Sebija All about

Post Reply
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#14476 Re: Sebija All about

Post by Iker C »

Ako hoces da budes ministar upisi DIF a ako hoces da spasavas ljudske zivote kao uvazena profesorica Izetbegovic i da si stalno pod pritiskom javnosti upisi medicinu.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#14477 Re: Sebija All about

Post by foxlife »

povratak u buducnost
godina je 2054a

dok amarty mcfly prasi svoju zenu a doktor je sa svojom voljenom negdje na drugom kraju planete odrzava se skup sda stranke koja je izronila iz pepela
na tribinama nalazi se vjerni glasac i simpatizer heroine sebije iker c
Hakiz
Posts: 40408
Joined: 30/07/2015 20:01

#14478 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

joint union wrote: 08/06/2021 15:06
Hakiz wrote: 08/06/2021 14:10
joint union wrote: 08/06/2021 13:58

Ja nesto kontam da ce ovo "odraditi" malo drugacije.
Da ce pustiti da sav gnjev naroda do proljeca padne na Seku, Baketa, Fadila, a onda ce ih "nogirati" i kao ocistiti se.
Vjerovatno uz njih ide i plejada sda-ovaca koji su sada na "prvoj liniji".
Izbacice u prvi plan drugi esalon koji je za sada u sjeni, reci ce da su se ocistili i sad su spremni za odbranu Bosnjaka, koje ce u medjuvremenu "napadati" koalicijski partneri Dodo i Cova.
Nemojmo zaboraviti da SDA ipak vlada ovom zemljom dugo haman ko CKSK, da su "zajebanije" face i ideolozi u sijenci, nece se oni lako predati. Ogromne su pare, talovi i poslovi u igri, evo ko je npr znao za ovog Kolica do afere respiratori, a Bog zna koliko takvih ima.
U medjuvremenu ce blatiti i prozivati trojku (koja im je najveci trn u oku), marketinski to i sada jako dobro rade, a trojka, da se ne lazemo, svojim radom im se nesto i ne suprostavlja. Nazalost, mislim da ce do izbora '22 uspjeti posvadjati trojku, nadam se da grijesim.
Ovdje jedino kao sa Sanaderom. Kada EU odluči, tada čistka. Kakva trojka, kakvi bakrači.
Hoce li i VI flota doci? EU da je htjela davno bi odlucila, ipak mislim da je ovdje sve do nas.
Ako je do nas, onda piši propalo. Da smo htjeli, davno bi uradili šta treba. Ipak će biti kada EU kaže. Tako je bilo i u Hrvatskoj, pa parade ponosa i u Hrvatskoj i u Srbiji i u BiH, sve ne može, a onda ambasade države EU i SAD kažu da mora i odjednom može. Ni u jednoj od od ovih država nisu njeni građani pravili promjene. Tolike demonstracije, protesti, aktivizam i nema promjena. A onda jedan dan neki ambasador da intervju poslije nekog sastanka i za sedmicu krene čistka.
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#14479 Re: Sebija All about

Post by joint union »

Hakiz wrote: 08/06/2021 21:02
joint union wrote: 08/06/2021 15:06
Hakiz wrote: 08/06/2021 14:10

Ovdje jedino kao sa Sanaderom. Kada EU odluči, tada čistka. Kakva trojka, kakvi bakrači.
Hoce li i VI flota doci? EU da je htjela davno bi odlucila, ipak mislim da je ovdje sve do nas.
Ako je do nas, onda piši propalo. Da smo htjeli, davno bi uradili šta treba. Ipak će biti kada EU kaže. Tako je bilo i u Hrvatskoj, pa parade ponosa i u Hrvatskoj i u Srbiji i u BiH, sve ne može, a onda ambasade države EU i SAD kažu da mora i odjednom može. Ni u jednoj od od ovih država nisu njeni građani pravili promjene. Tolike demonstracije, protesti, aktivizam i nema promjena. A onda jedan dan neki ambasador da intervju poslije nekog sastanka i za sedmicu krene čistka.
Realno, ja bih vise volio da bude to tvoje, no sudeći po dosadašnjim događanjima, dopusti da ipak ostanem skeptik. Moje je mišljenje da je SDA još uvijek zajebana, nije to skupina lokalnih kokosara, papaka i glupana kako ih sada predstavljaju, a i njima trenutno odgovara da ih se predstavlja tako. Jos uvijek su oni jako opasni, i odgrisce krakove koje im smetaju bez imalo problema. Veliki broj moćnih ljudi, interesno povezanih je u sjeni, i čisto sumnjam da ce se predati bez borbe. Ponavljam, zaista bih bio najsretniji da si ti u pravu, a ja u krivu.
Hakiz
Posts: 40408
Joined: 30/07/2015 20:01

