Sebija All about

Post Reply
lelooo
Posts: 245
Joined: 11/05/2010 17:56

#19101 Re: Sebija All about

Post by lelooo »

Haj na stranu sva petljavina koju dinastija iznosi. Imam i ja zavrsen fakultet i mr.sc. pa znam sta su papiri i sta sve treba. Meni je malcice Senad i prof. Kurjak onako mutni tako da kazem. Zna i Senad razliku izmedju specijalizacije i postdiplomskog (to su dvije stvari), profesor pogotovo i gadjaju se nekim izjavama bez veze. Medjutim negdje pred kraj intervjua rekose jednu stvar koja meni onako zvuci interesantno. I presli preko toga kao nigdje veze. Dakle:
1. Sebija ima indeks sa ocjenama. Medicinski fakultet u Zagrebu nema te evidencije, osim da je upisana. Godina je 1993 - april jako nezgodno vrijeme.
2. Medjutim sto obojica rekose - Medicinsski fakultet u ZG NIJE obavezan cuvati nekakve polozene ispite nesvrsenih studenata - sto je Sebija. Jest vjerovatno neko vrijeme, neka je i 20 godina ali je to davno isteklo. Dakle, od studenta se ocekuje da uzme ispisnicu, uzme uvjerenje o polozenim ispitima i ide dalje - studiraj ili ne eto te tamo. Nece fakultet decenijama cuvati necijih polozenih nekoliko ispita - bez diplome. Sebija ocito se nije ispisala na normalan nacin nego samo zdimila iz ZG u Tursku.
3. E sad problem nastaje u Sarajevu - ima Sebija index ali nista vise. I Med fak u Sarajevu otvara zlatna vrata, sve se priznaje na osnovu tog indeksa (koji nije laziran), to je 1996 ona je snaha zaboga i sve moze. Nema ekvivalencije ispita, nema razlike predmeta, nema plana i programa - ima priznatih deset ispita da se ona ne zamara - i eto problema 30 godina kasnije.

Mislim da je ovo ono sto se otprilike desilo, a u svemu me najvise cudi prof. Kurjak - koji je bas bas nejasan u svemu ovome.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17265
Joined: 31/03/2019 14:56

#19102 Re: Sebija All about

Post by vjeshalica »

Nedzad Mulabegovic ima odgovore na mnoga pitanja. Doduse doticni SDA lickaroš podlo šuti
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#19103 Re: Sebija All about

Post by dzejkej »

Nista ovdje nije nejasno.
Lažirano je 10 ispita na magistarskom studiju i to je dovelo do toga da se poništi diploma magistarskog.
Niko nije sudio prema nekim intervjuima nego prema činjenicama.
Ende!
NediM17
Posts: 21692
Joined: 05/11/2009 11:49

#19104 Re: Sebija All about

Post by NediM17 »

Ako je onaj tariguz papir index sa ocjenama onda ima. :mrgreen:
Od zagrebačkog indexa viđena je samo prva stranica.
User avatar
Dozer
Posts: 28404
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#19105 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ja fakat ne kontam da jos uvijek ima onih koji se nadaju/vjeruju/misle da u svoj njenoj prici ima i jedna trunka istine....

Za pocetak, ona sama ne zna sta je specijalizacija, sta postdiplomski/magistarski. Da zna, tj. da je znala u vrijeme pisanja gore navedene biografije, sigurno nikad ne bi napisala da je u vrijeme specijalizacije upisala i postdiplomski/magisterij.
I to na engleskom, za koji je evidentno da ga tada nije znala. Cisto sumnjam da ga zna i sad.... U najboljem slucaju ga prica kao i Bakir, a to je nivo osnovne skole, mozda 5. razred....

Kako je uopste mogla upisati nesto u ZG kad je krajem '92 vec otisla u Tursku? Gdje se odjednom izgubi njena prica o asistiranju nekom tamo Turcinu 1993.? Klonirala se...?

