Damir Marjanovic -Naša stranka

User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#26 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Matzan »

rz brzotrz wrote:
mp3sa wrote:Kao i u predhodnim strankama (ovo mu je 3. ili 4.? ) zadrzat ce se koji mjesec i otici.
To je netacno. Damir Marjanovic je bio clan samo jedne stranke - DF. Kao i mnogi je vjerovatno povjerovao u Zeljkove nebuloze da bi ubrzo skontao da su to nebuloze i izasao iz stranke. Jedini ministar koji je dao ostavku zato sto nije ispunio ono sto je obecao jer mu ono krme od Sivre to nije dozvolio.
Ono sto mi se ne svidja je da ga kandiduju za hrvatskog clana predsjednistva.

A, što? Šta mu to fali?
User avatar
azurna_obala
Posts: 5606
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#27 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by azurna_obala »

A ja kontala on Jugosloven :mrgreen:


Mislim da nema šanse za pobjedu :zoka:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50432
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#28 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Bloo »

azurna_obala wrote:A ja kontala on Jugosloven :mrgreen:


Mislim da nema šanse za pobjedu :zoka:
Ima ako se Ostali i Bošnjaci udruže :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43576
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#29 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by pici »

Damira za prdCenika :bih:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5606
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#30 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by azurna_obala »

Bloo wrote:
azurna_obala wrote:A ja kontala on Jugosloven :mrgreen:


Mislim da nema šanse za pobjedu :zoka:
Ima ako se Ostali i Bošnjaci udruže :mrgreen:
Ne znam,
Sta ce onda nacionalisti :skoljka:


Možda i glasam za njeg... :bih:
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#31 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Teniser »

Damir nece biti kandidat za clana predsjednistva 100%.
Sdp -DF ce ponuditi Lagumdziju za Bosnjackog clana i vratiti ga u zivot a on ce nastaviti suradjivati s Bakirom,kao i ranije sto je i tako unistio Sdp.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#32 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by putokaz1 »

Koliko ima Damira Marjanovića
-Damir Marjanović SDP
-Damir Marjanović DF
-Damir Marjanović Socijaldemokrati
-Damir Marjanović NS
User avatar
Truba
Posts: 81731
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#33 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Truba »

ne znam ti ja ovog
iz koje je župe? :D
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#34 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by detroit-mercy »

Novak20 wrote:
Teniser wrote:
I treba biti kandidat ili opet da Covic mjeri ko je pravi a ko krivi Hrvat.
:lol: :lol: :lol:

Najbolje da Bošnjaci izmjere ko je pravi a ko krivi Hrvat.
A to cirilicar pravi Hrvat :mrgreen:
Novak20
Posts: 13961
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#35 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Novak20 »

detroit-mercy wrote:
Novak20 wrote:
Teniser wrote:
I treba biti kandidat ili opet da Covic mjeri ko je pravi a ko krivi Hrvat.
:lol: :lol: :lol:

Najbolje da Bošnjaci izmjere ko je pravi a ko krivi Hrvat.
A to cirilicar pravi Hrvat :mrgreen:
Kakav god da je ćiriličar Hrvat, svjesno nametanje političkih predstavnika Hrvatima glasovima Bošnjaka i izbornim inženjeringom pomaže mu da ostane u vlasti.

O posljedicama, drugom prilikom.
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#36 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by detroit-mercy »

Novak20 wrote:
detroit-mercy wrote:
Novak20 wrote:
:lol: :lol: :lol:

Najbolje da Bošnjaci izmjere ko je pravi a ko krivi Hrvat.
A to cirilicar pravi Hrvat :mrgreen:
Kakav god da je ćiriličar Hrvat, svjesno nametanje političkih predstavnika Hrvatima glasovima Bošnjaka i izbornim inženjeringom pomaže mu da ostane u vlasti.

