Sebija All about

Post Reply
bluesjunior
Posts: 731
Joined: 21/05/2014 11:14

#14576 Re: Sebija All about

Post by bluesjunior »

@hamza_sa :thumbup:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#14577 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

A razumijem @hamza_sa u potpunosti, sinoć u prepisci na viberu sa famElijom rasutom po bijelom svijetu also izgubim kočnice iznerviran do maksimuma. Ako me "prate" imaju šta i da čitaju, na njihovom mjestu bih reagovao i poslao "ekipu" (zlurad smiješak mi na licu dok ovo pišem).

Helem, ne treba sebi dozvoliti da online bojovnici odnesu pobjedu i likuju na kraju, pomnožiti sa nulom samo i forum odmah ljepše izgleda.

Nego da se vratimo na najveću od svih hanuma, fakat mi nestvarno zvuči da Škrijelj kao dojučerašnja SDA perjanica insistira na ovome, mislim svima nama je jasno da doktorica opšte prakse stvarno nije regularno pozavršavala čudesa koja tvrde da jeste. MedEcinski fakultet bezbeli ne može poslati nešto čega nema jer poznavajući SDA i nesposobnost istih sasvim normalno mi je da su negdje propustili/napravili pogrešan korak. Nije to možda na kraju ni do njihove nesposobnosti koliko do ispoljene bahatosti i vjerovanja da se u njihA ne usudi niko daračiti. Ne znam iskreno koliko je ista ustanova pretrpila u ratu u smislu vojnog djelovanja i oštećenja ali kontam da se mogu eventualno pozvati na onu staru - izgorilo u ratu.

Dokle li nam kantonalna inspekcija dobaci u provjerama i zašto im treba ovoliko vremena? Iskreno ću se razočarati ako isti ustvrde da je sve u dure a znamo svi dobro da nije.

Sinoć mi sestrić posla kratak kurs engleskog jezika SDA stranke:

Vidio sam ga - I saw him.

Vidio sam ih - I saw hin (njihA).
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#14578 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

hamza_sa wrote: 16/06/2021 01:10
Patton44 wrote: 14/06/2021 10:43
_BataZiv_0809 wrote: 14/06/2021 10:16 Heroina Sebijaaaaa


Ti si uvelaaaa redaaa
I otjerala lopove i hostaplere sa KCUS-a.
Eto te ko bivsi premijer kifla.

Smradu jedan, te koje ti nazivas lopovima i hostaplerima su u vrijeme agresije bez imalo razmisljanja i uz nadljudske napore spasavli nama ranjenima zivote, dok je tvoja hebena heroina tumarala po bijelom svijetu, plaho se ne sekirajuci za Bosnu i Hercegovinu i ljude u njoj.

Smradu jedan, volio bih znati sta je to zbog cega je ukivas u zvijezde. Da vidim tu mizeriju zbog koje si spreman pisati hvalospjeve za jednu najobicniju kalasturu, ponizavajuci svoj sopstveni narod?!?!?!
Hoces da te Bloo :bije:
Ako nisi znao, to su rjeci bivseg premijera Elmedina Konakovica upucene Sebiji. Bata Ziv. zapoceo, ja dovrsio. :kiss:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14579 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

vezano za inspekciju, sebiju ... i moje kritike na racin vlade ks

ja se izvinjavam, ovo je perfektno odradjeno :thumbup: ovo objavljeno prije 5 dana

...Prema informacijama „Avaza“, inspektori će naredne sedmice obaviti inspekcijski nadzor Sebijine diplome na Medicinskom fakultetu u Sarajevu. Na čelu KUIP-a nalazi se Adis Mešić (NiP), a nakon što je Vlada prije 10 dana smijenila Fahira Halilovića (SBB). M. Aš.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#14580 Re: Sebija All about

Post by meridiyan »

Sebija Izetbegović sutra podnosi izvještaj Skupštini KS :zzzz:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#14581 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Sturiće se podnoseći njima izvještaje, nije jednom ponovila ko je za nju relevantna adresa - Vlada FBiH. Ako i dođe uopšte do istog, bilo bi lijepo pitati je o ovome što drug @kluz franjo napisa na prethodnoj stranici. Helem "žena" se fakat svojski trudi da uistinu bude oličenje zla.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#14582 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Billy The Pljuc wrote: 16/06/2021 11:18 A razumijem @hamza_sa u potpunosti, sinoć u prepisci na viberu sa famElijom rasutom po bijelom svijetu also izgubim kočnice iznerviran do maksimuma. Ako me "prate" imaju šta i da čitaju, na njihovom mjestu bih reagovao i poslao "ekipu" (zlurad smiješak mi na licu dok ovo pišem).

