SREBRENICA

Post Reply

Mladen Grujičić

ne treba biti načelnik Opštine Srebrenica jer negira genocid u Srebrenici
52
50%
treba biti načelnik Opštine Srebrenica jer je pobijedio na izborima
51
50%
 
Total votes: 103

PM72
Posts: 17648
Joined: 30/04/2012 16:54

#351 Re: SREBRENICA

Post by PM72 »

Ja samo znam da neku golemu razliku između bivšeg i sadašnjeg načelnika ona sirotinja što se vratila neće osjetiti.Oni što se bore za opstanak,što rade i privređuju.Jer se Ćamil baš i nije pretrg'o.Njemu je prioritet bilo hodanje po svjetu i talovi sa Munirom i ostalim udruženjima.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#352 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

valja trpit muniru iduce cetri godine, bice glasnija nego ikad
PAZI
Posts: 146
Joined: 11/03/2010 16:29

#353 Re: SREBRENICA

Post by PAZI »

KB9 wrote:valja trpit muniru iduce cetri godine, bice glasnija nego ikad
Evo već je počela sa ubleharenjem..Izjavila da će se ubiti :lol: :lol: :lol: ako bude morala moliti Dodika za bilo šta a legitimno izabranom načelniku će ni manje ni više nego ZABRANITI ulazak u Potočare.. :izet:
PAZI
Posts: 146
Joined: 11/03/2010 16:29

#354 Re: SREBRENICA

Post by PAZI »

KB9 wrote:valja trpit muniru iduce cetri godine, bice glasnija nego ikad
Evo već je počela sa ubleharenjem..Izjavila da će se ubiti :lol: :lol: :lol: ako bude morala moliti Dodika za bilo šta a legitimno izabranom načelniku će ni manje ni više nego ZABRANITI ulazak u Potočare.. :izet:asli njena babovina ili..
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#355 Re: SREBRENICA

Post by uglavnomja »

PAZI wrote:
KB9 wrote:valja trpit muniru iduce cetri godine, bice glasnija nego ikad
Evo već je počela sa ubleharenjem..Izjavila da će se ubiti :lol: :lol: :lol: ako bude morala moliti Dodika za bilo šta a legitimno izabranom načelniku će ni manje ni više nego ZABRANITI ulazak u Potočare.. :izet:asli njena babovina ili..

:roll:


ali kad realno pogledas ta ista skupina neobrazovanih zena godinama "odredjuje" koji su svejtski politicari dobrosoli, a koji ne ... i sve im se tolerise (od strane politicara koji su se obogatili na srebrenici razumljivo) ... ali ostatak naroda
empatija je cudo, ugasi se mozak ...
ali matematika opstaje, milioni su ostali zapisani i zapamceni. kao i bezobrazluk i bahatost i kocijasenje ... tako i empatija nestaje matamatickom preciznnoscu.

a da ce se ubiti :D malo sutra :zzzz:
valjda utanjila lova ... pa malo da nagrne, naviklo se, sta ces ...




ozbiljno pitanje: gdje je ona glasala?
vogosca ili srebrenica?

posto suti po tom pitanju, odgovor je ocit :izet:



je li ona stvarno misli da je narod toliko glup?
PAZI
Posts: 146
Joined: 11/03/2010 16:29

#356 Re: SREBRENICA

Post by PAZI »

Ne samo da ta grupa neobrazovanih žena odlučuje ko je a ko nije dobro došao u Potočare,nego duži niz godina diriguju bošnjačkim članovima predsjedništva i ozbiljno se miješaju u kadrovsku politiku u :OSBiH,policijskim i obavještajnim strukturama,sudu,tužilaštvu i još neklocini drugih bitnih životnih segmenata.Njihovi ultimativni zahtjevi se uglavnom bespogovorno prihvataju ili se pak čeka po dva tri mjeseca da se one usaglase bez obzira na stručne ili bilo koje druge referense "njiovog-njiovijeh akndidata".Intiligenciju i zdrav razum iole normalnim ljudima vrijeđa munirino i ostalije munira "stručno tumačenje i obrazlaganje" sudskije presuda-bilo haških ili drugih sudova.Uglavnom ova i ovakve grupe su već davno bukvalno "prodali svoje mrtve"beskurpulozno podređujući njihov sveti ideal za koji su izginuli za evidentno ličnu promociju i bogaćenje..A to je li dotična i gdje je glasala,vjerovatno da nije nigdfje jer ona i nije iz Srebrenice :izet: .
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#357 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

