Zahiragić opet jaše

Post Reply
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#4276 Re: Zahiragić opet jaše

Post by spreca »

Control panel wrote:Zasto tema o ovom moronu nije na pdf politika?!
Dali uopste zasluzuje temu?zasluzuje moj kurac....ali sobzirom da se tice nas Bosnjaka vjerovatno i treba da postoji tema a za njega bi trebala tema na pdf o uzgoju konja i ostale krupno gabaritne stoke
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#4277 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hAZNADAR »

spreca wrote:
Control panel wrote:Zasto tema o ovom moronu nije na pdf politika?!
Dali uopste zasluzuje temu?zasluzuje moj kurac....ali sobzirom da se tice nas Bosnjaka vjerovatno i treba da postoji tema a za njega bi trebala tema na pdf o uzgoju konja i ostale krupno gabaritne stoke
Itekako zasluzuje. Nije ovdje u pitanju zahiragiceva persona - vec okvir/ideologija/standard koji ga je stvorio. On je samo predstavnik, ogledalo toga - nije ovo samo SDA u pitanju vec i nesto sire od SDA. Gdje jedna ideoloska i politicka krajnost moze odvesti. Da nije njega, bio bi neko drugi iz iste barustine, a sudeci po lajkacima - jos i stoje u redu da isto prezentiraju. Dakako je za politike i molio bih moderatora da premjesti.
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#4278 Re: Zahiragić opet jaše

Post by hizo ramidovic »

dok ima vaki gazia kosto je nas zahiraga ja se neboim za nasu ljepu bosnu
heiteri zlobnici ljubomorne duse i druga sitna burania more samo bit zavidna plakat i grizt nokte

samo jasi zahire
prava gracka raja je ustebe
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#4279 Re: Zahiragić opet jaše

Post by pici »

"Aktualiziranje teme mog zaposlenja, po ko zna koji put, iako sve vrijeme radim na istom radnom mjestu, dolazi nakon što sam više puta direktno i indirektno, posredno i neposredno upozoravan da prestanem komentarisati rad nove Vlade Kantona Sarajevo ako želim zadržati svoj posao. Navedena upozorenja su eklatantan primjer sticaja krivičnih djela ucjene, zloupotrebe položaja i trgovine utjecajem. Nisam podnio krivičnu prijavu, ali nisam ni prestao argumentirano kritikovati loš, neustavan i nezakonit rad Vlade KS. Ne mogu me uplašiti ni kupiti prijetnjom mojoj egzistenciji jer znam da oni ne daju nafaku, ali i zato što sam ozbiljno shvatio imperativ ikre - pa se ne bojim za svoju konkurentnost na bilo kojem tržištu rada", pocrtao je Zahiragić.
:lol: :lol: :lol: :lol: ako te izbace iz KS nace se na pederalnom nivou kako mjesto za experta...cega :shock: :? :mrgreen:
The BEN10
Posts: 7577
Joined: 19/09/2011 09:03

#4280 Re: Zahiragić opet jaše

Post by The BEN10 »

hizo ramidovic wrote:dok ima vaki gazia kosto je nas zahiraga ja se neboim za nasu ljepu bosnu
heiteri zlobnici ljubomorne duse i druga sitna burania more samo bit zavidna plakat i grizt nokte

samo jasi zahire
prava gracka raja je ustebe
:thumbup: :bih:
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#4281 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Dobro kaze za svoju konkurentnost: svugdje ce se na noge docekati,to sigurno,jer se rezimlija prilagodi svakom rezimu. Samo naprijed gazijo, ko ti stane na put ti ga gazijo!
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#4282 Re: Zahiragić opet jaše

Post by JThomas »

zašto i da se boji konkurentnosti onaj ko ne konkuriše nego se instalira :mrgreen:
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#4283 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Henry Chinaski »

Zahiragić je pravi čovjek za trenutni profil prosječnog glasača. Isto tako, dobar je za kurbana kad nešto krene krivo, a sigurno će krenuti.
S druge strane, ako se nekad glasačko tijelo opismeni i bude racionalnije biralo ljude sa liste, ne sumnjam da će se SDA prilagoditi i pokušati uključiti normalnije ljude.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58775
Joined: 03/08/2010 19:04

