NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Bodkin

#26 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Bodkin » 08/06/2016 23:09

insomnia78 wrote:MUP pc-a bastini tradiciju genocida, rame uz rame sa VRS, ko ce njima bilo sta vjerovati

Naravno, relativizatori su vec tu :lol:
Pisalo bosnjak na celu i cetniku se zakrvarile oci za volanom i pravac u njega.
Pisalo u pariskom metrou :D

insomnia78

#27 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by insomnia78 » 08/06/2016 23:11

Ma jok, sam mu skocio na auto
Imaju oni tu naviku sami sebe ubijati granatama, snajperima isl

insomnia78

#28 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by insomnia78 » 08/06/2016 23:12

Vlasenica je, inace ko London pa se ne zna sta je i ko je ko

insomnia78

#29 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by insomnia78 » 08/06/2016 23:13

Po fb profilu :D ovaj policajac mi ne djeluje da je od tog posla al vi sto ga "branite" usraste s izjavama :lol: :lol:

Bodkin

#30 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Bodkin » 08/06/2016 23:19

Od kojeg posla? Sbe je to go cetnik ba

LBVIEW

#31 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by LBVIEW » 08/06/2016 23:21

Bodkin wrote:
insomnia78 wrote:MUP pc-a bastini tradiciju genocida, rame uz rame sa VRS, ko ce njima bilo sta vjerovati

Naravno, relativizatori su vec tu :lol:
Pisalo bosnjak na celu i cetniku se zakrvarile oci za volanom i pravac u njega.
Pisalo u pariskom metrou :D
Nemoj siriti dezinformacije,ovaj se sam bacio po auto,sto i nije
neka novost znajuci kako su se,a potvrduju sumski mediji,u ratu samobombardirali.

desni

#32 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by desni » 08/06/2016 23:28

Jimmy McNulty wrote:Ma odmah je jutros bilo jasno o čemu je riječ. Dvojica kabadahija koji su navikli silu prosipat vjerovatno naletili na jednog od rijetkih ispravnih drotova, skontali da će najebat pa se sjetili da se uvijek mogu vadit na nacionalizam. Treba im od bubrega odbit jer će se nekad vjerovatno desit da će neko bit maltretiran samo što je Bošnjak povratnik a ko će mu vjerovat kad vidiš čime se stoka iz njegovog tora služi.
    Po mogućnosti u logoru kakvom kao što je bila Sušica 1992. u Vlasenici jel de.

Jimmy McNulty
    Čiča Gliša

#33 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Jimmy McNulty » 08/06/2016 23:40

Jest vas Fatmir istrenir'o mašallah. Prije ću i MUP-u RS vjerovat nego lokalnom kabadahiji.

Danguba

#34 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Danguba » 08/06/2016 23:43

Jimmy McNulty wrote:Jest vas Fatmir istrenir'o mašallah. Prije ću i MUP-u RS vjerovat nego lokalnom kabadahiji.
    zato sto imas sta pokazati kada skides gace. :lol:

da ne zaboravim, fatmir je dalabu. :wink:

Edin H.

#35 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Edin H. » 08/06/2016 23:45

Jimmy McNulty wrote:Jest vas Fatmir istrenir'o mašallah. Prije ću i MUP-u RS vjerovat nego lokalnom kabadahiji.
    A odakle pravo nekome, ukljucujici i policiju da nekome izbija bubrege, bez obzira sta je ta osoba napravila.

J... vas Staljin. :skoljka:

Jimmy McNulty
    Čiča Gliša

#36 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Jimmy McNulty » 08/06/2016 23:47

Edin H. wrote:
    A odakle pravo nekome, ukljucujici i policiju da nekome izbija bubrege, bez obzira sta je ta osoba napravila.

