Zahiragić opet jaše

Post Reply
PM72
Posts: 17533
Joined: 30/04/2012 16:54

#7951 Re: Zahiragić opet jaše

Post by PM72 »

Ovo je govedu sa Romanije odličan reklamni potez i promocija.Non stop se govori i piše o njemu,stalno je po tv-u,ne izbjegava pojavljivanja i sučeljavanja...trenutno je najangažovaniji SDA-ovac.
I loša reklama je reklama,on je sebi priskrbio status nezaobilaznog i time otvorio put za dobro direktorsko ili ministarsko mjesto jer će se SDA još dugo smucati po dijelovina Federacije sa bošnjačkom većinom.
Neukom,nepismenom i primitivnom narodu ovakvi savršeno pristaju.
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#7952 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

Jel mjesto 'Prvog Zeta' u Bosnjaka jos upraznjeno i kakve su bivolove sanse :mrgreen: ?
detroit-mercy
Posts: 15982
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#7953 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

Student_u_Ostavci wrote: 12/03/2023 23:35 Haris Zahiragić na svom privatnom twiter profilu može pisati šta želi. To je njegov privatni stav i shodno tome snosi kritike. Zasluženo. Ja o tom liku ne znam jesam li par puta napisao nešto. A i sumnjam da ću u skorije vrijeme.

Forum je takođe mjesto gdje neko iznosi svoje stavove.
Ako taj neko mjesecima i godinama najprizemnije vrijeđa sve što se kosi sa njegovim stavom a pri tome tobože poziva na neku moralnost, takav je najobičniji gmaz i zaslužuje samo redanje smajlija.
To je šizofreno? Jest jest ali u tvom šizofrenom svijetu.
Ne moze, obzirom na njegovo mjesto u javnom/politickom zivotu. Valjda bi ti to trebalo biti jasno :skoljka:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12051
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#7954 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dr_Evil »

detroit-mercy wrote: 13/03/2023 14:41
Student_u_Ostavci wrote: 12/03/2023 23:35 Haris Zahiragić na svom privatnom twiter profilu može pisati šta želi. To je njegov privatni stav i shodno tome snosi kritike. Zasluženo. Ja o tom liku ne znam jesam li par puta napisao nešto. A i sumnjam da ću u skorije vrijeme.

Forum je takođe mjesto gdje neko iznosi svoje stavove.
Ako taj neko mjesecima i godinama najprizemnije vrijeđa sve što se kosi sa njegovim stavom a pri tome tobože poziva na neku moralnost, takav je najobičniji gmaz i zaslužuje samo redanje smajlija.
To je šizofreno? Jest jest ali u tvom šizofrenom svijetu.
Ne moze, obzirom na njegovo mjesto u javnom/politickom zivotu. Valjda bi ti to trebalo biti jasno :skoljka:
@Student_u_Ostavci apsolutno ne razumije sta znaci biti javna licnost i izabrani funkcioner. Ili mozda razumije, ali kada nije rijec o njegovoj sekti.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12051
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#7955 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dr_Evil »

Sara03 wrote: 13/03/2023 14:11
dzeno123 wrote: 13/03/2023 12:51 Vala zbog manjih stvari se vani daju ostavke iz moralnih razloga ali kakav moral kod bivola.
Jebiga, ne konta Bošnjo, samo hahaha, pihihi.

Realno, ne zaslužujemo išta bolje od Zahiragića i slične ekipe.
Vecina Bosnjaka jesu Zahiraga. Zato i jesmo gdje jesmo.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27417
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#7956 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JoseMujica »

Student_u_Ostavci wrote: 12/03/2023 23:35 Haris Zahiragić na svom privatnom twiter profilu može pisati šta želi. To je njegov privatni stav i shodno tome snosi kritike. Zasluženo. Ja o tom liku ne znam jesam li par puta napisao nešto. A i sumnjam da ću u skorije vrijeme.

Forum je takođe mjesto gdje neko iznosi svoje stavove.
Ako taj neko mjesecima i godinama najprizemnije vrijeđa sve što se kosi sa njegovim stavom a pri tome tobože poziva na neku moralnost, takav je najobičniji gmaz i zaslužuje samo redanje smajlija.
To je šizofreno? Jest jest ali u tvom šizofrenom svijetu.
najširofreniji svijet je kad te neko zove "psetom balijskim" a ti ga braniš jer je "tvoj" :-)

znači sutra da te zguzi viko bi: Bravo Zaha, nek si ga metno! :lol:
kleja
Posts: 539
Joined: 08/03/2022 13:25

#7957 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kleja »

kako će ovo govedo na kraju da izvisi.

kako će ga se bračni par riješiti, da će on od muke završiti kod Konakovića !
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#7958 Re: Zahiragić opet jaše

