Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71165
Joined: 03/10/2011 20:11

#6501 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chloe »

drndalo wrote: 24/10/2021 14:51
Chloe wrote: 24/10/2021 14:38

Od rata na ovamo, živim pod "šapom" DNZ-a/Laburista na općinskom nivou, SDA i A-SDA/NES/ se smjenjuju na kantonalnom nivou, ne mogu se složiti s tobom i samo jednu stranku okarakterisati tako kao ti.
Najveca stranka, sa najvise vlasti i pristupa parama snosi i najvecu odgovornost... Time ne amnestiram nikoga, ali ne moze neko ko je npr. 12% problema snositi 80% odgovornosti...
Kakav smo narod, takve su nam stranke i sama država.

Postavila bih ti pitanje
Kad te policija zaustavi u prekršaju, da li se izvlačiš ili spremno preuzimaš kazneni nalog?
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3216
Joined: 28/01/2012 11:38

#6502 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kamberovica polje »

#PrayForTelechaGlavusha
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#6503 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drndalo »

Chloe wrote: 24/10/2021 14:57
drndalo wrote: 24/10/2021 14:51

Najveca stranka, sa najvise vlasti i pristupa parama snosi i najvecu odgovornost... Time ne amnestiram nikoga, ali ne moze neko ko je npr. 12% problema snositi 80% odgovornosti...
Kakav smo narod, takve su nam stranke i sama država.

Postavila bih ti pitanje
Kad te policija zaustavi u prekršaju, da li se izvlačiš ili spremno preuzimaš kazneni nalog?
Kad sam kriv, poklopim se po usima i pokusavam na sarm izvuci oprost/laksu kaznu, da se ne lazemo. Jagnetinu pak ne placam, nego trazim nalog... Posto belaje ne pravim odavno, moze me zakaciti kazna za prekoracenje brzine koje pazim da nije za vozacku... A izmedju 50-100 KM za kaznu i 20-50 KM za jagnjetinu zadnjih 10-15 godina birao sam prvo... Od mene se jagnjetine nece najesti.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71165
Joined: 03/10/2011 20:11

#6504 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chloe »

drndalo wrote: 24/10/2021 15:01
Chloe wrote: 24/10/2021 14:57

Kakav smo narod, takve su nam stranke i sama država.

Postavila bih ti pitanje
Kad te policija zaustavi u prekršaju, da li se izvlačiš ili spremno preuzimaš kazneni nalog?
Kad sam kriv, poklopim se po usima i pokusavam na sarm izvuci oprost/laksu kaznu, da se ne lazemo. Jagnetinu pak ne placam, nego trazim nalog... Posto belaje ne pravim odavno, moze me zakaciti kazna za prekoracenje brzine koje pazim da nije za vozacku... A izmedju 50-100 KM za kaznu i 20-50 KM za jagnjetinu zadnjih 10-15 godina birao sam prvo... Od mene se jagnjetine nece najesti.
Aham, e sad se okreni oko sebe i vidi koliko je takvih poput tebe, a tek onda onih koji će ih poslati na jagnjetinu, pozvati poznanike koji su im nadredjeni itd. I tako je u svemu. Takvi smo mi generalno.
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#6505 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drndalo »

Chloe wrote: 24/10/2021 15:07
drndalo wrote: 24/10/2021 15:01
Kad sam kriv, poklopim se po usima i pokusavam na sarm izvuci oprost/laksu kaznu, da se ne lazemo. Jagnetinu pak ne placam, nego trazim nalog... Posto belaje ne pravim odavno, moze me zakaciti kazna za prekoracenje brzine koje pazim da nije za vozacku... A izmedju 50-100 KM za kaznu i 20-50 KM za jagnjetinu zadnjih 10-15 godina birao sam prvo... Od mene se jagnjetine nece najesti.
Aham, e sad se okreni oko sebe i vidi koliko je takvih poput tebe, a tek onda onih koji će ih poslati na jagnjetinu, pozvati poznanike koji su im nadredjeni itd. I tako je u svemu. Takvi smo mi generalno.
Ne kontam sta sam ja to zgrijesio ? To sto ne insistiram da mi uzmu vozacku za 14 km/h prekoracenje ? Ako mi ne oproste ili pojas ne naplate, platim prekoracenje. Ako izadjem na priznanje krivice ali oni procjene da nisam belajsuz koji to radi iz zjbncje, sta je tu pogresno ? Ili bi me trebali streljati da bih bio ispravan? Puno si poredjenje zategla...

Da sam ja izbio iz cipela policajca pri tome, spominjuci mu familiju, pa da me htio/uspio prebiti umjesto kazne, to bi bilo vecim dijelom do mene, a dijelom i do njega... O tome je ovdje prica, a tvoje "amnestiranje" Bivolje glave samo pokazuje tvoj stepen neznanja... Ili bih ja mozda mogao bolje znati neke aferime nekog poslanika Laburista u Buzim/Cazinu/Kladusi bolje od tebe, i tebi vaziti o tome ?

