Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 43539
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#7676 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pici »

Onu plavkastu sto papi bi obradio ko sladoled u julu na plazi u zaostrogu u uvali borova.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27556
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#7677 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JoseMujica »

pici wrote: 19/09/2022 22:08 Onu plavkastu sto papi bi obradio ko sladoled u julu na plazi u zaostrogu u uvali borova.
bjež ba pici uhapsili bi te rvati odma...koliko bi skičala rašćero bi ugrožene životinjske vrste iz vjekovnih staništa :lol:
last mohicans
Posts: 11705
Joined: 09/08/2012 23:19

#7678 Re: Zahiragić opet jaše

Post by last mohicans »

Što je najgore ovog oponenta u kafani predstaviše kao kladioničara i simpatizera trojke.
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21492
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7679 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MarlboroGold »

Pa to su po njima Bošnjaci otpadnici, jer njihovi su čisti. Pravi mumini.
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#7680 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kluz franjo »

last mohicans wrote: 19/09/2022 22:28 Što je najgore ovog oponenta u kafani predstaviše kao kladioničara i simpatizera trojke.
Bez ljutnje, ali mislim da to nije najgore.
Ružno je, ali nažalost već uobičajno koristiti neke kao "stereotipe" da ocrniš oponente.
Meni je najgore, kada ona jedna poručuje "E baš ću sada glasati za njega zato što je Ćakijaš!"
To više nije samo puko opravdavanje tipa "mladost-ludost", već otvorena afirmacija čakijanja po školama.
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7681 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Styling »

kluz franjo wrote: 19/09/2022 22:33
last mohicans wrote: 19/09/2022 22:28 Što je najgore ovog oponenta u kafani predstaviše kao kladioničara i simpatizera trojke.
Bez ljutnje, ali mislim da to nije najgore.
Ružno je, ali nažalost već uobičajno koristiti neke kao "stereotipe" da ocrniš oponente.
Meni je najgore, kada ona jedna poručuje "E baš ću sada glasati za njega zato što je Ćakijaš!"
To više nije samo puko opravdavanje tipa "mladost-ludost", već otvorena afirmacija čakijanja po školama.
Da njeno dijete neko začakija, pitala bih je da li bi ovako govorila. Pogan.
last mohicans
Posts: 11705
Joined: 09/08/2012 23:19

#7682 Re: Zahiragić opet jaše

Post by last mohicans »

kluz franjo wrote: 19/09/2022 22:33
last mohicans wrote: 19/09/2022 22:28 Što je najgore ovog oponenta u kafani predstaviše kao kladioničara i simpatizera trojke.
Bez ljutnje, ali mislim da to nije najgore.
Ružno je, ali nažalost već uobičajno koristiti neke kao "stereotipe" da ocrniš oponente.
Meni je najgore, kada ona jedna poručuje "E baš ću sada glasati za njega zato što je Ćakijaš!"
To više nije samo puko opravdavanje tipa "mladost-ludost", već otvorena afirmacija čakijanja po školama.
Ma i to, svakako, ali protura se ideja da je ovaj oponent besposličar kladioničar, da "ona koja se i ne razumije baš u politiku" zna šta Zahiragić znači za studente. Ova ekipa je samo loše odglumila, a u suštini vjerovatno tako i misle čim su pristali na ovakav jadan tekst i narativ.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6314
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#7683 Re: Zahiragić opet jaše

Post by agnostic_front »

Sta ce posteni i plemeniti Bosnjaci u kafani :roll:
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#7684 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Hajd sto je gluma prilicno losa,narocito onaj blonda pichich, ali kontam sta su im morali dati da onako glume i blamiraju se🙃
User avatar
Login77777
Posts: 8552
Joined: 18/05/2021 09:11

#7685 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Login77777 »

Styling wrote: 19/09/2022 22:41
kluz franjo wrote: 19/09/2022 22:33
Bez ljutnje, ali mislim da to nije najgore.
Ružno je, ali nažalost već uobičajno koristiti neke kao "stereotipe" da ocrniš oponente.
Meni je najgore, kada ona jedna poručuje "E baš ću sada glasati za njega zato što je Ćakijaš!"
To više nije samo puko opravdavanje tipa "mladost-ludost", već otvorena afirmacija čakijanja po školama.
Da njeno dijete neko začakija, pitala bih je da li bi ovako govorila. Pogan.
Znal se ko je mala? Pitam za prijatelja @pici. :mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#7686 Re: Zahiragić opet jaše