#4284 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

JThomas wrote:zašto i da se boji konkurentnosti onaj ko ne konkuriše nego se instalira :mrgreen:
:thumbup:
The BEN10
Posts: 7577
Joined: 19/09/2011 09:03

#4285 Re: Zahiragić opet jaše

Post by The BEN10 »

Henry Chinaski wrote:Zahiragić je pravi čovjek za trenutni profil prosječnog glasača. Isto tako, dobar je za kurbana kad nešto krene krivo, a sigurno će krenuti.
S druge strane, ako se nekad glasačko tijelo opismeni i bude racionalnije biralo ljude sa liste, ne sumnjam da će se SDA prilagoditi i pokušati uključiti normalnije ljude.
Hahahaha! :lol:
Nikad nisam razmišljao na ovaj način, al ima logike. :-D
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4286 Re: Zahiragić opet jaše

Post by SmokingMan »

Pa zar to i nije bila njihova uobičajena praksa svih ovih minulih godina?
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#4287 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Mozda je ovo mjesto da spomenemo nasu heroinu Cosic povlaka Hajdarevic,koja je, na dusmanske spinove da prelazi u tabor mrskog nam Konakovica,odgovorila da nikad ali nikad za nikad ne bi izdala svoju vjeru i krv sehidsku,i to ucinila. Na braniku otadzbine nam stoj, ponosna nam budi, dignute glave sa sabljom u ruci ! Ona predstavlja, pored junaka iz naslova, jos jedan bastion morala,odvaznosti, mudrosti,pameti,cojstva, junastva,i vertikala je nepobjediva, koji su nam tako potrebni. :bih:
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#4289 Re: Zahiragić opet jaše

Post by saale »

radim u firmi gdje je direktor IZ sdp UHLJEBIO barem petero svojih omladinaca iz partije, pun mi je qurac dvostrukih aršina ova država ima toliko partija i toliko ljudi koji su članovi istih i savk se vodi s ciljem da cem to valjat tj da ce preko stranke dobiti posao,,sta je ovaj drugaciji :-)
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4290 Re: Zahiragić opet jaše

Post by SmokingMan »

SDA "kocki" kriva vlada KS što je zakasnio na jutarnju emisiju N1.Nije se ni smjestio ugodno u stolicu studija,i domah sdaovski... :-)
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#4291 Re: Zahiragić opet jaše

Post by cyprus »

SmokingMan wrote:SDA "kocki" kriva vlada KS što je zakasnio na jutarnju emisiju N1.Nije se ni smjestio ugodno u stolicu studija,i domah sdaovski... :-)
Umal ne hraknuh monitor odmah na početku :D Dalje nemam živaca slušat :oops:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#4292 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Banksy »

cyprus wrote:
SmokingMan wrote:SDA "kocki" kriva vlada KS što je zakasnio na jutarnju emisiju N1.Nije se ni smjestio ugodno u stolicu studija,i domah sdaovski... :-)
Umal ne hraknuh monitor odmah na početku :D Dalje nemam živaca slušat :oops:
+1
tutku
Posts: 1349
Joined: 18/06/2011 12:10

#4293 Re: Zahiragić opet jaše

Post by tutku »

kaze zahiragic na FB hvala Emeli nasoj Bosnjakinji, lik je unoverfuckable, strasno :-)
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#4294 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Henry Chinaski »

saale wrote:radim u firmi gdje je direktor IZ sdp UHLJEBIO barem petero svojih omladinaca iz partije, pun mi je qurac dvostrukih aršina ova država ima toliko partija i toliko ljudi koji su članovi istih i savk se vodi s ciljem da cem to valjat tj da ce preko stranke dobiti posao,,sta je ovaj drugaciji :-)
Ne znam šta ti ovo znači? Nikad nisam tvrdio da je SDP puno bolji od SDA ali to ne znači da se moramo složiti sa činjenicom da nam mediokritet postaje "državnik" koji će sutra da nam kroji kapu. Da postoji kritična masa obrazovanijeg glasačkog tijela, stranka u kojoj je Zahiragić uspješan, bila bi nepovratno potopljena na prvim izborima uz ismijavanje. A mi se čudimo što nam je ovako.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58775
Joined: 03/08/2010 19:04