PAZI wrote:
KB9 wrote:valja trpit muniru iduce cetri godine, bice glasnija nego ikad
Evo već je počela sa ubleharenjem..Izjavila da će se ubiti :lol: :lol: :lol: ako bude morala moliti Dodika za bilo šta a legitimno izabranom načelniku će ni manje ni više nego ZABRANITI ulazak u Potočare.. :izet:asli njena babovina ili..
pa to je njeno, svaki onaj insan je ustvari umro za muniru i u njeno ime pa je njena duznost da se bogati na osnovu toga

neka, nama treba tako, steta je da onako kulturna, obrazovana i elokventna zena ne govori punom parom :bih:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#358 Re: SREBRENICA

Post by uglavnomja »

PAZI wrote:Ne samo da ta grupa neobrazovanih žena odlučuje ko je a ko nije dobro došao u Potočare,nego duži niz godina diriguju bošnjačkim članovima predsjedništva i ozbiljno se miješaju u kadrovsku politiku u :OSBiH,policijskim i obavještajnim strukturama,sudu,tužilaštvu i još neklocini drugih bitnih životnih segmenata.Njihovi ultimativni zahtjevi se uglavnom bespogovorno prihvataju ili se pak čeka po dva tri mjeseca da se one usaglase bez obzira na stručne ili bilo koje druge referense "njiovog-njiovijeh akndidata".Intiligenciju i zdrav razum iole normalnim ljudima vrijeđa munirino i ostalije munira "stručno tumačenje i obrazlaganje" sudskije presuda-bilo haških ili drugih sudova.Uglavnom ova i ovakve grupe su već davno bukvalno "prodali svoje mrtve"beskurpulozno podređujući njihov sveti ideal za koji su izginuli za evidentno ličnu promociju i bogaćenje..A to je li dotična i gdje je glasala,vjerovatno da nije nigdfje jer ona i nije iz Srebrenice :izet: .

prvi put citam ovako nesto, sve skupa ...
da imaju priviligije u svakom segmentu zivota - to svi znamo. ali ovoliki uticaj zena koje skolu nisu vidjele, vjerovatno ni pravi posao imale, na sve vidove zivota :? je taman alijina minder politika - vazno je da zna ljude, a sto ljudi nista ne znaju - nema veze.
a doniijela je srebrenica politicarima pune sehare ...

biznis je poceo 96. znam iz prve, svoje ruke :|


a odakle je munira i kako je opstalo njeno udruzenje gradjana ako nije iz srebrenice?
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#359 Re: SREBRENICA

Post by hrasno38 »

uglavnomja wrote:
PAZI wrote:Ne samo da ta grupa neobrazovanih žena odlučuje ko je a ko nije dobro došao u Potočare,nego duži niz godina diriguju bošnjačkim članovima predsjedništva i ozbiljno se miješaju u kadrovsku politiku u :OSBiH,policijskim i obavještajnim strukturama,sudu,tužilaštvu i još neklocini drugih bitnih životnih segmenata.Njihovi ultimativni zahtjevi se uglavnom bespogovorno prihvataju ili se pak čeka po dva tri mjeseca da se one usaglase bez obzira na stručne ili bilo koje druge referense "njiovog-njiovijeh akndidata".Intiligenciju i zdrav razum iole normalnim ljudima vrijeđa munirino i ostalije munira "stručno tumačenje i obrazlaganje" sudskije presuda-bilo haških ili drugih sudova.Uglavnom ova i ovakve grupe su već davno bukvalno "prodali svoje mrtve"beskurpulozno podređujući njihov sveti ideal za koji su izginuli za evidentno ličnu promociju i bogaćenje..A to je li dotična i gdje je glasala,vjerovatno da nije nigdfje jer ona i nije iz Srebrenice :izet: .
prvi put citam ovako nesto, sve skupa ...
da imaju priviligije u svakom segmentu zivota - to svi znamo. ali ovoliki uticaj zena koje skolu nisu vidjele, vjerovatno ni pravi posao imale, na sve vidove zivota :? je taman alijina minder politika - vazno je da zna ljude, a sto ljudi nista ne znaju - nema veze.
a doniijela je srebrenica politicarima pune sehare ...