Helem, ne treba sebi dozvoliti da online bojovnici odnesu pobjedu i likuju na kraju, pomnožiti sa nulom samo i forum odmah ljepše izgleda.

Nego da se vratimo na najveću od svih hanuma, fakat mi nestvarno zvuči da Škrijelj kao dojučerašnja SDA perjanica insistira na ovome, mislim svima nama je jasno da doktorica opšte prakse stvarno nije regularno pozavršavala čudesa koja tvrde da jeste. MedEcinski fakultet bezbeli ne može poslati nešto čega nema jer poznavajući SDA i nesposobnost istih sasvim normalno mi je da su negdje propustili/napravili pogrešan korak. Nije to možda na kraju ni do njihove nesposobnosti koliko do ispoljene bahatosti i vjerovanja da se u njihA ne usudi niko daračiti. Ne znam iskreno koliko je ista ustanova pretrpila u ratu u smislu vojnog djelovanja i oštećenja ali kontam da se mogu eventualno pozvati na onu staru - izgorilo u ratu.

Dokle li nam kantonalna inspekcija dobaci u provjerama i zašto im treba ovoliko vremena? Iskreno ću se razočarati ako isti ustvrde da je sve u dure a znamo svi dobro da nije.

Sinoć mi sestrić posla kratak kurs engleskog jezika SDA stranke:

Vidio sam ga - I saw him.

Vidio sam ih - I saw hin (njihA).
Njeno NIKAKO nije moglo izgoriti u ratu. Sve sto, eventualno, jeste moglo izgoriti (a nije ni to), to je ona primarna diploma o zavrsenom medicinskom fakultetu nakon 11 godina studiranja (njeno vlastito svjedocenje koje joj pise cak i u biografiji, 1978 - 1989. To je 11 godina.)
Sve ostalo, od specijalizacije (1996), pa nadalje - nije nikako moglo izgoriti u ratu jer je rat stao krajem 1995. Dakle, na to se mogu pozvati samo Zahiragicu i toj balavoj ekipi. Onima malo starijima (nama) ne mogu nikako.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#14583 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Dozer wrote: 16/06/2021 12:11
Billy The Pljuc wrote: 16/06/2021 11:18 A razumijem @hamza_sa u potpunosti, sinoć u prepisci na viberu sa famElijom rasutom po bijelom svijetu also izgubim kočnice iznerviran do maksimuma. Ako me "prate" imaju šta i da čitaju, na njihovom mjestu bih reagovao i poslao "ekipu" (zlurad smiješak mi na licu dok ovo pišem).

Helem, ne treba sebi dozvoliti da online bojovnici odnesu pobjedu i likuju na kraju, pomnožiti sa nulom samo i forum odmah ljepše izgleda.

Nego da se vratimo na najveću od svih hanuma, fakat mi nestvarno zvuči da Škrijelj kao dojučerašnja SDA perjanica insistira na ovome, mislim svima nama je jasno da doktorica opšte prakse stvarno nije regularno pozavršavala čudesa koja tvrde da jeste. MedEcinski fakultet bezbeli ne može poslati nešto čega nema jer poznavajući SDA i nesposobnost istih sasvim normalno mi je da su negdje propustili/napravili pogrešan korak. Nije to možda na kraju ni do njihove nesposobnosti koliko do ispoljene bahatosti i vjerovanja da se u njihA ne usudi niko daračiti. Ne znam iskreno koliko je ista ustanova pretrpila u ratu u smislu vojnog djelovanja i oštećenja ali kontam da se mogu eventualno pozvati na onu staru - izgorilo u ratu.

Dokle li nam kantonalna inspekcija dobaci u provjerama i zašto im treba ovoliko vremena? Iskreno ću se razočarati ako isti ustvrde da je sve u dure a znamo svi dobro da nije.

Sinoć mi sestrić posla kratak kurs engleskog jezika SDA stranke:

Vidio sam ga - I saw him.