Ovdje je sasvim jasno, kako vec rekoh, da se i ona, a i svi oko nje, potpuno sad izgubila u lazima koje je prosipala rokom zadnjih 25 godina, a u cemu je veliku ulogu imala uloga snahe, a onda i supruge samoprozvanih "prvih u Bosnjaka". A mozda je, s obzirom na izostanak bilo kakve stvarne reakcije, bolje reci - Bolesnjaka, jer ovo sad vec zaista postaje bolesno koliko niko ne reaguje.....
U normalnoj drzavi bi vec dan nakon odluke Senata pred UKC-om bilo bar 10.000 ljudi koji bi zahtijevali ne samo ostavku s mjesta GD, nego i trajno udaljavanje iz svih zdravstvenih ustanova, a zatim i zatvorsku kaznu....

Ali, ovaj bolesni podanicki mentalitet koji ovdje vlada ocito nije sposoban da iznjedri bilo kakvu suvislu, prirodnu i normalnu reakciju.... I to je u svemu ovome najporaznije po sve nas.

Ona je klasicna Nusiceva "gospodja Ministarka", i to je jasno k'o dan. Eklatantan primjer papancice koja se "emancipovala" kroz lazi, prevaru i falsifikovanje, uz obilato koristenje muzeve i stranacke pozicije moci, a zapravo je i dalje polupismena papanka koja samo silom, drekom i vriskom nesto "postize".
Zalosno, porazavajuce i nadasve fuj, sve u paketu....
megaribi1
Posts: 763
Joined: 21/09/2016 21:51

#19106 Re: Sebija All about

Post by megaribi1 »

sabanss wrote: 15/03/2023 19:00 Pa to kontam. Ne može biti da je deset ljudi izašlo na ispit i svi imaju podatke samo ona nema?

Bio je Ribi ovdje na temi (neka mi oprosti na nadimku). Mogao bi nam reći kako su se čuvali podaci o ispitima dok su prijave bile papirne. Ovjeren index, prijava ispita, objavljeni rezultati ispita i pretpostavljam neka evidencijska knjiga se moraju poklapati. Teško je ovo baš tako smuljati.
Na primjer, u mom slučaju se desilo da sam pola studija položio prije rata u Lukavici, pola u Sarajevu u toku opsade. Pa i u tako teškim uslovima se pazilo da nijedan ispit ne ostane bez papirne prijave. Nakon diplomiranja, indeks sam vratio na fakultet, organizovana je razmjena dokumentacije između ETF Sarajevo i ETF Istočno Sarajevo, što je falilo prijava sakupljeno i nakon godinu su mi vratili indeks, iako sam u međuvremenu već ne samo diplomirao, nego i postao asistent. Znači, ako smo mi u opsadnim uslovima o tome brinuli, kako je moguće da Zagreb nije? Zastarjevanja nema! Nekad me zovnu da potpišem prijavu ispita položenog prije više godina, u nekim slučajevima i kod preminulog profesora, ako se slučajno desilo da je neka prijava zagubljena.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#19107 Re: Sebija All about

Post by moonca »

Jedna je Sebija izetbegovic..supruga Bakira.. i naravno da che opozicija ili bilo ko, ko je imao moguchnost za neku 'osvetu'. iskoristiti to da nanese shtetu istim, sebi satisfakciju...nakon ovoliko godina.. .. :-) ona spremna za penziju... :zoka: gdje su 'mishevi' bili do sada. :lol:
Nebozemlja
Posts: 804
Joined: 04/10/2020 17:20

#19108 Re: Sebija All about

Post by Nebozemlja »

moonca wrote: 16/03/2023 22:58 Jedna je Sebija izetbegovic..supruga Bakira.. i naravno da che opozicija ili bilo ko, ko je imao moguchnost za neku 'osvetu'. iskoristiti to da nanese shtetu istim, sebi satisfakciju...nakon ovoliko godina.. .. :-) ona spremna za penziju... :zoka: gdje su 'mishevi' bili do sada. :lol:
Zamalo moždani ne dobi čitajući ovo.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#19109 Re: Sebija All about

Post by moonca »

🤭..jesi li ........... ni na nebu ni na zemlji
NediM17
Posts: 21692
Joined: 05/11/2009 11:49

#19110 Re: Sebija All about

Post by NediM17 »

Munka stara trolchina. :run:
Vjerni sda glasac putem poste. :lol:
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#19111 Re: Sebija All about

Post by haubica_i_to_teshka »

Dozer wrote: 16/03/2023 22:29 Ja fakat ne kontam da jos uvijek ima onih koji se nadaju/vjeruju/misle da u svoj njenoj prici ima i jedna trunka istine....

