Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post Reply
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1176 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by BHCluster »

Branioci tradicionalne Europe tipa Victor Orban STRIKE BACK na jedini "tradicionalni" nacin koji znaju. :thumbup:

German politician stabbed in attack tied to migrant crisis

Image
A leading candidate in Cologne's mayoral race has been stabbed in the neck by a man claiming to be angry over the country's refugee policies.
Henriette Reker - an independent candidate supported by Chancellor Angela Merkel's CDU party - was seriously injured along with an aide. Three others suffered minor injuries. Local police said Ms Reker, 58, was "stable, but not out of the woods". Police have arrested a 44-year-old German national and Cologne resident. The attacker told police he stabbed Ms Reker "because of anti-foreigner motives," senior police investigator Norbert Wagner said. The suspect appeared to have acted alone and had no police record, Mr Wagner added. Ralf Jager, a regional interior minister, said: "The first signs speak for a politically motivated act."
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#1177 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by GeeTnT »

Image
User avatar
ronnie
Posts: 3196
Joined: 22/10/2013 19:28

#1179 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by ronnie »

Kolinda: "Ne isključujem mogućnost postavljanja fizičke zapreke na granici" : http://www.jutarnji.hr/predsjednica-gra ... -/1441061/

:roll: :( :sad:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1180 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by Banksy »

Sumanuta Karamarkova bojna kokoš nije nadležna ...
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1182 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by BHCluster »


Znas kako ono ide ubijati za nesto to je ok umirati za isto je samo za budale. Ovo pokazuje koliko su sva ubistva suluda i bezpotrebna i koliko ono u sta ovi vjeruju zapravo ne vjeruju.
Keiko
Posts: 1238
Joined: 01/02/2013 21:52

#1183 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by Keiko »

BHCluster wrote:

Znas kako ono ide ubijati za nesto to je ok umirati za isto je samo za budale. Ovo pokazuje koliko su sva ubistva suluda i bezpotrebna i koliko ono u sta ovi vjeruju zapravo ne vjeruju.
U šta oni vjeruju ili ne vjeruju me ni najmanje ne zanima. Međutim, brine me da bi ova stoka mogla završit u mojoj avliji pa još pravit sranje. E to - ne mere!
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#1184 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by HM 2011 »

Banksy wrote:Sumanuta Karamarkova bojna kokoš nije nadležna ...
Ima puno pravo ako želi ograditi granicu, jeste da je teško, i skupo, ali ima puno pravo na to, onda ostaje problem BiH - da vidimo hoćemo li mi biti ventil za imigrante, ili ćemo i mi granice da utvrđujemo ?
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1185 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by BHCluster »

Keiko wrote:
BHCluster wrote:

Znas kako ono ide ubijati za nesto to je ok umirati za isto je samo za budale. Ovo pokazuje koliko su sva ubistva suluda i bezpotrebna i koliko ono u sta ovi vjeruju zapravo ne vjeruju.
U šta oni vjeruju ili ne vjeruju me ni najmanje ne zanima. Međutim, brine me da bi ova stoka mogla završit u mojoj avliji pa još pravit sranje. E to - ne mere!

Onda je do nas da branimo svoju "avliji" od takvih jer drugi niko nece.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#1186 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by Maystor »

Suluda je politika Debelguze Merkel. Primila je milion migranata, od čega su 2/3 vojno sposobni muškarci- da im rade kao robovi, poslove koje neće niko. Nije pri tome Debelguza sagledala milion drugih posljedica.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66051
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1187 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by _BataZiv_0809 »

Keiko wrote:
U šta oni vjeruju ili ne vjeruju me ni najmanje ne zanima. Međutim, brine me da bi ova stoka mogla završit u mojoj avliji pa još pravit sranje. E to - ne mere!
Boga mi kako je krenulo-mere itekako.
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1188 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by Truba »

http://narod.hr/eu/njemacka-javna-telev ... migrantima

stvaranje lažne slike
klupko se odmotava kad je voda došla do grla


Image

spominje se da su se izbjeglice pojavile u velikoj kladuši :?
Last edited by Truba on 21/10/2015 12:02, edited 1 time in total.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#1189 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by don vito »

Mirno slovensko selo jucer

https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=56277F74

RIP Evropa
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1190 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by Truba »

prema slovencima nemam neke simpatije
iako ih zovem jedinom normalnom kat. zemljom na svijetu
ali zbog sveg lopovluka i neokolonijalnog odnosa prema nama želim da se malo useru od straha i da popuše što više love i izgube $$$$
ST11
Posts: 677
Joined: 09/03/2015 12:24

#1191 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by ST11 »

A sutra će plakati, kako ih mi ružni, bad bad Zlovenci ostavljamo bez krova nad glavom pod milim nebom cijele noći.

