Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66194
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#9726 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by _BataZiv_0809 »

Sto li ovo Grlic Radman cvrkuce ovoliko? Nesto se sprema.
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#9727 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by LSD »

Odoh traziti od Covica, dodikove podrepne muhe, dozvolu da se mogu popisati :mrgreen:
nocnaptica986
Posts: 401
Joined: 24/10/2014 14:10

#9728 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by nocnaptica986 »

LSD wrote: 14/04/2021 18:16 Odoh traziti od Covica, dodikove podrepne muhe, dozvolu da se mogu popisati :mrgreen:
Usput trazi i dozvolu da se okupas..smrdis po bosnjackom sovinizmu 🤣🤣
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#9729 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by LSD »

nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 18:18
LSD wrote: 14/04/2021 18:16 Odoh traziti od Covica, dodikove podrepne muhe, dozvolu da se mogu popisati :mrgreen:
Usput trazi i dozvolu da se okupas..smrdis po bosnjackom sovinizmu 🤣🤣
:lol: :lol:

Hocu li mi juzni srbi dati dozvolu da se popisam ? sta mislis ?
nocnaptica986
Posts: 401
Joined: 24/10/2014 14:10

#9730 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by nocnaptica986 »

LSD wrote: 14/04/2021 18:19
nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 18:18
LSD wrote: 14/04/2021 18:16 Odoh traziti od Covica, dodikove podrepne muhe, dozvolu da se mogu popisati :mrgreen:
Usput trazi i dozvolu da se okupas..smrdis po bosnjackom sovinizmu 🤣🤣
:lol: :lol:

Hocu li mi juzni srbi dati dozvolu da se popisam ? sta mislis ?
Hoce😂😂 cak i okupat ako obecate da ce te biti dobri🤣🤣
covicu je vise zao barbe inzka.....opet ce morat slusat kuknjavu i izrazavat zaljenje sto ne mozete ni na wc
🤣🤣
User avatar
LSD
Posts: 27288
Joined: 24/07/2007 08:26

#9731 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by LSD »

nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 18:24
covicu je vise zao barbe inzka.....opet ce morat slusat kuknjavu i izrazavat zaljenje sto ne mozete ni na wc
🤣🤣
Dobro to, nego kad Covic planira konacno izaci malo iz dodikovog rektuma...da udahne malo zraka, da dodje sebi, pa nek opet zaroni.
Ne moze ga niko istjerati odatle :lol: :lol:
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#9732 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by horkesh »

Divota, samo nastavi. Možeš li, molim te, još jednom onu staru, dobru, sa "dženosajdom". Ta je svima draga :thumbup:
Sigma90
Posts: 972
Joined: 16/12/2020 07:55

#9733 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Sigma90 »

_BataZiv_0809 wrote: 14/04/2021 18:14 Sto li ovo Grlic Radman cvrkuce ovoliko? Nesto se sprema.
Bake pristao na IZ. :lol:
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#9734 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by channel10 »

nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 17:32
LSD wrote: 14/04/2021 17:18 [

Nista, onda ce i dalje biti majorizirani i uzurpirani, trcati za srbima, vuci Dodika za rukav da im pomogne itd
Sve dok se ne pripitome i ne pocnu slusati....nije ni to problem za bosnjake :nargila:
😂😂😂🤣🤣😂😂

Pa po vama pisa i sere ko god stigne
Peljeski most plinovod, rusi u visegradu,djenosajd odbojenica,pisanje vucica sa vakcinama,odjebavanje ambasadora,tuzba protiv srbije itd itd...onda idet kuknjava i pisma inzku koji izrazi zaljenje i sljedeci dan ko da se nije desilo...ide omiljena bosnjacka prica:djenosajd cetnici ustase uzp dok vas opet netko ne posere..i tako u krug
Bitni ste ko gacice u poricu..ne mozete ni u wc otici a da vam srbi ili hrvati dozvole 😂😂
Pa zato imate fore jos godinu, godinu i pol... Nakon toga se rjesava pitanje sjevernih srba...polako, sve ce doci na red ;)
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#9735 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Hemsworth30 »

nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 17:32
LSD wrote: 14/04/2021 17:18 [