J... vas Staljin. :skoljka:
    Naša 100ka razumije samo jezik sile. Batina je i mečku naučila da pleše, naučit će i nekog Hasrudina i brata mu kako da se ponašaju u prisustvu službenih lica koliko god oni imala oraha u džepu.

desni

#37 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by desni » 08/06/2016 23:49

:thumbup: Tako i treba ne vjeruj Fatmirovcima zlim džihadlijama.
      Nego se ti momčino prijavi u MUP RS pa odbijaj bubrege pomozi praktično od šuplje nema ništa.
        Neće tebe Fatmir u tor mašallah :lol:

banjaluka078

#38 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by banjaluka078 » 08/06/2016 23:56

Lako ću ja za tu dvojicu koja očigledno rješavaju neki svoj problem. Ima takvih par i u BL, iz povratničkih porodica koje jako dobro stoje finansijski i bahate se "samo tako", u kojekakvim krimi vodama su, od preprodaje droge do dilova s prevarama na auto-nesrećama...pa kad se nađe neki drot da ih privede zato što neće da se zaustave policijskoj patroli ili zato što u džepu imaju poveću količinu droge, onda se udari u kuknjavu o jadnoj i napaćenoj povratničkoj omladini.
        Eno i u Prijedoru je nedavno pretučena povratnica, diglo se sve na noge zbog toga, odmah se rekle teške riječi, a ispostavilo se da su je pretukla dva dripca Bošnjaka iz koristoljublja.

Rekoh, lako ću za njih i baš me briga ako ih ko išćuška, i ja sama dobijem želju, prečesto, da ih umlatim.

Ali šta ćemo sa kamenjanjem džamija za vrijeme teravija evo svake večeri? A instrukcija iz struktura IZ BL je da se ništa ne prijavljuje, da se ne talasa, jer muftija "svrće" neke svoje dilove s vlastima u BL, pa neće da kvari odnose. Tako javnost nikad ne sazna ni za ovo kamenjanje, ni za incident noć nakon otvaranja Ferhadije, ni za svinjsku glavu u njenom dvorištu dok se još gradila. Za šta god ga se upita, demantuje, a imam koji prijavi dobije suspenziju i kaznu.
        Nisam ni ja za to da se za svaku sitnicu diže dreka, ali nije u redu ni pretvaranje da nigdje na svijetu nije tako dobro biti manjina nego u BL.

Jimmy McNulty
        Čiča Gliša

#39 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Jimmy McNulty » 08/06/2016 23:57

Pa naravno da ne vjerujem Fatmirovcima. Dovoljno je pročitat samo uvodni članak, nigdje ne piše kako je došlo do sukoba, šta je prethodilo tome nego sve počinje sa hop policajac Emkić zgazio lika autom. Krajnje tendenciozno napisano i bez početka i kraja. Kad idemo dalje, povrijeđeni i brat mu više puta hapšeni zbog remećenja javnog reda i mira. Pri tome oni njemu psovali majku četničku i prijetili mu da će ga ubit. :-)

Eto, policajac Emkić je čisto iz zajebancije i činjenice da mrzi Bošnjake povratnike svojim automobilom zapucao se u Mehmede bez ikakvih naznaka, vidio mu na čehri da je Bošnjak i prenjelo ga. :roll:

insomnia78

#40 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by insomnia78 » 09/06/2016 06:57

Kakav Emkic :lol:

calculator

#41 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by calculator » 09/06/2016 09:16

Dokad traje status povratnika povratnicima?

Blek Stena

#42 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Blek Stena » 09/06/2016 09:31

6 mjeseci od dana povratka

Jimmy McNulty
        Čiča Gliša

#43 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by Jimmy McNulty » 09/06/2016 12:14

insomnia78 wrote:Kakav Emkic :lol:
        Lukic. Moja greska. Svakako sam oba puta napisao policajac tako da se zna na koga tacno mislim. Ne vidim zasto odmah potreba za ismijavanjem i smajlicima :-)

insomnia78

#44 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by insomnia78 » 09/06/2016 12:16

Pa mora se

LBVIEW

#45 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by LBVIEW » 09/06/2016 12:23

Jimmy McNulty wrote:Pa naravno da ne vjerujem Fatmirovcima. Dovoljno je pročitat samo uvodni članak, nigdje ne piše kako je došlo do sukoba, šta je prethodilo tome nego sve počinje sa hop policajac Emkić zgazio lika autom. Krajnje tendenciozno napisano i bez početka i kraja. Kad idemo dalje, povrijeđeni i brat mu više puta hapšeni zbog remećenja javnog reda i mira. Pri tome oni njemu psovali majku četničku i prijetili mu da će ga ubit. :-)

