Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

Post Reply
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#876 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

Post by Drinski »

Rick_Grimes wrote:Zasto administracija ne reaguje u slucaju socratesa i drugih prikrivenih velikosrba i velikohrvata. :roll:
Zato sto nece da reaguju.
Prije dvije sedmice taj Sokrates prijeti novim nestankom naroda, ja zapitam sto nije banovan a administracija mene izbaci na dvije sedmice.
Stoga i vi pazite sta pitate...
Ja sam odlucio da se "odviknem" od ovog foruma, pa ne bih ni sada se javio da to nije ponovno pitano. No, zivot ide dalje, umjesto mene bice neki drugi forumas, umjesto tog drugog bice neki treci itd., show must go on.
Last edited by Drinski on 15/06/2016 21:04, edited 2 times in total.
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#877 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

Post by animals »

desni wrote:
animals wrote:Cudno, jako cudno..
od 2012, napise samo 700 postova..
to neki rezervni nick, desni :D
Brani te hafisa forumski bojovnici svim sredstvima :D
Ne branim nikoga..
ali si mi jako cudan i napaljen..
pazi da se ne upalis..
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#878 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

Post by desni »

animals wrote:
desni wrote:
animals wrote:Cudno, jako cudno..
od 2012, napise samo 700 postova..
to neki rezervni nick, desni :D
Brani te hafisa forumski bojovnici svim sredstvima :D
Ne branim nikoga..
ali si mi jako cudan i napaljen..
pazi da se ne upalis..
Pošto nisam tema ja zamolio bih te da :run:
    Također bih zamolio moderaciju da malo počisti temu od trolova.
    Last edited by desni on 15/06/2016 21:03, edited 1 time in total.
    User avatar
    animals
    Posts: 21500
    Joined: 19/04/2013 22:13

    #879 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by animals »

    Samo da vam kazem , dok god vam predsjednik bio Bakir, zivjece i Dodik..
    znaci i RS..sami je odrzavate..
    Patriotska_Liga
    Posts: 2220
    Joined: 24/05/2015 22:12

    #880 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Patriotska_Liga »

    Hafis wrote: Ma daj, šta se baviš drugim ljudima. Otkud ti znaš tko je tko ovdje. Jebo te, pa vi ste svi meni ovdje isti i ne pada mi na pamet još da kontam kakvi ste u stvarnom životu...taman posla. Opusti se
    :lol:

    Jel'e jes' bilo dobro dok su ovdje ordinirali orjunaši, pseudoljevičari, titoisti i ostali kojima su bila puna usta suživota i zajedništva. Sve što si ti trebao da napraviš je da tražiš anomalije u njihovoj politici, kojih je naravno hrpa, i da ih meziš ovdje. Mora da je to bio pravi užitak.

    Ali naravno, sad kad smo došli mi bošnjački nacionalisti sa beskompromisnom nacionalističkom retorikom i apriori antisrpskim stavom, e onda je nastala nervoza, nema više mezetluka :D
    User avatar
    LBVIEW
    Posts: 9241
    Joined: 01/04/2010 22:35

    #881 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by LBVIEW »

    L u c i f e r wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/zestoka- ... /160615117

    "Sve vrijeme nam prijetite da će biti nekakav problem, pa neka bude problem. Bit će problem i sa takozvanim bošnjačkim jezikom", kazao je Ahmetović."

    Bravo.
    :thumbup:
    Cekam navalu likova sa optuzbama o navodenju vode na Dodikov mlin,koji, kad srpski politicari prijete, sute k'o ckepi. :D
    User avatar
    Danguba
    Posts: 12106
    Joined: 01/12/2003 00:00
    Location: Tu negdje

    #882 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Danguba »

    Patriotska_Liga wrote:
    Hafis wrote: Pa i nije. Čim sam priključio iphon na taj punjač, odmah mi je izašlo upozorenje na displeju: ovaj proizvod nije licenciran za apple proizvode i može vam prouzročiti štetu
    To je pisalo i na Draganovom displeju kad se udružio s Miletom. Ali Dragan nije poslušao upozorenje.
    :thumbup:

    ti bas danas izdominira. :D
    155_mm
    Posts: 12057
    Joined: 25/03/2011 17:44

    #883 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by 155_mm »

    GeeTnT wrote:Jos juce ljuljo Koshniku bmw-a, a danas je lingvista, filozof i zna svetu knjigu napamet...
    :thumbup:

    ovaj post ce uci u legendu.
    155_mm
    Posts: 12057
    Joined: 25/03/2011 17:44

    #884 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by 155_mm »

    mirzaaa33 wrote:Odradio sam ono sa mailovima. Mogu li sada dobiti pismu potvrdu da sam dokazani patriota. :bih:
    pa zar ti ovi iz SANU i SPC nisu izdali potvrdu? zagubili pecat?