Post by karanana »

nije losa ova cakijanerka.

moze profil? imam mozda ulogu za nju.
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#7687 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Mozda je nekom promaklo da nije ni pokusao da se "odbrani" tj negira to da je cakijas. Stavise,to se pika kao nekakav "plus" kad ti je 12 godina,da zbodes vrsnjaka i da to dodje do policije i krivicne prijave. Stavise,razlog da se mnogo godina poslije glasa za njega.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#7688 Re: Zahiragić opet jaše

Post by MUNAFIK »

Zahiragic ce pobrat dosta glasova ALI onih standarsnih SDA glasova, NECE on dovest ni 100 novih glasova stranci ali ce radi njega stranka izgubit odredjen broj glasova.

Dakle na kraju racunica ce biti da Zaha dobija izbore (okuplja standardne SDA glasace) i mahat ce on svima brojem licnih glasova, ali radi njega i ostale ekipe SDA ce u KS jos vise pasti.

E sada da li je iko ostao mudar i pametan u SDA da to skonta vidjet cemo.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55472
Joined: 15/12/2008 16:53

#7689 Re: Zahiragić opet jaše

Post by ultima_palabra »

MUNAFIK wrote: 19/09/2022 23:50 Zahiragic ce pobrat dosta glasova ALI onih standarsnih SDA glasova, NECE on dovest ni 100 novih glasova stranci ali ce radi njega stranka izgubit odredjen broj glasova.

Dakle na kraju racunica ce biti da Zaha dobija izbore (okuplja standardne SDA glasace) i mahat ce on svima brojem licnih glasova, ali radi njega i ostale ekipe SDA ce u KS jos vise pasti.

E sada da li je iko ostao mudar i pametan u SDA da to skonta vidjet cemo.
Upravo to sam pisao danas. Moze on cak i animirati odredjen broj neglasaca da njemu daju glas, ali ce u isto vrijeme animirati jos vise ljudi da glasa protiv SDA.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#7690 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Billy The Pljuc »

:lol: :lol: :lol:

Govedo političar, budućnost SDA i ovijeh prostora, jel' se vi zajebavate?

Što napisa ovaj drug front (al' ne slobode nekadašnji), ja spota i govana, oklen mumini u kaHvani, bezbeli se naviklo po kafanama sjediti i besjediti. Helem, nadam se prebrojavanju uskoro, onom pravom, vidimo da su se spremili, osovina zla, SDA-HDZ-SNSD, za krađu naravno.

Edukujte malo ljude oko sebe, kako pravilno glasati, ovi su se spremili da jope bude haman između 50-150 hiljki nevažećih listića i dva puta toliko važećih, onih dodatnih, koji njima idu u korist.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#7691 Re: Zahiragić opet jaše

Post by 90minut »

Billy The Pljuc wrote: 20/09/2022 03:12 :lol: :lol: :lol:

Govedo političar, budućnost SDA i ovijeh prostora, jel' se vi zajebavate?

Što napisa ovaj drug front (al' ne slobode nekadašnji), ja spota i govana, oklen mumini u kaHvani, bezbeli se naviklo po kafanama sjediti i besjediti. Helem, nadam se prebrojavanju uskoro, onom pravom, vidimo da su se spremili, osovina zla, SDA-HDZ-SNSD, za krađu naravno.