Za pocetak, ona sama ne zna sta je specijalizacija, sta postdiplomski/magistarski. Da zna, tj. da je znala u vrijeme pisanja gore navedene biografije, sigurno nikad ne bi napisala da je u vrijeme specijalizacije upisala i postdiplomski/magisterij.
I to na engleskom, za koji je evidentno da ga tada nije znala. Cisto sumnjam da ga zna i sad.... U najboljem slucaju ga prica kao i Bakir, a to je nivo osnovne skole, mozda 5. razred....

Kako je uopste mogla upisati nesto u ZG kad je krajem '92 vec otisla u Tursku? Gdje se odjednom izgubi njena prica o asistiranju nekom tamo Turcinu 1993.? Klonirala se...?

Ovdje je sasvim jasno, kako vec rekoh, da se i ona, a i svi oko nje, potpuno sad izgubila u lazima koje je prosipala rokom zadnjih 25 godina, a u cemu je veliku ulogu imala uloga snahe, a onda i supruge samoprozvanih "prvih u Bosnjaka". A mozda je, s obzirom na izostanak bilo kakve stvarne reakcije, bolje reci - Bolesnjaka, jer ovo sad vec zaista postaje bolesno koliko niko ne reaguje.....
U normalnoj drzavi bi vec dan nakon odluke Senata pred UKC-om bilo bar 10.000 ljudi koji bi zahtijevali ne samo ostavku s mjesta GD, nego i trajno udaljavanje iz svih zdravstvenih ustanova, a zatim i zatvorsku kaznu....

Ali, ovaj bolesni podanicki mentalitet koji ovdje vlada ocito nije sposoban da iznjedri bilo kakvu suvislu, prirodnu i normalnu reakciju.... I to je u svemu ovome najporaznije po sve nas.

Ona je klasicna Nusiceva "gospodja Ministarka", i to je jasno k'o dan. Eklatantan primjer papancice koja se "emancipovala" kroz lazi, prevaru i falsifikovanje, uz obilato koristenje muzeve i stranacke pozicije moci, a zapravo je i dalje polupismena papanka koja samo silom, drekom i vriskom nesto "postize".
Zalosno, porazavajuce i nadasve fuj, sve u paketu....
Nista se oko upisa magistrata i doktorske disertacije nije desilo niti moglo bez kurjakovog znanja i aminovanja.On je u ZG “glavni”.
Nije tajna da je bio dobar sa rahmetli Alijom.nasa posla sve vezE, korupcija,poznanstvo…Nemoguce da nije znao kako sebija ne ide na predavanja/vjezbe, cijelo vrijeme radi tu, drxi predavanja glavni za potpise izdavanja diploma.Da se ne bi previse exponirao.izdao diplomu, ide se na to,kao polozila 10 ispita.ostatak zavrsi u Sa tamo ces i magistrirati..svima dobro, ko ce sve to provjeravati pitati…Alijina .snaha..stisni pa pitaj
Kad je proslo, haj’d sad doktorat.e tu mi nije jasan.Vjerovatno idu oonom logikom da ne bio bilo problema, ai “ko e /smije dovesti u pitanje” njegov autoritet da je on i mentor i predsjednik komisije. Nemoguce da ne zna da je to sukob interesa.Koliko mi je poznato ( pitao sam kolege i sa drugih Uni) nisam dobio ni jednu potvrdu da neko zna za tako nesto.
Sto se tice onog Pajta i sage o ukradenim radovima njegove supruge, ne vjerujem da je sebijina ideja i realizacija.Znala jeste. bez daljnjeg.Nego, da bude “dobar” sredicu ja to Alijinoj snahi, naravno iz interesa.
Vjerovatno njegova bivsa supruga je saznala , trazila da joj se vrate njene knjige da je ne mijesaju u sve to..zato je i isao u istanbul..treba sebiji objasniti. Sad nastupa javno zna da sebija ne smije ni spomenuti bila sta u vezi tog jer bi sama sebe dovela u nezgodnu situaciju..zato uopste ne komentarise…ne “prijeti” njemu tuzbom..
Specilizacija, je kao da si zaposlen 4gd ides na posao u bolnicu ili drugu ustanovu koja te primi, imas supervajzora, radis pod njegovim nadzorom.Svako pola god kao mali ispit , test, ako prodjes ides dalje.Na kraju 4 god uz sve te prlozene potvde da si polozio brroj sati koji si odradio i(ima minimum) dobijes pacijeta/slucaj da objasnis uspostavis dijagnozu,koje metode/, terapiju/ medikamente (svka spec je posebna ovo je nesto kao okvirno) ako polozis to je to..specijalista si.
Osim “nekih” 18 mje “neceg” kao specijalizacije nema nista drugo, a sve se moze veoma lako dokazati.

