Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
A_A_AKCIJA
Posts: 5975
Joined: 16/11/2009 02:54

#4301 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Akibh wrote: 14/01/2020 15:22
HomeSweetHome wrote: 14/01/2020 14:45
The 51st State wrote: 14/01/2020 14:37 da
nisam ni ja mislio licno ti da ulazis u upravne odbore :D , nego mislim da je ovo jedan od najboljih nacina inkluzije gradjana u drustvene tokove i javne institiucije, naravno ako se stvari poklope jer i sami djeloomicno preuzimaju odgovornost uz volju za promjenom i rjesavanje odredjenog problema.
ljepljenje plakata i dijeljenje flajera je proso fol :).
Pogresno sam te razumjela ocito 🙂
Slazem se, to je dobra stvar s vise aspekata. Trebat ce im puno mozgova za pozadinsku pripremu za fajt. Za fizicki rad svakako nisam, prestara sam za te zajebancije.
Ima x raznih mugucnosti:
- Pomoc Zukorlicu u kampanji, izgubi jadan
- Pomoc IT sektoru sa tenderima, onaj od 500.000 KM ne prodje, nazalost
- Dizajn interijera stanova vjerskih poglavara, nemaju oni vremena
- Parada ponosa, nesto mu slabo ide oko ovoga
- ...
A da ponoviš još jednom, možda ti se primi ovaj put :D

Mislim, meni odgovara. Sa svakim ponavljanjem ovih gluposti, si sve neozbiljniji sugovornik, plus, prevedeš još raje na pravu stranu. Ljudi poslije 60 sekundi googlanja, skontaju o čemu se radi. Ne znam trebam li ti reći, ali radiš pravu stvar.

Samo udri :thumbup:

Šta ono bi sa Zukorlićem, de nam pojasni, nisam siguran da znaju svi :D
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#4302 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Akibh »

A_A_AKCIJA wrote: 14/01/2020 16:47
Akibh wrote: 14/01/2020 15:22
HomeSweetHome wrote: 14/01/2020 14:45

Pogresno sam te razumjela ocito 🙂
Slazem se, to je dobra stvar s vise aspekata. Trebat ce im puno mozgova za pozadinsku pripremu za fajt. Za fizicki rad svakako nisam, prestara sam za te zajebancije.
Ima x raznih mugucnosti:
- Pomoc Zukorlicu u kampanji, izgubi jadan
- Pomoc IT sektoru sa tenderima, onaj od 500.000 KM ne prodje, nazalost
- Dizajn interijera stanova vjerskih poglavara, nemaju oni vremena
- Parada ponosa, nesto mu slabo ide oko ovoga
- ...
A da ponoviš još jednom, možda ti se primi ovaj put :D

Mislim, meni odgovara. Sa svakim ponavljanjem ovih gluposti, si sve neozbiljniji sugovornik, plus, prevedeš još raje na pravu stranu. Ljudi poslije 60 sekundi googlanja, skontaju o čemu se radi. Ne znam trebam li ti reći, ali radiš pravu stvar.

Samo udri :thumbup:

Šta ono bi sa Zukorlićem, de nam pojasni, nisam siguran da znaju svi :D
a nista, samo sam predlozio forumasici pojedine aktivnosti, ponudila je pomoc NIP-u...
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#4303 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by KatarinaKosaca »

Akibh wrote: 14/01/2020 16:41 ali krali su i oni' je najgora moguca odbrana, nema nista gore.
općenito odgovor na svaku kritiku kao da se piše iz centrale SDA u Mehmeda Spahe, odmah si bot, u najmanju ruku isfrustriran ako ne dijeliš oduševljenje, sjaj u očima i ubrzano lupanje srca na Konjakovića. Molila sam da mi se da primjer jedne kako kažu "konstruktivne kritike" da vidim kako to izgleda, naučim, popravim se,... nisam još dobila. :(
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4304 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The 51st State »

al ove papanske fore su najjace, ono kad se pausalno, neistinito i vec milion puta objasnjeno podvaljuje pod "kritiku".
A_A_AKCIJA
Posts: 5975
Joined: 16/11/2009 02:54

