Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#7526 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Billy The Pljuc »

Bloo wrote: 17/08/2022 23:24
giannibelif wrote: 17/08/2022 21:57 Ima li neka administratorka voljna da ovu temu obriše, spavat ću sa njom, biće joj pravo dobro? Šta će nam ovaj mazohizam.
Jok.
Zaha zadovoljava sve moje potrebe.
Probaj Bobiju ponuditi usluge.
:D
Plačem....on both... :lol: :lol: :lol:

:thumbup:
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#7527 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Kako to da su komentari na klixu prepuni botova SDO a niko na twitteru da podijeli toplu riječ našem Zahi? Ubiše ga komentarima.
Možda sendviči nisu bili gotovi ili su botine tražile konačno pileća prsa a ne onu salamu podrigušu
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#7528 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ommadawn »

Seyfo wrote: 19/08/2022 13:16 Kako to da su komentari na klixu prepuni botova SDO a niko na twitteru da podijeli toplu riječ našem Zahi? Ubiše ga komentarima.
Možda sendviči nisu bili gotovi ili su botine tražile konačno pileća prsa a ne onu salamu podrigušu
Sparina valjda, šta li…
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7529 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

Seyfo wrote: 19/08/2022 13:16 Kako to da su komentari na klixu prepuni botova SDO a niko na twitteru da podijeli toplu riječ našem Zahi? Ubiše ga komentarima.
Možda sendviči nisu bili gotovi ili su botine tražile konačno pileća prsa a ne onu salamu podrigušu
Oni do nivoa twittera još nisu dobacili. To je već sofisticiranija priča.
giannibelif
Posts: 1967
Joined: 28/01/2017 22:11

#7530 Re: Zahiragić opet jaše

Post by giannibelif »

Kakav Twitter, takvi ne smiju sami u lift.
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#7531 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Login77777 »

Zamisli @aldinjo i ekipa te na twiteru predstavlja… :lol:

@tramvajtrojka
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7532 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MarlboroGold »

skrbavi-admin wrote: 10/08/2022 19:09 moj vlastiti otac dok nisam doso do svog ljeba na zapadu me nije gledao bog zna kakvim ocima jer nemam pojma, valjda mu nisam predstavljo nista posebno, sto je u biti ok.... sad kad cuje da baljezgam jezike, komuniciram sa jakim kompanijama, radim na jakim poslovima, obavljam zajebane operacije i zadatke, se fali po carsiji kako je njegov sin "uspio".

ovo je analogija..... jer dje ces Reisu ista rec - on je evlija, pretplaceni miljenik ALaha dz.s., unaprijed predodredjen za dzeneta jer je bezgresan i najjaci po znanju u drzavi....eto to je taj mentalni sklop ubijenog u pojam prosjecnog djeteta u bih kojem su roditelje zatukli u starom sistemu izblajhanim floskulama, suti, cuvaj, neka, ne mrdaj, kućeš?, pokvarices, ne diraj, ne govori, sta ti pametujes, sta se ti pravis pametan, kako svima tako i tebi :-) ..... dodjes do momenta da ne smijes reci svoje misljenje, da pokazes kreativnost, da znas da ima bolje, da se boris za bolje, da pokazes malo zdrave ambicioznosti.....

ne, ne.....

.... dje ces na rejsa eeee.....

a plejada ih kurcu nije valjala, ni hodza ni rejsova - jos su bili clanovi srpskih i jugo tajnih sluzbi (ima ona knjiga cuvari udbe i jugoslavije), potkazivaci, i kataloski munafici....

o tome da u rejsovu odbranu ustaje zadrigla, kafanska, wannabe wiskey muslim , arogantna open munafik seljacina ne bih puno..... kao ni onoj pakšobi što placa milion maraka za vjencanja i specijalnog od alaha izaslanog rejsa samo za njega i njegovu hanumcu
Ali bi ipak trebao postojati pravi način kako se obraćaš Reisu šta god ti mislio da je u pozadini i bilo ko drugi. Naravno da treba težiti ka tome da izneseš svoje mišljenje, ali ako to radiš bez uvažavanja osobe i pozicije koju obnaša onda ni to ne valja. Uvažavanje istih nije klimanje glavom pred autoritetom, već je to osnovna kultura.
caseytron
Posts: 2088
Joined: 01/06/2016 16:42

#7533 Re: Zahiragić opet jaše

Post by caseytron »

