Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#376 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:
dalmatinka wrote: :pisnula: Smisao života. :pisnula:
sve dok je boldano potvrdjujem svoje rijeci......a ako je tvoj(vas)smisao susjedu kopati oko i raditi sve da susjed propadne e onda ti aferim susjeda i bujrum na BiH forum :mrgreen: :lol: :lol: :lol:...i nemoj se upisati ipak si ti velika :mrgreen:
a zasto mislis da dalmatinka uziva u necijem propadanju :)

ti se javljas iz Rusije , ne iz BiH :D i ti si stranac na forumu :)
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#377 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by mO k3 »

@spreca ti si putinov??
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#378 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Connaisseur Karlin wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
A jebeš ga tada kada je bosanska vlastela (kršćani) uzimala i primala islam zbog povlastica, uticaja i da bi sačuvali imetak i položaje, tada su oni ponajmanje imali bilo šta zajedničko sa današnjim Bošnjacima. Rekao bih da tadašnji kršćani su imali dosta sličnosti sa današnjim Hrvatima i Srbima. :mrgreen: kao što reće Husein kapetan Gradašević jednom prigodom...
"Ima Bosne beglerbeže i Bošnjaka u njoj, bilo je prije biće i poslije vas"
:mrgreen:
a mnogi su se vratili na hriscantvo nakon odlaska Turaka :) o tome se vlro malo pisalo ; nisu se bas svi konertirali na Islam , sto znaci,da nisu svi masovno prihvatili okupatore
Onaj koji promjeni vjeru zbog političkog uticaja, položaja i imovine pa kasnije opet promjeni nije baš za primjer moralnosti. Ja bih rekao kad aje u pitanju položaj i novac tu svi ljudi bez obzira na vjeru imaju slabu tačku, uvijek je tako bilo a i ostalo.

Connaisseur Karlin wrote:pa upravo pisem o danasnjim Bosanjcima, koi su tolersirali svakoga nakon odlaska najdrazih osmanlija, doslovno su bili najvjernije sluga svima , cak i danas nemaju formiran vlasitti stav , vec suradjuju sa hrvatima i srbima iz BiH u politickom lopovluku , a to zanci,da ni njima eoosmksi zdraa BiH ije vazna :)

Dodik vam je najvec prijetanja BiH , izgleda da je doticni najsposobniji Bosanac :lol:

Pa niko ne tvrdi da su Bošnajci moralne vertikale i naravno kao što je ranije bilo i danas ima onih kojima ništa nije sveto kao i Hrvata tako i Srba. Sama unutrašnja struktura i Ustav BiH je takav da Bošnajci bez BH Srba i BH Hrvata ne mogu ništa. Kada to shvatiš ili udubiš se u unutrašnmje uređenje BiH onda će ti biti jasnije.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#379 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by spreca »

Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:
dalmatinka wrote: :pisnula: Smisao života. :pisnula:
sve dok je boldano potvrdjujem svoje rijeci......a ako je tvoj(vas)smisao susjedu kopati oko i raditi sve da susjed propadne e onda ti aferim susjeda i bujrum na BiH forum :mrgreen: :lol: :lol: :lol:...i nemoj se upisati ipak si ti velika :mrgreen:
a zasto mislis da dalmatinka uziva u necijem propadanju :)

ti se javljas iz Rusije , ne iz BiH :D i ti si stranac na forumu :)
ali nisam kao neki drugi da se javljam iz amerike...i nisam uzeo nicije drzavljanstvo kao neki naturilizovani amerikanci/ke :mrgreen: a imao sam mogucnost da uzmem tri razna drzavljanstva pa i rusko a ostao sam vjeran svojoj domovini :-D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#380 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by spreca »

mO k3 wrote:@spreca ti si putinov??
hos plin,naftu ili raketu :lol: :lol: :lol:
User avatar
dalmatinka
Posts: 2882
Joined: 31/07/2005 22:30
Location: Krešimirov Grad

#381 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by dalmatinka »

@spreca, onda mi nismo susjedi :shock: :lol:
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#382 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

spreca wrote:
mO k3 wrote:@spreca ti si putinov??
hos plin,naftu ili raketu :lol: :lol: :lol:
Plin i malo nafte brate, rakete proizvodimo sami. :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#383 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Fudo387 »

Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#384 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by spreca »

dalmatinka wrote:@spreca, onda mi nismo susjedi :shock: :lol:
duso draga nemoj se cuditi nista...citaj cijeli post nego samo primjecujes djelove koji te bodu u oci.....vrati se opet na post pa procitaj....dobro si ti sve shvatila samo foliras....htjela ne htjela mi smo susjedi....a kakvi smo jedni drugima kao susjedi to ce zavisiti od nas svih
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#385 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by mO k3 »

spreca wrote:
mO k3 wrote:@spreca ti si putinov??
hos plin,naftu ili raketu :lol: :lol: :lol:
:lol: :thumbup:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#386 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by spreca »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
spreca wrote:
mO k3 wrote:@spreca ti si putinov??
hos plin,naftu ili raketu :lol: :lol: :lol:
Plin i malo nafte brate, rakete proizvodimo sami. :mrgreen:
Trebal vam dobrog a pojeftino peleta :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#387 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by spreca »

Fudo387 wrote:Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
:thumbup:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23270
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#388 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Sanjarko »

Fudo387 wrote:Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
Ma nece ih niko namarati, nego pustiti ce da polako izumiru kao i mi. Svake godine Hr, Srb, Ba minus od skoro 120 hiljada.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#389 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

spreca wrote:
Fudo387 wrote:Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
:thumbup:
Svi smo mi ljudi i kao kod svih imaš dobrih i loših, nema tu crno-bijelo, uvijek je tako bilo i tako će ostati. Zato se treba izdići iz tog blata nacionalizma i najprizemnijih osjećanja da si ti kao pojedinac svojim rođenjem, vjerom ili bojom kože bolji od drugog i drugačijeg. Na žalost na ovom forumu imaš tema i tema kao i forumaša koji šire hinjski takve ideje... ne valjaju Turci, ne valjaju Arapi, ne valjaju Rusi....mis mo bolji jer smo te i te vjere/nacije/političkog opredjeljenja...itd.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#390 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Vizionar 1985 wrote:
Fudo387 wrote:Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
Ma nece ih niko namarati, nego pustiti ce da polako izumiru kao i mi. Svake godine Hr, Srb, Ba minus od skoro 120 hiljada.
Odlaze i Bošnjaci...jedino što nas ima malo više pa se ne primjeti toliko kao kod BH Hrvata. Iskreno mislim da je njima mogućnost dvojnog državljanstva napravljena medvjeđa usluga koja ih u budućnosti može koštati statusa konstitutivnog naroda. jer kada imaš opciju dobiti ili uzeti nešto što je bolje i gdje lakše zaradiš za život normalno da biraš ono što je za tebe povoljnije i lakše. Bošnjaci nemaju taj luksuz, kako im je tako im je pa zato im je u interesu da BiH opstane kao država.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23270
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#391 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Sanjarko »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Fudo387 wrote:Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
Ma nece ih niko namarati, nego pustiti ce da polako izumiru kao i mi. Svake godine Hr, Srb, Ba minus od skoro 120 hiljada.
Odlaze i Bošnjaci...jedino što nas ima malo više pa se ne primjeti toliko kao kod BH Hrvata.
Pa sve sam ubrojao. -PP 60 hiljada svi * 2. Jer koliki je -PP toliko se i iseljava ljudi.

Bit cemo na nivou Slovenije svi, s tim sto Slovenija ima neki nivo ipak. A mi necemo ga imati.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#392 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Fudo387 »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
spreca wrote:
Fudo387 wrote:Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
:thumbup:
Svi smo mi ljudi i kao kod svih imaš dobrih i loših, nema tu crno-bijelo, uvijek je tako bilo i tako će ostati. Zato se treba izdići iz tog blata nacionalizma i najprizemnijih osjećanja da si ti kao pojedinac svojim rođenjem, vjerom ili bojom kože bolji od drugog i drugačijeg. Na žalost na ovom forumu imaš tema i tema kao i forumaša koji šire hinjski takve ideje... ne valjaju Turci, ne valjaju Arapi, ne valjaju Rusi....mis mo bolji jer smo te i te vjere/nacije/političkog opredjeljenja...itd.
Jasno.
Ne radi se ovdje o sovinistickom likovanju, jednostavno neke stvari su poslozene kako su poslozene i, jebaji ga.
Srbija i Hrvatska su zdruzenim akcijama jebali majku kroz majku svima, od Vardara pa do Triglava. Sto nije izgorilo pretvoreno je u mafijasko-fasisticki-krkanski turbofolk provizorij.
Svaku sansu da se pocne cupati iz blata docekali su cuskijom i jos dublje zabili citavu regiju u djubreluk.
Hrvatska umjesto da pliva u EU, cim je vidjela kako to fino funkcionise medju pristojnim ljudima, odmah je rekla, jebo ovo, braco iz kaljuze eto nas nazad vama. Ima sve pod milim Bogom, lijepa zemlja, Jadran, Slavonija, na papiru uredjena...ali, djaba.
Daj mu ustasa, partizana, blajburga, macola da razbija ploce na skolama, hajvana da skrnave Jasenovac...i naravno, Agrokor.
Cuca, alasalamet.
Srbija? Sta reci a da nije vec receno?
mishic
Posts: 6265
Joined: 28/04/2011 16:29

