljanja od MZ pa dalje.

Meni svi portali služe za informisanje, ne odvajam ih, ali nijedan nije za mene "pravi izvor informacija".


I sad jedno dječije pitanje, ako je SDA tj. Bakir dao Mostar HDZ-u, u cilju "čuvanja" Seke, i vi to svi znate kao scenarij od ranije, zašto ga nisu spriječili dizanjem ručica... :?

Pametnom dosta.
Idem redovno u BiH ali u MZ sluzim samo za financiranje ako treba rasvjeta il nesto. :D
U ostalo ne ulazim jer sam misljenja da ako nisam cijelu godinu dole da nema potrebe da donosim kakve odluke niti da na izborima biram gradonacelnika. Mislim da je to posteno sa moje strane. Ali plan mi je za 2-3 godine vratiti se u BiH. :thumbup:

Ko je kome sta dao u Mostaru to ce se ubrzo saznati. Ali kazem da se dzaba NS krivi jer on nije isporucijo Gradonacelnika HDZu nego su to uradili glasaci HDZa. Jer kako ce NS isporuciti gradonacelnika HDZu kada nidu glasali za HDZ.
Ali cinjenica je da je nebitno bio gradonacelnik Kordic ili Guzin. Kordic bez SDA nemoze nista sprovesti a Guzin isto nebi mogao bez HDZ. Znaci pozicija totalno nebitna.
A vidjecemo ubrzo kako nece biti problem HDZ gradonacelnik kad SDA bude ruku dizala za Kordica. :bih:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 72076
Joined: 03/10/2011 20:11

#11314 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Chloe »

Sigma90 wrote: 18/02/2021 08:43
Chloe wrote: 18/02/2021 08:27
Sigma90 wrote: 18/02/2021 08:19 Ja sam gore osudio fikreta i rekao sta je. Mislim da se slazemo sto se toga kera tice. Ali ovo sto bakir i njegova stranka rade je jednako izdaja. Samo pogledati koliko naroda napusta ovu drzavu. Jedino sta sprjecava da narod ide je da BiH nije clanica EU i korona. A ne bakirovi 100 000 radni mjesta. Cim se ovo s koronom malo smiri bice opet kolone pred ambasadama.

Sto se tice Mostara. Molim da mi pojasnis sta znaci dati Mostar HDZu? Rekao bi da su Mostar HDZu dali glasaci HDZa. Ko ce ga drugi dati HDZu? SDA je izasla za sebe na izbore a HDZ za sebe. Cavara i Baralija nisu kanidatkinje ispred SDA tako da nemaju potrebu dizati ruku za SDA. I glasaci NS nisu dali glas doticnima da one na kraju dizu ruku za SDA. A svakako Kordic i HDZ odluke ne mogu sprovesti bez 2/3 vecine. Znaci dzaba im Gradonacelnicka pozicija jer bez SDA nema odluka. I de ti meni sad reci sta je tu dato u ruke HDZu.

A vrijeme ce nam pokazati da ce upravo Kordicu odluke proci jer ce ga gledaj cuda podrzati SDA. Ali NS izdao Mostar. :lol:

Mislim ti spinovi Faktora, SAFFa i ostali SDA listova piju jos samo glupsoni poput onog krezavog sto je u dvorani vristao „bakile, bakile, zebija, zebija“.
na ovo sve tvoje, samo me zanima koliko si među našim narodom, koliko si sam radio neke projekte i akcije među našim narodom, koliko si aktivno u samom sistemu upravljanja od MZ pa dalje.

Meni svi portali služe za informisanje, ne odvajam ih, ali nijedan nije za mene "pravi izvor informacija".


I sad jedno dječije pitanje, ako je SDA tj. Bakir dao Mostar HDZ-u, u cilju "čuvanja" Seke, i vi to svi znate kao scenarij od ranije, zašto ga nisu spriječili dizanjem ručica... :?

