Sebija All about

Post Reply
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15351 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

lavic wrote: 13/09/2021 17:32
Dozer wrote: 13/09/2021 17:15
Nije to mrznja, nego ozlojedjenost zbog karikatura koje nam upravljaju zivotima, i zbog cinjenica koje vidi svako s imalo mozga u glavi. Ja naprosto ne mogu da vjerujem da postoje svjesni umovi koji brane sve ovo sto ona radi vec godinama... Jedino ako ste na istoj deredzi, pa ruka ruku mije. Drugacije... ja bih se zaissta zapitao...
Meni ona nije bitna, referisao sam se na tvoj post.
Ja kao potencijalni pacijent I korisnik usluga joj jedino zamjeram sto je otjerala neke odlicne ljekare. I to me zaista brine a sto je neke neradnike nagazila, neka je.
Nije ona otjerala "neke" odlicne ljekare, nego 95% njih. Umjesto njih je dovela razne poltrone, dosta njih iz Sandzaka, ali zajednicko im je da su svi samo klimoglavi i da su u ogromnoj vecini nestrucni. Nadam se da neces dospjeti do toga da se moras njima gore obratiti za pomoc.... Vidim da nemas jos iskustva sa svim tim na UKCS-u, i iskreno se nadam da neces uskoro ni saznati na licnom primjeru.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#15352 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

A već sam pisao o nekim svojim iskustvima na KCUS-u i ne da mi se ponavljati, dok je ona gore i što se "kadra" tiče, ja fakat nemam namjeru tražiti bilo kakav vid usluge od njih mada sam osiguranik. Taman kad bih se sutra od života rastavljao, i vrlo sam ozbiljan dok ovo pišem. Znam da i nju i podguzne joj muhe a i sve sdaovce živo zaboli za mojim stavom, ništa se kod njih ne bi promijenilo ni da drugačije razmišljam, jebe im se.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15353 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Njih, u stvari, sve ovo uopste ne dotice. Oni zive u jednoj drugoj realnosti u kojoj su ubijedjeni da su u pravu za sve sta i kako rade.

Nista od svega ovoga sto se iznosi ovdje i u javnosti na druge nacine, njih naprosto niti dotice, nit izanima. Iskljuceni su iz vremana i prostora koji se ne tice njih i onoga sto oni sami rade. Totalna odrodjenost od stvarnosti, a iz toga onda proizilazi enormna kolicina licemjerja i lazi.
Problem je sto oni, izgleda, ni to ne shvacaju upravo jer nisu u stanju sagledati stvari onakvima kakve zaista jesu.

Fadil je ocito poluinteligentan lik, s obzirom na budalastine koje redovno valja, ali ako se pogledaju i svi ostali, poput Bakira, Sefikusa, pa i ovih mladjih ala Zahiragic, dolazi se do zakljucka da svi oni funkcionisu nesto slicno Borgu iz Zvjezdanih staza - jedan um koji se dijeli na sve jedinke.

Ni Sebi-ja nije nista drugacija u svemu tome. A kroz sve to se, vremenom (30 godina) uspostavio jedan totalno imbecilan sistem "vrijednosti", po kojem je sve ono sto je nekada bilo fuj, njima danas imperativ.
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#15354 Re: Sebija All about

Post by Styling »

Dozer wrote: 14/09/2021 12:21 Njih, u stvari, sve ovo uopste ne dotice. Oni zive u jednoj drugoj realnosti u kojoj su ubijedjeni da su u pravu za sve sta i kako rade.

Nista od svega ovoga sto se iznosi ovdje i u javnosti na druge nacine, njih naprosto niti dotice, nit izanima. Iskljuceni su iz vremana i prostora koji se ne tice njih i onoga sto oni sami rade. Totalna odrodjenost od stvarnosti, a iz toga onda proizilazi enormna kolicina licemjerja i lazi.
Problem je sto oni, izgleda, ni to ne shvacaju upravo jer nisu u stanju sagledati stvari onakvima kakve zaista jesu.

Fadil je ocito poluinteligentan lik, s obzirom na budalastine koje redovno valja, ali ako se pogledaju i svi ostali, poput Bakira, Sefikusa, pa i ovih mladjih ala Zahiragic, dolazi se do zakljucka da svi oni funkcionisu nesto slicno Borgu iz Zvjezdanih staza - jedan um koji se dijeli na sve jedinke.

