"Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post Reply
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6765
Joined: 20/02/2013 14:14

#201 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Cherry-Cherry »

Meni je prva asocijacija crna magija, kad smo već kod vlaha. :mrgreen:
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#202 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Drinski »

Kao Bosnjak, član IZ BIH, podrinjac...smatram da je ova izjava ispod svakog nivoa. Ipak on treba imati na umu kome, sta i kako priča.
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#203 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by PM72 »

Drinski wrote:Kao Bosnjak, član IZ BIH, podrinjac...smatram da je ova izjava ispod svakog nivoa. Ipak on treba imati na umu kome, sta i kako priča.
Sve se slažem mada sam mišljenja da ovako priča svaki drugi Bošnjo,možda i 90% samo ne javno.Ovim je sebi zadao autogol.Mislio sam da je dosta pametniji i staloženiji.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#204 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Drinski »

PM72 wrote:
Drinski wrote:Kao Bosnjak, član IZ BIH, podrinjac...smatram da je ova izjava ispod svakog nivoa. Ipak on treba imati na umu kome, sta i kako priča.
Sve se slažem mada sam mišljenja da ovako priča svaki drugi Bošnjo,možda i 90% samo ne javno.Ovim je sebi zadao autogol.Mislio sam da je dosta pametniji i staloženiji.
Ma vidi, svi mi kazemo k...i pi...., ali ima nesto sto se zove javno istupanje.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#205 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Tomahawk11 »

Najjace kad neko dodje pa hoce da ''sukne'' sa pricom kako vise balijama smeta nego Srbima :-)
A da se malo mozak ukljuci? Smeta mi sto je reis ispao glup i sto pomaze upravo onim protiv kojih prica.
Al hajde, nek je veselo :igrac:
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#206 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by PM72 »

Drinski wrote:
PM72 wrote:
Drinski wrote:Kao Bosnjak, član IZ BIH, podrinjac...smatram da je ova izjava ispod svakog nivoa. Ipak on treba imati na umu kome, sta i kako priča.
Sve se slažem mada sam mišljenja da ovako priča svaki drugi Bošnjo,možda i 90% samo ne javno.Ovim je sebi zadao autogol.Mislio sam da je dosta pametniji i staloženiji.
Ma vidi, svi mi kazemo k...i pi...., ali ima nesto sto se zove javno istupanje.
U pravu si samo levat nije skontao da ga snimaju i da neko jedva čeka da mu ga šukne...on kao vjerski poglavar mora paziti gdje stavlja svaku tačku i zarez a kamoli nešto ovako javno reći...
The BEN10
Posts: 7563
Joined: 19/09/2011 09:03

#207 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by The BEN10 »

Patriotska_Liga wrote:Znači da ponovim, ovo vlah mu je greška, trebao je da koristi izraz četnik ili đikan.

Kada je u pitanju Srebrenica, tu se radi o nacionalnom interesu i retorika svih relevantnih bošnjačkih autoriteta mora biti puno oštrija nego što je inače.
;-) :thumbup:
Puna podrška hadži reisu Husein ef Kavazoviću!
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#208 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by spreca »

Mislim da mu ovo nije trebalo.......izletilo mu ...pa je onda u bunilu nekom to i potvrdio
User avatar
jao_situacije
Posts: 17943
Joined: 29/03/2014 19:20

#209 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by jao_situacije »

The BEN10 wrote:
Patriotska_Liga wrote:Znači da ponovim, ovo vlah mu je greška, trebao je da koristi izraz četnik ili đikan.

Kada je u pitanju Srebrenica, tu se radi o nacionalnom interesu i retorika svih relevantnih bošnjačkih autoriteta mora biti puno oštrija nego što je inače.
;-) :thumbup:
Puna podrška hadži reisu Husein ef Kavazoviću!
đikani pravoslavni teroristi četnici genocidaši sve to dolazi u obzir :thumbup:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#210 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Tomahawk11 »

Kad od stabla ne vidimo sumu...kako da ga podrzi neki Srebrenicanin (jer je ovo na njihov konto), kad mu je ovim govorom nanio vise stete nego koristi?! Lahko je davati podrsku iz Sarajeva, jos lakse iz Svicarske, a kad se pusti snimak hodze koji galami na Vlahe pusti na predizbornom skupu Mileta, da vidis ljepote....mada i ne mora, ovo je svakako odjeknulo jace nego bomba.
Jezik brzi od pameti....glupo, veoma glupo. Plitko. Kako da podrzim glupost?
User avatar
muha_sa
Posts: 128605
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#211 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by muha_sa »

taman se krenulo u suživot i napredak ove zemlje a on ovo bubnu :-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#212 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by insomnia78 »

muha_sa wrote:taman se krenulo u suživot i napredak ove zemlje a on ovo bubnu :-)
:-D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#213 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by plain vanilla »

Pogledah aktivne teme, ne vidim da se iko sekira sto danas nije dan zalosti. Vjerujem da ce se slaviti i Dan mladosti. Ali, zato puni suosjecanja za Srbe, da se ne uvrijede, gluho bilo.