Da su bogdo svi u saobracaju, zivotu, politici slicni meni, mi bismo vec odavno HR dostigli...
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71165
Joined: 03/10/2011 20:11

#6506 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chloe »

drndalo wrote: 24/10/2021 15:13
Chloe wrote: 24/10/2021 15:07

Aham, e sad se okreni oko sebe i vidi koliko je takvih poput tebe, a tek onda onih koji će ih poslati na jagnjetinu, pozvati poznanike koji su im nadredjeni itd. I tako je u svemu. Takvi smo mi generalno.
Ne kontam sta sam ja to zgrijesio ? To sto ne insistiram da mi uzmu vozacku za 14 km/h prekoracenje ? Ako mi ne oproste ili pojas ne naplate, platim prekoracenje. Ako izadjem na priznanje krivice ali oni procjene da nisam belajsuz koji to radi iz zjbncje, sta je tu pogresno ? Ili bi me trebali streljati da bih bio ispravan? Puno si poredjenje zategla...

Da sam ja izbio iz cipela policajca pri tome, spominjuci mu familiju, pa da me htio/uspio prebiti umjesto kazne, to bi bilo vecim dijelom do mene, a dijelom i do njega... O tome je ovdje prica, a tvoje "amnestiranje" Bivolje glave samo pokazuje tvoj stepen neznanja... Ili bih ja mozda mogao bolje znati neke aferime nekog poslanika Laburista u Buzim/Cazinu/Kladusi bolje od tebe, i tebi vaziti o tome ?
Govorimo o poštenju nas običnih smrtnika. 🤷‍♀️ Odgovornosti za ono što učinimo itd.
Začarani krug snalaženja, poznanstava, mita, korupcije za svoju korist... Od malih do velikih... Nažalost.

O Zahiragiću imam svoje mišljenje, a jednostavno mi drago što nije dao materijala za "kamenovanje".
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#6507 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drndalo »

Kao sto ti rekoh, ne znam(o) cijelu pricu osim ovog dijela da je Amel zamalo skocio na njega... E to moze biti razlicito tumaceno i razlicito izazvano...

Ako jeste bilo izazvano (a do sada nije bas pokazivao naznake hodanja okolo i lupanja neistomisljenika iz cista mira), onda i Bivol treba da zna da moze dobiti po njusci kada pretjera...
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#6508 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Iker C »

Najmanje sto mi kao gradjani mozemo da ucinimo jeste da organizujemo protesnu setnju protiv nasilnickog ponasanja Amela Mekica. Da u Amelu Preletacu Mekicu ima imalo morala javno bi se izvinio uvazenom zastupniku Zahiragicu i podnio bi ostavku.
U normalnim drzavama bi ovo bio kraj politicke karijere Amela Mekica.
Ako pozicija misli da ce na ovaj nacin usutiti uvazenog zastupnika Zahiragica grdno se vara. Zaha ce nastaviti se jos jace boriti za pravdu i jednakost svih gradjana.
On se nikad umoriti nece!!!!!
User avatar
Login77777
Posts: 8552
Joined: 18/05/2021 09:11

#6509 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Login77777 »

@drndalo

Mozes odma s pattonom i lingom pricati. Iz iste su stranke kao ova s kojom se raspravljas. :mrgreen:
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#6510 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drndalo »

Ma kontam ja sta misli bez iluzija, nego gledam dokle ce se praviti da ne konta sta hocu reci, nego o casti i obrazu navedenih...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65600
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#6511 Re: Zahiragić opet jaše

Post by _BataZiv_0809 »

Login77777 wrote: 24/10/2021 16:27 @drndalo

Mozes odma s pattonom i lingom pricati. Iz iste su stranke kao ova s kojom se raspravljas. :mrgreen:
Kao Zviz i njegov rodjak ili Zviz i hrle1976 :?
izvrsni direktor
Posts: 9164
Joined: 20/12/2018 16:11

#6512 Re: Zahiragić opet jaše

Post by izvrsni direktor »

Chloe wrote: 24/10/2021 14:51
izvrsni direktor wrote: 24/10/2021 14:44

Njegova komunikacija i ponasanje uvijek na tom nivou. On se ne spusta na nivo kocijasa, to je njegova konstanta.
I da, sam se izborio za ovakav tretman, nije mu palo sa neba
On je svojim postupkom uskratio još veći cirkus, i zadovoljstvo mnogima da se nasludjuju "skandalom".
Je li teško to priznati? :? :D
Taj veci cirkus je nesto sto on stalno radi na svakoj sjednici i tv nastupima, njegovo ponasanja degradira ustanovu u kojoj sjedi i koju koristi za svoje cirkusanje. Zasto se tolerise to njegovo ponasa? Ovo je prvi put se desilo da neko se spusti na nhegov nivo i raskukali ste se
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40378
Joined: 29/06/2011 23:39

#6513 Re: Zahiragić opet jaše

Post by dječak sa šibicama »

Sovo mu je majku.

