Hapšenje pripadnika ARBiH

Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#76 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

junior3 wrote:Ma da, montiran, biće da je izvršio samoubistvo.
Šta vidiš na kraju videa ? Video se prekida, vide se nekakve noge i kraj. E moji đikani... :lol:
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#77 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by animals »

Hamolj wrote:
animals wrote:
Hamolj wrote:
Abdić je procesuiran temeljem bilateralnog sporazuma dvije države, pod pokroviteljstvom Međunarodne zajednice koja je utvrdila da BiH u tom periodu nema kapacitete za kvalitetno procesuiranje ratnih zločina.
Abdic je izabran za predsjednika SDA, prvog predsjednik muslimana sa milion i cetrdeset tisuca glasova..
ali clanovi SDA, to ponistise i izabrase Aliju..
Abdic je legitimni predsjednik SDA i muslimana..
Toliko o Aliji i iza njega dva miliona Bosnjaka, sve lazi..
Daj debilu razguli više. Šta ti znaš ko je legitimni predstavnik hebo te Krivousti. I Kljujić je bio legitimni predstavnik Hrvata pa ga Mate Boban smijeni zato što nije bio fašističke naravi.
Samo ti se krevelji i dalje..
ne znam zasto Chmoljo tolerira tvoje psovanje i vrijedjanje ovdje..
da je neki Hrvat ili Srbin, davno bi ban dobio..
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#78 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by junior3 »

Hamolj wrote:
junior3 wrote:Ma da, montiran, biće da je izvršio samoubistvo.
Šta vidiš na kraju videa ? Video se prekida, vide se nekakve noge i kraj. E moji đikani... :lol:
Jako smiješno, a i ti si ekspert pa znaš da je montirano, fali snimka i to je dokaz da je montirano? :-)
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#79 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

animals wrote:
Samo ti se krevelji i dalje..
ne znam zasto Chmoljo tolerira tvoje psovanje i vrijedjanje ovdje..
da je neki Hrvat ili Srbin, davno bi ban dobio..
Normalno da bi dobio kad je ovo bosanski forum i zabranjeno je širenje velikočetničkih i velikoustaških fašističkih ideja.
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#80 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

junior3 wrote:
Hamolj wrote:
junior3 wrote:Ma da, montiran, biće da je izvršio samoubistvo.
Šta vidiš na kraju videa ? Video se prekida, vide se nekakve noge i kraj. E moji đikani... :lol:
Jako smiješno, a i ti si ekspert pa znaš da je montirano, fali snimka i to je dokaz da je montirano? :-)
Jesi čitao šta sam napisao ? Ovaj video je jednom bio predmet razmatranja tužilaštva i dokazano je da je montiran. Mišliš da bi ga četnici stavili na yt, a ne bi poslali na nadležne adrese ? :-)
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#81 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

Sarajmen wrote:@Hamolj, vrijeđanjem kršiš pravila foruma.
Frajer provocira, ako će se tolerisati njegove konstante provokacije i negiranje ove države valjda se mogu tolerisati i moje uvrede.
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#82 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Danguba »

Bodkin wrote:
Danguba wrote:
Kad Bosnjo ode do Pozarevca pa ga uhvate sve sa vojnom opremom, neka ga na raznju okrecu.
Kuzis razliku.
A sta cemo sa onima sto su iz banja luke, trebinja, citluka ili neuma? I jesu to srbi i hrvati trebali na raznju okretati sandzaklije koje su se borile u bosni? Ili srbi iz hrvatske ove bosnjake sto su se borili za hrvatsku?

Nego najlakse te floskule oko pozarevca prosipati
Ho's da ti crtam.
Poredjenje ti je nidje veze.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#83 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by dječak sa šibicama »

Rade Rogic je pronadjen nakon rata, odnosno les. Ovaj snimak je objavljen poslije rata, nije snimljena egzekucija ali se vidjelo da je covjeku koji lezi a par minuta ranije je govorio u kameru, prerezan vrat i rez preko lica. To je uradio ovaj Arap sa snimka.