biznis je poceo 96. znam iz prve, svoje ruke :|
a odakle je munira i kako je opstalo njeno udruzenje gradjana ako nije iz srebrenice?
Dijete ide uvijek do granica do kojih roditelji sute i ne reaguju i testira. Tako je isto i sa odraslim ljudima koji kad vide da mogu pocinju da gube sve realnosti za granice svoga ponasanja. Srtebrenica je izdata ne jednom nego nemali broj puta od bosnjacke politike i bosnjackih politicara i ta ista politika u toj istoj Srebrenici morala je stvoriti ljude preko kojih ce drzati kakave takve konce. Produkt toga su Munire (namjerno sam napisao u mnozini jer Munira nije sama). Plus nestvarno bogacenje Munira na kostima ljudi koji su pometeni u genocidu i onda se dobija sve naopako i nakaradno. Ja iskreno dajem potpunu podrsku (na zalost mogu samo moralnu) svim onim srebrenicama koji su tamo ostali i Camilu Durakovicu koji je mogao hladno da ostane u USA ali se vratio i cinjenica je bori se za Srebrenicu mada mora ponkead i da izgubi vlastito dostajnstvo. Srebrenica je odvano samo ostala poligon za politicka razracunavanja i uzimanje donacija koje zavrse velikim dijelom u nekim tamo dzepovima.
Munire treba staviti tamo gdje im je i mjesto i uvijek postovati beskrajno to sto su dale za BiH.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#360 Re: SREBRENICA

Post by Ridjobrki »

Promakao mi je moment u kojem je Munira na sebe uknjižila Potočare i određuje ko tamo smije a ko ne smije unić'.

Grujičić može biti ovakav ili onakav ali to cjenjkanje kostima je prešlo svaku mjeru, tim prije što je ta ista Munira cvijetom Srebrenice kitila 100-za-1 Vučića kao da nije znala ko je on i šta je on i zašto je došao u Potočare. Bavi se ti i Grujičićem i izborima i politikom i čim hoćeš ali nemoj potezati Potočare kao svoju privatnu prćiju u tome.

Malo je previše furseta uzelo to iživljavanje profesionalnih žrtava i njihovo potkusurivanje tragičnom čaršijom koja danas ne zna za vruću kiflu. Mora se poštovati svačija tragedija i žrtva ali osjećam da ja više poštujem žrtve od njihovih rođaka i prijatelja koji su od njih napravili nepresušan izvor biznisa i političkog utjecaja.

Kamo sreće da to koriste za napredak i oživljavanje Srebrenice... Koliko je donacija tu prošlo čovjek bi očekivao da će je na sprat dići a danas nemaju pekaru ili mesnicu u čaršiji. Ćamil mi se doima kao okej lik koji je pogrešno procijenio situaciju i podršku SDA i interesnih krugova oko Srebrenica pa je zato ispao levat. U svakom slučaju, politički predstavnici Bošnjaka su izdali Srebrenicu opet, i ako se opet nekad izbore za vlast u njoj to će biti samo za to da se opet na njoj okoriste i da je opet izdaju kad im to bude u interesu.
seldzuk
Posts: 2824
Joined: 04/06/2007 18:51

#361 Re: SREBRENICA

Post by seldzuk »

Dokaz da se u gradu koji je ovoliko propatio može napraviti nešto pozitivno, samo je potrebna volja.
Svaka čast za Ismara Porića i malu raju :thumbup:
http://www.klix.ba/magazin/muzika/poslu ... /161101009


https://www.youtube.com/channel/UCAdoem ... kBTi6jTCDg
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#362 Re: SREBRENICA

Post by dale cooper »

seldzuk wrote:Dokaz da se u gradu koji je ovoliko propatio može napraviti nešto pozitivno, samo je potrebna volja.
Svaka čast za Ismara Porića i malu raju :thumbup:
http://www.klix.ba/magazin/muzika/poslu ... /161101009


https://www.youtube.com/channel/UCAdoem ... kBTi6jTCDg
Maloprije gledam ovo...stvarno lijepo. :thumbup: :)
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#363 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

camil je debil i dvolicna gnjida, eno ga drzi stolicu i bori se striktno za svoj licni interes pa makar crko
seldzuk
Posts: 2824
Joined: 04/06/2007 18:51