Pametnom dosta.
Idem redovno u BiH ali u MZ sluzim samo za financiranje ako treba rasvjeta il nesto. :D
U ostalo ne ulazim jer sam misljenja da ako nisam cijelu godinu dole da nema potrebe da donosim kakve odluke niti da na izborima biram gradonacelnika. Mislim da je to posteno sa moje strane. Ali plan mi je za 2-3 godine vratiti se u BiH. :thumbup:

Ko je kome sta dao u Mostaru to ce se ubrzo saznati. Ali kazem da se dzaba NS krivi jer on nije isporucijo Gradonacelnika HDZu nego su to uradili glasaci HDZa. Jer kako ce NS isporuciti gradonacelnika HDZu kada nidu glasali za HDZ.
Ali cinjenica je da je nebitno bio gradonacelnik Kordic ili Guzin. Kordic bez SDA nemoze nista sprovesti a Guzin isto nebi mogao bez HDZ. Znaci pozicija totalno nebitna.
A vidjecemo ubrzo kako nece biti problem HDZ gradonacelnik kad SDA bude ruku dizala za Kordica. :bih:
Vidiš, ja sam dio ovog naroda, društveno aktivna bez naknade i koristi, pored toga što svoj novac doniram. Vrlo dobro znam naš narod, kako funkcionira. Kakvi smo mi, takva nam je situacija.
Trenuta politička scena je cirkus i to onaj najprimitivniji,
što je preslika samog stanja kompletnog društva.

Većina je (nažalost) od socijalno ugroženih pa do vrha, sebičnih i koji bi narodni rečeno "mater prodali za marku".

Građani Mostara, Bošnjaci, nisu zaslužili ovakav rasplet izbora, a razlutat su političke nezrelosti Bošnjaka, inata, političkih igri i prepucavanja.

Da nije bitno ko će obnašati mjesto gradonačelnika/načelnika, mi u Kladuši ne bi se trudili skinuti Fikreta Abdića.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11315 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Styling wrote: 18/02/2021 06:33
foxlife wrote: 17/02/2021 21:34 meni je fascinantno kako ovi politicari mogu vrsiti vise od jedne funkcije u vlasti
kako stignu sve te poslove odraditi i jos imaju vremena za privatni biznis izlaske provode i ostalo nevezano ko je u pitanju

a sto se tice campare sve dok se bore protiv sda su manje zlo pa cemo vidjeti dalje kad se zlo zvano sda unisti
bitno je da uzimaju tardicionalne sda glasace jer njih ni jedna lijeva stranka na svijetu ne moze preobratiti jednostavno jer su neobrazovani
Nisam niciji advokat, ali nije Campara kriv sto nece da formiraju federalnu vladu pa mora biti ministar u tehnickom mandatu.
ma nije u pitanju samo campara nego mali milion tih nekih funkcionera koji obavljaju vise od 2 funkcije
opet sto se tice campare ajde ta jedna funkcija je tudjom krivicom sta je sa ostale dvije funkcije?
zastupnik u kantonu i poslanik valjda u federaciji ili sta je vec
opet 2 funkcije
da sam neki politicar licno bi predlagao zakon da ne mozes obavljati 2 ili vise javnih funkcija ni u kakvom obliku
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#11316 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

foxlife wrote: 18/02/2021 09:53
Styling wrote: 18/02/2021 06:33
foxlife wrote: 17/02/2021 21:34 meni je fascinantno kako ovi politicari mogu vrsiti vise od jedne funkcije u vlasti
kako stignu sve te poslove odraditi i jos imaju vremena za privatni biznis izlaske provode i ostalo nevezano ko je u pitanju

