Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post Reply
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1851 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Samprotivsviju »

Nero Histrion wrote:Evo su sad ispravili u Avazu sta je Senada Sahovic rekla, naveli ono sto je stvarno izjavila, a ne svoje zelje, ali dokaz postoji da su slagali u prvom objavljivanju. I zena j edemantirala na svom facebook profilu. Strava, mogu ti tako napakovat sta hoce.
Daj pa sta Avaz godinama radi...ono je mila majka...samo su sa godinama izgubili taj utjecaj, pojavom portala pa imas vise izvora informisanja
Last edited by Samprotivsviju on 28/01/2016 22:16, edited 1 time in total.
TomANDJerry
Posts: 1155
Joined: 21/09/2012 18:23

#1852 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by TomANDJerry »

sahara1428 wrote:
TomANDJerry wrote:Kad malo razmislis strasno je koliko je ta ekipa SBB-SDA korumpirana .... na stanu to sto se ne boje glupog naroda , ali njih nije strah ni da iz Americke ambasade (dakle dio Sjedinjenih Americkih Drzava) izvlace podatke da bi namjestili svojim zenama , rodjacima pi**ama materinama jos koje javno mjesto
A u američkoj ambasadi sve "DJEVICE" niko se tamo ne :izet:
To sta oni rade medju sobom druga je stvar , ali ti ovdje ima politicara koji je sredio CURENJE PODATAKA iz njihove ambasade ... to je udarac na imidz prije svega , nije to drzava kao kod nas da je lopovluk i korupcija u drzavnim institucijama normalna stvar
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#1853 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Man of steel »

shbc wrote:
Tito_i_Partija wrote:To ti je bolan HM2011 u drugom pakovanju, kako ne znas? :lol:
Nisam vala nesto upratio. Dobar je Memo :mrgreen:
Policiji, medijima pa ti to fino prijavi ako imaš neka saznanja.

Ovako bi neko mogao pomisliti da klevetaš pa te ne daj bože pozvati i na krivičnu odgovornost.

A i Bakir je rekao mnogo puta da ko mu nađe bilo šta nezakonito da će istog dana dati ostavku i nikad se više neće politikom baviti.

Pa izvoli.
User avatar
iPod
Posts: 1801
Joined: 20/11/2006 17:20

#1854 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by iPod »

Koje dno je Avaz i kako izvrću izjave, pa ovo se graniči sa Sci-Fi

:lol: :lol: :lol:
Last edited by iPod on 28/01/2016 22:21, edited 1 time in total.
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#1855 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by sahara1428 »

TomANDJerry wrote:
sahara1428 wrote:
TomANDJerry wrote:Kad malo razmislis strasno je koliko je ta ekipa SBB-SDA korumpirana .... na stanu to sto se ne boje glupog naroda , ali njih nije strah ni da iz Americke ambasade (dakle dio Sjedinjenih Americkih Drzava) izvlace podatke da bi namjestili svojim zenama , rodjacima pi**ama materinama jos koje javno mjesto
A u američkoj ambasadi sve "DJEVICE" niko se tamo ne :izet:
To sta oni rade medju sobom druga je stvar , ali ti ovdje ima politicara koji je sredio CURENJE PODATAKA iz njihove ambasade ... to je udarac na imidz prije svega , nije to drzava kao kod nas da je lopovluk i korupcija u drzavnim institucijama normalna stvar
korupciju i lopovluk oni su "legalizirali" zove se LOBIRANJE...
Korisničkoime
Posts: 4828
Joined: 18/11/2010 00:26

#1856 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Korisničkoime »

Arteta wrote:
Korisničkoime wrote:
Tabhana wrote:@Drvosjeca

Idemo redom, čovjek nije na vlasti skoro nikako bio, ušao u politiku, odmah je on kriv za sve.

Sada su svi ostali čisti. Tek sada vidiš koliko je prljav i korumpiran ovaj sistem, jer sistem drže oni koji mogu da rade šta hoće bez polaganja računa.

