Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9026 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

nisam nacionalista da se služim nacionalističkom retorikom u svrhu diskreditacije nekoga. to poturanje pokazuje samo da razmišljaš mozgom sda glasača koji ovaj put glasa za nip.

ps ne vidim ništa loše sto je dino bio u dobrim odnosima sa hajrizom. nije jedini. da nabrajam? ogroman je spisak onih koji se i danas ispijaju kave sa dotičnim u kafićima u i oko bbi.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#9027 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Samo budala ne mijenja misljenje. I ja sam nekada imala prijatelje i poznanike sa kojima sam se druzila pa su u jednom trenutku uradili nesto sto me je udaljilo od njih. U medjuvremenu su u moj zivot dosli neki novi ljudi, poznanici, prijatelji. To je sasvim normalno. Kako sazrijevamo tako se i nasa percepcija o mnogim stvarima mijenja.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#9028 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Kad hadzija harama doktore na podhrastovima. U 24 sata sest nasih sugradjana je izgubilo zivote. Haram vas bilo.


Rekol ja vama kiflijanerima neki dan, ako ste mu prijatelji da ga vodite kod seke na psihijatriju.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#9029 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 07/11/2020 11:58 Kad hadzija harama doktore na podhrastovima. U 24 sata sest nasih sugradjana je izgubilo zivote. Haram vas bilo.


Rekol ja vama kiflijanerima neki dan, ako ste mu prijatelji da ga vodite kod seke na psihijatriju.
O cemu to ti, bogati?
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#9030 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Haman Kifloni kriv za stanje na Podhrastovima.
Dendrlix
Posts: 1108
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#9031 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dendrlix »

Patton44 wrote: 07/11/2020 11:58 Kad hadzija harama doktore na podhrastovima....
Nije on haramo doktore nego vas. Al znaš ti to već. Samo pokušavaš spinovati
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#9032 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Dendrlix wrote: 07/11/2020 14:17
Patton44 wrote: 07/11/2020 11:58 Kad hadzija harama doktore na podhrastovima....
Nije on haramo doktore nego vas. Al znaš ti to već. Samo pokušavaš spinovati
:lol: :lol:

Sta kaze primarius dr kifla poslije vizite.Sve je uku.... osim Ipetove bolnice,tamo je sve CAKUM PAKUM. :lol: :lol:

Nabila ga Sebija nogom sa kapije,pa ko bjesno pasce laje i ujeda koga stigne. Na kraju ce ga Efendicev Lokom morat fatat.

Ono islo da kontrolise KCUS. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#9033 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Opet se smijes? Pazi se da se ne zagrcnes...

Ono sto sigurno slijedi KCUSu je drugacije uplacivanje najveceg dijela para, koje paz’ sad, dobijaju od KS... Pa sto vise bude glumila hadzinicu, mnaje ce para dobiti u kasu. Pa nek prodaje one Gucci-jeve opanke iz sehare da to nadoknadi... Doduse, mozda joj koalicioni partneri sa FBiH nivoa nadoknade tih sitnih 100tinjak mil. maruna godisnje...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#9034 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

drndalo wrote: 07/11/2020 15:22 Opet se smijes? Pazi se da se ne zagrcnes...

Ono sto sigurno slijedi KCUSu je drugacije uplacivanje najveceg dijela para, koje paz’ sad, dobijaju od KS... Pa sto vise bude glumila hadzinicu, mnaje ce para dobiti u kasu. Pa nek prodaje one Gucci-jeve opanke iz sehare da to nadoknadi... Doduse, mozda joj koalicioni partneri sa FBiH nivoa nadoknade tih sitnih 100tinjak mil. maruna godisnje...
Sta cu vec se smijat.
Bil se ti smijo da Prevljak ode kontrolisat nuklearku u Krskom. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#9035 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Ikre.
User avatar
drndalo
Posts: 22825
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#9036 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

Patton44 wrote: 07/11/2020 15:40
drndalo wrote: 07/11/2020 15:22 Opet se smijes? Pazi se da se ne zagrcnes...