Sad kad je “pukla tikva” belaj…

eeee
Novak20
Posts: 13973
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#19112 Re: Sebija All about

Post by Novak20 »

Gledam nešto svoj index pa se divim kako je sve uredno potpisano i opečaćeno.

U prvom dijelu predavanja i vježbe, potpisi profesora na prijavu pohađanja, uredno pohađanje, potvrda upisa u semestar sa pečatom i potpisom šefa odsjeka evidencije studenata i ovjerom semestra sa pečatom i potpisom dekana.

U drugom dijelu podaci o ispitima sa ocjenama, datumom, potpisom profesora, pečatom fakulteta na svakom ispitu. Na koricama i datum sistematskog pregleda. :-D

Ehhhh, to su bila dobra vremena....
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#19113 Re: Sebija All about

Post by mirsek »

haubica_i_to_teshka wrote: 16/03/2023 23:12

Nista se oko upisa magistrata i doktorske disertacije nije desilo niti moglo bez kurjakovog znanja i aminovanja.On je u ZG “glavni”.
Nije tajna da je bio dobar sa rahmetli Alijom.nasa posla sve vezE, korupcija,poznanstvo…Nemoguce da nije znao kako sebija ne ide na predavanja/vjezbe, cijelo vrijeme radi tu, drxi predavanja glavni za potpise izdavanja diploma.Da se ne bi previse exponirao.izdao diplomu, ide se na to,kao polozila 10 ispita.ostatak zavrsi u Sa tamo ces i magistrirati..svima dobro, ko ce sve to provjeravati pitati…Alijina .snaha..stisni pa pitaj
Kad je proslo, haj’d sad doktorat.e tu mi nije jasan.Vjerovatno idu oonom logikom da ne bio bilo problema, ai “ko e /smije dovesti u pitanje” njegov autoritet da je on i mentor i predsjednik komisije. Nemoguce da ne zna da je to sukob interesa.Koliko mi je poznato ( pitao sam kolege i sa drugih Uni) nisam dobio ni jednu potvrdu da neko zna za tako nesto.
Sto se tice onog Pajta i sage o ukradenim radovima njegove supruge, ne vjerujem da je sebijina ideja i realizacija.Znala jeste. bez daljnjeg.Nego, da bude “dobar” sredicu ja to Alijinoj snahi, naravno iz interesa.
Vjerovatno njegova bivsa supruga je saznala , trazila da joj se vrate njene knjige da je ne mijesaju u sve to..zato je i isao u istanbul..treba sebiji objasniti. Sad nastupa javno zna da sebija ne smije ni spomenuti bila sta u vezi tog jer bi sama sebe dovela u nezgodnu situaciju..zato uopste ne komentarise…ne “prijeti” njemu tuzbom..
Specilizacija, je kao da si zaposlen 4gd ides na posao u bolnicu ili drugu ustanovu koja te primi, imas supervajzora, radis pod njegovim nadzorom.Svako pola god kao mali ispit , test, ako prodjes ides dalje.Na kraju 4 god uz sve te prlozene potvde da si polozio brroj sati koji si odradio i(ima minimum) dobijes pacijeta/slucaj da objasnis uspostavis dijagnozu,koje metode/, terapiju/ medikamente (svka spec je posebna ovo je nesto kao okvirno) ako polozis to je to..specijalista si.
Osim “nekih” 18 mje “neceg” kao specijalizacije nema nista drugo, a sve se moze veoma lako dokazati.

