Rat u BiH zbog referenduma?

Locked
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#1151 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Bradafilozof »

Hadzi Lojo wrote:Najveci patrioti na forumu, odjednom postaju najveci pacifisti, zaboravljajuci da ukoliko ponovo dodje do sukoba na teritoriji BiH sa velikosrspskom nemani oni ce i Bosance i Hrecegovce zajedno sa Bosnjacima opet trpati u masovne grobnice!
Oni igraju na kartu da to nije njihov rat, oni su fini i nisu fasisti ko bosnjaci, nece njih komsije, njemacka jedva ceka da ih udomi...
Last edited by Bradafilozof on 02/09/2016 17:56, edited 1 time in total.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#1152 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by dezurni_ucenik »

Hadzi Lojo wrote:Najveci patrioti na forumu, odjednom postaju najveci pacifisti, zaboravljajuci da ukoliko ponovo dodje do sukoba na teritoriji BiH sa velikosrspskom nemani oni ce i Bosance i Hrecegovce zajedno sa Bosnjacima opet trpati u masovne grobnice!

Sto bih njih bacali, to nije njihov rat :oops:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1153 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Connaisseur Karlin »

Bradafilozof wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
:thumbup:

Zato mi nije jasno,zasto se opet prica o ratu ,i ko ce uopste pokrenuti rat!? Boanjaci jer im se ne dopada referendum?
Ma jok nego cemo mirno posmatrati kako nam cetnici razbijaju drzavu. Al pravi se ti blesava negdje drugi.

nego ima li sta na belegiju?
Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1154 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Fudo387 »

Connaisseur Karlin wrote:Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Nisi.
Dosadna si.
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#1155 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Hadzi Lojo »

Connaisseur Karlin wrote:
Hadzi Lojo wrote:Najveci patrioti na forumu, odjednom postaju najveci pacifisti, zaboravljajuci da ukoliko ponovo dodje do sukoba na teritoriji BiH sa velikosrspskom nemani oni ce i Bosance i Hrecegovce zajedno sa Bosnjacima opet trpati u masovne grobnice!
Pa ne pozivaju rat Srbi iz RS,oni hoce odcjepljenje referendumom,a ne oruzanim sukobom !
Zamisli da sad vojvodjanski Madjari naprave referendum o proslavi Madjarske Vojvodine i odaberu dan kada se desila racija koju su izveli hortijevci i bacali gradjane pod led Dunava, ma znate svi tu istoriju da ne pojasnjavam! A jos kazu 2018 ce biti i refrendum za otcjepljenje i pripojenje Madjarskoj a taj datum ce slaviti kao dan nezavisnosti Vojvodine!
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1156 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Connaisseur Karlin »

Fudo387 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Nisi.
Dosadna si.
kako nisam,ovdje na temi,iskljucivo Bosanjci pisu o pocetku rata :D
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1157 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by cyprus »

dezurni_ucenik wrote:
cyprus wrote:
Mah sad, ne kažem ja da se bošnjački nacionalisti ne bi borili za cjelovitu državu od Save do mora i od Une do Drine... Moguće je da i bi... Ali se oni ne bi borili za onu Bosnu i Hercegovinu koju ja smatram svojom domovinom, nego za nacionalnu državu Bošnjaka... E, tu se moji i njihovi interesi razilaze... Al jebo mene, ko sam ja... Jebo i Bosance, 1% ih je, šaka jada... I ostale Ostale isto tako jebo... Samo živi bili, ostavite nas na miru, ne uvlačite nas u svoje pogane igrice sa velikosrpskom braćom...

Pa kume, ti juce meni napisa da se nisi izjasnio da si Bosanac. Otkud sad pa ova prica :oops:


Ovdje jedino ko rat priziva su srbijanski mediji, Hrvatska sprema napad na RS, Dodik misteriozno izjavluje neki dan da ce biti referendum "iz vojnih razloga". A ti meni sad reci ime jednog politicara iz FBiH koji je spomenuo rat kao soluciju??? Forum ne racunam.
Pa i nisam... Ne spadaju samo Bosanci u Ostale... A i još jednom te pitam, kakve to veze ima? Mogao sam se izjasniti i kao Bošnjak... Nije mi ni to odbojno i daleko... Ali opet bi mi se interesi razišli sa interesima bošnjačkih nacionalista...