Necu stajati ni na ciju stranu jer mi je i ovaj Mekic ljigavi preletac, ali da bi volio da neko malo pomazi govedju glavu, slagao bih da kazem ne.

Mekic je ovako ljigav malo, ali ovaj drugi je ogledni primjer produkta SDA vladavine, model ili testni primjerak. Ovakvi kao glavonja ce za 10-20 godina vladati drzavom, ako ista od drzave ostane.
Hakiz
Posts: 39939
Joined: 30/07/2015 20:01

#6514 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

drndalo wrote: 24/10/2021 15:28 Kao sto ti rekoh, ne znam(o) cijelu pricu osim ovog dijela da je Amel zamalo skocio na njega... E to moze biti razlicito tumaceno i razlicito izazvano...

Ako jeste bilo izazvano (a do sada nije bas pokazivao naznake hodanja okolo i lupanja neistomisljenika iz cista mira), onda i Bivol treba da zna da moze dobiti po njusci kada pretjera...
Ništa ne opravdava nasilje :mrgreen:
Hakiz
Posts: 39939
Joined: 30/07/2015 20:01

#6515 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

izvrsni direktor wrote: 24/10/2021 16:58
Chloe wrote: 24/10/2021 14:51

On je svojim postupkom uskratio još veći cirkus, i zadovoljstvo mnogima da se nasludjuju "skandalom".
Je li teško to priznati? :? :D
Taj veci cirkus je nesto sto on stalno radi na svakoj sjednici i tv nastupima, njegovo ponasanja degradira ustanovu u kojoj sjedi i koju koristi za svoje cirkusanje. Zasto se tolerise to njegovo ponasa? Ovo je prvi put se desilo da neko se spusti na nhegov nivo i raskukali ste se
Možeš li postaviti snimak u kojem se čuje da Zahiragić nekome psuje majku i slično?
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#6516 Re: Zahiragić opet jaše

Post by drndalo »

Hakiz wrote: 24/10/2021 17:13
drndalo wrote: 24/10/2021 15:28 Kao sto ti rekoh, ne znam(o) cijelu pricu osim ovog dijela da je Amel zamalo skocio na njega... E to moze biti razlicito tumaceno i razlicito izazvano...

Ako jeste bilo izazvano (a do sada nije bas pokazivao naznake hodanja okolo i lupanja neistomisljenika iz cista mira), onda i Bivol treba da zna da moze dobiti po njusci kada pretjera...
Ništa ne opravdava nasilje :mrgreen:
U principu se slazem.

Medjutim, prilicno sam svjestan da ako nekome majku uzmem u upotrebu postoji sansa da cu morati ili bjezati ili saketati, u zavisnosti od toga koliko je lud/velik drugi lik... Pa ako ja to znam, pretpostavljam da i uvazeni zastupnik Bivolja Glava ima slicna saznanja... Iako je navikao na nosanje i upotrebu cakije... Ima ih koji bi i na njegovu cakiju nasrnuli i zabili mu je u vlastitu guzicu...
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71165
Joined: 03/10/2011 20:11

#6517 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chloe »

drndalo wrote: 24/10/2021 17:17
Hakiz wrote: 24/10/2021 17:13

Ništa ne opravdava nasilje :mrgreen:
U principu se slazem.

Medjutim, prilicno sam svjestan da ako nekome majku uzmem u upotrebu postoji sansa da cu morati ili bjezati ili saketati, u zavisnosti od toga koliko je lud/velik drugi lik... Pa ako ja to znam, pretpostavljam da i uvazeni zastupnik Bivolja Glava ima slicna saznanja... Iako je navikao na nosanje i upotrebu cakije... Ima ih koji bi i na njegovu cakiju nasrnuli i zabili mu je u vlastitu guzicu...
Čuuuj to.. :?