#4305 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

KatarinaKosaca wrote: 14/01/2020 16:56
Akibh wrote: 14/01/2020 16:41 ali krali su i oni' je najgora moguca odbrana, nema nista gore.
nisam još dobila. :(
Znamo, vjeruj, znamo...
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#4306 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

The 51st State wrote: 14/01/2020 14:25
HomeSweetHome wrote: 14/01/2020 14:01
drug_profi wrote: 14/01/2020 13:39 U Sarajevu bi vjerovatno bio najjaca stranka da se sad odrze izbori, ali je pitanje kakve kadrove ima u drugim kantonima i da li moze na isti nacin pokrenuti mase. Ovdje je Kifli uspjelo jer razumije probleme, zna i uzroke, zna dogadjaje i zato moze da nastupa kako nastupa.
Kako bi se snasao u Zenici ili Tuzli, Bihacu, Mostaru.... tesko. Znaci mora naci slicnog sebi, elokventnog, hrabrog, drskog ali pristojnog da radi isto u tim krajevima, da probudi bijes kod ljudi i unisti letargiju.
Djelomicno se slazem, ne moze sam na cijeloj teritoriji, mora definitivno imati sebi slicne ljude (ili bar 2-3 jaka u drugim regijama), ali se ne slazem da se on licno ne bi mogao snaci. Mislim da je njegovo iskustvo u centrali u Spahinoj islo mnogo sire od KS. Ne znam, vidjet cemo.
Po prvi put sam u dilemi da li nekoj stranci pruzim podrsku kao simpatizer/aktivist. Clan nikad niciji nisam bila i ne mislim, ali mi fakat dodje da odem i da pitam kako mogu pomoci.
ako imas neku aktivnost ala kao sto je grupa gradjana zaljubljenika u bjelasnicu sto su se organizovali preko viber grupe i delegirali svog izabranika u upravni odbor zoi.a, a na mjesto koje je sljedovalo nip.u sigurno ce ti izaci u susret. ne bjeze od od davanja pozicija nestranackim ljudima ukoliko isti jesu kompetentni i sustinski zainteresovani za neku oblast.
Grupa s..... Ja sam mislio da je to ozbiljnija grupa, jednom i uvestovao u aktivnostima. U nedjelju na Babinom Dolu sve do jednog kontejnera puni,smece pored . Nigdje korpi za smece. Toliko o inicijativama.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55692
Joined: 15/12/2008 16:53

#4307 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ultima_palabra »

A_A_AKCIJA wrote: 14/01/2020 17:33
KatarinaKosaca wrote: 14/01/2020 16:56
Akibh wrote: 14/01/2020 16:41 ali krali su i oni' je najgora moguca odbrana, nema nista gore.
nisam još dobila. :(
Znamo, vjeruj, znamo...
:lol:
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#4308 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Akibh wrote: 14/01/2020 16:41
Styling wrote: 14/01/2020 15:42
Akibh wrote: 14/01/2020 15:22

Ima x raznih mugucnosti:
- Pomoc Zukorlicu u kampanji, izgubi jadan
- Pomoc IT sektoru sa tenderima, onaj od 500.000 KM ne prodje, nazalost
- Dizajn interijera stanova vjerskih poglavara, nemaju oni vremena
- Parada ponosa, nesto mu slabo ide oko ovoga
- ...
Dino sa svim ovim sto je do sada uradio od mene mu halal za gore pobrojano. A vi koji ne vidite sumu od drveta, samo nabrajajte. Kada objasnite asicare kradju sa kioskom od 250 000 onda cemo razgovarati o gore pobrojanom.
:-D , znao sam... 'ali krali su i oni' je najgora moguca odbrana, nema nista gore.
Za kiosk dozivotni zatvor za sve ukljucene u asicare kradju
Apsolutno netacno. Ne dozvoljavam da izvrces moje rijeci jer ovo sto si ti pobrojao nije kradja. Pare nisu nestale, sve je transparentno i sve se zna. Kradja je kupiti kiosk za 250 000. To je, sto bi rekao vas zastupnik “eklaktan” primjer kradje. Ni za to ne biste znali da ovi nisu otkrili i objavili, kao sto ni za sta niste znali dok je SDA vladala. Ako ponovo dodju na vlast, opet necete nista znati, jer necete imati pojma sta rade. Zasto, zato sto vas drze nipodasto i sto ste tu samo da njima punite budzete i da nista ne pitate.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4309 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The 51st State »