Ohani malo.
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#84 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by junior3 »

Nisam upoznat sa tim šta je tužilaštvo razmatralo oko videa, može li se negdje o tome nešto pročitati.
I k'o ubi ovog čovjeka? Vjerovatno ga nisu ni dotakli, jer gdje bi :?
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#85 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by animals »

Hamolj wrote:
Sarajmen wrote:@Hamolj, vrijeđanjem kršiš pravila foruma.
Frajer provocira, ako će se tolerisati njegove konstante provokacije i negiranje ove države valjda se mogu tolerisati i moje uvrede.
Sta ja to negiram..
ne izmisljaj i daj argumente gdje ja negiram drzavu,,
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#86 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by junior3 »

dječak sa šibicama wrote:Rade Rogic je pronadjen nakon rata, odnosno les. Ovaj snimak je objavljen poslije rata, nije snimljena egzekucija ali se vidjelo da je covjeku koji lezi a par minuta ranije je govorio u kameru, prerezan vrat i rez preko lica. To je uradio ovaj Arap sa snimka.

Ohani malo.
Ma ko zna koga su oni pronašli... :-)
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#87 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by channel10 »

junior3 wrote:Nisam upoznat sa tim šta je tužilaštvo razmatralo oko videa, može li se negdje o tome nešto pročitati.
I k'o ubi ovog čovjeka? Vjerovatno ga nisu ni dotakli, jer gdje bi :?
U cemu je fol sa ovim snimkom?
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#88 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Danguba »

channel10 wrote: U cemu je fol sa ovim snimkom?
mislis, kakve veze ima sa ovom temom?
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#89 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by channel10 »

Danguba wrote:
channel10 wrote: U cemu je fol sa ovim snimkom?
mislis, kakve veze ima sa ovom temom?
I to i gdje oni vide ovdje mrtvog covjeka? Na ovom snimku se nista ne vidi, osim maltretiranja zarobljenika.
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#90 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

dječak sa šibicama wrote:Rade Rogic je pronadjen nakon rata, odnosno les. Ovaj snimak je objavljen poslije rata, nije snimljena egzekucija ali se vidjelo da je covjeku koji lezi a par minuta ranije je govorio u kameru, prerezan vrat i rez preko lica. To je uradio ovaj Arap sa snimka.

Ohani malo.
Rade Rogić da dana današnjeg nije pronađen. :-)

Video je montiran. A Rade je mogao biti razmijenjen pa da je poslije poginuo u borbama. Ko će četaljima i njihovoj propagandi znati, isto kao i onih 2000 zaklanih civila u Kravici. :-)
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#91 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Uhapšeni i sud treba da odgovori da li su krivi ili ne, isto sam rekao i za uhapšene Hrvate iz Posavine. Sada se najbolje vidi koliko je bilo apsurdno i jadno ono kreveljenje Hrvatske i Hrvata u BiH da je sve bila Bošnjačka ujdurma, dokaz tobožnje ugroženosti...itd.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#92 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Bodkin »

Danguba wrote:
Bodkin wrote:
Danguba wrote:
Kad Bosnjo ode do Pozarevca pa ga uhvate sve sa vojnom opremom, neka ga na raznju okrecu.
Kuzis razliku.
A sta cemo sa onima sto su iz banja luke, trebinja, citluka ili neuma? I jesu to srbi i hrvati trebali na raznju okretati sandzaklije koje su se borile u bosni? Ili srbi iz hrvatske ove bosnjake sto su se borili za hrvatsku?