Ni Sebi-ja nije nista drugacija u svemu tome. A kroz sve to se, vremenom (30 godina) uspostavio jedan totalno imbecilan sistem "vrijednosti", po kojem je sve ono sto je nekada bilo fuj, njima danas imperativ.
Nedavno sam gledala seriju Porodica na RTS-u. Vrlo autenticno su prikazali taj mentalni sklop kod Mire Markovic, koji jako podsjeca na Sebiju. Ona je u svom svijetu. Njoj nije jasno zasto su gradjani protiv njih kada sve sto rade rade za gradjane. Sta imaju protiv njih. Njih narod “ne razume”. Oni su “pobedili”. Zastrasujuce je da ona cvrsto vjeruje da su u pravu a svi oko njih u krivu.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#15355 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

To je to. Za psiholoskih analiza....
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15356 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

Billy The Pljuc wrote: 14/09/2021 12:09 A već sam pisao o nekim svojim iskustvima na KCUS-u i ne da mi se ponavljati, dok je ona gore i što se "kadra" tiče, ja fakat nemam namjeru tražiti bilo kakav vid usluge od njih mada sam osiguranik. Taman kad bih se sutra od života rastavljao, i vrlo sam ozbiljan dok ovo pišem. Znam da i nju i podguzne joj muhe a i sve sdaovce živo zaboli za mojim stavom, ništa se kod njih ne bi promijenilo ni da drugačije razmišljam, jebe im se.
Vrni se oklen si doso u Sa.Tamo nema Sebije,i ordiniraju samo strucnjaci.Sto se patis,siroko ti polje opleti.
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#15357 Re: Sebija All about

Post by Emiremir33 »

hadzinicasa wrote: 14/09/2021 07:14
Emiremir33 wrote: 13/09/2021 20:35

Nije to skupo a nisi ili jesi osigurana?
Nisam.
Šteta sve moraš platiti
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#15358 Re: Sebija All about

Post by Tempo »

Patton44 wrote: 14/09/2021 19:15
Billy The Pljuc wrote: 14/09/2021 12:09 A već sam pisao o nekim svojim iskustvima na KCUS-u i ne da mi se ponavljati, dok je ona gore i što se "kadra" tiče, ja fakat nemam namjeru tražiti bilo kakav vid usluge od njih mada sam osiguranik. Taman kad bih se sutra od života rastavljao, i vrlo sam ozbiljan dok ovo pišem. Znam da i nju i podguzne joj muhe a i sve sdaovce živo zaboli za mojim stavom, ništa se kod njih ne bi promijenilo ni da drugačije razmišljam, jebe im se.
Vrni se oklen si doso u Sa.Tamo nema Sebije,i ordiniraju samo strucnjaci.Sto se patis,siroko ti polje opleti.
A i ti da se vratis odakle si dosao u svom najranijem djetinjstvu.
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#15359 Re: Sebija All about

Post by Hajvan »

:lol: :thumbup:
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#15360 Re: Sebija All about

Post by Capljina74 »

Ima li ko ovdje da je iz Rajvosa?
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15361 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

Tempo wrote: 14/09/2021 19:27
Patton44 wrote: 14/09/2021 19:15
Vrni se oklen si doso u Sa.Tamo nema Sebije,i ordiniraju samo strucnjaci.Sto se patis,siroko ti polje opleti.
A i ti da se vratis odakle si dosao u svom najranijem djetinjstvu.
Ma kakvo vracanje, meni ovde super,kome nevalja nek se vrce nazad,il nek produzi dalje.
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#15362 Re: Sebija All about

Post by Hajvan »

Patton44 wrote: 14/09/2021 19:41
Tempo wrote: 14/09/2021 19:27

A i ti da se vratis odakle si dosao u svom najranijem djetinjstvu.
Ma kakvo vracanje, meni ovde super,kome nevalja nek se vrce nazad,il nek produzi dalje.
nadam se da ce ti trebati usluga Sebijine ustanove, tj usluga nekog profesionalaca I altruiste poput Sebije.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15363 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

