REVIZIJA PRESUDE PROTIV SRBIJE

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1926 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by Fudo387 »

video wrote:
PM72 wrote:
Opet ti 8)
Kakvo tekbiranje?
Gdje si ti bio covjece?
7 muslimanska :?
Ako si bio ono sto se predsavljas ovdje,udahni, zapali, odmori malo ;-)
zar nećeš jurišati uz tekbire ? Da neće možda Desnica Radivojević ići s tobom u toj "multietničkoj" armiji?
Nisi ti dobar.
Savjet-pusti se ti foruma, uhvati se ti zivota, planine.
Stres svasta napravi, neko ima "stomak" za to a neko nema.
Naograjso na trokinu pivu. :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1927 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by BHCluster »

PM72 wrote:
BHCluster wrote:
PM72 wrote:Oni iskustvo stiču preko knjiga i interneta a od borbene opreme jedino imaju tablete za proljev - streptomicin.
Sto ti te tablete sad ne uzmes, pun si sebe ba pa se malo opusti.

Doktori savjetuju da se te tablete uzimaju čim zagusti.Znači,hodža vas dovede na prvu crtu bojišnice,popijete mevludsko šerbe uz tablete streptomicina i tekbir...nećete se usrat prvih 12 sati.Ako preživite.
Slusaj kolega postujem te znam da si isfrustriran trenutnom situaciom u zemlji kao i vecna nas ali zagazio si u temu sa glupostima o ratu. Jel bitno sta klinci pisu i ako bi oni virtualno ratovali?
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#1928 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by PM72 »

video wrote:
PM72 wrote:
Opet ti 8)
Kakvo tekbiranje?
Gdje si ti bio covjece?
7 muslimanska :?
Ako si bio ono sto se predsavljas ovdje,udahni, zapali, odmori malo ;-)
zar nećeš jurišati uz tekbire ? Da neće možda Desnica Radivojević ići s tobom u toj "multietničkoj" armiji?
Nisi ti dobar.
Savjet-pusti se ti foruma, uhvati se ti zivota, planine.
Stres svasta napravi, neko ima "stomak" za to a neko nema.
nego,imaš li ti šta reć' "vizavi" postavljene teme?
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#1929 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by junior3 »

Running wrote:Jbt vec jedna interventna ceta skupljena preko foruma. :D Da znam da cemu sam jbt, da na vrijeme razgulim. :D

Isto mislim kao PM72, i dobar je lik, iskreno razmisljanje, samo sto sam na suprotnoj strani.

Da se na forumu proseravam, a priznam da bih na terenu bio 'mis'. :) Necu da mi zivot prolazi u nekim uzaludnim idealima nekih nebitnih pojedinaca.

Sva sreca pa ima normalnih ljudi kao PM72, a dosta njih ne dolazi ovde, pa se ne primjeti.[emoji106]

Sent from my G
Na prvu ćeš ti liniju momak, neću ti ja kuću braniti. :D
User avatar
Running
Posts: 301
Joined: 01/01/2017 19:57

#1930 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by Running »

Ja i PM72 cemo negdje iz tople sobe preko neta uz meze, bodriti ciscenje teritorija. :D


Sent from my G
PM72
Posts: 17796
Joined: 30/04/2012 16:54

#1931 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by PM72 »

Slusaj kolega postujem te znam da si isfrustriran trenutnom situaciom u zemlji kao i vecna nas ali zagazio si u temu sa glupostima o ratu. Jel bitno sta klinci pisu i ako bi oni virtualno ratovali?
:thumbup:

Nisu ovo gluposti nego ozbiljne stvari.Bilmezi ispranih mozgova misle da je trenutna situacija ide u "našu" korist.Ja svojim postovima smirujem situaciju i spuštam ljude na zemlju.Da ne odemo pod zemlju.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1932 Re: RE: Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by insomnia78 »

Fudo387 wrote:
video wrote:
PM72 wrote: zar nećeš jurišati uz tekbire ? Da neće možda Desnica Radivojević ići s tobom u toj "multietničkoj" armiji?
Nisi ti dobar.
Savjet-pusti se ti foruma, uhvati se ti zivota, planine.
Stres svasta napravi, neko ima "stomak" za to a neko nema.
Naograjso na trokinu pivu. :D
Crkoh [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Neko nagazi na pastetu a ovi manje sretni na Trokin cep
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1933 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by insomnia78 »

Image
User avatar
video
Posts: 6851
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#1934 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by video »

PM72 wrote:
nego,imaš li ti šta reć' "vizavi" postavljene teme?
Samo lagano.
Ako te bas interesuje misljenje moje malenkosti u vezi teme, isto je u vise navrata postavljeno sinoc.
Opet potcrtavam, bit ce sta treba biti. Znanje se ne zaboravlja kao (nesto kao voznja bicikla).
Uvijek sam se drzao one-sto te ne ubije, to te ojaca.
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#1935 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by Acid25 »

Ambasadorica BiH u Hagu, Mirsada Čolaković navodno je odbila poslušnost ministru vanjskih poslova BiH, Igoru Crnadku, prenosi Patria.

