Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post Reply

Najbolje rezultate na izborima 2016. ostvarit će:

Poll ended at 21/04/2016 21:36

SDA-
39
46%
HDZ-
6
7%
SDS-
0
No votes
DF-
9
11%
SNSD-
5
6%
SDP-
12
14%
BPS-
1
1%
SBB-
2
2%
SBiH-
2
2%
NS-
9
11%
 
Total votes: 85

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40793
Joined: 29/06/2011 23:39

#576 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by dječak sa šibicama »

Ja ne znam sta pametan covjek vise moze reci o amebama koje danas klimaju glavom na SBB/SDA probudjenu ljubav, a nema ni par godina kako su se pljuvali, iz Avaza se cijedila pljuvacka po Bakiru, a sad su u "neraskidivom zajednistvu".

Sta reci za glasaca takvih stranaka... Memo, kandidat, Memo.

I kaze sto raja bjezi.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#577 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by Innovation »

insider0201 wrote:
semmy wrote:@innovation mozda je opstina centar jer je on sa soukbunara, ali vise plakati po gradu pa obrati paznju
Ma kandidirao se za Stari Grad,sramota prava da pored 40 hiljada građana Starog Grada,od toga bar 50 zlatnih ljiljana i minimum 5000 visoko obrazovanih ljudi u Starom Gradu ,oni "uvoze" kandidate i prave nas budalama . Čovjek em ne zna pola mahala em lupeta kao Maksim po diviziji gluposti,npr žalio se u oslobođenju kako ulica Bravadziluk se zove tako a nema brava već pite ,ćevape i kolače pa valjda predlaže da se zove Pitaćevapkolačiluk šta li? Ono turistima su zanimljiviji katanci i brave nego naša bogata gastronomska ponuda šta li? Pa onda vertikalni transport u sve padinske dijelove kose liftove i to pa onda autobuse iz Turske koje smo danas dobili da voze po mahalama (dva čovjeka se ne mogu mimoići) pa pitanje života "šta jaje daje?"
Ocito si pogrijesio, ovdje se radi o Tucakovicu.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#579 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by putokaz1 »

General War wrote:
putokaz1 wrote:i tu se djelimično slažemo
Sto se mene licno tice samo mogu za Kojovica i Gadzu (DF) da bezrezervno potvrdim da sto misle to i rade, ostali...
Dugo nije na listi mislim da je Bogić Bogićević OK?
insider0201
Posts: 18
Joined: 05/09/2016 12:06

#580 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by insider0201 »

Innovation wrote:
insider0201 wrote:
semmy wrote:@innovation mozda je opstina centar jer je on sa soukbunara, ali vise plakati po gradu pa obrati paznju
Ma kandidirao se za Stari Grad,sramota prava da pored 40 hiljada građana Starog Grada,od toga bar 50 zlatnih ljiljana i minimum 5000 visoko obrazovanih ljudi u Starom Gradu ,oni "uvoze" kandidate i prave nas budalama . Čovjek em ne zna pola mahala em lupeta kao Maksim po diviziji gluposti,npr žalio se u oslobođenju kako ulica Bravadziluk se zove tako a nema brava već pite ,ćevape i kolače pa valjda predlaže da se zove Pitaćevapkolačiluk šta li? Ono turistima su zanimljiviji katanci i brave nego naša bogata gastronomska ponuda šta li? Pa onda vertikalni transport u sve padinske dijelove kose liftove i to pa onda autobuse iz Turske koje smo danas dobili da voze po mahalama (dva čovjeka se ne mogu mimoići) pa pitanje života "šta jaje daje?"
Ocito si pogrijesio, ovdje se radi o Tucakovicu.
Moja greška izvinjavam se mislio sam da je riječ o Suadu Handanagicu,sličan nick a i podudarile se adrese Soukbunar je i ovaj kreten Suad.
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#581 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by Innovation »

putokaz1 wrote:
General War wrote:
putokaz1 wrote:i tu se djelimično slažemo
Sto se mene licno tice samo mogu za Kojovica i Gadzu (DF) da bezrezervno potvrdim da sto misle to i rade, ostali...
Dugo nije na listi mislim da je Bogić Bogićević OK?
Uvijek bio. :thumbup: :thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#582 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by General War »

putokaz1 wrote:
General War wrote:
putokaz1 wrote:i tu se djelimično slažemo
Sto se mene licno tice samo mogu za Kojovica i Gadzu (DF) da bezrezervno potvrdim da sto misle to i rade, ostali...
Dugo nije na listi mislim da je Bogić Bogićević OK?
:thumbup: Ali mislim da on savrseno zna da ce ga zedna preko vode prevesti ova usemljena banda, kao onomad i Durakovica.
insider0201
Posts: 18
Joined: 05/09/2016 12:06