Gotham city live u BiH
Dragi mij @Tabhana ne znam da li jos uvijek trolas ali Fahro je od 92 u politici. Fahrudin Radoncic je poznat i kao Alijin najveci grijeh. Ne znam ili nisi pratio ili si premlad ili trolas.
Mislim da je on i prije rata bio nesto u crnogorskom savezu komunista.
Covjek je sve prisutan na BH politickoj sceni, uvijek bio, novina mu je reket, kad je izreketirao sve i svakog koga je mogao bio je prisiljen da osnuje vlastitu stranku i tu je sam sebi potpisao propast.
Nasi ljudi zaboravljaju, imaju sjecanje kao zlatne ribice. Fahro je zasluzio da ga se zatvori i baci kljuc zasluzuju i drugi ali sad je Fahro na redu.
amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#1857 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by amrq7u »

Nije ni čudo što nam je država u q, kad narod glasa za svakakve bilmeze, još daje podršku. :D

Image
User avatar
shbc
Posts: 3348
Joined: 20/07/2012 12:13

#1858 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by shbc »

Man of steel wrote:
shbc wrote:
Tito_i_Partija wrote:To ti je bolan HM2011 u drugom pakovanju, kako ne znas? :lol:
Nisam vala nesto upratio. Dobar je Memo :mrgreen:
Policiji, medijima pa ti to fino prijavi ako imaš neka saznanja.

Ovako bi neko mogao pomisliti da klevetaš pa te ne daj bože pozvati i na krivičnu odgovornost.

A i Bakir je rekao mnogo puta da ko mu nađe bilo šta nezakonito da će istog dana dati ostavku i nikad se više neće politikom baviti.

Pa izvoli.
Ho's mi to zvat muriju ili ne daj boze Sebiju? :mrgreen:
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1859 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Samprotivsviju »

-Imao je problem sa ekstremno visokim pritiskom koji se kretao oko 220 sa 130. Ovo je treća intervencija hitne medicinske pomoći nad Dautbašićem otkako je lišen slobode - rekla nam je Savić.
Prvi- nakon napsenja
Drugi-Nakon sto je saznaoda je i vrhovni komadant uhapsen
Treci-Produzen pritvor vrhovnom komadantu

Jebo majku cime se sve sluze
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#1860 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Matzan »

Samprotivsviju wrote:
-Imao je problem sa ekstremno visokim pritiskom koji se kretao oko 220 sa 130. Ovo je treća intervencija hitne medicinske pomoći nad Dautbašićem otkako je lišen slobode - rekla nam je Savić.
Prvi- nakon napsenja
Drugi-Nakon sto je saznaoda je i vrhovni komadant uhapsen
Treci-Produzen pritvor vrhovnom komadantu

Jebo majku cime se sve sluze
Četvrti -isp'o mu sapun. :izet:
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#1861 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Better Man »

DzejAr wrote:http://www.radiosarajevo.ba/novost/214576/

Ne vidim Ismetu Dervoz, je li ona predvodila ovo skandiranje? :D
Ismetu Dervoz je Fahro otjerao iz stranke.
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#1862 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Arteta »

Prica je za filma, dosao u BiH 1991 godine, a par godina poslije toga izdominirao na medijskoj sceni BiH.
Vjerujem da rat, Alija i SDA nemaju veze s njegovim uspjehom.
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#1863 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Man of steel »

shbc wrote:
Ho's mi to zvat muriju ili ne daj boze Sebiju? :mrgreen:
Ja neću, ali bi neko mogao.

Nisam kao HM i bez ikakvog ustezanja mogu reći da se u SDA nagomilalo svakakvog ološa, kao što ga uostalom imaš i u svim političkim strankama, ali i pored toga iz nekog mog ličnog ubjeđenja sam gotovo siguran da Bakir Izetbegović nije jedan od njih.

Moja upravo najveća zamjerka njemu je to što se, kao i otac mu, ponaša previše mlako i neodlučno prema onima koji takav odnos ne zaslužuju.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1864 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Samprotivsviju »

Arteta wrote:Prica je za filma, dosao u BiH 1991 godine, a par godina poslije toga izdominirao na medijskoj sceni BiH.
Vjerujem da rat, Alija i SDA nemaju veze s njegovim uspjehom.
Kesu si zaboravio spomenuti :D
User avatar
Tabhana
Posts: 3133
Joined: 09/02/2015 11:41
Location: Titin RAtsoM

#1865 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Tabhana »

Avaz je jedini iskreni printani medij u Bosni i Hercegovini. Nisu plaćenici određenih stranaka kao Oslobođenje, Dani, Faktor i drugi drugorazredni takozvani mediji koji siju među ljudima mržnju i koji bez ijednog dokaza negiraju sav mukotrpan rad koji su uradili neki ljudi. Očigledno da je Avaz, a i sam gospodin Radončić mnogima bio trn u oku, što vidimo i na ovom forumu, pa se naslađuju radi jednomjesečnog pritvora.