Edukujte malo ljude oko sebe, kako pravilno glasati, ovi su se spremili da jope bude haman između 50-150 hiljki nevažećih listića i dva puta toliko važećih, onih dodatnih, koji njima idu u korist.
Ajd' ba ne smaraj slušaj muziku Zaha ce da vlada jos 30 godina!
galia95
Posts: 1001
Joined: 26/02/2022 17:59

#7692 Re: Zahiragić opet jaše

Post by galia95 »

agnostic_front wrote: 19/09/2022 22:52 Sta ce posteni i plemeniti Bosnjaci u kafani :roll:
I to ne u bilo kojoj kafani nego, ni manje ni više, u Cheersu, mumini raspravljaju o kladionici :-) :lol:

Pa ovog se ne bi ni sjetio ni David Lynch :gunjastajl:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#7693 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Roccohljup »

dok zaha samom svojom pojavom izaziva nagon za povraćanje kod svakog iole normalnog sarajlije, dotle mu rejting raste kod polupismenog svijeta kojem su glavne informativne emisije zadruga, parovi a u pazi uživaju uz grand paradu. Na žalost, ovi kojima se zaha gadi vrlo često preskoče izbore radi nekog važnog posla, kafice, vikenda na moru i sl., al zato ovi drugi od ranog sabaha formiraju redove na biralištima.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#7694 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Ommadawn »

Najbolje im je kad misle da su 1968 samo komunisti protestovali
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#7695 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hank Paldum »

JoseMujica wrote: 19/09/2022 21:44
Hank Paldum wrote: 19/09/2022 20:02
Nenamjerno si opisao perfektno u jednom kratkom postu kakva će budućnost Zahiragića biti u politici i da je realnost kao uvijek drugačija od atmosfere na forumu.

Ti kao korisnik ovog foruma sjediš u nekom objektu i više osoba gleda taj video.
Ti se ibretiš, povraća ti se, bez veze ti i video i Zahiragić i da ovdje postoji lajk funkcija 20 standardnih forumaša bi ti lajkovalo komentar.
Ali si u javnosti "preglasan" jer si samo ti osjetio povraćanje a više osoba je hvalilo video.
Tako će izgledati i njegova politička karijera i bit će bar narednih 20 godina relevantan u politici.

Nisam upratio ali ako si još iz Sarajeva onda ta reakcija raje ima još veći značaj jer se ovdje forsira priča da je SDA zauvijek izgubila KS.
sa žaljenjem ću se složiti s tobom da forum ne predstavlja našu realnost :sad: Forum je uvijek bio liberalniji nego ostatak našeg društva. I nažalost da, jedino tek alfabetizirani čobani poput njega ovdje imaju budućnost, a posebno u politici.

Zato sam i pisao na onim temama o trenutnim izborima da ove forumske ankete nisu relevantne i da ih bezveze stavljaju.
Pogotovo danas je ono šta se piše po forumima pa uskoro i portalima irelevantno.
Forumi, i portali su davno prestali biti glas naroda, forumi izumiru, danas su aktuelni Instagram, Tiktok i Twitter i možda još Facebook mada i FB prestaje biti moderan.

Današnji forumi su skup 20 standardnih starijih forumaša istomišljenika, uglavnom generacije kada su forumi bili senzacija i mjerilo, koji će sebi i njima aplaudirati i stvoriti iluziju da je takva atmosfera i u realnosti.
Ostali koji su nekada bili na forumu ili su banovani, ili otjerani jer su imali drugačije mišljenje, ili su dobrovoljno napistili jer im klima nije odgovarala, ili su prešli baš na taj Instagram i Twitter ili su prestali uopšte komemtarisati na internetu i okrenuli se drugim stvarima.

Generacije koje su rođene u 2000-im i mlađe, za njih je forum "cool" koliko i emisija o poljoprivredi,

Koliko su forumi nekada bili fantastična stvar za one koji su 1970.-to ili 1980.-to godište, gdje je kraj tolike cenzure i plaćeničkih medija mogao čuti njihov glas i šta stvarno narod misli o pojedinim ličnostima i strankama, toliko su danas forumi bezkorisni što se tiče opisa realnosti u BH društvu.
Jer baš ova nova generacija, na kojoj je budućnost i koji mogu odrediti smjer budućnosti države glasanjem, od njih nećemo čuti mišljenja jer ne koriste forume i portale.

Zato i ne čudi kada na forumu 20 forumaša ismijavaju Zahiragićev video a u realnosti mu 21 osoba hvali video.

