REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Tarzo

#2751 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Tarzo » 22/02/2017 16:33

arzuhal wrote:
Duka Dizel wrote:
arzuhal wrote:
Pa razlika je u tome što postoje oni ljudi koje prvo moraju nekako oborit na zemlju pa ih silom nag...t jer će takvi iskoristit svaku, pa i najmanju šansu da pokažu otpor i brobu,
i postoje one koji se sami podmažu i namjeste i, sasvim razumno i promišljeno, guguću:"Kad ću već dobit daj da to uradim kako i priliči, lijepo...Svaki otpor je uzaludan...Svi argumenti mi to govore, zašto biti nerazuman..."
A čemu se ovde konkretno pruža otpor?
Čisto da se bolje razume metafora.
Pokazuje se volja (i u tome je otpor) da se uradi sve što je u našoj mogućnosti da se pravda istjera, istina utvrdi i krivac kazni. Pa ma kakve male šanse bile za to, pa ma ko se tome suprostavljao, s ma kakvim razlozima i argumentima.

I sve na najljepši, naljudskiji način, u okvirima i na tragu najviših dosega ljudske civilizacije: pravnim putem.

Ne pucanjem ljudima u potiljak dok su im ruke svezane žicom, pa preturanjem njihovih kostiju iz jedne u drugu masovnu grobnicu, pa u treću, sve s namjerom da se sakrije takav zločin...

:thumbup: :thumbup:

Ripicipi

#2752 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Ripicipi » 22/02/2017 16:34

muha_sa wrote:
Ripicipi wrote:
Recept je samo jedan, NAPOKON shvatiti u kakvoj smo poziciji i sjesti hladne glave i dogovoriti se.
Sve dok Bosnjaci misle da mogu sta hoce, kako hoce i kad god hoce, ne vodi nicemu osim konstantnog udaranja glavom u zid.
Da to udaranje glavom u zid ima za posljedicu samo bosnjacku glavobolju bolio bi me qrko, ali s obzirom da to udaranje glavom u zid steti ovoj zemlju, onda me ne boli qrko.
dogovorit se sa onimA koji ne priznaju presudu tog istog suda u Hagu da su genocid pocinili :?

dogovorit se sa onimA koji te ponižavaju na svakom koraku :?

dogovorit se sa onimA koji sve rade da unište ovu državu i kojim je cilj da se pokaže kako je BiH neodrživa tvorevina :?

mogo bih vako do sutra nabrajat--al mi se ne da :-)

kad kažem onimA mislim na zvanicnu politiku genocidne tvorevine
Pametan covjek nadje rjesenje, manje inteligentan konstantno udara glavom u zid.
Evo, hajmo reci da SVI Srbi imaju takvo misljenje... i sta onda?? kako dalje?

Ja sam u proslom ratu izgubio puno vise od hebenog ponosa. Kad ti otac da zivot za zemlju, onda je mozda vise i cijenis i vise ti je stalo do nje.
Ako bosnjacka politika nastavi svjesno udaranje glavom u zid i tako dovede u pitanje opstanak zemlje, onda ce mi biti jasno da mi je otac DZABA ginuo za ovu zemlju.
Ako ti i 20 godina nakon rata mislis da srbima i hrvatima koji cine 50% stanovnistva i preko 50% teritorije mozes nesto silom nametnuti, onda je ocito da jos nista ne shvatate i da cete nastaviti udarati glavom u zid.
Last edited by Ripicipi on 22/02/2017 21:02, edited 1 time in total.

BISCANIN2

#2753 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by BISCANIN2 » 22/02/2017 16:36

Revizija ide, sad koliko se tim koji će predstavljati Bosnu pripremao, kakve materijale je prikupio, dali će u opšte prihvatiti reviziju, dali će ponovo Srbija biti oslobođena, to je na sudu. Sud zato i postoji. Ono što on donese biće za nas mjerodavno i obavezujuće, pa kako bude.