Srećom, ima i razumnih ljudi koji su stali u odbranu gospodina Radončića uvidjevši nepopravljivu štetu koja je učinjena na ugled i rad gospodiona Radončića. Srećom imamo tu masovnu podršku na facebooku koji nama, običnim građanima i simpatizerima gospodina Radončića daju dodatnu motivaciju i podsrek da ne odustajemo u ovom teškim vremena sa našom podrškom uz parolu "Prava će da pobedi"

Danas dan i tmuran, pomalo kišovit, kao da i nebo zna kakva je nepravda učinjenja.

PS: Najjači komentar danas na ulici koji je zabilježen:

- Gospodine, smatrate li opravdanim uhapšenje Radončića
- Da, neka su ga uhapsili, trebaju i Aliju.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
djetelina_
Posts: 9262
Joined: 24/09/2011 13:12

#1866 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by djetelina_ »

Moenx wrote:
Država wrote:OBAVEZNO POGLEDATI...

Može u Avazu sutra biti slika bilo koga od nas sa izmišljenom izjavom...

Ovako Avaz izmišlja podršku građana Radončiću: Tuzlanki Senadi podmetnuta lažna izjava u anketi



Image

Image

Senada Šahović iz Tuzle doživjela je jutros pravi šok kada je vidjela da je u Dnevnom avazu objavljena njena lažna izjava kojom se izražava podrška Fahrudinu Radončiću.

Naime, Dnevni avaz je danas objavio anketu građana o hapšenju Fahrudina Radončića. Novinarka Dnevnog avaza je anketirala Senadu Šahović sa pitanjem šta misli o hapšenju Fahrudina Radončića i upadu policije u redakciju Avaza?

Senada Šahović je pristala na anketu i dala sljedeći odgovor.

“Ukoliko Tužilaštvo vodi istragu o nekoj osobi, onda je logičan slijed da dođe do hapšenja. Vjerujem u naše institucije i nadam se da će gospodin Radončić imati isti tretman kao i svi ostali građani naše zemlje. Upad u bilo koje prostorije medija ne podržavam”.

Umjesto ovog odgovora Avaz je podmetnuo Senadi Šahović sljedeću izjavu.

”Kada je u pitanju hapšenje Fahrudina Radončića mislim da je jedna struja SDA umiješana u to, koja hoće da razori ovu koaliciju. Što se tiče upada u prostorije Dnevnog avaza to osuđujem jer se nigdje u svijetu nije desilo to da se u novinarske prostorije upada sa dugim cijevima”.

Zbog ovakvog ponašanja Dnevnog avaza, Senada Šahović je doživjela brojne neugodnosti. Ona razmišlja da tuži Dnevni avaz
:sax:


Ne radi link
Image
sahara1428
Posts: 2172
Joined: 03/03/2010 07:39

#1867 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by sahara1428 »

da malo opravdamo AVAZ, vrlo je moguće da je ipak samo slučajno zamijenjena Senadina izjava sa izjavom Mensura Husejnefendića što se jasno vidi na slici, SAFF, AVAZ :-) :-) :-)

Image
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#1868 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by arzuhal »

Naslov teme je pretenciozan, hapšenje i zadržavanje u jednomjesečnom pritvoru ne znači da se Utemeljitelj neće vratiti na bijelom konju kao pobjednik, čist kao suza od ikaka grijeha...

Inače, bojim se da će ovo hapšenje izazvati političku destabilizaciju u BiH i blokirati reformski put :lol: Strah me je da će se raspasti parlamentarna većina te će se desiti blokada institucija :lol: Ustvari imam neku zebnju da je ovo neko napravio kako bi zaustavio ekonomski rast BiH :lol: Nekakve me slutnje obuzimaju da je ovo ciljani udar na bošnjaštvo, a da slijedi udar i na srpstvo - hapšenjem Dodika. Hrvatstvo je svakako u banani, nema se Čova rajšta ni hapsit...
hizo ramidovic
Posts: 4462
Joined: 26/03/2013 18:20
Location: imam, na ilidju, 1/1 na mene

