Sebija All about

Post Reply
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15326 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

lavic wrote: 13/09/2021 10:16
Dozer wrote: 09/09/2021 14:07 Prije 2-3 sedmice jaranu se upalilo oko, otisao kod doktora, dobio uputnicu kod Sebije (KCUS). Nema domace osiguranje, ima strano, ali sve to ide regularno. On placa 20%, osiguranje 80%. Sve fercera.

Dosao kod doktorice, pregledala ga na onoj nekoj spravi, dijagnoza - ima nesto u oku (spene, nesto je vario, i frcnulo). OK. Dao joj karticu od sogiuranja, sve ok, onda njemu papire i da ide na blagajnu, kaze 98 KM.
Sisao on na blagajnu, dao papire, teta kaze - 98 KM. On njoj - ok, ja placam 20% od toga. Kaze ona - ne gospodine, 98 KM je 20%. Vas pregled i vadjenje toga kosta 490 KM :shock:

Jaran samo rekao - ne pada mi na pamet, pokupio papire, i nazad kod doktorice. Trazio joj nazad karticu osiguranja, nabrojao se na Sebiju i budalastinu, doktorica ga nesto smirivala, zalila se da je vec otvorila nalog, a on samo otresao da ga zatvori kako ga je i otvorila, i preko vrata.

Otisao u Sanasa-u, isti pregled, ista dijagnoza, moze i tamo njegovo osiguranje, sve isto. Izvadili mu spene (6 ih bilo na kraju), i on na blagajnu, kaze seka - 6 KM. On joj trazio da to provjeri, da nisu nesto fulili. Zena kaze - Ne gospodine, Vas racun je 30 KM, a Vi placate 20%, to je 6 KM.

Izasao sjeban, kaze psovao 3 naredna dana. Eto nam naseg, tj. Sebijnog zdravstva. Nije ni cudo sto KCUS na racunu sad ima skoro 80 miliona... I niko ziv ne zna na sta i gdje idu. Napravila gospoja od najveceg KC u drzavi privatnu bolnicu...
Smanjite dozivljaj i ti i jaran, cuj intervencija na oku kod specijaliste 30 KM, pa za te pare ni kod frizera se ne ide a ne kod oftamologa.
Zbog cega bi covjek od 60 godina lagao o tome? Hajde...samo jedan razlog, eventualni... Pa nisu svi Sebija i Bakir ba, da lazu cim zinu.

Da smanjim dozivljaj i za sve licne navedene primjere...?
Last edited by Dozer on 13/09/2021 13:20, edited 1 time in total.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15327 Re: Sebija All about

Post by pici »

hadzinicasa wrote: 13/09/2021 10:48 pa nije bas tako...
ja sam isla na pregled i slikala nogu gore na Kosevo ljetos i platila sve skupa 30tak KM (bez osiguranja)
cak sam se iznenadila kako to uopce nije skupo.

na stranu sta ja mislim o doticnoj i kompletnom ustroju gore i onome sto radi, ne treba biti neposten.
nije, ima doktora svaka im cast samo sto ces na takvog naletiti ko dobiti na lotu... od supruge amidza imao mozdani i prime ga na CUM... mi dosli expresno jer mu je supruga prije toga lezala u vojnoj imala srčani... sto ti je ono kad te hoce... helemnejse... udjemo na cum, dobar dan, imateli tog i tog pacijenta... on je na obradi kod tog i tog doktora, pricekajte... dodje doktor, mlad, kulturan, vidi se da je zabrinut za pacijenta i kaze nama ovako, ja bi preporucio da lezi u bolnici i da nam je na oku, da vidimo dalje stanje... rekosmo dobro, kako vi mislite doktore to i uradite... da bi ilaaaa amidza koji jedva prica usta mu izokrenuta i upisan, ja hocu kuci... njegov brat, drugi zenin amidza, i ja sam za to... doktor mene i zenu tuzno pogleda i napisa otpusno... sutradan opet mozdani u bolnicu i za heftu umro.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15328 Re: Sebija All about

Post by pici »

Dozer wrote: 13/09/2021 13:10
Zbog cega bi covjek od 60 godina lagao o tome? Hajde...samo jedan razlog, eventualni... Pa nisu svi Sebija i Bakira ba, da lazu cim zinu.

Da smanjim dozivljaj i za sve licne navedene primjere...?
znas kakvo ti je danas razmisljanje, ja lazem, to svi isto rade, lazu i kradu... covjek koji je kvarnjak, lazov, lopov, nece povjerovat da iz musafa pricas, jer je njegov intelekt takav ako sam ja dzukac onda su svi...
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15329 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ma ima svega, 1000 ljudi, 1000 cudi.