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

    p.s. mislim kad se zajebavamo da idemo do kraja.
    155_mm
    Posts: 12057
    Joined: 25/03/2011 17:44

    #885 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by 155_mm »

    zna li ko ima li ljudevit gaj ulicu u zapadnom mostaru? ili bar vuk karadzic?
    nego smije li se danas sa bendzolom u z.mostar?

    :D
    hAZNADAR
    Posts: 11029
    Joined: 09/01/2012 08:12

    #886 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by hAZNADAR »

    Bodkin wrote:
    hAZNADAR wrote:
    Bodkin wrote:I vuk karadzic je velikosrbin, cetnik 100 godina prije postojanja cetnika.
    Ali to nikako nije off topic :lol:
    Kao sto rekoh, neki ovdje love samo probrane sitne ribe dok im krupne masu ispred nosa. Interesantno je ko je odgovorio otvorenim negatorima ovdje a ko ne.
    Bodkin wrote:
    U principu dodik govnar kakav jeste uvodi u pricu bosnjacki jezik. Jedno je reci da hoce da svi uce srpski zbog ovoga ili onoga ali da on bira da ce se to zvati bosnjacki...
    Ja sam davno definirao problem. Ti valjas price oko bosansko-turskog rjecnika starog 300 godina i dokazujes valjda hiljadugodisnje postojanje bosanskog. Nikoga nije briga za to osim dezurnih patriota.

    Umjesto sto pozivas amnesty i unicef, trebao bi pozvati one za koje glasas da rade svoj posao i omoguce ljudima ustavom zagarantovano pravo. Osim ako ne glasas u sveckoj :D
    Mitomanima uvijek imam odgovoriti prostim cinjenicama, a ako i napadnem urbanu gospodu sto se grozi patriotizma - nikada ne stedim neprijatelje br 1.
    A nisam siguran ko je vama br 1 jer vise vremena trosite na lov na bosnjacke nacionaliste, diskreditaciju istih a mitomane postedite. Lakse je jelde pustiti nas budale da se tucemo sa mitomanima, ucimo i postoramo cinjenice o nasoj kulturnoj bastini i glupiramo se sa prijedlozima poput slanja informacija organizacijama za ljudska prava? Mi barem nesto radimo a sta vi radite osim hajke na nas i izigravanja neke gospode?
    Usput receno - ne glasam u BiH jer nemam pravo da odlucujem kako ce da zive ljudi koji vise vremena borave u BiH od mene. Ali o bosanskom jeziku, naciji,.. i ostalim stvarima koje dijelim sa ostalima uvijek imam sta reci. I tvoje podrugljivo spominjanje svecke,... i sprdnja sa mojim pokusajima da se apeluje na diskriminaciju u RS samo govori koliki si gospodin i koliko ti je stalo. De jos malo sege i navijanja sa tribina,.. nisi odavno.
    User avatar
    LBVIEW
    Posts: 9241
    Joined: 01/04/2010 22:35

    #887 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski j

    Post by LBVIEW »

    ¤ jelena ¤ wrote:
    Bodkin wrote:
    ¤ jelena ¤ wrote:inčrsting...
    https://sh.wikipedia.org/wiki/ORJUNA

    ORJUNA (Organizacija jugoslavenskih nacionalista) je bila politička organizacija koja se zalagala za ideju da južnoslavenska plemena čine jednu, jugoslavensku naciju. Osnovana je 25. januara 1921. u Splitu pod imenom Jugoslavenska napredna nacionalistička omladina a ukinuta poslije uvođenja Šestojanuarske diktature 1929. Posjedovala je vlastitu paravojnu organizaciju koja je tokom 1920-ih na ulicama tadašnje Jugoslavije vodila sukobe sa hrvatskim nacionalistima i komunistima. Najsnažniju podršku je imala u Dalmaciji i Sloveniji, odnosno krajevima koji su se smatrali najugroženijim od italijanskog iredentizma.