Naime, Čolaković navodno nije proslijedila Crnadkovo pismo upućeno Međunarodnom sudu pravde povodom odluke o predavanju revizije presude protiv Srbije. Crnadak je pismo predao drugim kanalima, a u njemu stoji da je Izetbegovićeva odluka o reviziji donesena van institucija BiH, te da nije pravosnažna.

Ministra Crnadak je za N1 kazao:

"Ja ću sutra u 11 sati u Banja Luci imati pres-konferenciju tim povodom, nakon razgovora sa članom Predsjedništva Mladenom Ivanićem. Tačna je informacija, ali do sutra ne bih komentarisao jer je ovo vrlo ozbiljna stvar", kazao je Crnadak.

"Glavna tema presa će biti odnos ambasadorice u Hagu. Ako se bude nastavilo sa napadom na institucije, sa paralelizmom i privatizacijom institucija - onda nas to uvodi u još veći problem nego što imamo danas", kazao je Crnadak dodavši da će sutra nakon pres-konferencije mnoge stvari biti jasnije.

U ponedjeljak je najavljen i sastanak lidera stranaka Saveza za promjene sa predstavnicima zajedničkih institucija FBiH i RS.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1936 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by Fudo387 »

Acid25 wrote:"Ja ću sutra u 11 sati u Banja Luci imati pres-konferenciju tim povodom, nakon razgovora sa članom Predsjedništva Mladenom Ivanićem. Tačna je informacija, ali do sutra ne bih komentarisao jer je ovo vrlo ozbiljna stvar", kazao je Crnadak.
Jarane, Srbi stali u zastitu institucija Bosne i Hercegovine.
E da i ovo docekah, pa neka sve ide u pm. :lol: :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1937 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by BHCluster »

PM72 wrote:
Slusaj kolega postujem te znam da si isfrustriran trenutnom situaciom u zemlji kao i vecna nas ali zagazio si u temu sa glupostima o ratu. Jel bitno sta klinci pisu i ako bi oni virtualno ratovali?
:thumbup:

Nisu ovo gluposti nego ozbiljne stvari.Bilmezi ispranih mozgova misle da je trenutna situacija ide u "našu" korist.Ja svojim postovima smirujem situaciju i spuštam ljude na zemlju.Da ne odemo pod zemlju.
Ne mozes ti smiriti situaciju kad nisu oni na svojoj kozi osjetili to o cemu ti pises.
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#1938 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by asker »

Trebal' haparata pojeftino?
:D
:bih:
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#1939 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by Acid25 »

Fudo387 wrote:
Acid25 wrote:"Ja ću sutra u 11 sati u Banja Luci imati pres-konferenciju tim povodom, nakon razgovora sa članom Predsjedništva Mladenom Ivanićem. Tačna je informacija, ali do sutra ne bih komentarisao jer je ovo vrlo ozbiljna stvar", kazao je Crnadak.
Jarane, Srbi stali u zastitu institucija Bosne i Hercegovine.
E da i ovo docekah, pa neka sve ide u pm. :lol: :lol:
Ivanić ustav ne vadi iz usta. :lol:
_dreamer_
Posts: 134
Joined: 01/09/2006 21:45

#1940 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by _dreamer_ »

Revizija je politicki potez covjeka koji u ovom mandatu nije apsolutno nista uradio i koji sada maze oci pravno nepismenom narodu, nadajuci se da ce pokupiti jeftine glasove. Poprilicno sam siguran da je ovo jedna velika glupost koju ce opet placati narod tj drzavni budzet.

Koja puka slucajnost da su sad odjednom se pojavili dokazi, a gdje su bili zadnjih 10 god? Svi pricaju o roku od 10 god, a niko ne spominje u medijima subjektivnu zastaru od 6 mjeseci. E deder da vidim te nase pravne magove...

A i Bakira Hadziomerovica slusam sinoc, i on palamudi bez da ima pojma o cemu prica, cim naglasava zabrinutost kako bi ovaj postupak mogao ukinuti dosadasnju odluku da je bio genocid.

