SREBRENICA

Mladen Grujičić

ne treba biti načelnik Opštine Srebrenica jer negira genocid u Srebrenici
52
50%
treba biti načelnik Opštine Srebrenica jer je pobijedio na izborima
51
50%
 
Total votes: 103

User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#401 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

KB9 wrote:u svom sizo dunjaluku, gdje mislis da su tudja misljenja pogresna cisto jer ih nisi sposoban skontat, apsolutno vjerujem da si uvjeren kako nesto ispravljas, po istom principu nam evo politicari ispravljaju drzavu vec 20 i kusur godina
...kad sam se razduzio sa oruzjem, razduzio sam se i sa drzavom....tako da ti to suplje navodjenje moze proci u kladionici. Ovde nece moci....
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#402 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

GeeTnT wrote:
KB9 wrote:u svom sizo dunjaluku, gdje mislis da su tudja misljenja pogresna cisto jer ih nisi sposoban skontat, apsolutno vjerujem da si uvjeren kako nesto ispravljas, po istom principu nam evo politicari ispravljaju drzavu vec 20 i kusur godina
...kad sam se razduzio sa oruzjem, razduzio sam se i sa drzavom....tako da ti to suplje navodjenje moze proci u kladionici. Ovde nece moci....
tvoj zivot me apsolutno ne zanima nit je ovo tema o istom
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#403 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

KB9 wrote:
GeeTnT wrote:
KB9 wrote:u svom sizo dunjaluku, gdje mislis da su tudja misljenja pogresna cisto jer ih nisi sposoban skontat, apsolutno vjerujem da si uvjeren kako nesto ispravljas, po istom principu nam evo politicari ispravljaju drzavu vec 20 i kusur godina
...kad sam se razduzio sa oruzjem, razduzio sam se i sa drzavom....tako da ti to suplje navodjenje moze proci u kladionici. Ovde nece moci....
tvoj zivot me apsolutno ne zanima nit je ovo tema o istom
..ti si kralj, samo jos da shvatis da je tema Srebrenica i da je tamo pocinjen genocid nad Bosnjacima....eh, to kad skontas onda idemo dalje...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#404 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

sad je vec najocitije moguce da: a) ne znas citat, b) stvarno ne kontas sta drugi pisu

razlog: upravo to sam i napiso (i pisem kroz postove), to sam bukvalno napiso u onom zadjem duzem postu
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#405 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

Haj ne ..... Prvi si poceo slavit Camilov poraz i balit po ovoj temi ...Nemoj da me tjeras da kopiram tvoje postove i silno puhanje u trubu kao na Guci...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#406 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

GeeTnT wrote:Haj ne ..... Prvi si poceo slavit Camilov poraz i balit po ovoj temi ...Nemoj da me tjeras da kopiram tvoje postove i silno puhanje u trubu kao na Guci...
evo ti moj prvi post na temi
KB9 wrote:ipak je ovaj put narod srebrenice sam sebi kriv, prodali su sami sebe, ne treba trazit krivce dalje

neko izvrsi genocid na tebi i nakon nekog vremena dopustis mu da ti vlada, normala, e moj bosnjo pametni

:bih:
ogroman je problem ako ti ovo napisano ne kontas a imas pristup internetu uz stav da je adekvatno da dajes svoje misljenje te se cak i drznes napadat nekog zbog njegovog misljenja jer ga ti kao takav nisi skonto (za divno cudo), bas onako OGROMAN problem
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#407 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

...sad si i sobarica...jbt...pa daj nam postova jos...ali necenzurisanih.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#408 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

toliko o tvojoj prici :)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14534
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#409 Re: SREBRENICA

Post by DaysleepeR »

Ćamil Duraković i Sadik Ahmetović (slijedeća fotka) su kako se vidi veoma tužni večeras nakon primopredaje vlasti u Srebrenici...

http://www.klix.ba/vijesti/bih/ambasada ... 1108137#11

samo se vi ložite
seldzuk
Posts: 2824
Joined: 04/06/2007 18:51

#410 Re: SREBRENICA

Post by seldzuk »

