Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#8776 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

horkesh wrote: 17/10/2020 19:29
Patton44 wrote: 17/10/2020 19:18
horkesh wrote: 16/10/2020 11:54
onaj dio kad se nama šprdaš kako smo, tačno je, prevareni i kako smo sami krivi, u maniru šibicara s pijace, sve samozadovoljno se smijuljeći?





Jah, opet krivi Srbi i Hrvati, znao sam. Nije kriv Bakir i SDA koji je sazvao svebošnjački skup u Vijećnici i slagao sve njih, a tako i kompletan bošnjački narod, DOBRO ZNAJUĆI da revizija nema šansi. Dušmani se šprdali i šprdaju se s time i dalje, ali, jah, nije se moglo drukčije, ahbabu moj dobri, jah, jah.
Evo :place1: za tim silnim intelektualcima i predsjednicima stranaka, sto ih Bake uze ko nasibicu.Jos bi kakvisu i drzavu vodili.
Meni je drago da si konacno shvatio da revizija nije bila moguca,do duse uz moju nesebicnu pomoc. Nemoj se zahvaljivati, kad ti opet bude trebala pomoc tu sam, Umalo da zaboravim , nije ono bio svebosnjacki skup u Vjecnici :kiss:
O, sunce ti žarko, ne zna ni quote uraditi kako treba (ispravio sam ja za tebe, meni nikad nije teško pomoći osobama koje imaju ograničene kapacitete - kvotanja), ali to bi da glumi nekakvu aroganciju uz smajlije i bojenje teksta :roll:

Prilično je očito da ste se ti i škola samo u putu sreli, ali vratimo se osnovama vještina čitanja, haj'mo redom.

Revizija nije bila moguća, ali je Bakir tvrdio da je moguća. Jasno? Pročitaj slobodno više puta, neće da ti škodi :lol:

A ti i dalje nastavljaš s šibicarenjem i ponosiš se time što je Bake izašao pred svebošnjački skup i sve redom slagao. K'o biva, k'o vas šiša kad ste levati :thumbup:



pomognem ja tebe pomognes ti mene.
Posto si zaboravan kolega.Kako ono ti rece Bakir i SDA su iskljucivi krivci za propast revizije.Pa kad to nije proslo , hajmo o skupu u vjecnici i kako vas je slagao. Tacno je da sibicar Bake laze,mulja,petlja,supljira i dalje ce, ko i svi politicari.Dok je papaka bice i sibicara.
Neponosim kolega, kako je tebi krivo sto ih je Bake uzo nasibicu,ko zadnje papke,tako je meni muka kad vidim da ti isti upiru da vode drzavu.
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#8777 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by horkesh »

Patton44 wrote: 17/10/2020 21:03
horkesh wrote: 17/10/2020 19:29
Patton44 wrote: 17/10/2020 19:18

Evo :place1: za tim silnim intelektualcima i predsjednicima stranaka, sto ih Bake uze ko nasibicu.Jos bi kakvisu i drzavu vodili.
Meni je drago da si konacno shvatio da revizija nije bila moguca,do duse uz moju nesebicnu pomoc. Nemoj se zahvaljivati, kad ti opet bude trebala pomoc tu sam, Umalo da zaboravim , nije ono bio svebosnjacki skup u Vjecnici :kiss:
O, sunce ti žarko, ne zna ni quote uraditi kako treba (ispravio sam ja za tebe, meni nikad nije teško pomoći osobama koje imaju ograničene kapacitete - kvotanja), ali to bi da glumi nekakvu aroganciju uz smajlije i bojenje teksta :roll:

Prilično je očito da ste se ti i škola samo u putu sreli, ali vratimo se osnovama vještina čitanja, haj'mo redom.

