- NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post Reply
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1551 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Connaisseur Karlin »

PM72 wrote:Znači,ne preostaje ništa drugo nego puške u ruke jer nemaš s kim pregovarati i dogovarati? Ili da nam EU,Incko ili USA donesu zakon pa da im mi biramo predstavnike.
a, za koga ces ratovati? pametne osobe traze dogovor sa osobam aistih ciljeva,a ne rat ! u ratu najvise stradaju nevine ( civilne) zrtve :|
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1552 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by spreca »

Mirza007 wrote:Evo ga ko uvrijedjena mlada:
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Iv ... ini/407422
A evo i prosvjetitelja:
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Bo ... NDH/407424
Ima li neko da mu posalje dokumentaciju i presudu iz Haga za genocid u Srebrenici? Ono tek cinjenica radi.
A bdw i direktorica se oglasila:
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/In ... vku/407410
Ovo tek da nebi kome promaklo. Bitno je jako.
Ovo treba poslati onom shupku /cetniku Stevandicu pa nek cita sta pisu u njegovom komsiluku a on navalio na klix.....sve to treba kaznjavati dok ne zatvore komentare ili nebudu imali ljude koji brisu i banuju
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1553 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by spreca »

choxnox wrote:
japin_mutapi wrote:ivanić je opasniji od dodika
Ovo sam ja oduvijek govorio. Ivanic i sve ostale stranke iz Saveza za promjene su mnogo, mnogo opasnije po BIH nego Dodik. Kod Dodika se zna - laje na sav glas i zna se njegov stav, ali ovi hinjski iz Saveza za promjene su sve kao za koalicije ovo-ono, ali su veci cetnici od Dodika i to je opasno jer ce pokusati iskoristiti "vuka u janjecoj" kozi da na Zapadu ostvare ono sto Dodik javno prica i prizeljkuje. K'o fol oni su za EU i integracije ove-one, a vidjeli smo i sada, a i prije da Savez za promjene ima apsolutno isti cilj kao i Dodik. Na kraju krajeva Savez za promjene, odnosno SDS i jest pokretac i egzekutor (zajedno sa Srbijom i Crnom Gorom) zlocina i genocida koji su zadesili RBIH tokom zvjerske agresije '92-95.
Ivanic je uvijek bio pokvareniji od Dodiga....Dodig ima oraha pune dzepove i zato se ga moze drzati na uzdi a ovi imaju manje zato ih nemozes zauzdati
User avatar
muha_sa
Posts: 128479
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1554 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by muha_sa »

Connaisseur Karlin wrote:
PM72 wrote:Znači,ne preostaje ništa drugo nego puške u ruke jer nemaš s kim pregovarati i dogovarati? Ili da nam EU,Incko ili USA donesu zakon pa da im mi biramo predstavnike.
a, za koga ces ratovati? pametne osobe traze dogovor sa osobam aistih ciljeva,a ne rat ! u ratu najvise stradaju nevine ( civilne) zrtve :|
cuj za koga :-)

sad je red da mi koji smo kokuzi nešto hajrujemo---valja mi unucad obezbjedit
PM72
Posts: 17625
Joined: 30/04/2012 16:54

#1555 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by PM72 »

Connaisseur Karlin wrote:
PM72 wrote:Znači,ne preostaje ništa drugo nego puške u ruke jer nemaš s kim pregovarati i dogovarati? Ili da nam EU,Incko ili USA donesu zakon pa da im mi biramo predstavnike.
a, za koga ces ratovati? pametne osobe traze dogovor sa osobam aistih ciljeva,a ne rat ! u ratu najvise stradaju nevine ( civilne) zrtve :|
Moje dijete i ja nećemo ni za koga.Boli me ona stvar i za ratom i za sukobima.Jedan sam preživio.
Mirza007
Posts: 2753
Joined: 02/04/2014 23:26

#1556 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Mirza007 »

Zgoljo wrote:
Mirza007 wrote:Evo ga ko uvrijedjena mlada:
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Iv ... ini/407422
A evo i prosvjetitelja:
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/Bo ... NDH/407424
Ima li neko da mu posalje dokumentaciju i presudu iz Haga za genocid u Srebrenici? Ono tek cinjenica radi.
A bdw i direktorica se oglasila:
http://www.nezavisne.com/novosti/bih/In ... vku/407410
Ovo tek da nebi kome promaklo. Bitno je jako.
Jako bitno i treba ponavljati.Neki jos uvijek ne vjeruju da su oni svi isti.

