Sebija All about

Post Reply
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#12701 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Vec bar 13 godina vam ponavljam - nista se ovdje nece promijeniti bez narodne kuke i motike.

A to je jedino cega se ENV matricari u vidu SDA-HDZ-SNSD/SDS boje. Sva pravosudna prica za rjesavanje bilo cega ovdje je samo suplja prica, i to znamo svi.

Ali, posto je ovaj narod bespovratno glup i podanickog mentaliteta, jbg...
Mandalorianx
Posts: 141
Joined: 07/05/2021 08:08

#12702 Re: Sebija All about

Post by Mandalorianx »

Bestijalno i bez stida ko vodi ova tzv boračka udruženja

https://avaz.ba/vijesti/bih/649982/sebi ... mao-100-km
scarr
Posts: 478
Joined: 28/01/2019 23:34

#12703 Re: Sebija All about

Post by scarr »

Mandalorianx wrote: 07/05/2021 15:13 Bestijalno i bez stida ko vodi ova tzv boračka udruženja

https://avaz.ba/vijesti/bih/649982/sebi ... mao-100-km
Mislim da je krajnje vrijeme da se na jedan ozbiljan i tematski način SDA u medijima počne prikazivati kao fašistička organizacija, koja je ojadila ovaj narod više od četničkog i ustaškog pokreta.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#12704 Re: Sebija All about

Post by meridiyan »

Kolekcionari ne propustajte jedinstvenu priliku.
Mozda su i iz Bakirove vrece :D
Sebija Izetbegović prodaje zlatnike KCUS-a

Sebija Izetbegović, direktorica KCUS-a raspisala je javni poziv jučer i to za prodaju zlatnika. Naime, na osnovu elaborata o izvršenom popisu imovine, obaveza i potraživanja KCUS-a na dan 31.12.2020. godine od 17.02.2020. godine i Odluke od 18.02.2021. godine, Klinički centar Univerziteta u Sarajevu objavio je Javni poziv za prodaju zlatnika.

Predmet poziva je prikupljanje i odabir najpovoljnije ponude za prodaju 3 (tri) zlatnika, putem pribavljenih pismenih ponuda, koji su bili kupljeni iz sredstava KCUS-a u periodu od 2010.-2015. godine, kao jubilarna nagrada povodom odlaska uposlenika KCUS-a u penziju, a koje isti nisu preuzeli, i to zlatnici finoće 900/000 (21 kt), prečnik 24 mm, težina 7 grama, čija je pojedinačna početna cijena 420,00 KM.

Napomenuto je da se zlatnici neće prodavati ispod početne cijene. Postupak prodaje zlatnika, koji su predmet ovog javnog poziva, provest će Komisija koja će biti imenovana posebnom Odlukom.

Zlatnici koji su predmet ovog javnog poziva prodaju se u zatečenom stanju, po principu “viđeno-kupljeno”, pa se naknadni prigovori i reklamacije neće uvažavati.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#12705 Re: Sebija All about

Post by pici »

Izetbegović smatra da “nije problem ni Sebija, ni Novalić ni Bakir Izetbegović, nego to što neko želi poziciju SDA”.

"Na KCUS-u je uveden red, disciplina, to su neophodne stvari, pogotovo kada je ovakva situacija sa koronom. To je bitka sa koronom. Treba biti gore vojna organizacija… Sve u svrhu liječenja pacijenata. Kada dnevno ima 10 mrtvih ljudi, u jednom momentu je bilo 557 bolesnih ljudi na KCUS-u, na ivici smrti. Možete misliti kakav je to stres i PTSP kod ljudi koji su gore uposleni. I anesteziolozi su ljudi", dodao je Izetebgović.

On je rekao da ne čudi da je "od nekoliko hiljada uposlenika, njih jedan, dva posto počelo da puca, da im je sve krivo".

"Ja mislim da su počeli da pucaju. Evo vidite njihove argumente. U prvi mah je rečeno da je do nekih respiratora, koji nedovoljno potiska daju. Osciliraju. Sad su rekli da to nije tačno. Dakle, kazali su da po njima nije problem u respiratorima, nego u međuljuskim odnosima", istakao je Izetbegović u razgovoru za N1.

