Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

mmaar

#226 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by mmaar » 30/05/2016 20:52

cyprus wrote:
LBVIEW wrote:
cyprus wrote:
Bilo bi me stid kada bi takvima šutio i pustio da neometano guslaju...
Ti da imas stida ne bi insinurao to sto jesi.
Dalje,jedini guslar ovdje si ti-nema teme da ne umanjujes i ne relativiziras srpske bedastoce,dok one bosnjacke,koliko god bezazleni bili, preuvelicavas.
A tabla i natpis ce ostati- na srecu,tebe i slicne tebi nece se piitati,pros'o voz/vlak.
Vas nekoliko ovdje se slomiste da insinuirate nešto u vezi mene, i sad ti mene prozivaš za insinuaciju :mrgreen: Ludilo :-D

Odgovorno tvrdim da nikada nisam umanjio ili relativizirao bilo koju ili bilo čiju bedastoću, dočim ti već tom istom rečenicom činiš upravo to - relativizaciju: stavljaš u relativni odnos srpske i bošnjačke bedastoće... Al naravno, šta biste vi tvrdolinijaši na ovom forumu bez insinuacija... Valja naći protivnika i neprijatelja pošto poto 8-)
Zrtva, dusa draga neshvacena :D

Connaisseur Karlin

#227 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Connaisseur Karlin » 30/05/2016 20:53

Sta znaci Republika Srpska?
Srpski enitet ili entiet tri konsutitvna naroda u BiH!
Ako vec pojedincima na ploci smeta "sprski zlocinci",kako ce isti pojedinci sa teme objasniti znacenje Republike Srpske. :D

Drinski

#228 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Drinski » 30/05/2016 20:58

A stvarno, koji djavo se po Sarajevu postavljaju bilo kakve ploce, ako ce se kasnije - prekriti?!

julisiz es grant

#229 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by julisiz es grant » 30/05/2016 20:59

Alfons Kauders wrote:
Bodkin wrote:Jel tacno srpski zlocinci? Jeste, jer su svi bili srbi. Je moglo bolje? Moglo je. Sta se ovim postize? Da se cijelom narodu lupi etiketa. Jel trebalo zbog tome skidati? Nije jer ko mu jebe mater. Treba znati gdje dolazi jer nije on nikakav liberal nego radikal, a njegovi radikali su spalili tu istu vijecnicu izmedju ostalog
Koja etiketa i kojem narodu?

Evo u Tuzli stoji "srpski fasisti" na Kapiji.

Haj bujrum dodji i trazi da se skine, ako ti smeta.
Samo da ponovo istaknem najbolji uzvrat na perfidnu provokaciju... teme, dana, godine :D
Svaka čast, i naklon do poda :thumbup: ...oni samo razumiju kad im se ovako obratiš.

Bodkin

#230 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Bodkin » 30/05/2016 21:00

julisiz es grant wrote:
Alfons Kauders wrote:
Bodkin wrote:Jel tacno srpski zlocinci? Jeste, jer su svi bili srbi. Je moglo bolje? Moglo je. Sta se ovim postize? Da se cijelom narodu lupi etiketa. Jel trebalo zbog tome skidati? Nije jer ko mu jebe mater. Treba znati gdje dolazi jer nije on nikakav liberal nego radikal, a njegovi radikali su spalili tu istu vijecnicu izmedju ostalog
Koja etiketa i kojem narodu?

Evo u Tuzli stoji "srpski fasisti" na Kapiji.

Haj bujrum dodji i trazi da se skine, ako ti smeta.
Samo da ponovo istaknem najbolji uzvrat na perfidnu provokaciju... teme, dana, godine :D
Svaka čast, i naklon do poda :thumbup: ...oni samo razumiju kad im se ovako obratiš.
Buhaha :-)

Bodkin

#231 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Bodkin » 30/05/2016 21:00

Connaisseur Karlin wrote:Sta znaci Republika Srpska?
Ako vec pojedincima na ploci smeta "sprski zlocinci",kako ce isti pojedinci sa teme objasniti znacenje Republike Srpske. :D
Naravno da treba mijenjti ime entitetu. Davno sazvakano

kakavdanakneiskustvu

#232 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by kakavdanakneiskustvu » 30/05/2016 21:03

trebalo je na tabli pisati zlocinci sa marsa,da se gospoda ne uvrijede

artime

#233 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by artime » 30/05/2016 21:04

Ne shvatam koja je agenda iza ovog? Hoce li beskicmenjak Komsic izaci sa izjavom ili ce otici sa pozicije kao sto je dosao. Inace ako mene pitate najgori gradonačelnik za moga vijeka i vjerovatno u historiji grada. Nikakav karakter.
Natpis? Kome smeta? Sto nasi nemaju m.u..da da se oglase?
Ima li ijedan Sarajlija da voli svoj grad i da ako obnasa kakvu funkciju da to dokaze?

