Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#7951 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Henry Chinaski »

Tarik Stambolić fol neće da daje savjete, a upravo je dao izjavu koja je u rangu Trampa kad je preporučio ubrizgavanje varikine. Od medicinskih kvalifikacija ima surfanje po facebooku kao i Kučuk, a oglašava se kao javna ličnost. Što se mene tiče izgorio je (iako nije visoko kotirao kao član NiP).
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#7952 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JThomas »

ako je riječ o ruskoj vakcini, ko bi je primio hrabriji je od mene. koje god stranke da je član, ili apolitičan :mrgreen:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#7953 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Henry Chinaski »

Nije o vakcini nego je kenjao da nije želio na respirator jer je "on čitao" da to nije dobro.
Doktori preporučili ali on nije htio i sad preživio. Ne razumijem za šta nam trebaju doktori i stručnjaci kad imamo facebook i sami se liječimo.
Dati donošenje odluka u ruke ovakvoj osobi je stravično.
saabsa
Posts: 1856
Joined: 07/10/2009 01:17

#7954 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by saabsa »

Sa obzirom da je broj onih koji živi završe posle respiratora veoma mali, a on je eto preživio i bez njih, ispade da lik i nije tolika budala,,,
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7955 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Henry Chinaski wrote: 12/08/2020 13:25 Nije o vakcini nego je kenjao da nije želio na respirator jer je "on čitao" da to nije dobro.
Doktori preporučili ali on nije htio i sad preživio. Ne razumijem za šta nam trebaju doktori i stručnjaci kad imamo facebook i sami se liječimo.
Dati donošenje odluka u ruke ovakvoj osobi je stravično.
Ne vidim zasto covjeka kriviti sto je odlucio da nece na respirator. Svako odlucuje o svom zivotu. Mozda mu je to i spasilo zivot. Fino rekao, ne dijelim savjete, ali ja sam uradio tako. Nije kao Kucuk propisao ljudima terapiju online i rekao da bilo sta preporucuje.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#7956 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Evo protiv čega se borimo,

Image
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#7957 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

Ima li ko da zna licno ovdje ovog Stambolica, da je imao priliku sa njim razgovarati, da vidi samo taj nivo inteligencije :D :D. Pa ljudi moji... Ne znam od kud on ispliva uopce...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#7958 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Koji je stav NiP-a prema migrantskoj krizi u BiH?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#7959 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

Styling wrote: 12/08/2020 14:02
Henry Chinaski wrote: 12/08/2020 13:25 Nije o vakcini nego je kenjao da nije želio na respirator jer je "on čitao" da to nije dobro.
Doktori preporučili ali on nije htio i sad preživio. Ne razumijem za šta nam trebaju doktori i stručnjaci kad imamo facebook i sami se liječimo.
Dati donošenje odluka u ruke ovakvoj osobi je stravično.
Ne vidim zasto covjeka kriviti sto je odlucio da nece na respirator. Svako odlucuje o svom zivotu. Mozda mu je to i spasilo zivot. Fino rekao, ne dijelim savjete, ali ja sam uradio tako. Nije kao Kucuk propisao ljudima terapiju online i rekao da bilo sta preporucuje.
Nije ni pekar propisivo ,samo je prenio sta je njemu novinarka Konakovic propisala.
cimara
Posts: 614
Joined: 02/08/2020 01:18

#7960 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cimara »

drug_profi wrote: 10/08/2020 23:55
cimara wrote: 10/08/2020 23:22 Sarajlije,može li neko u par rečenica napisati kakav je Dino kao čovjek,šta se priča po gradu?
Evo ja ga znam iz druge ruke od kako je bio u KK Bosna.
Tvrde ljudi da je ko covjek super lik. Cvrste rijeci, spreman pomoci.
Ja ga fakat nisam mogao radi SDA backgrounda i vec cuvenih kifli, koji su za mene bile degradacija i ismijavanje zakonodavnog tijela.
Nisam vjerovao sekunde dok nije u decembru 2018. odyebo SDA i poceo da im crta optuznice, vadi aferime i vrlo jasno raskrinkava stvarnu prirodu te antidrzavne i antinarodne mafije.