#1869 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by hizo ramidovic »

jucemi prica odumenemi moga komsie zivorada nekakav rodzak koi zna svasta kazemi on anjemu puno ljudi vijeruje ion menii prica daje ovo sve fahri namijestijo eso radeljas ito zbog radi nekake zemske sakojomje furo eso pamuje oteo fahro veli daje njoj eso kupijo djipa micibusija a fahro joj kupijo djipa mercedesa aona vise volila mercedesa paje otisla fahri atoje esu bilo krivo pamuje on ovo sredijo daga uhapse dalije ovo istina kocega znat
User avatar
shbc
Posts: 3348
Joined: 20/07/2012 12:13

#1870 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by shbc »

Man of steel wrote:
shbc wrote:
Ho's mi to zvat muriju ili ne daj boze Sebiju? :mrgreen:
Ja neću, ali bi neko mogao.

Nisam kao HM i bez ikakvog ustezanja mogu reći da se u SDA nagomilalo svakakvog ološa, kao što ga uostalom imaš i u svim političkim strankama, ali i pored toga iz nekog mog ličnog ubjeđenja sam gotovo siguran da Bakir Izetbegović nije jedan od njih.

Moja upravo najveća zamjerka njemu je to što se, kao i otac mu, ponaša previše mlako i neodlučno prema onima koji takav odnos ne zaslužuju.
Tako postenom lideru se olos nakupi u stranci. Naivan jadnicak, previse vjeruje gamadi pa ih pusta u stranku.

Jarane da smo toliko glupi, da povjerujemo u tu tvoju pricu glasali bi za SDA.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55671
Joined: 15/12/2008 16:53

#1871 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by ultima_palabra »

A Bakir se sa Shajom upoznao kad je Taib organizovao sajam knjige...
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#1872 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Samprotivsviju »

arzuhal wrote:Naslov teme je pretenciozan, hapšenje i zadržavanje u jednomjesečnom pritvoru ne znači da se Utemeljitelj neće vratiti na bijelom konju kao pobjednik, čist kao suza od ikaka grijeha...

Inače, bojim se da će ovo hapšenje izazvati političku destabilizaciju u BiH i blokirati reformski put :lol: Strah me je da će se raspasti parlamentarna većina te će se desiti blokada institucija :lol: Ustvari imam neku zebnju da je ovo neko napravio kako bi zaustavio ekonomski rast BiH :lol: Nekakve me slutnje obuzimaju da je ovo ciljani udar na bošnjaštvo, a da slijedi udar i na srpstvo - hapšenjem Dodika. Hrvatstvo je svakako u banani, nema se Čova rajšta ni hapsit...
Snimak reakcija ispred zgrade Dnevnog Avaza, nakon sto je objavljena odluka o produzenju pritvora

https://youtu.be/ccsNr9UJeVY
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1873 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by sumirprimus »

Fabrudin begaa svezana vode... Kme kme...
Jebes ba i aplikacije i reforme i napredak kad smo vecinski ko tokmaci....sta nam ovo rade nedime...kme kme
sumirprimus
Posts: 81600
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#1874 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by sumirprimus »

amrq7u wrote:Nije ni čudo što nam je država u q, kad narod glasa za svakakve bilmeze, još daje podršku. :D

Image
Bas vala svasta u bozjij basti... :mrgreen:
User avatar
Arteta
Posts: 6740
Joined: 24/09/2011 11:59
Location: Tamni Vilajet

#1875 Re: Uspon i pad (HAPŠENJE) Fahrudina Radončića!!!

Post by Arteta »

shbc wrote:
Man of steel wrote:
shbc wrote:
Ho's mi to zvat muriju ili ne daj boze Sebiju? :mrgreen:
Ja neću, ali bi neko mogao.

Nisam kao HM i bez ikakvog ustezanja mogu reći da se u SDA nagomilalo svakakvog ološa, kao što ga uostalom imaš i u svim političkim strankama, ali i pored toga iz nekog mog ličnog ubjeđenja sam gotovo siguran da Bakir Izetbegović nije jedan od njih.

Moja upravo najveća zamjerka njemu je to što se, kao i otac mu, ponaša previše mlako i neodlučno prema onima koji takav odnos ne zaslužuju.
Tako postenom lideru se olos nakupi u stranci. Naivan jadnicak, previse vjeruje gamadi pa ih pusta u stranku.

Jarane da smo toliko glupi, da povjerujemo u tu tvoju pricu glasali bi za SDA.
Jos jedan dokaz da je Alija bio veliki vjernik.
Post Reply