a sto se tice campare sve dok se bore protiv sda su manje zlo pa cemo vidjeti dalje kad se zlo zvano sda unisti
bitno je da uzimaju tardicionalne sda glasace jer njih ni jedna lijeva stranka na svijetu ne moze preobratiti jednostavno jer su neobrazovani
Nisam niciji advokat, ali nije Campara kriv sto nece da formiraju federalnu vladu pa mora biti ministar u tehnickom mandatu.
ma nije u pitanju samo campara nego mali milion tih nekih funkcionera koji obavljaju vise od 2 funkcije
opet sto se tice campare ajde ta jedna funkcija je tudjom krivicom sta je sa ostale dvije funkcije?
zastupnik u kantonu i poslanik valjda u federaciji ili sta je vec
opet 2 funkcije
da sam neki politicar licno bi predlagao zakon da ne mozes obavljati 2 ili vise javnih funkcija ni u kakvom obliku
Da bi ovo uspio morao je biti na dvije liste istovremeno :mrgreen:

On je bio na listi na kanton i tu je sa 11 hiljada glasova osvojio zastupnicki mandat u skupstini kantona, a delegat u domu naroda (kako mu samo ime kaze) je delegiran iz skupstine kantona. Ne mozes biti delegat u DN, a da nisi zastupnik u skupstini. Ovo za ministra nema veze sa njim, a svakako je nekoliko puta ponovio da on prima platu samo za skupstinskog zastupnika.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11317 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Industrialyzer wrote: 18/02/2021 10:08
foxlife wrote: 18/02/2021 09:53
Styling wrote: 18/02/2021 06:33

Nisam niciji advokat, ali nije Campara kriv sto nece da formiraju federalnu vladu pa mora biti ministar u tehnickom mandatu.
ma nije u pitanju samo campara nego mali milion tih nekih funkcionera koji obavljaju vise od 2 funkcije
opet sto se tice campare ajde ta jedna funkcija je tudjom krivicom sta je sa ostale dvije funkcije?
zastupnik u kantonu i poslanik valjda u federaciji ili sta je vec
opet 2 funkcije
da sam neki politicar licno bi predlagao zakon da ne mozes obavljati 2 ili vise javnih funkcija ni u kakvom obliku
Da bi ovo uspio morao je biti na dvije liste istovremeno :mrgreen:

On je bio na listi na kanton i tu je sa 11 hiljada glasova osvojio zastupnicki mandat u skupstini kantona, a delegat u domu naroda (kako mu samo ime kaze) je delegiran iz skupstine kantona. Ne mozes biti delegat u DN, a da nisi zastupnik u skupstini. Ovo za ministra nema veze sa njim, a svakako je nekoliko puta ponovio da on prima platu samo za skupstinskog zastupnika.
ma ok pogrijesio sam to poslanik umjesto delegat
bas je delegat
svejedno politicari ovdje ne bi trebali a ni smjeli biti na dvije funkcije i nema veze da li prima jednu ili vise plata jer to uopste nisam pominjao gore
oni koji primaju vise su jos gori nego samo slucaj campare logicno
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#11318 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

Onda bi imali listu za dom naroda i gomilu dodatnih ljudi sa platama 3000+ KM.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11319 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

a inace u domu naroda svi rade pro bono?
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11320 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

foxlife wrote: 18/02/2021 09:53
Styling wrote: 18/02/2021 06:33
foxlife wrote: 17/02/2021 21:34 meni je fascinantno kako ovi politicari mogu vrsiti vise od jedne funkcije u vlasti
kako stignu sve te poslove odraditi i jos imaju vremena za privatni biznis izlaske provode i ostalo nevezano ko je u pitanju

a sto se tice campare sve dok se bore protiv sda su manje zlo pa cemo vidjeti dalje kad se zlo zvano sda unisti
bitno je da uzimaju tardicionalne sda glasace jer njih ni jedna lijeva stranka na svijetu ne moze preobratiti jednostavno jer su neobrazovani
Nisam niciji advokat, ali nije Campara kriv sto nece da formiraju federalnu vladu pa mora biti ministar u tehnickom mandatu.
ma nije u pitanju samo campara nego mali milion tih nekih funkcionera koji obavljaju vise od 2 funkcije
opet sto se tice campare ajde ta jedna funkcija je tudjom krivicom sta je sa ostale dvije funkcije?
zastupnik u kantonu i poslanik valjda u federaciji ili sta je vec
opet 2 funkcije
da sam neki politicar licno bi predlagao zakon da ne mozes obavljati 2 ili vise javnih funkcija ni u kakvom obliku
Campara je zastupnik u skupstini a izabran je kao delegat u Dom naroda. Nije u parlamentu.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11321 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Styling wrote: 18/02/2021 18:05
foxlife wrote: 18/02/2021 09:53
Styling wrote: 18/02/2021 06:33