Revizija nije bila moguća, ali je Bakir tvrdio da je moguća. Jasno? Pročitaj slobodno više puta, neće da ti škodi :lol:

A ti i dalje nastavljaš s šibicarenjem i ponosiš se time što je Bake izašao pred svebošnjački skup i sve redom slagao. K'o biva, k'o vas šiša kad ste levati :thumbup:



pomognem ja tebe pomognes ti mene.
Posto si zaboravan kolega.Kako ono ti rece Bakir i SDA su iskljucivi krivci za propast revizije.Pa kad to nije proslo , hajmo o skupu u vjecnici i kako vas je slagao. Tacno je da sibicar Bake laze,mulja,petlja,supljira i dalje ce, ko i svi politicari.Dok je papaka bice i sibicara.
Neponosim kolega, kako je tebi krivo sto ih je Bake uzo nasibicu,ko zadnje papke,tako je meni muka kad vidim da ti isti upiru da vode drzavu.
Ezdeaovska logika na nivou "nije on napao novinara, nego kameru".

Muka ti je kad vidiš kako državu žele da vode oni koje je Bakir prevario, ali ti nije muka što je Bakir prevarant vodi. Mislim, logično je da je on vodi, on barem zna prevariti. Bolje šibicar, nego papak :thumbup:
zippoo87
Posts: 15530
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#8778 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zippoo87 »

sto manje inteligencije i obrazovanja,to jace navija za SDA i energicnije ih brani
"svaka slicnost sa likovima sa foruma je slucajna "
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#8779 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Samo za kiflijanere. Koji ono premijer potpisa da se Budnjo oslobodi placanja koncesije.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8780 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 20/10/2020 21:02 Samo za kiflijanere. Koji ono premijer potpisa da se Budnjo oslobodi placanja koncesije.
Konakovic. Ja, i? Procitaj zasto je Odluka ponistena.

https://www.cin.ba/budnjini-vodomjeri-z ... e-prihode/
User avatar
malakh
Posts: 7162
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8781 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

dobar je potez da se investitor oslobodi koncesije na odredjeni vremenski period, tipa 15-20 godina, u zavisnosti od energenta. to se na samom pocetku projekta radi u vidu subvencije i praksa je u svijetu.

ali ovdje konakovic skace sebi u stomak. oprostio dug, a vamo ih proziva za neke stvari. treba biti iskren i reci da budnji nikada nije spomenuo koncesiju, a cijeli grad zna kako ih je stekao.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#8782 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 21/10/2020 07:55
Patton44 wrote: 20/10/2020 21:02 Samo za kiflijanere. Koji ono premijer potpisa da se Budnjo oslobodi placanja koncesije.
Konakovic. Ja, i? Procitaj zasto je Odluka ponistena.

https://www.cin.ba/budnjini-vodomjeri-z ... e-prihode/
:place1: Kad si k....srece pa te zapadne, da bas ti moras potpisat.
User avatar
jazzer
Posts: 7201
Joined: 20/12/2004 14:44

#8783 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jazzer »

Patton44 wrote: 17/10/2020 21:03 pomognem ja tebe pomognes ti mene.
Posto si zaboravan kolega.Kako ono ti rece Bakir i SDA su iskljucivi krivci za propast revizije.Pa kad to nije proslo , hajmo o skupu u vjecnici i kako vas je slagao. Tacno je da sibicar Bake laze,mulja,petlja,supljira i dalje ce, ko i svi politicari.Dok je papaka bice i sibicara.
Neponosim kolega, kako je tebi krivo sto ih je Bake uzo nasibicu,ko zadnje papke,tako je meni muka kad vidim da ti isti upiru da vode drzavu.
Jesi li ti svjestan sta je bio ulog u ovom sibicarenju? Nije to ministarska pozicija ili pozicija direktora
nego jedno od najvaznijih drzavnih pitanja. Cije je rjesenje Bakir sveo na dnevnopoliticku aktivnost.