Nego,ja u ovom kmecanju ne vidjeh ni jedan ponudjen argument zasto Šumska nije zlocinacka tvorevina jednaka NDH-aziji,samo floskule tipa,ja sam duboko uvredjen,koga ba boli racku sto si ti uvredjen.
Jebote kakva su vremena dosla da ne smijes ni zlocincu reci da je zlocinac,podrzavaocima da su saucesnici a tvorevini da je zlocinacka.

Šiz majke mi.
Borenovic je nadasve "iznenadjen i uvredjen".
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1557 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by MikroBelaj »

Rat je jedino rjesenje,na zalost......
PM72
Posts: 17625
Joined: 30/04/2012 16:54

#1558 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by PM72 »

MikroBelaj wrote:Rat je jedino rjesenje,na zalost......
Sačekajte bar dok ševa ne zapjeva :lol:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11511
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1559 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by japin_mutapi »

Connaisseur Karlin wrote:
PM72 wrote:Znači,ne preostaje ništa drugo nego puške u ruke jer nemaš s kim pregovarati i dogovarati? Ili da nam EU,Incko ili USA donesu zakon pa da im mi biramo predstavnike.
a, za koga ces ratovati? pametne osobe traze dogovor sa osobam aistih ciljeva,a ne rat ! u ratu najvise stradaju nevine ( civilne) zrtve :|
čuj za koga, pa za sebe
ja sastavio spisak objekata i lokacija, odredio priotitete, isplanirao i organizovao logistiku, napravio okvirni plan akcije i reakcije, oprema spremna pri ruci, improvizacija i prilagođavanje situaciji nisu problem ... sad čekam da nestane struje
sumirprimus
Posts: 80738
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1560 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by sumirprimus »

naĆi vama je jasno ko dan da akosranje izbije, i ovi sto bi ratovali i ovi sto bi bjezali bili bi na gubitku...
dakle istorijsko historijska povijest nam govori,da se vecina ne bi izvukla s autom punim namjestaja preko grane do obecane njemacke il bar slovenije, a ovi sto bi ratovali usljed bolakada komsija itocno i zapadno bili bi sami,izolovani,zatvoreni i u gabuli zstokoj?
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1561 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by MikroBelaj »

PM72 wrote:
MikroBelaj wrote:Rat je jedino rjesenje,na zalost......
Sačekajte bar dok ševa ne zapjeva :lol:
Pjeva ona od 2014,samo je pojedini jos nisu culi kolega :D
PM72
Posts: 17625
Joined: 30/04/2012 16:54

#1562 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by PM72 »

Ja ne planiram ni šnjuru u čizme provuć za ovu zemlju.
sumirprimus
Posts: 80738
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1563 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by sumirprimus »

ma pušćaju mi kalavare...bolje kad ugrije.---
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1564 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by MikroBelaj »

PM72 wrote:Ja ne planiram ni šnjuru u čizme provuć za ovu zemlju.
Jel te ko pito 92-ge?

Ako nisi zbriso sad ti je vrijeme :D
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#1565 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Zgoljo »

MikroBelaj wrote:Rat je jedino rjesenje,na zalost......
Na zalost.
Bog nam je svjedok da smo popustali,uzmicali,pristajali na sve i svasta,sa izjednacavanjem zlocinca i zrtve...Sve nemoj,neka,pusti,sabur,nema veze,nadoci ce to sve.
Ali sve dzaba,nece da se okane i hajd.

