Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post Reply
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#251 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Fudo387 »

KENJAC wrote:
PM72 wrote:Ma kakav optički,nisam blejao kroz njega ni kad sam imao priliku.Možda sam se pogrešno "odrazio".U fokusu si mog zanimanja jer si bio moj brat kad je bilo najteže a sad si se nešto otrgnuo.
Majke mi , ja sam vazda isti. Ni sekunde se nisam promijenio! Nisam ono sto mislis ! Ako ces mi vjerovat? Os da ti se zakunem ?
Pa ja, foliro nas dok nisi skonto kako da se ispalis i onda rodjacima poslao kote. :twisted:
PM72
Posts: 17770
Joined: 30/04/2012 16:54

#252 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by PM72 »

MikroBelaj wrote:
PM72 wrote:Kakav Hare,prepotentni šupak svoje vrste.Ona stranka za BiH je jedna od većih štetočina i ubleha.

Jos kad odnekle ispadne ona ubleha od jerlagica ,ja se sav ospem :D
Ma to je fula žešća.Sad hareta vade iz naftalina a iz očiju mu viri četresnica.
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#253 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by MikroBelaj »

PM72 wrote:
MikroBelaj wrote:
PM72 wrote:Kakav Hare,prepotentni šupak svoje vrste.Ona stranka za BiH je jedna od većih štetočina i ubleha.

Jos kad odnekle ispadne ona ubleha od jerlagica ,ja se sav ospem :D
Ma to je fula žešća.Sad hareta vade iz naftalina a iz očiju mu viri četresnica.

Reko je hare davno,..od blata ima da me pravite,.al ja cu biti u Turskoj i bavit se svojom fabrikom ulja,dok mi Selma titra moshnje :D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#254 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by KENJAC »

Pa ima li iko da vam valja ?
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#255 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by sumirprimus »

KENJAC wrote:Pa ima li iko da vam valja ?
samo fajteri. i u kost. jebed metiljanje,ocete se cerate.pa ceracemo se.jebi ga. kad ne ide neide...aj bar da poceramo
Ripicipi
Posts: 4171
Joined: 11/01/2007 21:55
Location: BiH, a vi???

#256 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Ripicipi »

Zgoljo wrote:Druze Rici,nije valjda da si se prepoznao? :roll:
Pa jesam, kao i sto bi trebali svi koji nisu glasali za SDA.
Proleteri, komunisti, antiBiH, anti ovo, anti ono :D

A ustvari jedini koji izdaje BiH svojim izjavama i postupcima je Bakir :)
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#257 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by sumirprimus »

realno jedini se kirbas ponasa drzavnicki..a svi ostali hoce krv.
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#259 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by asker »

Jos se nije rodio niti ce se ikad roditi Bosnjak izabran od Bosnjaka koji bi bio po mjeri Srba. Tu su naravno Kusta i Dzevdo Gali al njih niko ne bira jebiga.
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#260 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by palermo »

KENJAC wrote:Moram te razocarat ali kunem ti se Svetim Krstom i Ostroskim Vasilijem da nikad u zivotu nisam i niti cu glasat za ikakvu nacionalnu ili ratnohuskacku stranku ili pojedinca. Poslije Reformista nikad vise nisam izasao na izbore. A kako je tebi jasno kojem stadu pripadam , to mogu samo da predpostavim. Nemoj trazit u meni pokrice za tvoje odluke. Sam snosi posljedice !
Kakve veze ima glasanje sa stadom.

I vrlo malo ljudi glasa za ratnohuškačku il neku nacionalističku stranku. Uglavnom glasaju za stranku koja im, iz nekih njihovih razloga, čini najbolja.

Jedan od mojih najboljih drugova, i jedan od najboljih ljudi koje poznajem, Srbin, svoje čojstvo dokazao u ratu pomažući Bošnjake, mi je, u ono predratno vrijeme sa sjajem u očima dokazivao kako je Milošević internacionalista.

Čuj kako znam, pa eto uporedi broj tvojih postova na temi vezano za bh reprezetnaciju, bh sportiste i postove vezane za Novaka Đokovića.

