KLIX - prodane duše

animus

#126 Re: KLIX - prodane duše

Post by animus » 29/07/2015 10:09

Adriatic wrote:Nevjerovatno je koliko ima onih koji vjeruju da će stranka koja ima najviše budžetlija i uhljebara (SDA), ovim zakonom naškoditi istima. :lol:
Morat ce im malo naskoditi jer je dogorjelo do nokata pa sad se necega moas i odreci. Nece oni puno osjetiti osim sto ce im primanja biti umanjena zavisno od potreba. Oni najvjerniji poslušnici ce vjerovatno to nadoknaditi kroz neke druge prihode koje ce im omoguciti njihova stranka ali boze moj to mortamo prihvatiti.

madner

#127 Re: KLIX - prodane duše

Post by madner » 29/07/2015 10:12

Nije da ovo SDA zeli da uradi, nego mora.

Mister Yes

#128 Re: KLIX - prodane duše

Post by Mister Yes » 29/07/2015 10:16

Adriatic wrote:Nevjerovatno je koliko ima onih koji vjeruju da će stranka koja ima najviše budžetlija i uhljebara (SDA), ovim zakonom naškoditi istima. :lol:
Ko ne vidi da je SDA na ovo natjerana taj je slijep pored očiju

Adriatic

#129 Re: KLIX - prodane duše

Post by Adriatic » 29/07/2015 10:30

Mister Yes wrote:
Natjerana da sama sebe ubije? :D

artime

#130 Re: KLIX - prodane duše

Post by artime » 29/07/2015 10:33

Mister Yes wrote:
Mozda su ovo postepene promjene. Malo po malo. Ali kao sto je receno, na koncu nece oni bas puno osjetiti. Treba to samo medijski popratiti. Nekako se klix aktivirao, nesto placeno a nesto istrazivacki nije ni to lose. 8-)

Mister Yes

#131 Re: KLIX - prodane duše

Post by Mister Yes » 29/07/2015 10:34

Adriatic wrote:
Mister Yes wrote:
Nisu imali puno izbora. Ili "ulica" 2016-te ili izbori 2018-te. SDA je izabrala 2018-tu. Logično. Dvije godine su ipak dvije godine. Daj šta daš.

dezurni_ucenik

#132 Re: KLIX - prodane duše

Post by dezurni_ucenik » 29/07/2015 10:35

Mister Yes wrote:
Adriatic wrote:
Mister Yes wrote:[

Nisu imali puno izbora. Ili "ulica" 2016-te ili izbori 2018-te. SDA je izabrala 2018-tu. Logično. Dvije godine su ipak dvije godine. Daj šta daš.

Hoces da kazes da im se kraj priblizava? E kad bi sve to bilo tako jednostavno.

Mister Yes

#133 Re: KLIX - prodane duše

Post by Mister Yes » 29/07/2015 11:08

dezurni_ucenik wrote:
Definitivan kraj? Nikad u životu. Ali da će izgubiti izbore 2018-te hoće. Ko god bi uradio reforme izgubio bi sljedeće izbore. To je tako.

palermo

#134 Re: KLIX - prodane duše

Post by palermo » 29/07/2015 11:16

Mister Yes wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Definitivan kraj? Nikad u životu. Ali da će izgubiti izbore 2018-te hoće. Ko god bi uradio reforme izgubio bi sljedeće izbore. To je tako.
Ma nisam ti baš siguran u to gubljenje izbora, obzirom na trenutne alternative na političkoj sceni. Meni se čini da SDA nikada nije bila u lagodnijoj situaciji u odnosu na opoziciju, i da rizik gubitka budućih izbora (a za neke čak i nestajanja sa političke scene) više se odnosi na ove što se zovu opozicija.

dezurni_ucenik

#135 Re: KLIX - prodane duše

Post by dezurni_ucenik » 29/07/2015 11:30

Mister Yes wrote:
dezurni_ucenik wrote:

Volio bih i ja da tako bude. Ali ne potcijenjuj njihove glasace, zemljake, rodbinu, kumove ....

mk ultra

#136 Re: KLIX - prodane duše

Post by mk ultra » 29/07/2015 11:33

palermo wrote:
Mister Yes wrote:
dezurni_ucenik wrote:
Ma nisam ti baš siguran u to gubljenje izbora, obzirom na trenutne alternative na političkoj sceni. Meni se čini da SDA nikada nije bila u lagodnijoj situaciji u odnosu na opoziciju, i da rizik gubitka budućih izbora (a za neke čak i nestajanja sa političke scene) više se odnosi na ove što se zovu opozicija.
Image

MuaDib

#137 Re: KLIX - prodane duše

Post by MuaDib » 29/07/2015 11:58

SDA prodaje muda pod bubrege, te je opravdan zahtjev EU za reformom radnog zakonodavstva, preobrazila u borbu za interese SDA, njene oligarhije i njoj bliskih poslodavaca (da ne kažem tajkuna). Ova drečava propaganda je samo odraz njihovog straha, te pokušaj da se krivica za zakon preko koljene svali na drugoga.