A sad zašto se praviti lud i pričati i lagati sebe o oko sebe, svi znamo da rat nije završio, da se sad vodi drugim sredstvima, da svako pokušava da sebi napravi bolju poziciju, pa i bolju poziciju za eventualni novi rat. Šta misli Srbski narod i vlast koja ih predstavlja vidimo, i gledamo 20 godina, eto imali smo i referendum i proslavu diskriminirajućeg praznika, Ljubić i Čović najbolje oslikavaju volju Cro naroda, Bakir je slika i prilika volje Bošnjačkog naroda.
Niko ni milimetra ne popušta i neće popuštati, takva su nam pravila igre nametnuli drugi, najviše CRO I Srbija. Ovdje je nametnuto ko jači nek tlači i gotovo.

draganbl

#2754 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by draganbl » 22/02/2017 16:39

Vizionar 1985 wrote:
draganbl wrote: To nema veze sa onim što sam ja napisao.
Većini Srba iz Bosne ovakva Bosna nije po mjeri. Pokretanje ove presude samo tome dodatno doprinosi.
Sa druge strane, i ovdje na forumu vlada otvoreno neprijateljstvo prema Srbiji, a u svakom drugom postu se negira trenutno važeća sudska odluka kojom je Srbija oslobođena da je počinila genocid. Sve dok i jedna i druga strana selektivno poštuju odluke suda (čitaj kako kome odgovara), ovakva Bosna nije nikome po mjeri.
A po Srbiji i Srpskoj vlada otvoreno prijateljstvo.
Pa smo mi Zenicu avijacijom dva puta bombardovali a ne avijacija iz Srbije.

Ono prijateljski nas bombardovali, ili smo mi sami sebe.
Ono prijateljski i nas i Albance zele gurnit u more, u Aziju protjerat, pobit itd. :-)
Opet nema veze sa onim što sam napisao.
Sve dok ti sam prihvataš odluku suda u onoj mjeri u kojoj tebi odgovara, a ostalo negiraš ili prešućuješ, ne možeš očekivati ništa bolje ni od druge strane.

hizo ramidovic

#2755 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by hizo ramidovic » 22/02/2017 16:41

СТОП ТУРСКОМ ЗУЛУМУ!!!
РС ЗАУВЕК ТЗВ. БИХ ДОК МОРА!!!

LBVIEW

#2756 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by LBVIEW » 22/02/2017 16:43

Ripicipi wrote:
Dozer wrote:Ne 7kkontam kako tako povrsno gledate na stvari... :roll:
Pa, da je MZ htjela donijeti presudu kakva je i trebala biti, tj. da je Srbija kriva i za agresiju i genosid, kao sto i jeste i sto znaju svi oni u MZ, to bi bilo uradjeno 2007.

Zasto mislite da ce sada biti drugacije...? Zivo me zanimaju argumenti...
Ma vidis da ustvari njima uopste i nije do presude, bitno je da Srbi pjene, a to sto drzava ispasta, boli njih qrac.
Ja se fakat pitam citaju li pojedini svoje postove,
jer da to cine,ne bi valjali ocigledne nonsense.Kada to
politicki Srbi nisu radiili na razjebavanju drzave i generiranju nestabilnosti,od 90-tih naovamo neovisno od ponasanja Bosnjaka?I sta to,po tebi,Bosnjaci trebaju uraditi kako se ovi "sto mrava nisu zgazili" ne bi ponasali anticivilizacijski?Po ko zna koj put,na pravo odgovaraju prijetnjama i ucjenama,ma ko ih jebe vise.

Hajvan

#2757 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Hajvan » 22/02/2017 16:43

hizo ramidovic wrote:СТОП ТУРСКОМ ЗУЛУМУ!!!
:thumbup:

mr nice

#2758 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by mr nice » 22/02/2017 16:44

hizo ramidovic wrote:Лепо је видети и на овом форуму како су се муслићи уплашили само једне изјаве великог Србина Младена Иванића.
А како ће се тек какити у гаће кад загалами председници Николић и Додик и премијер Вучић...хахахаха
:D

BISCANIN2

#2759 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by BISCANIN2 » 22/02/2017 16:47

hizo ramidovic wrote:СТОП ТУРСКОМ ЗУЛУМУ!!!