Sve to kad saberem, ojadim se kad skontam kakvi nam likovi kroje sudbinu, politiku drzave i javno mjenje...
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1941 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by BHCluster »

Acid25 wrote: Ivanić ustav ne vadi iz usta. :lol:
Onaj isti Ivanic sto je izasao na #ferendum koji je US proglaso neustavnim pa onda paradirao pripadnike OS BiH na proslavi tog neustavnog dana?
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#1942 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by asker »

Dvije dame sinoc objasnile :kiss: :bih:

Hajmo haparata, haparata, jos malo pa nestalo :lol:
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#1943 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by Acid25 »

_dreamer_ wrote:Poprilicno sam siguran da je ovo jedna velika glupost koju ce opet placati narod tj drzavni budzet.
Traženje pravde nije glupost. Mene bi bilo sramota reći da je to glupost; sramota onih koji su bili žrtve.
Koliko znam, bužet nema veze sa ovim. Ali kad možemo plaćati vojnike 3. puka da se ilegalno postrojavaju u BL, možemo onda i ovo. :)
User avatar
Running
Posts: 301
Joined: 01/01/2017 19:57

#1944 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by Running »

PM72 wrote:Bilmezi ispranih mozgova misle da je trenutna situacija ide u "našu" korist.Ja svojim postovima smirujem situaciju i spuštam ljude na zemlju.Da ne odemo pod zemlju.
A sto ovo mislis, da moze bas toliko kostati..? :-? Oticete pod zemlju jedino ako velike sile tako odluce. A nije da nesto vole islamske zemlje, realno u poslednje vrijeme. Pa i sami muku muce sa tim, imigranti, terorizam i ostalo. A znamo da Bosna ima i te kako veze sa tim.

Na kraju ce ispasti, da se Mladic borio protiv terorista. Vrijeme i situacija radi za nas. :oops:

Bolje da ste Seselja angazovali da dobije ovo (mislim da bi ga sanjali u Hagu :D ) nego pravni tim experata. :D
Last edited by Running on 18/02/2017 19:22, edited 2 times in total.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#1945 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by GeeTnT »

_dreamer_ wrote:Revizija je politicki potez covjeka koji u ovom mandatu nije apsolutno nista uradio i koji sada maze oci pravno nepismenom narodu, nadajuci se da ce pokupiti jeftine glasove. Poprilicno sam siguran da je ovo jedna velika glupost koju ce opet placati narod tj drzavni budzet.

Koja puka slucajnost da su sad odjednom se pojavili dokazi, a gdje su bili zadnjih 10 god? Svi pricaju o roku od 10 god, a niko ne spominje u medijima subjektivnu zastaru od 6 mjeseci. E deder da vidim te nase pravne magove...

A i Bakira Hadziomerovica slusam sinoc, i on palamudi bez da ima pojma o cemu prica, cim naglasava zabrinutost kako bi ovaj postupak mogao ukinuti dosadasnju odluku da je bio genocid.

Sve to kad saberem, ojadim se kad skontam kakvi nam likovi kroje sudbinu, politiku drzave i javno mjenje...
..tebe revizija nasikirala pa si se javio nakon 9 godina....
_dreamer_
Posts: 134
Joined: 01/09/2006 21:45

#1946 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by _dreamer_ »

Acid@
Ne spinuj moj komentar, nije poenta o pravdi, nego o tome sto sam poprilicno siguran da ova revizija iz formalnih razloga nema sanse... svejedno je jesi li u pravu ili nisi kada ti prodje voz... a tesko ce me ko ubijediti u suprotno
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#1947 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 22/02/2017 23:23, edited 1 time in total.
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1948 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by BHCluster »

_dreamer_ wrote:Revizija je politicki potez covjeka koji u ovom mandatu nije apsolutno nista uradio i koji sada maze oci pravno nepismenom narodu, nadajuci se da ce pokupiti jeftine glasove. Poprilicno sam siguran da je ovo jedna velika glupost koju ce opet placati narod tj drzavni budzet.

Koja puka slucajnost da su sad odjednom se pojavili dokazi, a gdje su bili zadnjih 10 god? Svi pricaju o roku od 10 god, a niko ne spominje u medijima subjektivnu zastaru od 6 mjeseci. E deder da vidim te nase pravne magove...

A i Bakira Hadziomerovica slusam sinoc, i on palamudi bez da ima pojma o cemu prica, cim naglasava zabrinutost kako bi ovaj postupak mogao ukinuti dosadasnju odluku da je bio genocid.

Sve to kad saberem, ojadim se kad skontam kakvi nam likovi kroje sudbinu, politiku drzave i javno mjenje...

User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1949 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by arzuhal »

'oće, 'oće, revizija presude će da ukine presudu po kojoj je potvrđeno i ustanovljeno da je u Srebrenici počinjen genocid...'oće...e, ajde deco sad da se svi malo plašimo toga, ej! Pa o tome nismo ni razmišljali!
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#1950 Re: REVIZIJA TUZBE PROTIV SRBIJE

Post by asker »

Kaze Ceda Jovanovic "Milorad Dodik se 9 Jan kandidovao za Radovana Karadzica, a amerikanci su tu kandidaturu prihvatili" :lol: :lol: :lol:
Post Reply