Nisam niciji advokat, ali nije Campara kriv sto nece da formiraju federalnu vladu pa mora biti ministar u tehnickom mandatu.
ma nije u pitanju samo campara nego mali milion tih nekih funkcionera koji obavljaju vise od 2 funkcije
opet sto se tice campare ajde ta jedna funkcija je tudjom krivicom sta je sa ostale dvije funkcije?
zastupnik u kantonu i poslanik valjda u federaciji ili sta je vec
opet 2 funkcije
da sam neki politicar licno bi predlagao zakon da ne mozes obavljati 2 ili vise javnih funkcija ni u kakvom obliku
Campara je zastupnik u skupstini a izabran je kao delegat u Dom naroda. Nije u parlamentu.
Nebitno parlament dom naroda ispravio sam se
Svejedno ko je u pitanju licno misljenje da ne bi trebali obavljati 2 funkcije pa makar tito bio
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#11322 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

foxlife wrote: 18/02/2021 18:08
Styling wrote: 18/02/2021 18:05
foxlife wrote: 18/02/2021 09:53

ma nije u pitanju samo campara nego mali milion tih nekih funkcionera koji obavljaju vise od 2 funkcije
opet sto se tice campare ajde ta jedna funkcija je tudjom krivicom sta je sa ostale dvije funkcije?
zastupnik u kantonu i poslanik valjda u federaciji ili sta je vec
opet 2 funkcije
da sam neki politicar licno bi predlagao zakon da ne mozes obavljati 2 ili vise javnih funkcija ni u kakvom obliku
Campara je zastupnik u skupstini a izabran je kao delegat u Dom naroda. Nije u parlamentu.
Nebitno parlament dom naroda ispravio sam se
Svejedno ko je u pitanju licno misljenje da ne bi trebali obavljati 2 funkcije pa makar tito bio
Kantonalna skupstina je redovan posao a Dom naroda se sastaje po potrebi. Bilo bi previse imati clanove DN koji samo to rade i da budu na plati.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#11323 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by foxlife »

Styling wrote: 18/02/2021 18:10
foxlife wrote: 18/02/2021 18:08
Styling wrote: 18/02/2021 18:05

Campara je zastupnik u skupstini a izabran je kao delegat u Dom naroda. Nije u parlamentu.
Nebitno parlament dom naroda ispravio sam se
Svejedno ko je u pitanju licno misljenje da ne bi trebali obavljati 2 funkcije pa makar tito bio
Kantonalna skupstina je redovan posao a Dom naroda se sastaje po potrebi. Bilo bi previse imati clanove DN koji samo to rade i da budu na plati.
Onda taj dom naroda treba ukinuti
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4839
Joined: 11/06/2011 23:51

#11324 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Industrialyzer »

foxlife wrote: 18/02/2021 18:12
Styling wrote: 18/02/2021 18:10
foxlife wrote: 18/02/2021 18:08

Nebitno parlament dom naroda ispravio sam se
Svejedno ko je u pitanju licno misljenje da ne bi trebali obavljati 2 funkcije pa makar tito bio
Kantonalna skupstina je redovan posao a Dom naroda se sastaje po potrebi. Bilo bi previse imati clanove DN koji samo to rade i da budu na plati.
Onda taj dom naroda treba ukinuti

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Janjicar
Posts: 5459
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#11325 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Janjicar »

:lol:
Post Reply