Tako je kralju, evo odgovora svih odgovora, ljudi su rekli 41 i 92šta misle i šta rade od Bošnjaka, isto će ako bude prilike, kakva Bosna kakvi Bošnjaci, tresi lupaj udaraj do slijedeće prilike.

LBVIEW

#2760 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by LBVIEW » 22/02/2017 16:49

Ripicipi wrote:
Ova revizija nije u korist Bosne i Hercegovine, nego u korist Bosnjaka i njihove politike, tacka, kraj.
Da, prije cu biti picka, nego ugrozavati jedinu zemlju koju imam.
Znaci istina i pravda ugrozava zemlju?
Ma ti si isti k'o ovi sto se bune zbog revizije,ne kontam zasto se bunis kad ti to forumasi otvoreno kazu.

Ripicipi

#2761 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Ripicipi » 22/02/2017 16:56

LBVIEW wrote:
Ripicipi wrote:
Ova revizija nije u korist Bosne i Hercegovine, nego u korist Bosnjaka i njihove politike, tacka, kraj.
Ma ti si isti k'o ovi sto se bune zbog revizije,ne kontam zasto se bunis kad ti to forumasi otvoreno kazu.
Ne, ovu zemlju ugrozavaju SVI.
Srbi i Hrvati na svoj poznat nacin, a Bosnjaci nerazumnoscu.

Sanjarko

#2762 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Sanjarko » 22/02/2017 16:59

Vizionar 1985 wrote:
draganbl wrote: To nema veze sa onim što sam ja napisao.
Većini Srba iz Bosne ovakva Bosna nije po mjeri. Pokretanje ove presude samo tome dodatno doprinosi.
Sa druge strane, i ovdje na forumu vlada otvoreno neprijateljstvo prema Srbiji, a u svakom drugom postu se negira trenutno važeća sudska odluka kojom je Srbija oslobođena da je počinila genocid. Sve dok i jedna i druga strana selektivno poštuju odluke suda (čitaj kako kome odgovara), ovakva Bosna nije nikome po mjeri.
A po Srbiji i Srpskoj vlada otvoreno prijateljstvo.
Pa smo mi Zenicu avijacijom dva puta bombardovali a ne avijacija iz Srbije.

Ono prijateljski nas bombardovali, ili smo mi sami sebe.
Ono prijateljski i nas i Albance zele gurnit u more, u Aziju protjerat, pobit itd. :-)
Da ne ispadne dva puta, vise od toga su bombardovali Zenicu, Ja sam samo dvaput zapamtio i prezivio oba ta bombardovanja u kojima su me skoro ubili.

strong69

#2763 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by strong69 » 22/02/2017 17:01

Je li neko od političara i pravnika komentarisao sta ako opet izgubimo?

Sanjarko

#2764 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Sanjarko » 22/02/2017 17:02

hizo ramidovic wrote:великог Србина Младена Иванића.
I Masona. I Masona. Rizo brate.

Trebam te

#2765 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Trebam te » 22/02/2017 17:04

Revizija treba da se podnese, to je bosanska duznost za sve zrtve a posebno one vezanih ruku ubijene u potiljak...

Ucestvovali su jesu, u napadu na Igman ceta mladih srbijanaca iz Pozarevca dovedena u borbu. Armija BH ih uhvatila, placu kunu se kako uopst enisu znali gdje idu, navodno dovedeni u Kalinovik na 2 mjesecnu vjezbu u baratanju sa oruzjem i pravac u borbu sa Armijom BH...