Eto, policajac Emkić je čisto iz zajebancije i činjenice da mrzi Bošnjake povratnike svojim automobilom zapucao se u Mehmede bez ikakvih naznaka, vidio mu na čehri da je Bošnjak i prenjelo ga. :roll:
        Bez obzira na historijat sukoba,otkud bilo kome pravo da nekog pregazi autom?To nije prihvatljivo,osim,naravno onima,sto bi odbijali bubrege,na forumu,naravno. :mrgreen:

channel10

#46 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by channel10 » 24/06/2016 15:57

http://www.avaz.ba/clanak/243317/banja- ... i-vjernike

Banja Luka: Pravoslavni sveštenik i još jedan muškarac pred džamijom vrijeđali vjernike

Objavljeno: 24. 06. 2016 - 15:39 Novosti

Banja Luka: Tužilac se izjasnio da nema elemenata krivičnog djela

Pravoslavni sveštenik i još jedan muškarac uhapšeni su zbog vrijeđanja vjernika pred džamijom u banjalučkom naselju Vrbanja. Očevici tvrde da je jedan od njih imao i nož, prenosi BIRN.

U Centru javne bezbjednosti (CJB) Banja Luka su rekli da se hapšenje dogodilo 40 minuta poslije prijave te da se tužilac izjasnio da nema elemenata krivičnog djela.

Saznajemo da su uhapšeni sveštenik Bojan Pačavra i Ljubiša Božić. Protiv njih će biti podnesena prekršajna prijava zbog narušavanja javnog reda i mira. Prema pričama očevidaca, do incidenta je došlo oko 22.15 sati.

“Čuo sam da su došli sa automobilom od sveštenika i da su se parkirali u blizini džamije. Odmah su ušli u dvorište džamije i počeli da vrijeđaju i dobacuju ružne riječi vjernicima. Navodno, jedan od njih je sve vrijeme držao nož u ruci. Komšija mi je rekao da je jedan od njih pravoslavni sveštenik, ali da ne zna da li ima parohiju“, ispričao je jedan od mještana banjalučkog naselja Vrbanje.

Po njegovim riječima, prisutni su se uznemirili jer se vidjelo da su obojica bili pijani te da su strahovali da nekog ne povrijede. Dodao je da je policija pozvana nakon što su oni otišli.

Policajci su oko 23.00 sati pronašli i uhapsili Pačavru i Božića, koji su i tada bili u veoma pijanom stanju.

LBVIEW

#47 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by LBVIEW » 24/06/2016 16:12

channel10 wrote:http://www.avaz.ba/clanak/243317/banja- ... i-vjernike

Banja Luka: Pravoslavni sveštenik i još jedan muškarac pred džamijom vrijeđali vjernike

Objavljeno: 24. 06. 2016 - 15:39 Novosti

Banja Luka: Tužilac se izjasnio da nema elemenata krivičnog djela

Pravoslavni sveštenik i još jedan muškarac uhapšeni su zbog vrijeđanja vjernika pred džamijom u banjalučkom naselju Vrbanja. Očevici tvrde da je jedan od njih imao i nož, prenosi BIRN.

U Centru javne bezbjednosti (CJB) Banja Luka su rekli da se hapšenje dogodilo 40 minuta poslije prijave te da se tužilac izjasnio da nema elemenata krivičnog djela.

Saznajemo da su uhapšeni sveštenik Bojan Pačavra i Ljubiša Božić. Protiv njih će biti podnesena prekršajna prijava zbog narušavanja javnog reda i mira. Prema pričama očevidaca, do incidenta je došlo oko 22.15 sati.

“Čuo sam da su došli sa automobilom od sveštenika i da su se parkirali u blizini džamije. Odmah su ušli u dvorište džamije i počeli da vrijeđaju i dobacuju ružne riječi vjernicima. Navodno, jedan od njih je sve vrijeme držao nož u ruci. Komšija mi je rekao da je jedan od njih pravoslavni sveštenik, ali da ne zna da li ima parohiju“, ispričao je jedan od mještana banjalučkog naselja Vrbanje.

Po njegovim riječima, prisutni su se uznemirili jer se vidjelo da su obojica bili pijani te da su strahovali da nekog ne povrijede. Dodao je da je policija pozvana nakon što su oni otišli.