Što se tiče izjava, navodno je i Bakir nešto okolišao oko toga, mada nisam siguran koliko je sve to vjerodostojno... Ako se ne varam i Suljagić... Međutim, rata (bar zasad) sigurno neće biti, tako da nije ni bitno... Ja samo želim da kažem da je bošnjački nacionalizam uništio kakvu-takvu platformu na kojoj bi im se i ne-Bošnjaci mogli pridružiti na njihovoj strani u slučaju nekog novog sukoba, kakva je recimo postojala 92-e...
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1158 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Connaisseur Karlin »

Hadzi Lojo wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Hadzi Lojo wrote:Najveci patrioti na forumu, odjednom postaju najveci pacifisti, zaboravljajuci da ukoliko ponovo dodje do sukoba na teritoriji BiH sa velikosrspskom nemani oni ce i Bosance i Hrecegovce zajedno sa Bosnjacima opet trpati u masovne grobnice!
Pa ne pozivaju rat Srbi iz RS,oni hoce odcjepljenje referendumom,a ne oruzanim sukobom !
Zamisli da sad vojvodjanski Madjari naprave referendum o proslavi Madjarske Vojvodine i odaberu dan kada se desila racija koju su izveli hortijevci i bacali gradjane pod led Dunava, ma znate svi tu istoriju da ne pojasnjavam! A jos kazu 2018 ce biti i refrendum za otcjepljenje i pripojenje Madjarskoj a taj datum ce slaviti kao dan nezavisnosti Vojvodine!
aha,a Boanjci pokrenu oruzani sukob ,umjesto da se vise dogovorite i priznate svima i sebi, da ste vec podjeljeni ,a sa ratom,nece nista postici :)
Last edited by Connaisseur Karlin on 02/09/2016 18:10, edited 1 time in total.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1159 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by cyprus »

dezurni_ucenik wrote:
Hadzi Lojo wrote:Najveci patrioti na forumu, odjednom postaju najveci pacifisti, zaboravljajuci da ukoliko ponovo dodje do sukoba na teritoriji BiH sa velikosrspskom nemani oni ce i Bosance i Hrecegovce zajedno sa Bosnjacima opet trpati u masovne grobnice!

Sto bih njih bacali, to nije njihov rat :oops:
Pa sad, nije ni da sam skroz načisto ko bi me prije bacio - bradonja sa kokardom ili bradonja sa 'tekbirom na usnama'... Najebo sam kako god...
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1160 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by MikroBelaj »

Usra temu peta kolona...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#1161 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by dezurni_ucenik »

cyprus wrote:
Pa i nisam... Ne spadaju samo Bosanci u Ostale... A i još jednom te pitam, kakve to veze ima? Mogao sam se izjasniti i kao Bošnjak... Nije mi ni to odbojno i daleko... Ali opet bi mi se interesi razišli sa interesima bošnjačkih nacionalista...

Što se tiče izjava, navodno je i Bakir nešto okolišao oko toga, mada nisam siguran koliko je sve to vjerodostojno... Ako se ne varam i Suljagić... Međutim, rata (bar zasad) sigurno neće biti, tako da nije ni bitno... Ja samo želim da kažem da je bošnjački nacionalizam uništio kakvu-takvu platformu na kojoj bi im se i ne-Bošnjaci mogli pridružiti na njihovoj strani u slučaju nekog novog sukoba, kakva je recimo postojala 92-e...


Rata nema definitivno, koga zeli nek na Youtube gleda clipove 92-95, meni se opet to ne prolazi.


Tebe ja nista ne razumijem, nisi se izjasnio ko Bosanac medjutim cijelo vrijeme prozivas Bosnjake da su unistili nekakvu platformu.

I po tebi bosnjacki nacionalizam ispade sad najgori :lol: :lol: :lol: :lol: , seres al bas seres.