Zastavnik_dzemo

#138 Re: KLIX - prodane duše

Post by Zastavnik_dzemo » 29/07/2015 12:00

Klix je izabrao avazov put ... to je svakako ispravan put ako se misli dugorocno uzimati lova na levatima kao sto smo svi mi ... jer iako se dosta nas ne slaze sa klixom, svi smo tu i svi cemo i dalje dolaziti i posjecivati klix.

s druge strane, ko ce posjetiti stranicu radiosarajeva ili oslobodjenja ... rijetko ko

Teniser

#139 Re: KLIX - prodane duše

Post by Teniser » 29/07/2015 12:05

MuaDib wrote:SDA prodaje muda pod bubrege, te je opravdan zahtjev EU za reformom radnog zakonodavstva, preobrazila u borbu za interese SDA, njene oligarhije i njoj bliskih poslodavaca (da ne kažem tajkuna). Ova drečava propaganda je samo odraz njihovog straha, te pokušaj da se krivica za zakon preko koljene svali na drugoga.
SDA je na sve spremna da sačuva svoje interese i pljačku uz HDZ i lopovske tajkune zastupaju ovaj usrani zakon jer tako mogu napraviti vlastite robove.
Muadib,tačno je da na sve moguće načine propagandom žele da se opravdaju,i ovaj usrani klix radi za njih,trenutno na tv dnevnicima se pokušava opravdtait ovaj zakon a zanimljivo je da gotovo svi dnevnici na mnogim tv pokušavaju isto.
Ne postoji institucija pravde u ovoj državi da zaštiti radnička prava,nije se poštovao sadašnji zakon a kamoli da se nečim garantuje bilo koji sljedeći.Evo ja ću u toku dana postaviti dokaz kako firma samo u gradu Sarajevu praktično javno ukrade na stotine penzija,gdje je ta usrana inspekcija,tužilaštva i sudovi.
Novaliću skloni svoju vladu jer očito pokušavate po ko zna koji put opljačkati svoj narod.

VjecitiStudent

#140 Re: KLIX - prodane duše

Post by VjecitiStudent » 29/07/2015 12:06

MuaDib wrote:SDA prodaje muda pod bubrege, te je opravdan zahtjev EU za reformom radnog zakonodavstva, preobrazila u borbu za interese SDA, njene oligarhije i njoj bliskih poslodavaca (da ne kažem tajkuna). Ova drečava propaganda je samo odraz njihovog straha, te pokušaj da se krivica za zakon preko koljene svali na drugoga.
Kako zdravlje kod koalicionih partnera SDA ovih dana?

zateznistub

#141 Re: KLIX - prodane duše

Post by zateznistub » 29/07/2015 12:13

Teniser wrote:
SDA je na sve spremna da sačuva svoje interese i pljačku uz HDZ i lopovske tajkune zastupaju ovaj usrani zakon jer tako mogu napraviti vlastite robove.
Muadib,tačno je da na sve moguće načine propagandom žele da se opravdaju,i ovaj usrani klix radi za njih,trenutno na tv dnevnicima se pokušava opravdtait ovaj zakon a zanimljivo je da gotovo svi dnevnici na mnogim tv pokušavaju isto.
Ne postoji institucija pravde u ovoj državi da zaštiti radnička prava,nije se poštovao sadašnji zakon a kamoli da se nečim garantuje bilo koji sljedeći.Evo ja ću u toku dana postaviti dokaz kako firma samo u gradu Sarajevu praktično javno ukrade na stotine penzija,gdje je ta usrana inspekcija,tužilaštva i sudovi.
Novaliću skloni svoju vladu jer očito pokušavate po ko zna koji put opljačkati svoj narod.
Iako se slažem sa muadibom, smatram da je i ovo tvoje tačno.

Možda se sutra protesti pretvore u nesta što nije bilo planirano. Bar ne od strane radnika.