Vidio sam ih - I saw hin (njihA).
Njeno NIKAKO nije moglo izgoriti u ratu. Sve sto, eventualno, jeste moglo izgoriti (a nije ni to), to je ona primarna diploma o zavrsenom medicinskom fakultetu nakon 11 godina studiranja (njeno vlastito svjedocenje koje joj pise cak i u biografiji, 1978 - 1989. To je 11 godina.)
Sve ostalo, od specijalizacije (1996), pa nadalje - nije nikako moglo izgoriti u ratu jer je rat stao krajem 1995. Dakle, na to se mogu pozvati samo Zahiragicu i toj balavoj ekipi. Onima malo starijima (nama) ne mogu nikako.
A svašta neštA nam je do sada plasirano, naki položeni ispiti u periodu 94-96 pa dokazi o ranije položenim ispitima predočeni navodno 94-e, specijalizacije, kurci palci koje se odnose na ratne godine. Naravno da mi znamo da to ne pije vode al' et' onako zezanja radi navedoh kao primjer.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14584 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

otisla podguzna sbb-muha sa mjesta nacelnika inspekcije - nadam se istini :)


a ne moze drugacije, nema sansi
nije bila u sarajevu, nije bila na jednom mjestu dovoljno dugo da uradi specijalizaciju
iz zagreba potvrda da nije ni studirala, a kamoli sta polozila (osim njene izjave o mcdonaldsu)
vjerovatno ima potvrdu da je polozila 4 istita u sarajevu 94. i to za 15 dana :lol: kao i uvijek najbolji student medicine :mrgreen:


a tek turska i 7 mjeseci asistiranja kod nekog prof dr :D
mada ce to bake da sredi, dace on jaranu erdi gulenove profesore sa turskih skola u bosni za sultanijino asistiranje :oops:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14585 Re: Sebija All about

Post by pici »

hamza_sa wrote: 16/06/2021 01:10
Patton44 wrote: 14/06/2021 10:43
_BataZiv_0809 wrote: 14/06/2021 10:16 Heroina Sebijaaaaa


Ti si uvelaaaa redaaa
I otjerala lopove i hostaplere sa KCUS-a.
Eto te ko bivsi premijer kifla.

Smradu jedan, te koje ti nazivas lopovima i hostaplerima su u vrijeme agresije bez imalo razmisljanja i uz nadljudske napore spasavli nama ranjenima zivote, dok je tvoja hebena heroina tumarala po bijelom svijetu, plaho se ne sekirajuci za Bosnu i Hercegovinu i ljude u njoj.

Smradu jedan, volio bih znati sta je to zbog cega je ukivas u zvijezde. Da vidim tu mizeriju zbog koje si spreman pisati hvalospjeve za jednu najobicniju kalasturu, ponizavajuci svoj sopstveni narod?!?!?!
:thumbup:
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#14586 Re: Sebija All about

Post by tovarish »

hamza_sa wrote: 16/06/2021 00:46 Posebno hebem mater svim njihovim botovima na ovom forumu a i mimo njega, koji se kao pickice kriju iza nikova braneci najvece zlo koje se je moglo desiti ovoj zemlji, zarad svog nekog sitnog sicara, prisjeo im da Bog da.
A isti u stvarnom životu pred svojom rajom glume da su protiv SDA i psuju Bakiru sve po spisku.

Obični ljudski šljam i otpad.
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14587 Re: Sebija All about

Post by Logovan »

Login77777 wrote: 16/06/2021 07:58 Nravno da nema traga kada nije nikad polozila ispite. :mrgreen:
Logično, što bi rek'o Čombe. :P :D
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14588 Re: Sebija All about

Post by pici »

tovarish wrote: 16/06/2021 13:12
hamza_sa wrote: 16/06/2021 00:46 Posebno hebem mater svim njihovim botovima na ovom forumu a i mimo njega, koji se kao pickice kriju iza nikova braneci najvece zlo koje se je moglo desiti ovoj zemlji, zarad svog nekog sitnog sicara, prisjeo im da Bog da.
A isti u stvarnom životu pred svojom rajom glume da su protiv SDA i psuju Bakiru sve po spisku.

Obični ljudski šljam i otpad.
Image
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#14589 Re: Sebija All about

Post by tovarish »

pici wrote: 16/06/2021 14:04
tovarish wrote: 16/06/2021 13:12
hamza_sa wrote: 16/06/2021 00:46 Posebno hebem mater svim njihovim botovima na ovom forumu a i mimo njega, koji se kao pickice kriju iza nikova braneci najvece zlo koje se je moglo desiti ovoj zemlji, zarad svog nekog sitnog sicara, prisjeo im da Bog da.
A isti u stvarnom životu pred svojom rajom glume da su protiv SDA i psuju Bakiru sve po spisku.