Nista, onda ce i dalje biti majorizirani i uzurpirani, trcati za srbima, vuci Dodika za rukav da im pomogne itd
Sve dok se ne pripitome i ne pocnu slusati....nije ni to problem za bosnjake :nargila:
😂😂😂🤣🤣😂😂

Pa po vama pisa i sere ko god stigne
Peljeski most plinovod, rusi u visegradu,djenosajd odbojenica,pisanje vucica sa vakcinama,odjebavanje ambasadora,tuzba protiv srbije itd itd...onda idet kuknjava i pisma inzku koji izrazi zaljenje i sljedeci dan ko da se nije desilo...ide omiljena bosnjacka prica:djenosajd cetnici ustase uzp dok vas opet netko ne posere..i tako u krug
Bitni ste ko gacice u poricu..ne mozete ni u wc otici a da vam srbi ili hrvati dozvole 😂😂
Banovati ovu amoralnu spodobu.
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#9736 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Hemsworth30 »

ako te pitaju wrote: 14/04/2021 17:32
LSD wrote: 14/04/2021 17:18
Kolinda wrote: 14/04/2021 17:16
Hrvati nikada za nikada neće podržati prijedloge uzurpatora hrvatskih pozicija....ako ne shvaćaš što ti mogu....
Nista, onda ce i dalje biti majorizirani i uzurpirani, trcati za srbima, vuci Dodika za rukav da im pomogne itd
Sve dok se ne pripitome i ne pocnu slusati....nije ni to problem za bosnjake :nargila:
Upravo takva priča te "skučila" na 23% teritorija. Tebe i slične da slušamo.... Uglavnom..... I ovo ljeto na Boračko
Jezero.... Ili Neum na plažu i gledaj šahovnica.
Ja još jučer postavih da su Bošnjaci većina na 31% teritorija, Hrvati na 16%, ali hajde što si nepismen, već ni crtež ne bi mogao shvatiti.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#9737 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Humljanin »

horkesh wrote: 14/04/2021 18:05
nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 18:04
horkesh wrote: 14/04/2021 17:59

Meni je najdraže vidjeti kad ova sladostrasna mržnja ispliva na površinu :thumbup:

Tako je. Mora se Bošnjacima pokazati ko je gazda
, je li tako? I još kmeče nešto.
Ne mrzim ja nikoga...ali da vas sazaljevam to da
Pa ko vam je kriv kad idete hrvatima prstom u oko
Kako kaze stara poslovica tjerali ste lisicu a isjerali vuka
To, to, još bolje, za sažaljenja.

Tako i treba, nisu naučili da slušaju kršćanske gazde, nešto se klinčili, evo im sad :thumbup:

Ja sam uvjeren da za ovakve ispade postoji dijagnoza, kada drugog uvjeravaš da te on mrzi.

Image
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#9738 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Hemsworth30 »

Humljanin wrote: 14/04/2021 18:54
horkesh wrote: 14/04/2021 18:05
nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 18:04

Ne mrzim ja nikoga...ali da vas sazaljevam to da
Pa ko vam je kriv kad idete hrvatima prstom u oko
Kako kaze stara poslovica tjerali ste lisicu a isjerali vuka
To, to, još bolje, za sažaljenja.

Tako i treba, nisu naučili da slušaju kršćanske gazde, nešto se klinčili, evo im sad :thumbup:

Ja sam uvjeren da za ovakve ispade postoji dijagnoza, kada drugog uvjeravaš da te on mrzi.

Image
Evo čovjek je počeo s memes s Instagrama. :-) Valjda ima tamo "saved" za ove prilike.

Samo, ne vidim da se javljaš iz bilo kakve druge pozicije već "žrtve ugrozbe od stranke mrskih muslimana". Standardno. Ne vidi smrad u svojoj avliji.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#9739 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Humljanin »

Hemsworth30 wrote: 14/04/2021 18:57
Evo čovjek je počeo s memes s Instagrama. :-) Valjda ima tamo "saved" za ove prilike.