Stvarno ne znate sakriti svoja razmisljanja pa cak ni na forumu. Jace je to od vas.
benjen
Posts: 940
Joined: 17/07/2016 12:05

#1162 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by benjen »

Bosnjaci nisu nista unistili.
Kakav pogrom je prezivljen,kako se pisaju po nama i danas i sa istoka i sa zapada mi smo tolerantni kao son of a bitch i trebaju cijelom Bosnjackom korpusu Nobela za mir dati.
Iskreno ako je uslov za mmf bio potpis na MAP i mehanizam koordinacije onda ovo glupiranje sa referendoomom u svrhe izbora mogu razumjeti a ako iko povuce pitanje MAP-a odmah treba povuci potpis sa pisma namjere pa da vidimo koliko i do kad ...
Hadzi Lojo
Posts: 1538
Joined: 19/10/2010 19:51

#1163 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Hadzi Lojo »

Zamisli da sad vojvodjanski Madjari naprave referendum o proslavi Madjarske Vojvodine i odaberu dan kada se desila racija koju su izveli hortijevci i bacali gradjane pod led Dunava, ma znate svi tu istoriju da ne pojasnjavam! A jos kazu 2018 ce biti i refrendum za otcjepljenje i pripojenje Madjarskoj a taj datum ce slaviti kao dan nezavisnosti Vojvodine![/quote]

aha,a Boanjci pokrenu oruzani sukob ,umjesto da se vise dogovorite i priznate svima i sebi, da ste vec podjeljeni ,a sa ratom,nece nista postici :)[/quote]

Pa jesil ti procitala ovo gore sto sam napiso?
Ili samo dozivljavas neku vrstu orgazma naglabajuci po forumu jer znam ima i takvih zena koje mogu dozivjeti orgazam dok tako dokolicare!
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1164 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Connaisseur Karlin »

cyprus wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Hadzi Lojo wrote:Najveci patrioti na forumu, odjednom postaju najveci pacifisti, zaboravljajuci da ukoliko ponovo dodje do sukoba na teritoriji BiH sa velikosrspskom nemani oni ce i Bosance i Hrecegovce zajedno sa Bosnjacima opet trpati u masovne grobnice!

Sto bih njih bacali, to nije njihov rat :oops:
Pa sad, nije ni da sam skroz načisto ko bi me prije bacio - bradonja sa kokardom ili bradonja sa 'tekbirom na usnama'... Najebo sam kako god...
:D :thumbup:
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#1165 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Bradafilozof »

Connaisseur Karlin wrote:
Bradafilozof wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
:thumbup:

Zato mi nije jasno,zasto se opet prica o ratu ,i ko ce uopste pokrenuti rat!? Boanjaci jer im se ne dopada referendum?
Ma jok nego cemo mirno posmatrati kako nam cetnici razbijaju drzavu. Al pravi se ti blesava negdje drugi.

nego ima li sta na belegiju?
Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Drzi se ti belegije i ne sekiraj se. Jednom smo je odbranili i opet cemo.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#1166 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by General War »

cyprus wrote:
dezurni_ucenik wrote:
cyprus wrote:
Mah sad, ne kažem ja da se bošnjački nacionalisti ne bi borili za cjelovitu državu od Save do mora i od Une do Drine... Moguće je da i bi... Ali se oni ne bi borili za onu Bosnu i Hercegovinu koju ja smatram svojom domovinom, nego za nacionalnu državu Bošnjaka... E, tu se moji i njihovi interesi razilaze... Al jebo mene, ko sam ja... Jebo i Bosance, 1% ih je, šaka jada... I ostale Ostale isto tako jebo... Samo živi bili, ostavite nas na miru, ne uvlačite nas u svoje pogane igrice sa velikosrpskom braćom...