Razlicitih smo ideologija, razlicitih pogleda na drustvo, ali smo na istoj strani za sada. Vece zlo se mora prvo pobijediti.
Nisam ga fakat mogao nacrtanog, a sad mu se jbg. divim radi muda, elokvencije, sabura, inteligencije... sada mislim da je najzajebaniji Bosnjacki i probosanski politicar nakon Lagumdzije koji je prokockao svoj ugled i sad moze pricat sta hoce, niko ga vise ne slusa.
Dinu slusaju i tek ce da ga pocnu slusat jos vise.
Slabo pratim dešavanja u ovoj našoj političkoj močvari,ali ako ništa super je pratiti Dinu kako razara zeleni shit.Podrška!
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#7961 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

_Reds_ wrote: 12/08/2020 17:59 Ima li ko da zna licno ovdje ovog Stambolica, da je imao priliku sa njim razgovarati, da vidi samo taj nivo inteligencije :D :D. Pa ljudi moji... Ne znam od kud on ispliva uopce...
Broj glasova ga je lansirao u politicki zivot, njega i druge potkapacitirane likove, ali za OV je sasvim ok kadar, samo neka tu i ostane, ne moze napraviti stetu, NiP MORA poraditi na kadrovskoj politici za naredne opste izbore, ima ljudi u NiP-u koje ja licno poznajem i koji su daleko obrazovaniji od sadasnje vodece garniture, a nemaju prodju jer nisu to od prvog dana, to mogu da razumijem, ali 2022. godine ce ta stranka imati 4 pune godine, nema potrebe za Mekicima, Kemo ce, nadam se, to bolje napraviti ovaj put, mladi, nekompromitirani, obrazovani, to je princip koji treba izgurati, a i sadasnjoj garnituri pronaci zadovoljenje na nekim manje vidljivim mjestima, da svi budu zadovoljni, a da i drustvo ima vecu korist, NiP proklamuje takvu politiku, nadam se da ce ona biti takva i na terenu.

Da se razumijemo, da kandiduju sve iste ljude opet ce dobiti glas jer je NiP to svojim radom ZASLUZIO.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#7962 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Banksy »

Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#7963 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

MaksprotivMarksa wrote: 12/08/2020 20:23
_Reds_ wrote: 12/08/2020 17:59 Ima li ko da zna licno ovdje ovog Stambolica, da je imao priliku sa njim razgovarati, da vidi samo taj nivo inteligencije :D :D. Pa ljudi moji... Ne znam od kud on ispliva uopce...
Broj glasova ga je lansirao u politicki zivot, njega i druge potkapacitirane likove, ali za OV je sasvim ok kadar, samo neka tu i ostane, ne moze napraviti stetu, NiP MORA poraditi na kadrovskoj politici za naredne opste izbore, ima ljudi u NiP-u koje ja licno poznajem i koji su daleko obrazovaniji od sadasnje vodece garniture, a nemaju prodju jer nisu to od prvog dana, to mogu da razumijem, ali 2022. godine ce ta stranka imati 4 pune godine, nema potrebe za Mekicima, Kemo ce, nadam se, to bolje napraviti ovaj put, mladi, nekompromitirani, obrazovani, to je princip koji treba izgurati, a i sadasnjoj garnituri pronaci zadovoljenje na nekim manje vidljivim mjestima, da svi budu zadovoljni, a da i drustvo ima vecu korist, NiP proklamuje takvu politiku, nadam se da ce ona biti takva i na terenu.

Da se razumijemo, da kandiduju sve iste ljude opet ce dobiti glas jer je NiP to svojim radom ZASLUZIO.
Od citavog NiP_a lik je poslije Kifle najvise u medijima. A on je plafon za nekog vijeca MZ. Lik jednostavo ne poznaje materiju (ne mislim na ovo zadnje, nego inache koju pokušava komentarisati, vrlo plitak i povrsan, on je lokalno stvar zajeb.... Memic mu nastelio da pobjedi jednom na Ilidzanskom festivalu, a ni pjevati ne zna... You tube pa poslusati.