#14480 Re: Sebija All about

Post by Hakiz »

joint union wrote: 08/06/2021 21:10
Hakiz wrote: 08/06/2021 21:02
joint union wrote: 08/06/2021 15:06

Hoce li i VI flota doci? EU da je htjela davno bi odlucila, ipak mislim da je ovdje sve do nas.
Ako je do nas, onda piši propalo. Da smo htjeli, davno bi uradili šta treba. Ipak će biti kada EU kaže. Tako je bilo i u Hrvatskoj, pa parade ponosa i u Hrvatskoj i u Srbiji i u BiH, sve ne može, a onda ambasade države EU i SAD kažu da mora i odjednom može. Ni u jednoj od od ovih država nisu njeni građani pravili promjene. Tolike demonstracije, protesti, aktivizam i nema promjena. A onda jedan dan neki ambasador da intervju poslije nekog sastanka i za sedmicu krene čistka.
Realno, ja bih vise volio da bude to tvoje, no sudeći po dosadašnjim događanjima, dopusti da ipak ostanem skeptik. Moje je mišljenje da je SDA još uvijek zajebana, nije to skupina lokalnih kokosara, papaka i glupana kako ih sada predstavljaju, a i njima trenutno odgovara da ih se predstavlja tako. Jos uvijek su oni jako opasni, i odgrisce krakove koje im smetaju bez imalo problema. Veliki broj moćnih ljudi, interesno povezanih je u sjeni, i čisto sumnjam da ce se predati bez borbe. Ponavljam, zaista bih bio najsretniji da si ti u pravu, a ja u krivu.
Razumijemo se nas dvojica.

Ali, upravo zato što si u pravu, prejaki su i imaju previše moći, teško je očekivati da će promjena doći iznutra. Kada je odlučeno da Hrvatska postane članica EU, tada je počelo i kod njih rješavanje. I oni su imali moćnike kao i mi ovdje i tamo se nije moglo iznutra, moralo se izvana. Nije Sanader hapšen jer su hrvatski tužilaštvo i sudstvo odjednom odlučili da rade, nego zato što im je rečeno da rade ili će oni biti ti koji će biti hapšeni. Ili im je rečeno da sad smiju, biće zaštićeni od osvete. Tako kada se odluči da se BiH civilizuje, primi u NATO i krene ka EU, i kod nas će odjednom proraditi institucije koje se bore protiv korupcije, tužilaštvo i sudstvo će iznenada postati efikasniji, pošteniji i bez straha da procesuiraju moćnike, što političke što finansijske itd. Do tada ćemo ovako.
Last edited by Hakiz on 08/06/2021 21:36, edited 1 time in total.
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#14481 Re: Sebija All about

Post by hillbill »

joint union wrote: 08/06/2021 21:10
Hakiz wrote: 08/06/2021 21:02
joint union wrote: 08/06/2021 15:06

Hoce li i VI flota doci? EU da je htjela davno bi odlucila, ipak mislim da je ovdje sve do nas.
Ako je do nas, onda piši propalo. Da smo htjeli, davno bi uradili šta treba. Ipak će biti kada EU kaže. Tako je bilo i u Hrvatskoj, pa parade ponosa i u Hrvatskoj i u Srbiji i u BiH, sve ne može, a onda ambasade države EU i SAD kažu da mora i odjednom može. Ni u jednoj od od ovih država nisu njeni građani pravili promjene. Tolike demonstracije, protesti, aktivizam i nema promjena. A onda jedan dan neki ambasador da intervju poslije nekog sastanka i za sedmicu krene čistka.
Realno, ja bih vise volio da bude to tvoje, no sudeći po dosadašnjim događanjima, dopusti da ipak ostanem skeptik. Moje je mišljenje da je SDA još uvijek zajebana, nije to skupina lokalnih kokosara, papaka i glupana kako ih sada predstavljaju, a i njima trenutno odgovara da ih se predstavlja tako. Jos uvijek su oni jako opasni, i odgrisce krakove koje im smetaju bez imalo problema. Veliki broj moćnih ljudi, interesno povezanih je u sjeni, i čisto sumnjam da ce se predati bez borbe. Ponavljam, zaista bih bio najsretniji da si ti u pravu, a ja u krivu.
malo si u zabludi......kod njih nije problem u krakovima da ih odgrizu....treba da odgrizu glavu,a to je skoro pa ne izvodivo bez katastrofe.
User avatar
joint union
Posts: 2842
Joined: 31/01/2006 09:54