I onda, u nedostatku bilo kakve argumentacije ti ponosan sto nas je sviju slagao pa Bakir ispade politicki maher
a ne bijednik kome je do ove drzave stalo koliko i Dodiku.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8784 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 21/10/2020 09:03
Styling wrote: 21/10/2020 07:55
Patton44 wrote: 20/10/2020 21:02 Samo za kiflijanere. Koji ono premijer potpisa da se Budnjo oslobodi placanja koncesije.
Konakovic. Ja, i? Procitaj zasto je Odluka ponistena.

https://www.cin.ba/budnjini-vodomjeri-z ... e-prihode/
:place1: Kad si k....srece pa te zapadne, da bas ti moras potpisat.
Jesi procitao? Da jesi, vidio bi da se tom odlukom ukida prethodna odluka koja je bila nezakonita. Nakon toga su podignute tuzbe za naplatu, a sve u mandatu premijera Konakovica. Ti se samo nastavi kleberiti.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50407
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#8785 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

belfy wrote: 16/10/2020 22:28
A_A_AKCIJA wrote: 16/10/2020 18:37
belfy wrote: 16/10/2020 17:52

vidi, opet se lazov javlja, a prerasta u licemjera. fino, lijepo...
U čemu je tvoj problem?
lijepo da si pitao. moj problem je, kada si ti u pitanju, laganje i vodjenje ljudi u zabludu.
7 dana
Vrijeđanje
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#8787 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Naravno NIP okuplja mlade i uspjesne ljude koji zele da se bore protiv ovog korumpiranog SDA sistema vrijednosti.

Konkretno za bosnjake, tesko SDA moze mladim bosnjacima prodavat suplju pricu o patriotizmu, a radit sve suprotno drustvenim interesima radi nekoliko pozicija uzeg kruga stranackih hostaplera.

Zato mladi vide alternativu u NIPu.
orbita12
Posts: 477
Joined: 12/12/2019 19:23

#8788 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by orbita12 »

gledam listu nipa u Ključu, najstariji 89 godište , sve omladina, prosjek godišta možda 94
Tako se pravi lista , nisam vidio da je ijedna stranka ovakve liste imala , Dino drži svoju riječ , zato će Nip I postati najjača stranka u FBiH vrlo brzo
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#8789 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
orbita12
Posts: 477
Joined: 12/12/2019 19:23

#8790 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by orbita12 »

drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#8791 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

orbita12 wrote: 25/10/2020 22:35
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
Meni nije bitno godiste. Necu samo na listama one koji nista u zivotu ne znaju korisno uraditi, niti imaju ikakve mudrosti. Kako ce onaj sa 26 godinma skontati sta mu se u materijalima za sjednice nudi i predlaze? Hoce li uopste procitati? Razumjeti? Uvidjeti mane ili zamke?
Zaista se tim mandatima pristupa olako.
orbita12
Posts: 477
Joined: 12/12/2019 19:23

#8792 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by orbita12 »

drug_profi wrote: 25/10/2020 22:39
orbita12 wrote: 25/10/2020 22:35
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
Meni nije bitno godiste. Necu samo na listama one koji nista u zivotu ne znaju korisno uraditi, niti imaju ikakve mudrosti. Kako ce onaj sa 26 godinma skontati sta mu se u materijalima za sjednice nudi i predlaze? Hoce li uopste procitati? Razumjeti? Uvidjeti mane ili zamke?
Zaista se tim mandatima pristupa olako.
Ocekujes od malih lokalnih sredina gdje ostaju samo penzioneri i uhljebi dok omladina masovno napušta takve sredine , da ponude doktore nauka
Ne volim taj podcjenjivacki stav naše omladine , ma šta će on balavac, dosta je više konzervi na vlasti koji ni kompjuter ne znaju upaliti
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#8793 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Billy The Pljuc »

Meni se konkretno sviđa što su mladi zastupljeni i nalaze se na listama, treba im dati šansu, isprofilisaće se vremenom i nisam nešto ubjeđen da će biti dekor kao ova "stara garda" lopova i uhljeba.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#8794 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Da hoce na budzet da se prikace bili bi u SDA a ne u NIPu...