#364 Re: SREBRENICA

Post by seldzuk »

KB9 wrote:camil je debil i dvolicna gnjida, eno ga drzi stolicu i bori se striktno za svoj licni interes pa makar crko
što se tiče držanja stolice, ja shvatih da su mu sve stranke iz federacije zadnjim pismom rekle da traži načina da je ne da
http://tuzlanski.ba/infoteka/camil-dura ... rebrenici/
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#365 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

seldzuk wrote:
KB9 wrote:camil je debil i dvolicna gnjida, eno ga drzi stolicu i bori se striktno za svoj licni interes pa makar crko
što se tiče držanja stolice, ja shvatih da su mu sve stranke iz federacije zadnjim pismom rekle da traži načina da je ne da
http://tuzlanski.ba/infoteka/camil-dura ... rebrenici/
on dvolican i interesdzija poguran svim strankama koje penisom nisu mrdnule da zadrze srebrenicu u ime naroda kojem je bilo otic mrsko glasat sad zajedno djuture kukaju i zapomazu jer su zbog svega navedenog tako lagano i ocito izgubili carsiju u kojoj se na jednom narodu provodio genocid

pu, drzave, naroda i govana, pa haman je ovaj balkan citav rasadnik postenih degenerika koji tako citav zivot prebacuju krivicu na druge
homar
Posts: 1485
Joined: 16/06/2008 17:07

#366 Re: SREBRENICA

Post by homar »

KB9 wrote:camil je debil i dvolicna gnjida, eno ga drzi stolicu i bori se striktno za svoj licni interes pa makar crko
Mislim da ti ovo nije fer. Čovjek koji je napustio SAD i došao u Srebrenicu da pomogne svojim znanjem i voljom to nezaslužuje. Drugo je što Bakira interesuje samo opština Centar, a u predizborni inžinjering oko Srebrenice su se uključile moćne poluge Dodik-Vučić, te još jednom ponizile srebreničane. Nije problem da u Srebrenici bude načelnik Srbin, ali to ne može biti čovjek koji negira genocid.
Iz predizbornog procesa je eliminisan Emir Suljagić, jer nije htio pod skute SDA, a podsjetimo se aktivnosti "1.marta" i Emira Suljagića za prethodne izbore.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#368 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

homar wrote:
KB9 wrote:camil je debil i dvolicna gnjida, eno ga drzi stolicu i bori se striktno za svoj licni interes pa makar crko
Mislim da ti ovo nije fer. Čovjek koji je napustio SAD i došao u Srebrenicu da pomogne svojim znanjem i voljom to nezaslužuje. Drugo je što Bakira interesuje samo opština Centar, a u predizborni inžinjering oko Srebrenice su se uključile moćne poluge Dodik-Vučić, te još jednom ponizile srebreničane. Nije problem da u Srebrenici bude načelnik Srbin, ali to ne može biti čovjek koji negira genocid.
Iz predizbornog procesa je eliminisan Emir Suljagić, jer nije htio pod skute SDA, a podsjetimo se aktivnosti "1.marta" i Emira Suljagića za prethodne izbore.
vise nego fer mi je to

kakav crni camil, beskoristan totalno

glasackom narodu srebrenice tj ljudima koji su tamo il odatle ni promil drugi nisu krivi sto su je na izborima izgubili, mrsko vam se tako "borit" za svoju srebrenicu, ok, evo vam tudji nacelnik, probajte malo

simpaticno mi je skroz da ih sad brine tako lijene sto novi nacelnik, pripadnik ljudi sto su ih klali i ubijali, negira genocid, gle cuda, inace rs pravo priznaje genocid pa ih ovo sad iznenadilo bas

lijen si bio, mrskorod si bio, prico a nisi radio, itd, ok, tvoj izbor i sad uzivaj u rezultatima toga iduce cetiri godine i ne svaljuj krivicu na sve druge osim sebe
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#369 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