Samo, ne vidim da se javljaš iz bilo kakve druge pozicije već "žrtve ugrozbe od stranke mrskih muslimana". Standardno. Ne vidi smrad u svojoj avliji.
Fulaš dobro, ali nema veze.
Nigdje ja nisam pričao ni o kakvoj ugrozbi ni mrskim muslimanima. Samo vi pišete takvim tonom i takve gluposti. Baš za tebe i takve je zalijepljena ova iznad slika.
Hemsworth30
Posts: 566
Joined: 29/09/2020 02:33

#9740 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Hemsworth30 »

Humljanin wrote: 14/04/2021 19:09
Hemsworth30 wrote: 14/04/2021 18:57
Evo čovjek je počeo s memes s Instagrama. :-) Valjda ima tamo "saved" za ove prilike.

Samo, ne vidim da se javljaš iz bilo kakve druge pozicije već "žrtve ugrozbe od stranke mrskih muslimana". Standardno. Ne vidi smrad u svojoj avliji.
Fulaš dobro, ali nema veze.
Nigdje ja nisam pričao ni o kakvoj ugrozbi ni mrskim muslimanima. Samo vi pišete takvim tonom i takve gluposti. Baš za tebe i takve je zalijepljena ova iznad slika.
Jao, nisi ti. Sorry. S obzirom da vam vlada jednoumlje pod kišobranom HDZ-a, ti si baš neki izuzetak. 😯
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#9741 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by horkesh »

Humljanin wrote: 14/04/2021 18:54
horkesh wrote: 14/04/2021 18:05
nocnaptica986 wrote: 14/04/2021 18:04

Ne mrzim ja nikoga...ali da vas sazaljevam to da
Pa ko vam je kriv kad idete hrvatima prstom u oko
Kako kaze stara poslovica tjerali ste lisicu a isjerali vuka
To, to, još bolje, za sažaljenja.

Tako i treba, nisu naučili da slušaju kršćanske gazde, nešto se klinčili, evo im sad :thumbup:

Ja sam uvjeren da za ovakve ispade postoji dijagnoza, kada drugog uvjeravaš da te on mrzi.

Image
Lik piše o "dženosajdu" i koječemu drugom, a ti govoriš da meni treba dijagnoza? :shock:

Mislim... Hajde de. Dupli standardi su čudo. Valja svoga braniti prije svega :thumbup:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#9742 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by LBVIEW »

Humljanin wrote: 13/04/2021 23:44
mO k3 wrote: 13/04/2021 18:30 @Humljanin Ja sam za da bosanski hrvati imaju svoj tv kanal , jesi li igdje upratio da sam rekao ne??

Kada smo kod konstutivnosti ko tebi kao hrvatu ili meni kao bosnji daju eksluzivno pravo da u federaciji mogu isljucivo da budu predsjednici na nivou bih ??
TO je cisti aparthejd u srcu evrope .....


Nisi mi odgovorio uvez zakona ??

Zato bih te zamolio da mi odgvoris , hvala unaprijed

@Humljanin
Hrvati nemaju problem sa nijekanjem Srebrenice. Ne vidim smisla Hrvata pitati za Srebrenicu. Mene možeš pitati eventualno za zločine koje su počinili Hrvati i ja cu kao i svaki razuman covjek odbaciti vlastitu odgovornost, osuditi zločinr i ograditi se od istih.

A što se tiče zakona, opet se može primjeniti ona Milanovićeva opaska "prvo sapun onda parfem", što znači da ima puno važnijih, hitnijih i puno bitnijih stvari za urediti. Zakoni o negiranju genocida nisu mogli proći u puno funkcionalnijim državama, očekivati da to tek tako prođe u BiH bez ikakvih otpora, bez dugotrajnih rasprava, bez kompromisa, bez ustupaka...teško.

Tako da mislim da je ovo još jedan populistički potez u nizu da se skrene fokus sa goručih problema.
Mozes ti to pokusati upakovati kako ti je volja, samo ostaje cinjenica kako je stozerna stranka stala rame uz rame s onim koji su pocinili genocid, i koji ga i danas negiraju.
Nakon ovoga, od Bosnjaka nista ne ocekujte. :izet:
User avatar
no_sekirli
Posts: 4333
Joined: 02/10/2013 18:36

#9743 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

Eto neka stozerna stranka probosanskog bloka, kao i Bosnjaka nije stala uz negatore genocida, to ovjerila potpisom i to bas u gradu u kojem je genocid i pocinjen.