Pa kume, ti juce meni napisa da se nisi izjasnio da si Bosanac. Otkud sad pa ova prica :oops:


Ovdje jedino ko rat priziva su srbijanski mediji, Hrvatska sprema napad na RS, Dodik misteriozno izjavluje neki dan da ce biti referendum "iz vojnih razloga". A ti meni sad reci ime jednog politicara iz FBiH koji je spomenuo rat kao soluciju??? Forum ne racunam.
Pa i nisam... Ne spadaju samo Bosanci u Ostale... A i još jednom te pitam, kakve to veze ima? Mogao sam se izjasniti i kao Bošnjak... Nije mi ni to odbojno i daleko... Ali opet bi mi se interesi razišli sa interesima bošnjačkih nacionalista...

Što se tiče izjava, navodno je i Bakir nešto okolišao oko toga, mada nisam siguran koliko je sve to vjerodostojno... Ako se ne varam i Suljagić... Međutim, rata (bar zasad) sigurno neće biti, tako da nije ni bitno... Ja samo želim da kažem da je bošnjački nacionalizam uništio kakvu-takvu platformu na kojoj bi im se i ne-Bošnjaci mogli pridružiti na njihovoj strani u slučaju nekog novog sukoba, kakva je recimo postojala 92-e...
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#1167 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by dezurni_ucenik »

Ko misli da su Bosnjaci najveci nacionalisti predlazem da skoknete do Banja Luke,i da na onom trgu kod Boske, sa gitarom u ruci krenete pjevat: ".... slusamo ploce i sviramo rok...".
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1168 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Connaisseur Karlin »

Bradafilozof wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Drzi se ti belegije i ne sekiraj se. Jednom smo je odbranili i opet cemo.
od koga ce te se braniti ? pa ne pocinju Srbi iz RS rat ? O cemu vi pisete :D :lol: Srbi samo rade referendum mirnim putem :) Gdje su Srbi ovih dana rekli da pokrecu rat? Ja vas citam na forumu,i zkaljucila sma da se Bosanjci pripremaju za rat . Ko ce poceti taj rat?
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#1169 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by ABH017 »

costacurta wrote:
ABH017 wrote:
Mene kao Bosanca/Bošnjaka/muslimana može pozivati koliko god hoće, ali ovdje ja ne vidim nigdje da imamo suštinski problem na relaciji Bošnjaci/Srbi/Hrvati.
Po meni je ovo produženi i, po ko zna koji put, isprovociran i obnovljen sukob ideologija.
Velikosrpska, velikohrvatska i Bosanska ideologija se sukobe još od početka prošlog vijeka. Postoji i nekakva Bošnjačka ideologija, ali ona niti ima jake političke aktere
Nismo mi Bošnjaci/muslimani imali problema ni prije 24 godine, jesmo li pozivali na mir, mahali zastavama, oružje predali da ne ratujemo i sta dobismo?
Zajebi to izjednačavanje i stavljanje u istu ravan velikosrpske ideologije koja je utemeljena u memorandumu SANUa i kako ti kažeš velikobosnjačke ideologije što iskreno ne znam ni sta znači osim ako pod tim ne misliš ona vehabijska predavanja i gluposti.
Ovako ne ide. Ne mrdamo s mjesta. Ne možeš maknut jer svugdje vani nas gledaju kao BiH. A ako tražiš nešto kao kanton ili entitet oni te pitaju a jel država iza toga stoji i kako je to na državnom nivou rijedeno? A riješiti nešto na nivou države je nemoguce dok imas ljude u vrhu koji tvrde da je ovo karina od države i da ce sve uraditi da je razjebu.
Hajmo se razici pa mozda nam krene? Jest al u qrcu, MZ ne da da se dijelimo.
Srbi iz BiH u Srbiji su narod drugog reda i oni kad shvate da je BiH zemlja u kojoj su svoji na svome i da tu treba da grade budućnost.
Al bgmi tesko. Sve i da ode Dodik ko mu je alternativa, Aleksandra Pandurevic?! :lol:
Pa nisam ni stavljao u istu ravan. U dijelu koji si izostavio iz mog posta sam objasnio čemu služi i koliko je možemo pripisati jednom narodu.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1170 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by cyprus »

dezurni_ucenik wrote:
cyprus wrote:
Pa i nisam... Ne spadaju samo Bosanci u Ostale... A i još jednom te pitam, kakve to veze ima? Mogao sam se izjasniti i kao Bošnjak... Nije mi ni to odbojno i daleko... Ali opet bi mi se interesi razišli sa interesima bošnjačkih nacionalista...