Najveći troler u historiji klixa i jedan od najumnijih ljudi Mr Yes je znao znanje ...
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#261 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by dobojlija81 »

đesi karlin :kiss:

jel ukucas u trazilicu bosnjaci,muslimani pa poletis na prvu temu odmah :D
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#262 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by MikroBelaj »

asker wrote:Jos se nije rodio niti ce se ikad roditi Bosnjak izabran od Bosnjaka koji bi bio po mjeri Srba. Tu su naravno Kusta i Dzevdo Gali al njih niko ne bira jebiga.

Po mjeri srba,samo mrtav bosnjak je dobar bosnjak da se ne zavaravamo..nadam se da me admini nece supirati za ovu hladnu istinu?
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#263 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Zgoljo »

dobojlija81 wrote:đesi karlin :kiss:

jel ukucas u trazilicu bosnjaci,muslimani pa poletis na prvu temu odmah :D
Gospon gugl molim islam,muslimani :mrgreen:
colt
Posts: 1016
Joined: 11/10/2007 00:19

#264 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by colt »

Bakir je nesposoban kao i njegov otac. Vuče glupe poteze na štetu svog naroda i troši energiju na nebitne stvari. Jeebo li ga dan RS. Te nebitne stvari se rješavaju na kraju, a ne na početku. Umjesto da lobira da ekonomski likvidira RS, on troši energiju na bezvezne stvari. Da nije pokrenuo na sudu, ne bi ni Dodik uradio ništa. Sad je dobio krila i uvidio je da može uraditi šta hoće, jer Evropa je pasivna kao i 1992. Jeebe se njima za nekom BiH . .

Šta li je Alija unazadio Bošnjake to je čudo božije, a ovaj srpski špijun (Bakir) će nas zakopati sa svojom glupošću.
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#265 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by asker »

palermo wrote:
KENJAC wrote:Moram te razocarat ali kunem ti se Svetim Krstom i Ostroskim Vasilijem da nikad u zivotu nisam i niti cu glasat za ikakvu nacionalnu ili ratnohuskacku stranku ili pojedinca. Poslije Reformista nikad vise nisam izasao na izbore. A kako je tebi jasno kojem stadu pripadam , to mogu samo da predpostavim. Nemoj trazit u meni pokrice za tvoje odluke. Sam snosi posljedice !
Kakve veze ima glasanje sa stadom.

I vrlo malo ljudi glasa za ratnohuškačku il neku nacionalističku stranku. Uglavnom glasaju za stranku koja im, iz nekih njihovih razloga, čini najbolja.

Jedan od mojih najboljih drugova, i jedan od najboljih ljudi koje poznajem, Srbin, svoje čojstvo dokazao u ratu pomažući Bošnjake, mi je, u ono predratno vrijeme sa sjajem u očima dokazivao kako je Milošević internacionalista.

Čuj kako znam, pa eto uporedi broj tvojih postova na temi vezano za bh reprezetnaciju, bh sportiste i postove vezane za Novaka Đokovića.

Najveći troler u historiji klixa i jedan od najumnijih ljudi Mr Yes je znao znanje ...
:thumbup:

:bih:
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#266 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Zgoljo »

Ripicipi wrote:
Zgoljo wrote:Druze Rici,nije valjda da si se prepoznao? :roll:
Pa jesam, kao i sto bi trebali svi koji nisu glasali za SDA.
Proleteri, komunisti, antiBiH, anti ovo, anti ono :D

A ustvari jedini koji izdaje BiH svojim izjavama i postupcima je Bakir :)
Ja sam vrlo jasno naznacio da izrazito stujem istinske,dosljedne proletere,kao i ideje i stavove koje proklamiraju.Moze se cak reci da sam im jako blizak svjetonazorski,vjerovo ti ili ne.

Samo ne mogu licemjerja,glume,kamuflaze,cetnika na rende itd.Sta da radim,takav sam se rodio.
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#267 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Zgoljo »

colt wrote:Bakir je nesposoban kao i njegov otac. Vuče glupe poteze na štetu svog naroda i troši energiju na nebitne stvari. Jeebo li ga dan RS. Te nebitne stvari se rješavaju na kraju, a ne na početku. Umjesto da lobira da ekonomski likvidira RS, on troši energiju na bezvezne stvari. Da nije pokrenuo na sudu, ne bi ni Dodik uradio ništa. Sad je dobio krila i uvidio je da može uraditi šta hoće, jer Evropa je pasivna kao i 1992. Jeebe se njima za nekom BiH . .