On je rekao da živi sa direktoricom KCUS-a te da zna da joj se oni (anesteziolozi) nikada nisu najavili. Ona im se javila prije dva dana i rekla – zar ćete otići sa KCUS-a a da ne porazgovarate sa mnom.

"Kada su se neki odazvali, rekla je ‘zašto mi niste rekli te stvari na koje se sada žalite’. ‘Pa nismo htjeli da vas ometamo’", ispričao je Izetbegović za N1.

Vlada Kantona Sarajevo zatražila je od Vlade FBiH smjenu rukovodstva KCUS-a. Te najavila da će preispitati ugovor po kojem kao najveći finansijer nemaju mogućnost odlučivanja.

"Ne mogu to komentirati. Neka rade šta misle da rade. Ovo je vještački proizveden problem, da napadaju KCUS, koji je godinu dana sam nosio tegobu korone, ne samo u Sarajevu, tu su i drugi kantoni. Mortalitet u Sarajevu je ispod prosjeka mortaliteta u EU. Imamo dobar sistem i u njemu je centarfor KCUS, koji je iznio 90 posto problema", rekao je Izetbegović.

Dodao je da je "cilj SDA", odnosno da "nije problem ni u Sebiji, Novaliću, Bakiru Izetbegoviću, problem je što neko želi da ukloni SDA i sjedne u poziciju SDA".
nevlja za ramazan lagat...
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#12706 Re: Sebija All about

Post by Anquilla »

pici wrote: 07/05/2021 19:17
Izetbegović smatra da “nije problem ni Sebija, ni Novalić ni Bakir Izetbegović, nego to što neko želi poziciju SDA”.

"Na KCUS-u je uveden red, disciplina, to su neophodne stvari, pogotovo kada je ovakva situacija sa koronom. To je bitka sa koronom. Treba biti gore vojna organizacija… Sve u svrhu liječenja pacijenata. Kada dnevno ima 10 mrtvih ljudi, u jednom momentu je bilo 557 bolesnih ljudi na KCUS-u, na ivici smrti. Možete misliti kakav je to stres i PTSP kod ljudi koji su gore uposleni. I anesteziolozi su ljudi", dodao je Izetebgović.

On je rekao da ne čudi da je "od nekoliko hiljada uposlenika, njih jedan, dva posto počelo da puca, da im je sve krivo".

"Ja mislim da su počeli da pucaju. Evo vidite njihove argumente. U prvi mah je rečeno da je do nekih respiratora, koji nedovoljno potiska daju. Osciliraju. Sad su rekli da to nije tačno. Dakle, kazali su da po njima nije problem u respiratorima, nego u međuljuskim odnosima", istakao je Izetbegović u razgovoru za N1.

On je rekao da živi sa direktoricom KCUS-a te da zna da joj se oni (anesteziolozi) nikada nisu najavili. Ona im se javila prije dva dana i rekla – zar ćete otići sa KCUS-a a da ne porazgovarate sa mnom.

"Kada su se neki odazvali, rekla je ‘zašto mi niste rekli te stvari na koje se sada žalite’. ‘Pa nismo htjeli da vas ometamo’", ispričao je Izetbegović za N1.

Vlada Kantona Sarajevo zatražila je od Vlade FBiH smjenu rukovodstva KCUS-a. Te najavila da će preispitati ugovor po kojem kao najveći finansijer nemaju mogućnost odlučivanja.

"Ne mogu to komentirati. Neka rade šta misle da rade. Ovo je vještački proizveden problem, da napadaju KCUS, koji je godinu dana sam nosio tegobu korone, ne samo u Sarajevu, tu su i drugi kantoni. Mortalitet u Sarajevu je ispod prosjeka mortaliteta u EU. Imamo dobar sistem i u njemu je centarfor KCUS, koji je iznio 90 posto problema", rekao je Izetbegović.