Hajvan wrote: 14/09/2021 19:43
Patton44 wrote: 14/09/2021 19:41 Ma kakvo vracanje, meni ovde super,kome nevalja nek se vrce nazad,il nek produzi dalje.
nadam se da ce ti trebati usluga Sebijine ustanove, tj usluga nekog profesionalaca I altruiste poput Sebije.
Dje svi turci tu i mali mujo,na kraju krajeva, imali KCUS il nemali koraci su nam odbrojani.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#15364 Re: Sebija All about

Post by Tempo »

Patton44 wrote: 14/09/2021 20:02
Hajvan wrote: 14/09/2021 19:43

nadam se da ce ti trebati usluga Sebijine ustanove, tj usluga nekog profesionalaca I altruiste poput Sebije.
Dje svi turci tu i mali mujo,na kraju krajeva, imali KCUS il nemali koraci su nam odbrojani.

Haj alaha ti uradi test inteligencije, pa ako je ispod 70, onda, jebi ga, nemoj pisati u javnom prostoru.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15365 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

Tempo wrote: 14/09/2021 20:27
Patton44 wrote: 14/09/2021 20:02
Dje svi turci tu i mali mujo,na kraju krajeva, imali KCUS il nemali koraci su nam odbrojani.

Haj alaha ti uradi test inteligencije, pa ako je ispod 70, onda, jebi ga, nemoj pisati u javnom prostoru.
:lol: :lol: :lol:
Ko te cera da citas. :run: :run:
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#15366 Re: Sebija All about

Post by Tempo »

Patton44 wrote: 14/09/2021 20:33
Tempo wrote: 14/09/2021 20:27


Haj alaha ti uradi test inteligencije, pa ako je ispod 70, onda, jebi ga, nemoj pisati u javnom prostoru.
:lol: :lol: :lol:
Ko te cera da citas. :run: :run:
Eto sad, ti trebas srat, a ja ne trebam citat. Kakva je to seljacka logika. Nije jarane, nego se ti trebas samocenzurisat da ovi koji citaju imaju kvalitetnu materiju. Ne vidim nikakvu svrhu tvog zaseravanja foruma, osim izdajnicke agitacije za nase grobare.
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#15367 Re: Sebija All about

Post by Styling »

Patton44 wrote: 14/09/2021 19:41
Tempo wrote: 14/09/2021 19:27

A i ti da se vratis odakle si dosao u svom najranijem djetinjstvu.
Ma kakvo vracanje, meni ovde super,kome nevalja nek se vrce nazad,il nek produzi dalje.
Kako je onomad govorio Zisko kad su ga pitali za implementaciju Aneksa 7, svi na svoje, “nista nazad, samo naprijed”.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15368 Re: Sebija All about

Post by pici »

Tužilaštvo KS formiralo predmet, provjerit će obrazovanje Sebije Izetbegović

https://ba.n1info.com/vijesti/tuzilastv ... etbegovic/

Tužilaštvo Kantona Sarajevo provjerit će obrazovanje Sebije Izetbegović, generalne direktorice Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS).

Ovu informaciju za N1 je potvrdila Azra Bavčić, glasnogovornica Tužilaštva KS.

“Po zaprimljenoj informaciji formiran je predmet u kojem se vrše provjere”, kazala je Bavčić.

Izetbegović se našla u centru javnosti nakon što se saznalo da je upisala prvu godinu postdiplomskog studija Medicinskog fakulteta u Zgrebu, ali da ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti položenim ispitima.

Ranije je također bilo objavljeno da ne postoje odaci o položenim ispitima Sebije Izetbegović u Zagrebu, tačnije, tamo je upisala prvu godinu postdiplomskog studija Medicinskog fakulteta u Zagrebu, ali ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti o položenim ispitima, saopćeno je iz Sveučilišta u Zagrebu.

I Uprava za inspekcijske poslove KS (KUIP), utvrdila je da zvanje magistra direktorice KCUS-a zahtijeva dodatne provjere. Oni su od obrazovnih institucija Hrvatske zatražili podatke kako bi se provjerili podaci o školovanju direktorice KCUS-a.

Komentar na sve imao je i Rifat Škrijelj, rektora Univerziteta u Sarajevu koji je za N1 kazao da je sve što je imao Medicinski fakultet dostavio UNSA-i. Kako je istakao, nisu bili time zadovoljni jer su postojali nedostaci u dokumentaciji i nakon toga su tražili dopunu, ali je nisu dobili.