Što se tiče izjava, navodno je i Bakir nešto okolišao oko toga, mada nisam siguran koliko je sve to vjerodostojno... Ako se ne varam i Suljagić... Međutim, rata (bar zasad) sigurno neće biti, tako da nije ni bitno... Ja samo želim da kažem da je bošnjački nacionalizam uništio kakvu-takvu platformu na kojoj bi im se i ne-Bošnjaci mogli pridružiti na njihovoj strani u slučaju nekog novog sukoba, kakva je recimo postojala 92-e...


Rata nema definitivno, koga zeli nek na Youtube gleda clipove 92-95, meni se opet to ne prolazi.


Tebe ja nista ne razumijem, nisi se izjasnio ko Bosanac medjutim cijelo vrijeme prozivas Bosnjake da su unistili nekakvu platformu.

I po tebi bosnjacki nacionalizam ispade sad najgori :lol: :lol: :lol: :lol: , seres al bas seres.

Stvarno ne znate sakriti svoja razmisljanja pa cak ni na forumu. Jace je to od vas.
Ja stvarno sve manje razumijevanja imam za ove umove zaključane u kutiju nacionalizma... Crtaš im jebote i oni opet ništa... Halo ba - nije bitno kako sam se izjasnio... Ne igra to nikakvu ulogu... Mogo sam biti i Bošnjak i Srbin i Hrvat i Bosanac i Džedaj i Marsovac i Konstitutivni i Nekonstitutivni - sasvim svejedno... Moji stavovi ne zavise od onoga šta mi je napisano na popisnom listu... Kontaš li išta od ovoga? Treba li na slogove?

Nigdje nisam napisao da je bošnjački nacionalizam najgori - to lažeš... Ali loš jeste, iza toga čvrsto stojim... A stojim i iza toga da je najgluplji... Najgori ipak nije, mora još pure jest da stigne istočne i zapadne uzore...

I ne prozivam Bošnjake... Puna mi familija Bošnjaka i nikog od njih nisam prozvao, niti se iko od njih osjeća prozvanim... Prozivam bošnjačke nacionaliste, koji su nažalost kolovođe na političkoj sceni ovog dijela Bosne i Hercegovine...

I šta mi to ne znamo sakrit, i ko smo to mi? :roll:

Hajd, bar se za rat slažemo :thumbup:
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#1171 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by L u c i f e r »

benjen wrote:Bosnjaci nisu nista unistili.
Kakav pogrom je prezivljen,kako se pisaju po nama i danas i sa istoka i sa zapada mi smo tolerantni kao son of a bitch i trebaju cijelom Bosnjackom korpusu Nobela za mir dati.
Iskreno ako je uslov za mmf bio potpis na MAP i mehanizam koordinacije onda ovo glupiranje sa referendoomom u svrhe izbora mogu razumjeti a ako iko povuce pitanje MAP-a odmah treba povuci potpis sa pisma namjere pa da vidimo koliko i do kad ...
:thumbup:
User avatar
Bradafilozof
Posts: 834
Joined: 21/10/2014 07:42

#1172 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Bradafilozof »

Connaisseur Karlin wrote:
Bradafilozof wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Drzi se ti belegije i ne sekiraj se. Jednom smo je odbranili i opet cemo.
od koga ce te se braniti ? pa ne pocinju Srbi iz RS rat ? O cemu vi pisete :D :lol: Srbi samo rade referendum mirnim putem :) Gdje su Srbi ovih dana rekli da pokrecu rat? Ja vas citam na forumu,i zkaljucila sma da se Bosanjci pripremaju za rat . Ko ce poceti taj rat?
Da ti slikovito objasnim. Zamisli rmpaliju, ruznog i nikakvog, i kaze ti "karlin, sad cu da ti smjestim belegiju, a ti se ne opiri i budi mirna jer nemas se od koga braniti." Uzgred budi receno belegiju nije oprao 10ak dana. Eh sad pitanje za tebe. Da li bi mirno primila tu belegiju ili bi ga fizicki napala i zapocela spiralu nasilja?
User avatar
MikroBelaj
Posts: 897
Joined: 13/07/2016 15:45
Location: Jasminova Tuzla :)