Dodao je da je "cilj SDA", odnosno da "nije problem ni u Sebiji, Novaliću, Bakiru Izetbegoviću, problem je što neko želi da ukloni SDA i sjedne u poziciju SDA".
nevlja za ramazan lagat...
Dragi Bože, ovaj čovjek stvarno nije normalan.

Pravi bračni par Čaušesku ili oni filipinski Marcosi :-)
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#12707 Re: Sebija All about

Post by Manual »

User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#12708 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

scarr wrote: 07/05/2021 15:30
Mandalorianx wrote: 07/05/2021 15:13 Bestijalno i bez stida ko vodi ova tzv boračka udruženja

https://avaz.ba/vijesti/bih/649982/sebi ... mao-100-km
Mislim da je krajnje vrijeme da se na jedan ozbiljan i tematski način SDA u medijima počne prikazivati kao fašistička organizacija, koja je ojadila ovaj narod više od četničkog i ustaškog pokreta.

fasisticka mafija
made_in_sarajevo
Posts: 5559
Joined: 06/05/2013 23:05

#12709 Re: Sebija All about

Post by made_in_sarajevo »

Fasista dabogda zavrsio u rukama svog pajde fasiste na kcus pa davao izjave kako je kcus odlican i kako fasista odlicno radi.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#12710 Re: Sebija All about

Post by JThomas »

već neko vrijeme on nije samo bezobrazni kriminalac kao prije. on je stvarno puk'o, ubijedio sebe u te nebuloze. vjerovatno dobrim dijelom pod njenim uticajem...
mishic
Posts: 6016
Joined: 28/04/2011 16:29

#12711 Re: Sebija All about

Post by mishic »

Najveći, najopremljeniji i najznačajniji zdravstveni centar u BiH u jeku najveće pandemije nije u funkciji zdravlja građana !
Rekli bi koji luksuz ali životi građana su u pitanju pa tako bezobziran komentar nema smisla.
swanfilter
Posts: 7405
Joined: 06/06/2008 18:52

#12712 Re: Sebija All about

Post by swanfilter »

Bakir i njegovi nastupi u medijima ...
belfy
Posts: 7533
Joined: 06/08/2007 09:00

#12713 Re: Sebija All about

Post by belfy »

pici wrote: 07/05/2021 19:17
Izetbegović smatra da “nije problem ni Sebija, ni Novalić ni Bakir Izetbegović, nego to što neko želi poziciju SDA”.

"Na KCUS-u je uveden red, disciplina, to su neophodne stvari, pogotovo kada je ovakva situacija sa koronom. To je bitka sa koronom. Treba biti gore vojna organizacija… Sve u svrhu liječenja pacijenata. Kada dnevno ima 10 mrtvih ljudi, u jednom momentu je bilo 557 bolesnih ljudi na KCUS-u, na ivici smrti. Možete misliti kakav je to stres i PTSP kod ljudi koji su gore uposleni. I anesteziolozi su ljudi", dodao je Izetebgović.

On je rekao da ne čudi da je "od nekoliko hiljada uposlenika, njih jedan, dva posto počelo da puca, da im je sve krivo".

"Ja mislim da su počeli da pucaju. Evo vidite njihove argumente. U prvi mah je rečeno da je do nekih respiratora, koji nedovoljno potiska daju. Osciliraju. Sad su rekli da to nije tačno. Dakle, kazali su da po njima nije problem u respiratorima, nego u međuljuskim odnosima", istakao je Izetbegović u razgovoru za N1.

On je rekao da živi sa direktoricom KCUS-a te da zna da joj se oni (anesteziolozi) nikada nisu najavili. Ona im se javila prije dva dana i rekla – zar ćete otići sa KCUS-a a da ne porazgovarate sa mnom.

"Kada su se neki odazvali, rekla je ‘zašto mi niste rekli te stvari na koje se sada žalite’. ‘Pa nismo htjeli da vas ometamo’", ispričao je Izetbegović za N1.