Dok 20 forumaša koja pamti rat pa čak i Tita dok je bio živ piše 20.000 postova kako će SDA i Zahiragić propasti u tom vremenu armija nove generacije (koji ne koriste forume) je formirala armiju mladih SDAovaca i pratioca Zahiragića.

Time ne mislim isključivo ovaj forum već sve forume koji postoje.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#7696 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hank Paldum »

kluz franjo wrote: 19/09/2022 22:33
last mohicans wrote: 19/09/2022 22:28 Što je najgore ovog oponenta u kafani predstaviše kao kladioničara i simpatizera trojke.
Bez ljutnje, ali mislim da to nije najgore.
Ružno je, ali nažalost već uobičajno koristiti neke kao "stereotipe" da ocrniš oponente.
Meni je najgore, kada ona jedna poručuje "E baš ću sada glasati za njega zato što je Ćakijaš!"
To više nije samo puko opravdavanje tipa "mladost-ludost", već otvorena afirmacija čakijanja po školama.
Pa kako ste kraj toliko pominjanja i analiziranja Zahiragićevog videa propustili najvažniji detalj, i to odmah na početku, niko to da bar jednom pomene,
Momak, anti-SDA, glasač trojke koji će i ovaj put za njih glasati kaže da je se najbolje na kerove kladiti :D
Hakiz
Posts: 39929
Joined: 30/07/2015 20:01

#7697 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Hakiz »

Hank Paldum wrote: 20/09/2022 15:56
kluz franjo wrote: 19/09/2022 22:33
Bez ljutnje, ali mislim da to nije najgore.
Ružno je, ali nažalost već uobičajno koristiti neke kao "stereotipe" da ocrniš oponente.
Meni je najgore, kada ona jedna poručuje "E baš ću sada glasati za njega zato što je Ćakijaš!"
To više nije samo puko opravdavanje tipa "mladost-ludost", već otvorena afirmacija čakijanja po školama.
Pa kako ste kraj toliko pominjanja i analiziranja Zahiragićevog videa propustili najvažniji detalj, i to odmah na početku, niko to da bar jednom pomene,
Momak, anti-SDA, glasač trojke koji će i ovaj put za njih glasati kaže da je se najbolje na kerove kladiti :D
To ti je kao kada navijaš za Vrbanjušu, ali u kladari staviš na Zrinjski.

Jedno je srce, drugo razum.

:lol:
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#7698 Re: Zahiragić opet jaše

Post by detroit-mercy »

Logovan wrote: 19/09/2022 00:31
made_in_sarajevo wrote: 18/09/2022 21:46 https://fb.watch/fDbFPKKqHT/?mibextid=F94R4H

Jos raja sa biroa kaze vrhunski video. Vepar je revolucija :lol: :lol: vepar sve sa argumentima ubija samo jos da cujem koji argument :lol:
A pa jebem ti pa šta je ovo :shock: :shock: :shock:

Vidi koliko ljudi pruža podršku. :run:
Ja gledo dok plavka ne pusti havaz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#7699 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kluz franjo »

Hank Paldum wrote: 20/09/2022 15:56
kluz franjo wrote: 19/09/2022 22:33
Bez ljutnje, ali mislim da to nije najgore.
Ružno je, ali nažalost već uobičajno koristiti neke kao "stereotipe" da ocrniš oponente.
Meni je najgore, kada ona jedna poručuje "E baš ću sada glasati za njega zato što je Ćakijaš!"
To više nije samo puko opravdavanje tipa "mladost-ludost", već otvorena afirmacija čakijanja po školama.
Pa kako ste kraj toliko pominjanja i analiziranja Zahiragićevog videa propustili najvažniji detalj, i to odmah na početku, niko to da bar jednom pomene,
Momak, anti-SDA, glasač trojke koji će i ovaj put za njih glasati kaže da je se najbolje na kerove kladiti :D
Ti nisi dobar u glavi, zar ne?
Ili si samo karakterno takav, kao i tvoj kolega Hakiz?
Evo vam jedna prigodna za vaš trud i rad...
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#7700 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Ja bi bas sad glaso na izborima ko taj (za trojku) a i kladio bi se na kerove. Mada,salu na stranu,rasplaka me danas nas Bake....smrrrcc :|
Post Reply