Hajmo malo i o predratnoj Srebrenici.
Najznačajniji Bošnjak iz Srebrenice - dr. Ahmed Smajlović.
Prvi doktor islamskih nauka kod nas. Čovjek koji je odradio ogroman posao u Islamskoj zajednici između dva rata. Najzaslužniji za osnivanje Fakulteta islamskih nauka. Rođen u Tokoljacima.
Image
Image
Image
Image

Ovaj Zbornik radova Fakulteta islamskih nauka je u cijelosti posvećen njemu. Tu su izlaganja sa skupa povodom 20 godina od preseljenja.
http://www.fin.ba/datoteke/Zbornik13.pdf
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#411 Re: SREBRENICA

Post by putokaz1 »

Ko što smo najavili ode Ćamil do Strazbura
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#412 Re: SREBRENICA

Post by uglavnomja »

opet malo o donacijama, bivsim i buducim :roll:

"... Uspjeli smo prikupiti podatke da je za Srebrenicu donirano najmanje pola milijarde maraka od nevladinih organizacija i drugih država, te gdje je i kako je završio taj novac. Uspjeli smo prikazati i da je 15 miliona KM otišlo u nepoznatom pravcu. Za ono što smo objavili u filmu posjedujemo dokaze i u narednom periodu ćemo nastojati prikupiti što više dokaza da napravimo drugi dio filma. Jasno je da je i dio novca zadržavan kod samih donatora, ali je itekako jasno da je bilo velikih zloupotreba od bošnjačkih lidera u Srebrenici, ispričao je Avdić...."

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... icu/187863


pa malo u zagreb po novu turu para koju stanovnici srebrenice nece ni vidjeti

"Donatorsku večeru, pod pokroviteljstvom zagrebačkog gradonačelnika Milana Bandića, organiziralo je Vijeće bošnjačke nacionalne manjine Grada Zagreba, a okupilo se između 600 i 650 uzvanika.


...Pojavio se i niz osoba iz sportskih, poslovnih, diplomatskih i drugih sfera javnog života. Kao posebni gosti iz Srebrenice nazočili su Munira Subašić, predsjednica Udruženja Majke Srebrenice, Hajra Ćatić, predsjednica Udruženja Žene Srebrenice, Hatidža Mehmedović, predsjednica Udruženja Srebreničke majke, Šuhra Sinanović, predsjednica Udruženja Žene Podrinja-Bratunac te Sadik Ahmetović, predsjednik Upravnog odbora Memorijalnog centra Srebrenica-Potočari...."

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/regi ... icu/187858


i malo stvarnosti, borbe za pozicije i fotelje, iz vogosce .... protiv onih iz srebrenice


http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... tvo/187755
User avatar
piupiu
Posts: 16589
Joined: 05/01/2008 05:08

#413 Re: SREBRENICA

Post by piupiu »

uglavnomja wrote:opet malo o donacijama, bivsim i buducim :roll:

"... Uspjeli smo prikupiti podatke da je za Srebrenicu donirano najmanje pola milijarde maraka od nevladinih organizacija i drugih država, te gdje je i kako je završio taj novac. Uspjeli smo prikazati i da je 15 miliona KM otišlo u nepoznatom pravcu. Za ono što smo objavili u filmu posjedujemo dokaze i u narednom periodu ćemo nastojati prikupiti što više dokaza da napravimo drugi dio filma. Jasno je da je i dio novca zadržavan kod samih donatora, ali je itekako jasno da je bilo velikih zloupotreba od bošnjačkih lidera u Srebrenici, ispričao je Avdić...."

http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... icu/187863
Nevezano za Srebrenicu, nego za tekst iz Oslobodjenja... "sumLJivi ugovori". :-)

A, ko nije gledao - neka pogleda:



... i nek' mu se srce raspukne na 3:30. "Danas sam ti zaradio tri marke, moreš kupit šećera i kahve," kaže Mujo Hrustanović svojoj ženi, perući ruke crne od uglja koji skuplja da bi preživio seleći se od kolektivnog centra do kolektivnog centra. Nema vode, struje, "Katar pričvrstio tablu, Japanci položili cijevi, al' vode nema." Kaže na to Duraković, čist, počešljan, u finom odijelu, sav "civilizovan" naspram 'neuke' bijede u jeftinim jaknama, priglavkama, gumenjacima, ruku crnih od uglja i zemlje: "Nije obaveza lokalne zajednice da svakoj kući priključi vodu, to bi bilo razmaženo." Sit gladnome, a bome ni žednome, ne vjeruje. Niti mu je ikad vjerovao.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#414 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

i onda mi neko dodje branit gnjidu camila :)
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#415 Re: SREBRENICA