MarlboroGold wrote: 19/08/2022 19:57
skrbavi-admin wrote: 10/08/2022 19:09 moj vlastiti otac dok nisam doso do svog ljeba na zapadu me nije gledao bog zna kakvim ocima jer nemam pojma, valjda mu nisam predstavljo nista posebno, sto je u biti ok.... sad kad cuje da baljezgam jezike, komuniciram sa jakim kompanijama, radim na jakim poslovima, obavljam zajebane operacije i zadatke, se fali po carsiji kako je njegov sin "uspio".

ovo je analogija..... jer dje ces Reisu ista rec - on je evlija, pretplaceni miljenik ALaha dz.s., unaprijed predodredjen za dzeneta jer je bezgresan i najjaci po znanju u drzavi....eto to je taj mentalni sklop ubijenog u pojam prosjecnog djeteta u bih kojem su roditelje zatukli u starom sistemu izblajhanim floskulama, suti, cuvaj, neka, ne mrdaj, kućeš?, pokvarices, ne diraj, ne govori, sta ti pametujes, sta se ti pravis pametan, kako svima tako i tebi :-) ..... dodjes do momenta da ne smijes reci svoje misljenje, da pokazes kreativnost, da znas da ima bolje, da se boris za bolje, da pokazes malo zdrave ambicioznosti.....

ne, ne.....

.... dje ces na rejsa eeee.....

a plejada ih kurcu nije valjala, ni hodza ni rejsova - jos su bili clanovi srpskih i jugo tajnih sluzbi (ima ona knjiga cuvari udbe i jugoslavije), potkazivaci, i kataloski munafici....

o tome da u rejsovu odbranu ustaje zadrigla, kafanska, wannabe wiskey muslim , arogantna open munafik seljacina ne bih puno..... kao ni onoj pakšobi što placa milion maraka za vjencanja i specijalnog od alaha izaslanog rejsa samo za njega i njegovu hanumcu
Ali bi ipak trebao postojati pravi način kako se obraćaš Reisu šta god ti mislio da je u pozadini i bilo ko drugi. Naravno da treba težiti ka tome da izneseš svoje mišljenje, ali ako to radiš bez uvažavanja osobe i pozicije koju obnaša onda ni to ne valja. Uvažavanje istih nije klimanje glavom pred autoritetom, već je to osnovna kultura.
Zasto treba postojaci nacin? Pa i reis je izabran politicki, jebat ih sve redom.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4221
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#7534 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skrbavi-admin »

MarlboroGold wrote: 19/08/2022 19:57
skrbavi-admin wrote: 10/08/2022 19:09 moj vlastiti otac dok nisam doso do svog ljeba na zapadu me nije gledao bog zna kakvim ocima jer nemam pojma, valjda mu nisam predstavljo nista posebno, sto je u biti ok.... sad kad cuje da baljezgam jezike, komuniciram sa jakim kompanijama, radim na jakim poslovima, obavljam zajebane operacije i zadatke, se fali po carsiji kako je njegov sin "uspio".

ovo je analogija..... jer dje ces Reisu ista rec - on je evlija, pretplaceni miljenik ALaha dz.s., unaprijed predodredjen za dzeneta jer je bezgresan i najjaci po znanju u drzavi....eto to je taj mentalni sklop ubijenog u pojam prosjecnog djeteta u bih kojem su roditelje zatukli u starom sistemu izblajhanim floskulama, suti, cuvaj, neka, ne mrdaj, kućeš?, pokvarices, ne diraj, ne govori, sta ti pametujes, sta se ti pravis pametan, kako svima tako i tebi :-) ..... dodjes do momenta da ne smijes reci svoje misljenje, da pokazes kreativnost, da znas da ima bolje, da se boris za bolje, da pokazes malo zdrave ambicioznosti.....

ne, ne.....