Vlada Kantona Sarajevo zatražila je od Vlade FBiH smjenu rukovodstva KCUS-a. Te najavila da će preispitati ugovor po kojem kao najveći finansijer nemaju mogućnost odlučivanja.

"Ne mogu to komentirati. Neka rade šta misle da rade. Ovo je vještački proizveden problem, da napadaju KCUS, koji je godinu dana sam nosio tegobu korone, ne samo u Sarajevu, tu su i drugi kantoni. Mortalitet u Sarajevu je ispod prosjeka mortaliteta u EU. Imamo dobar sistem i u njemu je centarfor KCUS, koji je iznio 90 posto problema", rekao je Izetbegović.

Dodao je da je "cilj SDA", odnosno da "nije problem ni u Sebiji, Novaliću, Bakiru Izetbegoviću, problem je što neko želi da ukloni SDA i sjedne u poziciju SDA".
nevlja za ramazan lagat...
covjek je 100% u pravu. nije problem (samo) Sebija... valjda se pogledao u ogledalo i jezik ode pravo...
mishic
Posts: 6016
Joined: 28/04/2011 16:29

#12714 Re: Sebija All about

Post by mishic »

Ekrem Julardžija više od trideset godina se mota po boračkim udruženjima na različitim nivoima. A prvi je unio smutnju i otpočeo dijeljenje boračkih udruženja.

Do danas sam se pitao ko takvu sirovinu spašava od zakonske odgovornosti za sav kriminal i zlo koje decenijama čini.

Sada mi je jasno. Uručujući priznanje Sebiji potvrdio je kakva je on "moralna vertikala" među borcima.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12715 Re: Sebija All about

Post by foxlife »

Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#12716 Re: Sebija All about

Post by Anquilla »

foxlife wrote: 07/05/2021 21:43 Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Bakir ovo misli za Sebiju, ostalo svjesno laže.

Jednostavno, lik nije dobar u glavi kad je o njoj riječ.
User avatar
Styling
Posts: 12488
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12717 Re: Sebija All about

Post by Styling »

foxlife wrote: 07/05/2021 21:43 Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Oni zive u nekom svom bubbleu potpuno otudjeni i odrodjeni od stvarnosti i gradjana. Nevjerovatno je koliko negiraju stvarnost i realnost.

U seriji Porodica o zadnjim danima vladavine Milosevica, Mira Markovic se isto ovako ponasala. Nevjerovatan sablon.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#12718 Re: Sebija All about

Post by foxlife »

Styling wrote: 07/05/2021 21:58
foxlife wrote: 07/05/2021 21:43 Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Oni zive u nekom svom bubbleu potpuno otudjeni i odrodjeni od stvarnosti i gradjana. Nevjerovatno je koliko negiraju stvarnost i realnost.

U seriji Porodica o zadnjim danima vladavine Milosevica, Mira Markovic se isto ovako ponasala. Nevjerovatan sablon.
Mislim da sam gledao i dokumentarac o tome pa su uzimali primjer elene causesku i svih tih zena diktatora vjecnih predsjednika i sl
Zaboravio sam kako su nazvali to stanje uma
Paralelni svijet cini mi se nisam siguran gdje govore da su oni ubjedjeni da je ispravno sve to kao da protivnici ne postoje
U smislu vidite kako mi zivimo nasi prijatelji saradnici i sl svi vozaju dobra auta restorani se obilaze ljetovanja zimovanja itd i porede to sa periodom robovalsnistva u americi od prije 150 godina
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#12719 Re: Sebija All about

Post by sha_ba »

Anquilla wrote: 07/05/2021 21:55
foxlife wrote: 07/05/2021 21:43 Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Bakir ovo misli za Sebiju, ostalo svjesno laže.

Jednostavno, lik nije dobar u glavi kad je o njoj riječ.
Baca Seka sihre :izet: :mrgreen:
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#12720 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

Anquilla wrote: 07/05/2021 21:55
foxlife wrote: 07/05/2021 21:43 Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Bakir ovo misli za Sebiju, ostalo svjesno laže.