Post by uglavnomja »

detroit-mercy wrote: 13/03/2023 14:37 Jel mjesto 'Prvog Zeta' u Bosnjaka jos upraznjeno i kakve su bivolove sanse :mrgreen: ?
vise bi mu odgovarala jedna druga kolegica
PM72
Posts: 17533
Joined: 30/04/2012 16:54

#7959 Re: Zahiragić opet jaše

Post by PM72 »

kleja wrote: 13/03/2023 15:42 kako će ovo govedo na kraju da izvisi.

kako će ga se bračni par riješiti, da će on od muke završiti kod Konakovića !
Što bi ga se riješili? Nema im ko ostat da puni internet i tv stanice.
kleja
Posts: 539
Joined: 08/03/2022 13:25

#7960 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kleja »

PM72 wrote: 13/03/2023 15:51
kleja wrote: 13/03/2023 15:42 kako će ovo govedo na kraju da izvisi.

kako će ga se bračni par riješiti, da će on od muke završiti kod Konakovića !
Što bi ga se riješili? Nema im ko ostat da puni internet i tv stanice.
ne bi bio prvi ko im je valj'o a da su ga šutnuli k'o zadnju sirotinju.
PM72
Posts: 17533
Joined: 30/04/2012 16:54

#7961 Re: Zahiragić opet jaše

Post by PM72 »

Kao Dino jal Čampara?
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#7962 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bossona »


Zamislite da je umjesto SANU podvale Alije Izetbegovića, Miro Lazović, Stjepan Kljujić ili neko drugi od članova bez znanja, saglasnosti predsjedništva RBiH i odobrenja Parlamenta RBiH na svoju ruku protivustavno ukinuo i podijelili Republiku BiH, legalizovao i priznao Karadžićev četničko genocidni blentitet, da li bi ga veličali ljubitelji Alije i veleizdajničkog krimomafijškog bračnog para Izetbegovića, poput ovog Bakirovog i S(j)ebijinog čakijaša i njemu slični ?. Da je Ivana ovo napisala što je napisao ovaj dvonogi Vepar kako bi mjesecima bila prozivana i čerečena po SDA medijima poput Hayata i satanizovana po njihovim portalima od strane SDA uhljeba i botova.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#7963 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Student_u_Ostavci »

Objašnjavajući da u BiH postoji sukob tri naroda/tri vjere kazala je kako su katolici uglavnom Hrvati, pravoslavci uglavnom Srbi, a za pripadnike islamske vjeroispovijesti u BiH je kazala da su sami sebe nazvali Bošnjacima kako ne bi bili "samo muslimani", odnosno da su izmislili ime.
Još jedna moralna vertikala Ivana Marić drži lekcije o moralu. Ona koja kaže da smo mi sebi izmislili ime Bošnjaci. I, jel ju iko razapeo zbog toga? Nije naravno jer se prala naknadnim izvinjenjima :lol:
Nebozemlja
Posts: 800
Joined: 04/10/2020 17:20

#7964 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Nebozemlja »

PM72 wrote: 13/03/2023 15:54 Kao Dino jal Čampara?
Zvizdić je mnogo bolji primjer.
User avatar
relativno84
Posts: 15296
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#7965 Re: Zahiragić opet jaše

Post by relativno84 »

Image

:oops: :D
PM72
Posts: 17533
Joined: 30/04/2012 16:54

#7966 Re: Zahiragić opet jaše

Post by PM72 »

Nebozemlja wrote: 13/03/2023 16:25
PM72 wrote: 13/03/2023 15:54 Kao Dino jal Čampara?
Zvizdić je mnogo bolji primjer.
Zvizdić je pehlivanio i vagao ko će mu više ponuditi
Bossona
Posts: 5117
Joined: 21/12/2020 03:28

#7967 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Bossona »