Imamo ako nista tu moralnu satisfakciju koju uspjevamo drzati u kontinuitetu unatoc zlodjelima prema nama.

Sta ce biti sutra ne smijem se zakleti.Nek je Bog u pomoci prvo njima pa onda i nama.
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1566 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by MikroBelaj »

Zgoljo wrote:
MikroBelaj wrote:Rat je jedino rjesenje,na zalost......
Na zalost.
Bog nam je svjedok da smo popustali,uzmicali,pristajali na sve i svasta,sa izjednacavanjem zlocinca i zrtve...Sve nemoj,neka,pusti,sabur,nema veze,nadoci ce to sve.
Ali sve dzaba,nece da se okane i hajd.

Imamo ako nista tu moralnu satisfakciju koju uspjevamo drzati u kontinuitetu unatoc zlodjelima prema nama.

Sta ce biti sutra ne smijem se zakleti.Nek je Bog u pomoci prvo njima pa onda i nama.
Samo nek je nama na pomoci,a njima na odmoci :D
sumirprimus
Posts: 80738
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1567 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by sumirprimus »

MikroBelaj wrote:
PM72 wrote:Ja ne planiram ni šnjuru u čizme provuć za ovu zemlju.
Jel te ko pito 92-ge?

Ako nisi zbriso sad ti je vrijeme :D
pust ba sarajlije znas da njima kasni veza, i treba bar dva tri mejseca dok im jave daj poco rat :D
nego drugovi gospodo braco, dijasporci, sije,sunije, vatikanci i ostali,jakob finci, mojne da bidne opet nedimee dragi sha nam ovo radeeeee
ivanic odradi orkestar i ovaj vod za vjencanja i sahrane..mojne tako i sa ozbiljnijom tehnikom.
ok?
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#1568 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Zgoljo »

MikroBelaj wrote:
Zgoljo wrote:
MikroBelaj wrote:Rat je jedino rjesenje,na zalost......
Na zalost.
Bog nam je svjedok da smo popustali,uzmicali,pristajali na sve i svasta,sa izjednacavanjem zlocinca i zrtve...Sve nemoj,neka,pusti,sabur,nema veze,nadoci ce to sve.
Ali sve dzaba,nece da se okane i hajd.

Imamo ako nista tu moralnu satisfakciju koju uspjevamo drzati u kontinuitetu unatoc zlodjelima prema nama.

Sta ce biti sutra ne smijem se zakleti.Nek je Bog u pomoci prvo njima pa onda i nama.
Samo nek je nama na pomoci,a njima na odmoci :D
Mislio sam vise onako figurativno :mrgreen:
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1569 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by MikroBelaj »

sumirprimus wrote:
MikroBelaj wrote:
PM72 wrote:Ja ne planiram ni šnjuru u čizme provuć za ovu zemlju.
Jel te ko pito 92-ge?

Ako nisi zbriso sad ti je vrijeme :D
pust ba sarajlije znas da njima kasni veza, i treba bar dva tri mejseca dok im jave daj poco rat :D
nego drugovi gospodo braco, dijasporci, sije,sunije, vatikanci i ostali,jakob finci, mojne da bidne opet nedimee dragi sha nam ovo radeeeee
ivanic odradi orkestar i ovaj vod za vjencanja i sahrane..mojne tako i sa ozbiljnijom tehnikom.
ok?

Sacekacemo ih na Brcanskoj Malti,a onda idemo Krizani,Bare,Pozarnica,,, :bih:
sumirprimus
Posts: 80738
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1570 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by sumirprimus »

kakva brcank to je prekasno...
jebemu to smo vec imali...
a i treb docekat ono vazduhoplovstvo kolko 5 6 avijona?
nemoj dalje vako doce oni supci iz one hobotnice koji vec glavnosci
Zgoljo
Posts: 1208
Joined: 26/12/2015 22:22

#1571 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Zgoljo »

Pola(h)ko komsije,ne moze samo da se udje,da se rusi tudje,lijepo sam im rekao....