#393 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by mishic »

Drvosjeco iz Dejcica nešto si malo ofulio. Hrišćanstvo/kršćanstvo je malo složeniji problem od ovoga kako ti to vidiš. Raskoli unutar crkava su malo dublji od ovoga kako to ti poimaš. Sukobi, ratovi, nasilna prevjeravanja i drugi pritisci koje su pripadnici jedne crkve činili nad pripadnicima neke druge crkve su često ljude tjerali da traže alternativu i zaštitu od nekoga ko im to može pružiti. Da ne govorimo o onom evropskom "čija vlast..." Ili da ne pominjemo ko je sve i iz kojih razloga stradao od križara. Neznam jesi li ti kad čuo za "Latinsko carstvo" kao rezultat četvrtog (?!!) križarskog pohoda. Da ne govorimo o Bogumilima, Paterenima, Crkvi bosanskoj... A šta je tada značilo ovo CRKVA i HRIŠĆANSTVO/KRŠĆANSTVO i kakve i koliko je veze imalo sa današnjim značenjem tih pojmova posebna je tema. Zbog toga ne bi bilo na odmet malo opreznije baratati tim pojmovima jer naprosto ovako paušalno govoriti o konvertiranju i njegovim uzrocima ne odgovara historijskim činjenicama i istini. Daleko je to složenije od ovoga čime ti barataš.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#394 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

mishic wrote:Drvosjeco iz Dejcica nešto si malo ofulio. Hrišćanstvo/kršćanstvo je malo složeniji problem od ovoga kako ti to vidiš. Raskoli unutar crkava su malo dublji od ovoga kako to ti poimaš. Sukobi, ratovi, nasilna prevjeravanja i drugi pritisci koje su pripadnici jedne crkve činili nad pripadnicima neke druge crkve su često ljude tjerali da traže alternativu i zaštitu od nekoga ko im to može pružiti. Da ne govorimo o onom evropskom "čija vlast..." Ili da ne pominjemo ko je sve i iz kojih razloga stradao od križara. Neznam jesi li ti kad čuo za "Latinsko carstvo" kao rezultat četvrtog (?!!) križarskog pohoda. Da ne govorimo o Bogumilima, Paterenima, Crkvi bosanskoj... A šta je tada značilo ovo CRKVA i HRIŠĆANSTVO/KRŠĆANSTVO i kakve i koliko je veze imalo sa današnjim značenjem tih pojmova posebna je tema. Zbog toga ne bi bilo na odmet malo opreznije baratati tim pojmovima jer naprosto ovako paušalno govoriti o konvertiranju i njegovim uzrocima ne odgovara historijskim činjenicama i istini. Daleko je to složenije od ovoga čime ti barataš.
Nije mi ni bila namjera da preciznije baratam niti da sagledam sve uzorke već sam čisto odgovarao na neke stvari banaliziranjem stvari. Preleasci iz jedne u drugu vjeru u prošlosti naravno da nisu bili tek puko zadržavanje povlastica mada ima i toga da se ne lažemo. Naravno ne sporim da je to samo jedan segment od niza drugih.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#395 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by animals »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
spreca wrote:
Fudo387 wrote:Bosnjaci u odnosu na okruzenje jesu moralne vertikale, svjetlosnu godinu su tolerantniji od komsija, civilizovaniji, gostoprimljivi itd. Oko njih je mordor. Bude tu sjajnih pojedinaca kod komsija, odlicnih ljudi, ali generalna furka je totalno ludilo. Nema im pomoci, i ako ih neko ne namara i upristoji, i Bosnje ce prije ili kasnije pobudaliti sa njima.
:thumbup:
Svi smo mi ljudi i kao kod svih imaš dobrih i loših, nema tu crno-bijelo, uvijek je tako bilo i tako će ostati. Zato se treba izdići iz tog blata nacionalizma i najprizemnijih osjećanja da si ti kao pojedinac svojim rođenjem, vjerom ili bojom kože bolji od drugog i drugačijeg. Na žalost na ovom forumu imaš tema i tema kao i forumaša koji šire hinjski takve ideje... ne valjaju Turci, ne valjaju Arapi, ne valjaju Rusi....mis mo bolji jer smo te i te vjere/nacije/političkog opredjeljenja...itd.
Nisu ljudi svi isti na ovome svijetu..
da je tako svi bi bili andjeli ili svi ubice..
tako ni narodi..
imas narode koji su disciplinovani i radisni, a imas aljkave i neradnicke narode..da smo svi isti, onda bi ovaj svijet bio bezlican..a ti te tvoje teorije ostavi za lakovjerne..
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#396 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by animals »