O posljedicama, drugom prilikom.
Sta je svjesno, kada je Zeljko Komsic izabran izabran je zbog popularnosti a ne da se zajebu Hrvati. Obicnom glasacu je zadnja pomisao bila da zajebe nekoga e sad sto su interepretacije drugacije, boze moj. I interpretacije UZPa su drugacije a istina je dijametralno suprotna. SDP ili bilo koja stranka mogu da kandiduju koga hoce ali nikada niko drugi vise nece imati takvu popularnost kao Komsic onih godina. Kao i ovaj Damir Marjanovic, dobio bi jedno 5-6 hiljada glasova i to bi bilo sve.
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#37 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by detroit-mercy »

Black swan wrote:ne znam ti ja ovog
iz koje je župe? :D
Tolisa :mrgreen:
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#38 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by cadburry »

vajduga wrote: P.S. jedini ministar koji je dao ostavku.
Podnio ostavku nakon sto su zbog njegovog ministrovanja izasli svi prosvjetni radnici na ulicu. Do tad bio simpatični uvrnuti ministar koji glasno priča lijepe stvari, a na Vladi tiho aminuje sve talove Radeljaša, Bubice, Zeljkovica, Kozadre i ostale ekipe. Sto ne guMo...
DzejAr
Posts: 104
Joined: 13/08/2014 23:23

#39 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by DzejAr »

Meni samo nije jasno kako neko moze obavljati toliko poslova istovremeno, i rektor, i profesor, i politicar (svojevremeno i ministar).
O njegovom shvatanju ljevice bolje da ne govorim, ali mislim da ce u Nasoj stranci svakako naici na isto(ne)misljenike po tom pitanju.
User avatar
karanana
Posts: 47246
Joined: 26/02/2004 00:00

#40 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by karanana »

ma profesori nista ne rade. pojave se jednom-dvaput, sve dadnu u ruke asistentima. tako je vjerovatno i u politici i u raznoraznim parlamentima i institucijama.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66151
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#41 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by _BataZiv_0809 »

karanana wrote:ma profesori nista ne rade. pojave se jednom-dvaput, sve dadnu u ruke asistentima. tako je vjerovatno i u politici i u raznoraznim parlamentima i institucijama.
A uvijek na izvoru mladog mesa :evil:
User avatar
karanana
Posts: 47246
Joined: 26/02/2004 00:00

#42 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by karanana »

_BataZiv_0809 wrote:
karanana wrote:ma profesori nista ne rade. pojave se jednom-dvaput, sve dadnu u ruke asistentima. tako je vjerovatno i u politici i u raznoraznim parlamentima i institucijama.
A uvijek na izvoru mladog mesa :evil:
da. uvijek vremena za privatne sesije 1 na 1.
DzejAr
Posts: 104
Joined: 13/08/2014 23:23

#43 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by DzejAr »

karanana wrote:ma profesori nista ne rade. pojave se jednom-dvaput, sve dadnu u ruke asistentima. tako je vjerovatno i u politici i u raznoraznim parlamentima i institucijama.
blago nama sa takvima, ti ce zavrnuti rukave i raditi za dobrobit zajednice... :-)
User avatar
Control panel
Posts: 5911
Joined: 10/04/2008 12:12
Location: Sarajevo

#44 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Control panel »

Jel to onaj SDA placenik koji je progurao SDAov zakon kojim je ukinuta autonomija univerziteta. Jel to onaj sto je uveo teoloske fakultete u sistem i da im se daju pare a vjerske zajednice postavljaju upravni odbor, jel to onaj sda placenik koji je u skole uveo turski jezik, jel to onaj sto je bio u Sda vladi, jel to onaj hankin ministar.
Jel o onaj koji se uvukao “raji” pod kozu i zamazo im oci bradicom i mindjusom, a ispodtiha SDAu sve ono provukao.
E kako vas je lako zavarati.
Mene nece,nema mu glasa od mene i moje komplet familije. Radje bih ustasu covica zaokruzio.
User avatar
malakh
Posts: 7166
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#45 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by malakh »

cek sekundu...

zar vlada toliki nivo zaborava kod pojedinih forumasa da zaboravljaju da je marijanović izabran za ministra glasovima SDA, radeljasa, pindze i ostale klike.

da je apsolutno podržavao sve sto je zeljkoviceva vlada radila, da je pristao da bude ministar u toj kleptomanskoj vladi i radi onako kako mu se kaze, a da tada nasa stranka nije glasala za njegov izbor.