Šta li je Alija unazadio Bošnjake to je čudo božije, a ovaj srpski špijun (Bakir) će nas zakopati sa svojom glupošću.
:zoka:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#268 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Connaisseur Karlin »

dobojlija81 wrote:đesi karlin :kiss:

jel ukucas u trazilicu bosnjaci,muslimani pa poletis na prvu temu odmah :D
a vidi,iskrsnu mi tema na forumu,a ne nakon surfanja googleta ,i to je dobra tema,na kojoj mozemo primjetiti interni sukob Bosnjaka

Svi Bosanjci u BiH nemaju zajednicke ciljeve i razmisljanja,a to nije dobro !
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#269 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by asker »

MikroBelaj wrote:
asker wrote:Jos se nije rodio niti ce se ikad roditi Bosnjak izabran od Bosnjaka koji bi bio po mjeri Srba. Tu su naravno Kusta i Dzevdo Gali al njih niko ne bira jebiga.

Po mjeri srba,samo mrtav bosnjak je dobar bosnjak da se ne zavaravamo..nadam se da me admini nece supirati za ovu hladnu istinu?
To je to.
Bosnjaci imaju razloge i puno pravo da kritikuju, ili bolje receno jebu sve po spisku Bosnjackim politicarima ukljucujuci Bakira. Ruku na srce radi se to maksimalno, na forumu, u realnom zivotu, na televiziji. Nema nedodirljivih od kritike javnosti.
Onda pogledas dnevnik PTPC, od 30 minuta 20 su hvalospjevi Miletu, a vidju kako je lijep, odlucan, Srbenda, pa citati, pa reakcije, pa zestoke poruke. Odes na hercegbosna forum ima tema Dr Dragan Covic, istina nisam se zadrzao dugo jer smrdi kroz monitor al ne vidjeh nista lose napisano. Isto je i na banjaluka forumu o Miletu.
Ovdje se Bakir i rahmetli Alija izvracaju naopako. Sebija se razvlaci na svim temama. Eno pocelo se i sa kcerkom. Da sve to uzmemo kao normalno i demokratski (mada se licno ne slazem s tim), Bosnjaci to mogu i imaju pravo raditi jer potezi tih ljudi direktno uticu na njihove zivote. Ali neko kome je kako kazes samo mrtav Bosnjak dobar Bosnjak nema to pravo, mislim ima, al je to ravno prdezu u svemiru.

Kao kad crnci medju sobom jedan drugom govore nigger, uleti bijelac misleci da im je dovoljno dobar jaran pa uradi isto, ovi ga izgaze nogama.

I pun mi kurac price da mi kao najbrojniji trebamo biti nekakav primjer, pa ce vrijeme zalijeciti rane, pa se eto trebamo odreci svega jer ce za 40-50 godina i drugi uvidjeti da je to ispravan put.

Ma mrs bagro separatisticka, nemam ja 9 zivota da vas cekam.
asker
Posts: 2815
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#270 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by asker »

Connaisseur Karlin wrote:
dobojlija81 wrote:đesi karlin :kiss:

jel ukucas u trazilicu bosnjaci,muslimani pa poletis na prvu temu odmah :D
a vidi,iskrsnu mi tema na forumu,a ne nakon surfanja googleta ,i to je dobra tema,na kojoj mozemo primjetiti interni sukob Bosnjaka

Svi Bosanjci u BiH nemaju zajednicke ciljeve i razmisljanja,a to nije dobro !
Ovo mi radimo da vas zavaramo.
Naime kad Petkom poslije dzume odemo na izucavanje islamske deklaracije, tu se dogovorimo da pravimo pometnju na forumu. Znas onu staru izreku "da se Vlasi ne dosjete".
8-)
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#271 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Connaisseur Karlin »

asker wrote:
Connaisseur Karlin wrote: a vidi,iskrsnu mi tema na forumu,a ne nakon surfanja googleta ,i to je dobra tema,na kojoj mozemo primjetiti interni sukob Bosnjaka