Patriotska_Liga

#234 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Patriotska_Liga » 30/05/2016 21:07

Ivo Komšić je jedino bio glasan kad nije mogao naručiti krmetinu u BBI-u, to ga je strašno pogodilo.

kakavdanakneiskustvu

#235 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by kakavdanakneiskustvu » 30/05/2016 21:08

mozda je trebalo naposati da se Vijećnica zapalila sama od sebe zbog neispravnih instalacija

LBVIEW

#236 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by LBVIEW » 30/05/2016 21:14

cyprus wrote:
LBVIEW wrote:
cyprus wrote:
Bilo bi me stid kada bi takvima šutio i pustio da neometano guslaju...
Ti da imas stida ne bi insinurao to sto jesi.
Dalje,jedini guslar ovdje si ti-nema teme da ne umanjujes i ne relativiziras srpske bedastoce,dok one bosnjacke,koliko god bezazleni bili, preuvelicavas.
A tabla i natpis ce ostati- na srecu,tebe i slicne tebi nece se piitati,pros'o voz/vlak.
Vas nekoliko ovdje se slomiste da insinuirate nešto u vezi mene, i sad ti mene prozivaš za insinuaciju :mrgreen: Ludilo :-D

Odgovorno tvrdim da nikada nisam umanjio ili relativizirao bilo koju ili bilo čiju bedastoću, dočim ti već tom istom rečenicom činiš upravo to - relativizaciju: stavljaš u relativni odnos srpske i bošnjačke bedastoće... Al naravno, šta biste vi tvrdolinijaši na ovom forumu bez insinuacija... Valja naći protivnika i neprijatelja pošto poto 8-)
Cuj,on odgovorno tvrdi. :lol:
Citavu jebenu temu se trudis i sad k'o biva ne umanjujes.
Dakle,srpski zlocinci koji su ponikli iz srpskog naroda, koji jeste dao legitimitet zlocinackoj politici (ne jednom)i,koji i dan danas bira one sto nastavljaju gdje su stali 90-tih,od grobara do pickoustog.Natpis na ploci samo konstatira cinjenice,a to sto iste nisu po volji historijskim revizionistima i relativizatorima je njihov problem.

Connaisseur Karlin

#237 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Connaisseur Karlin » 30/05/2016 21:15

Bodkin wrote:
Connaisseur Karlin wrote:Sta znaci Republika Srpska?
Naravno da treba mijenjti ime entitetu. Davno sazvakano
Da,a znamo porijeklo imena Republika Srpska,isto kao sto na ploci pise "srpski zlocinci" a ,znamo automatski,na koje srpske zlocine se odnosi tekst.

Image

ovjde,opet,nepravilno ,na engleksom pise, srpski kriminalci,jer znacenje kriminalci i zlocinci nije isto.

Drugo,prilikom otvranja Vjecnice,2014 godine,se pricalo , da se obe ploce moraju skinuti!!! Evroppska komisija je trazila od gradnoancenika grada !!!

Ko je trazio ovaj put?

Patriotska_Liga

#238 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Patriotska_Liga » 30/05/2016 21:17

Kriminalac = zločinac, samo što se u našem jeziku kriminalac češće koristi za privredni kriminal, sitni lopovluk i slično, a zločinac kao ratni zločinac, ubica i slično.

Najbolje da stoji war criminal.

arzuhal

#239 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by arzuhal » 30/05/2016 21:20

Za par mjeseci bi - samo ih pustite! - stručnjaci za balistiku i pirotehniku iz Srbije, Izraela, Francuske, i sl. dokazali, na replici Vijećnice na nekom vojnom poligonu u Srbiji, kako je naprosto nemoguće da je ikakva, a pogotovo zapaljiva municija, mogla doći sa srpskih polož...Pardon, s položaja pripadnika Vojske Republike Srpske...I da je najvjerovatnije požar podmetnut od strane tzv. Armije BiH i AID-a kako bi se izazvale negativne emocije kod svjetske javnosti i Srbi okrivili za nešto što nisu, pardon pojedini pripadnici srpskog naroda okrivili za nešto što nisu učinili i predstavili kao varvari...

Connaisseur Karlin

#240 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Connaisseur Karlin » 30/05/2016 21:25

Patriotska_Liga wrote:Kriminalac = zločinac, samo što se u našem jeziku kriminalac češće koristi za privredni kriminal, sitni lopovluk i slično, a zločinac kao ratni zločinac, ubica i slično.

Treba uraditi novi prevod na engleski jezik.

arzuhal

#241 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by arzuhal » 30/05/2016 21:27

Connaisseur Karlin wrote:
Patriotska_Liga wrote:Kriminalac = zločinac, samo što se u našem jeziku kriminalac češće koristi za privredni kriminal, sitni lopovluk i slično, a zločinac kao ratni zločinac, ubica i slično.