User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#1192 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by don vito »

Image

Zasto je Njemacka najatraktivnija destinacija za migrante?
Slike iz kancelarija zaduzenih za socijalnu pomoc gdje se dijeli "dzeparac"
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#1193 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by don vito »

Image

Stare mudonje su dobro ususkani u debele jakne i deke, ali nije naodmet malo maltretiranja djeteta kako bi djecije suze izazvale saosjecanje javnosti.
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1194 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by Truba »



link kruži internetom ima svega
i za smijat se ali i plakat
volimslovoT
Posts: 5
Joined: 28/12/2013 01:16

#1195 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by volimslovoT »

slovenija salje vojsku na granicu sa hrvatskom
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#1196 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by don vito »

Image

Selfie uz zapaljene satore u slovenskim Brezicama

RIP Evropa
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#1197 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by don vito »

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/40 ... horda.html?
Načelnik slovenskog Zavrča poludio: To nisu izbjeglice, nego horda!

Rijeka izbjeglica koja je preplavila Sloveniju digla je na noge tamošnje političare. Dok neki pokušavaju riješiti krizu, drugi otvoreno iskazuju nezadovoljstvo, a načelnik općine Zavrč ne želi za smještaj izbjeglica dati čak ni lokalni stadion. Kaže da iza sebe ostavljaju gomile smeća koje nitko ne želi dotaknuti i zove Hrvate koji žele raditi da čiste smeće za dnevnicu od 100 eura
Velikih problema zbog ilegalnih izbjeglica Slovenija imaju Brežice i Dobova, jer ih je tamo tijekom jučerašnjeg dana došlo čak 3.000. Uz to, prošle noći je vlakom u Središče ob Dravi došlo oko 1500 izbjeglica.

Miran Vuk, načelnik slovenske općine Zavrč, koja je nasuprot Varaždinskoj županiji, ne želi više mjesni nogometni stadion stavljati na raspolaganje migrantima koji su u tu općinu stigli u ponedjeljak navečer.

'To nisu izbjeglice. To su nekontrolirane divlje horde koje djecu i žene guraju prema naprijed. Izbjeglice su bili oni koji su došli iz Bosne, koji su bili zahvalni za svaku stvar. To su divlje horde koji uzimaju pravo uništiti, zaprljati', rekao je za Štajerski tjednik načelnik općine Zavrč u koju su u ponedjeljak navečer ilegalno ušli migranti iz Varaždinske županije.

Kako se procjenjuje, ukupno je ušlo oko tisuću migranta, od čega su do Mejaha u općini Cirkulane došli migranti iz šest autobusa, a u Zavrč iz čak 12 autobusa. Slovenska policija je potonje migrante usmjerila na stadion u Zavrču koji je nedavno preuređen.

'Sve je uništeno. Gdje su stajali, tu su pišali. Gdje su ležali, tu su obavljali nuždu', rekao je načelnik Zavrča, bijesan zbog uništenog stadiona.

Migranti su ostavili hrpe smeća, tvrdi on i dodaje da nitko ne želi to očistiti.

'Nitko ne želi dotaknuti ovo smeće. Deke, obuću, hranu. Sve su pobacali. Skuhali smo 1200 obroka. Hranu su dobili, ali su je bacali. Ne znam što jedu', veli načelnik koji je pozvao za pomoć susjede iz Hrvatske, kojima je spreman platiti 100 eura po danu za čišćenje.

Vuk je razočaran postupcima hrvatske vlasti, koje drži nekorektnima jer su migranti u autobusima dopremljeni bez obavijesti.
User avatar
don vito
Posts: 2093
Joined: 19/01/2008 11:58

#1198 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by don vito »

https://video-vie1-1.xx.fbcdn.net/hvide ... e=5627C609

Svakodnevnica njemackih skola i djecijih igralista
User avatar
nOrMaLaC
Posts: 1151
Joined: 27/07/2011 15:17
Location: BelaruS

#1199 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by nOrMaLaC »

Tuga i žalost u šta se Evropa pretvara... :(
User avatar
BHCluster
Posts: 23391
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#1200 Re: Izbjeglički talas iz Azije i Afrike

Post by BHCluster »

:lol:
Post Reply