Svi Bosanjci u BiH nemaju zajednicke ciljeve i razmisljanja,a to nije dobro !
Ovo mi radimo da vas zavaramo.
Naime kad Petkom poslije dzume odemo na izucavanje islamske deklaracije, tu se dogovorimo da pravimo pometnju na forumu. Znas onu staru izreku "da se Vlasi ne dosjete".
8-)
vidimo rezultate stanja u drzavi ;-) ne postoji sloga medju Bosnjacima !
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#272 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by Zgoljo »

asker wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
dobojlija81 wrote:đesi karlin :kiss:

jel ukucas u trazilicu bosnjaci,muslimani pa poletis na prvu temu odmah :D
a vidi,iskrsnu mi tema na forumu,a ne nakon surfanja googleta ,i to je dobra tema,na kojoj mozemo primjetiti interni sukob Bosnjaka

Svi Bosanjci u BiH nemaju zajednicke ciljeve i razmisljanja,a to nije dobro !
Ovo mi radimo da vas zavaramo.
Naime kad Petkom poslije dzume odemo na izucavanje islamske deklaracije, tu se dogovorimo da pravimo pometnju na forumu. Znas onu staru izreku "da se Vlasi ne dosjete".
8-)
Dok jedni iscitavaju deklaraciju drugi asfaltiraju transferzalu.
Stara taktika,zbuni sebe pa protivnika.
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#273 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by KENJAC »

palermo wrote:
KENJAC wrote:Moram te razocarat ali kunem ti se Svetim Krstom i Ostroskim Vasilijem da nikad u zivotu nisam i niti cu glasat za ikakvu nacionalnu ili ratnohuskacku stranku ili pojedinca. Poslije Reformista nikad vise nisam izasao na izbore. A kako je tebi jasno kojem stadu pripadam , to mogu samo da predpostavim. Nemoj trazit u meni pokrice za tvoje odluke. Sam snosi posljedice !
Kakve veze ima glasanje sa stadom.

I vrlo malo ljudi glasa za ratnohuškačku il neku nacionalističku stranku. Uglavnom glasaju za stranku koja im, iz nekih njihovih razloga, čini najbolja.

Jedan od mojih najboljih drugova, i jedan od najboljih ljudi koje poznajem, Srbin, svoje čojstvo dokazao u ratu pomažući Bošnjake, mi je, u ono predratno vrijeme sa sjajem u očima dokazivao kako je Milošević internacionalista.

Čuj kako znam, pa eto uporedi broj tvojih postova na temi vezano za bh reprezetnaciju, bh sportiste i postove vezane za Novaka Đokovića.

Najveći troler u historiji klixa i jedan od najumnijih ljudi Mr Yes je znao znanje ...
Konacno dobismo odgovor o podobnosti kjafira ! Ako te fudbal ne interesuje , ti si petokolonas ! A ako hoces da budes i prihvacen od "raje" onda moras imat zastavu Rome i poster Federera !
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#274 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by MikroBelaj »

Connaisseur Karlin wrote:
asker wrote:
Connaisseur Karlin wrote: a vidi,iskrsnu mi tema na forumu,a ne nakon surfanja googleta ,i to je dobra tema,na kojoj mozemo primjetiti interni sukob Bosnjaka

Svi Bosanjci u BiH nemaju zajednicke ciljeve i razmisljanja,a to nije dobro !
Ovo mi radimo da vas zavaramo.
Naime kad Petkom poslije dzume odemo na izucavanje islamske deklaracije, tu se dogovorimo da pravimo pometnju na forumu. Znas onu staru izreku "da se Vlasi ne dosjete".
8-)
vidimo rezultate stanja u drzavi ;-) ne postoji sloga medju Bosnjacima !
Gdje nema sloge,znaci da demokratija ima prevagu,gdje je sloga treba pogledati pod sjeverna koreja,ili blize ,recimo rs genocidna tvorevina 8)
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#275 Re: Bakire Izetbegoviću, jesi ponovno u trezoru dok četnička žgadija demonstrira silu?

Post by palermo »

KENJAC wrote:
Konacno dobismo odgovor o podobnosti kjafira ! Ako te fudbal ne interesuje , ti si petokolonas ! A ako hoces da budes i prihvacen od "raje" onda moras imat zastavu Rome i poster Federera !
o izvini druže, to se zove izvrtanje teza.....naime, ti si meni podoban, sve dok si dobar čovjek .....
ali ja tebi nisam podoban jer sam kako ti reče dio stada...
Post Reply