“Kad ćemo se time baviti zavisi od zvaničnih institucija, prije svega Kantona Sarajevo koji je naš osnivač. Ako bude do Univerziteta da to treba rješavati, mi ćemo postupiti po Statutu i zakonu i rješiti to pitanje”, poručio je tada Škrijelj.
jeBte nek je snaHa rahmetli propalog pravnika i zena njegovog kopileta koji unistava i ono malo fildzana sto je ostalo od Be i Ha...
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#15369 Re: Sebija All about

Post by pici »

Styling wrote: 14/09/2021 21:20
Patton44 wrote: 14/09/2021 19:41 Ma kakvo vracanje, meni ovde super,kome nevalja nek se vrce nazad,il nek produzi dalje.
Kako je onomad govorio Zisko kad su ga pitali za implementaciju Aneksa 7, svi na svoje, “nista nazad, samo naprijed”.
znas li kad smo po studenskim domovima fatali muskadiju focake izbjegle iz foce 92... i ja jednog iz ormara izvlacim i bolan nebijo pa idemo skupa da vracamo Istocnu Bosnu... znas sta on meni veli... ja se tamo ne vracam pa makar me ubij.
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#15370 Re: Sebija All about

Post by Patton44 »

Styling wrote: 14/09/2021 21:20
Patton44 wrote: 14/09/2021 19:41 Ma kakvo vracanje, meni ovde super,kome nevalja nek se vrce nazad,il nek produzi dalje.
Kako je onomad govorio Zisko kad su ga pitali za implementaciju Aneksa 7, svi na svoje, “nista nazad, samo naprijed”.
:thumbup:
Upravo tako,samo naprijed dok nenadjes dje ti je dobro.
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#15371 Re: Sebija All about

Post by joint union »

pici wrote: 15/09/2021 07:54
Tužilaštvo KS formiralo predmet, provjerit će obrazovanje Sebije Izetbegović

https://ba.n1info.com/vijesti/tuzilastv ... etbegovic/

Tužilaštvo Kantona Sarajevo provjerit će obrazovanje Sebije Izetbegović, generalne direktorice Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS).

Ovu informaciju za N1 je potvrdila Azra Bavčić, glasnogovornica Tužilaštva KS.

“Po zaprimljenoj informaciji formiran je predmet u kojem se vrše provjere”, kazala je Bavčić.

Izetbegović se našla u centru javnosti nakon što se saznalo da je upisala prvu godinu postdiplomskog studija Medicinskog fakulteta u Zgrebu, ali da ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti položenim ispitima.

Ranije je također bilo objavljeno da ne postoje odaci o položenim ispitima Sebije Izetbegović u Zagrebu, tačnije, tamo je upisala prvu godinu postdiplomskog studija Medicinskog fakulteta u Zagrebu, ali ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti o položenim ispitima, saopćeno je iz Sveučilišta u Zagrebu.

I Uprava za inspekcijske poslove KS (KUIP), utvrdila je da zvanje magistra direktorice KCUS-a zahtijeva dodatne provjere. Oni su od obrazovnih institucija Hrvatske zatražili podatke kako bi se provjerili podaci o školovanju direktorice KCUS-a.

Komentar na sve imao je i Rifat Škrijelj, rektora Univerziteta u Sarajevu koji je za N1 kazao da je sve što je imao Medicinski fakultet dostavio UNSA-i. Kako je istakao, nisu bili time zadovoljni jer su postojali nedostaci u dokumentaciji i nakon toga su tražili dopunu, ali je nisu dobili.

“Kad ćemo se time baviti zavisi od zvaničnih institucija, prije svega Kantona Sarajevo koji je naš osnivač. Ako bude do Univerziteta da to treba rješavati, mi ćemo postupiti po Statutu i zakonu i rješiti to pitanje”, poručio je tada Škrijelj.
jeBte nek je snaHa rahmetli propalog pravnika i zena njegovog kopileta koji unistava i ono malo fildzana sto je ostalo od Be i Ha...
Ovi dok "isprovjeravaju" seka moze fakultet zavrsiti.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#15372 Re: Sebija All about

Post by Tesla Edison »

https://ba.n1info.com/vijesti/izetbegov ... a-odstetu/
Izetbegović za N1 o provjeri diplome: Neka počnu skupljati pare za odštetu

Image
Nakon što je jučer Tužilaštvo KS potvrdilo da je formiralo predmet te da će se provjeriti obrazivanje Sebije Izetbegović, generalne direktorice Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS), ona je reagovala i za N1 kazala šta misli o svemu što se trenutno dešava.