#583 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by insider0201 »

HomeSweetHome wrote:AKo moze pitanje, kako znas da su Handanagica fiktivno priajvili na adresu? jel neko pravilo da moras zivjeti u opcini u kojoj si nacelnik ili sta?
I drugo, koji su to poslovi s kojih je Handanagic dobio otkaze?
Hvala
Pa prvo znam gdje živi,Soukbunar br 6. Općina Centar i DA moraš biti nastanjen u općini u kojoj se kandidujes po zakonu a evo navest ću posljednji posao Pomoćnik Načelnika za Komunalne poslove u Starom Gradu gdje je zbog maliverzacija oko izdavanja javnih površina i još svašta nešto, degradiran prvo na običnog gradjevinskog inspektora pa onda "sporazumno" dao otkaz . Ako te zanima više pitaj.
User avatar
HomeSweetHome
Posts: 1456
Joined: 27/10/2010 12:35

#584 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by HomeSweetHome »

Da, zanima me vise, posto je to moja opstina, ako mozes da mi kazes o njegovim ranijim angazmanima... kazes da je dobio otkaz sa svih ranijih poslova. Hvala!
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#585 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by semmy »

Innovation wrote:
insider0201 wrote:
semmy wrote:@innovation mozda je opstina centar jer je on sa soukbunara, ali vise plakati po gradu pa obrati paznju
Ma kandidirao se za Stari Grad,sramota prava da pored 40 hiljada građana Starog Grada,od toga bar 50 zlatnih ljiljana i minimum 5000 visoko obrazovanih ljudi u Starom Gradu ,oni "uvoze" kandidate i prave nas budalama . Čovjek em ne zna pola mahala em lupeta kao Maksim po diviziji gluposti,npr žalio se u oslobođenju kako ulica Bravadziluk se zove tako a nema brava već pite ,ćevape i kolače pa valjda predlaže da se zove Pitaćevapkolačiluk šta li? Ono turistima su zanimljiviji katanci i brave nego naša bogata gastronomska ponuda šta li? Pa onda vertikalni transport u sve padinske dijelove kose liftove i to pa onda autobuse iz Turske koje smo danas dobili da voze po mahalama (dva čovjeka se ne mogu mimoići) pa pitanje života "šta jaje daje?"
Ocito si pogrijesio, ovdje se radi o Tucakovicu.

Znaci maksuz cu otic do grada da ti slikam plakate
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#586 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by Innovation »

semmy wrote:Znaci maksuz cu otic do grada da ti slikam plakate
:thumbup:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#587 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by semmy »

Innovation wrote:
insider0201 wrote:
semmy wrote:@innovation mozda je opstina centar jer je on sa soukbunara, ali vise plakati po gradu pa obrati paznju
Ma kandidirao se za Stari Grad,sramota prava da pored 40 hiljada građana Starog Grada,od toga bar 50 zlatnih ljiljana i minimum 5000 visoko obrazovanih ljudi u Starom Gradu ,oni "uvoze" kandidate i prave nas budalama . Čovjek em ne zna pola mahala em lupeta kao Maksim po diviziji gluposti,npr žalio se u oslobođenju kako ulica Bravadziluk se zove tako a nema brava već pite ,ćevape i kolače pa valjda predlaže da se zove Pitaćevapkolačiluk šta li? Ono turistima su zanimljiviji katanci i brave nego naša bogata gastronomska ponuda šta li? Pa onda vertikalni transport u sve padinske dijelove kose liftove i to pa onda autobuse iz Turske koje smo danas dobili da voze po mahalama (dva čovjeka se ne mogu mimoići) pa pitanje života "šta jaje daje?"
Ocito si pogrijesio, ovdje se radi o Tucakovicu.