_Reds_ wrote: 14/01/2020 18:22
The 51st State wrote: 14/01/2020 14:25
HomeSweetHome wrote: 14/01/2020 14:01

Djelomicno se slazem, ne moze sam na cijeloj teritoriji, mora definitivno imati sebi slicne ljude (ili bar 2-3 jaka u drugim regijama), ali se ne slazem da se on licno ne bi mogao snaci. Mislim da je njegovo iskustvo u centrali u Spahinoj islo mnogo sire od KS. Ne znam, vidjet cemo.
Po prvi put sam u dilemi da li nekoj stranci pruzim podrsku kao simpatizer/aktivist. Clan nikad niciji nisam bila i ne mislim, ali mi fakat dodje da odem i da pitam kako mogu pomoci.
ako imas neku aktivnost ala kao sto je grupa gradjana zaljubljenika u bjelasnicu sto su se organizovali preko viber grupe i delegirali svog izabranika u upravni odbor zoi.a, a na mjesto koje je sljedovalo nip.u sigurno ce ti izaci u susret. ne bjeze od od davanja pozicija nestranackim ljudima ukoliko isti jesu kompetentni i sustinski zainteresovani za neku oblast.
Grupa s..... Ja sam mislio da je to ozbiljnija grupa, jednom i uvestovao u aktivnostima. U nedjelju na Babinom Dolu sve do jednog kontejnera puni,smece pored . Nigdje korpi za smece. Toliko o inicijativama.
Trebace vremena da se sda hameljske posljedice javasluka i diverzija saniraju.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11529
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4310 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by japin_mutapi »

Kad smo vec kod parade ponosa koju mafijasi stalno fakturisu Dini odgovorno tvrdim - gora je SDA nego svi homosexualci svijeta.

Uostalom, kod nas je peder uvijek bila karakterna osobina a ne pogrdan naziv(samo) za homosexualce. Prikacen im je taj karakterni atribut pedera zbog njihove sexualne orjentacije i generalno negativnog misljenja o tome. SDA-ovci su pravi i istinski pederi. Ljudski, politicki, moralni, vjerski i u svakom pogledu na koji mozete ocijeniti ljudsko bice.

Moze biti homosexualac a ne biti peder.
U SDA su sve i svi pederi a nisu homosexualci.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#4311 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

Akibh wrote: 14/01/2020 15:22Ima x raznih mugucnosti:
- Pomoc Zukorlicu u kampanji, izgubi jadan
- Pomoc IT sektoru sa tenderima, onaj od 500.000 KM ne prodje, nazalost
- Dizajn interijera stanova vjerskih poglavara, nemaju oni vremena
- Parada ponosa, nesto mu slabo ide oko ovoga
- ...
Da je ukrao 1KM suocio bi se sa SDA pravosudjem. Kao sto Dino kaze, kroz Sarajevo bi me kao kera proveli da sam ukrao 1KM.

...

Od mene jedino minus sto nije podrzao LGBT paradu.

...

Smrt SDA sekti.
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2355
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4312 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by moon_walker_90 »

Kikibombona wrote: 14/01/2020 19:01
Akibh wrote: 14/01/2020 15:22Ima x raznih mugucnosti:
- Pomoc Zukorlicu u kampanji, izgubi jadan
- Pomoc IT sektoru sa tenderima, onaj od 500.000 KM ne prodje, nazalost
- Dizajn interijera stanova vjerskih poglavara, nemaju oni vremena
- Parada ponosa, nesto mu slabo ide oko ovoga
- ...
Da je ukrao 1KM suocio bi se sa SDA pravosudjem. Kao sto Dino kaze, kroz Sarajevo bi me kao kera proveli da sam ukrao 1KM.

...

Od mene jedino minus sto nije podrzao LGBT paradu.

...

