Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#7176 Re: Zahiragić opet jaše

Post by duh_sa_sjekirom »

Iz kuta aktuelne hrvatske politike, Sarajevo je polugrad u kojem polunarod čini apsolutnu većinu...
Bossona
Posts: 5239
Joined: 21/12/2020 03:28

#7177 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bossona »


Bakirov čakijaš i anti(pederski)predizborni preformas kriminalno lopovske SDA sekte koje je najveće zlo koje se desilo Bosni i Bošnjacima.
Ova što je kao slučajno ušetala je sinu is straha trodecenijske vladavine SDA kupila stan kod Sultana u demokratskoj Turskoj. Njih boli milijada sarajevskog kantonalnog budžeta a Parada im je samo povod i izgovor za predizbornu halabuku ove trodecenijke mafie.
User avatar
Rothmans
Posts: 2857
Joined: 21/11/2019 21:32

#7178 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Rothmans »

made_in_sarajevo wrote: 27/06/2022 19:25 Ako se desi radi pedera da vepar dobije nesto bitno nas treba popisati i zapaliti. Kad izgorimo svi nek prodaju zemlju za krompir njemackoj. Puno vise je uradjeno bitnih stvari od pedera, a pederi su zaboravljeni za koji dan
Ne brini ,sve ce biti u redu !

Image
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10717
Joined: 27/04/2021 22:52

#7179 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tramvajtrojka »

Prpa.ba wrote: 27/06/2022 19:23
made_in_sarajevo wrote: 27/06/2022 19:21 Hahahaha radi pedera pade vlada hahah. Sto ne pade prosli put
Nece pasti nego ce Trojka koja inace ima sansu za 19 zastupnika imati 18 ili 17. :mrgreen:
ma kakvi oni prije bi SDA ovakve stvari odradila da lete ostavke na sve strane, sada moraju praviti presice i dovoditi babu ala vucic stil :mrgreen: :mrgreen:

pali su žestoko kad im je ostalo samo kmecanje i hayat tv et pogledaj samo komentare za babu i onaj performans više su tu izgubili nego dobili u ova zadnja dva tri dana
User avatar
hare_1989
Posts: 337
Joined: 14/06/2022 13:38

#7180 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hare_1989 »

caseytron wrote: 27/06/2022 19:55
Bossona wrote: 27/06/2022 19:42
Bakirov čakijaš i anti(pederski)predizborni preformas kriminalno lopovske SDA sekte koje je najveće zlo koje se desilo Bosni i Bošnjacima.
Ova što je kao slučajno ušetala je sinu is straha trodecenijske vladavine SDA kupila stan kod Sultana u demokratskoj Turskoj. Njih boli milijada sarajevskog kantonalnog budžeta a Parada im je samo povod i izgovor za predizbornu halabuku ove trodecenijke mafie.
I ja sam antipeder i ostat cu. Necu prihvatiti, necu podrzavati parade, al dok se guzite medju svojim zidovima ne smeta mi. Ne paradisem ni ja ulicom pokazujuci svoju seksualnu orijentaciju. Za mene je bolesno, zdrave veze s razumom nema i niko nikad nece promijenit moj pogled na to. Sam pokusaj da mi neko dokaze da je to normalno smatram nametanjem. I dogodine cu na balkon u titovu i pljuvat dole.
To im je krajnji cilj. Normalne veze će pokazati kao primitivne i zaostale, i da bi bio moderan i prihvaćen, moraćeš se naguziti da ti ga peder pristavi. Naša stranka, N1 i njima slični mediji već polahko, na mala vrata, uvode takvu retoriku i takav stav. Naravno, muško-ženske veze će biti "fuj", i naravno ilegalne.

Oplodnja će se vršiti samo u klinikama i to na lezbejkama.

Nebitno da li je u planu to za 10, 20, 50 ili 100 godina, na to se ide i ovi pederbalovi tome i služe.