Ono sto sigurno slijedi KCUSu je drugacije uplacivanje najveceg dijela para, koje paz’ sad, dobijaju od KS... Pa sto vise bude glumila hadzinicu, mnaje ce para dobiti u kasu. Pa nek prodaje one Gucci-jeve opanke iz sehare da to nadoknadi... Doduse, mozda joj koalicioni partneri sa FBiH nivoa nadoknade tih sitnih 100tinjak mil. maruna godisnje...
Sta cu vec se smijat.
Bil se ti smijo da Prevljak ode kontrolisat nuklearku u Krskom. :lol: :lol: :lol:
Ako bi je Prevljak finansirao velikim dijelom, imao bi pravo da zna kako se trkse pare, i gdje se i kako skladisti otpad...
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#9037 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Ja bi se smijao samo kad/ako Prevljak bude izabran za načelnika. To bi bio upiš, kakvo Krško.
emmir1
Posts: 4497
Joined: 07/06/2013 15:28

#9038 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by emmir1 »

Osim_13 wrote: 07/11/2020 15:54 Ja bi se smijao samo kad/ako Prevljak bude izabran za načelnika. To bi bio upiš, kakvo Krško.



Pa uzet će Prevljak Ilidzu..

Odnosno pokrast će i kupit koliko treba
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#9039 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Osim_13 »

Nažalost. Zato ga je bolje poslati u Krško, manju će štetu napraviti.
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#9040 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

Je li ovo fakat istina?

https://faktor.ba/vijest/nezavisni-a-ni ... ude/103789

Ako Fikret Abdić zbog ove budale tamo pobjedi, Kiflu ne može 100 voda oprati bar u tom kantonu.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#9041 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

_Reds_ wrote: 07/11/2020 22:53 Je li ovo fakat istina?

https://faktor.ba/vijest/nezavisni-a-ni ... ude/103789

Ako Fikret Abdić zbog ove budale tamo pobjedi, Kiflu ne može 100 voda oprati bar u tom kantonu.
Sto se Kaladuse tice samo znam da je Fikret Abdic koalicioni partner SDA. Nista dalje od toga mi ne treba.
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#9042 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

MUNAFIK wrote: 07/11/2020 23:10
_Reds_ wrote: 07/11/2020 22:53 Je li ovo fakat istina?

https://faktor.ba/vijest/nezavisni-a-ni ... ude/103789

Ako Fikret Abdić zbog ove budale tamo pobjedi, Kiflu ne može 100 voda oprati bar u tom kantonu.
Sto se Kaladuse tice samo znam da je Fikret Abdic koalicioni partner SDA. Nista dalje od toga mi ne treba.
Pročitaj članak, pogledaj proložene video klipove i slike, pa se opet vrati i pokušaj odgovori na pitanje.
Dendrlix
Posts: 1108
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#9043 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dendrlix »

Patton44 wrote: 07/11/2020 15:16
Dendrlix wrote: 07/11/2020 14:17
Patton44 wrote: 07/11/2020 11:58 Kad hadzija harama doktore na podhrastovima....
Nije on haramo doktore nego vas. Al znaš ti to već. Samo pokušavaš spinovati
:lol: :lol:

Sta kaze primarius dr kifla poslije vizite.Sve je uku.... osim Ipetove bolnice,tamo je sve CAKUM PAKUM. :lol: :lol:

Nabila ga Sebija nogom sa kapije,pa ko bjesno pasce laje i ujeda koga stigne. Na kraju ce ga Efendicev Lokom morat fatat.