Smrt SDA sekti.
Nikoga ne mrzim vise od fašista, ali i sda sekta je bas blizu njih ako ne cak i ista.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#4313 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Chmo citas li ti ovo :lol: :lol:
User avatar
moon_walker_90
Posts: 2355
Joined: 21/12/2012 18:16
Location: Ćućurak

#4314 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by moon_walker_90 »

bunk wrote: 14/01/2020 19:04 Chmo citas li ti ovo :lol: :lol:
Ne kontam?
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#4315 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

U redu je.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4316 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hafis »

Da ja koju pametnu dodam:
Kako god ovaj cirkus sa skupštinom KS i smjenom vlade završi, zvijezda je rođena.
Čovjek za dan jedan smisli što SDA, SDP, SBB a pogotovo DF ne može skicirati za pola godine.
Pozitivan ili negativan lik - ne mogu se pohvaliti baš nekim boljim poznavanjem njegovog životopisa, ali ovo što sad radi nadilazi vještine svih bošnjačkih političara zajedno.
Čovjek je unutar jedne godine izgradio karizmu, i to još kao otpadnik iz jedne stranke, što do sad nikome u BiH nije uspjelo, osim Haretu svojedobno.
Doduše, da se primjetiti da mu fali malo šlifa za vankantonalne teme, tj. za političku materiju koja prelazi granice KS, ali ne sumnjam da se neće i tu snaći kada se i s tim počne baviti.
Imat će SDA u budućnosti problema s njim, više nego sa čitavom FGR ekipom, koja pored njega izgleda kao imperativni primatelji krvi.
User avatar
shbc
Posts: 3361
Joined: 20/07/2012 12:13

#4317 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by shbc »

Hafis wrote: 16/01/2020 20:43 Da ja koju pametnu dodam:
Kako god ovaj cirkus sa skupštinom KS i smjenom vlade završi, zvijezda je rođena.
Čovjek za dan jedan smisli što SDA, SDP, SBB a pogotovo DF ne može skicirati za pola godine.
Pozitivan ili negativan lik - ne mogu se pohvaliti baš nekim boljim poznavanjem njegovog životopisa, ali ovo što sad radi nadilazi vještine svih bošnjačkih političara zajedno.
Čovjek je unutar jedne godine izgradio karizmu, i to još kao otpadnik iz jedne stranke, što do sad nikome u BiH nije uspjelo, osim Haretu svojedobno.
Doduše, da se primjetiti da mu fali malo šlifa za vankantonalne teme, tj. za političku materiju koja prelazi granice KS, ali ne sumnjam da se neće i tu snaći kada se i s tim počne baviti.
Imat će SDA u budućnosti problema s njim, više nego sa čitavom FGR ekipom, koja pored njega izgleda kao imperativni primatelji krvi.
Odavno ja trubim, Kifla je revolveras, bandit koji je potreban za obracun sa banditima. Zato i dolazi ovoliko do izrazaja. U nekoj evropskoj, modernoj BiH sigurno ne bi bilo mjesta za njega. Ali u ovakvoj, kabadahijskoj je itekako pozeljan. "FGR ekipa" ima lijepe ideje, ali ne i know-how da ih ispuni. Konakovic nema takvih ideja, ali zna ostvariti ono sto je naumio. Zato i jeste ova koalicija tako uspjesna i efikasna. Trenutno najbolje sto se desilo u BiH.

Rekoh jednom, uz Covica najnamazaniji politicar u drzavi. Nece ga se niko lako otarasiti. Ni sadasnji, ni buduci neprijatelji.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#4318 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by strucnjakdemagog »

Hafis wrote: 16/01/2020 20:43 Da ja koju pametnu dodam:
Kako god ovaj cirkus sa skupštinom KS i smjenom vlade završi, zvijezda je rođena.
Čovjek za dan jedan smisli što SDA, SDP, SBB a pogotovo DF ne može skicirati za pola godine.
Pozitivan ili negativan lik - ne mogu se pohvaliti baš nekim boljim poznavanjem njegovog životopisa, ali ovo što sad radi nadilazi vještine svih bošnjačkih političara zajedno.
Čovjek je unutar jedne godine izgradio karizmu, i to još kao otpadnik iz jedne stranke, što do sad nikome u BiH nije uspjelo, osim Haretu svojedobno.
Doduše, da se primjetiti da mu fali malo šlifa za vankantonalne teme, tj. za političku materiju koja prelazi granice KS, ali ne sumnjam da se neće i tu snaći kada se i s tim počne baviti.
Imat će SDA u budućnosti problema s njim, više nego sa čitavom FGR ekipom, koja pored njega izgleda kao imperativni primatelji krvi.
U početku sam pomislio da pričaš o Čeliku. :lol:
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#4319 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RunnerX »