Nista mi naucili nismo
User avatar
muha_sa
Posts: 128605
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#214 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by muha_sa »

plain vanilla wrote:Pogledah aktivne teme, ne vidim da se iko sekira sto danas nije dan zalosti. Vjerujem da ce se slaviti i Dan mladosti. Ali, zato puni suosjecanja za Srbe, da se ne uvrijede, gluho bilo.

Nista mi naucili nismo
:thumbup:
triiksa
Posts: 172
Joined: 12/02/2015 12:01

#215 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by triiksa »

Zvanični nazivi naroda u BiH trebaju biti balije, vlasi i šokci. Što da se lažemo bezze...
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#216 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Tomahawk11 »

plain vanilla wrote:Pogledah aktivne teme, ne vidim da se iko sekira sto danas nije dan zalosti. Vjerujem da ce se slaviti i Dan mladosti. Ali, zato puni suosjecanja za Srbe, da se ne uvrijede, gluho bilo.

Nista mi naucili nismo
Moja reakcija na reisovu izjavu nije nikakvo suosjecanje ni s kim, jer nema potrebe za tim.
Reakcija je da je govor glup i da donosi stetu, ponajvise upravo onima zbog kojih je kao odrzan (Srebrenicanima).
Dokad cemo mantrati, zar je tesko shvatiti neke stvari? Cim neko kritikuje ovakve izjave, odmah je to mehkoca, saosjecanje sa Srbima, nepostivanje svoga....dajte, molim vas :roll:
A sto se tice dana zalosti....trebala bi znati da je zanimljivije o politickim igrama sbh nego o danu zalosti :sad:
The BEN10
Posts: 7563
Joined: 19/09/2011 09:03

#217 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by The BEN10 »

muha_sa wrote:taman se krenulo u suživot i napredak ove zemlje a on ovo bubnu :-)
http://ba.n1info.com/a92969/Vijesti/Vij ... vnost.html
U vražiju mater, a srbi tek što su kandidovali normalnog kandidata, kad reis ovkao nešto izjavi. Pih! :-?

Image
Last edited by The BEN10 on 25/05/2016 08:08, edited 1 time in total.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#218 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Tomahawk11 »

triiksa wrote:Zvanični nazivi naroda u BiH trebaju biti balije, vlasi i šokci. Što da se lažemo bezze...
I podijeliti sjekire....al prvo da izadjemo mi koji ne zelimo biti dio tog ludila.
Ovo je ionako davnih dana otislo u tri pm, samo se bezze napinjemo ko zabe.
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#219 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by mario001 »

Tomahawk11 wrote:Kad od stabla ne vidimo sumu...kako da ga podrzi neki Srebrenicanin (jer je ovo na njihov konto), kad mu je ovim govorom nanio vise stete nego koristi?! Lahko je davati podrsku iz Sarajeva, jos lakse iz Svicarske, a kad se pusti snimak hodze koji galami na Vlahe pusti na predizbornom skupu Mileta, da vidis ljepote....mada i ne mora, ovo je svakako odjeknulo jace nego bomba.
Jezik brzi od pameti....glupo, veoma glupo. Plitko. Kako da podrzim glupost?

Jasta, zbog ovakvih govora se desio genocid u Srebrenici :-) :-)
mario001
Posts: 2200
Joined: 26/09/2015 22:38

#220 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by mario001 »

plain vanilla wrote:Pogledah aktivne teme, ne vidim da se iko sekira sto danas nije dan zalosti. Vjerujem da ce se slaviti i Dan mladosti. Ali, zato puni suosjecanja za Srbe, da se ne uvrijede, gluho bilo.