Nego najlakse te floskule oko pozarevca prosipati
Ho's da ti crtam.
Poredjenje ti je nidje veze.
Nisam ni sumnjao :lol: :thumbup:
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#93 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

animals wrote:
Hamolj wrote:
Sarajmen wrote:@Hamolj, vrijeđanjem kršiš pravila foruma.
Frajer provocira, ako će se tolerisati njegove konstante provokacije i negiranje ove države valjda se mogu tolerisati i moje uvrede.
Sta ja to negiram..
ne izmisljaj i daj argumente gdje ja negiram drzavu,,
Ove tvoje doskočice tipa Fikret je legitimni predstavnik, a znaš da je Fikret obični ratni zločinac. Stjepan Kljujić je legitimni predstavnik, a Mato Boban i Jadranko Prlić su ratni zločinci. To je razlika.
Collins
Posts: 72
Joined: 20/11/2016 07:29

#94 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Collins »

Hamolj je podržavao uhićenja Hrvata buahaha, uživam u ovome :DD
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#95 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

Collins wrote:Hamolj je podržavao uhićenja Hrvata buahaha, uživam u ovome :DD
Za razliku od vas Dodinih dupelizaca i Srba katolika mi ova hapšenja nećemo smatrati urotom. :-)
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#96 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Danguba »

channel10 wrote:
Danguba wrote:
channel10 wrote: U cemu je fol sa ovim snimkom?
mislis, kakve veze ima sa ovom temom?
I to i gdje oni vide ovdje mrtvog covjeka? Na ovom snimku se nista ne vidi, osim maltretiranja zarobljenika.
Za mene je i to gnusno.
Samo kukavice se ovako ponasaju.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#97 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by animals »

Hamolj wrote: Ove tvoje doskočice tipa Fikret je legitimni predstavnik, a znaš da je Fikret obični ratni zločinac. Stjepan Kljujić je legitimni predstavnik, a Mato Boban i Jadranko Prlić su ratni zločinci. To je razlika.
Ja se samo osvrcem da je on izabran legalno na prvim izborima..
nista nisam slagao..
istina ziva..i kave to ima veze sa negiranjem drzave..
Hamolj
Posts: 961
Joined: 03/11/2016 15:03

#98 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Hamolj »

animals wrote:
Hamolj wrote: Ove tvoje doskočice tipa Fikret je legitimni predstavnik, a znaš da je Fikret obični ratni zločinac. Stjepan Kljujić je legitimni predstavnik, a Mato Boban i Jadranko Prlić su ratni zločinci. To je razlika.
Ja se samo osvrcem da je on izabran legalno na prvim izborima..
nista nisam slagao..
istina ziva..i kave to ima veze sa negiranjem drzave..
Pa zaboravio si da se odrekao funkcije u korist rahmetli Alije Izetbegovića. Stjepan Kljujić se ničeg nije odrekao, ali su se ustaše odrekle njega, iako je legitimno izabrani predstavnik za kojeg je glasao najveći broj Hrvata.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#99 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by Bosanski_kralj »

Bodkin wrote:
A sta cemo sa onima sto su iz banja luke, trebinja, citluka ili neuma? I jesu to srbi i hrvati trebali na raznju okretati sandzaklije koje su se borile u bosni? Ili srbi iz hrvatske ove bosnjake sto su se borili za hrvatsku?

Nego najlakse te floskule oko pozarevca prosipati
Ko god je agresor i pripadnik zločinačke vojske ne treba imati milosti prema takvima, pa bio on Bošnjak, Srbin, Honduraščanin.

Odeš od svoje kuće 100, hiljade kilometara da napadaš, ubijaš, bombardiraš ljude ni krive ni dužne i onda ti isti ljudi kad te se dočepaju trebaju imati razumijevanja za tebe i poštovati nekakve norme.

Kad se sagleda cjelokupna situacija u periodu 92-95 malo ko u svijetu bi onako humano postupao kako su postupali pripadnici Armije RBIH.
junior3
Posts: 9078
Joined: 20/02/2014 01:02

#100 Re: Hapšenje pripadnika ARBiH

Post by junior3 »

channel10 wrote:
Danguba wrote:
channel10 wrote: U cemu je fol sa ovim snimkom?
mislis, kakve veze ima sa ovom temom?
I to i gdje oni vide ovdje mrtvog covjeka? Na ovom snimku se nista ne vidi, osim maltretiranja zarobljenika.
A malo ti? Nije dovoljno to što nije pronađen još uvijek?
Post Reply