    Danas se u Hrvatskoj, a pogotovo u Dalmaciji, izraz "orjunaš" od strane hrvatskih nacionalista i desničara koristi kao pežorativni izraz prilikom "anacionalnog" i "izdajničkog" pripadnika hrvatskog naroda.


    od koga je - kompliment je.
    Ma nikad cuo prije dok ova koja je u hrvatsku preselila prije par godina i pokusava da bude veci katolik od pape nije pocela da koristi. I jos pametuje o bosanskom, a pise na hrvatskom jeziku :evil:
    Mah...samo pročitaš tu boldiranu i podvučenu rečenicu i sve ti jasno, nema se šta tu dalje pričat i riječi trošit. ;-)
    Rick_Grimes wrote: Sad ce krenuti prica mi smo gladni, zivimo u ubogoj drzavi, hebe nam se za jezik, to je najmanje bitno.
    Mi...koji mi....forumski ratnici, vrli borci za ljudska prava i patrijoti?

    Nismo mi gladni, ali ta djeca, gurnuta u prve borbene redove za odbranu bosanskog jezika, možda i jesu:

    http://balkans.aljazeera.net/vijesti/ro ... evic-polju

    Eto vam materijala da dokazujete vrli patrijotizam... pa bujrum...

    pomozite ovim ljudima, konkretno majci Esmi, koja sa 150 pišljivih maraka sama odgaja troje djece koja vam se bore za jezik, dok bagra, koja u paralelnom univerzumu skupština i parlamenata njihova nepostojeća prava zastupa i kofol im nešto garantuje, svakog mjeseca u svoj džep strpa nekoliko hiljadarki - nizašta!
    Na stranu forumska patetika,al' cemu zamjena teza?
    Niko djecu nije gurnuo u "prve borbene redove",vec srpski politicari krse osnovna gradanska prava garantirana Ustavom.
    Dalje,borba za pravo I pravdu ne isklljucuje onu protiv svega sto ti pobroja gore,ili ti mozda smatras kako,dok se ne rascisti s
    korupcijom I socialijalnom nepravdom,ovu prethodnu ne treba ni zapocinjati? :-) Bas bih volio vidjeti reakciju u slucaju da se uloge zamijene,kmecanje nejaci culo bi se do neba.Sto cemu s Jovankom koja odgaja troje djece u Vukovaru,zar nije veci prioritet pomoci njoj umjesto sto bagra, koja se k'o biva bori za nepostojeca prava -cirilcne table,u dzepove trpa desetke tisuca kuna? :D
    User avatar
    tandmand
    Posts: 5655
    Joined: 11/05/2014 11:43
    Location: Radio "Sajgon"

    #888 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by tandmand »

    animals wrote:Samo da vam kazem , dok god vam predsjednik bio Bakir, zivjece i Dodik..
    znaci i RS..sami je odrzavate..
    A šta bi ti? Lagumdžiju, Komšića ...? :mrgreen:

    Doduše Bakir je blag, za Bošnjake bi bilo da dođe neko nacionalno radikalniji i da je "nepotkupljivi" ko birvaktile Robespjer. :oops:
    hAZNADAR
    Posts: 11029
    Joined: 09/01/2012 08:12

    #889 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by hAZNADAR »

    animals wrote:Samo da vam kazem , dok god vam predsjednik bio Bakir, zivjece i Dodik..
    znaci i RS..sami je odrzavate..
    Tako se pricalo i za Haretovog vakta, da svojom zestokom retorikom proizvodi Dodika, da svojim principima i maksimalizmom stvara Dodika,... i da je Dodik odgovor za njega.

    Pa dodjose i drugi poslije njega,.. Dodik osta isti.

    Ima se Baketu stosta reci,. ali ovo nije tema o njemu. Politika u RS i opci pogled na Bosnjake ima mnogo dublji korijen.
    Nikada nije zavisila od ponasanja bosnjackih politicara - osim sto se ponekada vade na to.