Sta ce biti? Nece nista :izet:

LBVIEW

#2766 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by LBVIEW » 22/02/2017 17:05

Ripicipi wrote:
LBVIEW wrote:
Ripicipi wrote:
Ne, ovu zemlju ugrozavaju SVI.
Srbi i Hrvati na svoj poznat nacin, a Bosnjaci nerazumnoscu.
Svakako,treba imati razumijevanja za one koji bastine tekovine genocioda te ne traziti pravnim putem utvrdivanje odgovornost istih,u protivnom si nerazuman. :-) Kako malo treba da se pojedini samoproglaseni kozmopoliti otkriju.

strong69

#2767 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by strong69 » 22/02/2017 17:09

Ja se nadam da imamo nove validne argumente i da imamo podršku SAD. Necu da razmišljam o odbijanju revizije presude. To bi nas dobro poljuljalo.

Samo da ne izvučemo deblji kraj u ovoj igri koju očito neko veliki diktira i vodi. Ne treba biti naivan i vjerovati u pravdu na koju imamo pravo.

Henry Chinaski

#2768 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Henry Chinaski » 22/02/2017 17:16

Ova emisija na PTPC gdje je Ramiz pomeo voditeljicu zorno pokazuje snagu argumenata jedne i druge strane.
Mi imamo dokaze, presude i odluke da možemo dokazati deset genocida. Srbi imaju papagajsko ponavljanje svojih mitova koji nisu potkrijepljeni nikakvim dokazima.
Jebe nas samo naša nesposobnost koje se bojim i u ovom slučaju.

wonkaw
Location: daleko od fukare i lopova, jos dalje od hodza i popova

#2769 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by wonkaw » 22/02/2017 17:17

KENJAC wrote:Pa , oni nisu u stanju bili osudit Milosevica za koliko vec godina. Njih je Milosevic unistio. Dovodoli svjedoke koji nisu mogli ni za kafansku tucu svjedocit. Izblamirali sud do gole koze. Budale glumili pred svijetom. Kad su vidili da jedu govna , ubili ga ! Da , ubili ga !
To je tvoje misljenje, nije cinjenica. Blize cinjenici je po mom misljenju da se sam ubio da bi sprijecio nastavak sudjenja i izbjegao kaznu koju bi mu sud odredio, i posljedice te kazne po Srbiju i ers.
KENJAC wrote:Sad je neka prica ko , Amerika amignula, fol Penatgon , Nasa, Cia , Kgb, Ozna ...ko sve nije namignuo da se ovo sad pokrene. Nek se pokrenulo. Par radnih mjesta se otvorilo. I to dobro placenih. Da je bog do vise. Nije to problem, problem je sto taj i takav sud vise nije legitiman da spor oko grijanja u haustoru rjesava!
To nije isti sud koji je sudio Milosevicu i co. Kako si dosao do zakljucka da sud nije legitiman, odakle proizlazi legitimited suda? Na koje se izvore pozivas?
KENJAC wrote:I jos nesto. Prva presuda prica o genocidu u Srebrenici ??? Neko sam pravo i ja studiro! Do duse tad nije bilo genocida, al jel kome jasno kako moze bit genocid u Srebrenici a ne bit 50 kilometara dalje. U Prijedoru je stradao veci procenat Bosnjackog stanovnistva i to nije genocid ?? Zar genocid moze imati tako usko prostor o ogranicenje. Moze li onda genocid bit u haustoru ??? I da niko ne postavi to pitanje odma po presudi ? Mislim da ni ovaj sud ni razni "strucnjaci" sto ga cine nisu dorasli jednom ovakom delikatnom zadatku !
Genocid u Prijedoru nije imao medijsku pozornost kao genocid u Srebrenici. Manje je dokaza, jer su tvoji sunarodnjaci to odradili veoma lukavo, prvo su odvojili jedan dio u logore tako da se stranci imaju oko cega zabavljati, a ostatak pobili i zatrpali. Kao sto su uradili i u drugim opcinama diljem ers. Definicaja genocida u sebi ne sadrzi vremensko i prostorno ogranicenje ili plafon koji treba da dostigne broja zrtava da bi bio prepoznat kao takav. Dovoljna je namjera (akt sa zeljom da se unisti, u cijelosti ili djelomicno neki narod/etnicka grupa, nacija, rasa, ili pripadnici druge religije) i nacin na koji su zrtve pogubljene (masovna pogubljenja golorukog naroda koji se ne brani).