Nista mi naucili nismo
Naravno, zalost u Tuzli zbog gubitka mladosti, u Sarajevu jer Reis remeti suzivot
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#221 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Tomahawk11 »

mario001 wrote:
Tomahawk11 wrote:Kad od stabla ne vidimo sumu...kako da ga podrzi neki Srebrenicanin (jer je ovo na njihov konto), kad mu je ovim govorom nanio vise stete nego koristi?! Lahko je davati podrsku iz Sarajeva, jos lakse iz Svicarske, a kad se pusti snimak hodze koji galami na Vlahe pusti na predizbornom skupu Mileta, da vidis ljepote....mada i ne mora, ovo je svakako odjeknulo jace nego bomba.
Jezik brzi od pameti....glupo, veoma glupo. Plitko. Kako da podrzim glupost?

Jasta, zbog ovakvih govora se desio genocid u Srebrenici :-) :-)
Nije se zbog ovakvih govora desio genocid u Srebrenici. Ne kontam kako si to dvoje povezao.
Ako ti ne vidis politicke poene za srpsku politicku scenu u Srebrenici sa govorom dosad neutralnog reisa (sto ce reci, dosad glumio, sad pokazao pravo lice), onda ti ja ne mogu pomoci.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#222 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by plain vanilla »

Tomahawk11 wrote:
plain vanilla wrote:Pogledah aktivne teme, ne vidim da se iko sekira sto danas nije dan zalosti. Vjerujem da ce se slaviti i Dan mladosti. Ali, zato puni suosjecanja za Srbe, da se ne uvrijede, gluho bilo.

Nista mi naucili nismo
Moja reakcija na reisovu izjavu nije nikakvo suosjecanje ni s kim, jer nema potrebe za tim.
Reakcija je da je govor glup i da donosi stetu, ponajvise upravo onima zbog kojih je kao odrzan (Srebrenicanima).
Dokad cemo mantrati, zar je tesko shvatiti neke stvari? Cim neko kritikuje ovakve izjave, odmah je to mehkoca, saosjecanje sa Srbima, nepostivanje svoga....dajte, molim vas :roll:
A sto se tice dana zalosti....trebala bi znati da je zanimljivije o politickim igrama sbh nego o danu zalosti :sad:
Kojim Srebrenicanima, prezivjelim? Onima koju su uspjeli izvuci glavu od koljaca cetnika? Pa bolan ova ti je tema cisti dokaz da svaki dan treba ponavljati sta se dogodilo, kome i ko je bio zlocinac.

I da, vaznije je suosjecati sa Srbima koje je uvrijedio naziv Vlah, nego s onima koji danas zale Kapiju. Jasno je to meni, samo me eto rastuzi.
User avatar
zagortenej
Posts: 3903
Joined: 22/04/2013 13:27
Location: Arš

#223 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by zagortenej »

Tomahawk11 wrote:
mario001 wrote:
Tomahawk11 wrote:Kad od stabla ne vidimo sumu...kako da ga podrzi neki Srebrenicanin (jer je ovo na njihov konto), kad mu je ovim govorom nanio vise stete nego koristi?! Lahko je davati podrsku iz Sarajeva, jos lakse iz Svicarske, a kad se pusti snimak hodze koji galami na Vlahe pusti na predizbornom skupu Mileta, da vidis ljepote....mada i ne mora, ovo je svakako odjeknulo jace nego bomba.
Jezik brzi od pameti....glupo, veoma glupo. Plitko. Kako da podrzim glupost?

Jasta, zbog ovakvih govora se desio genocid u Srebrenici :-) :-)
Nije se zbog ovakvih govora desio genocid u Srebrenici. Ne kontam kako si to dvoje povezao.
Ako ti ne vidis politicke poene za srpsku politicku scenu u Srebrenici sa govorom dosad neutralnog reisa (sto ce reci, dosad glumio, sad pokazao pravo lice), onda ti ja ne mogu pomoci.
:thumbup:
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#224 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by ¤ jelena ¤ »

triiksa wrote:Zvanični nazivi naroda u BiH trebaju biti balije, vlasi i šokci. Što da se lažemo bezze...
Upravo! Palac gore. I ne zaboravit ćifute i cigane...

kakvi ba Bošnjaci, Hrvati, Srbi, Sejdić-Finci i ostali bakrači...
User avatar
Altsa
Posts: 7337
Joined: 19/03/2004 18:31

#225 Re: "Da Vlah ne vlada u Srebrenici"

Post by Altsa »

Taman pomislim da bosnjaci imaju normalnog reisa kad on usra i sefa i stanicu. E moj reise ne valja ti taj poso.
Post Reply