I da ne zaboravim,

SDA je korumpirano-kriminalno zlo, gore od pederluka.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45462
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#7181 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chmoljo »

Alaj serete ko kakve babetine jebote...
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58696
Joined: 03/08/2010 19:04

#7182 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

i za mene je ,pa mozda i bolesno ,zdrave veze sa razumom nema,da odrasle osobe vjeruju da je neko rođen a mama mu ostala djevica,tata mu jedan a ,pazi sad ovo,otac neko koga niko nikad nije upoznao a milijarde ljudi prošlo planetom,i taj čija je mama ostala djevica a rodila dijete,znači klasični fenomen,kao hodao po vodi,vodu pretvarao u vino,ocem zvao nekog koga nikad nije upoznao,pa opet te koji vjeruju u to ne pljujem,eto im nek vjeruju u takve bajke
tr_ba
Posts: 744
Joined: 12/06/2014 17:13
Location: privatna prcija

#7183 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tr_ba »

caseytron wrote: 27/06/2022 19:55
Bossona wrote: 27/06/2022 19:42
Bakirov čakijaš i anti(pederski)predizborni preformas kriminalno lopovske SDA sekte koje je najveće zlo koje se desilo Bosni i Bošnjacima.
Ova što je kao slučajno ušetala je sinu is straha trodecenijske vladavine SDA kupila stan kod Sultana u demokratskoj Turskoj. Njih boli milijada sarajevskog kantonalnog budžeta a Parada im je samo povod i izgovor za predizbornu halabuku ove trodecenijke mafie.
I ja sam antipeder i ostat cu. Necu prihvatiti, necu podrzavati parade, al dok se guzite medju svojim zidovima ne smeta mi. Ne paradisem ni ja ulicom pokazujuci svoju seksualnu orijentaciju. Za mene je bolesno, zdrave veze s razumom nema i niko nikad nece promijenit moj pogled na to. Sam pokusaj da mi neko dokaze da je to normalno smatram nametanjem. I dogodine cu na balkon u titovu i pljuvat dole.
I meni pederi smetaju, al lezbejke volim npr.
Bossona
Posts: 5239
Joined: 21/12/2020 03:28

#7184 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bossona »

caseytron wrote: 27/06/2022 19:55
Bossona wrote: 27/06/2022 19:42
Bakirov čakijaš i anti(pederski)predizborni preformas kriminalno lopovske SDA sekte koje je najveće zlo koje se desilo Bosni i Bošnjacima.
Ova što je kao slučajno ušetala je sinu is straha trodecenijske vladavine SDA kupila stan kod Sultana u demokratskoj Turskoj. Njih boli milijada sarajevskog kantonalnog budžeta a Parada im je samo povod i izgovor za predizbornu halabuku ove trodecenijke mafie.
I ja sam antipeder i ostat cu. Necu prihvatiti, necu podrzavati parade, al dok se guzite medju svojim zidovima ne smeta mi. Ne paradisem ni ja ulicom pokazujuci svoju seksualnu orijentaciju. Za mene je bolesno, zdrave veze s razumom nema i niko nikad nece promijenit moj pogled na to. Sam pokusaj da mi neko dokaze da je to normalno smatram nametanjem. I dogodine cu na balkon u titovu i pljuvat dole.
Jesi li ili nisi antipeder ili si peder to je tvoj lični izbor ali ti je post pederski jer me etiketiraš kao pedera. SDA je utočište najvećih hulja i pedera jer pederluk nije samo seksualna već i politička orijentacija. Iskreno me zaboli ona stvar kakve je ko seksualne orijentacije, ko skim spava iza četiri zida i ko je kakve seksualne orijentacije.



Ovo što radi Bakirov kradljivac kotlova i čakijaš je upravo potvrda pederske SDA sekte, koja je otvorila i legalizovala ovu paradu 2019 godine mada je ona počela osnivanjem SDA 1990 i traje do danas samo to ti ne osjetiš. :D
Njima je parada bila samo povod za predizbornu dreku kao i prvoj SDA ahmediji Kavazoviću koji se oglasio ali ne i za SDA kriminal već ih brane. Tebi i sličnima su veći problem nečiji privatni životi od onih koji 32 godine pederišu narod sistematski u mozak, oči i uši ali i u dupe samo što je to teško tebi prepoznati.
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#7185 Re: Zahiragić opet jaše

Post by caseytron »

tr_ba wrote: 27/06/2022 20:13
caseytron wrote: 27/06/2022 19:55

I ja sam antipeder i ostat cu. Necu prihvatiti, necu podrzavati parade, al dok se guzite medju svojim zidovima ne smeta mi. Ne paradisem ni ja ulicom pokazujuci svoju seksualnu orijentaciju. Za mene je bolesno, zdrave veze s razumom nema i niko nikad nece promijenit moj pogled na to. Sam pokusaj da mi neko dokaze da je to normalno smatram nametanjem. I dogodine cu na balkon u titovu i pljuvat dole.
I meni pederi smetaju, al lezbejke volim npr.
Ma one mogu sta god, kitoljupci ne.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#7186 Re: Zahiragić opet jaše

