JEL POCELO?

Post Reply
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#301 Re: JEL POCELO?

Post by General War »

breuer wrote:Jedino gore od ruskog "neprijateljstva" je američko "prijateljstvo".
:-) kako kome :D
breuer
Posts: 7205
Joined: 06/07/2009 15:44

#302 Re: JEL POCELO?

Post by breuer »

Ratoborna Gljiva wrote:
breuer wrote:Jedino gore od ruskog "neprijateljstva" je američko "prijateljstvo".
a tursko :lol: :lol: :lol:
Turska je "tu" rastrzana između američkog patronata i ruskog šarma :D
User avatar
Ratoborna Gljiva
Posts: 222
Joined: 21/11/2015 10:45

#303 Re: JEL POCELO?

Post by Ratoborna Gljiva »

Drinski wrote:Ja cekam da neko kaze da bi svaka reakcija bla vjetar u ledja Dodiku.
samo mu bakir i sda mogu pomoći i niko više
breuer
Posts: 7205
Joined: 06/07/2009 15:44

#304 Re: JEL POCELO?

Post by breuer »

Njemu je "Pjesnik" toliko pomogao da mu Bakir skoro i ne treba.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#305 Re: JEL POCELO?

Post by 155_mm »

Drinski wrote:Imaju tri izlaza: da Sarajevo ucini trazene, i sve naredne ustupke, da se vrati na snagu Ustav Republike BIH ili da Dodika i Zeljku smijene i uhapse.
evo prvi zahtjev stigao it er esa.
Cvijanović pozvala visokog predstavnika u BiH da je smijeni
premijer sa najvecim mudima u jevropi.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#306 Re: JEL POCELO?

Post by Drinski »

breuer wrote:Njemu je "Pjesnik" toliko pomogao da mu Bakir skoro i ne treba.
Eto...
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#307 Re: JEL POCELO?

Post by Drinski »

155_mm wrote:
Drinski wrote:Imaju tri izlaza: da Sarajevo ucini trazene, i sve naredne ustupke, da se vrati na snagu Ustav Republike BIH ili da Dodika i Zeljku smijene i uhapse.
evo prvi zahtjev stigao it er esa.
Cvijanović pozvala visokog predstavnika u BiH da je smijeni
premijer sa najvecim mudima u jevropi.
Ona je meni uvijek vukla na one shemale..
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#308 Re: JEL POCELO?

Post by 155_mm »

Drinski wrote:
155_mm wrote:
Drinski wrote:Imaju tri izlaza: da Sarajevo ucini trazene, i sve naredne ustupke, da se vrati na snagu Ustav Republike BIH ili da Dodika i Zeljku smijene i uhapse.
evo prvi zahtjev stigao it er esa.
Cvijanović pozvala visokog predstavnika u BiH da je smijeni
premijer sa najvecim mudima u jevropi.
Ona je meni uvijek vukla na one shemale..
mala poziva na crtu vec godinama a niko da izadje. :lol: :lol: :lol:
User avatar
U-zap
Posts: 563
Joined: 12/08/2012 12:10

#309 Re: JEL POCELO?

Post by U-zap »

Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#310 Re: JEL POCELO?

Post by Drinski »

Moguce je da oni hoce da odu, al bi da odu ko mucenici, premda ne kuzim sto onda ne ponude takav dil.
Drinski
Posts: 6281
Joined: 25/03/2014 10:24

#311 Re: JEL POCELO?

Post by Drinski »

U-zap wrote:Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
Ne mozemo tako, jer ti opet neces da se vratis.
User avatar
muha_sa
Posts: 128608
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#312 Re: JEL POCELO?

Post by muha_sa »

U-zap wrote:Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
:thumbup:
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#313 Re: JEL POCELO?

Post by emmir1 »

Ova odluka nema veze sa nekom srpskom strategijom o izlasku iz BIH.
Niti ona može izaći, može pokušati ali bit će rat a ja ne vjerujem da su u prednosti u kojoj su bili onomad.

Ova odluka ima veze samo sa Dodikom i istragama tužilaštva, on na ovaj način želi sebe da zaštiti hapšenja.

E sada da li će u slučaju hapšenja doći do sukoba to ne znam.
No znam da će hapšenje ako dođe do njega izvršiti srpski policajci u Sipi, pa onda neka Dodik objašnjava zašto je zapucao na Srbe
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#314 Re: JEL POCELO?

Post by sema911s »

Bodkin wrote:Jel se krenulo na BL konacno? Ili prvo ofanziva na I sarajevo?
Ima nas ubacenih u i sarajevo, haos cemo u bakusu da napravimo
User avatar
Mlohavi
Posts: 1539
Joined: 12/11/2015 08:49
Location: Hairy is good for you

#315 Re: JEL POCELO?

Post by Mlohavi »

emmir1 wrote:Ova odluka nema veze sa nekom srpskom strategijom o izlasku iz BIH.
Niti ona može izaći, može pokušati ali bit će rat a ja ne vjerujem da su u prednosti u kojoj su bili onomad.
Rat kojim vojskama i kojim resursima??? :-)
Sutra da puknu barikade prema FBiH, to je to. Mozda bi bilo par incidenata al' rata tesko ;)
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#316 Re: JEL POCELO?