O'zone
Globalni moderator
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#142 Re: KLIX - prodane duše

Post by O'zone » 29/07/2015 12:22

Opozicija sutra glasa protiv zakona...Osim ako ne zajebu.....a neće....bitno im je ići u kontru SDA po svaku cijenu...drugačije i ne znaju...

greatful_and_dead

#143 Re: KLIX - prodane duše

Post by greatful_and_dead » 29/07/2015 13:38

Lopovska SDA nema od koga izgubiti izbore. Ko im je opozicija, uhljupasti SDP, nedosljedni DF? Ko tačno može ugroziti njihove pozicije? Za mene Naša stranka je jedina (trenutna) opcija za koju mogu glasati. Kao ja razmišlja jako malo ljudi, a Naša stranka je, jebiga nažalost, odabrala neki normalan politički put. A to kod nas ne prolazi.

Lako bi SDA izgubila izbore da ima od koga.

Opetja033

#144 Re: KLIX - prodane duše

Post by Opetja033 » 30/07/2015 14:08

Teniser wrote:Bravo,ovim iz realnog sektora i može odgovarati ali neće ovaj zakon ni proći ma koliko god ovaj usrani klix i svi drugi bakirovi sljedbenici htjeli da komšiji crkne krava.
mmaar wrote:Sviraju kurcu, fasisticki zakon nece proci, a oni ce otici na djubriste historije, gdje im je i mjesto zajedno sa "prvim preCednikom".

Nesto mi nema ove dvojice vrlih analiticara. :mrgreen:
Vidimo sada ko je svirao kurcu svo ovo vrijeme. I ko ce nastaviti da svira. :mrgreen:

Opetja033

#145 Re: KLIX - prodane duše

Post by Opetja033 » 30/07/2015 15:35

Opetja033 wrote:
Teniser wrote:Bravo,ovim iz realnog sektora i može odgovarati ali neće ovaj zakon ni proći ma koliko god ovaj usrani klix i svi drugi bakirovi sljedbenici htjeli da komšiji crkne krava.
mmaar wrote:Sviraju kurcu, fasisticki zakon nece proci, a oni ce otici na djubriste historije, gdje im je i mjesto zajedno sa "prvim preCednikom".

Vidimo sada ko je svirao kurcu svo ovo vrijeme. I ko ce nastaviti da svira. :mrgreen:
Da jos jednom citiram i vas i sebe:
I? Ko sada svira kurcu, a analiticari? :mrgreen:

mmaar

#146 Re: KLIX - prodane duše

Post by mmaar » 30/07/2015 15:44

Opetja033 wrote:

Vidjet cemo fasisto na sta ce ovo izaci. Ne bi tako likovao da sam na vasem mjestu.
Steta samo, nije danas bilo mrtvih radnika, da svrsavas.

Opetja033

#147 Re: KLIX - prodane duše

Post by Opetja033 » 30/07/2015 15:48

mmaar wrote:
Opetja033 wrote:

Vidjet cemo fasisto na sta ce ovo izaci. Ne bi tako likovao da sam na vasem mjestu.
Fasisto :lol:
Ma sta ce biti? Nece biti nista. Vidjelo se danas, nigdje radnika na demonstracijama. Samo debele i uhljebljene guzonje iz javnih preduzeca i institucija, te sindikata. Da je narod na strani parazita bilo bi 50-100 000 ljudi a ne milja u vrh glave.
Odjebani ste od strane svakoga. I ne provaljuj se vise sa svojim "ostroumnim" analizama, vidis da fulas i gol i loptu i igraca :mrgreen:

Nego mozes me prosvijetliti: da li sada nastupa feudalni ili robovlasnicki sistem? Da znam da li imam kmetove ili robove. Jbg nije isto a ne bih nicija prava da krsim. :lol:

Kikibombona

#148 Re: KLIX - prodane duše

Post by Kikibombona » 30/07/2015 16:12

mmaar wrote: Vidjet cemo fasisto na sta ce ovo izaci. Ne bi tako likovao da sam na vasem mjestu.
Uvalise ga sirotinji posteno....

Jel ih ono i Dodik podrzao?
Kada je u pitanju karanje sirotinje, lako se dogovore! :D

A sad predlazem sirotinji da otvori temu 'Najnoviji novi rat', pa da akoBogda (jel se ovako pise) zarati, pa da sirotinja ostavlja kosti i dijelove tijela, salje djecu da gine...

A tu je SDA i ekipa oko njih da osigura oruzje, pa dijaspora pakete...

A bice i Cengica koji ce sa porodicom uteci vani da osiguraju lovu za odbranu! :D

Šunj

#149 Re: KLIX - prodane duše

Post by Šunj » 03/08/2015 16:01

GLASAJTE ZA KONTEJNER.....
Image

Post Reply