Obični ljudski šljam i otpad.
Image
Meša je kralj, a Tvrđava nas baš opisuje onakvim kakvi i jesmo.
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#14590 Re: Sebija All about

Post by Hajvan »

hamza_sa wrote: 16/06/2021 00:46
Dozer wrote: 15/06/2021 13:09 Imal' sta novo oko nase heroJine? Jel' nasla originale diploma? Hoce li ih ikad pokazati ili ce ih proglasiti drzavnom tajnom...?
Jel' uspjela smuntati i univerzitet u HR da promijeni svoje e-mailove i da kazu da ona jeste nesto studirala u HR, kao sto i Kurjak prekuca sam sebe...?

Ili ce se naprosto praviti budala kao i do sad, sutiti, i cekati da se sve stisa...? Mozda SDA smisli i kakvu novu pricu za mase, da se narod ima oko cega glodjati i da zaboravi njene diplome...
Kakva ba druze heroina?!?!

Hebem mater i njoj i svima koji je podrzavaju.

Javno cu reci da im skidam kapu jer su u jednom definitivno uspjeli, barem kada sam ja u pitanju.

Razvukli su mi mozak, bas kao sto onaj katil onomad rece, da sam se definitivno predao.

Pa cu tako u svojoj zavrsnoj reci da im hebem i rod i porod. Jebo im Sebija, Bakir, zahiragici, asimi i sva ostala zgadija mater.

Prokleti bili!!


Posebno hebem mater svim njihovim botovima na ovom forumu a i mimo njega, koji se kao pickice kriju iza nikova braneci najvece zlo koje se je moglo desiti ovoj zemlji, zarad svog nekog sitnog sicara, prisjeo im da Bog da.

Smradovi precesto u svom izljevu fekalija iz usta spominju borce, agresiju, RVI, a sve su uradili da uniste ono za sta se je ginulo i krv prolijevala.

Ni stida, niti obraza imaju. Glume ovdje nadrimuslimane. Nadribosnjake. A, niti veze sa dinom niti imanom imaju.


Eto ostavljam im forum pa nek se jadovi bore protiv nas koji smo im se za to izborili. Nadam se da ce uzivati u onom do cega su me doveli.

Samo nek znaju da ih nabijem na neku stvar sve redom. Od onog smrada patona pa nadalje. Koliko ih god ima. a, posebno njihove idole.


Nadam se da su spremni da se vidimo kod Svevisnjeg na polaganju racuna.
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
:bih:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10464
Joined: 27/04/2021 22:52

#14591 Re: Sebija All about

Post by tramvajtrojka »

u jeku pandemije zatvoreni podhrastovi :cry: :cry:
to su te ustede i unapređenje kliničkog centra koliko doktora je otislo , na KCUS ce ostati onaj novi sao granicni prelaz na ulazu i sebija :lol: :lol:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14592 Re: Sebija All about

Post by pici »

KLINIČKI CENTAR
Šta se dešava na Podhrastovima? Pet anesteziologa zaprijetilo otkazom, šefica klinike smijenjena

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sta-se- ... /210616104
raspad sistema... misevi polaHko bjeze sa broda koji tone, podhrastovi pred zatvaranjem, anesteziolozi masovno traze druge ustanove i napustaju menadjment generalice kao i glavne sestre... prepalo se gujci kolko su naroda podavili na malinarovim respiratorima... rekoH vec da bi bracni par mogao ne zatvora nego javnog vjesanja dobit... previse su zla nanjeli sopstvenom narodu...
User avatar
JohnnyS
Posts: 13408
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14593 Re: Sebija All about

Post by JohnnyS »

tramvajtrojka wrote: 16/06/2021 16:32 u jeku pandemije zatvoreni podhrastovi :cry: :cry:
to su te ustede i unapređenje kliničkog centra koliko doktora je otislo , na KCUS ce ostati onaj novi sao granicni prelaz na ulazu i sebija :lol: :lol:
Pa kome će raditi ako nema pacijenata? Ni prva ni zadnja bolnica na svijetu koja privremeno zatvara covid odjel
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#14594 Re: Sebija All about