Sad kad je “pukla tikva” belaj…

eeee
Ovo je dobar post, ovako se normalno diskutuje oko necega. :thumbup:
Slazem se da vecina toga sto si napisao u postu definitivno ima smisla.
Evo jedno pitanje..
Zasto zagrebacki fakultet 3 puta mijenja svoje odgovore ?
Prvo je bilo nemaju u evidenciji upisanih studenata osobu pod Sebijinim imenom i prezimenom, cak i djevojackim.
Onda je bilo ipak da imaju njen dosije pod tim i tim brojem ali nemaju nikakvi dokazi o polozenim ispitima.
Sad zadnje je imaju njen dosije, upisala je magistarski i ne mogu nista vise objaviti radi tajnosti podataka.
User avatar
haubica_i_to_teshka
Posts: 1298
Joined: 09/10/2009 14:24

#19114 Re: Sebija All about

Post by haubica_i_to_teshka »

mirsek wrote: 16/03/2023 23:32
haubica_i_to_teshka wrote: 16/03/2023 23:12

Nista se oko upisa magistrata i doktorske disertacije nije desilo niti moglo bez kurjakovog znanja i aminovanja.On je u ZG “glavni”.
Nije tajna da je bio dobar sa rahmetli Alijom.nasa posla sve vezE, korupcija,poznanstvo…Nemoguce da nije znao kako sebija ne ide na predavanja/vjezbe, cijelo vrijeme radi tu, drxi predavanja glavni za potpise izdavanja diploma.Da se ne bi previse exponirao.izdao diplomu, ide se na to,kao polozila 10 ispita.ostatak zavrsi u Sa tamo ces i magistrirati..svima dobro, ko ce sve to provjeravati pitati…Alijina .snaha..stisni pa pitaj
Kad je proslo, haj’d sad doktorat.e tu mi nije jasan.Vjerovatno idu oonom logikom da ne bio bilo problema, ai “ko e /smije dovesti u pitanje” njegov autoritet da je on i mentor i predsjednik komisije. Nemoguce da ne zna da je to sukob interesa.Koliko mi je poznato ( pitao sam kolege i sa drugih Uni) nisam dobio ni jednu potvrdu da neko zna za tako nesto.
Sto se tice onog Pajta i sage o ukradenim radovima njegove supruge, ne vjerujem da je sebijina ideja i realizacija.Znala jeste. bez daljnjeg.Nego, da bude “dobar” sredicu ja to Alijinoj snahi, naravno iz interesa.
Vjerovatno njegova bivsa supruga je saznala , trazila da joj se vrate njene knjige da je ne mijesaju u sve to..zato je i isao u istanbul..treba sebiji objasniti. Sad nastupa javno zna da sebija ne smije ni spomenuti bila sta u vezi tog jer bi sama sebe dovela u nezgodnu situaciju..zato uopste ne komentarise…ne “prijeti” njemu tuzbom..
Specilizacija, je kao da si zaposlen 4gd ides na posao u bolnicu ili drugu ustanovu koja te primi, imas supervajzora, radis pod njegovim nadzorom.Svako pola god kao mali ispit , test, ako prodjes ides dalje.Na kraju 4 god uz sve te prlozene potvde da si polozio brroj sati koji si odradio i(ima minimum) dobijes pacijeta/slucaj da objasnis uspostavis dijagnozu,koje metode/, terapiju/ medikamente (svka spec je posebna ovo je nesto kao okvirno) ako polozis to je to..specijalista si.
Osim “nekih” 18 mje “neceg” kao specijalizacije nema nista drugo, a sve se moze veoma lako dokazati.