Policajci su oko 23.00 sati pronašli i uhapsili Pačavru i Božića, koji su i tada bili u veoma pijanom stanju.
        Tipicno domacinski i u duhu dobrosusjedskih odnosa-ljudi dosli na iftar(noz je za lubenicu),a ovi vjernici pogresno protumacili.
        No,tu je sumska policija da ispravi nepravdu.

channel10

#48 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by channel10 » 24/06/2016 21:18

Opet su cigani poceli maltretirati posten svijet.

http://www.avaz.ba/clanak/243217/na-lic ... la-petarda

NA LICU MJESTA Uznemireni džematlije i Srbi, policija kaže da je bila petarda
        Objavljeno: 24. 06. 2016 - 20:28 Novosti

Mir Muhamedova džamija: Nije prekinut namaz

Potpredsjednik Skupštine općine Čajniče Izet Alihodžić očekuje da budu istražene sve okolnosti događaja od srijede navečer, kada je nedugo nakon ezana za teravih-namaz nepoznata osoba aktivirala eksplozivno sredstvo u blizini Mir Muhamedove džamije.

Iako uznemireni detonacijom i iskrama koje su zasipale džamiju, vjernici nisu prekidali namaz, pa su policiju obavijestili po njegovom završetku.

Gori li kuća

- Ne znam kakav je motiv u pitanju, niti šta je eksplodiralo, ali znam da je ovo uznemirilo džematlije i da imam utisak da je to bilo ciljano zbog teravije. Već sam rekao da nas to neće zaplašiti i da će nas sljedeći put doći i više. Rekao sam i komandiru policije da bi bilo dobro da se zna ko je to uradio - kaže Alihodžić.

Zbog aktiviranja pirotehničkog sredstva u kasnim večernjim satima nisu uznemireni samo vjernici Bošnjaci nego i komšije Srbi. Jedna od stanovnica Čajniča, koja stanuje u neposrednoj blizini džamije, kazala nam je da je u trenutku eksplozije bila na terasi i da je u prvom momentu pomislila da joj gori kuća.

- Bila sam na terasi kad je to palo ovdje iznad moje kuće. U onom strahu, umjesto da bježim u kuću, ja sam potrčala prema mjestu odakle su dolazile varnice. Ne znam kome ovo treba da ne možeš na miru sjesti pred vratima - kazala nam je zabrinuta mještanka, pod uvjetom da joj ne spominjemo ime.

Alihodžić i Raščić: Dobri odnosi

Iz Centra javne bezbjednosti jučer je saopćeno da je istragom utvrđeno da se ne radi o eksplozivnoj napravi i da ovaj događaj nema elemenata krivičnog djela.

- Nisu pronađeni tragovi koji bi ukazivali da je detonacija prouzrokovana aktiviranjem eksplozivne naprave te se daljnjim mjerama došlo do saznanja da je do detonacije došlo najvjerovatnije upotrebom vatrometa (petarde) od za sada nepoznatog lica – navode iz CJB Istočno Sarajevo.

Kamen temeljac

Predsjednik Medžlisa IZ Čajniče Šaćir Raščić smatra da je riječ o incidentu koji se desio u nezgodno vrijeme, jer u ovom gradu će ovih dana biti položen kamen temeljac za obnovu džamije Sinan-paše Boljanića, druge u ratu porušene čajničke džamije.

- Policija je korektno radila, odmah došla na lice mjesta, nekoliko puta su me kontaktirali, obilaze i čini mi se da od kuće do kuće traže počinioca. Ovaj incident neće nas uplašiti, ali neće ni poremetiti komšijske odnose – kaže Raščić.
        Ide obnova

Projekt obnove Sinan-pašine džamije vrijedan je četiri miliona maraka, a finansirat će ga Generalna direkcija vakufa Turske u saradnji s Vakufskom direkcijom BiH.

- Već dolaze prilozi od mještana. U petak je bila jedna gospođa i dala svoj doprinos, mnogi zovu, pitaju šta će trebati od materijala, građe i tako - ističe Šaćir Raščić.

limeni

#49 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by limeni » 24/06/2016 21:50

Alihodžić i Raščić: Dobri odnosi

:lol:

insomnia78

#50 Re: NAPAD NA POVRATNIKE U RS-u

Post by insomnia78 » 24/06/2016 21:59

Sace vama puskomitraljez objasniti kako stoje stvari

Post Reply