Hoce to biti i nosioc liste na Ilidzi?
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#7964 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

Banksy wrote: 12/08/2020 20:36 Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
Slazem se, bas tako, zato i peglam i insistiram na boljim kadrovski rjesenjima.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#7965 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

Banksy wrote: 12/08/2020 20:36 Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
Očito je, bez Konakovića ne bi bilo ni NiP-a. Možda nakratko, s Kemom i par njih, ali za kratko vremena bilo bi to priča slična GS-u

Pitanje je koliko izdržljivosti i energije ima u Konakoviću, jer ako SDA odluči da svim sredstvima udari NiP "uglavu", neće biti dobro
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#7966 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

high_volume wrote: 12/08/2020 21:18
Banksy wrote: 12/08/2020 20:36 Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
Očito je, bez Konakovića ne bi bilo ni NiP-a. Možda nakratko, s Kemom i par njih, ali za kratko vremena bilo bi to priča slična GS-u

Pitanje je koliko izdržljivosti i energije ima u Konakoviću, jer ako SDA odluči da svim sredstvima udari NiP "uglavu", neće biti dobro
Pa SDA udara već dugo iz punog arsenala...
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#7967 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

high_volume wrote: 12/08/2020 21:18
Banksy wrote: 12/08/2020 20:36 Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
Očito je, bez Konakovića ne bi bilo ni NiP-a. Možda nakratko, s Kemom i par njih, ali za kratko vremena bilo bi to priča slična GS-u

Pitanje je koliko izdržljivosti i energije ima u Konakoviću, jer ako SDA odluči da svim sredstvima udari NiP "uglavu", neće biti dobro
A sto bi ga udarala,razjebo ljevicu u KS.Ono sto SDA godinama nije mogla on je uspio.Ako se ona dva kiflina pusaca NN i PK ne dozovu, 2022 SDA i Nip ce imati apsolutnu vecinu u KS , a onda njih dvojica nek jedan drugom puse.
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#7968 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

MUNAFIK wrote: 12/08/2020 21:48
high_volume wrote: 12/08/2020 21:18
Banksy wrote: 12/08/2020 20:36 Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
Očito je, bez Konakovića ne bi bilo ni NiP-a. Možda nakratko, s Kemom i par njih, ali za kratko vremena bilo bi to priča slična GS-u

Pitanje je koliko izdržljivosti i energije ima u Konakoviću, jer ako SDA odluči da svim sredstvima udari NiP "uglavu", neće biti dobro
Pa SDA udara već dugo iz punog arsenala...
SDA ima i "atomsku" :D
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#7969 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by high_volume »

Patton44 wrote: 12/08/2020 21:54
high_volume wrote: 12/08/2020 21:18
Banksy wrote: 12/08/2020 20:36 Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
Očito je, bez Konakovića ne bi bilo ni NiP-a. Možda nakratko, s Kemom i par njih, ali za kratko vremena bilo bi to priča slična GS-u

Pitanje je koliko izdržljivosti i energije ima u Konakoviću, jer ako SDA odluči da svim sredstvima udari NiP "uglavu", neće biti dobro
A sto bi ga udarala,razjebo ljevicu u KS.Ono sto SDA godinama nije mogla on je uspio.Ako se ona dva kiflina pusaca NN i PK ne dozovu, 2022 SDA i Nip ce imati apsolutnu vecinu u KS , a onda njih dvojica nek jedan drugom puse.
Haj' nemoj više, Bakira ti :-)
izvrsni direktor
Posts: 9364
Joined: 20/12/2018 16:11

#7970 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

high_volume wrote: 12/08/2020 21:18
Banksy wrote: 12/08/2020 20:36 Konaković je zaslužio.
NiP, mi, javnost, još ne poznajemo.
Očito je, bez Konakovića ne bi bilo ni NiP-a. Možda nakratko, s Kemom i par njih, ali za kratko vremena bilo bi to priča slična GS-u

Pitanje je koliko izdržljivosti i energije ima u Konakoviću, jer ako SDA odluči da svim sredstvima udari NiP "uglavu", neće biti dobro
A sta, sda je do sad stedila konakovica? Puatili ga da radi sta hoce, pa jos nisu pdlucili da udare nip u glavu?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11037
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#7971 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Kifla i NiP razbijaju ljevicu tako sto ih grupisu u Cetvorku ne bi li dobili vise glasova, a ovamo ni SDA operativci vise ne mogu pohvatati koja je trenutno aktivna varijanta za vabljenje i razbijanje lijevih i centristickih glasaca.