    Negiranje bosanskog jezika nije Dodik izmislio niti Bake stvorio uslove,.. to je pocelo davno sa SANU i sva se ideologija u pozadini srpske politike svodi na negiranje drugih.
    Rick_Grimes
    Posts: 90
    Joined: 14/06/2016 02:21

    #890 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Rick_Grimes »

    Nije djeci lose, djeca su nebitna. Mene vise bole socijalni i ekonomski problemi dobro situiranih likova sa ovog foruma koji imaju sve, pljuju po onima koji su im to sve dali i svoje probleme namecu kao primarne. A sto se djece tice, ne da im ne treba jezik nego im ne treba skola uopce, koji ce im klinac.
    mmaar
    Posts: 1704
    Joined: 21/07/2012 17:12
    Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

    #891 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by mmaar »

    Patriotska_Liga wrote:
    Hafis wrote: Ma daj, šta se baviš drugim ljudima. Otkud ti znaš tko je tko ovdje. Jebo te, pa vi ste svi meni ovdje isti i ne pada mi na pamet još da kontam kakvi ste u stvarnom životu...taman posla. Opusti se
    :lol:

    Jel'e jes' bilo dobro dok su ovdje ordinirali orjunaši, pseudoljevičari, titoisti i ostali kojima su bila puna usta suživota i zajedništva. Sve što si ti trebao da napraviš je da tražiš anomalije u njihovoj politici, kojih je naravno hrpa, i da ih meziš ovdje. Mora da je to bio pravi užitak.

    Ali naravno, sad kad smo došli mi bošnjački nacionalisti sa beskompromisnom nacionalističkom retorikom i apriori antisrpskim stavom, e onda je nastala nervoza, nema više mezetluka :D
    Afiz koliko znam nije Hrvat, a prateci đikanijadu koju povremeno priredi, pocinjem sumnjati da se iza njega krije kreatura zvana Veselin G.
    Yug
    Posts: 1887
    Joined: 02/06/2013 15:52

    #892 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Yug »

    dr socrates wrote:Priča o famoznom bosanskom rječniku iz sedamnaestog vijeka pokazuje valjda svu jad i bijedu zemlje u kojoj živimo,ludostima nema kraja.

    Svako ko iole ima tri čiste u glavi bi se zapitao otkud latinično izdanje jedne knjige usred osmanskog carstva u sedamnaestom vijeku,pa još na hrvatskoj verziji latinice koju je Ljudevit Gaj razvio više od 200 godina kasnije.

    Otuda što se ovdje radi o djelu koje je objavio Derviš Korkut u Glasniku Zemaljskog muzeja BiH u Sarajevu 1942 godine.

    Samo djelo inače se ne zove bosansko-turski rječnik već Magbuli-arif (Što se sviđa razumnima) i uopšte se ne radi o klasičnom rječniku već je u pitanju spis od oko 300 stihova,a ima veze sa savremenim južnoslovenskim jezicima koliko i Deretićeva srbica sa feničanskom azbukom.
    :-D ,care jel Ti to pokusavas uci u ozbiljnu raspravu sa automehanicarima i vozacima sa periferija Karlstada :-D.Davno je nas nobelovac Andric napisao "gdje pocinje Bosna tu prestaje logika",jos da je znao da ce biti ovi forumi dodao bi tu i Skandinaviju i Texas :-D

    Hajmo opet da se vratimo na temu

    Ustavni sud BiH odbio je danas kao neosnovan zahtjev zamjenika predsjedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Safeta Softića za ocjenu ustavnosti rečenice iz Ustava Republike Srpske u dijelu koji glasi: “Jezik bošnjačkog naroda”, jer je utvrdio da je ona u skladu s Ustavom BiH.

    Ustavni sud BiH zaključio je da je to neutralna odredba koja ne određuje naziv jezika, već sadrži ustavno pravo konstitutivnog bošnjačkog naroda da, kao i svi konstitutivni narodi i ostali koji se tako ne izjašnjavaju, jezik kojim govore nazovu imenom kojim žele, što je u skladu s Ustavom BiH i svako suprotno postupanje u praksi vodilo bi kršenju Ustava BiH, ali i Ustava Republike Srpske.