Pricah (i dokumentovah slikama) slucaj od proljetos, kad covjek ode gore radi blazeg mozdanog, oni ga zadrzali na "promatranju", i kad je CT nakon 3 pokazao da je sve Ok on htio kuci. Nisu mu dali, zadrzali ga, da bi sedmi ili osmi dan dobio koronu, na neurologiji. Naravno, mobitel oduzet, ne moze zvati nikoga, porodica preko kojekakvih veza dobija informacije na kasicicu.
Puste ga nakon mjesec dana, prezivio koronu, ali i dalje pozitivan (?!), a na otpusnom pise da se pacijent otpusta neoporavljen... :roll:
Izasao iz bolnice kao kost i koza, sav modar (bukvalno, postavljao sam slike ranije), ne moze na noge, bio vezan za krevet (zglobovi u ranama, a opravdanje je bilo da "pacijenti s mozdanim znaju biti agresivni" ?!)... Katastrofa.
Umro 7 dana kasnije...
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15330 Re: Sebija All about

Post by pici »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... 210903073
Javni poziv za zdravstvene ustanove

"Poslije donošenja ove odluke Zavod zdravstvenog osiguranja Kantona Sarajevo bi na osnovu javnog poziva, koji bi bio otvoren i za javne i za privatne zdravstvene ustanove koje ispunjavaju određene uslove, ugovarao pružanje zdravstvene zaštite osiguranicima Kantona Sarajevo. Na ovaj način bi se sigurno umnogome poboljšala zdravstvena zaštita osiguranicima Kantona Sarajevo, s obzirom na to da bi određene usluge mogli ostvariti i u privatnim zdravstvenim ustanova na teret Zavoda zdravstvenog osiguranja Kantona Sarajevo", objašnjava Pecikoza.

Kako zaključuje, ovo je veoma kompleksan zadatak koji treba uraditi, koji će uveliko promijeniti zdravstveni sistem i njegovo finasiranje, koje se nije mjenjalo dugi niz godina.

Podsjetimo, osiguranici u Kantonu Sarajevo i ranije su imali mogućnost da svoje kartone iz domova zdravlja prenesu u određene privatne ustanove, ali su ostale brojne nedoumice u pogledu usluga koje tamo mogu dobiti besplatno.
to je to... za svoje pare od zdravstvenog hocu da placam doktore koje ja zelim a ne da se izivljavaju i uce na meni stranacke podguzne muhe...
joe_black
Posts: 1618
Joined: 27/07/2012 12:36

#15331 Re: Sebija All about

Post by joe_black »

pici wrote: 13/09/2021 13:32
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sarajev ... 210903073
Javni poziv za zdravstvene ustanove

"Poslije donošenja ove odluke Zavod zdravstvenog osiguranja Kantona Sarajevo bi na osnovu javnog poziva, koji bi bio otvoren i za javne i za privatne zdravstvene ustanove koje ispunjavaju određene uslove, ugovarao pružanje zdravstvene zaštite osiguranicima Kantona Sarajevo. Na ovaj način bi se sigurno umnogome poboljšala zdravstvena zaštita osiguranicima Kantona Sarajevo, s obzirom na to da bi određene usluge mogli ostvariti i u privatnim zdravstvenim ustanova na teret Zavoda zdravstvenog osiguranja Kantona Sarajevo", objašnjava Pecikoza.

Kako zaključuje, ovo je veoma kompleksan zadatak koji treba uraditi, koji će uveliko promijeniti zdravstveni sistem i njegovo finasiranje, koje se nije mjenjalo dugi niz godina.

Podsjetimo, osiguranici u Kantonu Sarajevo i ranije su imali mogućnost da svoje kartone iz domova zdravlja prenesu u određene privatne ustanove, ali su ostale brojne nedoumice u pogledu usluga koje tamo mogu dobiti besplatno.
to je to... za svoje pare od zdravstvenog hocu da placam doktore koje ja zelim a ne da se izivljavaju i uce na meni stranacke podguzne muhe...
Mozeli ti biti dovoljno od tvog zdravstvenog jos i da biras? Eno Vranica nesto prozivaju za lijekove i liste, ko biva nesto nije uredu. Sada tko je kriv on ili Sebbijahanuma:)
Ali_G
Posts: 4639
Joined: 02/03/2002 00:00

#15332 Re: Sebija All about

Post by Ali_G »

joe_black wrote: 13/09/2021 14:31
pici wrote: 13/09/2021 13:32

to je to... za svoje pare od zdravstvenog hocu da placam doktore koje ja zelim a ne da se izivljavaju i uce na meni stranacke podguzne muhe...
Mozeli ti biti dovoljno od tvog zdravstvenog jos i da biras? Eno Vranica nesto prozivaju za lijekove i liste, ko biva nesto nije uredu. Sada tko je kriv on ili Sebbijahanuma:)
Svuda se dodatno placa ako zelis nekog posebnog doktora da ti pruzi uslugu. To sto misle da za 300maraka koje odvajaju mjesecno moze zahtjevati da bas njega operise top hirurg…svuda se ta opcija DOPLACUJE.