#4295 Re: Zahiragić opet jaše

Post by kakavdanakneiskustvu »

cyprus wrote:
SmokingMan wrote:SDA "kocki" kriva vlada KS što je zakasnio na jutarnju emisiju N1.Nije se ni smjestio ugodno u stolicu studija,i domah sdaovski... :-)
Umal ne hraknuh monitor odmah na početku :D Dalje nemam živaca slušat :oops:

ja ni ne podjoh slusati,ko ce trositi vrijeme na to sta on ima za reci
saale
Posts: 1398
Joined: 08/07/2008 13:39

#4296 Re: Zahiragić opet jaše

Post by saale »

Henry Chinaski wrote:
saale wrote:radim u firmi gdje je direktor IZ sdp UHLJEBIO barem petero svojih omladinaca iz partije, pun mi je qurac dvostrukih aršina ova država ima toliko partija i toliko ljudi koji su članovi istih i savk se vodi s ciljem da cem to valjat tj da ce preko stranke dobiti posao,,sta je ovaj drugaciji :-)
Ne znam šta ti ovo znači? Nikad nisam tvrdio da je SDP puno bolji od SDA ali to ne znači da se moramo složiti sa činjenicom da nam mediokritet postaje "državnik" koji će sutra da nam kroji kapu. Da postoji kritična masa obrazovanijeg glasačkog tijela, stranka u kojoj je Zahiragić uspješan, bila bi nepovratno potopljena na prvim izborima uz ismijavanje. A mi se čudimo što nam je ovako.

Svako ima pravo birati i biti biran, zato imamo izbore,,sva ostala prica je mahalska, a ja koliko znam ovaj nije prosao u skuostinu, i to sto je clan SDA nije me briga, covjek ima pravo na politicki stav i ideologiju
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#4297 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Seyfo »

Uh Zahson baš kvasa, svako pojavljivanje nabaci još pet kila masne janjetine. Pazi bolan, ekselencijo, valja tebi jednog dana državu voditi u bolje sutra. Otiće ti zdravlje, trigliceridi, holesterol. Kad nam budeš predsjednik svih Bošnjaka,za koju godinu, biće janjetina doručak ručak večera, šta će onda biti s tebe? Nemoj da nam još i tu sekiraciju zadaješ. Jest da ćeš tad imati nekog da ti briše mast oko usta između dva pojavljivanja pred kamerama, a sad to moraš raditi sam, ali ipak nam je stalo do tvojih triglicerida.
Doduše, i za to što ti se janjetina "prima" je vjerovatno kriva ćafirska šestorka, sjeme im se zatrlo bezbožničko komunističko ateističko fašističko izdajničko.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4298 Re: Zahiragić opet jaše

Post by SmokingMan »

cyprus wrote:
SmokingMan wrote:SDA "kocki" kriva vlada KS što je zakasnio na jutarnju emisiju N1.Nije se ni smjestio ugodno u stolicu studija,i domah sdaovski... :-)
Umal ne hraknuh monitor odmah na početku :D Dalje nemam živaca slušat :oops:
Nisam ni ja mogao izdržati,šta više psovao sam po kući,a onako nadam se da ću ga negdje sresti usput.
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#4299 Re: Zahiragić opet jaše

Post by Santic_Aleksa »

Šta je pričo sultan jutros? :evil:
User avatar
SmokingMan
Posts: 18712
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#4300 Re: Zahiragić opet jaše

Post by SmokingMan »

Samo talentovani naraštaj treba slati vani,budući da već SDA ima dugoročan plan kako da unazadi ovu zemlju,a siguno je da će raspadu BIH upravo doprinjeti njihova politika,naravno zajedno sa politikama srpsko-hrvatskih sluga.Haris je samo jedan od potencijalnih dugoročijih riješenja Riđobrkog,sada je sve na njemu kako i na koji način će se dokazati pred svojim gospodarem.
Post Reply