Post by dustaban »

KB9 wrote:i onda mi neko dodje branit gnjidu camila :)
A tek sta reci o onom kriminalcu Oricu...
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#416 Re: SREBRENICA

Post by KB9 »

dustaban wrote:
KB9 wrote:i onda mi neko dodje branit gnjidu camila :)
A tek sta reci o onom kriminalcu Oricu...
fazon je sto kriminalac oric nije nacelnik, on je samo kriminalac, camil i malkic su morali daleko bolje i postenije te trebaju dobrog zatvora zaradit na osnovu svoje nesposobnosti

zar ne?
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#417 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

Vidi vidi ko se nasao da komentarise...cekaj malo....valjda bi trebalo da Bosnjaci osudjuju Camila, Nasera,....
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3022
Joined: 25/06/2014 14:16

#418 Re: SREBRENICA

Post by kakotakonikako »

Srebrenica - mjesto genocida. Tuzno. Cetnik nacelnik - jos tuznije.
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#419 Re: SREBRENICA

Post by dustaban »

kakotakonikako wrote:Srebrenica - mjesto genocida. Tuzno. Cetnik nacelnik - jos tuznije.
Sad mo's mislit koji je to kriminal kad su Bosnjaci glasali za Srbina... u Srebrenici!

Suncetiyebem.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#420 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

Bilo ih je 28.
Bilo ih je pet hiljada i 28.
Bilo ih je vise nego sto je ikad u jednoj pjesmi bilo ljubavi.
Sad bi bili ocevi.
Sad ih vise nema.

Sad je Srbin nacelnik....
a forumski misevi kolo vode.
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3022
Joined: 25/06/2014 14:16

#421 Re: SREBRENICA

Post by kakotakonikako »

dustaban wrote:
kakotakonikako wrote:Srebrenica - mjesto genocida. Tuzno. Cetnik nacelnik - jos tuznije.
Sad mo's mislit koji je to kriminal kad su Bosnjaci glasali za Srbina... u Srebrenici!

Suncetiyebem.
Ti ili si Glup ili Pijan ili Drogiran ili Srbin ili Provokator, ali znaj, ni jedan Bosnjak nije glasao za sadasnjeg nacelnika Srebrenice.
User avatar
ze kalanga
Posts: 1309
Joined: 20/03/2016 19:52

#422 Re: SREBRENICA

Post by ze kalanga »

Krali Abdulrahman i Ćamil. Zamisli da je Mlađo krao, pa to bi bio povod za novi građanski rat. :mrgreen:
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#423 Re: SREBRENICA

Post by GeeTnT »

ze kalanga wrote:Krali Abdulrahman i Ćamil. Zamisli da je Mlađo krao, pa to bi bio povod za novi građanski rat. :mrgreen:
...koliko su od tebe ukrali?
User avatar
ze kalanga
Posts: 1309
Joined: 20/03/2016 19:52

#424 Re: SREBRENICA

Post by ze kalanga »

Nisam ja bitan, već taj malobrojni živalj. Nema potrebe diskusiju spuštati na lični nivo.

Milijarde prođoše, ljudi nemaju mesaru... o čemu mi pričamo...
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#425 Re: SREBRENICA

Post by dustaban »

kakotakonikako wrote:
dustaban wrote:
kakotakonikako wrote:Srebrenica - mjesto genocida. Tuzno. Cetnik nacelnik - jos tuznije.
Sad mo's mislit koji je to kriminal kad su Bosnjaci glasali za Srbina... u Srebrenici!
Suncetiyebem.
Ti ili si Glup ili Pijan ili Drogiran ili Srbin ili Provokator, ali znaj, ni jedan Bosnjak nije glasao za sadasnjeg nacelnika Srebrenice.
Jesu, jesu. To ti je pouzdana informacija.
(a da ne kazem da je glaso i onaj ko nije glaso)
Post Reply