#1173 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by MikroBelaj »

Connaisseur Karlin wrote:
Bradafilozof wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Drzi se ti belegije i ne sekiraj se. Jednom smo je odbranili i opet cemo.
od koga ce te se braniti ? pa ne pocinju Srbi iz RS rat ? O cemu vi pisete :D :lol: Srbi samo rade referendum mirnim putem :) Gdje su Srbi ovih dana rekli da pokrecu rat? Ja vas citam na forumu,i zkaljucila sma da se Bosanjci pripremaju za rat . Ko ce poceti taj rat?

Ja cu pocet rat!
User avatar
ABH017
Posts: 3620
Joined: 18/05/2010 00:20

#1174 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by ABH017 »

Connaisseur Karlin wrote:
Bradafilozof wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Srbi refernduomo zele rijesiti problem,a Bosanjci iz Federacije spominju rat ,da li sam dobro razumejela ?
Drzi se ti belegije i ne sekiraj se. Jednom smo je odbranili i opet cemo.
od koga ce te se braniti ? pa ne pocinju Srbi iz RS rat ? O cemu vi pisete :D :lol: Srbi samo rade referendum mirnim putem :) Gdje su Srbi ovih dana rekli da pokrecu rat? Ja vas citam na forumu,i zkaljucila sma da se Bosanjci pripremaju za rat . Ko ce poceti taj rat?
A na kojem teritoriju žele da sprovedu referendum? :-)
Na teritoriju koji su etnički očistili zločinima, masovnim ubijanjima, klanjima, silovanjima, pljačkom, genocidom. Sve dokumentovano i presuđeno na sudu u Hagu. Projekat koji je stvorio taj teritorij, pravno je nazvan UDRUŽENI ZLOČINAČKI PODUHVAT. I na tom teritoriju bi da sprovode referendum. Ma hajde, MIRNIM PUTEM? :D :lol:
Jel se praviš mutava ili samo provociraš?

To bi bilo slično kao da ti pobiješ svoju braću i sestre, a onda kažeš svojim roditeljima "ja bih da mirno podijelimo imovinu". :roll: :lol:
User avatar
Connaisseur Karlin
Posts: 20595
Joined: 31/01/2016 16:16

#1175 Re: Rat u BiH zbog referenduma?

Post by Connaisseur Karlin »

ABH017 wrote:
Connaisseur Karlin wrote:
Bradafilozof wrote: Drzi se ti belegije i ne sekiraj se. Jednom smo je odbranili i opet cemo.
od koga ce te se braniti ? pa ne pocinju Srbi iz RS rat ? O cemu vi pisete :D :lol: Srbi samo rade referendum mirnim putem :) Gdje su Srbi ovih dana rekli da pokrecu rat? Ja vas citam na forumu,i zkaljucila sma da se Bosanjci pripremaju za rat . Ko ce poceti taj rat?
A na kojem teritoriju žele da sprovedu referendum? :-)
Na teritoriju koji su etnički očistili zločinima, masovnim ubijanjima, klanjima, silovanjima, pljačkom, genocidom. Sve dokumentovano i presuđeno na sudu u Hagu. Projekat koji je stvorio taj teritorij, pravno je nazvan UDRUŽENI ZLOČINAČKI PODUHVAT. I na tom teritoriju bi da sprovode referendum. Ma hajde, MIRNIM PUTEM? :D :lol:
Jel se praviš mutava ili samo provociraš?

To bi bilo slično kao da ti pobiješ svoju braću i sestre, a onda kažeš svojim roditeljima "ja bih da mirno podijelimo imovinu". :roll: :lol:
ali vi ste vec podjeljeni,zato vas pitam,zasto bi poceli novi rat :D
Locked