#14482 Re: Sebija All about

Post by joint union »

hillbill wrote: 08/06/2021 21:26
joint union wrote: 08/06/2021 21:10
Hakiz wrote: 08/06/2021 21:02

Ako je do nas, onda piši propalo. Da smo htjeli, davno bi uradili šta treba. Ipak će biti kada EU kaže. Tako je bilo i u Hrvatskoj, pa parade ponosa i u Hrvatskoj i u Srbiji i u BiH, sve ne može, a onda ambasade države EU i SAD kažu da mora i odjednom može. Ni u jednoj od od ovih država nisu njeni građani pravili promjene. Tolike demonstracije, protesti, aktivizam i nema promjena. A onda jedan dan neki ambasador da intervju poslije nekog sastanka i za sedmicu krene čistka.
Realno, ja bih vise volio da bude to tvoje, no sudeći po dosadašnjim događanjima, dopusti da ipak ostanem skeptik. Moje je mišljenje da je SDA još uvijek zajebana, nije to skupina lokalnih kokosara, papaka i glupana kako ih sada predstavljaju, a i njima trenutno odgovara da ih se predstavlja tako. Jos uvijek su oni jako opasni, i odgrisce krakove koje im smetaju bez imalo problema. Veliki broj moćnih ljudi, interesno povezanih je u sjeni, i čisto sumnjam da ce se predati bez borbe. Ponavljam, zaista bih bio najsretniji da si ti u pravu, a ja u krivu.
malo si u zabludi......kod njih nije problem u krakovima da ih odgrizu....treba da odgrizu glavu,a to je skoro pa ne izvodivo bez katastrofe.
Ako su braco i seka glava, onda jesam u zabludi.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14483 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

problem u sda je i nastao zato sto je ona umislila da ima kapacitet da bude glava

ni faluktet nije bila u stanju zavrsiti kako treba, a kamoli ovo ostalo

ali pokondirilo se, moc, nedodirljivost ...

slazem se za anonimne mocnike iz sjene
prije ce ona (ipak) biti zrtvovana, zajedno sa snishodljivim nego sto ce sda saptom pasti

mada steta je napravljena, ogromna :thumbup:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#14484 Re: Sebija All about

Post by dustaban »

uglavnomja wrote: 08/06/2021 21:40 ...
prije ce ona (ipak) biti zrtvovana, zajedno sa snishodljivim nego sto ce sda saptom pasti
...
ovo je najveća zabluda. Sebija je jača od stranke. Padaju oboje ali redosljed je obrnut.
hillbill
Posts: 1020
Joined: 05/06/2010 20:09

#14485 Re: Sebija All about

Post by hillbill »

uglavnomja wrote: 08/06/2021 21:40 problem u sda je i nastao zato sto je ona umislila da ima kapacitet da bude glava

ni faluktet nije bila u stanju zavrsiti kako treba, a kamoli ovo ostalo

ali pokondirilo se, moc, nedodirljivost ...

slazem se za anonimne mocnike iz sjene
prije ce ona (ipak) biti zrtvovana, zajedno sa snishodljivim nego sto ce sda saptom pasti

mada steta je napravljena, ogromna :thumbup:
hoce....hoce.......osmica ce ih zrtvovati....nemaju oni sta zrvovati ,a da vec nisu...ovo je tuzan kraj jednog pokreta koji je trebao biti oslobodilacki..sada se Bosnjaci moraju boriti za slobodu boreci se protiv tog istog oslobodilackog pokreta koji je izgubio svrhu postojanja.To danas funkcionise kao velja nevolja.
detroit-mercy
Posts: 16059
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#14486 Re: Sebija All about

Post by detroit-mercy »

uglavnomja wrote: 08/06/2021 21:40 problem u sda je i nastao zato sto je ona umislila da ima kapacitet da bude glava

ni faluktet nije bila u stanju zavrsiti kako treba, a kamoli ovo ostalo

ali pokondirilo se, moc, nedodirljivost ...