Ono islo da kontrolise KCUS. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Nabija Sebija mogo koga. To joj se i upravo najviše spočitava. Možeš milion smajlija turit, al da ti radi gore žena/sesra/majka drugu bi priču pričao. Da ti sestra dolazi u ovaj vakat i priča sta se gore dešava... Ili da si ti nedobog gore zaglavio?!
Ili možda ne bi?! Čudni su putevi partijski
izvrsni direktor
Posts: 9366
Joined: 20/12/2018 16:11

#9044 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

_Reds_ wrote: 07/11/2020 23:40
MUNAFIK wrote: 07/11/2020 23:10
_Reds_ wrote: 07/11/2020 22:53 Je li ovo fakat istina?

https://faktor.ba/vijest/nezavisni-a-ni ... ude/103789

Ako Fikret Abdić zbog ove budale tamo pobjedi, Kiflu ne može 100 voda oprati bar u tom kantonu.
Sto se Kaladuse tice samo znam da je Fikret Abdic koalicioni partner SDA. Nista dalje od toga mi ne treba.
Pročitaj članak, pogledaj proložene video klipove i slike, pa se opet vrati i pokušaj odgovori na pitanje.
Poveznica ovog sa nip-om je sto njegov plakat stoji pored nipovog plakata :-) :-)

Povezujes nekog sa abdicem, a ne povezujes sda koja je koalirala sa abdicem? :-)

Blago receno, smijesan si
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#9045 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#9046 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

izvrsni direktor wrote: 08/11/2020 07:23
_Reds_ wrote: 07/11/2020 23:40
MUNAFIK wrote: 07/11/2020 23:10

Sto se Kaladuse tice samo znam da je Fikret Abdic koalicioni partner SDA. Nista dalje od toga mi ne treba.
Pročitaj članak, pogledaj proložene video klipove i slike, pa se opet vrati i pokušaj odgovori na pitanje.
Poveznica ovog sa nip-om je sto njegov plakat stoji pored nipovog plakata :-) :-)

Povezujes nekog sa abdicem, a ne povezujes sda koja je koalirala sa abdicem? :-)

Blago receno, smijesan si
Da nisi botko, kao što jesi, naučio bi i pročitati članak, a ne pisakarati unaprijed po nalogu centrale.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#9047 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

_Reds_ wrote: 08/11/2020 19:15
izvrsni direktor wrote: 08/11/2020 07:23
_Reds_ wrote: 07/11/2020 23:40

Pročitaj članak, pogledaj proložene video klipove i slike, pa se opet vrati i pokušaj odgovori na pitanje.
Poveznica ovog sa nip-om je sto njegov plakat stoji pored nipovog plakata :-) :-)

Povezujes nekog sa abdicem, a ne povezujes sda koja je koalirala sa abdicem? :-)

Blago receno, smijesan si
Da nisi botko, kao što jesi, naučio bi i pročitati članak, a ne pisakarati unaprijed po nalogu centrale.
Zasto bi citao Faktor???

Svako ko prelista malo FAKTOR.BA skonta da jen to glavna baza SDA botova.

To je portal preko kojeg se obracunava sa svim neistomisljenicima i bez i jedne kritike ikad SDA vlastima...

Zasto bi to neko citao? Pa ti tamo ljudi CAK i za respiratore nisu imali kritike... Nema dalje.
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#9048 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ABH017 »

Patton44 wrote: 07/11/2020 15:16
Dendrlix wrote: 07/11/2020 14:17
Patton44 wrote: 07/11/2020 11:58 Kad hadzija harama doktore na podhrastovima....
Nije on haramo doktore nego vas. Al znaš ti to već. Samo pokušavaš spinovati
:lol: :lol:

Sta kaze primarius dr kifla poslije vizite.Sve je uku.... osim Ipetove bolnice,tamo je sve CAKUM PAKUM. :lol: :lol:

Nabila ga Sebija nogom sa kapije,pa ko bjesno pasce laje i ujeda koga stigne. Na kraju ce ga Efendicev Lokom morat fatat.