Post by seoBIH »

JohnnyS wrote: 16/06/2021 16:43 Pa kome će raditi ako nema pacijenata? Ni prva ni zadnja bolnica na svijetu koja privremeno zatvara covid odjel
:shock: :shock: :shock:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10464
Joined: 27/04/2021 22:52

#14595 Re: Sebija All about

Post by tramvajtrojka »

JohnnyS wrote: 16/06/2021 16:43
tramvajtrojka wrote: 16/06/2021 16:32 u jeku pandemije zatvoreni podhrastovi :cry: :cry:
to su te ustede i unapređenje kliničkog centra koliko doktora je otislo , na KCUS ce ostati onaj novi sao granicni prelaz na ulazu i sebija :lol: :lol:
Pa kome će raditi ako nema pacijenata? Ni prva ni zadnja bolnica na svijetu koja privremeno zatvara covid odjel
ne covid odjel nego citavu kliniku znaci klinika za plucne bolesti se zatvara
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14596 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

pazi ovog kriminala, 'naka je koristila sifru doktora koji je na godisnjem... i dobila sefovsko mjesto izgleda
ko ce znati sta ima u paklu kod vjestice
a on zvao policiju da ga zastiti

hebote, zamisli ici svaki dan na posao u atmosferu gdje glave padaju svaki dan :sad:




______________________________________

....
Katicu-Mulalić zamijenila je Meldijana Omerbegović, a upravo od nje su i krenuli ovi posljednji problemi.
Neovlašteno koristila šifru

Ona je, navodno, pravila konzilijarne nalaze pod šifrom Edina Gadže koji je na godišnjem. Kada je on za to saznao, iskazao je nezadovoljstvo jer nije želio da se njegov potpis nalazi pod dokumentima koje ne podržava. Zbog svega je dobio prijetnje te je pozvao policiju koja je intervenirala.

- Policija je izašla na KCUS po pozivu jednog ljekara koji je tražio da se evidentira događaj u kojem je, po njegovoj izjavi, jedna kolegica neovlašteno koristila njegovu šifru. O svemu je sačinjena službena zabilješka koje je dostavljena nadležnom tužilaštvu - rekao je za "Avaz" Mirza Hadžiabdić.

Nakon te krize, uslijedila je i nova koja je krenula od anesteziologa. Kako nam je rečeno, rade u nenormalnim uvjetima, nema anestezija te je nemoguće operirati. Rezultiralo je to najavom da će još pet anesteziologa dati otkaz.
...

https://avaz.ba/vijesti/bih/659675/nova ... i-policija
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14597 Re: Sebija All about

Post by pici »

Ipak, s KCUS-a nismo dobili potvrdan odgovor na pitanje da li je istina da se Klinika za plućne bolesti na Podhrastovima zatvara. Naš reporter u krugu klinike osim obezbjeđenja nije zatekao nikog drugog.
zasluzen odmor poslije gusenja malina respiratorima...
User avatar
JohnnyS
Posts: 13408
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#14598 Re: Sebija All about

Post by JohnnyS »

tramvajtrojka wrote: 16/06/2021 16:50
JohnnyS wrote: 16/06/2021 16:43
tramvajtrojka wrote: 16/06/2021 16:32 u jeku pandemije zatvoreni podhrastovi :cry: :cry:
to su te ustede i unapređenje kliničkog centra koliko doktora je otislo , na KCUS ce ostati onaj novi sao granicni prelaz na ulazu i sebija :lol: :lol:
Pa kome će raditi ako nema pacijenata? Ni prva ni zadnja bolnica na svijetu koja privremeno zatvara covid odjel
ne covid odjel nego citavu kliniku znaci klinika za plucne bolesti se zatvara
Aha, to nisam tako skontao. To je onda drugo :D
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#14599 Re: Sebija All about

Post by meridiyan »

Rektorat UNSA-e dobio “prazne” dokumente: Nema traga o Sebijinim ispitima u Zagrebu

https://pressmedia.ba/vijesti/2021/16/0 ... c2F2wLOKxU
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14600 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

masala :thumbup:

a i ovo je zanimljivo

Rektor je u dva navrata tražio informaciju o postdiplomskom studiju Izetbegović i dokumentaciju o izboru u zvanje asistenta,

ovu dokumentaciju je moguce dobio, ali sad je ptanje koliko je legalna i validna
Post Reply