O zar moram da vam ponovim,okaaaaanite se Nje,jer sve cu da vas ......... :mrgreen:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#1572 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Sanjarko »

sumirprimus wrote:naĆi vama je jasno ko dan da akosranje izbije, i ovi sto bi ratovali i ovi sto bi bjezali bili bi na gubitku...
dakle istorijsko historijska povijest nam govori,da se vecina ne bi izvukla s autom punim namjestaja preko grane do obecane njemacke il bar slovenije, a ovi sto bi ratovali usljed bolakada komsija itocno i zapadno bili bi sami,izolovani,zatvoreni i u gabuli zstokoj?
Pa ak bi moro bjezat, nemam sta ni ponijet, fukara zesca.
Lazem imam laptop skrsen, ko poklon ga dobio, i mob skrsen od virusa, isto poklon.
Bezeze, ne vrijede nista. Ne moze se ni sto kermi za njih dobit. U vhr 5 deset.

Znaci samo gace mogu ponijet. Nemam nista, a agresoru i profiterima bi ostala garsonjera stara od 26 kvadrata.
Ni ona nista ne vrijedi.

Ma pisao sam.
Opet izgleda ce da tuku po sirotinji.
sumirprimus
Posts: 80738
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1573 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by sumirprimus »

Vizionar 1985 wrote:
sumirprimus wrote:naĆi vama je jasno ko dan da akosranje izbije, i ovi sto bi ratovali i ovi sto bi bjezali bili bi na gubitku...
dakle istorijsko historijska povijest nam govori,da se vecina ne bi izvukla s autom punim namjestaja preko grane do obecane njemacke il bar slovenije, a ovi sto bi ratovali usljed bolakada komsija itocno i zapadno bili bi sami,izolovani,zatvoreni i u gabuli zstokoj?
Pa ak bi moro bjezat, nemam sta ni ponijet, fukara zesca.
Lazem imam laptop skrsen, ko poklon ga dobio, i mob skrsen od virusa, isto poklon.
Bezeze, ne vrijede nista. Ne moze se ni sto kermi za njih dobit. U vhr 5 deset.

Znaci samo gace mogu ponijet. Nemam nista, a agresoru i profiterima bi ostala garsonjera stara od 26 kvadrata.
Ni ona nista ne vrijedi.

Ma pisao sam.
Opet izgleda ce da tuku po sirotinji.
o brate ,ako jetako imas od mene sezonsku, pice po izboru a klopa je sta narucimo :thumbup:
al linija ti ne gine...jebes to kmecanje. mos tipkat dobaaaar. prsti rade. idi na pp sa pm.om trebace ti :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1574 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Connaisseur Karlin »

muha_sa wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
PM72 wrote:Znači,ne preostaje ništa drugo nego puške u ruke jer nemaš s kim pregovarati i dogovarati? Ili da nam EU,Incko ili USA donesu zakon pa da im mi biramo predstavnike.
a, za koga ces ratovati? pametne osobe traze dogovor sa osobam aistih ciljeva,a ne rat ! u ratu najvise stradaju nevine ( civilne) zrtve :|
cuj za koga :-)

sad je red da mi koji smo kokuzi nešto hajrujemo---valja mi unucad obezbjedit
:kiss:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1575 Re: - NOVA KRIZA U BOSNI!?

Post by Connaisseur Karlin »

PM72 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
PM72 wrote:Znači,ne preostaje ništa drugo nego puške u ruke jer nemaš s kim pregovarati i dogovarati? Ili da nam EU,Incko ili USA donesu zakon pa da im mi biramo predstavnike.
a, za koga ces ratovati? pametne osobe traze dogovor sa osobam aistih ciljeva,a ne rat ! u ratu najvise stradaju nevine ( civilne) zrtve :|
Moje dijete i ja nećemo ni za koga.Boli me ona stvar i za ratom i za sukobima.Jedan sam preživio.
u rat nece niko normalan :)
Post Reply