da nije bilo protesta nastavnika i ucitelja, pitao bih vas ja bi li on podnio ostavku.

dalje, zar je moguće ne primjetiti članak slobodne bosne, koju apsolutno kontrolira sda i njihovo navijanje ili najavljivanje marijanovića za hrvatskog kandidata na izborima, cijom bi se kandidatutom bukvalno poklonio covicu jos jedan mandat...

i malo da prokomentiram njegovo clanstvo u nasoj stranci. niti je on, niti su ostali usli u ns tek onako. imaju ciljeve i ambicije. ambicija ono dvoje, vukasovica i one zene je obnovljeni mandat u skupštini kantona sarajevo, dok za marijanovića bas i nisam siguran. ukoliko ovo dvoje ne ostvare ambicije, napustaju nasu stranku, a to ce ujedno biti i marijanovićev alibi da je napusti u slucaju da on ne dobije ono sto trazi.

buduci da je sda marijanoviću dala sve u zivotu i da je SB ko iz topa ispalila vijest o marijanovićevoj kandidaturi i da ono dvoje njegovih podržava sda u kantonu sarajevo, onda sa pravom sumnjam da je doticni sda kukavicje jaje ljevici i da ima zadatak da unisti ili pokusa unistiti svaku lijevu stranku koja ima perspektivu da u budućnosti zavlada...
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#46 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Teniser »

Ko li vas placa da tako po direktivi nastupate i omalovazavate svakog.Marjanovic je upravo osoba koja treba K.Sarajevo ,mozda,povrati koliko toliko onaj duh Sarajeva jer ovo sad veze nema s gradom.
profesore Marjanovic podrsku imate samo naprijed.
User avatar
malakh
Posts: 7166
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#47 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by malakh »

Teniser wrote:Ko li vas placa da tako po direktivi nastupate i omalovazavate svakog.Marjanovic je upravo osoba koja treba K.Sarajevo ,mozda,povrati koliko toliko onaj duh Sarajeva jer ovo sad veze nema s gradom.
profesore Marjanovic podrsku imate samo naprijed.
da sam rekao da je on kvazistručnjak, onda bi ga ponizio, ali je činjenica da to niko ne može reći, jer je čovjek napisao preko 100 naučnih radova i izdao 7 naučnih knjiga. čovjek je istražio da su bosanci i hercegovci nacija koja je stara preko 20000 godina i sa aspekta njegove struke, kapa do poda i ustajanje kada se spomene.

ali njegov politički angažman je nešto sasvim drugo i dijametralna suprotnost u odnosu na struku. i to ministrovanje kojim ga hvalite je slijed sda podrške. znači vi hvalite osobu koju je sda, na nečiji prijedlog, imenovala za ministra?

isto kao kada bi rekli da je bahrija umihanić odličan kadar, nestranački, ekspertna vlada kurci-palci, a čovjek imenovan od strane sda.
User avatar
hrasno38
Posts: 31449
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#48 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by hrasno38 »

Teniser wrote:Ko li vas placa da tako po direktivi nastupate i omalovazavate svakog.Marjanovic je upravo osoba koja treba K.Sarajevo ,mozda,povrati koliko toliko onaj duh Sarajeva jer ovo sad veze nema s gradom.
profesore Marjanovic podrsku imate samo naprijed.
Sta ce ba minderasi i kockasti odma u kontraofanzivu a ne kontaju da im je trud uzaludan i da idu na duuuugooo pusenje!
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11010
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#49 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Prpa.ba »

Teniser wrote:Marjanovic je upravo osoba koja treba K.Sarajevo ,mozda,povrati koliko toliko onaj duh Sarajeva jer ovo sad veze nema s gradom.
Jedino konkretno sto smo do sada culi od Nase Stranke u vezi vracanja "onog duha Sarajeva" je da nam nedostaje nebosnjaka na rukovodecim funkcijama. :lol: :mrgreen:
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#50 Re: Damir Marjanovic -Naša stranka

Post by Teniser »

Upravo tako i treba ovaj grad pravih Sarajlija a ne kao ko fol multieticni Sdp i DF.
Post Reply