shbc wrote: 17/01/2020 21:16U nekoj evropskoj, modernoj BiH sigurno ne bi bilo mjesta za njega. Ali u ovakvoj, kabadahijskoj je itekako pozeljan. "FGR ekipa" ima lijepe ideje, ali ne i know-how da ih ispuni. Konakovic nema takvih ideja, ali zna ostvariti ono sto je naumio. Zato i jeste ova koalicija tako uspjesna i efikasna. Trenutno najbolje sto se desilo u BiH.
Zato je on sa Fortom ubojita kombinacija, prvi ima ono što nema drugi i obrnuto.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4320 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The 51st State »

RunnerX wrote: 17/01/2020 22:31
shbc wrote: 17/01/2020 21:16U nekoj evropskoj, modernoj BiH sigurno ne bi bilo mjesta za njega. Ali u ovakvoj, kabadahijskoj je itekako pozeljan. "FGR ekipa" ima lijepe ideje, ali ne i know-how da ih ispuni. Konakovic nema takvih ideja, ali zna ostvariti ono sto je naumio. Zato i jeste ova koalicija tako uspjesna i efikasna. Trenutno najbolje sto se desilo u BiH.
Zato je on sa Fortom ubojita kombinacija, prvi ima ono što nema drugi i obrnuto.
onda nema se pojma o evropi, nip je bas klasicna evropska stranka
MMM1977
Posts: 4621
Joined: 15/07/2009 12:56

#4321 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MMM1977 »

Nisam baš ljubitelj Konakovićevig lika i djela, ali frajer ima muda kao bizon. Bez njega ove promjene u kantonu ne bi nikako bile moguće, niko se ne bi poturio da prima udarce za kompletnu ekipu.
User avatar
drug_profi
Posts: 50614
Joined: 16/07/2012 16:00

#4322 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Ma niko se ne bi ovako snasao, niko nema takvu pojavu, takvu drskost... inace ima tu stvarno puno dobrih ljudi, u cetvorci.
Da li bi ih bilo dovoljno i za vise vlasti od jednog kantona, to je pitanje, ali pocetak je dobar.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#4323 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

Hafis wrote: 16/01/2020 20:43 Da ja koju pametnu dodam:
Kako god ovaj cirkus sa skupštinom KS i smjenom vlade završi, zvijezda je rođena.
Čovjek za dan jedan smisli što SDA, SDP, SBB a pogotovo DF ne može skicirati za pola godine.
Pozitivan ili negativan lik - ne mogu se pohvaliti baš nekim boljim poznavanjem njegovog životopisa, ali ovo što sad radi nadilazi vještine svih bošnjačkih političara zajedno.
Čovjek je unutar jedne godine izgradio karizmu, i to još kao otpadnik iz jedne stranke, što do sad nikome u BiH nije uspjelo, osim Haretu svojedobno.
Doduše, da se primjetiti da mu fali malo šlifa za vankantonalne teme, tj. za političku materiju koja prelazi granice KS, ali ne sumnjam da se neće i tu snaći kada se i s tim počne baviti.
Imat će SDA u budućnosti problema s njim, više nego sa čitavom FGR ekipom, koja pored njega izgleda kao imperativni primatelji krvi.
Udar Velike masonske lože na SDA

https://glasistine.com/udar-velike-maso ... ze-na-sda/

:D :D
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#4324 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Steta sto ne primaju zene. :mrgreen:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#4325 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

Styling wrote: 18/01/2020 09:40 Steta sto ne primaju zene. :mrgreen:
Dogurala bi ti do grand master titule....ili da budem gender korektan mistres :mrgreen:
Post Reply