Jednostavno, lik nije dobar u glavi kad je o njoj riječ.
Da li bi ti prijavio svoju ženu, sestru, kćer, majku da znaš da je učinila krivično djelo, ukrala, ubila itd ili bi je branio?

Bakir radi ono šta svaki muž treba raditi za svoju ženu, uz nju je i brani je. Postoji razlog zašto po zakonu supružnici ne mogu u krivičnom postupku svjedočiti jedan o drugome. Zato što se pretpostavlja, što je i zakonu normalno i očekivano, da se međusobno štite. To je ljudski.

To kakva je ona, to je druga priča.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#12721 Re: Sebija All about

Post by RunnerX »

User avatar
Styling
Posts: 12488
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#12722 Re: Sebija All about

Post by Styling »

Hakiz wrote: 07/05/2021 22:30
Anquilla wrote: 07/05/2021 21:55
foxlife wrote: 07/05/2021 21:43 Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Bakir ovo misli za Sebiju, ostalo svjesno laže.

Jednostavno, lik nije dobar u glavi kad je o njoj riječ.
Da li bi ti prijavio svoju ženu, sestru, kćer, majku da znaš da je učinila krivično djelo, ukrala, ubila itd ili bi je branio?

Bakir radi ono šta svaki muž treba raditi za svoju ženu, uz nju je i brani je. Postoji razlog zašto po zakonu supružnici ne mogu u krivičnom postupku svjedočiti jedan o drugome. Zato što se pretpostavlja, što je i zakonu normalno i očekivano, da se međusobno štite. To je ljudski.

To kakva je ona, to je druga priča.
Ako je imalo vijernik i mumin kakvim se prikazuje, onda mu je duznost da svojoj zeni skrene paznju na to da grijesi, pa ako nema efekta onda da je skloni sa pozicije na kojoj cini zlo svima. Ne mora je prijavljivati ni za sta, ali mu je duznost da je skloni i zastiti narod. Ali, avaj, zena i stranka ispred drzave.
Anquilla
Posts: 2389
Joined: 25/04/2016 19:31

#12723 Re: Sebija All about

Post by Anquilla »

Hakiz wrote: 07/05/2021 22:30
Anquilla wrote: 07/05/2021 21:55
foxlife wrote: 07/05/2021 21:43 Mene samo zanima je li oni stvarno misle ovo sto pricaju
Ili svjesno lazu ili stvarno zive neku paralelnu dimenziju
Nikad mi to nece biti jasno
Bakir ovo misli za Sebiju, ostalo svjesno laže.

Jednostavno, lik nije dobar u glavi kad je o njoj riječ.
Da li bi ti prijavio svoju ženu, sestru, kćer, majku da znaš da je učinila krivično djelo, ukrala, ubila itd ili bi je branio?

Bakir radi ono šta svaki muž treba raditi za svoju ženu, uz nju je i brani je. Postoji razlog zašto po zakonu supružnici ne mogu u krivičnom postupku svjedočiti jedan o drugome. Zato što se pretpostavlja, što je i zakonu normalno i očekivano, da se međusobno štite. To je ljudski.

To kakva je ona, to je druga priča.
Iskreno, ja bih šutila ako nemam šta pametno reći.

On od nje sveticu nekakvu pravi, uredno zanemarujući ostale zdravstvene radnike:
Ovo je vještački proizveden problem, da napadaju KCUS, koji je godinu dana sam nosio tegobu korone, ne samo u Sarajevu, tu su i drugi kantoni.
On tebe, mene, sve građane koji njoj mogu pod ruku doći pravi budalama zbog nje, usput ne zaboravljajući i svoje SDA perjanice:
Dodao je da je "cilj SDA", odnosno da "nije problem ni u Sebiji, Novaliću, Bakiru Izetbegoviću, problem je što neko želi da ukloni SDA i sjedne u poziciju SDA".
Meni je to bezobrazno i neodgovorno od onog koji se predstavlja zaštitnikom milionskog naroda i nema nikakvog opravdanja.