Post by 155_mm »

U-zap wrote:Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
mnogi su tak mislili. ali je vecina njih danas pod zemljom od gosn maceka preko vranje dr tuzmana i mnogih inih. posljednja nada je jos ti i certifikator iz audija 8. tesko breme nosite vas tvojica. on u blindiranom audiju a ti na cistini.

:lol: :lol: :lol:
User avatar
fosna2014
Posts: 7123
Joined: 28/05/2014 15:17
Location: ... u Francuskoj revoluciji.

#317 Re: JEL POCELO?

Post by fosna2014 »

Šta je počelo?
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#318 Re: JEL POCELO?

Post by Bosnjak333 »

Sta ce poceti osim Dickovih pokusaja da se spasi hapsenja.
User avatar
U-zap
Posts: 563
Joined: 12/08/2012 12:10

#319 Re: JEL POCELO?

Post by U-zap »

Drinski wrote:
U-zap wrote:Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
Ne mozemo tako, jer ti opet neces da se vratis.
Imam posao vamo i trebu, nema smisla da se vracam.
User avatar
Ratoborna Gljiva
Posts: 222
Joined: 21/11/2015 10:45

#320 Re: JEL POCELO?

Post by Ratoborna Gljiva »

fosna2014 wrote:Šta je počelo?
europska liga
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#321 Re: JEL POCELO?

Post by 155_mm »

fosna2014 wrote:Šta je počelo?
crtani! al sad je kasno. hajd ti na spavanje. laku noc.
User avatar
U-zap
Posts: 563
Joined: 12/08/2012 12:10

#322 Re: JEL POCELO?

Post by U-zap »

155_mm wrote:
U-zap wrote:Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
mnogi su tak mislili. ali je vecina njih danas pod zemljom od gosn maceka preko vranje dr tuzmana i mnogih inih. posljednja nada je jos ti i certifikator iz audija 8. tesko breme nosite vas tvojica. on u blindiranom audiju a ti na cistini.

:lol: :lol: :lol:
Ma vidi, ne govorim ja to zbog tebe ili mene nego zbog tvog djeteta. Jel treba da zivi u istom kaosu u kojem si i ti? Jel ti fakat toliko bitno da li ti pise da li si bosanac, amerikanac, marsovac? Treba se okrenuti kvalitetu zivota vjeruj mi.
emmir1
Posts: 4486
Joined: 07/06/2013 15:28

#323 Re: JEL POCELO?

Post by emmir1 »

Mlohavi wrote:
emmir1 wrote:Ova odluka nema veze sa nekom srpskom strategijom o izlasku iz BIH.
Niti ona može izaći, može pokušati ali bit će rat a ja ne vjerujem da su u prednosti u kojoj su bili onomad.
Rat kojim vojskama i kojim resursima??? :-)
Sutra da puknu barikade prema FBiH, to je to. Mozda bi bilo par incidenata al' rata tesko ;)

Čime smo ratovali 90 tih kada riješiše izvršiti agresiju na BiH?

Danas smo Nato u odnosu na 90 te.
Bosnjak333
Posts: 1264
Joined: 06/06/2012 18:53

#324 Re: JEL POCELO?

Post by Bosnjak333 »

U-zap wrote:
155_mm wrote:
U-zap wrote:Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
mnogi su tak mislili. ali je vecina njih danas pod zemljom od gosn maceka preko vranje dr tuzmana i mnogih inih. posljednja nada je jos ti i certifikator iz audija 8. tesko breme nosite vas tvojica. on u blindiranom audiju a ti na cistini.

:lol: :lol: :lol:
Ma vidi, ne govorim ja to zbog tebe ili mene nego zbog tvog djeteta. Jel treba da zivi u istom kaosu u kojem si i ti? Jel ti fakat toliko bitno da li ti pise da li si bosanac, amerikanac, marsovac? Treba se okrenuti kvalitetu zivota vjeruj mi.
Pa onda je logicnija ona Pupanova. Citiram: "Proglasimo rat Njemackoj, kad nas napadnu mi se predamo i oni nas okupiraju pa postanemo dio Njemacke." Cuj biti dio Srbije i Hrvatske zemalja u koje su u vecoj dubiozi od BiH i tako svojoj djeci obezbjediti buducnost.
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#325 Re: JEL POCELO?

Post by sema911s »

U-zap wrote:Mislim da bi najbolje bilo da se BiH podijeli na 2 dijela, jedan dio da se pripoji Hrvatskoj a drugi Srbiji. Pa nek svako bira koji ce pasos. I onda se napokon moze okrenuti ka buducnosti i jacanju ekonomije :thumbup:
A sto bi se Bosna dijelila.. Sto se servi ne povuku preko drine a rvati odakle su vec... Sto mi da ispastamo.. Bolje mi njih da sjebemo...
Pretis ima dovoljnu zalihu granata da beograd i zagreb u pepeo pretvorimo
Post Reply