To naravno nisu dupli "probosanski" standardi. Ni to, kao i nazivi UZPovci, juzni Srbi i slicno.

Ma hajte molim vas, kako cete Ubleharu ZK na oci :run:
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#9744 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by zrakomlat »

ako te pitaju wrote: 14/04/2021 17:32
LSD wrote: 14/04/2021 17:18
Kolinda wrote: 14/04/2021 17:16
Hrvati nikada za nikada neće podržati prijedloge uzurpatora hrvatskih pozicija....ako ne shvaćaš što ti mogu....
Nista, onda ce i dalje biti majorizirani i uzurpirani, trcati za srbima, vuci Dodika za rukav da im pomogne itd
Sve dok se ne pripitome i ne pocnu slusati....nije ni to problem za bosnjake :nargila:
Upravo takva priča te "skučila" na 23% teritorija. Tebe i slične da slušamo.... Uglavnom..... I ovo ljeto na Boračko
Jezero.... Ili Neum na plažu i gledaj šahovnica.
23% :D

U taj "vaš" ostatak vi ubrajate garant i ono što ste u ratu planirali uzeti ali niste. U stvarnosti pushiona brojčano i u nekim gradovima koje je tzv HVO i u ratu držao.

Doduše, u Corku, Dundalku i Dablinu, moram priznati da vam pera ne možemo odbiti po brojnosti :thumbup:

A inače, kako misliš da je neko skučen? Evo ja u Čapljini bio na kafi za vikend, nisam se skučeno osjećao, a pretpostavljam da bih po tvom trebao?
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#9745 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by LBVIEW »

no_sekirli wrote: 14/04/2021 19:34 Eto neka stozerna stranka probosanskog bloka, kao i Bosnjaka nije stala uz negatore genocida, to ovjerila potpisom i to bas u gradu u kojem je genocid i pocinjen.

To naravno nisu dupli "probosanski" standardi. Ni to, kao i nazivi UZPovci, juzni Srbi i slicno.

Ma hajte molim vas, kako cete Ubleharu ZK na oci :run:
Spinovati mozes na Poskoku, cinjenica je da je "stozerna stranka" blokirala Zakon o negiranju genocida.
Nakon ovoga, za izmjene IZ obratite se Dodicku. :izet:
User avatar
no_sekirli
Posts: 4333
Joined: 02/10/2013 18:36

#9746 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by no_sekirli »

Pozdravi stozerne probosance Bakira i Zeljka i njihovog koalicijskog partnera u Srebrenici, tuznoj i napacenoj.
Neka vas bude sramota rijec napisati vise licemjeri.
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#9747 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by Humljanin »

LBVIEW wrote: 14/04/2021 19:28
Humljanin wrote: 13/04/2021 23:44
Hrvati nemaju problem sa nijekanjem Srebrenice. Ne vidim smisla Hrvata pitati za Srebrenicu. Mene možeš pitati eventualno za zločine koje su počinili Hrvati i ja cu kao i svaki razuman covjek odbaciti vlastitu odgovornost, osuditi zločinr i ograditi se od istih.

A što se tiče zakona, opet se može primjeniti ona Milanovićeva opaska "prvo sapun onda parfem", što znači da ima puno važnijih, hitnijih i puno bitnijih stvari za urediti. Zakoni o negiranju genocida nisu mogli proći u puno funkcionalnijim državama, očekivati da to tek tako prođe u BiH bez ikakvih otpora, bez dugotrajnih rasprava, bez kompromisa, bez ustupaka...teško.

Tako da mislim da je ovo još jedan populistički potez u nizu da se skrene fokus sa goručih problema.
Mozes ti to pokusati upakovati kako ti je volja, samo ostaje cinjenica kako je stozerna stranka stala rame uz rame s onim koji su pocinili genocid, i koji ga i danas negiraju.
Nakon ovoga, od Bosnjaka nista ne ocekujte. :izet:

Eto baš je od tebe netko nešto očekivao :-) ne umišljaj sebi da predstavljaš jedan čitav narod.