Neko kome je cilj da se prikaci na budjet ide na sigiricu, ide u SDA, a ne u novu stranku koja u njihovom mjestu nikad nije ni postojala.
User avatar
drug_profi
Posts: 50571
Joined: 16/07/2012 16:00

#8795 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

MUNAFIK wrote: 26/10/2020 00:34
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Da hoce na budzet da se prikace bili bi u SDA a ne u NIPu...

Neko kome je cilj da se prikaci na budjet ide na sigiricu, ide u SDA, a ne u novu stranku koja u njihovom mjestu nikad nije ni postojala.
Ma ima i to, ali kod pametnijih je ipak NiP sigurnija opcija.
Evo ja nikad nisam bio clan nijedne partije. Imam ikebana ime i prezime i upao bi na listu NiP-a ko iz pitjke. Da mi je do tog.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#8796 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

Nego, nadasve "ovjektivna" SB :-) , potura priču i o skupovima NiP koji nisu u skladu sa epidemiološkim preporukama/naredbama.
NiP treba biti oprezan jer bez obzira što SDA najviše krši preporuke i naredbe (Gradačac, Srebrenik, Trnovo, Hrasnica, itd.), njihoiva medijska mašinerija će ovo itekako koristiti protiv Kifle &Co.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/174 ... _foto.html
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#8797 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Roccohljup wrote: 26/10/2020 10:04 Nego, nadasve "ovjektivna" SB :-) , potura priču i o skupovima NiP koji nisu u skladu sa epidemiološkim preporukama/naredbama.
NiP treba biti oprezan jer bez obzira što SDA najviše krši preporuke i naredbe (Gradačac, Srebrenik, Trnovo, Hrasnica, itd.), njihoiva medijska mašinerija će ovo itekako koristiti protiv Kifle &Co.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/174 ... _foto.html
Sta znaci potura pricu.
Skup bio,nisu se postovale ni preporuke ni naredbe i postoje slike sa istog.
Isto tako su objavljivali i za SDA skupove,al ti je tad godilo i nije bilo poturanje. :run:
misaoni
Posts: 154
Joined: 06/08/2011 18:54
Location: Sarajevo

#8798 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by misaoni »

Patton44 wrote: 26/10/2020 10:20
Roccohljup wrote: 26/10/2020 10:04 Nego, nadasve "ovjektivna" SB :-) , potura priču i o skupovima NiP koji nisu u skladu sa epidemiološkim preporukama/naredbama.
NiP treba biti oprezan jer bez obzira što SDA najviše krši preporuke i naredbe (Gradačac, Srebrenik, Trnovo, Hrasnica, itd.), njihoiva medijska mašinerija će ovo itekako koristiti protiv Kifle &Co.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/174 ... _foto.html
Sta znaci potura pricu.
Skup bio,nisu se postovale ni preporuke ni naredbe i postoje slike sa istog.
Isto tako su objavljivali i za SDA skupove,al ti je tad godilo i nije bilo poturanje. :run:
Prosječan kandidat NiP spada u ove koji Coronu smatraju zavjerom. Tako da je uopšte čudo da imaju ikakve mjere.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7827
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#8799 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Idemedosumom »

Ez de a do bagro! Ez de a do bagro! :oops:
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#8800 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by invincible1921 »

orbita12 wrote: 25/10/2020 22:35
drug_profi wrote: 25/10/2020 22:32 Meni se to ne svidja. Mladi koji nista u zivotu jos nisu naucili hoce odmah na budzet da se prikace.
Drugo, posto je drustvo totalno devastirano na sve nacine, oportunizam je jako izrazen. Bojim se da je vecina tu samo radi licnog probitka.
Niko vam živ ugoditi, kad su stare prdonje , gdje su mladi , kad su mladi opet ne valja
Trebaju sposobni..to sto je neko mlad ne moze bit argnumemt..tj moze ako ima i drugih argumenata. Ako je jedini kvalitet sto je mlad onda ce se desiti ko sa SDPom, a eo vidis kako njima dobro ide
Post Reply