Istrazivala maksuz zbog tebe. Ime je promjenio u Eso, to mu je i nadimak bio jos u ratu. Nalazi se na listi SDA za centar
Vjecnik je vec 4 godine ali je bio u stranci za BiH sto mi je grozno i ne mogu da vjerujem da ga iko birao, povraca mi se koliko smo glup narod. Ukucaj na fb Eso Tucakovic pa pogledaj facu i vidjet ces da je to Esad Tucakovic ratni zlocinac koji je ubijao, klao, silovao i krao cak i svoje komsije muslimane u ratu. Zivi na soukbunaru, obogatio se u ratu, po onoj staroj "nekom rat nekom brat"
Iskreno pitam se da li taj covjek imalo obraza i pameti ima???
Last edited by semmy on 10/09/2016 09:02, edited 1 time in total.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#590 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by O'zone »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/opcina-s ... /160909070

Tradicionalna podjela sredstva. Srećom ove godine se baš potrefi u predizbornoj kampanji :skoljka:
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#591 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by raoul duke »

O'zone wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/opcina-s ... /160909070

Tradicionalna podjela sredstva. Srećom ove godine se baš potrefi u predizbornoj kampanji :skoljka:
Balkansko-politicki filantropi. Nista novo u šumi striborovoj. :bih:
bhnapoleon1
Posts: 6501
Joined: 11/05/2014 23:47

#592 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by bhnapoleon1 »

Ama ljudi kod nas stari ljudi misle da nece u dzenet ako ne glasaju za SDA i dodaa na to uhljebene i sve je jasno. E nek se jebu stari kad budu plakali za unucima po Europi i vidjalo ih jednom u godini.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#593 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by Cherry-Cherry »

bhnapoleon1 wrote:Ama ljudi kod nas stari ljudi misle da nece u dzenet ako ne glasaju za SDA i dodaa na to uhljebene i sve je jasno. E nek se jebu stari kad budu plakali za unucima po Europi i vidjalo ih jednom u godini.
:thumbup:
Nane i dede uglavnom misle, ako glasaju za nekog drugog a ne za SDA, da je to kao da su glasali za Karadžića.
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#595 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by fosna2014 »

Mladih u BiH je sve manje, sto znaci da SDA postaje sve veci. Jebiga, da prostite, to je bilo to.
User avatar
pici
Posts: 43578
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#596 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by pici »

Cherry-Cherry wrote:
bhnapoleon1 wrote:Ama ljudi kod nas stari ljudi misle da nece u dzenet ako ne glasaju za SDA i dodaa na to uhljebene i sve je jasno. E nek se jebu stari kad budu plakali za unucima po Europi i vidjalo ih jednom u godini.
:thumbup:
Nane i dede uglavnom misle, ako glasaju za nekog drugog a ne za SDA, da je to kao da su glasali za Karadžića.
Image
sad će fasunga, šučur allahu
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#597 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by putokaz1 »

Da li će biti iznađenja ove godine kao što je bilo 2012
Kladanj-sdu
Kreševo-Nsrzb
Sada znam ko Pobjeđuje u Kreševu jedni kanidat
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#598 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by Cherry-Cherry »

pici wrote:
Cherry-Cherry wrote:
bhnapoleon1 wrote:Ama ljudi kod nas stari ljudi misle da nece u dzenet ako ne glasaju za SDA i dodaa na to uhljebene i sve je jasno. E nek se jebu stari kad budu plakali za unucima po Europi i vidjalo ih jednom u godini.
:thumbup:
Nane i dede uglavnom misle, ako glasaju za nekog drugog a ne za SDA, da je to kao da su glasali za Karadžića.
Image
sad će fasunga, šučur allahu
A vidim bit će i nešto slatko, ne samo makaroni i ulje. Neka, neka, mašala elhamdulila šućur
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#599 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by putokaz1 »

SBIH kaže:kad vam stranka koja nije naš partner ponudi:kolače,šećer,brašno... uzmite to je svakako vaše(iz budžeta) al ih prevarite i glasajte za nas mi nismo s njima
:roll:
bhnapoleon1
Posts: 6501
Joined: 11/05/2014 23:47

#600 Re: Izbori za gradove, općine/opštine 2016. godine u BIH

Post by bhnapoleon1 »

pici wrote:
Cherry-Cherry wrote:
bhnapoleon1 wrote:Ama ljudi kod nas stari ljudi misle da nece u dzenet ako ne glasaju za SDA i dodaa na to uhljebene i sve je jasno. E nek se jebu stari kad budu plakali za unucima po Europi i vidjalo ih jednom u godini.
:thumbup:
Nane i dede uglavnom misle, ako glasaju za nekog drugog a ne za SDA, da je to kao da su glasali za Karadžića.
Image
sad će fasunga, šučur allahu

A jos i domace. SDA- demokratija
Post Reply