Ono islo da kontrolise KCUS. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ja sam, kao pacijent, kojem se već 25 godina od plate odvaja dio sredstava za zdravstvo, pa samim tim i za platu dotične "gospođe" koju braniš, trebao operisati na KCUS. Međutim, procedura, covid test, tamo ovamo... Kad je već bilo stani pani, doktorica me hitno pošalje u Opću bolnicu Abdulah Nakaš. Ljudi me operišu bez Covid testa i smjeste u izolaciju (odredili su nekoliko soba da budu izolacija za pacijente bez testa). Kad sam dobio papir da sam negativan (a sve nalaze su odradili u Općoj bolnici, jer je bio hitan slučaj) pošalju me na odjel i sve OK.
Da je bilo do dotične "gospođe", ja sad ne bih pisao, jer tamo gdje bih dospio nema interneta. A Bog sami zna koliko je ovakvih ljudi kao što sam ja. Samo za vrijeme liječenja upoznao sam ih najmanje deset.
Nije mi problem da neko bude zaluđen i opijen nečijim lažima i šupljom pričom, ali mi smeta da se ta laž i šuplja proklamuje kao istina. Ako ne mogu ništa više, mogu barem reći istinu, jer sam živi svjedok šta se (ne)dešava na KCUS i kakvo je ZLO Sebija Izetbegović. Kao, inače, i njen muž i cijela stranka koju vode.
Od njih su gori samo oni koji ih brane i predstavljaju ih kao da su to dobročinitelji naroda, a znaju vrlo dobro da nije tako. Opravdavaju njihove lopovluke sa "ratnim zaslugama", vjerom, porijeklom, ili "anamo njihovim" lopovlucima (kad mogu njihovi krasti, što ne bi mogli i naši) itd.
Prodajete dušu za sitne pare. Nije smiješno uopšte.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#9049 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

ABH017 wrote: 08/11/2020 22:08
Patton44 wrote: 07/11/2020 15:16
Dendrlix wrote: 07/11/2020 14:17
Nije on haramo doktore nego vas. Al znaš ti to već. Samo pokušavaš spinovati
:lol: :lol:

Sta kaze primarius dr kifla poslije vizite.Sve je uku.... osim Ipetove bolnice,tamo je sve CAKUM PAKUM. :lol: :lol:

Nabila ga Sebija nogom sa kapije,pa ko bjesno pasce laje i ujeda koga stigne. Na kraju ce ga Efendicev Lokom morat fatat.

Ono islo da kontrolise KCUS. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ja sam, kao pacijent, kojem se već 25 godina od plate odvaja dio sredstava za zdravstvo, pa samim tim i za platu dotične "gospođe" koju braniš, trebao operisati na KCUS. Međutim, procedura, covid test, tamo ovamo... Kad je već bilo stani pani, doktorica me hitno pošalje u Opću bolnicu Abdulah Nakaš. Ljudi me operišu bez Covid testa i smjeste u izolaciju (odredili su nekoliko soba da budu izolacija za pacijente bez testa). Kad sam dobio papir da sam negativan (a sve nalaze su odradili u Općoj bolnici, jer je bio hitan slučaj) pošalju me na odjel i sve OK.
Da je bilo do dotične "gospođe", ja sad ne bih pisao, jer tamo gdje bih dospio nema interneta. A Bog sami zna koliko je ovakvih ljudi kao što sam ja. Samo za vrijeme liječenja upoznao sam ih najmanje deset.
Nije mi problem da neko bude zaluđen i opijen nečijim lažima i šupljom pričom, ali mi smeta da se ta laž i šuplja proklamuje kao istina. Ako ne mogu ništa više, mogu barem reći istinu, jer sam živi svjedok šta se (ne)dešava na KCUS i kakvo je ZLO Sebija Izetbegović. Kao, inače, i njen muž i cijela stranka koju vode.
Od njih su gori samo oni koji ih brane i predstavljaju ih kao da su to dobročinitelji naroda, a znaju vrlo dobro da nije tako. Opravdavaju njihove lopovluke sa "ratnim zaslugama", vjerom, porijeklom, ili "anamo njihovim" lopovlucima (kad mogu njihovi krasti, što ne bi mogli i naši) itd.
Prodajete dušu za sitne pare. Nije smiješno uopšte.
Kakve veze ima tvoj slucaj sa zabranom ulaska samozvanog primarijusa dr kifle i mog smijanja istom.
Da si tad bio hitan slucaj, bio bi operisan bez Covid testa,i smjesten u sobu za izolaciju ko i mnogi hitni slucajevi.
Opsta bolnica i sluzi za takve slucajeve,a ako oni nemogu pomoci,onda ih prebacuju na KCUS.Isto tako i pored izolatorija za Covid bolesnike,teze slucajeve prebacuju na KCUS.
Vjerujem da si sad dobro, i neponovilo se vise. Svako dobro.
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#9050 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ABH017 »