Sad kad je “pukla tikva” belaj…

eeee
Ovo je dobar post, ovako se normalno diskutuje oko necega. :thumbup:
Slazem se da vecina toga sto si napisao u postu definitivno ima smisla.
Evo jedno pitanje..
Zasto zagrebacki fakultet 3 puta mijenja svoje odgovore ?
Prvo je bilo nemaju u evidenciji upisanih studenata osobu pod Sebijinim imenom i prezimenom, cak i djevojackim.
Onda je bilo ipak da imaju njen dosije pod tim i tim brojem ali nemaju nikakvi dokazi o polozenim ispitima.
Sad zadnje je imaju njen dosije, upisala je magistarski i ne mogu nista vise objaviti radi tajnosti podataka.
Zavisi ko je pitao. i kako je postavio pitanjeJedino se pika zvanicno sto je pitao Rektorat i to je zvanican i relevantanOdgovor za face nije relevantan i drugacije postavljeno pitanje.
Zadnje, imas pravo da zabranis iznosenje bilo kojih info( zastita privatnosti).To je sebija preko advokata vjerovatno i uradila.
Ako Rektorat ili neki pravosudni organ (nisam pravnik pa ne znam ko sve moze zvanicno)uputi zazhtijev , dobit ce zvanican odgovor.
A to je vec zazvrseno ,Rektorat slao zvanican zahtjev, dobio zvanican odgovor
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#19115 Re: Sebija All about

Post by kluz franjo »

Idemo opet lagano za one što sporije kontaju...

NeJma položeniJEh ispita ni u ZG, ni u SA. NeJma ni kod McDonalds-a, a ni kod Harija u Travniku.
NeJma Hin niĐe!
kluz franjo wrote: 15/03/2023 17:53 Nema veze...
Idemo opet, samo za raju iz M. Spahe.

"Nema dokaza o položenim ispitima u Zagrebu te priznavanju ili ekvivalenciji istih na Medicinskom fakultetu"

I naravno da će univerzitet poništiti sticanje akademskog zvanja.
Jer ako univerzitet "daje", onda univerzitet i... i... i šta.... "oduzima". Logično.
A odluka univerziteta je šta... šta...? Konačna. Bravo.

BTW, kolekcionarstvo studentskih iskaznica i indeksa je na pdf-temi "Čudni hobiji i fetiši".
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#19116 Re: Sebija All about

Post by forumskivojnik »

kluz franjo wrote: 16/03/2023 23:44 Idemo opet lagano za one što sporije kontaju...

NeJma položeniJEh ispita ni u ZG, ni u SA. NeJma ni kod McDonalds-a, a ni kod Harija u Travniku.
NeJma Hin niĐe!
kluz franjo wrote: 15/03/2023 17:53 Nema veze...
Idemo opet, samo za raju iz M. Spahe.

"Nema dokaza o položenim ispitima u Zagrebu te priznavanju ili ekvivalenciji istih na Medicinskom fakultetu"

I naravno da će univerzitet poništiti sticanje akademskog zvanja.
Jer ako univerzitet "daje", onda univerzitet i... i... i šta.... "oduzima". Logično.
A odluka univerziteta je šta... šta...? Konačna. Bravo.

BTW, kolekcionarstvo studentskih iskaznica i indeksa je na pdf-temi "Čudni hobiji i fetiši".
I u cemu je, sada, razlika izmedju tebe i ostalih forumasa koji ovdje pisete lazi i Sebije koja laze i obmanjuje u vezi svog akademskog zvanja?
Eto slika i ovaj kurs nema nikakve veze sa McDonalds-om, kako ti i drugi pisete, nego je bio valjda u saradnji sa Ian Donald-om.
Al´ treba se znati i ko je bio Prof. Ian Donald i kakve veze ima sa njenim osnovnim kursom ultrazvuka u akuserstvu i ginekologiji :D :-)

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23293
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#19117 Re: Sebija All about

Post by Sanjarko »

Ja svrakopisa. Pa moj svrakopis za ovo je krasnopis. :evil:
User avatar
dzejkej
Posts: 752
Joined: 16/03/2011 16:17

#19118 Re: Sebija All about

Post by dzejkej »