“Mislim da je krajnje vrijeme da Tužilaštvo uradi provjeru i da se prekine ova odvratna i agresivna hajka koja je usmjerena prema meni. Sasvim sam svjesna činjenice da će nakon toga biti izmišljen novi razlog za napade na mene, ali mi je i drago da će se svi uvjeriti da ove napade vode oni koji su preko veze završavali fakultete, pa i ne znaju kako se istinski ostvaruje akademska karijera. Također im poručujem: nikada preko mene neće zapošljavati preko veze i bez konkursa, niti kupovati opremu i lijekove bez tendera, otvarati privatne fakultete ponižavajuće niskog nivoa, krasti jajne stanice ženama niti lagati pacijente o dijagnozama. U mom putu napredovanja, morala sam proći sve provjere predvođene Zakonom o visokom obrazovanju. Osim toga, Tužilaštvo će provjeriti i sve one rukovodice i uposlenike koji su uzimali moj dosije koji se nalazi na Medicinskom fakultetu i utvrditi šta i ko je uzimao i otuđivao iz istog dokumentaciju. Ja nemam pristup svom dosijeu, a obaveza fakulteta je da ga čuva. Moja akademska karijera je neupitna i tužiću sve one koji su tvrdili drugačije u pokušaju narušavanja mog ugleda. Neka počnu skupljati pare za plaćanje odštete”, poručila je Izetbegović.

Podsjećamo, Izetbegović se našla u centru javnosti nakon što se saznalo da je upisala prvu godinu postdiplomskog studija Medicinskog fakulteta u Zagrebu, ali da ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti položenim ispitima.


Tražio se odgovor s fakulteta u Zagrebu s kojeg su poručili da ne postoji dokumentacija kojom se potvrđuje vjerodostojnost o indeksu niti položenim ispitima.

I Uprava za inspekcijske poslove KS (KUIP), utvrdila je da zvanje magistra direktorice KCUS-a zahtijeva dodatne provjere.

Komentar na sve imao je i Rifat Škrijelj, rektor Univerziteta u Sarajevu koji je za N1 kazao da je sve što je imao Medicinski fakultet dostavio UNSA-i. Kako je istakao, nisu bili time zadovoljni jer su postojali nedostaci u dokumentaciji i nakon toga su tražili dopunu, ali je nisu dobili.
A da ste bili upozoreni, bili ste, što jest jest:
tesko klevetnicima wrote: 24/05/2021 09:39 Kada se ova hajka na uvazenu Profesoricu i vrhunskog Strucnjaka jednom okonca, i kada se dokaze da vi ali i placeni mediji vodite klevetnicki rat protiv nase sultanije, ima da sijevaju tuzbe ko u prizi. A vjerujte i vi ce te svi odgovarati zbog ove teme kao i zbog svih lazi koje ste izrekli! Vrlo lahko se putem suda moze doci do vasih podataka i onda nebi vam bio u kozi. Koliko ce tu biti novcane nadoknade zbog klevete i povrede casti da ce uvazena Direktorica i cjenjena Profesorica imati veoma dobar dodatni prihod.

Hvala vam zbog toga!

Toliko!
Komentar na ovo?
Last edited by Tesla Edison on 15/09/2021 12:27, edited 1 time in total.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#15373 Re: Sebija All about

Post by Tesla Edison »

.......
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#15374 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

a sto nije prekinula sve u samom startu, fino pokaze originalne papire i :zzzz:

ode i zagreb u klevetnike i lazove :D
made_in_sarajevo
Posts: 5571
Joined: 06/05/2013 23:05

#15375 Re: Sebija All about

Post by made_in_sarajevo »

svi lazu, izmisljaju samo heroina govori istinu. nisam studirala u ZG, bake kaze jest pa nije pa jest i tako danima. za sve ovo vrijeme nije bila u stanju izvaditi diplome i zacepiti usta svima i zavrsiti pricu. ali eto ona je heroina, a svi ostali lazu
Post Reply