.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#397 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

animals wrote: Nisu ljudi svi isti na ovome svijetu..
da je tako svi bi bili andjeli ili svi ubice..
tako ni narodi..
imas narode koji su disciplinovani i radisni, a imas aljkave i neradnicke narode..da smo svi isti, onda bi ovaj svijet bio bezlican..a ti te tvoje teorije ostavi za lakovjerne..
Izgleda da si se prepoznao u mom pisanju? :mrgreen:
I ne čudim se od tebe da zastupaš ideju da je neko bolji čovjek i osoba samo po svom rođenju, vjeri koju ispovjeda ili boji kože. Imaš ti dosta "drugova" koji zastupaju iste stavove i to im se toleriše. :-?
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#398 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by animals »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
animals wrote: Nisu ljudi svi isti na ovome svijetu..
da je tako svi bi bili andjeli ili svi ubice..
tako ni narodi..
imas narode koji su disciplinovani i radisni, a imas aljkave i neradnicke narode..da smo svi isti, onda bi ovaj svijet bio bezlican..a ti te tvoje teorije ostavi za lakovjerne..
Izgleda da si se prepoznao u mom pisanju? :mrgreen:
I ne čudim se od tebe da zastupaš ideju da je neko bolji čovjek i osoba samo po svom rođenju, vjeri koju ispovjeda ili boji kože. Imaš ti dosta "drugova" koji zastupaju iste stavove i to im se toleriše. :-?
Vjeru i boju koze nisam spomenuo..
prvo nemoj lagati, jer time samo pokazujes da nisi ono za sta se predstavljas..
samo kazem da svi ljudi i svi narodi nisu isti..
i nemoj da mi ubacujes svoje fasisticke ideje u moje postove..
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#399 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

animals wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
animals wrote: Nisu ljudi svi isti na ovome svijetu..
da je tako svi bi bili andjeli ili svi ubice..
tako ni narodi..
imas narode koji su disciplinovani i radisni, a imas aljkave i neradnicke narode..da smo svi isti, onda bi ovaj svijet bio bezlican..a ti te tvoje teorije ostavi za lakovjerne..
Izgleda da si se prepoznao u mom pisanju? :mrgreen:
I ne čudim se od tebe da zastupaš ideju da je neko bolji čovjek i osoba samo po svom rođenju, vjeri koju ispovjeda ili boji kože. Imaš ti dosta "drugova" koji zastupaju iste stavove i to im se toleriše. :-?
Vjeru i boju koze nisam spomenuo..
prvo nemoj lagati, jer time samo pokazujes da nisi ono za sta se predstavljas..
samo kazem da svi ljudi i svi narodi nisu isti..
i nemoj da mi ubacujes svoje fasisticke ideje u moje postove..
Jbg. Animals ja sam izrekao neke univerzalne vrijednosti koje važe za našu civilizaciju, demokratiju i sve one ideje na kojima počivamo od 1945. godine. Ti si ničim izazvan napisao...
animals wrote:imas narode koji su disciplinovani i radisni, a imas aljkave i neradnicke narode..da smo svi isti, onda bi ovaj svijet bio bezlican..a ti te tvoje teorije ostavi za lakovjerne..
E sada na koje si to ti lakovjerne "moje" teorije mislio meni je to nepoznato i još naravno ja sam fašista jer zagovaram da smo svi jednaki bez obzira na mjesto rođenja, vjeru i boju kože. Bravo lave! :thumbup:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#400 Re: Međunarodni skandal u režiji Hrvatske

Post by Connaisseur Karlin »

spreca wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
spreca wrote:
sve dok je boldano potvrdjujem svoje rijeci......a ako je tvoj(vas)smisao susjedu kopati oko i raditi sve da susjed propadne e onda ti aferim susjeda i bujrum na BiH forum :mrgreen: :lol: :lol: :lol:...i nemoj se upisati ipak si ti velika :mrgreen:
a zasto mislis da dalmatinka uziva u necijem propadanju :)

ti se javljas iz Rusije , ne iz BiH :D i ti si stranac na forumu :)
ali nisam kao neki drugi da se javljam iz amerike...i nisam uzeo nicije drzavljanstvo kao neki naturilizovani amerikanci/ke :mrgreen: a imao sam mogucnost da uzmem tri razna drzavljanstva pa i rusko a ostao sam vjeran svojoj domovini :-D
dvojno drzavjanstvo :-D odlazim iz SAD narednni mjesec :kiss:

tvoj izbor je nparavljen na osnovu tvojih prioriteta, moji prioriteti su drugaciji :)
Post Reply