Da te pitam jos nesto, - vidim kroz tvoje postove da volis ismijavati i umalozavati svjedoke, prezivjele zrtve etnickog ciscenja i bosnjake opcenito, narucito one iz manjih opcina, pa da te upitam zasto to tebi izgleda smijesno, da li si upoznat sa cinjenicom da su obrazovane osobe i osobe iz javnog zivota iz tih opcina bile prve pogubljene (95 posto njih je pobijeno do pocetka maja 1992, mali broj se dokopao Hrvatske a postedili su mali broj tipa Tihic sa razlogom)??

Da ti olaksam - da se zatre svaka mugucnost borbe za pravdu koja bi nastupila da su isti ostali zivi. Na sve su tvoji sunarodnjaci mislili. Rat se spremao 45 godina.

I jos nesto, vidim da sve te, kako ih ti zoves iz rualnih predjela, smatras seljacinama, da li si upoznat da su bosnjaci zivjeli u gradskim naseljima dok su tvoji sunarodnjaci zivjeli po selima, ali i to nema veze jer ja cijenim seljaka i seljacki zivot, dok tebi smeta kultura bosnjackog naroda. Znas li da se u gradskim naseljima tih rualnih naselja isto drmala glava na rock n' roll i heavy metal, drmala guza uz disco i pop. Shund turbo folk je uvezen iz majcice tvoje Srbije u zadnjih 15 godina, prihvatili ste ga i vi urbani. Ja nisam, srbijansko mi nista ne treba, srpsko prezirem.

sema911s

#2770 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by sema911s » 22/02/2017 17:18

muha_sa wrote:
Ripicipi wrote:
bosan wrote: Ova zemlja je ugrozena da ne moze gore , pa nisi slijep da ne vidis da nista drugo i ne rade nego da je razbijaju . Tuzba je i jedan nacin da se pokaze da nam je stalo do nase zemlje .Ako mislis spasiti ovi zemlju cutanjem onda se grdno varas .
Naravno da vidim, nisam debil, ali to ne znaci da im jebeni/glupi Bakir treba pomagati u tome.
Dzaba, ja i dalje vidim da Bosnjaci uopste ne kontaju kako se gradi zemlja, ali bas nikako.
Bosnjacka "borba" za BiH onako kako je vode upravo ide u prilog i srbima i hrvatima.
daj recept kako vodit BiH

Jednostavno muhahaha sasa

Postavis drzavu kao firmu, privredu otvoris ponudama koje su na trzistu. Smanjis troskove ( broj uposlenika u administraciji moze zamjenit jednostavan algoritam ili ti ga AI), smanjis broj ljudi koji mogu donositi/uticati na odluke, doneses jednostavan zakon, akt za one koji povecavaju/olaksavaju proizvodnju u vidu bonusa u novcu. Ali sve to je moguce ako otvoris knjige onima koji su te izabrali. Svakih 6mjeseci revizija poslovanja odnosno svake 4godine jednostavan izvjestaj (dal si u + ili u - ). Javno razapinjanje onih koji rade protiv. Za kontrolu poslovanja platis nezavisnu stranu org. Kojih imas na pretek koji ce te pretrest i dat izvjestaj. A vezano za presudu pogledas sta dobijas i eventualno gubis, ulazak u EU sta ti donosi a sta uzima, dobar odnos sa drzavama iz okoline( dal da ih gledas kao prijatelje ili neprijatelje) samo preko NETTO dobiti(ako imas koristi od njih dobri su ako ne znas sta ti je ciniti sa losim kupcem dobavljacem). Ljubav priveznost, svidnjanje sexualne nagone ostavit sa strane drzavu prepustit u ruke racunovodje.... Kao sto rade i ostale drzave

Sanjarko

#2771 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Sanjarko » 22/02/2017 17:19

draganbl wrote:
Vizionar 1985 wrote:
Pa bas nije oslobodzena. Osudzena je, da nije sprijecila Genocid.
Znaci fakticki saucesnik u Genocidu.
Ne znam ko je tebe učio bosanski jezik, ali te nije naučio. Bitno je da tebi piše da si ga učio (ne daj bože da piše srpski ili hrvatski), a to što nisi baš pismen, manji je problem. E Bosno moja.