KB9 wrote:
homar wrote:
KB9 wrote:camil je debil i dvolicna gnjida, eno ga drzi stolicu i bori se striktno za svoj licni interes pa makar crko
Mislim da ti ovo nije fer. Čovjek koji je napustio SAD i došao u Srebrenicu da pomogne svojim znanjem i voljom to nezaslužuje. Drugo je što Bakira interesuje samo opština Centar, a u predizborni inžinjering oko Srebrenice su se uključile moćne poluge Dodik-Vučić, te još jednom ponizile srebreničane. Nije problem da u Srebrenici bude načelnik Srbin, ali to ne može biti čovjek koji negira genocid.
Iz predizbornog procesa je eliminisan Emir Suljagić, jer nije htio pod skute SDA, a podsjetimo se aktivnosti "1.marta" i Emira Suljagića za prethodne izbore.
vise nego fer mi je to

kakav crni camil, beskoristan totalno

glasackom narodu srebrenice tj ljudima koji su tamo il odatle ni promil drugi nisu krivi sto su je na izborima izgubili, mrsko vam se tako "borit" za svoju srebrenicu, ok, evo vam tudji nacelnik, probajte malo

simpaticno mi je skroz da ih sad brine tako lijene sto novi nacelnik, pripadnik ljudi sto su ih klali i ubijali, negira genocid, gle cuda, inace rs pravo priznaje genocid pa ih ovo sad iznenadilo bas

lijen si bio, mrskorod si bio, prico a nisi radio, itd, ok, tvoj izbor i sad uzivaj u rezultatima toga iduce cetiri godine i ne svaljuj krivicu na sve druge osim sebe
Postovi su ti inace nerazumljivi, ali ovaj je uz to i odvratan i cini mi se da si prava slika rezultata obrazovnog sustava na ovim prostorima...Siguran sam da nisi nikad bio u Srebrenici, a sumnjam da imas ikakve veze sa Bosnjacima. Popusti bolan Srebrenicu, Bosnjake i Camila.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#370 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

ostavi se ti komentarisanja mene, forum nije mjesto gdje mi je cilj nebitne osobe poput tebe fascinirat gramatikom, pravopisom i ostalim nebitnim stvarima (za forum, naravno)

pricaj o navedenoj temi il tutanj
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#371 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

KB9 wrote:ostavi se ti komentarisanja mene, forum nije mjesto gdje mi je cilj nebitne osobe poput tebe fascinirat gramatikom, pravopisom i ostalim nebitnim stvarima (za forum, naravno)

pricaj o navedenoj temi il tutanj
Obrazovanje ne utice samo na pravopis i gramatiku.... Ponavljam ti, okani se Srebrenice, njenih zrtava i uopste Bosnjaka jer nikakve veze nemas sa njima....Svaki put cu ti postove prijavljivat jer vrijedjas zrtve genocida...nadam se da ces ovo uzeti najjozbiljnije.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#372 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

GeeTnT wrote:
KB9 wrote:ostavi se ti komentarisanja mene, forum nije mjesto gdje mi je cilj nebitne osobe poput tebe fascinirat gramatikom, pravopisom i ostalim nebitnim stvarima (za forum, naravno)

pricaj o navedenoj temi il tutanj
Obrazovanje ne utice samo na pravopis i gramatiku.... Ponavljam ti, okani se Srebrenice, njenih zrtava i uopste Bosnjaka jer nikakve veze nemas sa njima....Svaki put cu ti postove prijavljivat jer vrijedjas zrtve genocida...nadam se da ces ovo uzeti najjozbiljnije.
gdje sam napiso uvredu zrtvama genocida? zasto lazes i izmisljas?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#373 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

..popusti bolan...napisao sam ti da ti je post o nasladjivanju nad pobijenim i poklanim uvreda....treba li ti da crtam..
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#374 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

problem je do tvog kontanja, tesko da iko normalan moze zaljucit da se o tome radi u onom postu

dobro ti to procitaj opet il nadji koga da ti pojasni prije nego opet pocnes vrijedjat druge forumase
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#375 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

KB9 wrote:problem je do tvog kontanja, tesko da iko normalan moze zaljucit da se o tome radi u onom postu

dobro ti to procitaj opet il nadji koga da ti pojasni prije nego opet pocnes vrijedjat druge forumase
pripadnik ljudi sto su ih klali i ubijali, negira genocid, gle cuda, inace rs pravo priznaje genocid pa ih ovo sad iznenadilo bas
Kao prvo ti koji su klali i ubijali nisu bili ljudi na nacin kakvim ih ti opisujes, nego neljudi, gamad cetnicka i zlocinci. Drugo, svojim komentarima dajes do znanja da ne pripadas tom narodu, ali iskazujes zadovoljstvo...

Dovoljno....
Post Reply