    “Osporena odredba ne sprečava Bošnjake niti bilo koga drugog da jezik kojim govore nazovu imenom kojim žele.
    Patriotska_Liga
    Posts: 2220
    Joined: 24/05/2015 22:12

    #893 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Patriotska_Liga »

    A evo i akademika sa Vaseljenskog Univerziteta u Kalinoviku :lol: Ta će neki mehaniĆari iz Regensburga, saš ti čut njegovu nauĆnu teoriju :lol:

    Dakle upisivanje u knjižice "jezik bošnjačkog naroda" može se smatrati ispravnim jer eto knjižice su valjda srpske nacionalnosti i one imaju pravo da zovu bosanski jezik kako hoće. Eto, dŽe prestaje zabluda tu počinje VUK.
    Rick_Grimes
    Posts: 90
    Joined: 14/06/2016 02:21

    #894 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Rick_Grimes »

    Patriotska_Liga wrote:A evo i akademika sa Vaseljenskog Univerziteta u Kalinoviku :lol: Ta će neki mehaniĆari iz Regensburga, saš ti čut njegovu nauĆnu teoriju :lol:

    Dakle upisivanje u knjižice "jezik bošnjačkog naroda" može se smatrati ispravnim jer eto knjižice su valjda srpske nacionalnosti i one imaju pravo da zovu bosanski jezik kako hoće. Eto, dŽe prestaje zabluda tu počinje VUK.
    Komunjare se stavljaju u sluzbu genocidnog entiteta i Milorada Dodika, nisu dzaba cetnici i partizani u 2. svjetskom ratu vezali zastave. :-)
    mmaar
    Posts: 1704
    Joined: 21/07/2012 17:12
    Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

    #895 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by mmaar »

    Patriotska_Liga wrote:A evo i akademika sa Vaseljenskog Univerziteta u Kalinoviku :lol: .

    :lol:

    Respektabilan je to univerzitet, andricolozi s Vaseljanskog univerziteta u Kalinoviku evo godinama za redom, uzimaju prvo mjesto na Andricijadi koja se odrzava tradicionalno u Studentskom domu "Dr. Radovan Karadzic" na Palama na dan kada je dr. Karadzic postao dr. Dabic i zapoceo s tihovanjem, a konkurencija je i vise nego jaka, tu su andricolozi sa najacih sumskih univerziteta, Han Pijesak, Bileca, Gacko, Ugljevik, Ljubinje, Nevesinje, Vlasenica i Milici, sto samo govori kakva akademska sila jesu kalinovicki studenti i dok je njih, srpska mitomanija nema sto da brine. Također, jedan od najpoznatijih andricologa koji se obrazovao na Vaseljanskom univerztetu u kalinoviku, jeste M. Lukic i pred njegovim historiografskim poznavanjem Andrica ostalo je nijemo i sudsko vijece Haškog tribunala.
    Last edited by mmaar on 16/06/2016 02:31, edited 2 times in total.
    Patriotska_Liga
    Posts: 2220
    Joined: 24/05/2015 22:12

    #896 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Patriotska_Liga »

    Rick_Grimes wrote: Komunjare se stavljaju u sluzbu genocidnog entiteta i Milorada Dodika, nisu dzaba cetnici i partizani u 2. svjetskom ratu vezali zastave. :-)
    Nije ovaj orjunaš, ovo ti je klasični đikan iz balvangrada, sve po definiciji uvaženog profesora Dževada Jahića. Ovo Yug je kamuflaža, isto kao i Hafis, Ali Kemal i slično :D
    User avatar
    Altair_SA
    Posts: 632
    Joined: 09/06/2013 15:16

    #897 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by Altair_SA »

    Patriotska_Liga wrote:A evo i akademika sa Vaseljenskog Univerziteta u Kalinoviku :lol: Ta će neki mehaniĆari iz Regensburga, saš ti čut njegovu nauĆnu teoriju :lol:

    Dakle upisivanje u knjižice "jezik bošnjačkog naroda" može se smatrati ispravnim jer eto knjižice su valjda srpske nacionalnosti i one imaju pravo da zovu bosanski jezik kako hoće. Eto, dŽe prestaje zabluda tu počinje VUK.
    :lol:

    Kakav ba on, klasična genocidna brljopija :lol:

    Nego vidim genocidaši se uzbudili pravo... na temi o popisu, pa ovdje... brlja je definitivno popila i ono malo primitivnog genocidnog mozga :lol:
    mmaar
    Posts: 1704
    Joined: 21/07/2012 17:12
    Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

    #898 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by mmaar »