.... dje ces na rejsa eeee.....

a plejada ih kurcu nije valjala, ni hodza ni rejsova - jos su bili clanovi srpskih i jugo tajnih sluzbi (ima ona knjiga cuvari udbe i jugoslavije), potkazivaci, i kataloski munafici....

o tome da u rejsovu odbranu ustaje zadrigla, kafanska, wannabe wiskey muslim , arogantna open munafik seljacina ne bih puno..... kao ni onoj pakšobi što placa milion maraka za vjencanja i specijalnog od alaha izaslanog rejsa samo za njega i njegovu hanumcu
Ali bi ipak trebao postojati pravi način kako se obraćaš Reisu šta god ti mislio da je u pozadini i bilo ko drugi. Naravno da treba težiti ka tome da izneseš svoje mišljenje, ali ako to radiš bez uvažavanja osobe i pozicije koju obnaša onda ni to ne valja. Uvažavanje istih nije klimanje glavom pred autoritetom, već je to osnovna kultura.
nemam sta uvazavat likove koji su se iskljucili i od naroda posve otudjili - vise po iftarima sa bandom, lopovima, mafijasima, ratnim profiterima, bivsim KOSovcima, UDBAšima, prelivodama i opet kazem munaficima.... Rejs je sam sebe degradiro kad je pristo da bude licni maticar ratnoprofiterske familije....

nemam sta uvazavat lika koji dopusta VIP safove?????? pa to u pcki materni nema. ja sam imao priliku klanjat Bajram za Muamerom Gadafijem koji se opravdano bojao za zivot pa nije bilo VIP safova na njegovom klanjanju - mogo sam odtaljigat drito kod njega i roknut ga.

uvazavam likove kao sto su Kenan Musić ako ces vec, Bugarija, Mustafu Spahica Mujkija, rahmetli hadzihafiza Hadzimulica i slicne ljude koji su uzor prvo ljudski pa onda islamski.....

kazem ti nemas pojma s kim pricas tako da bolje ti je da ne repliciras.... IZ trenutno krasi nevidjena snishodljivost spram ološa svake vrste u BIH, munafikluk a imas priliku da procitas sta su Kenan Music i Bugari rekli za istu....

bio sam kod Hadzihafiza Hadzimulica u kuci na kafi - mene je bilo stid sto postojim pored takvog finog covjeka i velicine.... eto da znas
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#7535 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Popickarat ce se brigade botova oko sendvica,to je sigurno. A nakon izbora ce tek biti zanimljivo. Grakcija ova,frakcija ona a sve skupa slobodnim padom nestaju.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10717
Joined: 27/04/2021 22:52

#7536 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tramvajtrojka »

Seyfo wrote: 19/08/2022 21:49 Popickarat ce se brigade botova oko sendvica,to je sigurno. A nakon izbora ce tek biti zanimljivo. Grakcija ova,frakcija ona a sve skupa slobodnim padom nestaju.
Image

udarila brada na bradu , prvi saf protiv prvog safa , jel bolja duzina brade od dva il tri prsta , smije li zena sama do zenice il samo do kaknja

kad su svoje vehbijaj uspjeli podijeliti j zavaditi et kakva je stranka u pitanju da ni botovi nemaju rahatluka
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#7537 Re: Zahiragić opet jaše

Post by GAU8 »

Protjerati mračnjaštvo bez obzira iza koje vjere se krilo...
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#7538 Re: Zahiragić opet jaše

Post by aldinjo »

Seyfo wrote: 19/08/2022 23:15 Vehbiaj se jedino i bave time kako niko ne valja osim njih,te ne znaju drugi a oni znaju kako se klanja,oblaci,ljetuje,vozi do Zenice. Najlakse ih je zavaditi sa nekim,naravno i izmedju sebe. Doci ce nam oni glave,vise nego iko drugi.
Ne znaš pisati kako treba, ali zato sve znaš o " vehbiaju". :lol: :skoljka: :run:
aldinjo
Posts: 5019
Joined: 03/07/2011 02:49

#7539 Re: Zahiragić opet jaše

Post by aldinjo »

GAU8 wrote: 20/08/2022 17:44 Protjerati mračnjaštvo bez obzira iza koje vjere se krilo...
:lol: :skoljka: :run:
Kada ćeš početi "protjerivati mračnjaštvo" da se pripazim? :lol: :skoljka: :run:
Simpatizeri "bagre iz temelja" sve nervozniji kako se bliže izbori. :lol:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10717
Joined: 27/04/2021 22:52

#7540 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tramvajtrojka »

aldinjo wrote: 24/08/2022 00:47
GAU8 wrote: 20/08/2022 17:44 Protjerati mračnjaštvo bez obzira iza koje vjere se krilo...
:lol: :skoljka: :run:
Kada ćeš početi "protjerivati mračnjaštvo" da se pripazim? :lol: :skoljka: :run:
Simpatizeri "bagre iz temelja" sve nervozniji kako se bliže izbori. :lol:
aldinjo bez zezancije znas li ti da na ovom forumu postoji mogućnost za jos emojia osim ova tri :run: :skoljka: :lol: de loma promjene ovako je suhoparno da ti svaki post sadrzi samo ova tri
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#7541 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Krajnje je vrijeme da se botovski sindikat pobuni, da im se sendvic obogati, a i da im se omoguce bolja sredstva za rad,tipa radna knjiga instrukcija za koristenje interneta, isl. Ne moze se vise ovako. U suprotnom, zamijenice ih radnici iz Bangladesa.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#7542 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ommadawn »