Zahiragić nosi hladno oružje uza se, iako je zakonom zabranjeno još plus upotrebljava ga? :?
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#6518 Re: Zahiragić opet jaše

Post by statixx »

Prava istina koja se desila jeste da je imenovani dječak bio moj drug iz ulice i škole, te da smo se u školi, kao "mladi frajerčići" u početnim fazama puberteta, kao uostalom većina djece u mojoj mahali, furali da smo zeznuti.
Jednom takvom prilikom desio se nesretan slučaj i u nekoj "igri" - s današnje distance naravno glupoj igri, ozlijedio sam ga (naglašavam slučajno) malom ručnom čakijom koje smo kupovali za par maraka od užine u neposrednoj blizini škole. Nakon toga, otišao sam sa njim zajedno u WC, pomogao mu da se opere, a onda je nastala čitava frka kada su nastavnici i uprava škole vidjeli šta se desilo.
:D
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#6519 Re: Zahiragić opet jaše

Post by foxlife »

Chloe wrote: 24/10/2021 15:07
drndalo wrote: 24/10/2021 15:01
Kad sam kriv, poklopim se po usima i pokusavam na sarm izvuci oprost/laksu kaznu, da se ne lazemo. Jagnetinu pak ne placam, nego trazim nalog... Posto belaje ne pravim odavno, moze me zakaciti kazna za prekoracenje brzine koje pazim da nije za vozacku... A izmedju 50-100 KM za kaznu i 20-50 KM za jagnjetinu zadnjih 10-15 godina birao sam prvo... Od mene se jagnjetine nece najesti.
Aham, e sad se okreni oko sebe i vidi koliko je takvih poput tebe, a tek onda onih koji će ih poslati na jagnjetinu, pozvati poznanike koji su im nadredjeni itd. I tako je u svemu. Takvi smo mi generalno.
Boli me briga koliko je takvij oko mene ja znam da sam cist i to je bitno
Vjerovatno tako razmislja i kolega koji je pisao tekst na koji si odgovorila
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#6520 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Guadalajara »

drndalo wrote: 24/10/2021 17:17
Hakiz wrote: 24/10/2021 17:13

Ništa ne opravdava nasilje :mrgreen:
U principu se slazem.

Medjutim, prilicno sam svjestan da ako nekome majku uzmem u upotrebu postoji sansa da cu morati ili bjezati ili saketati, u zavisnosti od toga koliko je lud/velik drugi lik... Pa ako ja to znam, pretpostavljam da i uvazeni zastupnik Bivolja Glava ima slicna saznanja... Iako je navikao na nosanje i upotrebu cakije... Ima ih koji bi i na njegovu cakiju nasrnuli i zabili mu je u vlastitu guzicu...
Pametni...

Znam ih takvih i sa probijenim plućnim maramicama, osakacenim...i sto seru na kateter. Ne samo na cakiju...vec i na vatreno oružje...A poznajem ih koji su i ubijeni.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71165
Joined: 03/10/2011 20:11

#6521 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Chloe »

foxlife wrote: 24/10/2021 21:05
Chloe wrote: 24/10/2021 15:07

Aham, e sad se okreni oko sebe i vidi koliko je takvih poput tebe, a tek onda onih koji će ih poslati na jagnjetinu, pozvati poznanike koji su im nadredjeni itd. I tako je u svemu. Takvi smo mi generalno.
Boli me briga koliko je takvij oko mene ja znam da sam cist i to je bitno
Vjerovatno tako razmislja i kolega koji je pisao tekst na koji si odgovorila
Čisti ili ne, dok takvi dominiraju nema nama naprijed.
Kakav narod - takva država.
User avatar
relativno84
Posts: 15304
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#6522 Re: Zahiragić opet jaše

Post by relativno84 »


“Imam glasova kao vi i Forto skupa, a jedan vodi skupstinu, drugi vladu."
:lol: :run:
User avatar
xoklix
Posts: 2382
Joined: 16/01/2018 16:07

#6523 Re: Zahiragić opet jaše

Post by xoklix »

statixx wrote: 24/10/2021 19:44
Prava istina koja se desila jeste da je imenovani dječak bio moj drug iz ulice i škole, te da smo se u školi, kao "mladi frajerčići" u početnim fazama puberteta, kao uostalom većina djece u mojoj mahali, furali da smo zeznuti.
Jednom takvom prilikom desio se nesretan slučaj i u nekoj "igri" - s današnje distance naravno glupoj igri, ozlijedio sam ga (naglašavam slučajno) malom ručnom čakijom koje smo kupovali za par maraka od užine u neposrednoj blizini škole. Nakon toga, otišao sam sa njim zajedno u WC, pomogao mu da se opere, a onda je nastala čitava frka kada su nastavnici i uprava škole vidjeli šta se desilo.
:D
Ovo mi je pričala osoba koja je išla sa njim u razred.
Bile su i kod nas te zajebancije sa čakijom, samo što se Zahi nije zatvorila,a jaran mu najebo :D U wcu ga previjali,al skonto ih neko od profesora, valjda dosta krvi bilo.
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#6524 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Iker C »

Ispravka krivog navoda, uvazeni zastupnik Zahiragic se nije furao da je zeznut, on je uvijek bio "zeznut",tj. mangup jedan po jedan...
noviclan
Posts: 10807
Joined: 31/10/2013 06:48

#6525 Re: Zahiragić opet jaše

Post by noviclan »

Kurac bi bio zeznut da mu mama i tata-babo nisu bili zajebani clanovi
Post Reply