slazem se za anonimne mocnike iz sjene
prije ce ona (ipak) biti zrtvovana, zajedno sa snishodljivim nego sto ce sda saptom pasti

mada steta je napravljena, ogromna :thumbup:
Ti iz sjene ce samo naci drugog egzekutora volje, a nije da ih nema koji bi jedva docekali.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14487 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

detroit-mercy wrote: 09/06/2021 22:56
uglavnomja wrote: 08/06/2021 21:40 problem u sda je i nastao zato sto je ona umislila da ima kapacitet da bude glava

ni faluktet nije bila u stanju zavrsiti kako treba, a kamoli ovo ostalo

ali pokondirilo se, moc, nedodirljivost ...

slazem se za anonimne mocnike iz sjene
prije ce ona (ipak) biti zrtvovana, zajedno sa snishodljivim nego sto ce sda saptom pasti

mada steta je napravljena, ogromna :thumbup:
Ti iz sjene ce samo naci drugog egzekutora volje, a nije da ih nema koji bi jedva docekali.
ne sumnjam


ali ili su nepoznati ili vec imaju pun kofer afera, sto bas nije dobra polazna tacka za izbore
i ne prezivaju se kao dobri dedo ...
prezime je bilo zicer, i to su uspjeli upropastiti :thumbup: :D

neka ih jos :mrgreen:


on u azerbejdzanu obilazi rusevine
ona u crnu zemlju propala ...

dolazi li na posao?
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#14488 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Inače, negdje u nekoj dalekoj zemlji:

"Bivšoj ministrici oduzeta doktorska titula zbog plagiranja.

Političarki Socijaldemokratske stranke Njemačke (SPD) i bivšoj ministrici obitelji Franziski Giffey oduzet je doktorat zbog plagiranja, priopćeno je u četvrtak.

"Nakon temeljitog savjetovanja i provjere visokoškolsko predsjedništvo je donijelo odluku oduzimanja doktorske titule Franziski Giffey", saopćio je Slobodni univerzitet u Berlinu.

"Svjesno preuzeti dijelovi tekstova"

Odluka o oduzimanju titule se temelji na činjenici da je ona ostvarena "lažnom tvrdnjom o vlastitom naučnom doprinosu".

"U doktorskoj disertaciji su svjesno preuzeti dijelovi tekstova i dokaza o literaturi drugih autorica i autora bez da je to u potrebnoj mjeri istaknuto", navodi se u obrazloženju.

Giffey je prihvatila odluku Slobodnog univerziteta, ali je još jednom istaknula kako je disertaciju 2009. napisala i predala u "najboljoj namjeri i vjeri".

"Greške koje su mi se pritom potkrale nisu bile namjerne ili planirane", rekla je Giffey.

Dala ostavku u svibnju

Socijaldemokratska političarka je još 18. maja podnijela ostavku na položaj ministrice obitelji zbog, kako je navela, "sjene koju istraga o plagiranju baca na funkciju".

No ona je istodobno zadržala poziciju vodeće kandidatkinje na izborima za parlament grada-savezne pokrajine Berlina krajem septembra.

Predstavnici koalicijskih partnera u vladi grada Berlina, kao i oporbe, zatražili su daljnje preuzimanje odgovornosti u slučaju Giffey.

Alternativa za Njemačku je zatražila od Giffey da povuče svoju kandidaturu za premijerku savezne pokrajine Berlina.

"Ko vara i obmanjuje ne može biti na čelu Berlina", poručuje AfD.

Zbog optužbi za plagijat je prije deset godina ostavku dao i ministar obrane Karl Theodor von Guttenberg, a dvije godine kasnije i ministrica obrazovanja Anette Schavan."
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#14489 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

:lol: :lol: :lol: :-) :-) :-)

U međuvremenu, u bh paralelnom univerzumu:

"Guraju se da budu članice komisije: Sebija i Enra žele lično provjeravati diplome stečene na Medicinskom fakultetu.

Medicinski fakultet Univerziteta u Sarajevu sačinio je Prijedlog o imenovanju komisije za provođenje postupka ekvivalencije ranije stečenih akademskih titula odnosno naučnih i stručnih zvanja na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.

Predloženo je da se za članove ove komisije imenuju Sebija Izetbegović, njena vjerna pratilja Enra Suljić, Mirsad Dorić, Svjetlana Bajramović i Nermana Šemić.