A što se tiče zakona, već smo to raspravili. Biti protiv nekog populističkog prijedloga zakona nije isto kao i nijekati da se neki zločin dogodio.

Ne vjerujem da nekima treba crtati i obojati da čovjek može imati pijetet prema žrtvama a odbiti neki zakon koji veze nema sa žrtvama nego samo sa instrumentalizacijom žrtava.

U stvari, moglo bi se mirne savjesti reći da opet najviše srebreničke žrtve prostituiraju ovi političari koji se tobože bore za njih. Nije ista stvardostojanstveno odati priznanje i počast žrtvama i sa druge strane željeti monetizirati neciju patnju i smrt i ostvariti koji politički poen.

Pametnom išaret dosta.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#9748 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by mO k3 »

Budućnost je gradjanska država jedan čovjek , jedan glas dve po evropskim standardima dve ostalo je apartheid
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#9749 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by LBVIEW »

Humljanin wrote: 14/04/2021 19:57
LBVIEW wrote: 14/04/2021 19:28
Humljanin wrote: 13/04/2021 23:44
Hrvati nemaju problem sa nijekanjem Srebrenice. Ne vidim smisla Hrvata pitati za Srebrenicu. Mene možeš pitati eventualno za zločine koje su počinili Hrvati i ja cu kao i svaki razuman covjek odbaciti vlastitu odgovornost, osuditi zločinr i ograditi se od istih.

A što se tiče zakona, opet se može primjeniti ona Milanovićeva opaska "prvo sapun onda parfem", što znači da ima puno važnijih, hitnijih i puno bitnijih stvari za urediti. Zakoni o negiranju genocida nisu mogli proći u puno funkcionalnijim državama, očekivati da to tek tako prođe u BiH bez ikakvih otpora, bez dugotrajnih rasprava, bez kompromisa, bez ustupaka...teško.

Tako da mislim da je ovo još jedan populistički potez u nizu da se skrene fokus sa goručih problema.
Mozes ti to pokusati upakovati kako ti je volja, samo ostaje cinjenica kako je stozerna stranka stala rame uz rame s onim koji su pocinili genocid, i koji ga i danas negiraju.
Nakon ovoga, od Bosnjaka nista ne ocekujte. :izet:

Eto baš je od tebe netko nešto očekivao :-) ne umišljaj sebi da predstavljaš jedan čitav narod.

A što se tiče zakona, već smo to raspravili. Biti protiv nekog populističkog prijedloga zakona nije isto kao i nijekati da se neki zločin dogodio.

Ne vjerujem da nekima treba crtati i obojati da čovjek može imati pijetet prema žrtvama a odbiti neki zakon koji veze nema sa žrtvama nego samo sa instrumentalizacijom žrtava.

U stvari, moglo bi se mirne savjesti reći da opet najviše srebreničke žrtve prostituiraju ovi političari koji se tobože bore za njih. Nije ista stvardostojanstveno odati priznanje i počast žrtvama i sa druge strane željeti monetizirati neciju patnju i smrt i ostvariti koji politički poen.

Pametnom išaret dosta.
Nismo mi nista raspravili, vec ti po obicaju spinujes.
Ti i mirna savjest, a opravdavas blokiranje Zakona o negiranju genocida, koji su usvojile sve demokratiske drzave.
I da ponovim, od Bosnjaka mozete dobiti IZ u vidu od sake do lakta :izet:.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#9750 Re: Bošnjačka politika prema BiH Hrvatima

Post by LBVIEW »

no_sekirli wrote: 14/04/2021 19:51 Pozdravi stozerne probosance Bakira i Zeljka i njihovog koalicijskog partnera u Srebrenici, tuznoj i napacenoj.
Neka vas bude sramota rijec napisati vise licemjeri.
Pozdravi i ti stozerenike, i nek se pozdrave sa IZ. :izet:
Samo istinski demokrstski principi, aparrhejd u vidu 'legitimnih predstavnika" mozete zaboraviti.
Last edited by LBVIEW on 14/04/2021 20:14, edited 1 time in total.
Post Reply