Student_u_Ostavci wrote: 13/03/2023 16:23
Objašnjavajući da u BiH postoji sukob tri naroda/tri vjere kazala je kako su katolici uglavnom Hrvati, pravoslavci uglavnom Srbi, a za pripadnike islamske vjeroispovijesti u BiH je kazala da su sami sebe nazvali Bošnjacima kako ne bi bili "samo muslimani", odnosno da su izmislili ime.
Još jedna moralna vertikala Ivana Marić drži lekcije o moralu. Ona koja kaže da smo mi sebi izmislili ime Bošnjaci. I, jel ju iko razapeo zbog toga? Nije naravno jer se prala naknadnim izvinjenjima :lol:
Alija je bio protiv Bošnjaštva, on je govorio da mu je dovoljno da bude Musliman i njemu su bili bliži i draži Arapi i drugi Muslimani od sekularista govori da se radilo o opasnoj osobi, za njega je nacija i država nebitna, a onda je pokušao da zloupotrebi bošnjački sabor u Septembru 1993 da dobije podršku troetničkoj podjeli RBIH koju je dogovorio par sedmica prije. Uvijek se mogu pozvati na svog kako ga njegovi rukoljubi nazivaju kralja mudrosti, mislioca,filozofa i državnika da Bosna nije KUMIR- da joj se klanjate da je bio državnik nikada ne bi pristao na ukidanje građanske RBIH i nagradio agresore, UZP-e i genocidaše!
Izetbegović je vidio da Mahmutćehajića ne može pridobiti za svoju nakanu, a Mahmutćehajić je vidio da je suvišno Izetbegovića ubjeđivati u suprotno. „On je meni rekao da ostaje pri svome stavu i da je spreman ukloniti sve ljude koji su mu smetnja na tome putu“, kaže Mahmutćehajić.

Haris Silajdžić, tada ministar vanjskih poslova, pozvao je telefonom Rusmira Mahmutćehajića. Govori kako se trebaju vidjeti i razgovarati o važnoj stvari. Kasno naveče, u prostorijama „Preporoda“ Mahmutćehajića sa Silajdžićem dočekuju Enes Duraković i Alija Isaković, vodeći bošnjački intelektualci. Raspored sjedenja - Silajdžić je u sredini, Duraković i Isaković sa jedne i druge strane, a Mahmutćehajić preko puta - kao u drami pokazuje da su Mahmutćehajićevi dugogodišnji prijatelji politički prešli na Silajdžićevu stranu. Trebali su poslužiti kao potpora onome što će ministar vanjskih poslova reći.

„Moji prijatelji iz zapadne Evrope i svijeta smatraju da je podjela BiH i stvaranje tri nacionalne države najbolje i jedino moguće rješenje“, kaže Silajdžić. U nastavku dodaje da Srbima treba pustiti da nose svoj, a Hrvati svoj dio Bosne. To je, prema njegovom mišljenju, opcija koju Bošnjaci trebaju prihvatiti i legalizirati na Bošnjačkom saboru, u čemu ih podržava i Zapad.

„Ti ne znaš šta pričaš i takva priča znači da su sve naše žrtve uzaludne, pristati na to znači prihvatiti logiku Karadžića i Mladića, proglase li Bošnjaci svoju nacionalnu državu, oni se odvajaju od Bosne i potpisuju svoje samoubistvo“, ljutito replicira Mahmutćehajić. Razgovor - polemika traje do zore. Nakon pokušaja „obrađivanja“ Mahmutćehajića, Izetbegović poziva akademika Muhameda Filipovića sa istom namjerom.

„Bez tebe i mene, profesore, ovo ne ide i molim te da dođeš, a biće onako kako se ja i ti dogovorimo“, kaže Izetbegović pozivajući Filipovića na sastanak.

„Taj sastanak je održan kod Izetbegovića i na njemu su, pored Izetbegovića i mene, bili još reis Mustafa Cerić, Alija Isaković ili Enes Duraković i mislim moj tečić Edah Bećirbegović. Tada sam kazao da ne podržavam nikakvu avanturu sa našom muslimanskom ili bošnjačkom državicom i na taj način legitimiranje podjele BiH“, ispričao je akademik Filipović. On je svojim sugovornicima rekao kako predstojeći Sabor ima zadatak da riješi pitanje nacionalnog imena i identiteta; mobiliše narod za borbu protiv agresije; kao i da formulira zadatke svih Bošnjaka u tom kontekstu. Izetbegović se složio. Filipović je napisao Rezoluciju Sabora o nacionalnom imenu Bošnjak.

„Nažalost, kako se u nas muslimana često radi iza leđa, pokazalo se da oni nisu odustali od onoga što su zamislili da proglase muslimansku državu“, ispričao je Filipović, kojeg će u to uvjeriti predstojeći događaji.

Filipović smatra i da je nacionalno ime Bošnjak, kojem su se do tada žestoko protivili vjerski autoriteti i vrh SDA, prihvaćeno samo u kontekstu planiranog proglašenja nacionalne države. „Pokazalo se da je nagla izmjena stava uslijedila iz spoznaje da ne mogu osnovati muslimansku državu, jer to svijet neće odobriti, ali da bi svijet, a pogotovo Srbi i Hrvati, kojima je osnivanje takve nakaradne državice odgovaralo, odobrio stvaranje bošnjačke državice.“
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#7968 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Anquilla »