Post by guruguru95 »

caseytron wrote: 27/06/2022 19:55
Bossona wrote: 27/06/2022 19:42
Bakirov čakijaš i anti(pederski)predizborni preformas kriminalno lopovske SDA sekte koje je najveće zlo koje se desilo Bosni i Bošnjacima.
Ova što je kao slučajno ušetala je sinu is straha trodecenijske vladavine SDA kupila stan kod Sultana u demokratskoj Turskoj. Njih boli milijada sarajevskog kantonalnog budžeta a Parada im je samo povod i izgovor za predizbornu halabuku ove trodecenijke mafie.
I ja sam antipeder i ostat cu. Necu prihvatiti, necu podrzavati parade, al dok se guzite medju svojim zidovima ne smeta mi. Ne paradisem ni ja ulicom pokazujuci svoju seksualnu orijentaciju. Za mene je bolesno, zdrave veze s razumom nema i niko nikad nece promijenit moj pogled na to. Sam pokusaj da mi neko dokaze da je to normalno smatram nametanjem. I dogodine cu na balkon u titovu i pljuvat dole.
:thumbup: Mene su na temi o povorci automatski proglasili SDA-ovcem, zato što sam uputio kritiku i postavio pitanje opravdanosti cjelodnevne blokade grada. To je to dubokoumno forumsko razmišljanje. Ako imaš drugačije mišljenje, mora da si ili SDA-ovac ili troll, nema treće :lol:

Najveća tragedija će biti ako SDA, predvođen ovim zadriglim balvanom Zahiragićem, ponovo pridobije glasove i vrati se na vlast zahvaljujući ovom cirkusu koji je u subotu blokirao čitav grad i izazvao bijes građana. E to bi bila prava katastrofa.
User avatar
Rothmans
Posts: 2857
Joined: 21/11/2019 21:32

#7187 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Rothmans »

A sto govorite da je cakijas ?
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#7188 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vjeshalica »

dalmatinka wrote: 27/06/2022 19:15
vjeshalica wrote: 27/06/2022 17:47

Zanimljivo je kako taj portal iako promovira zadrtost SDA kretenoida, svoje zadrtosti uzdize u nebesa kad se trebaju srati po ljudima kroz religijsko udaranje u mozak.
Nisi u pravu.
Hoces da kazes da u slucaju koji je bio sporan danima a tice se abortusa deformiranog ploda nisu se udostojili ukinuti komentare zadrtog katolickog pucanstva koji bi doticnu najradije zapalio, a kad bi trebali bratski i religijski pomoci nema ih nigdje? Nismo svi glupi,nije pozadina pljuvanja to sto izgleda na prvi mah.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#7189 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vjeshalica »

Rothmans wrote: 27/06/2022 20:25 A sto govorite da je cakijas ?
Zato sto se cakijo u svoje vrijeme tj napao osobu drugu cakijom
User avatar
Rothmans
Posts: 2857
Joined: 21/11/2019 21:32

#7190 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Rothmans »

vjeshalica wrote: 27/06/2022 20:27
Rothmans wrote: 27/06/2022 20:25 A sto govorite da je cakijas ?
Zato sto se cakijo u svoje vrijeme tj napao osobu drugu cakijom
Aha, znaci pravi pravcati. Nisam nista nasao na tu temu o njemu pa zato pitam
laik1981
Posts: 12973
Joined: 05/12/2012 13:04

#7191 Re: Zahiragić opet jaše

Post by laik1981 »

Zahiragic moze dobiti glasove samo od onih koji ni osnovnu skolu nisu zavrsili kako treba.. Tacno trojki ne treba nikakva predizborna kampanja pored arlaukanja ovog goveda.. Ko je slusao ovu zenu mogao je cuti da ona govori sve najgore o SDA.. Trojka u kampanji treba samo pustati ovaj njen monolog..
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#7192 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Dr. Kuca »

Zaha na putu pravom.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#7193 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

Vsvp wrote: 27/06/2022 15:28 https://bljesak.info/vijesti/politika/s ... koj/386790

Ne znam šta je veći crnjak što je iz straha, iz straha kupila stan u Turskoj ili što se bizonu svidio govor i obećao da će ga puštati na političkoj akademiji sda.
Sve pazljivo izrezirano, fakultetski obrazovana dakle ne glasaju samo krezubi seljaci za SDA, ima stan u Turskoj a jasta nece u Njemackoj, Turska je spas, dole pijana Rusija i nadrogirana Amerika, u Turskoj je spas.