PzP, GS, DF-GS, SPID, SPD, SD, mozda su i jos neku frontu, pokret ili savez smislili. Tako dodjemo do situacije da je Bakiru Nenadic tradicionalni DF patriota. :lol: :lol: :lol:
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#7972 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

Ne zna Paton gdje udara, isto k'o i idol mu. Ubi ih Dino rukama i nogama.
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#7973 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Henry Chinaski »

Styling wrote: 12/08/2020 14:02
Henry Chinaski wrote: 12/08/2020 13:25 Nije o vakcini nego je kenjao da nije želio na respirator jer je "on čitao" da to nije dobro.
Doktori preporučili ali on nije htio i sad preživio. Ne razumijem za šta nam trebaju doktori i stručnjaci kad imamo facebook i sami se liječimo.
Dati donošenje odluka u ruke ovakvoj osobi je stravično.
Ne vidim zasto covjeka kriviti sto je odlucio da nece na respirator. Svako odlucuje o svom zivotu. Mozda mu je to i spasilo zivot. Fino rekao, ne dijelim savjete, ali ja sam uradio tako. Nije kao Kucuk propisao ljudima terapiju online i rekao da bilo sta preporucuje.
Ne znam pričaš li ozbiljno?
Čovjek, kao neko ko će potencijalno donositi važne odluke za sve nas, savjetuje da ignorišete savjete ljekara i odlučujete na osnovu svojih Facebook saznanja. Jbt, ovaj NiP mi je inače dno, a još kakvi su im simpatizeri...
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7974 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Patton44 wrote: 12/08/2020 19:17
Styling wrote: 12/08/2020 14:02
Henry Chinaski wrote: 12/08/2020 13:25 Nije o vakcini nego je kenjao da nije želio na respirator jer je "on čitao" da to nije dobro.
Doktori preporučili ali on nije htio i sad preživio. Ne razumijem za šta nam trebaju doktori i stručnjaci kad imamo facebook i sami se liječimo.
Dati donošenje odluka u ruke ovakvoj osobi je stravično.
Ne vidim zasto covjeka kriviti sto je odlucio da nece na respirator. Svako odlucuje o svom zivotu. Mozda mu je to i spasilo zivot. Fino rekao, ne dijelim savjete, ali ja sam uradio tako. Nije kao Kucuk propisao ljudima terapiju online i rekao da bilo sta preporucuje.
Nije ni pekar propisivo ,samo je prenio sta je njemu novinarka Konakovic propisala.
Novinarka Konakovic, ako si dobro pratio, samo je preporucila vitamine i antipiretike, jer ni ona ni Dino nisu nista dodatno uzimali.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7975 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Henry Chinaski wrote: 13/08/2020 08:59
Styling wrote: 12/08/2020 14:02
Henry Chinaski wrote: 12/08/2020 13:25 Nije o vakcini nego je kenjao da nije želio na respirator jer je "on čitao" da to nije dobro.
Doktori preporučili ali on nije htio i sad preživio. Ne razumijem za šta nam trebaju doktori i stručnjaci kad imamo facebook i sami se liječimo.
Dati donošenje odluka u ruke ovakvoj osobi je stravično.
Ne vidim zasto covjeka kriviti sto je odlucio da nece na respirator. Svako odlucuje o svom zivotu. Mozda mu je to i spasilo zivot. Fino rekao, ne dijelim savjete, ali ja sam uradio tako. Nije kao Kucuk propisao ljudima terapiju online i rekao da bilo sta preporucuje.
Ne znam pričaš li ozbiljno?
Čovjek, kao neko ko će potencijalno donositi važne odluke za sve nas, savjetuje da ignorišete savjete ljekara i odlučujete na osnovu svojih Facebook saznanja. Jbt, ovaj NiP mi je inače dno, a još kakvi su im simpatizeri...
Apsolutno ne. Covjek je rekao da je sam donio odluku. Nije pozvao narod da masovno odbijaju respirator. Pozvao je svakoga da za sebe donosi odluke. Pazljivo procitati intervju ponovo.
Post Reply