Ovakav vokabular koji koristi Zahiragić smo do sada slušali samo u Srbiji.
Obzirom na države kojim bi se okrenuo, i ne čudi me da pokušava norme iz srbijanskih političkih obračuna prepisati u Bosnu i Hercegovinu.
zippoo87
Posts: 15290
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#7969 Re: Zahiragić opet jaše

Post by zippoo87 »

Jase li ovaj Zahiraga ,jase...evo ga opet,sada je sve ono sto SDA radi 30 godina,fakturisao drugima.
Kaze da je trojka "unistila Sarajevo" :lol: :lol:
Lik nije dobar sekunde...jadno
Ističe da se on izvinio javnosti za neprimjerenu reakciju, ali da sada očekuje da se SD izvini građanima što su za ministra odbrane imenovali presuđivanog čovjeka, što su Dodiku dali četvrtog delegata u Domu naroda, što su isto pokušali dati HDZ-u, što potpisuje sporazume koji im se pišu u centralama SNSD-a i HDZ-a, što su sebično uništili Pokret za Državu, što su prezadužili, uništili i opljačkali Kanton Sarajevo, što ignorišu teške optužbe na račun njihovih kandidata za ministre, što su slagali da neće sa nacionalnim strankama, a potrčali im u krilo odmah nakon izbora...
I hajde ima li iko da moze reci da je ovaj lik dobar u glavi ?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/zahirag ... /230313133
laik1981
Posts: 12895
Joined: 05/12/2012 13:04

#7970 Re: Zahiragić opet jaše

Post by laik1981 »

Junac ima ozbiljnih psihickih problema..
User avatar
JoseMujica
Posts: 27417
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#7971 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JoseMujica »

zippoo87 wrote: 13/03/2023 18:29 Jase li ovaj Zahiraga ,jase...evo ga opet,sada je sve ono sto SDA radi 30 godina,fakturisao drugima.
Kaze da je trojka "unistila Sarajevo" :lol: :lol:
Lik nije dobar sekunde...jadno
Ističe da se on izvinio javnosti za neprimjerenu reakciju, ali da sada očekuje da se SD izvini građanima što su za ministra odbrane imenovali presuđivanog čovjeka, što su Dodiku dali četvrtog delegata u Domu naroda, što su isto pokušali dati HDZ-u, što potpisuje sporazume koji im se pišu u centralama SNSD-a i HDZ-a, što su sebično uništili Pokret za Državu, što su prezadužili, uništili i opljačkali Kanton Sarajevo, što ignorišu teške optužbe na račun njihovih kandidata za ministre, što su slagali da neće sa nacionalnim strankama, a potrčali im u krilo odmah nakon izbora...
I hajde ima li iko da moze reci da je ovaj lik dobar u glavi ?
https://www.klix.ba/vijesti/bih/zahirag ... /230313133
dobar je on itekako, al za svoju guzicu

za sve ostalo ga boli neka stvar
User avatar
SmokingMan
Posts: 18380
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#7972 Re: Zahiragić opet jaše

Post by SmokingMan »

Žuljaju nova pruga, abd i novi tramvaji, a pogotovo trolejbusi. :bih:
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4178
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#7973 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skrbavi-admin »

asli smo svi koji nismo za IZ-SDA-ja stranku - "pseta balijska" jer ne okrecemo vodu na njihov mlin....

to oni i misle o obicnom bosnjaku koji nema nista, nema posla, para, niceg - da je obicno pseto balijsko.....

ja vjerujem da je on neka vrsta Evlije - kod alaha priznatog sa casom viskija i cecom na uvcu i tviterskim akauntom

ne znam ni koji kurac komentarisem ovakvog degenerika - jer je totalno retardirano da ovakav vepar ima i minut u medijskom eteru..... povraca mi se
User avatar
scarface32
Posts: 874
Joined: 12/12/2004 11:54

#7974 Re: Zahiragić opet jaše

Post by scarface32 »

SmokingMan wrote: 13/03/2023 18:39 Žuljaju nova pruga, abd i novi tramvaji, a pogotovo trolejbusi. :bih:
Jos broji trolejbuse?
User avatar
Chisum
Posts: 4685
Joined: 12/02/2009 13:25
Location: SARAJEVO

#7975 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chisum »

Anquilla wrote: 13/03/2023 18:08 Ovakav vokabular koji koristi Zahiragić smo do sada slušali samo u Srbiji.
Obzirom na države kojim bi se okrenuo, i ne čudi me da pokušava norme iz srbijanskih političkih obračuna prepisati u Bosnu i Hercegovinu.
Uzevsi uzevsi u obzir da je ovo glibavo prase prije svega vlasnistvo/kucni ljubimac srpskocrnogorskog kriminalnog klana Izetbegovici, gedzovansko ponasanje, Ceca itd., samo su prirodan slijed.
Post Reply