Ekvivalencija je formalna potvrda (uvjerenje) nakon postupka u kojem se vrši izjednačavanje ranije stečenog zvanja na UNSA sa novim zvanjem na način utvrđen pozitivnim propisima o korištenju akademskih titula te sticanju naučnih i stručnih zvanja.

Tako će Sebija i njen skutonoša provjeravati diplome na Medicinskom fakultetu iako još uvijek nije u potpunosti razjašnjeno ni da li su diplome Sebije Izetbegović u potpunosti validne.

Nastavno vijeće Medicinskog fakulteta u Sarajevu izjasnit će se u ponedjeljak o Prijedlogu za imenovanje komisije."
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14490 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

:D

mislis sebija ce se u ponedeljak izjasniti da je sama sebe imenovala i da ce prilikom ekvivalencije dokumenata koristiti najnovije metode gdje je dovoljan potpis studenta da je zavrsio spec i doktorat u toku rata negdje u inostranstvima :thumbup:

ili ce uvesti pravilo da su indexi i ostali domuneti dio "tajne klauzule" nedostupne javnosti i pravosudju


a vlada ce da suti :zzzz:
unsa isto
zaposleni isto
nezaposleni doktori, potplaceni stvarni dr spec

samo senad nece, ali dzaba
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3380
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#14491 Re: Sebija All about

Post by Billy The Pljuc »

Otprilike tako nekako.

Dok svi šute oni laganini prave krupne korake da pokriju svoj kriminal.

Jebem mater, onako, baš od srca, i poziciji i opoziciji.
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#14492 Re: Sebija All about

Post by muha_sa »

emirolini
Posts: 3500
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#14493 Re: Sebija All about

Post by emirolini »

Dakle Sebija ce provjeriti validnost Sebijine diplome?

Pisaj po ovcama, a ovce vec zaboravile .... brinu se sta je nana Fata danas jela i pila
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#14494 Re: Sebija All about

Post by hadzinicasa »

https://** No links **.ba/clanak/217627/inspektor ... zetbegovic

hoce li se ovo hairli legalizirati i diploma magisterija kroz nalaz inspekcije?
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14495 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

hadzinicasa wrote: 11/06/2021 11:54 https://** No links **.ba/clanak/217627/inspektori-usli-na-medicinski-fakultet-provjerava-se-diploma-sebije-izetbegovic

hoce li se ovo hairli legalizirati i diploma magisterija kroz nalaz inspekcije?
juce usli, dobro je, prije nego li se kokos uspjela postaviti na celo komisjije za ispitivanje svoje diplome
User avatar
Logovan
Posts: 94352
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14496 Re: Sebija All about

Post by Logovan »

Ničija nije do zore. :izet:
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14497 Re: Sebija All about

Post by pici »

valla imali su vremena da stampariju otvore a ne da nastancaju par diploma i doktorata...

i oslovljavajte je su titulom, nemoj da ste snishodljivi...


Image
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#14498 Re: Sebija All about

Post by uglavnomja »

pici wrote: 11/06/2021 12:33 valla imali su vremena da stampariju otvore a ne da nastancaju par diploma i doktorata...


samo ih zagreb hebe :D
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#14499 Re: Sebija All about

Post by pici »

uglavnomja wrote: 11/06/2021 12:37
pici wrote: 11/06/2021 12:33 valla imali su vremena da stampariju otvore a ne da nastancaju par diploma i doktorata...


samo ih zagreb hebe :D
ah taj IZ, nadam se da ce bOkir da popusti radi štembilja...
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#14500 Re: Sebija All about

Post by Dozer »

Sta kaze heroJina...sve na KCUS radi glat, nema cekanja, sve ide k'o podmazano...al' u qrcu.

Dovede hitna staru jer je flipnula u bandak, sat vremena lezala na KUM-u na internom, izmjeren pritisak, uradjen osnovni nalaz krvi, i proslijedjena neurologu. Neurolog pregledao i kaze - treba EEG i Dopler. Da joj broj na koji da se javi i da se najavi za ove preglede. Dakle, napomena - hitna je dovezla.
3 dana zena zove broj da bi joj dali datum kada da dodje - nikad se niko ne javlja. Na kraju mi pukne filn i odvedem je gore. Zakazu joj datume - EEG za 15 dana, a Dopler za 35.

Zasto nekome koga je dovukla hitna pomoc sve ovo nije uradjeno odmah, kao hitnom slucaju, i da se utvrdi razlog pada u nesvijest...? Zivo me zanima neko logicno objasnjenje....
Post Reply