Evo ovaj post je eklatantan primjer kako se negira odluka suda.

Kao što je Srbima (i u Srbiji i u Republici Srpskoj) teško da prihvate odluku Suda da je u Srebrenici počinjen toliko strašan zločin da je on okarakterisan kao genocid, tako je i drugoj strani teško da prihvati drugu odluku Suda kojom Sud, citiram presudu
Kоnstatira da Srbiјa niје izvršila gеnоcid...
Kоnstatira da Srbiјa niје izvršila udruživanjе radi izvršеnja gеnоcida, niti је pоdsticala na izvršеnjе gеnоcida...
Kоnstatira da Srbiјa niје bila saučеsnik u gеnоcidu...
Dakle, po trenutno važećoj presudi, Srbija nije izvršila, niti bila saučesnik u genocidu.
:lol:

Ko. Darinka uciteljica, i druge nastavnice.
Jbg nisam nikad dobar iz Bosanskog bio jer sam dislekstican vjerovatno.
Cuj e Bosno moja. :lol:

Po presudi Repuplika Srpska pocinila genocid a Srbija kriva jer nije sprijecila genocid.
U presudi pise da nije ucinila da sprijeci genocid, to je cini na neki nacin saucesnikom, polusaucesnikom.
Znaci mogla je sprijeciti genocid a nije.

E moja Srbijo, E moja Srpska.
Ko je tebe ucio Srpski.

Ovo gore ti je klasican ad hominem.

:lol:

Ja trola, nit trolat ne zna.
Misli mi smo vesla sisali.

PS. Nije E Bosno moja nego Ej moja Bosno ili Ej Bosno moja.
PPS. Al opet sta Ja znam, nisam pismen. Po tvom ad hominemu.

moa

#2772 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by moa » 22/02/2017 17:21

Jevreji i dan danas ganjaju ljude koji su ih drzali u konc logorima. Bosnjaci kao mrze srbe... Pravda i istina se mora ganjati svim mogucim sredstvima i mora se kaznit izvrsitelj i narucilac. Prosto ko pasulj.

dobojlija81

#2773 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by dobojlija81 » 22/02/2017 17:22

nije lepo sto se ovi druže sa ljudima sa crne liste

Sanjarko

#2774 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by Sanjarko » 22/02/2017 17:24

spreca wrote:
hizo ramidovic wrote:Лепо је видети и на овом форуму како су се муслићи уплашили само једне изјаве великог Србина Младена Иванића.
А како ће се тек какити у гаће кад загалами председници Николић и Додик и премијер Вучић...хахахаха
Hizo druze u pravu si :thumbup: ...gledao sam presicu danasnju srba s obje strane drine i mogu ti reci da djeluje ...otiso sam odmah srat a bas sam imo tvrdu stolicu...samo nek cesce drze presice :mrgreen:ja cu im biti zhvalan :lol:
Mislim da nisi upravu.
Nisu oni drugovi odavno sad su Braca.
Brate, Tebra. ;-) :mrgreen:

spreca

#2775 Re: REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post by spreca » 22/02/2017 17:26

Vizionar 1985 wrote:
spreca wrote:
Hizo druze u pravu si :thumbup: ...gledao sam presicu danasnju srba s obje strane drine i mogu ti reci da djeluje ...otiso sam odmah srat a bas sam imo tvrdu stolicu...samo nek cesce drze presice :mrgreen:ja cu im biti zhvalan :lol:
Mislim da nisi upravu.
Nisu oni drugovi odavno sad su Braca.
Brate, Tebra. ;-) :mrgreen:
Nemoj mi Hizu ....nije on iz onog kola :mrgreen:

Post Reply