    Altair_SA wrote:
    Patriotska_Liga wrote:A evo i akademika sa Vaseljenskog Univerziteta u Kalinoviku :lol: Ta će neki mehaniĆari iz Regensburga, saš ti čut njegovu nauĆnu teoriju :lol:

    Dakle upisivanje u knjižice "jezik bošnjačkog naroda" može se smatrati ispravnim jer eto knjižice su valjda srpske nacionalnosti i one imaju pravo da zovu bosanski jezik kako hoće. Eto, dŽe prestaje zabluda tu počinje VUK.
    :lol:

    Kakav ba on, klasična genocidna brljopija :lol:

    Nego vidim genocidaši se uzbudili pravo... na temi o popisu, pa ovdje... brlja je definitivno popila i ono malo primitivnog genocidnog mozga :lol:
    Brlja, kama i Andic, gdje ces vecih intelektualnih i duhovnih visina.
    User avatar
    General War
    Posts: 24423
    Joined: 18/09/2013 22:04

    #899 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by General War »

    Patriotska_Liga wrote:
    Hafis wrote: Ma daj, šta se baviš drugim ljudima. Otkud ti znaš tko je tko ovdje. Jebo te, pa vi ste svi meni ovdje isti i ne pada mi na pamet još da kontam kakvi ste u stvarnom životu...taman posla. Opusti se
    :lol:

    Jel'e jes' bilo dobro dok su ovdje ordinirali orjunaši, pseudoljevičari, titoisti i ostali kojima su bila puna usta suživota i zajedništva. Sve što si ti trebao da napraviš je da tražiš anomalije u njihovoj politici, kojih je naravno hrpa, i da ih meziš ovdje. Mora da je to bio pravi užitak.

    Ali naravno, sad kad smo došli mi bošnjački nacionalisti sa beskompromisnom nacionalističkom retorikom i apriori antisrpskim stavom, e onda je nastala nervoza, nema više mezetluka :D
    Ja nacionaliste :lol: :roll: Ti sa polozaja iz Njemacke prijetis,isto ko Sadik Ahmetovic sa rezervnog polozaja od tuzle preko sarajeva u parlamentu... uz minimalnu finansijsku nadoknadu :roll:
    mmaar
    Posts: 1704
    Joined: 21/07/2012 17:12
    Location: eNtabliran u krugu od 180 stepeni

    #900 Re: Dokažimo patriotizam : Uradimo sve da naša djeca u Srebrenici uče bosanski jezik

    Post by mmaar »

    General War wrote:
    Patriotska_Liga wrote:
    Hafis wrote: Ma daj, šta se baviš drugim ljudima. Otkud ti znaš tko je tko ovdje. Jebo te, pa vi ste svi meni ovdje isti i ne pada mi na pamet još da kontam kakvi ste u stvarnom životu...taman posla. Opusti se
    c
    :lol:

    Jel'e jes' bilo dobro dok su ovdje ordinirali orjunaši, pseudoljevičari, titoisti i ostali kojima su bila puna usta suživota i zajedništva. Sve što si ti trebao da napraviš je da tražiš anomalije u njihovoj politici, kojih je naravno hrpa, i da ih meziš ovdje. Mora da je to bio pravi užitak.

    Ali naravno, sad kad smo došli mi bošnjački nacionalisti sa beskompromisnom nacionalističkom retorikom i apriori antisrpskim stavom, e onda je nastala nervoza, nema više mezetluka :D
    Ja nacionaliste :lol: :roll: Ti sa polozaja iz Njemacke prijetis,isto ko Sadik Ahmetovic sa rezervnog polozaja od tuzle preko sarajeva u parlamentu... uz minimalnu finansijsku nadoknadu :roll:
    Godinama guslate istu pricu, hoce li se u Salonu konacno skuhati nesto novo?

    Bojite se vi vise A. Helic, svedske ministrice A. Hadzialic i drugih uspjesnih Bosnjaka i Bosnjakinja vani nego nas ovdje, a do sad su vas Bosnjaci koji su uspjeli sacuvati zivu glavu i izbjeci vani do sad toliko puta naguzili na medjunarodnom planu, da su vam postali trauma veca nego Kosovski boj.
    Last edited by mmaar on 16/06/2016 02:52, edited 1 time in total.
    Post Reply