Ne ploču, nego neki ekran, LED bilboard na kojem bi se, svakih par minuta, smjenjivao natpis na raznim svjetskim jezicima...

Patriotska_Liga

#242 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Patriotska_Liga » 30/05/2016 21:29

arzuhal wrote: Ne ploču, nego neki ekran, LED bilboard na kojem bi se, svakih par minuta, smjenjivao natpis na raznim svjetskim jezicima...
Bolje neki veći da se ništa ne smjenjuje nego da na svim jezicima istovremeno piše.

Connaisseur Karlin

#243 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Connaisseur Karlin » 30/05/2016 21:29

arzuhal wrote:
Connaisseur Karlin wrote:

Ne ploču, nego neki ekran, LED bilboard na kojem bi se, svakih par minuta, smjenjivao natpis na raznim svjetskim jezicima...
:thumbup:

Bodkin

#244 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Bodkin » 30/05/2016 21:38

arzuhal wrote:Za par mjeseci bi - samo ih pustite! - stručnjaci za balistiku i pirotehniku iz Srbije, Izraela, Francuske, i sl. dokazali, na replici Vijećnice na nekom vojnom poligonu u Srbiji, kako je naprosto nemoguće da je ikakva, a pogotovo zapaljiva municija, mogla doći sa srpskih polož...Pardon, s položaja pripadnika Vojske Republike Srpske...I da je najvjerovatnije požar podmetnut od strane tzv. Armije BiH i AID-a kako bi se izazvale negativne emocije kod svjetske javnosti i Srbi okrivili za nešto što nisu, pardon pojedini pripadnici srpskog naroda okrivili za nešto što nisu učinili i predstavili kao varvari...
Ja kazem istocni barbari kako su to hrvati uklesali :thumbup:

Connaisseur Karlin

#245 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Connaisseur Karlin » 30/05/2016 21:43

Bodkin wrote:
arzuhal wrote:Za par mjeseci bi - samo ih pustite! - stručnjaci za balistiku i pirotehniku iz Srbije, Izraela, Francuske, i sl. dokazali, na replici Vijećnice na nekom vojnom poligonu u Srbiji, kako je naprosto nemoguće da je ikakva, a pogotovo zapaljiva municija, mogla doći sa srpskih polož...Pardon, s položaja pripadnika Vojske Republike Srpske...I da je najvjerovatnije požar podmetnut od strane tzv. Armije BiH i AID-a kako bi se izazvale negativne emocije kod svjetske javnosti i Srbi okrivili za nešto što nisu, pardon pojedini pripadnici srpskog naroda okrivili za nešto što nisu učinili i predstavili kao varvari...
Ja kazem istocni barbari kako su to hrvati uklesali :thumbup:
istocni barabari :lol:

Nemea potrebe brisati "srpski zlocinci" ,jer fino pise datum,a datumom se moze saznati da je bio period rata. Niko normalan u svijetu za sve ratne zlocicnce ili ratne zlocine nece staviti jedan narod/naciju u istu grupu zlocinaca koji su uradili zlocin tog i tog datuma. :)

jasko_ba

#246 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by jasko_ba » 30/05/2016 22:05

Image

Ludzak

#247 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Ludzak » 30/05/2016 22:15

Kad su Crnogorce izbrisali, nek izbrišu i Srbe. Mi smo ionako sami sebe ubijali. :-)

draganbl

#248 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by draganbl » 30/05/2016 22:16

Neka piše to što piše.

Ali je prekriveno zato što tako piše.

Da ne bude zabune, meni ne smeta što tako piše. Ja niti sam palio, niti sam ploču postavljao.

Connaisseur Karlin

#249 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Connaisseur Karlin » 30/05/2016 22:24

draganbl wrote:Neka piše to što piše.

Ali je prekriveno zato što tako piše.

Da ne bude zabune, meni ne smeta što tako piše. Ja niti sam palio, niti sam ploču postavljao.
Ploce su pokrivene jer je napisana istina! Smeta srpskim nacionalistima!

Edin H.

#250 Re: Ploče na kojima piše srpski zločinci na Vijećnici prekrivene!

Post by Edin H. » 30/05/2016 22:36

mmaar wrote:
Edin H. wrote:Cin paljenja jeste zlocinacki, u stvar radi se o urbicidu. ali pridjev srpski ne stoji, jer ne mozes kriviti cijeli narod za zlocn iza kojeg stoje pojedinci, pripadnici jedne ideologje

Zato se i kaze nacisticki, a ne njemcki zlocini.
Može li velikosrpski?

Ako ne, kako?
Imaju ljudi koji su placeni da o tome razmisljaju, ja bih predlozio: "zlocinci sa brda, pridpadnici VRS-e", ali mozda ima neko bolje rjesenje.

Post Reply