Nikad nije glasala ali sad ce, za SDA. A Zahe to zna i prije nego je rekla, jer on ima moc.
User avatar
TojoOptics
Posts: 648
Joined: 28/11/2021 13:37
Grijem se na: Sunce
Vozim: bicikl

#7194 Re: Zahiragić opet jaše

Post by TojoOptics »

JoseMujica wrote: 27/06/2022 19:20 svijet će nas gledati kroz čobane poput Zahirage🙄

a jedine "kvalitete" koje ima su da je bezobrazan i glasan
Nažalost, sasvim tačno. Pita me prije nekog vremena jedna slovenka odakle sam, kada sam rekao iz Sarajeva, kaže žena "nije vaša krivica". Gledaju nas kao zatucanu stoku.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#7195 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vjeshalica »

TojoOptics wrote: 27/06/2022 20:40
Nažalost, sasvim tačno. Pita me prije nekog vremena jedna slovenka odakle sam, kada sam rekao iz Sarajeva, kaže žena "nije vaša krivica". Gledaju nas kao zatucanu stoku.
gledali su i prije ovog sistema, ali im nije bilo tesko da nam opusu drzavu, zlovenci su posebna nesorta zatucanika
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#7196 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ommadawn »

TojoOptics wrote: 27/06/2022 20:40
JoseMujica wrote: 27/06/2022 19:20 svijet će nas gledati kroz čobane poput Zahirage🙄

a jedine "kvalitete" koje ima su da je bezobrazan i glasan
Nažalost, sasvim tačno. Pita me prije nekog vremena jedna slovenka odakle sam, kada sam rekao iz Sarajeva, kaže žena "nije vaša krivica". Gledaju nas kao zatucanu stoku.
Žalosno ali baš!
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#7197 Re: Zahiragić opet jaše

Post by caseytron »

guruguru95 wrote: 27/06/2022 20:24
caseytron wrote: 27/06/2022 19:55

I ja sam antipeder i ostat cu. Necu prihvatiti, necu podrzavati parade, al dok se guzite medju svojim zidovima ne smeta mi. Ne paradisem ni ja ulicom pokazujuci svoju seksualnu orijentaciju. Za mene je bolesno, zdrave veze s razumom nema i niko nikad nece promijenit moj pogled na to. Sam pokusaj da mi neko dokaze da je to normalno smatram nametanjem. I dogodine cu na balkon u titovu i pljuvat dole.
:thumbup: Mene su na temi o povorci automatski proglasili SDA-ovcem, zato što sam uputio kritiku i postavio pitanje opravdanosti cjelodnevne blokade grada. To je to dubokoumno forumsko razmišljanje. Ako imaš drugačije mišljenje, mora da si ili SDA-ovac ili troll, nema treće :lol:

Najveća tragedija će biti ako SDA, predvođen ovim zadriglim balvanom Zahiragićem, ponovo pridobije glasove i vrati se na vlast zahvaljujući ovom cirkusu koji je u subotu blokirao čitav grad i izazvao bijes građana. E to bi bila prava katastrofa.
Ma poserem se na SDA, pedere, komuniste, sve redom. Evo demokratija imam pravo rec' sta zelim!? I kad kazem, joj dje ces tako.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#7198 Re: Zahiragić opet jaše

Post by AtillaS »

TojoOptics wrote: 27/06/2022 20:40 Pita me prije nekog vremena jedna slovenka odakle sam, kada sam rekao iz Sarajeva, kaže žena "nije vaša krivica". Gledaju nas kao zatucanu stoku.
Ti kad si dozvolio da te Slovenka pod**bava nisi bolje ni zaslužio.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#7199 Re: Zahiragić opet jaše

Post by vjeshalica »

AtillaS wrote: 27/06/2022 21:07
TojoOptics wrote: 27/06/2022 20:40 Pita me prije nekog vremena jedna slovenka odakle sam, kada sam rekao iz Sarajeva, kaže žena "nije vaša krivica". Gledaju nas kao zatucanu stoku.
Ti kad si dozvolio da te Slovenka pod**bava nisi bolje ni zaslužio.
:kiss:
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#7200 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Anquilla »

To što je napisan članak u zlobnom maniru, meni nije pomoglo da ne osjećam "susramlje", što bi susjedi rekli, zbog toga što je Zahiragić neki faktor u mom gradu.
Post Reply