On ne treba u intervjuu nastupati u poziciji Sebijinog muža, jer intervju daje kao političar i predstavnik stranke.
Ako želi da je brani sutra nauštrb našeg zdravlja, neka lijepo da ostavke na sve funkcije.

Sutra je ok da kao član predsjedništva ovo radi, iskorištavajući svoj položaj za kojeg ga MI plaćamo i pristup medijima?
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#12724 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

Styling wrote: 07/05/2021 22:44
Hakiz wrote: 07/05/2021 22:30
Anquilla wrote: 07/05/2021 21:55

Bakir ovo misli za Sebiju, ostalo svjesno laže.

Jednostavno, lik nije dobar u glavi kad je o njoj riječ.
Da li bi ti prijavio svoju ženu, sestru, kćer, majku da znaš da je učinila krivično djelo, ukrala, ubila itd ili bi je branio?

Bakir radi ono šta svaki muž treba raditi za svoju ženu, uz nju je i brani je. Postoji razlog zašto po zakonu supružnici ne mogu u krivičnom postupku svjedočiti jedan o drugome. Zato što se pretpostavlja, što je i zakonu normalno i očekivano, da se međusobno štite. To je ljudski.

To kakva je ona, to je druga priča.
Ako je imalo vijernik i mumin kakvim se prikazuje, onda mu je duznost da svojoj zeni skrene paznju na to da grijesi, pa ako nema efekta onda da je skloni sa pozicije na kojoj cini zlo svima. Ne mora je prijavljivati ni za sta, ali mu je duznost da je skloni i zastiti narod. Ali, avaj, zena i stranka ispred drzave.
E...
Hakiz
Posts: 39669
Joined: 30/07/2015 20:01

#12725 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

Anquilla wrote: 07/05/2021 22:47
Hakiz wrote: 07/05/2021 22:30
Anquilla wrote: 07/05/2021 21:55

Bakir ovo misli za Sebiju, ostalo svjesno laže.

Jednostavno, lik nije dobar u glavi kad je o njoj riječ.
Da li bi ti prijavio svoju ženu, sestru, kćer, majku da znaš da je učinila krivično djelo, ukrala, ubila itd ili bi je branio?

Bakir radi ono šta svaki muž treba raditi za svoju ženu, uz nju je i brani je. Postoji razlog zašto po zakonu supružnici ne mogu u krivičnom postupku svjedočiti jedan o drugome. Zato što se pretpostavlja, što je i zakonu normalno i očekivano, da se međusobno štite. To je ljudski.

To kakva je ona, to je druga priča.
Iskreno, ja bih šutila ako nemam šta pametno reći.

On od nje sveticu nekakvu pravi, uredno zanemarujući ostale zdravstvene radnike:
Ovo je vještački proizveden problem, da napadaju KCUS, koji je godinu dana sam nosio tegobu korone, ne samo u Sarajevu, tu su i drugi kantoni.
On tebe, mene, sve građane koji njoj mogu pod ruku doći pravi budalama zbog nje, usput ne zaboravljajući i svoje SDA perjanice:
Dodao je da je "cilj SDA", odnosno da "nije problem ni u Sebiji, Novaliću, Bakiru Izetbegoviću, problem je što neko želi da ukloni SDA i sjedne u poziciju SDA".
Meni je to bezobrazno i neodgovorno od onog koji se predstavlja zaštitnikom milionskog naroda i nema nikakvog opravdanja.

On ne treba u intervjuu nastupati u poziciji Sebijinog muža, jer intervju daje kao političar i predstavnik stranke.
Ako želi da je brani sutra nauštrb našeg zdravlja, neka lijepo da ostavke na sve funkcije.

Sutra je ok da kao član predsjedništva ovo radi, iskorištavajući svoj položaj za kojeg ga MI plaćamo i pristup medijima?
Pa, s obzirom na glasače, narod želi da bude budala.

Svako ti radi ono šta mu dozvoliš. Narod dozvoljava SDA-u već 25 godina.

Narod zna.
Post Reply