Patton44 wrote: 09/11/2020 10:33
ABH017 wrote: 08/11/2020 22:08
Patton44 wrote: 07/11/2020 15:16 :lol: :lol:

Sta kaze primarius dr kifla poslije vizite.Sve je uku.... osim Ipetove bolnice,tamo je sve CAKUM PAKUM. :lol: :lol:

Nabila ga Sebija nogom sa kapije,pa ko bjesno pasce laje i ujeda koga stigne. Na kraju ce ga Efendicev Lokom morat fatat.

Ono islo da kontrolise KCUS. :pisnuo: :pisnuo: :pisnuo:
Ja sam, kao pacijent, kojem se već 25 godina od plate odvaja dio sredstava za zdravstvo, pa samim tim i za platu dotične "gospođe" koju braniš, trebao operisati na KCUS. Međutim, procedura, covid test, tamo ovamo... Kad je već bilo stani pani, doktorica me hitno pošalje u Opću bolnicu Abdulah Nakaš. Ljudi me operišu bez Covid testa i smjeste u izolaciju (odredili su nekoliko soba da budu izolacija za pacijente bez testa). Kad sam dobio papir da sam negativan (a sve nalaze su odradili u Općoj bolnici, jer je bio hitan slučaj) pošalju me na odjel i sve OK.
Da je bilo do dotične "gospođe", ja sad ne bih pisao, jer tamo gdje bih dospio nema interneta. A Bog sami zna koliko je ovakvih ljudi kao što sam ja. Samo za vrijeme liječenja upoznao sam ih najmanje deset.
Nije mi problem da neko bude zaluđen i opijen nečijim lažima i šupljom pričom, ali mi smeta da se ta laž i šuplja proklamuje kao istina. Ako ne mogu ništa više, mogu barem reći istinu, jer sam živi svjedok šta se (ne)dešava na KCUS i kakvo je ZLO Sebija Izetbegović. Kao, inače, i njen muž i cijela stranka koju vode.
Od njih su gori samo oni koji ih brane i predstavljaju ih kao da su to dobročinitelji naroda, a znaju vrlo dobro da nije tako. Opravdavaju njihove lopovluke sa "ratnim zaslugama", vjerom, porijeklom, ili "anamo njihovim" lopovlucima (kad mogu njihovi krasti, što ne bi mogli i naši) itd.
Prodajete dušu za sitne pare. Nije smiješno uopšte.
Kakve veze ima tvoj slucaj sa zabranom ulaska samozvanog primarijusa dr kifle i mog smijanja istom.
Da si tad bio hitan slucaj, bio bi operisan bez Covid testa,i smjesten u sobu za izolaciju ko i mnogi hitni slucajevi.
Opsta bolnica i sluzi za takve slucajeve,a ako oni nemogu pomoci,onda ih prebacuju na KCUS.Isto tako i pored izolatorija za Covid bolesnike,teze slucajeve prebacuju na KCUS.
Vjerujem da si sad dobro, i neponovilo se vise. Svako dobro.
Upravo ti i hoću da kažem. Zar treba čekati da nešto postane hitno, da bi se pacijent operisao? Zar treba da se rizikuje nečiji život? Umjesto da se izvede rutinska operacija, čekanjem i izbjegavanjem, doveli su me dotle da budem hitan slučaj i da se sve zakomplikuje.
Konaković je, sviđalo se to nekome ili ne, član kantonalne komisije koja je trebala da obiđe sve bolnice u kantonu Sarajevo, a kojima su glavni finansijeri. To što egoista Sebija ne može da prihvati da neko može nadgledati i ocjenjivati njen rad, je njen problem. Valjda naučila tako kod kuće.
Post Reply