To se aldinjo vratio s mora?
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#7543 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Login77777 »

Ommadawn wrote: 24/08/2022 07:36 To se aldinjo vratio s mora?
Nije taj u zivotu mora ugledao…
User avatar
HPLaserJet
Posts: 554
Joined: 29/07/2022 10:00

#7544 Re: Zahiragić opet jaše

Post by HPLaserJet »

Login77777 wrote: 24/08/2022 08:22
Ommadawn wrote: 24/08/2022 07:36 To se aldinjo vratio s mora?
Nije taj u zivotu mora ugledao…
Sufije kao aldinjo ne idu na more
User avatar
Login77777
Posts: 8646
Joined: 18/05/2021 09:11

#7545 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Login77777 »

HPLaserJet wrote: 24/08/2022 08:26
Login77777 wrote: 24/08/2022 08:22

Nije taj u zivotu mora ugledao…
Sufije kao aldinjo ne idu na more
Ne ide on nigdje.
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#7546 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Ne budite zajedljivi i ironični, fino je jedan uvaženi akademik objasnio gdje i kad se ide na more, a aldinjo to sigurno sluša i tako živi, tako da nema šanse da se tek sad vratio s mora. On sad marljivo radi na kampanji a na more će aBd kad prođu izbori, vlast se uzme, implementiraju se rezultati, plijen se podijeli, on uzme svoj dio i onda fino, kako propisi i nalažu, u januaru pravac Ulcinj :thumbup:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12368
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#7547 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dr_Evil »

skrbavi-admin wrote: 19/08/2022 20:06
kazem ti nemas pojma s kim pricas tako da bolje ti je da ne repliciras.... IZ trenutno krasi nevidjena snishodljivost spram ološa svake vrste u BIH, munafikluk a imas priliku da procitas sta su Kenan Music i Bugari rekli za istu....

bio sam kod Hadzihafiza Hadzimulica u kuci na kafi - mene je bilo stid sto postojim pored takvog finog covjeka i velicine.... eto da znas
Pa sta onda pjevas, ili se predstavi ko si ili suti. Cuj ne znas skim pricas, pa nemoj da odgovaras(iako meni nije bilo). Ti si za nas jos samo jedan lik koji ima viska vremena da sere po internetu kao i mi ostali.
User avatar
Truba
Posts: 81657
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7548 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Truba »

Di si bio na forumu prije 2021.
User avatar
skrbavi-admin
Posts: 4221
Joined: 31/12/2021 17:16
Location: Pakšobistanski Dikitaturistan

#7549 Re: Zahiragić opet jaše

Post by skrbavi-admin »

Black swan wrote: 24/08/2022 10:15 Di si bio na forumu prije 2021.
negdi i svugdi
User avatar
dr_Evil
Posts: 12368
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#7550 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dr_Evil »

skrbavi-admin wrote: 24/08/2022 10:10
dr_Evil wrote: 24/08/2022 10:01 lik koji ima viska vremena da sere po internetu kao i mi ostali.
slobodno se pocasti :thumbup:
pun mi vas je qrtz škrbavaca koji veze nemate ni o cemu, patoloskih klimoglavaca, neradnika, nehljeba, uhljeba , poltrona, poprdanskih pametara.
Rece lik koji u 10 ujutru radnim danom sere po internetu. Razumijem ja, dosta ovdje raje kao i ja ima projekat i sama sebi odredjuje koliko ce raditi sve dok na vrijeme zavrsava, ima i penzionera, ima i stranackih botova sta im je ovo posao, ali kad sve saberes mi smo vazne licnosti samo nasoj familiji i prijateljima.

DAkle ili se predstavi sa cipsovom licnom, ili si bitan samo mami svojoj. Te price ne znas s kim pricas, ili hajde na kafu da se pobijemo(ti su mi najjaci), ostavi na ulaznim vratima klix foruma.

Ovdje su svi jednaki.
Post Reply