Ali najnovije verzije su vrh!!
Valja Sebiji objasniti da joj je neko lažirao ispite i specijalizaciju :lol: :lol:
I indexe su joj “poturili” :lol: :lol:
I onaj tariguz dvolisnicu :lol: :lol:
I izbore asistent, V.Prof., R.Prof., direktorica..
Bjlosvjetske protuhe, onakvu ženu su nasli da saltaju. Sramota!!
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#19119 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

ima dvije godine kako smo ovog MC donaldsa spominjali na temi :D

i sve ostalo, taman u doba kad su njene novine stavljale kopije raznih falsifikata
sve je pogresno, bas sve, ni jedan datum se ne poklapa, lupala je ofrlje, kao upisivala se, ispisvala, zavrsvala ... a nije zapisala
imaju cak i kopije nekih knjiga sa upisanim datumima, mozda su to te maticne knjige, nista se ni sa cim ne slaze
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#19120 Re: Sebija All about

Post by kluz franjo »

forumskivojnik wrote: 17/03/2023 06:01
kluz franjo wrote: 16/03/2023 23:44 Idemo opet lagano za one što sporije kontaju...

NeJma položeniJEh ispita ni u ZG, ni u SA. NeJma ni kod McDonalds-a, a ni kod Harija u Travniku.
NeJma Hin niĐe!

I u cemu je, sada, razlika izmedju tebe i ostalih forumasa koji ovdje pisete lazi i Sebije koja laze i obmanjuje u vezi svog akademskog zvanja?
Eto slika i ovaj kurs nema nikakve veze sa McDonalds-om, kako ti i drugi pisete, nego je bio valjda u saradnji sa Ian Donald-om.
Al´ treba se znati i ko je bio Prof. Ian Donald i kakve veze ima sa njenim osnovnim kursom ultrazvuka u akuserstvu i ginekologiji :D :-)

Image
Hmmmm.... :hmpf:
Rekao bih da je prva i osnovna razlika to što sam funkcionalno pismen, a Sebija očigledno nije.
A ti? :mrgreen: :-)
Image
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#19121 Re: Sebija All about

Post by joint union »

Haj' sve, ali sta je bilo sa ona 4 ispita koja su joj kao "ostala" iz Zg, a koje je kao trebala poloziti u Sarajevu?
I to joj bilo mrsko?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#19122 Re: Sebija All about

Post by DaysleepeR »

Nema ona pojma kakav je kurs završila.

https://www.iandonaldschools.com/

BTW. Kurjakova privatna varijanta za uzimanje para.
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#19123 Re: Sebija All about

Post by kluz franjo »

joint union wrote: 17/03/2023 09:11 Haj' sve, ali sta je bilo sa ona 4 ispita koja su joj kao "ostala" iz Zg, a koje je kao trebala poloziti u Sarajevu?
I to joj bilo mrsko?
Nije do nje. Takva promotivna akcija bila.
Skupiš tri različita indeksa i dobiješ 4 položena ispita.
Akcija je važila za one koji su bili članovi SDA i prije nego je SDA osnovana.
SDA je ogromna stranka i ja sam njena članica još i od prije njenog osnivanja.
User avatar
van Basten
Posts: 7547
Joined: 21/09/2006 02:59

#19124 Re: Sebija All about

Post by van Basten »

E cuj zavrsila studij sa prosjekom 8.3, a tamo neko stavljao izvod iz onih maticnih knjiga 7.3.
Naucilo se od starta lagati po biografiji... pa ako ko sta priupita bilo bi - jao, tipfeller, pardon.
A time lista 1989 - 1990 je za Nobela sta se sve stiglo...
I jos hoce da nas uvjeri da je magistarski na engleskom odslusao neko ko pise CINICLAO MEDISIN
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Susramlje
The BEN10
Posts: 7577
Joined: 19/09/2011 09:03

#19125 Re: Sebija All about

Post by The BEN10 »

kluz franjo wrote: 17/03/2023 09:21
joint union wrote: 17/03/2023 09:11 Haj' sve, ali sta je bilo sa ona 4 ispita koja su joj kao "ostala" iz Zg, a koje je kao trebala poloziti u Sarajevu?
I to joj bilo mrsko?
Nije do nje. Takva promotivna akcija bila.
Skupiš tri različita indeksa i dobiješ 4 položena ispita.
Akcija je važila za one koji su bili članovi SDA i prije nego je SDA osnovana.
SDA je ogromna stranka i ja sam njena članica još i od prije njenog osnivanja.
:mrgreen:
Post Reply