@Dozer
Nije poenta jel na KCUS nesto funkcionise ili ne, vec da sa tim primjerom placanja sirise neistine.
lavic
Posts: 3048
Joined: 14/04/2011 15:03

#15333 Re: Sebija All about

Post by lavic »

Dozer wrote: 13/09/2021 13:10
lavic wrote: 13/09/2021 10:16

Smanjite dozivljaj i ti i jaran, cuj intervencija na oku kod specijaliste 30 KM, pa za te pare ni kod frizera se ne ide a ne kod oftamologa.
Zbog cega bi covjek od 60 godina lagao o tome? Hajde...samo jedan razlog, eventualni... Pa nisu svi Sebija i Bakir ba, da lazu cim zinu.

Da smanjim dozivljaj i za sve licne navedene primjere...?
To sto ima 60 godina ne znaci da nece slagati,....

Kao sto je neko iznad vec rekao, znam jer sam tako koristio neke usluke KCS, pacijentu se obracuna puna cijena usluge KCS pa ti vracaj poslije pare od osiguranja, samo u slucaju da je hitno ili moras ostati lezati u bolnici procedura je malo drugacija....

Necu nikoga da branim niti da napadam kao ti ili @pici , nema potrebe za tim, u sebi imate toliko mrznje da je to za nevjerovati....
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15334 Re: Sebija All about

Post by pici »

joe_black wrote: 13/09/2021 14:31
pici wrote: 13/09/2021 13:32

to je to... za svoje pare od zdravstvenog hocu da placam doktore koje ja zelim a ne da se izivljavaju i uce na meni stranacke podguzne muhe...
Mozeli ti biti dovoljno od tvog zdravstvenog jos i da biras? Eno Vranica nesto prozivaju za lijekove i liste, ko biva nesto nije uredu. Sada tko je kriv on ili Sebbijahanuma:)
sve sto je insalisano unazad 30 godina u zdravstvu je aminovala sdO, rospija tutonosHa je samo kap koja je prelila casu... bolje je vepru da odgovori zasto zdravstveni sistem kojim upravlja sdO na nivou pederacije i BiH sa svoja dva partnera ima trecu smrtnost u svijetu od korone... jel i za to trojka i vranic krivi ili nesposobna korumpirana lopovska sdO klika...
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15335 Re: Sebija All about

Post by pici »

lavic wrote: 13/09/2021 15:13
Dozer wrote: 13/09/2021 13:10
Zbog cega bi covjek od 60 godina lagao o tome? Hajde...samo jedan razlog, eventualni... Pa nisu svi Sebija i Bakir ba, da lazu cim zinu.

Da smanjim dozivljaj i za sve licne navedene primjere...?
To sto ima 60 godina ne znaci da nece slagati,....

Kao sto je neko iznad vec rekao, znam jer sam tako koristio neke usluke KCS, pacijentu se obracuna puna cijena usluge KCS pa ti vracaj poslije pare od osiguranja, samo u slucaju da je hitno ili moras ostati lezati u bolnici procedura je malo drugacija....

Necu nikoga da branim niti da napadam kao ti ili @pici , nema potrebe za tim, u sebi imate toliko mrznje da je to za nevjerovati....
hajd ti na dudlanje nargile tebi fino...
lavic
Posts: 3048
Joined: 14/04/2011 15:03

#15336 Re: Sebija All about

Post by lavic »

pici wrote: 13/09/2021 15:27
lavic wrote: 13/09/2021 15:13

To sto ima 60 godina ne znaci da nece slagati,....

Kao sto je neko iznad vec rekao, znam jer sam tako koristio neke usluke KCS, pacijentu se obracuna puna cijena usluge KCS pa ti vracaj poslije pare od osiguranja, samo u slucaju da je hitno ili moras ostati lezati u bolnici procedura je malo drugacija....

Necu nikoga da branim niti da napadam kao ti ili @pici , nema potrebe za tim, u sebi imate toliko mrznje da je to za nevjerovati....
hajd ti na dudlanje nargile tebi fino...
Meni jest fino, a sta ces ti?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#15337 Re: Sebija All about

Post by seln »

lavic wrote: 13/09/2021 15:40
pici wrote: 13/09/2021 15:27

hajd ti na dudlanje nargile tebi fino...
Meni jest fino, a sta ces ti?
Da se i on upise u SDA?
lavic
Posts: 3048
Joined: 14/04/2011 15:03

#15338 Re: Sebija All about

Post by lavic »

seln wrote: 13/09/2021 15:49
lavic wrote: 13/09/2021 15:40
Meni jest fino, a sta ces ti?
Da se i on upise u SDA?
ma kakvi, HDZ je najprofitabilniji.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15339 Re: Sebija All about

Post by pici »

lavic wrote: 13/09/2021 15:54
seln wrote: 13/09/2021 15:49

Da se i on upise u SDA?
ma kakvi, HDZ je najprofitabilniji.
pogan vakat za pogana insana... sta ces nekom obraz nekom stidne vaske...
lavic
Posts: 3048
Joined: 14/04/2011 15:03

#15340 Re: Sebija All about

Post by lavic »

pici wrote: 13/09/2021 16:39
lavic wrote: 13/09/2021 15:54

ma kakvi, HDZ je najprofitabilniji.
pogan vakat za pogana insana... sta ces nekom obraz nekom stidne vaske...
Sreca sve znas....
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15341 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Ali_G wrote: 13/09/2021 14:55
joe_black wrote: 13/09/2021 14:31

Mozeli ti biti dovoljno od tvog zdravstvenog jos i da biras? Eno Vranica nesto prozivaju za lijekove i liste, ko biva nesto nije uredu. Sada tko je kriv on ili Sebbijahanuma:)
Svuda se dodatno placa ako zelis nekog posebnog doktora da ti pruzi uslugu. To sto misle da za 300maraka koje odvajaju mjesecno moze zahtjevati da bas njega operise top hirurg…svuda se ta opcija DOPLACUJE.

@Dozer
Nije poenta jel na KCUS nesto funkcionise ili ne, vec da sa tim primjerom placanja sirise neistine.
Covjeka poznajem 30 godna, kucni prijatelji, i hoces da kazes da me laze? Vjeruj da ne laze. Uopste nije od tog posla nikad bio, ni za sta, pa nema razloga da to radi ni sad.

Sebija je gore, kao i u ZS KS, uvela razne promjene, ali najbitnije su one koje se ticu otimanja love gradjanima. Da je to istina, sasvim je dovoljno pogledati njene izjave, al i izvjestaje (vratila 100M dugova - kome ba, kad, od cega?!, posluje u plusu, itd.). Koji to drzavni KC radi kao privatna profitno orijentisana bolnica, pa da ima milione u plusu na svom racunu?
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15342 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

lavic wrote: 13/09/2021 15:13
Dozer wrote: 13/09/2021 13:10
Zbog cega bi covjek od 60 godina lagao o tome? Hajde...samo jedan razlog, eventualni... Pa nisu svi Sebija i Bakir ba, da lazu cim zinu.

Da smanjim dozivljaj i za sve licne navedene primjere...?
To sto ima 60 godina ne znaci da nece slagati,....

Kao sto je neko iznad vec rekao, znam jer sam tako koristio neke usluke KCS, pacijentu se obracuna puna cijena usluge KCS pa ti vracaj poslije pare od osiguranja, samo u slucaju da je hitno ili moras ostati lezati u bolnici procedura je malo drugacija....

Necu nikoga da branim niti da napadam kao ti ili @pici , nema potrebe za tim, u sebi imate toliko mrznje da je to za nevjerovati....
Nije to mrznja, nego ozlojedjenost zbog karikatura koje nam upravljaju zivotima, i zbog cinjenica koje vidi svako s imalo mozga u glavi. Ja naprosto ne mogu da vjerujem da postoje svjesni umovi koji brane sve ovo sto ona radi vec godinama... Jedino ako ste na istoj deredzi, pa ruka ruku mije. Drugacije... ja bih se zaissta zapitao...
Ali_G
Posts: 4639
Joined: 02/03/2002 00:00

#15343 Re: Sebija All about

Post by Ali_G »

Da ponovimo jos jednom: dodjes u ambulantu, ljekar te pregleda, sestra ti isprinta specifikaciju na kojoj je cijena usluge. Sestru ne zanima kakvo je tvoje osiguranje, njoj je bitno da imas uputnicu. Sa specifikacijom pruzene usluge ides na blagajnu. Njih tamo ne zanima kakvo osiguranje imas. Oni ce ti naplatiti koliko pise na specifikaciji. Ne moras platiti uslugu, ali neces dobiti ni nalaz. Prosto da ne moze prostije. To ti isto potvrdjuje jos ljudi, al ti zapeo da je nekom tvom drugu neko gore pokusao da otme novac i jos tvrdis da se to vjerovatno tako radi i ostalim pa se Sebija hvali kako je vratila dugove.
lavic
Posts: 3048
Joined: 14/04/2011 15:03

#15344 Re: Sebija All about

Post by lavic »

Dozer wrote: 13/09/2021 17:15
lavic wrote: 13/09/2021 15:13

To sto ima 60 godina ne znaci da nece slagati,....

Kao sto je neko iznad vec rekao, znam jer sam tako koristio neke usluke KCS, pacijentu se obracuna puna cijena usluge KCS pa ti vracaj poslije pare od osiguranja, samo u slucaju da je hitno ili moras ostati lezati u bolnici procedura je malo drugacija....

Necu nikoga da branim niti da napadam kao ti ili @pici , nema potrebe za tim, u sebi imate toliko mrznje da je to za nevjerovati....
Nije to mrznja, nego ozlojedjenost zbog karikatura koje nam upravljaju zivotima, i zbog cinjenica koje vidi svako s imalo mozga u glavi. Ja naprosto ne mogu da vjerujem da postoje svjesni umovi koji brane sve ovo sto ona radi vec godinama... Jedino ako ste na istoj deredzi, pa ruka ruku mije. Drugacije... ja bih se zaissta zapitao...
Meni ona nije bitna, referisao sam se na tvoj post.
Ja kao potencijalni pacijent I korisnik usluga joj jedino zamjeram sto je otjerala neke odlicne ljekare. I to me zaista brine a sto je neke neradnike nagazila, neka je.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15345 Re: Sebija All about

Post by pici »

lavic wrote: 13/09/2021 16:46
pici wrote: 13/09/2021 16:39

pogan vakat za pogana insana... sta ces nekom obraz nekom stidne vaske...
Sreca sve znas....
sreca pa mi je obraz jos uvjek cist...
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#15346 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

evo ga, mozda sta i bidne ...

Usvojena incijativa: Tužilaštvo KS što hitnije da izvrši sve provjere vezane za diplomu Sebije Izetbegović

Ova incijativa je usvojena sa 21 glas „za“

https://avaz.ba/kantoni/sarajevo/681133 ... zetbegovic




mada je za ovo vrijeme mogla poloziti tih 10 ispita :zzzz:
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#15347 Re: Sebija All about

Post by Emiremir33 »

hadzinicasa wrote: 13/09/2021 10:48 pa nije bas tako...
ja sam isla na pregled i slikala nogu gore na Kosevo ljetos i platila sve skupa 30tak KM (bez osiguranja)
cak sam se iznenadila kako to uopce nije skupo.

na stranu sta ja mislim o doticnoj i kompletnom ustroju gore i onome sto radi, ne treba biti neposten.
Nije to skupo a nisi ili jesi osigurana?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#15348 Re: Sebija All about

Post by Tempo »

Kaze dilfaš da su promjenili sistem na maskama.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15349 Re: Sebija All about

Post by pici »

uglavnomja wrote: 13/09/2021 20:26 evo ga, mozda sta i bidne ...

Usvojena incijativa: Tužilaštvo KS što hitnije da izvrši sve provjere vezane za diplomu Sebije Izetbegović

Ova incijativa je usvojena sa 21 glas „za“

https://avaz.ba/kantoni/sarajevo/681133 ... zetbegovic




mada je za ovo vrijeme mogla poloziti tih 10 ispita :zzzz:
nije studirala u zagrebu i te diplome nema... i da je zavrsila fakultet od 11 godina, magisterij a potom i doktorat ni pod razno... moze vepar dizat studentariju na proteste al jopet je bolje otic na ŠiŠU... sto vako nisu bili glasni i podrzali proteste za rasvjetljavanje ubistava Dragicevica i Memica...
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#15350 Re: Sebija All about

Post by hadzinicasa »

Emiremir33 wrote: 13/09/2021 20:35
hadzinicasa wrote: 13/09/2021 10:48 pa nije bas tako...
ja sam isla na pregled i slikala nogu gore na Kosevo ljetos i platila sve skupa 30tak KM (bez osiguranja)
cak sam se iznenadila kako to uopce nije skupo.

na stranu sta ja mislim o doticnoj i kompletnom ustroju gore i onome sto radi, ne treba biti neposten.
Nije to skupo a nisi ili jesi osigurana?
Nisam.
Post Reply